Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988109.037114.93113.98111.24105.2899.72
2Kenny KIVIKAS199199.387103.66102.3899.4198.8592.58
3Lauri SILD199098.066108.91103.61102.4291.0184.35
4Kristo HEINMANN198992.6213100.0794.5692.0890.4285.96
5Sander VAHER198590.81792.7692.3192.2190.9685.83
6Sergei RJABõSHKIN199289.541297.5194.5788.7083.9782.97
7Ats SõNAJALG199085.721589.5987.3886.8886.8477.93
8Jaagup TRUUSALU198883.861389.3988.6585.4479.4576.39
9Reigo TEERVALT199477.681381.9679.7278.5876.0272.10
10Tõnis LAUGESAAR199474.21782.1774.6874.5073.8665.82
11Andreas KRAAS197873.521182.8774.6973.1669.7067.19
12Peeter PIHL198473.45487.5080.5779.9478.42
13Andres SAETALU199572.932177.0374.8171.8870.7570.18
14Kaarel Hendrik ZERNANT199872.591478.9974.6971.8569.9967.44
15Reimo LIIV199472.041876.9774.9471.7568.6667.90
16Heino OLLIN199671.87385.5685.4282.68
17Uku-Laur TALI199269.11875.1073.5267.9566.8462.16
18Hannes POOLAMETS199468.901871.7071.6770.5565.8564.75
19Kaarel VESILIND200067.701071.0070.2667.3265.4164.53
20Alar KUME199066.561971.6870.5063.7063.5463.38
21Kustu KüNNAPAS200165.572469.7369.6266.9161.2460.33
22Siim KLAIS198664.541368.1964.9264.6262.6462.35
23Raido MITT199163.93185.24
24Ain FJODOROV197263.621270.4065.8563.4659.8558.52
25Oliver KüTT199863.181272.3961.7661.2461.0559.47
26Markus PUUSEPP198663.03481.3470.4367.9760.38
27Kiur Erik EENSAAR199962.891966.7564.3863.3060.1559.86
28Timmo TAMMEMäE198462.43380.3673.6866.30
29Marek KARM199061.32676.1469.2355.3854.8550.98
30Sander PRITSIK200161.302866.1363.4160.3359.9056.73
31Andrei NIKITIN196860.921463.4962.3059.8759.8759.09
32Tiit TäHNAS198060.921469.9461.9458.6157.0857.03
33Alar ABRAM197260.881565.5662.0259.4858.7458.61
34Hando ALLMANN200160.322563.2662.0058.9958.9458.39
35Mehis MURU198960.28667.6165.8160.2157.3750.42
36Martin SIMPSON198759.88179.84
37Karel-Sander KLJUZIN199959.62668.6464.2163.4557.4444.37
38Sander MIRME198159.331361.7860.5759.7057.7256.90
39Raido LAIDLA198658.95965.2661.4158.4156.2153.46
40Randy KORB197158.861261.1160.5958.7357.1756.69
41Andres RõõM199958.621361.2758.7958.1557.4757.44
42Tõnu LILLELAID198058.201263.5463.4756.4854.9952.51
43Priit PääSLANE196757.741062.0462.0055.9354.4754.28
44Tiit TALI196057.251060.6756.7456.7456.2455.84
45Mati MäGI197857.231860.9757.4156.0756.0155.67
46Raiko MARRANDI200156.981860.3257.6856.8855.0754.95
47Raivo REIMAN196956.961060.1858.3056.7755.5254.03
48Olle KäRNER197756.95280.1162.27
49Mati KORROL197356.892262.4958.6654.5954.5554.18
50Janek KäHR198356.692063.3957.6955.1653.6553.54
51Toomas MAST196456.58763.8161.6456.4255.1845.83
52Meelis MERENäKK197456.381359.3356.7756.5956.5252.67
53Kaido NURJA196956.291657.3857.1256.8955.6354.43
54Dmitri SHVED197056.131160.2559.8255.6053.8351.13
55Kristjan KARABELNIK198155.45862.0458.7753.0151.9651.47
56Vjatseslav SAFONOV200255.352059.1456.6355.8354.5150.63
57Meelis ZIMMERMANN196855.131158.5455.9055.5253.3652.34
58Lauri BEILMANN197655.041059.2257.8854.6152.2651.25
59Maido KALJUR196055.012558.8854.3854.0653.8853.85
60Mart KOPPEL196955.002658.8057.5954.2052.5951.83
61Paavo RõIGAS196954.891357.8257.1255.6752.8251.02
62Mati TIIT197154.85564.1854.2453.8651.2050.75
63Kaarel KALLAS198254.591556.4554.8254.1054.1053.48
64Anti SULAVEE198354.59562.4558.9756.7550.8943.88
65Tanel KANNEL197353.72861.1657.7651.4950.3247.85
66Antti ROOSE196453.572058.7152.9452.8752.1551.17
67Tarmo KLAAR197453.522757.6756.9651.9250.6150.42
68Kaido HALLIK197353.351055.5554.8353.2751.6951.41
69Alar VIITMAA197053.13462.6460.0959.4253.98
70Ilmar UDAM197353.021460.6954.5151.2849.7248.88
71Gion SCHNYDER198652.89284.6147.61
72Olle Ilmar JAAMA200452.811757.0757.0554.1249.4546.35
73Eduard PUKKONEN196052.461355.7053.7153.1051.1348.68
74Raivo LAANEMETS196852.40654.7353.3352.3451.4850.12
75Toomas MARRANDI197952.20559.6559.6257.9446.0737.71
76Juho WESTERLUND198952.17383.1254.8246.18
77Kaupo JäRVE197452.041555.6353.5152.0151.3047.76
78Tarmo SIIMSAARE198151.96561.4555.7254.7945.1742.65
79Mihkel MAHLA200351.761959.4858.4250.8246.4743.61
80Dag AINSOO197751.72854.5754.5152.8848.9847.68
81Danilo PIHT197251.462054.1552.7851.7349.8948.77
82Kaljo JULGE195751.201554.8853.3349.8949.2748.64
83Andres TALVER196051.161655.0052.5451.6648.4548.15
84Mart KüLVIK196051.141354.5252.1650.7449.7048.60
85Meelis MäLTER197551.021156.6853.1649.8049.3546.11
86Silver EENSAAR197850.64263.3663.23
87Aleksander KEPLER200150.561659.5352.4547.2046.8146.79
88Jürgen JOONAS200350.492456.0453.1849.7246.9546.57
89Martin AUNIN197150.231255.5752.0950.8146.8345.83
90Taivo TIMMUSK198350.13756.8653.3147.6546.5546.27
91Tõnu TäNAV196350.10552.7852.4450.5549.3845.34
92Martin VILISMäE198949.81369.3957.5848.84
93Allar PADARI196849.731355.8048.5648.4248.1047.76
94Timo PALO197949.66860.2153.0649.7847.1438.13
95Eerik PRIKS200149.611154.2953.8649.4845.4045.02
96Andres LAAS196149.38455.7755.7554.6253.32
97Rain EENSAAR197449.34361.5657.9054.68
98Tarvo AVASTE196949.23459.6855.6253.9949.52
99Raivo PELLJA196449.11957.3552.1746.4845.0044.53
100Vladislav PAHHOMENKOV197149.041555.3449.5548.5246.1945.59
101Priit TALU197248.941249.6749.3148.7148.5248.51
102Mati PREITOF196048.852351.5748.7648.5848.5146.84
103Margus KLEMENTSOV197248.821052.0651.1849.6547.7343.48
104Inno LING196548.741558.8057.1543.5542.3641.84
105Jaanus REHA195948.721849.8049.3248.2948.1748.02
106Erko JAKOBSON197948.621254.4752.7747.8944.2243.74
107Mihkel JäRVEOJA198648.51271.9949.28
108Urmas SULAOJA196348.471253.1348.9048.5846.9844.78
109Tõnu ILVES196348.341550.4649.7147.9047.5846.06
110Enn JAAMA196948.31754.1651.0749.0943.8043.42
111Rain LILLSOO197048.03755.4050.5348.0245.0741.14
112Heno IVANOV197647.96553.4649.2248.1244.6244.36
113Tõnis JääDMAA200247.831950.2949.3248.7745.5445.23
114Lauri OLLI197247.731159.1448.3045.5443.3142.34
115Allar KIVIL197647.46656.0751.6451.3148.4529.85
116Vladimir SAVINOV196447.45948.7648.7247.6146.4745.67
117Ott RAKKASELG197947.12755.9948.7645.0443.0342.79
118Heiti HALLIKMA197046.73467.1354.4543.9042.19
119Taivo TALI196646.541255.2546.2546.1945.7839.23
120Arvo KIVIKAS195046.431650.8746.7445.3545.1044.11
121Mihkel NAHKUR195946.321349.8546.8446.3144.5444.06
122Sixten SILD196446.141049.8347.4846.1444.3942.86
123Vallo VAHER197646.081049.9147.6346.8845.6940.28
124Tarmo KUUB197846.05759.4350.2346.9737.2036.43
125Raul LAAS195945.972148.8945.9945.6644.8644.46
126Mairo KIRSS198045.89652.0851.8842.9942.8939.60
127Margus MARRANDI197345.74755.3244.4544.4144.3540.18
128Kaspar PääRSON200245.73160.97
129Andrus RäMMANN196045.701554.9446.2842.7142.4942.09
130Ülo VIRU196445.671050.0646.4744.9644.4342.43
131Raido KISS200045.281351.4247.2444.9243.6039.20
132Artur SOO200345.182751.9446.2843.9842.2441.44
133Jürgen EINPAUL198345.08259.7552.96
134Anders ÅKERMAN197344.82452.1950.2749.9546.81
135Jonatan KARJUS199144.69269.1642.56
136Marko KüLAOTS197844.621155.8848.2441.0839.4238.50
137Raul KANGUR197044.571449.1744.9844.7744.4639.45
138Erik AIBAST197344.42262.0948.95
139Jaan TARMAK198544.42255.7355.31
140Risto RANDMA197744.32555.2353.1249.7837.3026.18
141Rain JAAKSOO198344.271147.4947.3347.1039.9939.44
142Samuel KOLSAR200344.221648.7843.8343.1242.9342.44
143Indrek LILLSOO197344.20655.4247.2841.6540.4536.18
144Rein UNT194944.161446.8544.6643.4343.4342.43
145Matti YLILUIKKI196543.95158.60
146Ivo MILLER197743.861646.2145.2644.2042.0041.61
147Ragnar ROOBA200243.70158.26
148Jüri ROKKO195343.472746.3443.0742.9642.7642.20
149Toivo SAUE194843.45647.6045.5545.0142.2636.83
150Viktor KASSATKIN197143.36555.4747.8842.7240.5930.13
151Lauri RUBERG198743.30751.3043.8541.1840.4839.68
152Guntis ARNICANS196843.28157.70
153Indrek ÜMARIK196543.25356.4351.8044.43
154Andres LAUBA197743.17259.2448.69
155Riho MäNNI195143.131845.0344.0242.7442.1341.72
156Tarvo KLAASIMäE198143.10260.2547.51
157Lauri TARLAP197542.832050.7745.5445.1938.3434.29
158Oliver IMMATO198642.56449.3749.1448.2442.40
159Rasmus KRUUSA200042.50463.6052.9143.1529.23
160August JAKOBSON200642.471648.3446.3445.7737.7334.17
161Heini TAMMIK195342.442747.9844.5140.6539.8639.18
162Martin Erik MARIPUU200242.411353.4641.1540.5640.4836.42
163Lauri PäHN199842.41264.0242.00
164Aleksandr SHVED199242.33268.6937.14
165Erki KRIKS197642.30553.9544.6439.6838.9134.31
166Raul KUDRE197042.14353.8550.3344.55
167Kristjan-Martin KIRJANEN199442.101245.0944.3442.7041.2437.14
168Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
169Mehis UDAM200441.97949.2248.6246.3733.4832.18
170Kai SAKSMAN195041.68643.6143.2542.7640.6838.11
171Martin MARGA198841.62155.50
172Nansen PALO200541.562144.9443.2142.1639.0538.43
173Arthur RAICHMANN197241.39549.2341.4840.1038.5337.59
174Raio PIIROJA197941.31554.8246.7342.3633.8428.80
175Ülo TIMUSKA196140.94747.2641.6839.6539.5336.60
176Raivo ERIK196840.74550.8843.8942.4137.7728.73
177Ossi PRIKS200540.591452.9347.3445.9030.1326.67
178Marek NõMM197940.59154.12
179Lauri LEPPIK196440.431941.8541.7540.6239.5938.36
180Lauri MALSROOS198640.33259.7041.13
181Armo HIIE196840.29153.72
182Rein KRIKS195140.201942.5241.1039.3739.0438.99
183Mikk PõDRA198440.17753.3643.6740.1436.3327.36
184Tiit TATTER194840.081644.2639.8639.4638.5538.25
185Koit PAASMA195040.071342.6340.9339.9239.3537.51
186Markus KALJUR200640.012344.2442.0641.7840.7031.26
187Kaur KASE198739.90251.6748.07
188Chris Marcus KRAHV200539.712248.5646.0642.4131.4130.13
189Urmas TAMMEMäE196039.57845.3638.6538.4037.8837.57
190Jüri MERIRAND195539.541846.4143.4736.4935.9635.35
191Ragnar KRANBERG200239.511044.9743.5338.4635.6034.99
192Toomas TARVE196339.49643.3642.5441.7736.7932.99
193Meelis MäLBERG197039.42547.9345.5342.1737.0124.47
194Toomas TAMMER197639.39152.52
195Aleksander PRITSIK196239.111540.0339.9438.8338.6538.12
196Toomas TALUMAA197038.87742.9242.0740.7035.5433.13
197Martin KAUP197538.82359.5346.0531.43
198Raul HINDOV196838.76248.8548.05
199Priit RANDMAN198938.68257.3939.31
200Rein ROONI195738.581641.0040.5138.7637.1335.52
201Sander ANNUS197338.37345.6945.2944.46
202Peep KOPPEL194638.362342.5740.9336.7436.7034.86
203Kalev RUBERG195938.33840.8439.4438.9136.8335.65
204Mihkel MäLTER194538.332042.2839.1038.1036.5035.68
205Maksim GUREJEV196338.27643.6142.5739.8936.2529.05
206Sven ORAS198938.11648.0340.1239.5532.5730.29
207Madis OSJAMETS198138.07743.8242.8135.9934.0733.68
208Kevin HALLOP199738.01547.6740.2935.2134.1132.77
209Urmo KESKüLA197737.93150.57
210Jaan VIIRMANN200237.87549.8840.2236.6234.2628.39
211Taavi PALO198737.77150.36
212Martin MURAKAS198937.69644.4540.2238.3536.1329.31
213Emil EENSAAR200437.65150.20
214Tarmo TARLAP197037.49648.3636.9236.1133.8032.27
215Olev PIIRISILD200437.251353.7441.8630.9030.7229.05
216Mattias BLEHNER199537.13149.51
217Kurmet KUTTI200537.051745.1140.7538.9536.2124.25
218Urmas LAEV196237.02841.0037.3636.8635.1434.76
219Hannu PLOOMPUU198737.00353.0640.5337.01
220Martin OSMIN197936.99149.32
221Arvo SALA197036.80149.07
222Silvar SAVOLAINEN197436.771340.7540.2039.2933.5530.04
223Kuno ROOBA197236.73148.97
224Olavi LOO197136.71250.3341.45
225Alar ALAJAAN197936.621546.9840.6539.8227.8427.82
226Artur RAUK198636.53358.8047.1023.04
227Jüri JOONAS199236.49745.5040.9137.2429.8528.97
228Eero RUOKAMO195336.41642.0541.8036.2032.5729.43
229Alo SäKK198036.27451.0148.1032.4829.60
230Anti PARIK195336.081439.4936.0535.6535.0034.23
231Rafael GORDON194636.081738.4835.8335.8335.2335.04
232Kaido EICHFUS197536.05148.06
233Einar LUUP196535.84247.7141.90
234Priit ÖVERUS196635.76147.68
235Jaak TEPPAN198435.57147.43
236Rain VELLERIND196535.43841.4136.6235.8033.1230.18
237Aivar MEINDOK196235.26441.3141.1938.2036.02
238Kirill KLENSKI197835.23146.98
239Raivo PANKER196535.191241.5733.7633.5633.5333.51
240Aivar SARAP196935.05451.9950.5534.6318.60
241Märt KIVILA198234.99146.66
242Andrei MITENKOV196234.90441.2739.6938.6235.54
243Rein ZAITSEV196934.87639.0037.6134.7933.6229.33
244Kristjan LEIGER197034.85735.8635.7934.4234.3833.82
245Koit KOLSAR197734.781139.4235.2734.9332.8231.47
246Eero MõTTUS197434.66146.22
247Joe LEPP196734.65146.20
248Lauri Juhan LIIVAMäGI198134.26346.4540.2934.18
249Tanel PAPP199534.20345.2841.1334.30
250Karmo TISLER200334.192346.7533.1131.6230.3029.18
251Rein HANSTEIN194934.161236.3335.7533.9433.2831.48
252Johannes EHALA198634.11449.0739.7135.1827.62
253Siim LANNES197834.09843.6736.0434.6331.4724.63
254Pear POST196634.06243.9941.17
255Tago TEETAMM197534.01540.9935.3835.3032.0826.32
256Väino ELLAMIK197133.99242.5542.43
257Mairolt KAKKO196833.97248.2236.71
258Tarmo LILLSOO033.96250.8234.09
259Kalle NELK195033.881739.3336.1132.0931.0030.88
260Daniel VASSER198333.82346.7640.9831.63
261Enar NõMMISTE198733.82242.9641.58
262Johannes TASA195033.74244.2840.06
263Aares FJODOROV198033.62353.1339.8825.64
264Ahti BLEIVE196733.57244.8839.05
265Fred NEEDO198333.56242.9240.97
266Marek ATONEN197733.53144.71
267Heljus SAKS198933.49144.66
268Andrus VIILMA197833.38937.6535.8134.0430.1729.21
269Marko TEDER198533.19144.25
270Ando LAVRITS197932.98143.98
271Mait MäNDMETS197432.98143.97
272Marek PRITSIK198732.93143.91
273Rain MURU198032.70143.60
274Timo SUPPI197832.68143.57
275Urmo LIBLIK198232.66143.54
276Erkki PENU197132.50343.7640.5930.36
277Ülo VAINURA194632.451133.6633.4333.3531.3430.48
278Rene POST199232.37143.16
279Priit POOPUU198032.37143.16
280Lembit NöPS195132.311533.8832.6432.5831.8930.57
281Ragnar KRUUSLA198532.26143.01
282Andres VIIRA196732.19838.9738.7232.7228.5022.04
283Uku AASRAND200432.09244.3635.86
284Udo LüüS195532.092035.5233.8632.3929.7128.96
285Anti KALLE197032.07142.76
286Kaupo KALJUMETS198731.86142.48
287Andrus SIPSAKA196131.701042.9929.2929.1528.5628.53
288Tarmo RAIDMA196931.58338.1337.1536.17
289Tõnu SIKKAL195531.56840.8433.6029.3227.0227.01
290Paul AUG195131.16341.9034.3233.75
291Jürjo LOKK198231.13141.51
292Siim VANAHANS198031.01141.34
293Siim TURBAN200130.88749.5042.2124.9719.3318.39
294Indrek SAAREPERA196830.35436.7734.7932.5730.74
295Bert Joosep PANKER200630.332240.3433.7929.5326.0221.98
296Ain NEMVALTS196830.33336.9436.5333.58
297Sander NAHKOR198830.29554.4354.3627.9514.53 0.20
298Maido MäOMA198430.26140.35
299Rait PALLO197430.17140.23
300Tiit POOPUU198130.07140.09
301Heiki SAVITSCH197230.03743.7235.1330.2323.5717.49
302Raiko ALLIKSAAR200630.00939.5433.4332.2627.6717.12
303Ott-Kaarel KALM199129.89547.2643.0328.6616.0414.47
304Tõnu ILLARU197129.89139.85
305Indrek REITSAK197729.84448.6744.7828.0711.10
306Erkki LEPIK197629.65343.0034.2127.44
307Jaak ROHTSALU196029.62642.0329.1327.3327.2922.32
308Sven-Erik REBANE199229.40139.20
309Tõnu RAID193929.372131.0330.6729.1928.8527.12
310Mart OSTRA196929.28441.2438.7529.8020.35
311Matti BETLEM196029.19337.5235.7629.75
312Hanno-Laur KUNNUS200129.181245.5726.1825.9325.0523.15
313Risto KALJUND198929.02138.69
314Jaanus JõGIS197628.84138.45
315Priit NARUSK197728.70341.7237.6321.93
316Indrek VIIKMAA197128.64836.4228.8527.6327.0423.28
317Valeri KURAGIN197328.23137.64
318Toomas VOOLAID196628.22634.8732.3328.4626.7718.67
319Ando POST196028.14337.0633.3728.88
320Sven RINGVEE197928.13346.1735.4717.65
321Jaak REIMAA195528.131036.7731.7527.9524.5019.68
322Rünno SULG197328.101833.7628.5327.7427.2523.20
323Priit POTTER198127.88137.17
324Indrek KAROLIN197327.87243.1426.53
325Alar ASSOR198527.80242.1227.39
326Tarmo TOLM197927.79344.0941.8412.15
327Riho KOKK195627.76334.8133.0230.15
328Kalju TOOMAS194727.65733.6233.5130.0827.0414.02
329Igors BOGDANOVS196927.19634.8726.1725.4924.9324.51
330Timo KUDRE200527.051536.8926.5025.8323.9222.13
331Madis LEPIKSAAR198926.95135.93
332Kaspar ANNUS200626.93135.91
333Madis HAUG196526.581533.1326.2825.5824.3723.55
334Tiit PLOOMPUU195126.55931.7930.3327.1322.7320.77
335Johan ALENIUS196726.46135.28
336Tiit RIISALO196726.37135.16
337Tarvi OLLI197826.24134.99
338Aimur RAUDSEPP195526.111231.0730.6429.5520.7918.49
339Arne SAMMEL195526.08333.0731.8827.11
340Airet KOLK196326.05134.73
341Ilmar KIRJANEN195025.90134.53
342Heino REBANE195425.81134.41
343Mart ARU197425.80438.7227.1026.4422.41
344Veiko HINTSOV196925.74345.4244.74 0.67
345Jaan OLVET196925.50241.3122.45
346Kalmer KOOSAPOEG197225.46439.4933.6233.55 6.50
347Argo KAUGE196425.39434.3330.8824.7722.87
348Kalmer KEEVEND195725.241135.9132.1622.6419.2216.26
349Kaspar KAROLIN200525.181835.6724.9822.8822.6919.68
350Tauno KURE195725.181030.3228.8823.3822.1321.18
351Harry VEIDE195225.09133.45
352Raul OLESK196025.08530.7330.3723.6621.4819.14
353Renno MERENäKK200525.071438.3624.8422.2820.3719.52
354Marti RANNE196924.90233.0429.20
355Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
356Margus JAANUS196224.61437.4631.6320.6119.69
357Hannes LUIDALEPP198224.53234.0127.31
358Tarmo PERTEL198324.53343.3527.8915.32
359Raido AREN198324.53132.70
360Andres KäVER197424.46835.4430.8230.8213.0412.20
361Toivo MURAKAS198524.44132.59
362Otto Toomas KIBENA200524.421637.1023.1121.3021.0319.58
363Jaan KALLAK198124.41132.54
364Juhan BACHMANN194324.361927.4924.6624.2823.0722.30
365Mihhail TAIVERE194024.331526.0024.3623.8623.7623.66
366Toomas TELGMA196524.31835.3424.7121.2521.0519.21
367Heiki TOMANN198024.30231.3529.40
368Alari LUMBERG198224.19132.25
369Mart ELLER197224.11132.14
370Margus LEHTME198224.04437.5033.6630.76 4.92
371Enn AEDNA194424.021224.6624.1324.1323.6823.50
372Gert SAAMANN196823.91230.8028.97
373Jaak JAAGUS195623.89331.0326.9926.30
374Ralf KIVIL200523.74626.3624.4824.1522.6321.09
375Mattias MAIDLA200323.712034.9633.0318.3716.6515.55
376Jaanus VILJAMAA196323.68732.0830.2225.1719.4111.54
377Avo VEERMäE195023.66235.2923.86
378August ALBERT196423.66131.54
379Ragnar ILP197923.64836.5331.5120.1215.8614.16
380Markus JUHKAM200723.412235.5021.8021.4819.3418.91
381Kevin LEPP199623.28131.04
382Meelis LAURIMAA198323.20230.2427.77
383Heigo PõLD196823.06130.75
384Rauno PAHAPILL200022.95630.2625.6422.4921.4114.95
385Mati POOM194422.912423.5223.4522.7122.6322.24
386Rein KüTTIM193922.80729.3125.6721.4419.1418.46
387Riho KLEMENT198922.75534.0033.9318.0413.9713.81
388Kalvo KRIISK197922.47525.3224.7524.4421.5416.31
389Jukka KARVONEN022.46129.94
390Villu SERV199922.37129.82
391Leonid MALIKOV197922.37129.82
392Jüri VANAVESKI196622.31129.75
393Erko ÕUNAPUU197422.25129.67
394Roman SHVED197022.18230.0425.40
395Marios TAMMES200122.17534.9632.6220.2615.33 7.66
396Rait LILLE197121.89129.19
397Taavi TAMMIK199321.86129.15
398Mait TõNISSON197321.85232.9621.67
399Jaak KANNISTE196021.81129.08
400Kunnar VAHI197221.53128.71
401Margus VENELAINE197021.46128.62
402Tõnis HALDNA196521.29128.39
403Tanel MõTTUS198521.29227.8525.38
404Renno NELLIS198221.14128.19
405Veiko LILLE198321.02339.1630.61 4.41
406Ahto KARU195520.94726.8223.2120.1118.6515.92
407Laur-Rogert SULG200620.891932.9121.6417.7916.5315.59
408Endel REMMET193720.87722.8322.2421.0520.1018.11
409Tauno MURAKAS198020.83233.3318.75
410Sander KUUSK199120.71127.61
411Aare HUIK196920.58227.0824.38
412Andri KEPLER200420.57731.2523.1623.1117.92 7.40
413Vello POST195820.55528.2628.2320.9420.01 5.30
414Arvo SOOSALU195220.48127.31
415Sander SAARING200520.47435.4723.2517.6114.66
416Viljar VAINOLA197520.43825.2820.6620.5119.0616.66
417Mart JAKOBSON197220.36338.6521.0412.16
418Jüri TäHEMAA194420.361023.6421.3619.3219.1218.34
419Aigar PINDMAA195720.32332.6630.26 8.79
420Maanus UDAM200620.181229.3920.7218.1317.0415.61
421Karli LAMBOT197020.10126.80
422Mati OJANDU195119.97126.63
423Peedo PIHLAMäGI195819.96226.6723.22
424Kalev KüLAASE198119.70226.1723.08
425Oliver KIMASK200419.681730.9718.9217.7716.4714.25
426Märt KESKüLA197619.65333.5624.6211.19
427Kevin Markus KORROL200419.491231.3023.1517.7612.9712.25
428Jaanus AUS197419.42125.89
429Heikki KYYRöNEN194619.31125.75
430Mattis ALLIKSOO197919.20125.60
431Sander BLEHNER197219.18239.21 8.73
432Aare LIMBERG195319.14423.6521.4520.8319.14
433Meelis KADAK198419.14125.52
434Karel KURAGIN200119.09623.0222.8019.2115.5914.81
435Mati TATRIK196519.05125.40
436Sander KOLLOM197118.87125.16
437Mihkel JäRVE198518.84237.84 9.26
438Jüri KADAJA195318.82228.2818.76
439Rando MARRANDI199618.65329.0819.5017.23
440Kaspar MILL200418.381225.8619.1116.8115.4114.72
441Sass SAAT198618.33124.44
442Indrek MAHLA197618.33427.1922.1116.7515.40
443Eerik LOSSMANN196418.31124.41
444Ants TAMM194318.211521.1818.5418.3816.6016.37
445Oliver ANNUS200318.12244.71 0.58
446Ardo PAJUR197418.04124.05
447Mati KALLEMETS194717.91424.3120.6620.3114.31
448Väino AUL194817.66438.9428.69 5.44 5.40
449Jarmo KAASIKU199917.50123.33
450Kardo KUTTI200817.281633.3615.0314.5512.5410.90
451Jakob KOPPEL200617.241524.9018.0615.8714.8912.50
452Indrek ROASTO198017.07324.4219.8815.93
453Madis ORAS195016.71122.28
454Stanislav TOLMATSOV198616.65234.91 6.72
455Mati PILT195116.52433.0320.1814.81 5.40
456Agu KOPPA194716.401619.3318.4317.9017.06 9.29
457Allan ANNISTE196416.40322.0120.0815.78
458Ranno KANNEL200516.36339.4415.28 3.02
459Nikolai KUHA194116.29921.9417.1015.4114.3712.65
460Peeter SALONG198216.21121.62
461Elmo PäRNA194416.201619.9317.1715.8014.5413.55
462Oleg PODLIPSKI195316.18121.58
463Ando VIISPERT197616.11841.7320.9012.47 3.08 2.35
464Martin TAMPUU199916.08235.45 4.74
465Lukas DEININGER199815.98121.31
466Marko SüLD197815.91220.1219.65
467Riho ENNI198015.57219.9319.00
468Rain KAUGE199415.27120.36
469Tormi VAHAR199115.15120.20
470Sergei SHVED196715.10420.2718.6418.34 9.84
471Jari JULGE199315.00120.00
472Maarius KOTSULIM200614.991520.2616.3913.7813.3211.22
473Jakob VESKE200314.92525.6217.6415.14 9.18 7.03
474Rein TOOMAS196114.89235.36 1.86
475Vahur PALU196514.87119.83
476Mihkel KALMARU197014.75119.67
477Karel JUNG200714.651227.6725.29 7.08 6.77 6.44
478Michael RAER198314.49219.9316.30
479Tanel ESTA197714.49220.4215.80
480Aleksei SPIRIDONOV197214.38220.2915.67
481Tammo ESTA197414.27119.02
482Viesturs LUCANS196014.23118.97
483Mihkel ABRAM200314.21327.4418.99 3.73
484Kaarel PIIRIMäE197914.12118.83
485Oleg KOSHIK198513.93423.2514.8214.23 9.60
486Veikko TAMLAK196813.79118.39
487Kalju TAMMEVESKI196313.69118.25
488Neeme KALDA198313.63118.18
489Tiit OLJU195413.63619.4816.9812.2711.96 7.44
490Arne KOLK195013.57323.4813.8710.53
491Ilmar MõISTLIK194413.40222.3011.21
492Jakob VINKEL194113.40218.0515.45
493Tanel SAUE197413.36335.0411.53 0.60
494Märt MARIPUU198113.35417.3516.3714.2211.38
495Rasmus SAARE200513.241418.3414.6812.1510.7210.31
496Heiki RAMMUL194813.04322.7922.22 1.03
497Arti ALBERT198012.96117.28
498Janar SAKS200212.93319.7015.7010.23
499Vahur PAJOMäGI197412.91117.21
500Kaimo MAISTE198012.88223.18 9.01
501Kaspar Mathias KORROL200712.67429.8222.04 3.54 0.89
502Joonas HALAPUU200012.54220.2711.08
503Juho HEINRAND194012.51116.68
504Hendrik LAANEMAA200312.24216.6413.96
505Lauri ALLMANN197512.16223.95 6.46
506Robert PIHU200212.14431.1713.78 5.35 3.64
507Tõnu KARP195711.91115.88
508Martin LIIDLEIN199311.86228.58 1.06
509Rudolf MüRK194211.84220.74 8.87
510Uko KõRGE196511.56115.42
511Jüri PüSSIM194211.33421.8112.7411.11 4.71
512Pärtel KüLVIK200711.241131.66 8.29 6.51 5.14 4.62
513Mauri SINNELä195211.21114.94
514Margus SARAP196511.04114.72
515Tõnu JääDMAA196611.00221.93 5.58
516Mart SOOBERG197811.00114.67
517Eero JOONAS196911.00220.00 7.50
518Kerto KAASIKU200710.99421.1214.08 7.38 6.26
519Kalju VAIKJäRV195410.76220.37 6.54
520Daniel SIBUL200410.68722.2013.93 8.13 5.65 3.51
521Siim PELLO200710.631120.1912.43 8.50 6.64 5.37
522Mihkel LIIVAGO200310.62226.52 0.03
523Rainer JõESAAR198510.27113.69
524Henri PERILLUS200510.261116.7312.1510.24 9.39 2.77
525Raivo ARU197610.21113.62
526Paul PIIRIMäE200610.09519.7610.96 8.88 5.65 5.18
527Silver REBENITS1978 9.92113.23
528Toomas MATTUS2005 9.90715.9511.82 7.72 7.01 7.00
529Margus MäLL1985 9.86320.89 8.36 5.56
530Indrek JENTSON1964 9.81219.23 5.29
531Robert SANDER2005 9.77324.04 8.86 1.59
532Jaan AINELO1958 9.68112.91
533Aleksander HLEBNIKOV1971 9.68812.6610.82 8.67 8.42 7.83
534Andrei SEMENKOV1976 9.66112.88
535Mati KARP1952 9.59112.79
536Jan AAS1974 9.56213.6910.21
537Marlon NAAN2006 9.40623.37 7.50 7.37 5.43 3.32
538Audun PALO2008 9.401525.39 6.85 5.64 4.66 4.44
539Kert PALLO2005 9.38112.51
540Aimar JAAKSON1978 9.36532.05 5.87 4.85 2.59 1.43
541Lembit VASSIL1941 9.30417.1514.14 8.12 1.94
542Arto RAMMUL1976 9.26216.88 6.27
543Aivar LIIVRAND1962 9.13112.18
544Priit TRUUSALU1963 9.05414.5311.43 9.15 5.11
545Arseni KRAMARENKO2007 8.93317.2114.10 0.19
546Gregor NARUSK2006 8.77111.69
547Laurits RüTMAN2005 8.75618.45 8.71 7.76 5.29 3.56
548Kai WILLADSEN1952 8.71219.07 2.70
549Villem PIIRIMäE2008 8.68913.5712.53 6.90 5.26 5.14
550Matis OTTAN1997 8.66215.62 6.03
551Heino PEETERSON1937 8.57111.43
552Raul ADARI1990 8.47219.20 1.98
553Siim ROHT2005 8.42111.22
554Timo ASIKAINEN1958 8.26111.01
555Kristofer PäHKLEPA1999 8.24110.99
556Vello KROHN1940 8.23110.97
557Ago KäIS1953 8.22110.96
558Robin OLLI2007 8.21916.6510.51 4.91 4.63 4.34
559Mati KüLAASE1949 8.13110.84
560Jaanus TEPPAN0 8.11213.31 6.96
561Tõnu KUUSIK1956 8.05418.06 6.59 6.09 5.04
562Toomas NAELAPää1950 8.04814.9810.48 5.24 5.23 4.29
563Joosep AINJäRV2002 7.83219.53 0.04
564Aarne IDAVAIN1952 7.78314.89 7.14 5.42
565Vello LOORITS1941 7.66217.29 1.87
566Konstantin RAZDOLSKI2007 7.64212.87 6.22
567Ragnar LEIMANN1981 7.57218.03 0.89
568Kristjan KIVIPALU1973 7.50214.68 4.08
569Otto PLUUM2006 7.30515.64 9.46 6.87 3.00 1.53
570Sergei MUIZNIEKS1978 7.28317.96 7.53 0.19
571Valdis PUZANOV1964 7.161 9.55
572Romet KRIKS2007 7.021315.87 5.01 4.96 4.85 4.40
573Martin ILVES1942 6.97217.37 0.05
574Heinar RADIN1973 6.96212.91 4.50
575Veljo VASK1974 6.921 9.23
576Kalev KUKK1951 6.78213.03 3.92
577Mikk TALI1988 6.77216.51 0.42
578Taimar TILGRE1963 6.611 8.81
579Martin TõRRA1941 6.58613.4811.99 3.66 3.53 0.24
580Hendrik LILLSOO2007 6.571 8.76
581Mart VENDELIN1944 6.441 8.59
582Kalju TILK1941 6.36214.81 1.10
583Raivo MITT1971 6.12410.6110.58 3.65 2.35
584Tõnu TOLM1953 6.061 8.08
585Karl-Markus JANNO2007 5.891516.42 3.77 3.21 3.09 2.97
586Kristo OJA1996 5.87312.45 4.40 3.86
587Dmitri JAKOVLEV1988 5.691 7.58
588Aimar LIIVER1974 5.651 7.53
589Lev MIGDALSKI1939 5.641 7.52
590Lembit TALLI1949 5.621 7.49
591Erik PETERSEN2006 5.431 7.24
592Märt KüNNAPAS1942 5.281 7.04
593Allan ROOSIMäGI1985 5.28213.17 0.03
594Ats VIRUMäE1946 5.283 9.59 4.66 4.37
595Toomas KOPPEL1953 5.042 8.27 4.34
596Kalev HUNT1951 5.001 6.66
597Jaan METSA1971 4.991 6.65
598Andreas TäHNAS2003 4.86313.77 1.93 1.47
599Madis MEIMRE1979 4.781 6.37
600Rando JAAKSOO2007 4.7611 5.03 5.02 4.68 4.58 4.49
601Mattias MEIMRE2006 4.611 6.15
602Hans Gustav KõLJALG2004 4.54313.53 2.46 0.05
603Uku VIISPERT2004 4.399 7.74 4.56 4.21 2.82 2.60
604Andre BELJAEV2000 4.332 9.86 0.96
605Mihkel TAMMARU1983 4.191 5.59
606Uku JOONAS2008 4.1313 5.12 4.18 4.11 3.73 3.50
607Jaan Peeter VILJAMAA2003 3.963 6.92 3.67 3.40
608Ivo TAMM1978 3.761 5.02
609Alo SüVARI1976 3.743 4.99 4.44 3.77
610Jakob KIRS2006 3.681 4.91
611Mattias PIHU2004 3.472 8.30 0.38
612Märt VIIDU2007 3.446 4.70 4.13 3.23 3.05 2.09
613Ervin PEIK1966 3.411 4.54
614Markus ZIMMERMANN2006 3.385 7.38 7.12 1.20 1.08 0.12
615Erik KERSNA2007 3.3714 4.67 3.52 3.04 2.89 2.75
616Magnar MõTTUS2007 3.3515 4.03 3.82 3.47 2.96 2.47
617Teet BELJAEV2002 3.302 7.64 0.62
618Kristjan RAAVA2004 3.231 4.31
619Hendrik KAVANT2004 3.221 4.30
620Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.225 6.11 4.05 2.88 2.56 0.51
621Kert PIIRAK2008 3.171 4.22
622Stefan KIVIL2009 3.143 4.33 3.94 2.80
623Alari UUSNA1969 3.131 4.18
624Kusti PRIKS2008 3.121 4.16
625Martin Dominik LUKJANOV2005 3.041 4.06
626Kiur KALDMAA2007 3.023 4.30 3.39 2.98
627Andres KEERNIK2009 2.987 4.52 3.94 3.68 1.43 1.35
628Rein EIGER1972 2.921 3.89
629Jaan MILJAN1947 2.901 3.86
630Tanel LAANEVäLI2008 2.8413 4.23 3.52 2.49 2.46 1.49
631Margus MAIDLA1973 2.771 3.69
632Askar NEUMANN2001 2.771 3.69
633Kevin KASAK2006 2.572 6.41 0.01
634Rein KIISLER1941 2.543 5.01 3.88 0.07
635Rain PAJUR1976 2.471 3.29
636Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
637Romet PAATSI2008 2.4111 2.93 2.35 2.27 2.24 2.24
638Hillar PETERSEN1982 2.401 3.20
639Roland JOHANSON2007 2.196 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
640Kristjan MAISTE2006 2.181 2.91
641Emil ÅKERMAN2007 2.122 3.52 1.78
642Kalmer PIISKOP1978 2.031 2.71
643Anti TOHVA2008 1.9912 2.77 2.00 1.86 1.70 1.61
644Juhan MAHLA2009 1.971 2.63
645Henri KERSNA2009 1.842 2.97 1.64
646Karl-Mattias JUHKAM2009 1.767 2.67 2.02 1.73 1.60 0.77
647Reigo KEEM2007 1.629 2.58 1.84 1.50 1.36 0.80
648Aare AAN1983 1.611 2.15
649Ove-Markus KASEMäGI2007 1.605 4.92 1.41 1.23 0.45 0.01
650Martin PETTAI1983 1.582 2.65 1.31
651Uku NõMM2009 1.571 2.09
652Ants LIIVAMäGI2006 1.502 2.28 1.46
653Mihkel ROOSMA2004 1.481 1.98
654Rimo PALUSALU1972 1.321 1.76
655Oliver KASK2005 1.121 1.49
656Anton ROOLAID1977 1.117 3.04 1.62 0.61 0.20 0.10
657Hans-Kristjan KUNINGAS2003 1.092 2.60 0.12
658Otto Georg KIKERPILL2005 1.072 2.33 0.34
659Jan-Erik KäRNER2006 1.053 3.58 0.10 0.04
660Mihkel TALI2006 1.032 2.50 0.08
661Manivald JAKOBSON2010 1.011 1.34
662Hugo RüüTLI2008 0.997 1.51 1.21 0.96 0.71 0.55
663Mario MADDISON1979 0.901 1.20
664Ivo TAMLA1960 0.881 1.17
665Sven-Andres NIGLAS2004 0.871 1.16
666Mairo TOHUS2003 0.821 1.09
667Artur MICHELSON2004 0.801 1.06
668Pjotr AKSJONOV1948 0.783 1.92 0.78 0.04
669Reno Robin REHEMETS2008 0.765 1.47 1.19 0.70 0.31 0.11
670Karel Markus KäHR2009 0.742 1.53 0.33
671Jasper UUSMAA2008 0.692 0.88 0.84
672Jasper KäRNER2010 0.511 0.68
673Sander LEPP2008 0.348 0.78 0.39 0.23 0.21 0.10
674Raul JõGISMAN2005 0.281 0.37
675Valter PLOOM1941 0.271 0.36
676Atso KESKüLA2010 0.251 0.33
677Rein JõGISMAN2006 0.192 0.46 0.01
678Aleksandr GNIDENKO1961 0.192 0.30 0.17
679Hannes TAMMISTE2008 0.152 0.35 0.02
680Ranet RäNDLA2008 0.141 0.19
681Mati RANDOJA1949 0.111 0.14
682Erik Marten ZERNANT2009 0.061 0.08
683Kaspar KIMASK2005 0.031 0.04
684Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.021 0.03
685Kaur KANNEL2007 0.021 0.03
686Juhan PAE2007 0.021 0.03
687Madis SAMMELSELG2005 0.011 0.01
688Kaur KOOSAPOEG2007 0.011 0.01
689Dmitri FEDOTOV2004 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 97.98
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind