Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kenny KIVIKAS199195.747103.6699.4195.0292.2188.41
2Kristo HEINMANN198995.3011101.9496.7094.4992.9690.42
3Lauri SILD199093.285105.39103.4996.6984.2176.64
4Sergei RJABõSHKIN199286.50997.5194.6682.9779.5677.80
5Jaagup TRUUSALU198885.53892.9791.7987.4779.2776.15
6Reigo TEERVALT199483.04989.0489.0282.4780.7473.91
7Timo SILD198882.882106.71100.49
8Uku-Laur TALI199280.831388.8382.2780.6677.7774.64
9Tõnis LAUGESAAR199479.33885.2480.5579.0378.4273.41
10Ats SõNAJALG199077.221290.2275.3574.8673.0472.61
11Kaarel VESILIND200074.141178.2975.3175.0272.3269.74
12Sander VAHER198573.51292.8890.89
13Timmo TAMMEMäE198473.10583.9083.5973.2464.5060.29
14Gion SCHNYDER198671.86290.4689.19
15Rain EENSAAR197471.53877.7977.7269.5167.9464.67
16Andreas KRAAS197870.711377.1576.3568.8365.6765.54
17Raido MITT199169.14192.19
18Reimo LIIV199468.451476.4167.0966.9166.2165.64
19Oliver KüTT199865.94778.1468.1762.9960.4159.97
20Alar KUME199065.811472.9767.0364.9962.9761.08
21Juho WESTERLUND198965.55482.9471.7270.0466.64
22Karel-Sander KLJUZIN199963.44184.58
23Markus PUUSEPP198662.59378.3578.3564.20
24Hando ALLMANN200161.421466.2562.1460.0659.3859.27
25Marek KARM199061.25575.5862.4859.1756.3552.68
26Kaarel Hendrik ZERNANT199861.13679.2062.2455.9654.5153.73
27Kustu KüNNAPAS200159.551563.5661.7258.6057.7856.09
28Andrei NIKITIN196859.071461.1760.9458.1557.7857.31
29Ain FJODOROV197258.88962.1860.0159.7756.4955.95
30Martin SIMPSON198758.47280.7465.43
31Kiur Erik EENSAAR199958.45774.8460.9858.0750.6247.74
32Lauri TAMMEMäE198858.03473.7665.6362.9055.64
33Jürgen JOONAS200357.991267.6157.9155.4255.2053.79
34Alar ABRAM197257.85860.6260.1358.8355.0954.60
35Artur RAUK198657.75566.3662.2561.7058.8039.62
36Priit RANDMAN198957.49468.2064.5962.8159.90
37Sander NAHKOR198855.971169.7657.5051.5950.8250.20
38Marek NõMM197955.80956.6956.1155.7555.3755.09
39Vjatseslav SAFONOV200255.671659.5958.6855.9454.6749.49
40Raivo REIMAN196955.621062.0858.8653.8552.1451.19
41Mart KOPPEL196955.181757.3555.8855.1254.2853.29
42Mati KORROL197355.181559.3455.6954.5553.3552.98
43Raiko MARRANDI200155.141557.9655.4055.0653.7553.51
44Siim KLAIS198654.86468.4867.0254.2454.10
45Rasmus KRUUSA200054.261461.6754.3553.6250.9750.71
46Raido LAIDLA198654.16573.9564.9761.9741.0328.88
47Kevin HALLOP199753.88275.6059.10
48Mihkel MAHLA200353.761456.5655.6053.1552.6750.82
49Kaido NURJA196953.591456.2855.3352.4852.4851.39
50Kaarel KALLAS198253.37955.4454.3753.6452.1151.30
51Kaido HALLIK197353.29957.8657.8453.7949.0347.92
52Olle KäRNER197753.24368.8564.1954.87
53Lauri MALSROOS198653.11268.0364.75
54Dmitri SHVED197053.11855.1454.6254.5651.0350.20
55Sander MIRME198153.08955.3654.4153.9452.0549.63
56Janek KäHR198353.051155.9455.7352.7450.8749.97
57Timo PALO197952.98854.2754.1452.7652.5751.16
58Sander PRITSIK200152.96561.6158.6457.0350.1637.38
59Kaupo JäRVE197452.781654.6854.1852.0551.6851.32
60Maido KALJUR196052.561457.9852.2551.4750.7350.37
61Tanel KANNEL197352.39757.3553.2053.1851.9846.24
62Rimmo RõõM199652.23275.2455.34
63Meelis MERENäKK197452.171454.2853.7751.7851.6249.40
64Mart KüLVIK196052.161359.3352.2150.0249.7849.44
65Kaljo JULGE195751.961153.8951.9851.4851.3151.13
66Paavo RõIGAS196951.781054.9953.2851.0150.5049.14
67Tarmo KLAAR197451.701852.8952.7452.4850.5949.82
68Antti ROOSE196451.691453.7753.7252.5350.1148.34
69Inno LING196551.651161.6151.3450.2548.2546.79
70Tõnu LILLELAID198051.581654.5853.6750.1950.0849.38
71Randy KORB197151.10854.1152.4150.9849.4848.51
72Andres TALVER196051.091456.6252.8051.8647.5546.60
73Kuno ROOBA197250.80955.2551.1149.8848.9748.77
74Andres RõõM199950.79278.6548.32
75Samuel KOLSAR200350.631555.3751.6049.8348.3148.05
76Jaan VIIRMANN200250.06956.9356.0748.4346.3542.52
77Olle Ilmar JAAMA200449.50753.7952.0848.0947.4846.07
78Ossi PRIKS200549.481153.8450.9050.7746.6345.26
79Priit PääSLANE196749.46554.4453.6953.6848.6136.86
80Risto RANDMA197749.221055.7751.9747.5447.3243.50
81Renno MERENäKK200549.131953.6951.6849.3245.7945.15
82Sander LINNUS199149.09165.45
83Mati PREITOF196049.001452.6751.3948.0547.1445.74
84Aares FJODOROV198048.971251.1550.9548.7647.5846.41
85Toomas MAST196448.79753.1552.2250.7647.8839.92
86Tõnu ILVES196348.42852.0451.6648.7645.0644.59
87Karmo TISLER200348.311254.8850.5349.9243.7242.52
88Hannes POOLAMETS199448.09460.4356.6548.8947.76
89Vladimir SAVINOV196447.92950.0649.7147.3746.4845.96
90Nansen PALO200547.711650.5348.4748.0146.0245.53
91Martin KAUP197547.64754.5148.2245.3545.1644.94
92Tiit TäHNAS198047.38264.2154.25
93Martin AUNIN197147.131350.1549.4445.6745.2245.17
94Georg Caius KUTSAR199747.12162.83
95Alar VIITMAA197047.06455.1354.9154.7944.31
96Lauri RUBERG198746.64750.5647.7846.6344.5943.65
97Mati TIIT197146.40261.7554.24
98Mihkel JäRVEOJA198646.25161.67
99Mati MäGI197846.11848.9346.5145.9944.6944.42
100Meelis ZIMMERMANN196846.031046.9246.8946.5345.5944.24
101Lauri BEILMANN197646.03749.5446.1945.9344.8843.60
102Andre NõMM197445.99458.4152.5751.2142.23
103Priit TALU197245.84853.4849.0243.6443.1539.91
104Urmas SULAOJA196345.64948.5047.2744.9544.1543.32
105Raul KUDRE197045.56455.7452.5049.6844.55
106Mihkel NAHKUR195945.221648.7345.1645.0744.6642.50
107Taivo TIMMUSK198345.14848.0947.2944.8044.7340.81
108Allar PADARI196845.01948.1746.2145.0843.6441.96
109Heiti HALLIKMA197044.93355.0253.0250.53
110Indrek LILLSOO197344.91649.4947.6446.1244.9336.35
111Ülo VIRU196444.901052.0546.7944.5640.8240.27
112Jaanus REHA195944.71651.1948.4342.9641.3639.61
113Danilo PIHT197244.37849.7246.0945.2242.5438.28
114Oliver ANNUS200344.241154.0846.2243.5441.1136.25
115Ragnar KRANBERG200244.221050.4846.6842.5941.1440.20
116Meelis MäLTER197544.18451.6851.0048.0845.58
117Arthur RAICHMANN197243.98750.9445.6042.7542.6038.02
118Tiit TALI196043.86452.8050.8249.8841.45
119Margus KLEMENTSOV197243.85648.7346.6842.7542.6938.39
120Arti ALBERT198043.69158.25
121Dag AINSOO197743.59357.0652.0244.75
122Rainer KRAVETS200043.49157.99
123Vladislav PAHHOMENKOV197143.451646.8145.1544.3640.8340.10
124Silver EENSAAR197843.30360.0246.9445.85
125Jüri ROKKO195342.891645.9444.7041.6541.1940.96
126Marten VUNUKAINEN199142.86157.14
127Taivo TALI196642.821257.2542.8540.1537.5636.31
128Mairo KIRSS198042.79259.5047.47
129Sander ANNUS197342.69754.4642.1539.6238.8038.41
130Marko KüLAOTS197842.591144.9744.4843.6642.4437.41
131Ragnar ROOBA200242.56255.7150.68
132Chris Marcus KRAHV200542.191445.6443.4841.4640.7539.61
133Anti SULAVEE198341.95555.9150.0950.0442.2011.52
134Madis OSJAMETS198141.93849.4448.6143.8834.3533.38
135Raio PIIROJA197941.80354.3352.0641.14
136Tarmo SIIMSAARE198141.73252.4551.88
137Mehis MURU198941.67362.6354.2330.20
138Mairolt KAKKO196841.41743.4542.2141.8541.0438.51
139Arvo KIVIKAS195041.391044.8744.6239.5238.9638.96
140Andrus RäMMANN196041.26448.5046.5444.9243.41
141Jonatan KARJUS199141.17269.7133.21
142Rein KRIKS195140.991143.8242.6940.1939.9438.31
143Erik AIBAST197340.95351.9146.3946.24
144Indrek ÜMARIK196540.80253.9148.09
145Kaur KASE198740.79154.39
146Erki KRIKS197640.72947.0744.2241.9136.0634.33
147Andres LAUBA197740.57751.6845.4443.0540.0622.60
148Riho MäNNI195140.141143.8042.9339.3038.3336.33
149Guntis ARNICANS196839.82153.09
150Tiit TATTER194839.64843.0641.7841.3636.5635.42
151August JAKOBSON200639.571543.6942.2639.2337.0135.66
152Toomas TARVE196339.36548.8044.1637.9833.0832.78
153Martin Erik MARIPUU200239.28646.5345.2737.4234.5332.63
154Kristjan LEIGER197039.20747.7539.4438.2636.9433.61
155Aivar MEINDOK196239.20748.6340.6039.2934.9932.47
156Kristjan KARABELNIK198139.06251.4146.24
157Tarvo AVASTE196939.04152.05
158Lauri OLLI197238.89851.4248.0236.3929.9528.65
159Heini TAMMIK195338.822040.6540.4638.5737.8436.60
160Oliver IMMATO198638.36252.6343.28
161Markus KALJUR200638.331745.8344.0335.1933.8232.78
162Andrus SIPSAKA196138.301043.5938.7037.0236.8235.39
163Lauri TARLAP197538.301345.1738.7937.4436.3433.76
164Toomas MARRANDI197938.12150.83
165Jüri MERIRAND195537.921440.0638.7537.4437.2036.13
166Vallo VAHER197637.85745.5544.5134.5333.7230.96
167Tammo ESTA197437.72344.7244.5843.82
168Raido KISS200037.66742.7538.6537.6535.4133.82
169Rein ZAITSEV196937.42643.3238.7536.2935.2933.43
170Rain LILLSOO197037.24451.3939.5738.9435.60
171Veiko HINTSOV196937.22647.8245.3445.0929.1318.71
172Kurmet KUTTI200537.111538.8337.6036.9836.0736.05
173Kalmer KOOSAPOEG197237.07739.9339.9039.3037.4328.77
174Kaspar KAROLIN200536.941440.2340.1337.2634.1132.95
175Emil EENSAAR200436.93842.2740.7840.0434.9026.68
176Raivo ERIK196836.87744.7943.2841.9829.6624.63
177Bert Joosep PANKER200636.601440.9337.0135.3735.3534.35
178Matti BETLEM196036.55842.9436.7436.0034.3932.69
179Enn JAAMA196936.37450.1649.9634.3227.21
180Peeter VõRK196536.16256.5733.84
181Tanel ESTA197735.951245.2540.2133.6330.5430.11
182Kalev RUBERG195935.94838.4436.4136.2735.9532.64
183Lauri LEPPIK196435.871139.2538.4934.2734.0833.24
184Eduard PUKKONEN196035.80843.7341.9232.3331.3229.72
185Anti KALLE197035.60244.6144.38
186Anti PARIK195335.541339.3538.3934.4233.1732.36
187Jürgen EINPAUL198335.47259.0729.61
188Artur SOO200335.211047.0036.0935.2429.8827.86
189Joe LEPP196735.03146.70
190Neeme LOORITS196835.01146.68
191Tõnu SIKKAL195534.911337.7635.6835.1334.7731.19
192Priit ÖVERUS196634.87541.9240.3437.4630.0124.61
193Kai SAKSMAN195034.51541.8339.0337.9832.3021.42
194Aleksander PRITSIK196234.48639.6436.9234.9631.5829.28
195Heiki SAVITSCH197234.381535.6834.9334.7533.9232.63
196Rein UNT194934.06542.3641.7939.5233.5413.10
197Urmas TAMMEMäE196034.03441.7041.1934.5133.85
198Toomas TAMMER197633.91145.22
199Timo KUDRE200533.79739.4339.3438.0932.1519.95
200Raul LAAS195933.60736.8435.5235.3330.4029.90
201Aleksandr SHVED199233.55462.4235.3930.3220.99
202Rain VELLERIND196533.45744.1540.5930.8530.1221.53
203Vello UIBOUPIN196233.43245.4938.09
204Rafael GORDON194633.41939.4836.7331.1029.9029.85
205Kai WILLADSEN195233.35638.6637.8637.3335.9117.01
206Valeri KURAGIN197333.27144.36
207Tanel KALM198433.27144.36
208Peep KOPPEL194633.261536.2833.8033.0232.2430.96
209Aare LIMBERG195333.141136.9933.2733.0131.4031.01
210Markus JUHKAM200733.011439.3835.2233.1129.1628.17
211Tarmo KUUB197832.81544.7740.6032.9624.5021.21
212Jüri VANAVESKI196632.78143.71
213Enar NõMMISTE198732.78538.2338.0434.7827.9324.91
214Tõnis JääDMAA200232.53945.6232.8729.4828.5926.11
215Koit PAASMA195032.53241.9639.37
216Ott RAKKASELG197932.36241.3539.55
217Kalle NELK195032.201036.8836.4531.2530.6825.72
218Gert SAAMANN196832.05142.73
219Riho KLEMENT198932.00541.5240.7529.4625.7922.48
220Rain JAAKSOO198331.84142.45
221Toomas TELGMA196531.681035.9735.4330.0629.7627.20
222Tarmo RAIDMA196931.62239.7439.30
223Peeter SALONG198231.61142.14
224Hannu PLOOMPUU198731.43243.1335.44
225Fred NEEDO198331.27141.69
226Mario MADDISON197931.16141.55
227Mihkel MäLTER194531.161436.8033.4928.8428.3328.33
228Indrek KAROLIN197331.10247.1730.57
229Kristo SIRK199931.02141.36
230Oleg KOSHIK198530.89141.19
231Sven RINGVEE197930.78443.3641.2231.4620.76
232Tõnis HALDNA196530.74346.7141.8619.91
233Raul OLESK196030.63638.1930.9230.2629.4324.35
234Sixten SILD196430.43241.1634.91
235Gert MüüRSEPP197430.27140.36
236Martin MURAKAS198930.24241.1634.45
237Väino AUL194829.87338.9536.7029.77
238Ragnar KRUUSLA198529.49236.9936.74
239Kari LEHTO196029.45139.27
240Otto Toomas KIBENA200529.44837.2531.0828.6226.5823.68
241Sander KUUSK199129.34244.4328.93
242Urmas LAEV196229.26637.7932.0627.5026.4322.52
243Tarmo TARLAP197029.22744.7137.8729.6219.6514.24
244Tiit POOPUU198129.20138.94
245Tarmo TOLM197929.20339.7333.3729.97
246Meelis MäLBERG197029.10538.9537.4536.1732.63 0.29
247Priit TRUUSALU196329.041340.4127.8726.9626.1623.78
248Tõnu TäNAV196328.87342.3841.4418.08
249Aleksander KEPLER200128.83646.1937.8623.3819.2117.49
250Kristian PILBAS197728.79138.38
251Ülo TIMUSKA196128.76541.7938.2136.0419.93 7.81
252Aivar SARAP196928.66138.21
253Kevin Markus KORROL200428.52932.3430.9628.6226.3824.28
254Kalle METSOJA197428.45340.4138.4621.54
255Meelis LAURIMAA198328.33342.0631.4526.47
256Marko TEDER198528.31137.75
257Jüri JOONAS199228.24137.65
258Heno IVANOV197628.21137.61
259Madis HAUG196528.201033.6230.4626.9625.2424.70
260Marek PRITSIK198728.19137.59
261Olavi LOO197128.09239.5430.69
262Pärtel KüLVIK200727.941035.1930.3925.8825.2023.02
263Eero RUOKAMO195327.93441.6240.4934.47 7.55
264Raul VIITMAA200227.70255.5313.72
265Lauri Juhan LIIVAMäGI198127.64136.86
266Airet KOLK196327.62136.82
267Tarmo LILLSOO027.55136.74
268Ilmar KIRJANEN195027.41332.6032.3031.83
269Mattis ALLIKSOO197927.07241.2426.43
270Taavi TAMBUR198327.06349.2731.8214.40
271Siim LANNES197826.97441.7937.5622.9317.57
272Kardo KUTTI200826.861637.6028.2524.2622.1422.03
273Allar KIVIL197626.78451.9423.5722.9520.55
274Priit POOPUU198026.55533.9233.7533.1524.44 7.49
275Toivo SAUE194826.42342.1330.3120.82
276Kalju VAIKJäRV195426.13632.3328.8227.3422.7119.43
277Mart ARU197425.98233.7131.25
278Hanno-Laur KUNNUS200125.92841.8131.3521.5019.8315.11
279Tarmo MAASING196325.77134.36
280Mati KüLAASE194925.73134.31
281Ando POST196025.72134.30
282Erik KEERBERG196525.58134.10
283Mikk PõDRA198425.51134.01
284Jakob KOPPEL200625.401427.2927.0625.8725.7021.07
285Lembit NöPS195125.37531.1025.9024.1723.5322.15
286Eerik LOSSMANN196425.21534.2329.7223.3022.3216.49
287Märt KESKüLA197625.11237.6725.11
288Kristjan LINNUS199324.95133.27
289Arvo SALA197024.83133.10
290Ilmar UDAM197324.66354.2428.62 4.18
291Jaak ROHTSALU196024.49441.7739.7026.75 0.63
292Raiko ALLIKSAAR200624.331132.0422.8922.7822.6021.36
293Timo SUPPI197824.32240.1220.67
294Kain VäLJAOTS197424.29132.39
295Veiko PAK196524.28132.37
296Andres VIIRA196724.18132.24
297Mattias MAIDLA200324.18828.4127.2926.9919.1419.05
298Eerik PRIKS200124.10233.6226.64
299Mati RANDOJA194924.07333.4831.9019.58
300Indrek MAHLA197624.01729.3526.6423.7520.6919.61
301Mati POOM194423.851726.0424.9024.2022.5521.58
302Robin OLLI200723.68829.3427.1223.5521.2617.14
303Ralf KIVIL200523.67440.0738.7421.64 4.74
304Andres KäVER197423.64832.0228.8923.2818.4815.55
305Dag KIVILA196423.45131.26
306Märt KIVILA198223.42244.4314.11
307Jüri LEESMäE194623.36131.15
308Marco MURAKAS200623.14130.86
309Üllas JAASKA195423.11630.1329.8223.6622.48 9.45
310Uku AASRAND200423.10130.80
311Vahur PALU196523.05130.73
312Davis KOSTõGOV197922.91436.3330.7619.3215.42
313Kaspar ANNUS200622.73130.31
314Karel JUNG200722.681229.2822.7822.2120.7418.39
315Enn AEDNA194422.55827.1824.9922.2119.6218.73
316Veljo VASK197422.46242.3213.84
317Jaak KõIVA198222.45129.93
318Mati TATRIK196522.43129.91
319Tarvo KLAASIMäE198122.42129.90
320Tõnu RAID193922.33823.7023.5421.8421.3821.18
321Paul PIIRIMäE200622.19726.7226.0924.2719.7614.11
322Risto KALJUND198922.05129.40
323Kaimo KääRMANN-LIIVE197522.02242.0213.02
324Riho KOKK195621.98129.30
325Mihhail TAIVERE194021.93825.8123.6721.8619.3218.98
326Kiur KALDMAA200721.82228.1626.40
327Jaan TARMAK198521.82241.8112.73
328Meelis ATONEN196621.75829.4822.8020.4118.8017.24
329Margus MARRANDI197321.55128.73
330Kevin LEPP199621.55128.73
331Raido AREN198321.53128.71
332Ivo MILLER197721.53632.7526.2820.8315.3912.38
333Maarius KOTSULIM200521.401128.3023.9720.9118.3115.50
334Ragnar LEIMANN198121.33342.2517.0815.94
335Andrei SEMENKOV197621.29128.38
336Urmo KESKüLA197721.24128.32
337Märt MARIPUU198121.13632.2232.0214.8613.8712.67
338Mehis UDAM200421.12235.5417.25
339Udo LüüS195520.941023.3421.0020.8619.8719.64
340Kaspar MILL200420.921032.5326.7419.9515.1710.21
341Juhan BACHMANN194320.861522.6021.6221.2919.4419.35
342Mati PILT195120.77230.6421.28
343Siim PELLO200720.731327.2224.4220.3116.1815.51
344Erko JAKOBSON197920.71533.5828.8325.7010.29 5.17
345Raivo PANKER196520.71625.2325.0419.9616.7016.60
346Jaan AINELO195820.61127.48
347Igors BOGDANOVS196920.36429.3924.3419.2017.56
348Viktor KASSATKIN197120.23331.8522.0417.52
349Tago TEETAMM197520.17126.89
350Vello POST195820.01330.5823.2516.80
351Koit KOLSAR197719.87226.4123.27
352Rünno SULG197319.86826.6824.5519.3915.7612.94
353Rando JAAKSOO200719.86927.0320.4317.8017.2416.82
354Tanel SAUE197419.76536.5932.9011.7810.10 7.45
355Laur-Rogert SULG200619.761224.5721.6818.2917.1417.11
356Jürmo ROOMA200019.55126.07
357Rein ROONI195719.501425.6020.4519.6116.7215.10
358Paul AUG195119.46434.5324.0823.11 4.75
359Kerto KAASIKU200719.41826.1822.8622.2016.46 9.37
360Indrek ROOS197819.40242.85 5.64
361Ahto KARU195519.30431.7823.6315.4814.91
362Arvo SOOSALU195219.18125.57
363Erkki PENU197119.11125.48
364Endel REMMET193719.081023.7021.3218.5916.9014.91
365Erkki LEPIK197619.03125.37
366Allan ANNISTE196418.82438.4136.64 6.75 1.86
367Rein HANSTEIN194918.77325.7223.6516.88
368Urmas LIPS196018.71532.4523.7121.2115.65 0.53
369Peedo PIHLAMäGI195818.69224.8521.88
370Morten ULP200418.68124.91
371Raino LEOPARD197918.50124.67
372Ago KäIS195318.48239.38 6.83
373Kalmer KEEVEND195718.41922.9520.0916.7316.5015.79
374Henri PERILLUS200518.391225.5519.0916.4915.8614.94
375Sergey SELEZNEV199018.38229.7216.24
376Mart OSTRA196918.36431.5126.2414.37 9.50
377Jüri KõIV196418.36124.48
378Ain PELLO196918.22327.9623.2413.10
379Heinar RADIN197318.22331.6325.25 7.41
380Rein KüTTIM193918.15430.0826.9017.52 6.18
381Dmitri FEDOTOV200418.15124.20
382Veiko LILLE198318.14124.19
383Karl-Markus JANNO200718.111121.1219.2318.5517.7513.88
384Martin TAMPUU199918.01244.38 0.64
385Mihkel KALMARU197017.93123.91
386Raul KANGUR197017.88437.4529.0910.05 2.86
387Silver REBENITS197817.73223.9020.42
388Jaanus VILJAMAA196317.71426.7424.1014.2713.59
389Andri KEPLER200417.70927.0925.5514.5911.0510.23
390Rivo KENK197717.69123.59
391Mihkel JäRVE198517.59325.7023.2213.15
392Jüri TäHEMAA194417.45722.9719.9915.1615.0114.10
393Alari LUMBERG198217.36228.1715.24
394Erko ÕUNAPUU197417.35230.5012.87
395Siim TURBAN200117.28441.3819.0911.10 5.21
396Indrek SAAREPERA196817.27230.4112.77
397Kaimo MAISTE198017.18226.8916.07
398Tauno KURE195717.18823.3221.2120.8412.52 7.99
399Kalju TOOMAS194717.02222.2820.28
400Mati KALLEMETS194716.96122.61
401Mart JAKOBSON197216.95221.9420.43
402Tarmo PERTEL198316.56122.08
403Argo KAUGE196416.52122.02
404Rait LILLE197116.23121.64
405Rasmus SAARE200516.21727.1824.5112.9812.78 3.58
406Kert LINDEBERG198016.01532.9022.6713.6410.70 0.12
407Kalev HUNT195115.79121.06
408Tiit OLJU195415.77624.3915.1214.6614.1110.59
409Otto PLUUM200615.58931.2214.7112.7211.17 8.07
410Erik KERSNA200715.501125.9920.3610.6610.3310.14
411Ants TAMM194315.48817.3016.6016.1114.4812.92
412Toomas TALUMAA197015.38120.50
413Ragnar ILP197915.25430.6727.04 6.88 3.18
414Mattias BLEHNER199515.19120.25
415Viljar VAINOLA197514.95623.3517.6112.1110.9610.72
416Mati METSANURK196214.92119.90
417Aimur RAUDSEPP195514.84524.8319.3019.07 8.38 2.64
418Stanislav TOLMATSOV198614.79332.0713.53 6.59
419Marlon NAAN200614.74817.9315.3114.7913.1412.51
420Indrek VIIKMAA197114.69227.67 9.06
421Arne KOLK195014.68319.7218.5013.58
422Lauri LIPP196014.63119.51
423Aare HUIK196914.39119.19
424Sander SAARING200514.36119.15
425Ain NEMVALTS196814.08118.77
426Tauno MURAKAS198013.92232.00 2.81
427Kristjan LAUGESAAR199813.80118.40
428Margus JAANUS196213.78221.8412.62
429Robert SANDER200513.75118.33
430Aigar PINDMAA195713.73118.30
431Marko SüLD197813.63118.17
432Markus ZIMMERMANN200613.61727.1215.7714.62 6.83 3.69
433Indrek REITSAK197713.37423.9620.5813.90 1.00
434Leivo LUHA200413.25117.67
435Eimar JõGISU194213.21117.61
436Heiki RAMMUL194813.17919.7116.4811.3710.72 7.58
437Elmo PäRNA194413.16721.4515.4014.15 8.35 6.43
438Jan AAS197413.14323.1818.45 4.75
439Priit VISLAPUU199213.10332.4710.69 3.07
440Jaanus JõGIS197612.91117.22
441Madis MEIMRE197912.84221.6310.46
442Argo PAAVEL199112.76117.01
443Vello LOORITS194112.73116.97
444Tõnu JääDMAA196612.69219.0412.68
445Jaak JAAGUS195611.75216.3313.04
446Taavi TAMMIK199311.65115.53
447Silvar SAVOLAINEN197411.64430.1517.16 2.57 1.86
448Kaspar Mathias KORROL200711.481015.7912.6510.9910.15 7.82
449Arne ANSPER197011.36115.14
450Heimar STEINPILM197611.15114.87
451Joosep AINJäRV200211.06423.0714.34 6.75 4.98
452Sulev TUUDE195510.95114.60
453Heino PEETERSON193710.85519.8612.05 8.00 7.48 6.87
454Konstantin RAZDOLSKI200710.63114.18
455Villem PIIRIMäE200810.62820.99 8.25 8.19 8.00 7.66
456Siim LIIVAND197810.46113.95
457Aleksandr HLEBNIKOV197110.451020.4612.8910.14 5.72 3.05
458Jörn AADNEVIK197510.37319.0111.93 5.67
459Romet KRIKS200710.27524.3213.4910.07 3.09 0.40
460Tiit PLOOMPUU195110.17113.56
461Raivo MITT1971 9.94426.3412.91 4.54 0.37
462Kalju TAMMEVESKI1963 9.92213.0511.74
463Sergei SHVED1967 9.90321.5511.51 1.87
464Georg RUTE1990 9.77113.02
465Kaarel PIIRIMäE1979 9.53112.71
466Alar ALAJAAN1979 9.53223.19 0.64
467Kevin POLJANS2002 9.52112.70
468Jaanus AUS1974 9.44112.58
469Toomas MATTUS2005 9.16423.2810.42 4.40 2.59
470Vaido SALIS1985 8.77111.70
471Pjotr AKSJONOV1948 8.70217.01 4.73
472Märt VIIDU2007 8.57810.91 8.85 8.78 7.58 6.72
473Juss LEINER2006 8.50111.33
474Ando VIISPERT1976 8.48530.9610.29 0.61 0.31 0.22
475Marek LEINER1973 8.21110.94
476Johannes TASA1950 8.18110.91
477Ürjo RAITAR1970 8.09110.79
478Laurits RüTMAN2005 7.76419.19 7.88 6.88 0.53
479Henri KERSNA2009 7.461019.94 4.83 4.82 4.00 3.72
480Kaur KENK2006 7.34524.57 6.29 2.94 2.78 0.11
481Toomas NAELAPää1950 7.32612.49 9.72 8.58 5.63 0.20
482Jaan VIRU1990 7.211 9.62
483Andres VESILIND1977 7.11319.46 5.59 0.05
484Erik Marten ZERNANT2009 7.01910.52 7.26 6.57 6.22 4.47
485Mairo TOHUS2003 6.951 9.26
486Audun PALO2008 6.876 8.51 7.71 7.26 5.72 5.17
487Maanus UDAM2006 6.80415.8211.09 1.89 1.44
488Kristjan MAISTE2006 6.712 9.59 7.19
489Rein LANI1958 6.621 8.82
490Karel KURAGIN2001 6.48622.05 6.86 1.71 1.20 0.57
491Karl-Mattias JUHKAM2009 6.33810.38 6.81 5.32 5.25 3.87
492Urmo KIVISELG1983 6.00211.28 3.71
493Raivo ARU1976 5.851 7.80
494Taavi TäNAV1984 5.85213.66 0.96
495Paul Aares FJODOROV2008 5.641212.95 5.47 4.72 2.92 2.14
496Teet BELJAEV2002 5.53413.80 7.90 1.96 0.90
497Otto Georg KIKERPILL2005 5.39312.33 5.50 1.19
498Andres KEERNIK2009 5.359 6.31 5.67 5.35 5.04 4.38
499Lembit TALLI1949 5.321 7.10
500Magnar MõTTUS2007 5.21612.94 6.42 3.14 2.69 0.88
501Sander VALVAS1975 4.921 6.56
502Rein KIISLER1941 4.671 6.22
503Martin TõRRA1941 4.616 6.20 5.90 5.40 4.64 0.91
504Mart SOOBERG1978 4.331 5.77
505Kristian ESULA1976 4.152 8.18 2.20
506Tarmo TENNO2005 4.091 5.46
507Hugo RüüTLI2008 4.039 5.27 4.18 3.83 3.67 3.22
508Martin ILVES1942 3.941 5.26
509Martin LIIDLEIN1993 3.821 5.09
510Tarvo HENDRIKSON1966 3.781 5.04
511Indrek JENTSON1964 3.701 4.93
512Kaur KOOSAPOEG2007 3.472 6.58 2.10
513Markus Samuel VAIKJäRV2009 3.479 4.89 3.61 3.53 3.30 2.01
514Sven KADASTE2002 3.351 4.47
515Vladimir TSUZAS1970 3.081 4.11
516Lennart SEIN2008 3.042 4.30 3.29
517Stenver MATT1993 3.021 4.03
518Kert PIIRAK2008 3.011 4.02
519Jaan MILJAN1947 2.931 3.91
520Stefan KIVIL2009 2.922 5.78 1.52
521Mait REI1974 2.751 3.66
522Uku JOONAS2008 2.736 4.30 3.95 2.50 2.06 0.86
523Rasmus OLLI2009 2.716 9.44 2.77 0.69 0.38 0.29
524Kennet KEERBERG2007 2.651 3.53
525Jan SAMORODNI2009 2.508 4.47 2.35 2.26 2.02 1.42
526Karel KETS2009 2.509 5.06 3.20 1.80 1.26 1.18
527Anti TOHVA2008 2.487 2.73 2.72 2.63 2.22 2.11
528Uku VIISPERT2004 2.454 4.93 3.51 2.10 0.36
529Aleksandr GNIDENKO1961 2.391 3.18
530Tanel LAANEVäLI2008 2.286 3.97 2.65 1.72 1.60 1.45
531Allan ROOSIMäGI1985 2.282 3.90 1.79
532Margus MURDSALU1972 2.261 3.01
533Peeter KOPPAS1957 2.251 3.00
534Arseni KRAMARENKO2007 2.241 2.99
535Karel Markus KäHR2009 1.978 3.41 2.78 1.86 0.97 0.82
536Vello KROHN1940 1.831 2.44
537Uve NUMMERT1961 1.811 2.42
538Rihard KIVISELG2009 1.743 3.50 1.86 0.79
539Romet PAATSI2008 1.686 3.07 2.25 1.89 1.12 0.09
540Aimar JAAKSON1978 1.591 2.12
541Rudolf MüRK1942 1.461 1.95
542Lembit MäNNASOO1967 1.461 1.95
543Oliver KIMASK2004 1.462 1.89 1.76
544Ralf KUUSMAA2010 1.182 2.59 0.35
545Oliver KASK2005 1.131 1.51
546Juhan MAHLA2009 1.094 2.17 1.36 0.68 0.64
547Sven-Andres NIGLAS2004 1.041 1.39
548Lukas LILLELAID2011 0.953 2.33 0.69 0.33
549Anton ROOLAID1977 0.884 2.12 1.15 0.63 0.02
550Antti NöPS1969 0.811 1.08
551Erik PETERSEN2006 0.793 1.91 0.87 0.01
552Reno Robin REHEMETS2008 0.755 2.39 0.86 0.39 0.07 0.02
553Andreas AUS2009 0.701 0.94
554Markel HANIMäGI2006 0.672 1.05 0.62
555Mattias ILP2009 0.591 0.79
556Uku NõMM2009 0.572 0.75 0.68
557Igor ZURJARI1959 0.561 0.75
558Oskar VIIRMANN1959 0.501 0.67
559Georg Sebastian VAIKJäRV2012 0.481 0.64
560Roland JOHANSON2007 0.431 0.57
561Ranet RäNDLA2008 0.371 0.49
562Sander LEPP2008 0.375 0.84 0.59 0.16 0.15 0.09
563Mattias MEIMRE2006 0.361 0.48
564Andero-Stig SAARPERE2011 0.341 0.45
565Jakob VESKI2009 0.331 0.44
566Alarich PAAS2005 0.321 0.42
567Lev MIGDALSKI1939 0.292 0.69 0.04
568Hannes TAMMISTE2008 0.202 0.42 0.08
569Meelis PERNITS1974 0.191 0.25
570Oliver VIITMAA2009 0.141 0.18
571Nikolai KUHA1941 0.131 0.17
572Jasper KäRNER2010 0.111 0.14
573Vitali SHVED2001 0.082 0.16 0.03
574Joosep TALI0 0.061 0.08
575Hendrik KAVANT2004 0.051 0.07
576Timo POOPUU2009 0.052 0.11 0.01
577Simmo Hendrik SISASK2008 0.053 0.11 0.03 0.02
578Rasmus UIBO2009 0.021 0.03
579Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.021 0.03
580Feliks KIPPER1931 0.012 0.02 0.01
581Jan-Erik KäRNER2006 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 91.27
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind