Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988113.755122.41120.17111.24107.92107.02
2Lauri SILD1990107.786115.91108.91106.28105.40102.42
3Kristo HEINMANN1989102.7216113.84102.57101.65100.9694.56
4Sander VAHER198586.675100.5692.3185.8377.4577.20
5Ats SõNAJALG199086.211393.8990.4086.8882.8777.03
6Sergei RJABõSHKIN199283.961097.1686.0083.5876.5476.52
7Jaagup TRUUSALU198877.18982.9779.4576.6276.3970.48
8Kaarel Hendrik ZERNANT199875.971982.8880.4274.6971.8569.99
9Uku-Laur TALI199275.871082.1378.4375.8375.0367.95
10Andreas KRAAS197875.49983.2778.9074.6973.1667.41
11Reigo TEERVALT199473.561782.9272.1071.4071.1570.23
12Kenny KIVIKAS199172.14498.4191.2786.4084.63
13Reimo LIIV199472.001574.7372.8472.0371.7568.66
14Oliver KüTT199871.001175.0874.7271.4871.1562.58
15Kaarel VESILIND200070.651176.2472.1870.2668.2966.27
16Andres RõõM199969.481074.2173.8667.4866.4665.38
17Lauri MALSROOS198668.53681.5773.5766.1261.6959.70
18Alar KUME199066.571873.1167.6767.3563.5461.20
19Lauri PäHN199865.561070.7869.2068.2364.1955.40
20Ain FJODOROV197264.291169.0765.5563.4663.4559.92
21Randy KORB197163.911167.1064.7864.7062.3860.58
22Marek KARM199063.90677.9573.4457.9055.3854.85
23Kiur Erik EENSAAR199963.661967.7067.2963.3060.1559.86
24Siim KLAIS198663.231466.9864.9262.6462.3559.28
25Alar ABRAM197262.80968.5564.4460.8360.2259.94
26Andrei NIKITIN196862.561565.0563.4962.0861.2660.92
27Tarmo SIIMSAARE198161.85866.2563.0562.5761.4555.92
28Andres SAETALU199561.661071.8866.5858.0156.1655.65
29Tiit TäHNAS198061.641669.9461.9760.2858.6157.41
30Hando ALLMANN200160.812264.3364.2058.9458.3958.19
31Hannes POOLAMETS199460.79671.6764.7559.4855.8952.15
32Priit PääSLANE196760.671363.3262.0059.6459.5158.86
33Kustu KüNNAPAS200159.801567.6360.3357.3557.1456.54
34Sander PRITSIK200159.491967.9660.3357.3356.0755.78
35Tiit TALI196059.441761.6960.6760.2257.9056.74
36Alar VIITMAA197058.84666.3363.4160.0952.7751.61
37Tarvo AVASTE196958.73662.4161.5458.9856.7353.99
38Karel-Sander KLJUZIN199958.54769.6064.2157.4453.9747.47
39Meelis MERENäKK197458.361260.7359.3358.0057.2356.52
40Sander MIRME198158.301164.2059.7056.6556.2954.67
41Jürgen EINPAUL198358.04566.0462.8459.7551.5250.05
42Sander NAHKOR198858.001165.7857.7857.6454.4354.36
43Mati KORROL197357.622159.2058.7558.1256.3055.74
44Raivo REIMAN196957.41660.9560.8259.5459.4846.24
45Mati TIIT197156.65764.1858.4854.2453.8652.51
46Tanel KANNEL197356.61958.7658.0056.5255.5054.29
47Meelis ZIMMERMANN196856.481460.3658.3855.9054.0153.74
48Kaarel KALLAS198256.421261.5856.4555.6454.3254.10
49Maido KALJUR196056.132058.9857.2755.6454.6154.16
50Mart KOPPEL196955.471958.8656.8455.7455.7050.19
51Inno LING196555.291658.0257.1555.7052.8752.72
52Kaupo JäRVE197455.161761.4856.0053.5152.4352.36
53Jaanus REHA195955.141360.2259.9154.5951.1749.80
54Janek KäHR198355.121857.2556.3056.2153.6552.19
55Lauri BEILMANN197655.12960.5254.6154.1753.7952.50
56Ilmar UDAM197355.041460.6956.1554.5152.5651.31
57Eduard PUKKONEN196054.901259.1455.7055.3753.1051.21
58Raivo PELLJA196454.751161.6356.4955.3351.4448.87
59Antti ROOSE196454.331758.4655.9953.6452.9450.64
60Andres TALVER196054.231459.1154.7153.6752.5451.11
61Mati PREITOF196054.192058.3056.3755.4950.6050.18
62Danilo PIHT197253.991656.1154.6054.1052.7852.34
63Ott RAKKASELG197953.82762.7756.3456.0848.1345.78
64Allar PADARI196853.651458.4458.3251.7651.4548.29
65Urmas SULAOJA196353.271059.4857.0053.8748.9747.04
66Raivo LAANEMETS196853.14755.0754.7353.3351.4851.10
67Toomas MAST196452.82858.4852.0751.5651.4550.53
68Vladimir SAVINOV196452.661158.2456.0654.1948.3446.47
69Rain EENSAAR197452.59475.0368.4861.5657.90
70Toomas MARRANDI197952.53557.7555.8653.5549.4146.07
71Andrus RäMMANN196052.521563.0453.2451.8951.2843.13
72Tõnu TäNAV196351.90656.2554.2752.4450.7445.78
73Mati MäGI197851.751053.9653.4151.1450.3549.89
74Taivo TIMMUSK198351.68758.6756.8648.4548.1746.27
75Kaljo JULGE195751.411854.3353.3350.2449.8949.27
76Meelis MäLTER197551.301458.9252.7149.8048.9646.11
77Rasmus KRUUSA200051.29855.5952.9151.7448.3047.93
78Taivo TALI196651.211358.7352.1950.9448.1946.02
79Kaido NURJA196951.03556.4656.3954.4347.9139.97
80Paavo RõIGAS196950.421253.4651.0249.6049.4048.64
81Tõnu ILVES196349.961055.1349.7149.5047.9047.58
82Timo PALO197949.89760.3552.4947.7145.1343.79
83Tarmo KLAAR197449.842554.2949.6448.7248.7247.81
84Mairo KIRSS198049.66767.1350.1845.0942.9942.89
85Dmitri SHVED197049.51857.5450.9547.4146.3145.34
86Tiit POOPUU198149.40555.2754.9450.7844.6641.36
87Erko JAKOBSON197949.251660.3051.3145.7044.7444.22
88Sander ANNUS197348.99553.0352.9348.8445.6944.46
89Raido KISS200048.901056.2451.4248.5944.5343.73
90Erik AIBAST197348.68466.0664.9762.0950.30
91Priit TALU197248.54659.5950.9648.2342.7841.14
92Aleksander KEPLER200148.171753.8851.3046.4044.8444.42
93Ivo MILLER197748.091453.2950.8946.6345.2644.39
94Raul LAAS195947.571852.7649.0145.9945.1244.96
95Maksim GUREJEV196347.55756.2749.4045.9043.6142.57
96Raiko MARRANDI200147.391256.8146.4945.2444.2344.17
97Lauri OLLI197247.391058.6154.6854.2542.3427.05
98Martin AUNIN197147.14751.9151.2548.6147.3536.60
99Arvo KIVIKAS195047.131151.2250.8745.3144.3143.95
100Erki KRIKS197646.971050.1449.1448.5244.3842.67
101Rain JAAKSOO198346.791052.0247.4947.3347.1039.99
102Ülo VIRU196446.42952.3551.4347.6244.9635.75
103Jüri ROKKO195346.372451.6446.2645.3344.4444.16
104Rein UNT194946.321349.1046.6846.2445.9643.60
105Jürgen JOONAS200346.211453.1847.9846.5741.9141.40
106Ragnar ROOBA200246.15755.1452.1348.0038.3337.14
107Mart KüLVIK196046.11550.7448.6045.0843.9242.21
108Olle Ilmar JAAMA200445.841354.1251.1646.9242.3634.63
109Margus KLEMENTSOV197245.751047.4446.5446.1945.1243.48
110Martin KAUP197545.69655.9654.4445.3942.1230.56
111Vallo VAHER197645.681047.2646.8845.9644.8343.48
112Toivo SAUE194845.531352.3845.5544.3642.9142.43
113Lauri TARLAP197545.382550.7745.5445.5445.2339.83
114Lauri RUBERG198745.18753.1048.8843.8540.4839.57
115Rein ROONI195745.141947.2646.4244.3043.9343.79
116Vladislav PAHHOMENKOV197145.101649.5548.3944.0641.9141.57
117Jüri MERIRAND195544.852046.4146.1046.0545.9039.80
118Marko KüLAOTS197844.631150.0649.0543.6141.0239.42
119Rein KRIKS195144.491347.0746.9144.2443.0741.18
120Kai SAKSMAN195044.131046.0144.6543.6243.6142.76
121Kevin HALLOP199744.05655.2651.5444.1235.2134.11
122Andrei MITENKOV196243.90749.5646.5243.5141.2738.62
123Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
124Väino ELLAMIK197143.82648.7244.2742.5542.4341.15
125Kasper KEERBERG200143.63553.6252.4645.9540.7125.39
126Raul KANGUR197043.561147.4145.4744.4641.3939.09
127Raio PIIROJA197943.50460.2153.1353.0551.11
128Heiti HALLIKMA197043.47463.3858.5149.5845.90
129Heini TAMMIK195343.242147.9846.5641.6840.8839.10
130Indrek LILLSOO197343.21650.3447.3941.7140.4536.18
131Aivar MEINDOK196243.15654.7445.4841.3138.2036.02
132Martin Erik MARIPUU200242.951352.5745.6740.5640.4835.48
133Toomas TALUMAA197042.70651.0543.5742.6240.7035.54
134Peeter PIHL198442.63378.4272.0062.73
135Allar KIVIL197642.53456.5656.0251.6448.45
136Mihkel MAHLA200342.471557.5550.8239.4832.5231.96
137Eerik PRIKS200142.37945.5145.0243.7439.9637.63
138Rein ZAITSEV196942.361044.9644.8643.0141.3537.61
139Koit PAASMA195042.311444.3444.2443.3039.9239.74
140Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
141Matti BETLEM196041.97553.1344.9644.4837.5229.75
142Priit POOPUU198041.93458.4155.8853.1942.15
143Urmas TAMMEMäE196041.88751.0042.8838.9938.6537.88
144Mihkel NAHKUR195941.87946.3044.5442.4838.3637.69
145Samuel KOLSAR200341.631451.2442.4440.1937.5636.71
146Enn JAAMA196941.62550.8550.2543.4237.4426.13
147Neeme LOORITS196841.52461.1258.5352.6435.29
148Madis OSJAMETS198141.32643.8243.6143.4840.4635.23
149Martin MURAKAS198941.09944.4543.2141.5140.2236.06
150Tiit TATTER194841.001544.2141.7041.2439.2038.67
151Arthur RAICHMANN197240.96645.3643.2340.1038.5337.59
152Tõnis LAUGESAAR199440.85373.8665.5664.81
153Kristjan KARABELNIK198140.84454.4951.9651.4746.26
154Kaido HALLIK197340.58458.4355.5553.2735.67
155Indrek KAROLIN197340.56551.5247.7043.1436.7823.64
156Anti PARIK195340.461845.3340.9540.8839.4935.65
157Raivo ERIK196840.45546.8043.9843.9843.8923.59
158Sven ORAS198940.22547.2847.1643.7832.5730.29
159Raivo PANKER196540.201644.3641.1639.2438.1338.10
160Mihkel MäLTER194539.941444.2940.5039.4339.1036.37
161Tago TEETAMM197539.67651.8440.9935.3835.3034.84
162Rafael GORDON194639.591444.1241.0839.8437.0735.83
163Dag AINSOO197739.55454.5752.1147.6843.41
164Eero RUOKAMO195339.32747.6141.8038.4136.2032.57
165Riho MäNNI195139.211143.1142.7438.7636.0735.37
166Peep KOPPEL194638.772041.1239.3238.1137.8737.42
167Marek MäOMA198638.71459.3551.0642.3640.79
168Kalev RUBERG195938.691041.6939.4739.4436.8336.03
169Urmas LAEV196238.67841.0039.4738.6437.3636.86
170Jaanus JõGIS197638.44552.7546.4638.4536.9617.57
171Ülo VAINURA194638.411240.8740.2738.4836.2436.20
172Jaak ROHTSALU196038.41944.9444.2636.0935.3531.42
173Rein HANSTEIN194938.221540.6940.5337.4437.1935.25
174Märt KESKüLA197638.04950.9039.1436.4433.5630.16
175Vjatseslav SAFONOV200237.90853.1242.3635.5329.3429.17
176Raido LAIDLA198637.85457.3156.4853.4621.98
177Tõnis JääDMAA200237.501348.7736.5235.0934.2432.86
178Kalle NELK195037.251541.6737.5336.7435.2835.01
179Aleksander PRITSIK196237.171141.5139.9438.6533.0132.76
180Mehis MURU198936.92465.0560.2151.99 7.37
181Lembit NöPS195136.761339.9237.3636.9035.7333.88
182Artur SOO200336.741942.2438.2336.6535.6530.92
183Andres VIIRA196736.48750.0437.1234.0032.7228.50
184Udo LüüS195536.461741.5938.7337.1032.4932.39
185Heno IVANOV197636.41449.2649.2244.6238.95
186Rain VELLERIND196535.81649.0648.6730.1827.1324.00
187Pear POST196635.75641.1737.9634.2734.2531.09
188Tiit PLOOMPUU195135.741939.8238.6635.9232.6231.67
189Enar NõMMISTE198735.71447.5146.4842.9641.58
190Lauri LEPPIK196435.661836.6836.2635.7435.1434.50
191Vello POST195835.46839.2036.8335.5634.1631.56
192Priit ÖVERUS196635.18448.4147.6840.2139.59
193Alar ALAJAAN197935.071146.9842.1830.5227.8427.82
194Markus KALJUR200634.751844.2441.2732.3329.2326.70
195Tõnu SIKKAL195534.421042.0436.0633.6030.6529.76
196Johan ALENIUS196733.99445.0044.9944.6635.28
197Heiki SAVITSCH197233.97743.9837.2336.0435.1317.49
198Mart OSTRA196933.81838.7535.3333.9731.1629.82
199Aleksandr SHVED199233.55458.1351.0142.7815.82
200Kristjan LEIGER197033.341035.8635.7933.8231.9529.27
201Tauno KURE195733.081042.0233.4530.4830.3229.15
202Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
203Andrus SIPSAKA196132.93844.9733.5832.8128.5324.77
204Jaak REIMAA195532.32736.9734.1434.0928.4327.95
205Olev PIIRISILD200432.311341.8630.9030.7229.0529.02
206Rainer KRAVETS200032.23357.9156.8846.34
207Guntis ARNICANS196832.21361.0957.7042.26
208August JAKOBSON200632.171840.5435.8732.8026.6624.99
209Kristofer PäHKLEPA199931.88847.2736.0630.0126.8919.19
210Veiko VINKEL199631.59456.0239.6536.8825.40
211Ilmar KIRJANEN195031.23641.1038.3433.3623.1920.16
212Kristjan-Martin KIRJANEN199431.17734.4432.1130.2529.5429.52
213Olle KäRNER197731.13280.1175.53
214Margus LEHTME198231.11449.0337.5035.3433.66
215Kalvo KRIISK197930.92737.7536.6830.9724.7524.44
216Koit KOLSAR197730.73644.6839.4225.8623.0720.63
217Andres KäVER197430.551036.6335.4430.8227.0022.88
218Aimur RAUDSEPP195530.411031.7231.3829.7029.6529.59
219Daniel VASSER198330.27446.7640.9831.9631.63
220Toomas TELGMA196529.98837.7835.3431.9423.7121.11
221Ossi PRIKS200529.951047.9026.1025.7825.3324.66
222Ragnar KRUUSLA198529.95358.1753.2738.29
223Kalju TOOMAS194729.821034.9232.8129.5627.0424.79
224Margus JAANUS196229.78536.9934.3228.9424.7123.95
225Kalmer KEEVEND195729.571240.6032.1628.2324.2222.66
226Mairolt KAKKO196829.39356.7051.7638.47
227Tarmo KUUB197829.17446.5842.6740.8215.78
228Aare LIMBERG195329.03635.4131.5630.0724.4423.65
229Siim TURBAN200128.61736.9131.3030.5224.9719.33
230Ragnar ILP197928.53640.2336.5329.0820.1216.70
231Maido MäOMA198428.46444.5738.5435.0824.09
232Tarmo RAIDMA196927.76441.3438.1334.3125.03
233Mehis UDAM200427.711037.2836.8727.9019.2217.27
234Silver EENSAAR197827.61271.6366.43
235Marek ATONEN197727.34358.8949.1628.66
236Margus MARRANDI197327.29347.1644.8244.45
237Andy KARJUS196627.25442.5032.0431.5430.15
238Timo KUDRE200527.131831.7631.6526.1723.9222.13
239Nansen PALO200526.991533.1930.7825.1223.2822.59
240Ahto KARU195526.82732.2227.6126.8226.6520.81
241Tarmo TOLM197926.73349.4243.3640.86
242Enn AEDNA194426.701334.0825.7624.8924.6624.13
243Jaak JAAGUS195626.70634.8331.0326.3021.5019.82
244Andrus VIILMA197826.67534.0430.1728.7920.1720.16
245Andres LAUBA197726.65352.2548.0132.99
246Juho WESTERLUND198926.23284.9546.18
247Mattias MAIDLA200326.082038.2434.9622.3218.2316.65
248Tõnu RAID193925.981627.1226.6925.7425.3025.05
249Karmo TISLER200025.601630.3029.1823.6822.4822.35
250Hanno-Laur KUNNUS200125.501027.2126.1825.9325.0523.15
251Chris Marcus KRAHV200525.411829.7025.5625.0123.4823.29
252Viktor KASSATKIN197125.35343.3642.0041.38
253Juhan BACHMANN194324.631627.6425.4624.6623.0722.30
254Olavi LOO197124.37343.8341.4536.57
255Rauno PAHAPILL200024.29830.2625.6422.4921.6521.41
256Mihhail TAIVERE194024.261227.8823.8623.6623.4222.47
257Indrek ÜMARIK196523.98261.3758.55
258Rein KüTTIM193923.36528.4927.3625.9822.6512.33
259Elmo PäRNA194423.351527.4426.5224.7219.9318.12
260Hannu PLOOMPUU198723.28342.0538.0836.27
261Anti SULAVEE198322.67262.4550.89
262Viljar VAINOLA197522.03925.8325.2820.6620.5117.86
263Sixten SILD196421.82337.9836.4934.64
264Alexander KHALYAPIN196821.55431.2530.3924.9021.20
265Mati POOM194421.552123.8623.4522.2419.3618.82
266Madis HAUG196521.46826.5123.5523.0321.3912.81
267Tõnis VAIKSAAR198421.39264.9042.03
268Toomas VOOLAID196621.35435.9831.6527.4211.70
269Joonas HALAPUU200021.34352.1834.2320.27
270Ando POST196021.30337.1935.9833.31
271Oliver IMMATO198621.29257.1049.37
272Rein TOOMAS196121.26438.4835.3630.58 1.86
273Artur RAUK198621.18258.8047.10
274Rain LILLSOO197021.14346.3241.1418.25
275Kevin Markus KORROL200421.14838.2731.3013.5112.2510.37
276Mihkel ABRAM200321.04727.8727.4422.2618.99 8.63
277Endel REMMET193720.98922.8322.2421.0519.7219.08
278Maanus UDAM200620.951435.3120.7218.1315.6114.98
279Rene POST199220.89261.2743.16
280Otto Toomas KIBENA200120.881423.1121.3021.0319.5819.36
281Igors BOGDANOVS196920.72430.0326.1724.5122.89
282Bert Joosep PANKER200620.692126.0221.9821.9417.1016.39
283Priit NARUSK197720.26341.7237.6321.93
284Eero MõTTUS197420.22339.3631.9729.76
285Markus JUHKAM200720.182023.5021.8021.4818.9115.23
286Nikolai KUHA194120.11823.2322.8621.9417.1015.41
287Emil EENSAAR200420.03623.7122.7419.1318.4916.07
288Paul POOPUU195819.90338.6830.5030.30
289Mart ELLER197219.85336.2132.1530.90
290Ants TAMM194319.811822.3020.6218.9218.6618.54
291Tarmo TARLAP197019.56334.9432.7030.18
292Kaspar KAROLIN200519.541522.6919.6819.0418.9417.36
293Renno MERENäKK200519.451123.9722.2819.5215.7415.72
294Priit RANDMAN198919.34257.3939.31
295Jüri TäHEMAA194419.27621.3619.9219.1218.4317.53
296Raiko ALLIKSAAR200619.19936.1521.9119.3810.83 7.70
297Aivar LEHT197119.12250.8744.75
298Rünno SULG197319.051223.1323.1117.9717.2113.81
299Tauno MURAKAS198018.80341.9233.3318.75
300Marko SüLD197818.80339.1434.7320.12
301Agu KOPPA194718.621921.1320.6017.9117.0616.41
302Aleksei KOMAROV197618.41339.9727.7424.35
303Taavi TATSI197818.14250.8839.81
304Indrek MAHLA197618.13344.6124.5121.51
305Oleg KOSHIK198517.89527.0016.9816.4014.8214.23
306Sven RINGVEE197917.84336.0735.4717.65
307Siim LANNES197817.78336.5127.7424.63
308Jaan VIIRMANN200217.71436.6228.5614.97 8.40
309Valeri KURAGIN197317.55335.5327.5924.62
310Väino AUL194817.39338.3228.6919.92
311Arne SAMMEL195517.17333.0731.8820.89
312Silvar SAVOLAINEN197417.03440.2026.0014.41 4.55
313Tõnu ILLARU197117.00245.7739.21
314Ando VIISPERT197616.83941.7320.9012.47 4.86 4.20
315Tammo ESTA197416.79243.3840.56
316Fred NEEDO198316.78242.9240.97
317Heino OLLIN199616.54182.68
318Mati PILT195116.46328.3027.0726.91
319Heiki RAMMUL194816.41823.4223.1014.8210.5410.19
320Mart ARU197416.39247.1134.86
321Aigar PINDMAA195716.35335.8630.2615.65
322Ülo TIMUSKA196116.34339.5324.2017.97
323Märt KIVILA198216.00241.7738.23
324Ralf KIVIL200515.83526.3624.1514.83 9.94 3.88
325Jaanus VILJAMAA196315.80432.0824.5519.41 2.96
326Märt MARIPUU198115.69432.4625.9010.08 9.99
327Mart JAKOBSON197215.66335.8821.4021.04
328Oliver KIMASK200415.511618.9217.7716.4714.2510.12
329Kerdo MäNNILAAN200315.41436.6216.3514.45 9.63
330Magnar ALEV197215.41238.5738.47
331Peedo PIHLAMäGI195815.38241.5035.40
332Mihkel JäRVE198515.31437.8416.6312.82 9.26
333Mattis ALLIKSOO197915.26250.6825.60
334Allan ROOSIMäGI198515.24531.3923.3617.09 4.31 0.03
335Martin TõRRA194115.21822.2320.0018.6111.93 3.28
336Kaarel BARINOV198514.94238.7735.93
337Riho KLEMENT198914.92334.0022.5718.04
338Alar ASSOR198514.90247.0927.39
339Raul VIITMAA200214.80244.9429.06
340Rimmo RõõM199614.56172.79
341Marek PRITSIK198714.54239.0133.67
342Arne KOLK195014.41422.0120.0217.2812.73
343Lauri Juhan LIIVAMäGI198114.38246.4525.47
344Kaspar PääRSON200214.33237.3834.28
345Jakob KOPPEL200614.241518.0615.8712.5012.3912.38
346Karel KURAGIN200114.21523.0822.8012.58 9.22 3.36
347Gert SAAMANN196814.18239.9530.93
348Johannes TASA195014.02244.2825.80
349Ragnar LEIMANN198113.93439.1518.0311.58 0.89
350Ranno KANNEL200513.77539.5515.28 5.64 5.34 3.02
351Tõnu KUUSIK195613.67533.0118.06 6.59 6.54 4.16
352Harry VEIDE195213.66234.8333.45
353Arvo AMBEL198313.64426.0921.5210.66 9.95
354Markus PUUSEPP198613.59167.97
355Jakob VESKE200313.57617.6415.1413.3112.94 8.84
356Paul AUG195113.53245.2622.37
357Kai WILLADSEN195213.49238.8228.63
358Marek NõMM197913.48167.41
359Heikki KYYRöNEN194613.29234.7431.71
360Timmo TAMMEMäE198413.26166.30
361Janar SAKS200213.25619.7015.7010.5710.2310.04
362Ardo PAJUR197413.09241.4224.05
363Indrek ROOS197812.87244.1020.26
364Erkki PENU197112.75245.2618.49
365Rasmus SAARE200512.751118.3412.2212.1510.7210.31
366Petri VääNäNEN197512.57162.87
367Martti PARVE196112.57162.84
368Mihkel JäRVEOJA198612.53162.67
369Kurmet KUTTI200512.46724.2513.41 8.64 8.04 7.98
370Mati RANDOJA194912.40333.6328.22 0.14
371Laur-Rogert SULG200612.351916.5314.3111.96 9.76 9.19
372Ain NEMVALTS196812.34235.4926.22
373Taavi KUHA198312.31239.1722.40
374Ago KäIS195312.23232.9628.20
375Marti RANNE196912.20238.6722.34
376Heiki TOMANN198012.15231.3529.40
377Tarvo KLAASIMäE198112.05160.25
378Maarius KOTSULIM200611.891013.7813.3211.2210.6410.51
379Ragnar KRANBERG200211.84232.2726.91
380Veikko TAMLAK196811.82240.7118.39
381Tõnu KARP195711.41228.5928.44
382Hendrik LAANEMAA200311.38516.6415.2913.96 7.82 3.20
383Risto RANDMA197711.33237.3019.33
384Karmo KüBARSEPP199011.30231.5924.91
385Ekke Tõnn RüTMAN200311.25330.0521.94 4.28
386Sander LEMBRA199511.23419.9118.6612.82 4.76
387Mart SOOBERG197811.22415.6614.3813.7712.30
388Urmo KESKüLA197711.18155.92
389Jaan TARMAK198511.15155.73
390Aivar JõGIAAS196911.04321.4118.7915.00
391Indrek JENTSON196410.99330.4119.23 5.29
392Raul KUDRE197010.75153.73
393Laurits RüTMAN200510.72626.8215.00 6.59 4.10 1.09
394Toomas NAELAPää195010.68618.0314.98 8.54 7.57 4.29
395Kevin JAASKA199910.65153.27
396Argo KAUGE196410.64327.8322.87 2.52
397Einar LUUP196510.63153.14
398Michael RAER198310.57236.9515.90
399Oliver ANNUS200310.56441.59 8.43 2.22 0.58
400Heino REBANE195410.56234.4118.38
401Joosep TAMMEMäE199010.54152.69
402Sven LUKS196810.44152.18
403Andre NõMM197410.34151.72
404Aare HUIK196910.29227.0824.38
405Mikk PõDRA198410.25230.1821.09
406Toomas KOPPEL195310.25229.2821.97
407Toomas TAMMER197610.14150.71
408Tiit RIISALO196710.13150.64
409Veljo VASK1974 9.88149.42
410Martin OSMIN1979 9.86149.32
411Taaniel TOOMING1992 9.80149.01
412Arvo LAANEMETS1972 9.78148.88
413Priit TRANSTOK1986 9.76236.3512.43
414Jaan AINELO1958 9.76231.1417.64
415Indrek REITSAK1977 9.73148.67
416Andreas TäHNAS2003 9.68613.77 9.88 9.26 7.85 7.66
417Alo SäKK0 9.62148.10
418Sulev KRAAM1980 9.60148.01
419Andres ARUOTS1999 9.56147.81
420Marten VUNUKAINEN1991 9.52147.62
421Gion SCHNYDER1986 9.52147.61
422Indrek VIIKMAA1971 9.42225.7221.40
423Taimar VäLJATAGA1978 9.39146.94
424Stanislav TOLMATSOV1986 9.38324.6519.54 2.69
425Mati KALLEMETS1947 9.31321.7514.3110.48
426Mihkel LIIVAGO2003 9.31618.61 8.58 8.56 7.16 3.63
427Jüri JOONAS1992 9.22240.91 5.19
428Georg PAAL2001 9.16228.1517.66
429Sander SAARING2005 9.10223.2522.24
430Kaido LEPIK1990 9.09145.44
431Veiko HINTSOV1969 9.08145.42
432Raul OLESK1960 9.07223.8821.48
433Aleksei SPIRIDONOV1972 9.05229.2415.99
434Renek LOORENS1982 9.03145.15
435Martin ILVES1942 8.99318.4818.38 8.08
436Siim PELLO2007 8.98627.85 6.64 4.14 3.58 2.71
437Ando LAVRITS1979 8.80143.98
438Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
439Rudolf MüRK1942 8.76318.2717.07 8.48
440Einar RAUDKEPP1965 8.74143.71
441Priit LEPMETS1971 8.72143.62
442Rain MURU1980 8.72143.60
443Timo SUPPI1978 8.71143.57
444Toomas TARVE1963 8.67143.36
445Tanel KALM1984 8.64143.22
446Jarmo KAASIKU1999 8.58142.89
447Karli LAMBOT1970 8.55226.8015.94
448Joe LEPP1967 8.53142.67
449Kaspar ANNUS2006 8.52142.62
450Kaupo KALJUMETS1987 8.50142.48
451Kristo SIRK1999 8.49142.46
452Kalev KüLAASE1981 8.48142.39
453Heljus SAKS1989 8.44230.5911.60
454Kristjan MAADE1973 8.36141.79
455Robin OLLI2007 8.34727.71 4.64 3.62 2.90 2.84
456Alari LUMBERG1982 8.21141.03
457Kuno ROOBA1972 8.16140.78
458August ALBERT1964 8.15140.77
459Jaanus AUS1974 8.13140.64
460Ats VIRUMäE1946 8.05418.1412.49 5.24 4.37
461Rait PALLO1974 8.05140.23
462Mattias BLEHNER1995 8.04229.4210.79
463Pärtel KüLVIK2007 8.031114.11 8.29 6.51 6.09 5.14
464Martin LAASMAA1984 7.92139.60
465Henri PERILLUS2005 7.91715.7810.07 9.39 2.77 1.56
466Tõnu NURM1947 7.88139.40
467Sven-Erik REBANE1992 7.84139.20
468Kristjan LINNUS1993 7.76138.80
469Raido AREN1983 7.75235.20 3.53
470Fred VIIDUL1976 7.72138.62
471Meelis MäLBERG1970 7.54137.69
472Priit POTTER1981 7.43137.17
473Mait TõNISSON1973 7.43137.16
474Indrek SAAREPERA1968 7.40137.00
475Ilmar MõISTLIK1944 7.25315.8514.24 6.18
476Aleksander HLEBNIKOV1971 7.177 8.67 8.42 7.83 7.36 3.57
477Tarvi OLLI1978 7.00134.99
478Aimar JAAKSON1978 6.94432.05 2.59 0.05 0.03
479Reigo LEHTLA1970 6.87134.33
480Tanel PAPP1995 6.86134.30
481Toomas VIIRA1973 6.84134.20
482Ardi KALJUVEE1983 6.83134.17
483Tarmo LILLSOO0 6.82134.09
484Janar MEES1974 6.76133.81
485Margus ESNAR1963 6.74133.69
486Tõnu JääDMAA1966 6.71321.9311.47 0.15
487Johannes EHALA1986 6.67133.37
488Karel JUNG2007 6.6011 8.92 8.10 5.46 5.39 5.12
489Kaimo KääRMANN-LIIVE1975 6.59132.96
490Alo VAHTRE1999 6.50217.8614.62
491Erko ÕUNAPUU1974 6.35131.73
492Mihkel TALI2006 6.30912.22 9.22 3.46 3.45 3.17
493Marek LEINER1973 6.23131.16
494Paul PIIRIMäE2006 6.236 8.88 7.93 5.65 5.10 3.58
495Karl PEHK1988 6.23131.14
496Andre BELJAEV2000 6.19411.86 9.86 8.29 0.96
497Hendri PARROL1991 6.16221.81 8.99
498Anton ROOLAID1977 6.128 8.60 6.79 6.73 6.34 2.14
499Ott-Kaarel KALM1991 6.10216.0414.47
500Lauri ALLMANN1975 6.08223.95 6.46
501Jaan METSA1971 6.04130.19
502Mati KüLAASE1949 6.03130.15
503Silver REBENITS1978 6.01130.07
504Jukka KARVONEN0 5.99129.94
505Mart SUURSU0 5.99129.93
506Kaimo MAISTE1980 5.97129.87
507Jaak KANNISTE1960 5.97129.84
508Riivo KILJAK1989 5.85129.24
509Rait LILLE1971 5.84129.19
510Roman SHVED1970 5.76219.05 9.76
511Jürmo ROOMA2000 5.75128.77
512Sass SAAT1986 5.69128.47
513Rando JAAKSOO2007 5.6714 7.79 5.25 5.23 5.06 5.03
514Sergei SHVED1967 5.64218.34 9.84
515Jaan OLVET1969 5.63128.16
516Rein KIISLER1941 5.57319.67 6.76 1.43
517Kerto KAASIKU2007 5.54420.90 5.06 1.17 0.59
518Veiko LILLE1983 5.53127.67
519Timmo TOHUS1999 5.51127.57
520Andres VAIDE1984 5.48127.40
521Jüri PüSSIM1942 5.42214.3612.74
522Eerik LOSSMANN1964 5.36126.82
523Raivo ARU1976 5.33126.65
524Martin TAMPUU1999 5.27126.33
525Sander BLEHNER1972 5.22217.39 8.73
526Peeter KIRSS1990 5.22126.10
527Kaspar MILL2004 5.21514.72 6.61 2.68 1.81 0.25
528Aivar PAAS1968 5.19125.93
529Kalmer KOOSAPOEG1972 5.18222.77 3.12
530Andres PAE1970 5.14125.70
531Priit TRUUSALU1963 5.14311.43 9.15 5.11
532Otto PLUUM2006 5.125 9.46 6.87 4.76 3.00 1.53
533Meelis KADAK1984 5.10125.52
534Robert PIHU2002 5.10213.7811.73
535Henri SOOME1993 5.07125.37
536Silver TILGA1982 4.99124.95
537Mihkel KALMARU1970 4.99124.94
538Heino PEETERSON1937 4.93415.94 4.80 3.79 0.14
539Paul Pärtel VELLERIND2004 4.92124.59
540Sergey SELEZNEV1990 4.89124.47
541Jüri VANAVESKI1966 4.89124.47
542Valdis PUZANOV1964 4.87124.33
543Markus ZIMMERMANN2006 4.8611 7.38 7.12 3.90 3.11 2.81
544Andri KEPLER2004 4.74512.73 5.79 3.07 1.26 0.86
545Taavet TUISK2003 4.74123.70
546Romet SUTT1995 4.71123.54
547Helger OREL2002 4.69123.47
548Askar NEUMANN2001 4.68218.60 4.79
549Peeter August LEHT1999 4.67123.33
550Kalev HUNT1951 4.66123.32
551Jaanus-Janari KOGERMAN1980 4.66123.29
552Mikk TALI1988 4.54222.30 0.42
553Villem PIIRIMäE2008 4.47412.53 5.14 4.51 0.19
554Daniel SIBUL2004 4.466 6.35 5.17 4.70 3.51 2.55
555Kalju TILK1941 4.45221.13 1.10
556Kaspar Mathias KORROL2007 4.41122.04
557Tarmo SAARE1964 4.34121.69
558Vello LOORITS1941 4.32219.08 2.53
559Meelis ATONEN1966 4.31121.55
560Lukas DEININGER1998 4.26121.31
561Toivo BIRK1957 4.20121.00
562Jüri KADAJA1953 4.11120.57
563Mart VERNIK1977 4.11120.53
564Kalju VAIKJäRV1954 4.07120.34
565Toivo LEMPU1953 4.07120.33
566Jaanus TEPPAN0 4.05213.31 6.96
567Tormi VAHAR1991 4.04120.20
568Toomas MATTUS2005 3.965 7.72 7.00 4.87 0.18 0.01
569Rauno UUSKüLA1990 3.93119.67
570Kalev ÕUNSAAR1949 3.84119.22
571Lembit VASSIL1941 3.82217.15 1.94
572Heini KOPPEL1947 3.81218.14 0.90
573Erik KERSNA2007 3.7315 4.67 4.55 3.52 3.04 2.89
574Aivar SARAP1969 3.72118.60
575Toivo MURAKAS1985 3.71118.54
576Audun PALO2008 3.709 4.66 3.96 3.82 3.18 2.90
577Kardo KUTTI2008 3.65314.55 2.64 1.06
578Neeme KALDA1983 3.64118.18
579Uku JOONAS2008 3.628 4.18 4.11 3.73 3.50 2.58
580Kennet KEERBERG2007 3.543 9.87 5.87 1.94
581Kerten MATTO2002 3.536 3.69 3.67 3.49 3.44 3.37
582Vello KROHN1940 3.49216.50 0.97
583Uku VIISPERT2004 3.487 7.74 4.56 2.60 1.44 1.07
584Arti ALBERT1980 3.46117.28
585Kristo KEEVEND1981 3.43117.13
586Marlon VIRVE2006 3.353 7.97 5.33 3.46
587Vahur PAJOMäGI1974 3.34116.72
588Tiit OLJU1954 3.33210.09 6.56
589Mati KARP1952 3.31116.56
590Olavi MäTIK1974 3.292 8.58 7.89
591Mihkel NAAGEL1983 3.26116.29
592Evert PADARI1998 3.22211.34 4.76
593Arvo RAJA1961 3.21116.04
594Hans Gustav KõLJALG2004 3.20213.53 2.46
595Rein EIGER1972 3.17115.85
596Jari JULGE1993 3.14115.70
597Kaarel TAMPUU2003 3.132 8.02 7.61
598Ingmar KASEMETSA0 2.81114.04
599Mikk KADAK1989 2.75113.77
600Romet KRIKS2007 2.759 3.61 3.27 2.45 2.21 2.20
601Martin PETTAI1983 2.70210.86 2.65
602Mart VENDELIN1944 2.69113.44
603Roland JOHANSON2007 2.659 3.52 3.26 2.62 2.18 1.65
604Kalev KUKK1951 2.63113.15
605Tanel LAANEVäLI2008 2.6210 4.23 3.52 2.46 1.49 1.38
606Juho HEINRAND1940 2.54112.71
607Kert PALLO2005 2.50112.51
608Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
609Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
610Vallo VARJO1961 2.41112.06
611Ats-Kristjan KASEMäGI2006 2.414 6.11 2.88 2.56 0.51
612Juhan PAE2007 2.372 9.98 1.86
613Gregor NARUSK2006 2.34111.69
614Kevin KASAK2006 2.337 6.41 2.24 1.90 1.02 0.09
615Andres KEERNIK2009 2.305 3.94 3.68 1.43 1.35 1.10
616Ants LIIVAMäGI2006 2.283 4.63 4.01 2.75
617Kiur KALDMAA2007 2.244 4.30 3.39 2.98 0.54
618Jaan TOHUS1961 2.20110.98
619Pjotr AKSJONOV1948 2.143 8.79 1.87 0.04
620Joosep AINJäRV2002 2.023 6.08 3.97 0.04
621Anti TOHVA2008 1.948 2.77 2.00 1.86 1.61 1.47
622Mati TATRIK1965 1.941 9.69
623Ilmar LEGENKOV1992 1.901 9.52
624Kaspar VALPER2000 1.871 9.36
625Markus LEPMETS2001 1.871 9.33
626Darius KOSTõGOV2004 1.851 9.24
627Karl-Mattias JUHKAM2009 1.707 2.93 1.73 1.60 1.45 0.77
628Georg Sten TOOTS1999 1.681 8.41
629Rasmus TOMMULA2005 1.633 7.97 0.14 0.05
630Stefan KIVIL2009 1.633 3.02 2.61 2.52
631Kaspar KIMASK2005 1.625 3.42 2.27 1.84 0.35 0.24
632Magnar MõTTUS2007 1.5811 2.15 1.90 1.58 1.51 0.78
633Janek JõGIS1971 1.581 7.91
634Tõnis USTAV2004 1.571 7.83
635Märt VIIDU2007 1.543 4.13 3.23 0.36
636Lev MIGDALSKI1939 1.541 7.70
637Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
638Henri KERSNA2009 1.503 2.97 2.90 1.64
639Vaabo ANNUS1942 1.501 7.49
640Feliks KIPPER1931 1.482 5.67 1.71
641Reigo KEEM2007 1.468 2.58 1.84 1.36 0.80 0.70
642Peeter VIIK1949 1.431 7.15
643Ain RELO1938 1.411 7.05
644Karl-Markus JANNO2007 1.366 1.78 1.74 1.20 1.07 1.00
645Erkki PäHN2003 1.332 5.86 0.81
646Rainer RAMMUL1977 1.331 6.66
647Robert SANDER2005 1.252 4.67 1.59
648Janar PäHN1976 1.251 6.23
649Romet PAATSI2008 1.217 2.11 1.80 1.16 0.54 0.43
650Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
651Vladimir VARI1947 1.102 4.82 0.70
652Jevgeni SHEJANOV1973 1.021 5.09
653Ivo TAMM1978 1.001 5.02
654Jakob KIRS2006 0.981 4.91
655Sven-Andres NIGLAS2004 0.892 3.80 0.65
656Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
657Eric VOOLAID2003 0.862 3.93 0.37
658Alari UUSNA1969 0.821 4.12
659Vladimir HANSING1970 0.762 3.57 0.25
660Eimar JõGISU1942 0.751 3.75
661Jaan Peeter VILJAMAA2003 0.731 3.67
662Sander Daniel LEHT2008 0.711 3.54
663Aksel KUKK2008 0.681 3.40
664Rain PAJUR1976 0.661 3.29
665Raivo MITT1971 0.651 3.24
666Hillar PETERSEN1982 0.641 3.20
667Valter PLOOM1941 0.632 2.77 0.36
668Ove-Markus KASEMäGI2007 0.624 1.41 1.23 0.45 0.01
669Hugo RüüTLI2008 0.583 1.21 0.96 0.71
670Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
671Peeter ILVES1973 0.521 2.58
672Reno Robin REHEMETS2008 0.504 1.47 0.70 0.31 0.03
673Alarich PAAS2005 0.481 2.41
674Hillar NIKKARI1963 0.461 2.32
675Otto Georg KIKERPILL2005 0.432 1.82 0.34
676Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.432 2.12 0.03
677Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
678Kaido REIMAN1978 0.391 1.94
679Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
680Sigmar SEERMANN2002 0.291 1.43
681Artur MICHELSON2004 0.211 1.06
682Dag KIVILA1964 0.191 0.94
683Jaan OLLINO1944 0.131 0.65
684Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.131 0.64
685Tanel SAUE1974 0.121 0.60
686Jan-Erik KäRNER2006 0.111 0.57
687Kaarel KOITMETS1936 0.111 0.54
688Ivo TAMLA1960 0.083 0.19 0.12 0.08
689Sander LEPP2008 0.074 0.21 0.06 0.04 0.04
690Aleksandr GNIDENKO1961 0.031 0.17
691Laur LAANETU2006 0.021 0.12
692Guido TREES1958 0.021 0.12
693Kaur KOOSAPOEG2007 0.011 0.06
694Karel Markus KäHR2009 0.011 0.05
695Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
696Randy OREL1968 0.001 0.01
697Indrek NOOR2004 0.001 0.01
698Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 99.43
0
10
20
30
40
50
60
70
80
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind