Baltic Championships / Baltic Open / Baltic Masters Open Championships 18-19.05.2013
Long distance
18.05.2013 Kuura (Markus Puusepp)
Middle distance
19.05.2013 Kuura (Markus Puusepp)
M10  M12  M14  M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
W10  W12  W14  W16  W18  W20  W21  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70  W75 

M10

1800m 6KP
1410m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Austris Kalnins           Alūksne/Ape OK  LAT 00:25.15  00:25.15 00:12.48(1) 00:12.27(2)   
   2. Olev Piirisild            Võru            EST 00:48.11    +22:56 00:36.02(3) 00:12.09(1)   
   3. Renārs Kļaviņš            Azimuts OK      LAT 00:52.27    +27:12 00:39.01(4) 00:13.26(3)   
   4. Usiaslau Murashka         Orion           BLR 00:59.20    +34:05 00:23.36(2) 00:35.44(6)   
      Zebastian Jönsson         OK Triangeln    SWE Katk               Katk        00:14.35(4)   
      Andri Kepler              Põlva Spordikoo EST Katk               Ei start    00:39.15(7)   
      Karmo Tisler              Võru/Võru spord EST Tühist             Puuduv KP   00:16.24(5)   
      Alex Farenfield           QOC             USA Ei start           Ei start    Ei start      
      Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp EST Ei start           Ei start    Ei start      
M12

2180m 9KP
1850m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Emils Zernis              Saldus OK       LAT 00:27.59  00:27.59 00:14.25(2) 00:13.34(1)   
   2. Emils Germanis            IK Auseklis     LAT 00:28.21     +0:22 00:14.00(1) 00:14.21(2)   
   3. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 00:32.24     +4:25 00:16.38(3) 00:15.46(3)   
   4. Renārs Akmins             Azimuts OK      LAT 00:39.40    +11:41 00:18.06(4) 00:21.34(5)   
   5. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 00:44.42    +16:43 00:24.44(6) 00:19.58(4)   
   6. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 01:16.07    +48:08 00:50.20(7) 00:25.47(6)   
      Markus Mürk               Võru/Võru spord EST Katk               00:18.28(5) Ei start      
M14

3160m 10KP
2020m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp EST 00:56.04  00:56.04 00:28.23(1) 00:27.41(4)   
   2. Ģirts Brucis              Saldus OK       LAT 00:56.56     +0:52 00:34.05(2) 00:22.51(1)   
   3. Esko Vanahunt             Kobras/Põlva Sp EST 00:59.07     +3:03 00:34.13(3) 00:24.54(2)   
   4. Matīss Brucis             Saldus OK       LAT 01:03.16     +7:12 00:36.17(4) 00:26.59(3)   
   5. Reinis Putrālis           OK Azimuts      LAT 01:07.27    +11:23 00:36.18(5) 00:31.09(5)   
   6. Oto Rainers Strazdiņš     Azimuts OK      LAT 01:31.35    +35:31 00:53.09(6) 00:38.26(7)   
   7. Artem Pontaplev           S-Peterburg     RUS 01:39.19    +43:15 01:03.22(7) 00:35.57(6)   
   8. Kristofer Lupp            Võru/Võru spord EST 01:50.50    +54:46 01:03.48(8) 00:47.02(8)   
      Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:50.44(9)   
      Rihards Krūmiņš           Alnis-JNSC      LAT Ei start           Ei start    Ei start      
      Karmo-Kris Reintamm       Võru/Võru spord EST Ei start           Ei start    Ei start      
M16

4550m 11KP
2820m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Matīss Slikšjānis         Azimuts OK      LAT 01:10.11  01:10.11 00:43.44(1) 00:26.27(3)   
   2. Aivis Šiliņš              Alnis-JNSC      LAT 01:15.28     +5:17 00:52.32(2) 00:22.56(1)   
   3. Emily Raudkepp            Peko            EST 01:18.14     +8:03 00:52.37(3) 00:25.37(2)   
   4. Mihkel Parts              Võru            EST 01:37.51    +27:40 01:05.39(4) 00:32.12(4)   
M18

6150m 13KP
3820m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Vadim Shved               SRD             EST 01:19.03  01:19.03 00:51.14(1) 00:27.49(1)   
   2. Mauno Kapten              Peko            EST 01:26.43     +7:40 00:52.36(2) 00:34.07(3)   
   3. Tomass Andersons          Alnis-JNSC      LAT 01:31.03    +12:00 01:02.09(3) 00:28.54(2)   
   4. Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord EST 01:43.37    +24:34 01:08.27(4) 00:35.10(4)   
M20

7110m 14KP
4100m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Reigo Teervalt            Peko            EST 01:33.30  01:33.30 01:01.41(1) 00:31.49(1)   
   2. Rasmus Sotnik             Otepää          EST 01:43.35    +10:05 01:08.47(2) 00:34.48(3)   
   3. Sander Lembra             Võru/Võru spord EST 01:48.16    +14:46 01:16.02(3) 00:32.14(2)   
M21

9530m 18KP
4660m 18KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Krapivko Dmitry           Kronan          BLR 01:53.03  01:53.03 01:23.25(1) 00:29.38(1)   
   2. Anatoli Sytsko            Kronan          BLR 02:17.58    +24:55 01:37.17(3) 00:40.41(4)   
   3. Ilja Zhukovsky            Standart        BLR 02:30.54    +37:51 01:52.01(4) 00:38.53(3)   
   4. Vitaly Bazhanski          Kamvol          BLR 02:42.50    +49:47 01:54.34(5) 00:48.16(6)   
   5. Michael Raer              SRD             EST 02:59.10    +66:07 01:57.46(6) 01:01.24(7)   
      Ott-Kaarel Kalm           Ilves           EST Katk               01:26.31(2) Ei start      
      Sergey Novgorodtsev       S-Peterburg     RUS Katk               02:12.15(7) Ei start      
      Priit Narusk              Võru            EST Katk               Ei start    00:46.06(5)   
      Toms Dandens              Aluksne/Ape OK  LAT Katk               Ei start    00:31.57(2)   
      Taavi Kuha                Kape            EST Tühist             Puuduv KP   Ei start      
      Daniel Vasser             Kobras          EST Ei start           Ei start    Ei start      
M35

9020m 20KP Tõus 150m
4520m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Audrius Smilgius          Azuolas         LTU 01:37.10  01:37.10 01:08.27(2) 00:28.43(2)   
   2. Uldis Brucis              Saldus OK       LAT 01:37.56     +0:46 01:10.14(3) 00:27.42(1)   
   3. Aleksandr Alekseyonok     Belarus         BLR 01:42.11     +5:01 01:11.10(4) 00:31.01(3)   
   4. Mindaugas Kvedaravicius   Levuo           LTU 01:51.39    +14:29 01:20.04(5) 00:31.35(4)   
   5. Vitali Savanovich         Eridan          BLR 02:02.56    +25:46 01:20.05(6) 00:42.51(6)   
   6. Raivis Kalnins            Alūksne/Ape OK  LAT 02:08.46    +31:36 01:27.08(8) 00:41.38(5)   
   7. Janis Snepste             Auseklis        LAT 02:38.21    +61:11 01:35.40(9) 01:02.41(7)   
      Tarvo Avaste              Tammed          EST Katk               01:07.27(1) Ei start      
      Priit Narusk              Võru            EST Katk               01:24.17(7) Ei start      
M40

7720m 16KP
4410m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Otārs Putrālis            OK Azimuts      LAT 01:29.28  01:29.28 01:01.18(3) 00:28.10(1)   
   2. Guntars Polis             Auseklis        LAT 01:30.38     +1:10 00:59.44(2) 00:30.54(2)   
   3. Taras Fedorov             IZHORA          RUS 01:30.58     +1:30 00:58.38(1) 00:32.20(3)   
   4. Margus Klementsov         Mercury         EST 01:35.25     +5:57 01:01.28(4) 00:33.57(6)   
   5. Totoris Valentas          OK Perkunas     LTU 01:38.32     +9:04 01:06.04(5) 00:32.28(4)   
   6. Vladimir Pasechnik        IZHORA          RUS 01:54.55    +25:27 01:21.07(7) 00:33.48(5)   
   7. Ingus Grasis              Auseklis        LAT 02:02.57    +33:29 01:22.04(8) 00:40.53(8)   
   8. Vasiliy Pontaplev         S-Peterburg     RUS 02:28.56    +59:28 01:38.07(11 00:50.49(10   
   9. Huik Aare                 Võru            EST 02:29.04    +59:36 01:39.34(12 00:49.30(9)   
  10. Gints Ģermanis            IK Auseklis     LAT 02:33.24    +63:56 01:42.15(13 00:51.09(11   
      Urmas Hiielaan            Võru            EST Katk               01:26.14(9) Ei start      
      Rein Zaitsev              Peko            EST Katk               01:07.25(6) Ei start      
      Yaroslav Zdradovskiy      S-Peterburg     RUS Katk               01:33.20(10 Ei start      
      Oskars Zernis             Saldus OK       LAT Tühist             Puuduv KP   Ei start      
      Sergei Shirokov           SRD             EST Tühist             Puuduv KP   00:35.38(7)   
      Valery Tereshchenkov      OSMOL           RUS Ei start           Ei start    Ei start      
M45

7110m 14KP
4100m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Priit Pääslane            Ilves           EST 01:19.08  01:19.08 00:52.44(1) 00:26.24(1)   
   2. Aivars Mihailovs          Auseklis        LAT 01:22.04     +2:56 00:53.13(2) 00:28.51(2)   
   3. Meelis Zimmermann         Kape            EST 01:31.01    +11:53 00:59.26(4) 00:31.35(3)   
   4. Antti Roose               Kobras          EST 01:31.57    +12:49 00:56.09(3) 00:35.48(10   
   5. Peciura Darius            OSK Perkunas    LTU 01:36.40    +17:32 01:04.10(7) 00:32.30(4)   
   6. Andrei Murashka           Orion           BLR 01:37.19    +18:11 01:01.11(5) 00:36.08(12   
   7. Māris Stabiņš             Azimuts OK      LAT 01:38.06    +18:58 01:02.05(6) 00:36.01(11   
   8. Taivo Tali                KEKRSK          EST 01:41.41    +22:33 01:06.41(8) 00:35.00(8)   
   9. Johan Alenius             IFK Lidingö     SWE 01:41.43    +22:35 01:07.28(9) 00:34.15(5)   
  10. Maris Vabulnieks          Alūksne/Ape OK  LAT 01:45.08    +26:00 01:10.50(13 00:34.18(6)   
  11. Ivan Bendik               Mogilev         BLR 01:46.35    +27:27 01:09.26(11 00:37.09(13   
  12. Sergey Pasechnik          IZHORA          RUS 01:46.57    +27:49 01:08.59(10 00:37.58(14   
  13. Andy Karjus               Võru            EST 01:51.27    +32:19 01:16.54(15 00:34.33(7)   
  14. Tõnu Lauter               Lauter Team     EST 01:53.30    +34:22 01:17.49(16 00:35.41(9)   
  15. Dmitry Novgorodtsev       S-Peterburg     RUS 01:55.38    +36:30 01:13.34(14 00:42.04(16   
  16. Andrei Morozov            Belaya Rus      BLR 01:58.27    +39:19 01:10.34(12 00:47.53(19   
  17. Lauri Leppik              TAOK            EST 02:05.59    +46:51 01:22.02(17 00:43.57(17   
  18. Konstantin Pigarev        Mile Sport      RUS 02:28.06    +68:58 01:39.05(18 00:49.01(20   
  19. Michael Grigorovich       Mogilev         BLR 02:38.18    +79:10 01:41.12(19 00:57.06(21   
      Martin Farenfield         QOC             USA Katk               Ei start    00:38.49(15   
      Aivar Halapuu             Võru            EST Katk               Ei start    00:44.25(18   
      Fedor Volkenshtein        Mile Sport      RUS Ei start           Ei start    Ei start      
M50

6310m 14KP
3850m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Tiit Tali                 Ilves           EST 01:10.41  01:10.41 00:44.54(1) 00:25.47(1)   
   2. Anders Jönsson            OK Triangeln    SWE 01:14.28     +3:47 00:47.24(2) 00:27.04(3)   
   3. Julius Ptashekas          Devyni OSK      LTU 01:15.25     +4:44 00:49.00(4) 00:26.25(2)   
   4. Marius Ptashekas          Devyni OSK      LTU 01:17.31     +6:50 00:48.55(3) 00:28.36(4)   
   5. Igors Bužs                Meridiāns       LAT 01:20.35     +9:54 00:49.49(5) 00:30.46(8)   
   6. Jonas Gediminas Gvildys   Medeina OK      LTU 01:21.56    +11:15 00:51.58(7) 00:29.58(6)   
   7. Genadijus Jonauskas       Devyni OSK      LTU 01:22.47    +12:06 00:51.21(6) 00:31.26(11   
   8. Ivanov Andrey             Saint-Petersbur RUS 01:24.52    +14:11 00:54.37(12 00:30.15(7)   
   9. Valery Denisov            Belaya Rus      BLR 01:25.20    +14:39 00:54.26(10 00:30.54(9)   
  10. Girts Mamis               Mona OK         LAT 01:26.22    +15:41 00:56.32(13 00:29.50(5)   
  11. Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST 01:28.24    +17:43 00:54.36(11 00:33.48(14   
  12. Ūdris Ēriks               CPSS/Meridians/ LAT 01:28.57    +18:16 00:53.21(9) 00:35.36(18   
  13. Jaanus Reha               Koop            EST 01:29.52    +19:11 00:53.18(8) 00:36.34(20   
  14. Edgars Utans                              LAT 01:30.43    +20:02 00:58.53(15 00:31.50(12   
  15. Raul Olesk                Kobras          EST 01:33.22    +22:41 00:58.47(14 00:34.35(16   
  16. Mati Preitof              KEKRSK          EST 01:34.47    +24:06 01:02.21(19 00:32.26(13   
  17. Sergey Yudov              Pskov Rus'      RUS 01:35.39    +24:58 01:04.19(20 00:31.20(10   
  18. Dmitry Vinogradov         Mile Sport      RUS 01:36.07    +25:26 01:00.49(16 00:35.18(17   
  19. Andrus Rämmann            Koop            EST 01:41.04    +30:23 01:04.48(21 00:36.16(19   
  20. Raul Laas                 JOKA            EST 01:41.24    +30:43 01:01.55(18 00:39.29(25   
  21. Andrej Mitenkov           Mile Sport      RUS 01:41.57    +31:16 01:05.06(22 00:36.51(21   
  22. Urmas Tammemäe            Orvand          EST 01:43.13    +32:32 01:08.40(24 00:34.33(15   
  23. Mikhail Ivanov            Pskov Rus'      RUS 01:47.48    +37:07 01:08.33(23 00:39.15(24   
  24. Urmas Laev                Mercury         EST 01:49.03    +38:22 01:11.43(25 00:37.20(22   
  25. Viesturs Dandens          Aluksne/Ape OK  LAT 01:53.07    +42:26 01:15.40(28 00:37.27(23   
  26. Tõnu Loog                 Kobras          EST 01:59.31    +48:50 01:14.48(26 00:44.43(26   
  27. Margus Jaanus             Koop            EST 02:07.36    +56:55 01:15.25(27 00:52.11(27   
      Toomas Tarve              Kobras          EST Katk               01:01.24(17 Ei start      
      Algimantas Rudis          Saule OK        LTU Ei start           Ei start    Ei start      
M55

6060m 14KP
3440m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Toivo Toomas              Peko            EST 01:15.15  01:15.15 00:49.52(1) 00:25.23(2)   
   2. Kestutis Abramikas        Saule OK        LTU 01:15.47     +0:32 00:50.22(2) 00:25.25(3)   
   3. Ivanas Ziaziulia          Saule OK        LTU 01:16.27     +1:12 00:51.37(3) 00:24.50(1)   
   4. Rein Rooni                Orvand          EST 01:26.44    +11:29 00:54.15(4) 00:32.29(5)   
   5. Vilnis Velkeris           Aluksne OK      LAT 01:28.46    +13:31 00:56.30(5) 00:32.16(4)   
   6. Udo Lüüs                  Ilves           EST 01:31.19    +16:04 00:58.26(6) 00:32.53(7)   
   7. Jurgis Karnavicius        Saule OK        LTU 01:34.10    +18:55 01:01.23(7) 00:32.47(6)   
   8. Uladzimir Zhukovsky       Standart        BLR 01:52.02    +36:47 01:10.24(10 00:41.38(9)   
   9. Aliaksandr Vazhnik        Standart        BLR 01:56.17    +41:02 01:18.30(12 00:37.47(8)   
  10. Uldis Bertuks             Aluksne-Ape OK  LAT 01:57.20    +42:05 01:13.38(11 00:43.42(10   
      Jaak Jaagus               Saku OK         EST Katk               01:07.55(9) Ei start      
      Jaan Ainelo               Ilves               Katk               01:06.45(8) Ei start      
      Anatolij Navzorov         Belaya Rus      BLR Tühist             Puuduv KP   00:48.44(11   
M60

5570m 14KP
3390m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Riho Männi                Lehola          EST 01:21.58  01:21.58 00:51.23(1) 00:30.35(1)   
   2. Arvo Kivikas              Ilves           EST 01:26.30     +4:32 00:54.28(3) 00:32.02(2)   
   3. Jüri Rokko                SK RT           EST 01:27.59     +6:01 00:54.23(2) 00:33.36(5)   
   4. Janis Biezais             Azimuts OK      LAT 01:31.41     +9:43 00:59.38(6) 00:32.03(3)   
   5. Aldis Lapiņš              Azimuts OK      LAT 01:32.26    +10:28 00:56.09(4) 00:36.17(9)   
   6. Henrikas Ulevicius        Labirintas      LTU 01:32.38    +10:40 00:58.42(5) 00:33.56(7)   
   7. Lembit Nöps               Ilves           EST 01:34.20    +12:22 01:00.44(7) 00:33.36(5)   
   8. Heini Tammik              Kape            EST 01:36.07    +14:09 01:02.08(8) 00:33.59(8)   
   9. Koit Paasma               Lehola          EST 01:36.31    +14:33 01:03.42(9) 00:32.49(4)   
  10. Anti Parik                Otepää SK       EST 01:46.12    +24:14 01:07.52(11 00:38.20(10   
  11. Volli Kukk                Kāpa            LAT 01:46.35    +24:37 01:08.01(12 00:38.34(11   
      Avo Veermäe               Ilves               Katk               01:03.56(10 Ei start      
      Rein Prank                Kape            EST Ei start           Ei start    Ei start      
M65

5060m 15KP
2950m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ilmārs Limbēns            OK Sigulda      LAT 01:23.45  01:23.45 00:56.19(1) 00:27.26(1)   
   2. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST 01:28.26     +4:41 00:56.29(2) 00:31.57(3)   
   3. Peep Koppel               Koop            EST 01:31.59     +8:14 01:02.34(3) 00:29.25(2)   
   4. Elmo Pärna                Lehola          EST 01:51.08    +27:23 01:10.23(4) 00:40.45(4)   
   5. Tiit Koppel               Orion           EST 01:55.09    +31:24 01:13.31(5) 00:41.38(5)   
   6. Jüri Tähemaa                              EST 02:04.40    +40:55 01:19.30(7) 00:45.10(7)   
   7. Viktar Kavalchuk          Standart        BLR 02:06.59    +43:14 01:16.21(6) 00:50.38(8)   
   8. Sergey Myasnikov          Pskov Rus'      RUS 02:35.18    +71:33 01:40.37(8) 00:54.41(9)   
      Mati Poom                 TON             EST Katk               Ei start    00:42.27(6)   
      Heldur Väljamäe           Orvand          EST Ei start           Ei start    Ei start      
M70

4410m 12KP
2680m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ants Tamm                 TON             EST 01:20.36  01:20.36 00:52.52(2) 00:27.44(1)   
   2. Juris Zvirgzds            seniors         LAT 01:26.37     +6:01 00:56.17(3) 00:30.20(2)   
   3. Mihhail Taivere           Kape            EST 01:27.02     +6:26 00:47.59(1) 00:39.03(4)   
   4. Georg Sooberg             Võru            EST 01:35.19    +14:43 00:57.48(5) 00:37.31(3)   
   5. Aarne Mardiste            KEKRSK          EST 02:03.49    +43:13 01:08.56(7) 00:54.53(6)   
   6. simonsen hans jørgen      OK Pan,AArhus   DEN 02:13.41    +53:05 01:20.58(9) 00:52.43(5)   
      Nikolai Kuha              Kape            EST Katk               00:56.47(4) Ei start      
      Guntis Upacers            seniors         LAT Katk               01:12.08(8) Ei start      
      Lembit Vassil             Ilves           EST Katk               01:05.41(6) Ei start      
M75

4200m 12KP
2490m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Endel Remmet              Kape            EST 01:22.56  01:22.56 00:54.48(1) 00:28.08(2)   
   2. Heino Mardiste            Kape            EST 01:32.56    +10:00 01:05.03(2) 00:27.53(1)   
W10

1800m 6KP
1410m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Anna Anete Strazdiņa      Azimuts OK      LAT 00:27.27  00:27.27 00:16.29(1) 00:10.58(1)   
   2. Hanna Gabriela Ziemiņa    Azimuts OK      LAT 00:34.38     +7:11 00:20.29(2) 00:14.09(2)   
   3. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:39.57    +12:30 00:25.34(3) 00:14.23(3)   
      Sofia Farenfield          QOC             USA Ei start           Ei start    Ei start      
W12

2180m 9KP
1850m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Agnija Caune              Azimuts OK      LAT 00:30.12  00:30.12 00:15.06(1) 00:15.06(1)   
   2. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva Sp EST 00:31.16     +1:04 00:15.45(2) 00:15.31(2)   
   3. Zanda Stabiņa             Azimuts OK      LAT 00:34.27     +4:15 00:18.42(4) 00:15.45(3)   
   4. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp EST 00:38.04     +7:52 00:17.28(3) 00:20.36(4)   
   5. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 00:54.38    +24:26 00:30.43(6) 00:23.55(5)   
   6. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp EST 01:01.15    +31:03 00:25.15(5) 00:36.00(6)   
      Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST Ei start           Ei start    Ei start      
W14

2480m 8KP
1890m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Daria Panchenko           S-Peterburg     RUS 00:43.11  00:43.11 00:22.41(1) 00:20.30(3)   
   2. Kelli Nurm                Kobras/Põlva Sp EST 00:45.29     +2:18 00:25.35(2) 00:19.54(1)   
   3. Elīna Skopāne             Azimuts OK      LAT 00:46.29     +3:18 00:26.06(3) 00:20.23(2)   
   4. Olga Vasilieva            S-Peterburg     RUS 00:47.25     +4:14 00:26.31(4) 00:20.54(4)   
   5. Karina Harkina            Alūksne/Ape OK  LAT 00:56.55    +13:44 00:34.07(6) 00:22.48(6)   
   6. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp EST 01:04.09    +20:58 00:41.51(7) 00:22.18(5)   
   7. Roos Lisette Parmas       SRD             EST 01:12.41    +29:30 00:33.36(5) 00:39.05(8)   
      Jessica Lauter            Lauter Team     EST Tühist             Puuduv KP   00:29.49(7)   
W16

3620m 10KP
2270m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Marie Tammemäe            Orvand          EST 01:11.48  01:11.48 00:44.26(2) 00:27.22(4)   
   2. Aleksandra Elkina         S-Peterburg     RUS 01:11.56     +0:08 00:41.43(1) 00:30.13(6)   
   3. Getter Matto              Kobras/Põlva Sp EST 01:15.45     +3:57 00:49.48(3) 00:25.57(2)   
   4. Kristin Viikmaa           West            EST 01:26.05    +14:17 01:00.12(5) 00:25.53(1)   
   5. Eneli Maranik             Kape            EST 01:26.44    +14:56 01:00.15(6) 00:26.29(3)   
   6. Aiki Vare                 West            EST 01:29.16    +17:28 00:59.11(4) 00:30.05(5)   
   7. Tiina- Maria Tali         KEKRSK          EST 01:48.16    +36:28 01:05.56(7) 00:42.20(7)   
W18

4410m 12KP
2680m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
      Melanie Olesk             Kobras          EST Katk               01:14.21(2) Ei start      
      Laura Puķīte              Kapa OK         LAT Tühist             00:43.28(1) Puuduv KP     
W20

6060m 14KP
3440m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Kristiine Aluvee          Kobras          EST 01:23.55  01:23.55 00:56.20(1) 00:27.35(1)   
   2. Krista Strautniece        ALNIS-JNSC      LAT 02:07.57    +44:02 01:27.55(2) 00:40.02(2)   
W21

6780m 15KP
4020m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Marili Zimmermann         Kape            EST 01:44.57  01:44.57 01:02.31(1) 00:42.26(1)   
   2. Katerina Fedorova         IZHORA          RUS 02:10.26    +25:29 01:26.28(2) 00:43.58(2)   
   3. Kate Mihadiuk             BSU             BLR 02:39.49    +54:52 01:39.17(3) 01:00.32(4)   
   4. Triin Jõeveer                             EST 02:50.45    +65:48 02:00.01(5) 00:50.44(3)   
   5. Rasa Kumpyte              Levuo           LTU 03:05.50    +80:53 01:55.18(4) 01:10.32(5)   
      Olga Balutsina            Kamvol          BLR Ei start           Ei start    Ei start      
W35

6060m 14KP
3440m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Airi Alnek                Võru            EST 01:41.19  01:41.19 01:04.47(2) 00:36.32(2)   
   2. Ilze Vilks                IK Auseklis     LAT 01:45.54     +4:35 01:13.55(3) 00:31.59(1)   
   3. Heli Haug                 Võru            EST 01:53.15    +11:56 01:14.26(4) 00:38.49(3)   
   4. Valentina Gerdo           S-Peterburg     RUS 02:19.32    +38:13 01:29.59(5) 00:49.33(4)   
      Kristi Vassil             Ilves           EST Katk               01:03.52(1) Ei start      
W40

5570m 14KP
3390m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Jana Kink                 Kape            EST 01:21.08  01:21.08 00:48.57(1) 00:32.11(1)   
   2. Baiba Smila               Mona OK         LAT 01:33.05    +11:57 01:00.04(3) 00:33.01(2)   
   3. Minija Pääslane           Ilves           EST 01:35.49    +14:41 01:02.04(5) 00:33.45(3)   
   4. Heidi Sild                West            EST 01:40.58    +19:50 01:00.41(4) 00:40.17(4)   
   5. Kadri Parts               Võru            EST 02:06.08    +45:00 01:23.34(6) 00:42.34(5)   
   6. Ilvi Vare                 West            EST 02:09.56    +48:48 01:25.21(7) 00:44.35(6)   
   7. Ella Shved                SRD             EST 02:21.11    +60:03 01:31.35(8) 00:49.36(7)   
      Triin Vask                Ilves           EST Katk               00:59.56(2) Ei start      
      Maira Zerne               Saldus OK       LAT Ei start           Ei start    Ei start      
      Erminia Farenfield        QOC             USA Ei start           Ei start    Ei start      
W45

5060m 15KP
2950m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Merike Paapson            TON             EST 01:21.42  01:21.42 00:53.23(1) 00:28.19(3)   
   2. Lea Leppik                TAOK            EST 01:22.36     +0:54 00:55.18(3) 00:27.18(1)   
   3. Maris Roosipuu            TON             EST 01:24.19     +2:37 00:54.25(2) 00:29.54(5)   
   4. Inta Mihailova            Auseklis        LAT 01:24.49     +3:07 00:57.28(4) 00:27.21(2)   
   5. Anneli Rämmann                            EST 01:30.36     +8:54 01:01.43(5) 00:28.53(4)   
   6. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:32.26    +10:44 01:01.51(6) 00:30.35(6)   
   7. Marika Jäädmaa            Võru            EST 01:38.52    +17:10 01:04.30(7) 00:34.22(8)   
   8. Kaie Konsap               Võru            EST 01:39.20    +17:38 01:07.09(9) 00:32.11(7)   
   9. Rita Ojala                JOKA            EST 01:39.35    +17:53 01:04.51(8) 00:34.44(9)   
  10. Ellen Lembra              Kape            EST 01:45.42    +24:00 01:09.32(10 00:36.10(10   
  11. Daiga Rigava              ALNIs-JNSC      LAT 01:58.11    +36:29 01:12.26(11 00:45.45(12   
  12. Mari Roots                TAOK            EST 02:07.40    +45:58 01:25.24(13 00:42.16(11   
  13. Cakure Inguna             ALNIS-JNSC      LAT 02:27.00    +65:18 01:36.16(14 00:50.44(14   
  14. Elena Grigorovich         Mogilev         BLR 02:30.12    +68:30 01:43.35(15 00:46.37(13   
  15. Epp Voitka                Võru            EST 02:31.35    +69:53 01:15.37(12 01:15.58(15   
      Liana Varava              Kape            EST Ei start           Ei start    Ei start      
W50

4410m 12KP
2680m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:59.15  00:59.15 00:38.09(1) 00:21.06(1)   
   2. Riina Laev                Mercury         EST 01:15.06    +15:51 00:49.27(3) 00:25.39(2)   
   3. Marika Kirsspuu           TAOK            EST 01:16.53    +17:38 00:48.49(2) 00:28.04(4)   
   4. Velga Zaļaiskalna         Mona OK         LAT 01:22.38    +23:23 00:55.40(8) 00:26.58(3)   
   5. Natallia Denisova         Belaya Rus      BLR 01:24.34    +25:19 00:54.57(7) 00:29.37(5)   
   6. Svetlana Varyhina         Standart        BLR 01:24.49    +25:34 00:54.36(6) 00:30.13(6)   
   7. Larisa Barsukova          Pskov Rus'      RUS 01:40.56    +41:41 01:09.13(12 00:31.43(7)   
   8. Nadzeya Klapouskaya       Standart        BLR 01:41.54    +42:39 01:03.07(10 00:38.47(10   
   9. Ljubov Chernik            Belaya Rus      BLR 01:43.13    +43:58 01:05.49(11 00:37.24(9)   
  10. Ülle Raudsepp             Okas            EST 01:46.54    +47:39 01:11.26(13 00:35.28(8)   
  11. Janina Jonauskiene        Devyni OSK      LTU 02:06.26    +67:11 01:23.31(14 00:42.55(11   
  12. Elena Yudova              Pskov Rus'      RUS 02:20.14    +80:59 01:29.36(15 00:50.38(12   
      Juta Ainelo               Ilves           EST Katk               00:57.48(9) Ei start      
      Virve Einpaul             Ilves           EST Katk               00:54.17(4) Ei start      
      Tiina Oras                Ilves           EST Katk               00:54.19(5) Ei start      
      Kersti Ehala              JOKA            EST Ei start           Ei start    Ei start      
W55

4200m 12KP
2490m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Virginija Gvildiene       Medeina OK      LTU 01:05.54  01:05.54 00:42.18(1) 00:23.36(3)   
   2. Saima Värton              Kobras          EST 01:08.29     +2:35 00:43.57(2) 00:24.32(4)   
   3. Viktoria Fershalova       S-Peterburg     RUS 01:08.31     +2:37 00:46.09(4) 00:22.22(1)   
   4. Vitalija Ptashekiene      Devyni OSK      LTU 01:10.05     +4:11 00:44.39(3) 00:25.26(6)   
   5. Siiri Poopuu              JOKA            EST 01:10.09     +4:15 00:46.44(5) 00:23.25(2)   
   6. Gunta Lebedoka            OK Kurmis       LAT 01:14.42     +8:48 00:50.06(6) 00:24.36(5)   
   7. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 01:20.47    +14:53 00:53.39(7) 00:27.08(7)   
   8. Natalja Uchakova          Pskov Rus'      RUS 01:28.45    +22:51 00:57.50(9) 00:30.55(9)   
   9. Vaike Tomann              Ilves           EST 01:29.34    +23:40 00:55.06(8) 00:34.28(13   
  10. Ülle Kadak                Lehola          EST 01:29.35    +23:41 00:59.53(12 00:29.42(8)   
  11. Tomara Kogutenko          Mogilev         BLR 01:30.59    +25:05 00:58.14(10 00:32.45(12   
  12. Tatiana Nikitina          Belaya Rus      BLR 01:31.46    +25:52 00:59.21(11 00:32.25(10   
  13. Arija Bertuka             Aluksne-Ape OK  LAT 01:35.56    +30:02 01:03.29(13 00:32.27(11   
  14. Anu Pallon                JOKA            EST 01:48.32    +42:38 01:13.24(14 00:35.08(15   
  15. ÜLLE PÕLDOJA              Ilves           EST 01:54.17    +48:23 01:17.20(15 00:36.57(16   
  16. Ludmila Janšina                               02:14.18    +68:24 01:39.25(17 00:34.53(14   
  17. Ljudmila Pirogova         Belaya Rus      BLR 02:15.38    +69:44 01:30.09(16 00:45.29(17   
W60

4200m 12KP
2490m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ruta Kukka                Kāpa            LAT 01:11.42  01:11.42 00:47.25(1) 00:24.17(1)   
   2. Inara Gipsle              OK KO           LAT 01:13.34     +1:52 00:48.44(2) 00:24.50(2)   
   3. Niina Karnit              SRD             EST 01:22.24    +10:42 00:51.07(3) 00:31.17(5)   
   4. Tiiu Kaasik               Ilves           EST 01:24.08    +12:26 00:56.54(5) 00:27.14(3)   
   5. Jurate Uleviciene         Labirintas      LTU 01:25.08    +13:26 00:54.22(4) 00:30.46(4)   
   6. Kersti Mardiste           KEKRSK          EST 01:30.58    +19:16 00:57.59(6) 00:32.59(8)   
   7. Liivi Parik               Otepää SK       EST 01:32.39    +20:57 01:01.21(7) 00:31.18(6)   
   8. Riina Kivikas             Ilves           EST 01:39.13    +27:31 01:06.23(10 00:32.50(7)   
   9. Rudīte Šterna             OK Sigulda      LAT 01:39.24    +27:42 01:04.27(8) 00:34.57(10   
  10. Epp Kroon                 Ilves           EST 01:41.06    +29:24 01:06.22(9) 00:34.44(9)   
W65

3620m 10KP
2270m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Tatiana Svistun           S-Peterburg     RUS 01:11.52  01:11.52 00:45.50(1) 00:26.02(1)   
   2. Lidia Makarevich          Belarus         BLR 01:36.41    +24:49 01:01.00(2) 00:35.41(2)   
   3. Lyudmila Myasnikova       Pskov Rus'      RUS 02:04.24    +52:32 01:21.24(3) 00:43.00(3)   
W70

3160m 10KP
2020m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ilze Bruce                Saldus OK       LAT 01:10.58  01:10.58 00:44.18(1) 00:26.40(1)   
   2. Maimu Tornberg            Koop            EST 01:40.38    +29:40 01:02.14(3) 00:38.24(2)   
   3. Julia Zvirgzde            seniors         LAT 02:01.32    +50:34 01:19.31(4) 00:42.01(3)   
   4. Albina Dereglazova        Mogilev         BLR 03:47.45   +156:47 02:05.02(5) 01:42.43(4)   
      Ilona Vanaveski           Ilves           EST Katk               00:53.12(2) Ei start      
W75

2480m 8KP
1890m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ilse Uus                  TON             EST 01:05.08  01:05.08 00:38.00(1) 00:27.08(1)   
   2. Anda Plukše               Mona OK         LAT 01:13.49     +8:41 00:44.51(3) 00:28.58(2)   
   3. Ausma Bruce               Saldus OK       LAT 01:14.24     +9:16 00:44.22(2) 00:30.02(3)   
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 19.05.2013 17:04:10