Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988110.9811113.99113.22110.44108.79108.47
2Kenny KIVIKAS1991106.4310111.20108.18107.09102.98102.70
3Lauri SILD1990105.3213107.21105.69105.50104.18104.04
4Sander VAHER1985104.8919106.87105.87105.85104.12101.74
5Kristo HEINMANN198994.231399.7599.1195.4289.1187.77
6Peeter PIHL198492.121094.8794.8394.0288.5788.31
7Tõnis LAUGESAAR199490.411297.8191.4290.6987.6484.50
8Sergei RJABõSHKIN199287.698101.1790.5989.9082.4974.29
9Olle KäRNER197785.95894.1692.5784.1679.8778.97
10Ats SõNAJALG199083.531793.1383.9081.0180.1979.43
11Andreas KRAAS197882.61884.7883.4783.2881.0780.47
12Marek KARM199075.94985.1584.8475.8767.5366.33
13Jaagup TRUUSALU198874.38986.6674.1973.4670.2167.38
14Reigo TEERVALT199474.131278.1773.9273.8773.3271.36
15Heino OLLIN199673.53581.8680.9571.9871.7761.11
16Andres SAETALU199572.801877.3274.4172.3770.9768.94
17Armo HIIE196870.401175.1971.0970.1568.0767.51
18Lauri PäHN199870.181874.0872.0170.8867.8066.12
19Raido MITT199169.60192.80
20Uku-Laur TALI199269.381076.4569.3867.7267.2866.05
21Alar ABRAM197269.24875.7370.0668.2567.0165.15
22Andrei NIKITIN196869.081277.2470.3668.1765.5064.15
23Oliver KüTT199868.651771.4570.8870.8366.4263.69
24Tiit TALI196068.631973.1568.6467.3467.0866.92
25Priit PääSLANE196768.16969.9469.8168.4267.7564.89
26Markus PUUSEPP198667.89589.4081.8676.8958.6532.65
27Paavo RõIGAS196967.77974.5872.1365.3864.1562.59
28Randy KORB197167.73776.4071.1765.3263.3062.45
29Ain FJODOROV197267.391170.6867.7166.9166.8464.82
30Reimo LIIV199466.581472.5268.5267.7262.8261.31
31Ott RAKKASELG197966.212068.1968.0165.8865.8063.18
32Tarvo AVASTE196965.941067.5066.7365.5465.4964.42
33Meelis ZIMMERMANN196865.291772.1066.9363.1962.6261.59
34Janek PIIRISILD199665.231077.0866.0664.9161.9156.21
35Maido KALJUR196064.651769.6665.1964.2862.2661.87
36Erik AIBAST197363.94573.0070.6061.9661.0153.13
37Tanel MõTTUS198563.911067.9164.0663.8962.7760.92
38Erkki AADLI197463.90476.0172.5270.2465.23
39Lauri TAMMEMäE198863.88284.2775.44
40Meelis MERENäKK197463.871470.7668.7461.7659.8558.25
41Inno LING196563.86867.4365.3663.9162.9559.66
42Raul KUDRE197063.85671.2263.8962.2960.9560.91
43Ilmar UDAM197363.79971.3263.6561.8661.6560.45
44Mati KORROL197363.391864.8264.5863.2762.7661.50
45Heiti HALLIKMA197063.30670.4767.3061.7658.9258.03
46Tomi-Andre PIIRMETS199863.061469.4168.7561.2658.0657.81
47Meelis MäLTER197562.841365.7665.0861.6261.6060.12
48Mati MäGI197862.782366.3365.5261.7960.3559.91
49Kaur KASE198762.631074.0763.9163.0756.1555.94
50Raivo PELLJA196462.421169.6768.2559.6258.6455.91
51Rein ZAITSEV196962.021266.6864.5459.9059.7159.29
52Margus KLEMENTSOV197261.95767.1063.9861.6858.6658.35
53Kaupo JäRVE197461.852563.7562.7362.6660.1060.03
54Antti ROOSE196461.692063.7561.3661.2661.1560.95
55Timmo TAMMEMäE198461.56471.4569.5766.9965.59
56Aleksandr SHVED199261.551068.0863.1159.9859.1957.38
57Kaarel KALLAS198261.531465.5161.5760.6960.2259.65
58Andres RõõM199961.381263.9563.4262.9259.5157.08
59Kaido HALLIK197361.311172.2162.2859.3357.7654.97
60Jaanus REHA195961.28966.6164.5261.8459.8353.58
61Tiit TäHNAS198061.13863.1362.1962.1759.6258.53
62Kaido NURJA196961.08868.5162.1059.0757.9757.73
63Tarmo KLAAR197460.582265.6560.0759.5859.1558.47
64Rimmo RõõM199660.331166.3461.1661.1259.7953.24
65Toomas MARRANDI197959.98569.7768.3358.0553.9749.80
66Kaarel VESILIND200059.891965.7563.5159.4856.1454.57
67Mart KüLVIK196059.831161.5561.4860.0459.9656.14
68Dag AINSOO197759.70663.3060.5359.4258.4456.81
69Enn JAAMA196959.49969.9764.1556.0355.5451.77
70Vladimir SAVINOV196459.42967.4360.8560.2855.3953.17
71Mati PREITOF196059.422561.8761.0859.2958.6856.16
72Kaljo JULGE195759.402062.5662.5558.3757.6455.89
73Karel-Sander KLJUZIN199959.37664.9359.1458.5358.4355.81
74Andres TALVER196059.291160.8460.5059.3959.0556.66
75Eduard PUKKONEN196059.221564.6061.2259.6256.0054.66
76Martin SIMPSON198758.81178.41
77Kaarel Hendrik ZERNANT199858.781460.6660.5459.2957.0756.33
78Andreas AADLI199658.612164.7061.5157.9757.0151.88
79Mairo KIRSS198058.29561.5560.8859.1857.2052.62
80Taivo TALI196657.762264.9058.9358.1253.9052.93
81Danilo PIHT197257.35964.7058.4255.3355.0353.26
82Ants TURBAN196457.001063.4958.0356.9153.3853.19
83Erki KRIKS197656.751161.9761.7953.5853.2353.18
84Raul LAAS195956.721869.0354.8753.7853.7152.21
85Tarmo SIIMSAARE198156.69570.3969.7554.9453.0735.29
86Mart KOPPEL196956.671758.2657.5256.7656.2354.60
87Toomas MAST196456.57665.2056.6154.7454.5251.76
88Alar KUME199056.431159.3858.4158.1053.7852.47
89Einar RAUDKEPP196556.281158.6058.0457.9553.8852.93
90Alar VIITMAA197056.09277.9362.29
91Rain EENSAAR197456.03370.0766.2461.44
92Gion SCHNYDER198655.92271.1668.63
93Urmas SULAOJA196355.851760.0758.8555.2552.7652.30
94Arthur RAICHMANN197255.831061.5860.9655.0451.9849.60
95Mehis MURU198955.74565.6255.7852.9452.7551.62
96Tiit POOPUU198155.67961.6456.5455.6954.8049.68
97Martin KAUP197555.61965.4456.3955.4351.0049.81
98Kuno ROOBA197255.35662.0660.1356.9351.1146.52
99Rein ROONI195755.212256.7156.4354.9854.1453.77
100Tõnis KRUUSMAA197755.17270.1667.76
101Johannes EHALA198655.091263.4356.6852.6551.4151.28
102Kiur Erik EENSAAR199954.701856.3454.4054.3154.2554.22
103Juho-Veikko HYTöNEN198554.61382.1062.5848.05
104Priit ÖVERUS196654.411058.9955.2354.1953.2350.43
105Mihkel NAHKUR195953.991660.3253.3252.4352.0851.81
106Alex TREIER200053.931565.9055.7151.1748.4648.43
107Raivo REIMAN196953.93370.2260.1859.95
108Sixten SILD196453.67959.1057.4551.5550.4949.74
109Priit RANDMAN198953.65371.5462.3355.50
110Markus Rene PAE199753.60667.5260.9854.4846.1138.90
111Tõnis PIIRISILD197353.01758.6153.1452.2450.7050.38
112Heno IVANOV197652.741357.1253.0151.7251.4350.42
113Lauri OLLI197252.611056.1854.4852.9851.6547.76
114Siim KLAIS198652.58765.2557.5649.7046.4243.99
115Martin AUNIN197152.17860.9153.6951.1648.0547.03
116Rein UNT194952.031554.5251.9951.4351.1051.09
117Lauri LAHTMäE196851.94367.3559.8556.12
118Jonatan KARJUS199151.79269.8559.62
119Raul KANGUR197051.781553.4552.1151.3451.0850.90
120Rein KRIKS195151.611755.6652.0250.7850.0249.56
121Mati TIIT197151.58464.1557.3953.9553.75
122Allar PADARI196851.571062.4750.6250.0247.4447.29
123Einar LUUP196551.46566.8758.9945.1745.1441.12
124Aleksander PRITSIK196251.121757.6155.2049.8546.5246.41
125Priit TALU197250.59759.1951.8548.1546.9346.83
126Jüri ROKKO195350.012651.5450.7450.0449.5148.24
127Ando POST196049.96856.6049.5149.2347.4347.03
128Hando ALLMANN200149.941753.8551.6248.6048.1247.50
129Toivo SAUE194849.89751.2350.7650.7449.4247.28
130Rain JAAKSOO198349.741355.0652.3448.2747.1945.82
131Andrus RäMMANN196049.51958.5953.1247.9944.0143.82
132Taivo TIMMUSK198349.441151.0650.7049.3648.5847.48
133Margus MARRANDI197349.39658.3757.2351.6240.1539.57
134Georgiy MAVCHUN198849.36383.0246.6544.54
135Matti YLILUIKKI196549.10165.47
136Jürgen EINPAUL198348.99165.32
137Heini TAMMIK195348.972352.0349.7348.4847.5747.02
138Silver EENSAAR197848.93365.7357.2049.77
139Andre NõMM197448.89165.18
140Tiit TATTER194848.861350.4850.1948.3248.0547.28
141Kari LEHTO196048.85264.7357.39
142Mart OSTRA196948.84751.6650.5949.7546.4745.73
143Aivar LEHT197148.72756.3550.0648.4645.2043.54
144Rene POST199248.68262.6659.04
145Johan ALENIUS196748.65955.8251.9646.8744.9143.67
146Tarmo KUUB197848.54563.0655.3151.6848.2524.39
147Väino ELLAMIK197148.49358.6358.2354.29
148Sander MIRME198148.44262.0459.05
149Ragnar KRUUSLA198548.38557.1454.1152.7440.3437.58
150Urmas TAMMEMäE196048.221255.2247.8246.9946.1444.93
151Raio PIIROJA197948.22164.29
152Tanel KANNEL197348.01463.9158.2657.2233.98
153Lauri BEILMANN197647.751257.1250.6246.0143.2541.74
154Tammo ESTA197447.74362.9353.4952.09
155Sven ORAS198947.39459.8859.6851.4539.61
156Lauri TARLAP197547.381556.5551.6348.1740.7039.84
157Arne SAMMEL195547.361749.0748.3948.0446.0145.27
158Tõnu ILVES196347.27461.8261.4256.2630.57
159Taavi TATSI197847.23454.6253.4251.7550.13
160Anti PARIK195347.222250.5749.8048.5144.8242.39
161Koit PAASMA195047.051549.9147.6946.0945.8645.68
162Tõnu SIKKAL195546.981951.8347.1446.3745.7943.78
163Jüri MERIRAND195546.791748.9248.3046.4746.2044.04
164Dmitri SHVED197046.52162.02
165Ülo VIRU196446.101053.8052.1048.3038.7137.61
166Arvo KIVIKAS195045.93953.5247.0543.3042.9942.78
167Raivo LAANEMETS196845.86465.8449.2546.3642.38
168Raul OLESK196045.83651.7749.8645.4542.2639.83
169Indrek VIIKMAA197145.601552.3051.0942.5141.3840.71
170Sander PRITSIK200145.391849.4948.4246.4442.1140.49
171Tanel ESTA197745.37554.2446.4243.7741.5540.88
172Väino AUL194845.36848.0747.9645.4645.2140.08
173Aivar MEINDOK196245.29854.8350.2644.1741.2835.90
174Vallo VAHER197645.02557.7047.0146.8537.6835.86
175Andres ARUOTS199944.93958.7049.6842.0637.6536.55
176Ahti BLEIVE196744.90661.0051.9848.3731.6331.50
177Mairolt KAKKO196844.81366.3146.7245.13
178Villu SERV199944.811450.5448.4542.8841.5340.65
179Hannes POOLAMETS199444.55457.9255.7252.0432.30
180Kevin JAASKA199944.251146.6044.8744.1543.5642.06
181Viktor KASSATKIN197144.24158.99
182Marek MäOMA198644.23358.0354.2143.85
183Udo LüüS195544.151646.0944.9543.5143.3542.85
184Marek ATONEN197743.83557.5848.3445.5440.0327.68
185Indrek LILLSOO197343.71158.28
186Marko KüLAOTS197843.70845.8645.6243.5442.8540.64
187Varis PEISENIEKS195743.48157.97
188Andrus SIPSAKA196143.431048.9246.9642.4739.6939.10
189Johannes TASA195043.13353.2251.9947.03
190Roman GUSEINOV198943.11352.9251.5447.70
191Rain VELLERIND196543.04555.0253.0240.8238.3228.00
192Rafael GORDON194642.741146.1443.0942.0642.0640.35
193Alar ALAJAAN197942.691855.3844.3544.2037.5231.98
194Allar KIVIL197642.58365.6359.2325.41
195Kai SAKSMAN195042.49645.9442.8042.3042.1039.29
196Kevin HALLOP199741.98547.7046.6640.5438.6636.36
197Aimur RAUDSEPP195541.941249.7942.1440.2039.8837.69
198Peep KOPPEL194641.902244.7544.2940.3540.2639.87
199Riho MäNNI195141.62746.6844.9842.7538.9334.75
200Sander ANNUS197341.30253.1250.13
201Vladislav PAHHOMENKOV197141.301650.2244.5939.7037.3534.62
202Ülo VAINURA194641.151049.3642.4339.1337.5937.23
203Sergey SELEZNEV199040.40754.7150.7833.5932.5730.34
204Tarmo TOLM197940.24354.1947.0540.79
205Raivo ERIK196840.23749.1943.0137.8835.8135.24
206Mart ELLER197240.12548.7144.3437.7737.4632.30
207Jaan TARMAK198540.09559.3653.4043.0924.7019.88
208Kalju VAIKJäRV195440.06842.4341.7841.4838.7435.86
209Alar ASSOR198540.01361.0240.1640.04
210Margus ANDRESSON197039.98153.31
211Mihkel MäLTER194539.951941.8840.1739.4739.2039.04
212Ragnar ROOBA200239.891955.6940.2535.4434.4633.63
213Sergei SHIROKOV197239.88153.17
214Jaak ROHTSALU196039.71553.4646.8636.6433.3628.22
215Toomas ELLERVEE196239.62347.6247.0045.20
216Andres KäVER197439.59950.2844.6140.8933.5628.63
217Toomas VOOLAID196639.551447.1439.3837.7837.7635.70
218Priit EVARDI197339.55152.73
219Vilnis VELKERIS195639.53547.6146.4140.0038.0525.56
220Tõnu ILLARU197139.52260.4038.39
221Petri VääNäNEN197539.49152.66
222Andy KARJUS196639.48551.5649.4136.4134.2225.82
223Indrek ÜMARIK196539.48152.64
224Aleksander KEPLER200139.271948.2340.1636.3436.0335.58
225Arvi ANTON199239.26152.35
226Aleksandr PETUHHOV197439.16152.22
227Kalle NELK195039.091341.9441.7137.9637.3536.50
228Anders ÅKERMAN197338.95151.94
229Maksim GUREJEV196338.91743.2641.8538.3035.7635.38
230Artur RAUK198638.86552.1439.3139.1331.9431.80
231Kristjan-Martin KIRJANEN199438.77450.9144.3142.8034.29
232Vello POST195838.76740.7840.5838.5637.7636.12
233Urmo LIBLIK198238.71151.62
234Raid VELLERIND199538.65151.53
235Tiit RIISALO196738.50248.6447.60
236Rando MARRANDI199638.48458.2042.2835.8934.66
237Rein HANSTEIN194938.481543.4837.8137.6537.5235.94
238Andres PAE197038.45258.8037.33
239Erko JAKOBSON197938.401053.9735.2435.1634.6133.01
240Raido KISS200038.351745.3239.5337.1136.3333.46
241Lauri LEPPIK196438.271443.9238.9937.6836.0334.72
242Kristjan LEIGER197038.24840.6639.5437.5537.5535.91
243Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
244Tauno KURE195738.071144.3538.7638.3637.4331.44
245Kalju TOOMAS194737.741641.6339.4535.9235.8635.86
246Tarmo LAHT196537.74150.32
247Ilmars LIMBENS194837.58351.2341.3640.04
248Toomas TALUMAA197037.49844.4039.1338.6933.3131.94
249Martin SULTS199937.47842.8938.8635.3335.2135.04
250Tanel PAPP199537.44445.4444.9640.8535.17
251Kalev RUBERG195937.40648.6538.7436.8632.5730.19
252Tauno TIIRATS199137.37149.82
253Jaak JAAGUS195637.36743.7541.3535.7833.8032.14
254Pear POST196637.15250.7442.14
255Jaak REIMAA195537.10846.3038.2535.0834.4731.38
256Rünno SULG197337.081544.4938.4236.9032.9132.66
257Sander LINNUS199137.00149.33
258Harry VEIDE195236.65446.6243.7236.8335.73
259Indrek JENTSON196436.57842.3739.3937.4534.1629.50
260Timo ASIKAINEN195836.51351.3951.1426.34
261Aldis LAPINS195136.47445.0540.4440.3936.20
262Lauri MALSROOS198636.46148.62
263Ardo PAJUR197436.46148.61
264Aare LIMBERG195336.32740.6639.5135.2235.0731.13
265Ahto KARU195536.291040.7236.9835.9134.3133.55
266Mattias RENNEL198736.29253.4537.28
267Sander NAHKOR198836.28259.4431.26
268Tanel SAUE197435.74147.65
269Veljo VASK197435.71249.6039.67
270Raivo PANKER196535.711139.0836.7635.0434.3733.28
271Lauri RUBERG198735.60747.2539.9233.8628.9728.00
272Risto KIILBERG197735.58147.44
273Tõnu TäNAV196335.56343.6641.8739.98
274Andres HIIEMäE197635.50448.5641.0337.8730.32
275Ago KäIS195335.27247.4440.73
276Taavi KALA198635.11259.4228.35
277Martin LAASMAA198435.071043.5735.8734.5433.1028.26
278Margus TINNO197435.05146.74
279Timo KALJUR198534.97246.0141.41
280Tago TEETAMM197534.88347.5346.0129.55
281Priit TRUUSALU196334.84945.0337.6831.2931.1729.03
282Tarmo TARLAP197034.78349.1337.4836.15
283Argo LOO196934.75349.4039.8733.39
284Rain LILLSOO197034.67243.6643.01
285Märt KIVILA198234.58253.1133.35
286Eero RUOKAMO195334.53347.2243.6231.02
287Toomas TAMMER197634.44145.92
288Kustu KüNNAPAS200134.381840.5736.1832.9131.4430.80
289Neeme LOORITS196834.33256.2229.61
290Kaupo OTS197934.10145.47
291Mattis JAAMA199234.07145.43
292Marko SüLD197834.03542.4632.7032.2231.6531.13
293Lembit NöPS195133.971039.8334.9332.4631.6630.95
294Heikki KYYRöNEN194633.94535.9735.7434.7531.6531.61
295Lasse KATAJA194633.58342.0740.7435.72
296Mikk TALI198833.30645.4733.9530.6430.0526.39
297Mattias BLEHNER199533.26744.5035.7434.5433.7717.75
298Tarmo RAIDMA196933.24144.32
299Veiko VINKEL199633.21144.28
300Markus SULG200133.201340.9332.9532.2031.6828.26
301Pekka SAALASTI033.20144.26
302Enar NõMMISTE198733.16635.1733.7133.3432.2231.36
303Taimar VäLJATAGA197832.97143.96
304Kristjan KARABELNIK198132.70250.5031.26
305Raiko MARRANDI200132.622236.1835.9630.8830.1229.98
306Siim HELMOJA199932.57637.9737.7633.2430.9822.92
307Dag KIVILA196432.49249.0332.20
308Eerik PRIKS200132.461037.0133.6632.4931.2727.87
309Kristofer PäHKLEPA199932.38837.8432.8332.7331.1227.40
310Tiit PLOOMPUU195132.141040.9833.2732.1328.7025.62
311Veiko PAK196532.09240.7239.51
312Sergei SHVED196732.08840.8134.1429.8028.3127.32
313Aare HUIK196931.99344.4139.9428.56
314Kalvo KRIISK197931.97841.4039.8731.4824.7122.38
315Mihhail TAIVERE194031.871435.3634.4331.3929.2728.88
316Pent PAALBERG199531.80142.40
317Aleksei KOMAROV197631.70543.6340.2330.6725.2218.74
318Reigo LEHTLA197031.47141.96
319Rasmus KRUUSA200031.471642.1533.2227.7627.4926.72
320Indrek SAAREPERA196831.35246.9531.42
321Mati KIISLER200131.331435.0734.3429.9229.0228.32
322Ilmar KIRJANEN195031.11934.4233.3032.1432.0223.66
323Peedo PIHLAMäGI195831.06240.2437.41
324Paul AUG195131.03248.4929.08
325Enn AEDNA194431.011333.7931.7430.6830.1028.76
326Urmas LAEV196230.88635.6835.6128.6728.0926.35
327Sven REA196930.88141.17
328Mauno KAPTEN199630.86141.15
329Taavi PERV199630.81141.08
330Joonas OJA198830.81141.08
331Oliver IMMATO198630.80141.06
332Rein KüTTIM193930.79833.3932.5831.2029.3527.42
333Indrek MAHLA197630.72547.6135.7034.3823.6312.30
334Jaak KANNISTE196030.67243.7132.96
335Endel REMMET193730.621234.0833.5728.9628.8827.62
336Georg Caius KUTSAR199730.58449.2533.7026.7226.26
337Matti BETLEM196030.54938.1533.6827.5627.0326.28
338Tõnu LOOG196030.48834.3032.7432.2527.4525.67
339Jürjo LOKK198230.41140.54
340Kristo SIRK199930.40644.5941.6728.7423.0913.91
341Martin Erik MARIPUU200230.36931.9831.1530.5329.4828.68
342Lauri KUKK199730.28140.37
343Dainis MäNNISTE200230.261340.3832.0629.3426.2223.29
344Holger POST199630.20442.5034.4534.3322.93
345Eerik LOSSMANN196430.16541.7035.0128.5626.7118.81
346Madis ORAS195030.14340.5540.5325.28
347Mart JAKOBSON197229.86341.1438.7325.51
348Andres LAUBA197729.51436.1534.4132.5128.09
349Ants TAMM194329.461633.2330.1629.7227.6626.55
350Margus JAANUS196229.46933.0929.8829.3928.4926.43
351Elmo PäRNA194429.371832.2831.3630.7626.5825.85
352Märt MARIPUU198129.31238.6234.66
353Jaan OLVET196929.30437.5234.9729.0728.66
354Ain PELLO196929.16138.88
355Arvo SOOSALU195229.15138.87
356Kai WILLADSEN195229.15244.7928.08
357Siim TURBAN200129.011536.5628.2227.5626.5426.19
358Sulev TUUDE195528.96436.1234.3731.3426.90
359Oleg KOSHIK198528.911136.8436.6827.7123.6119.70
360Ülo TIMUSKA196128.90138.53
361Tanel VAINURA197928.87239.4032.78
362Michael RAER198328.73735.2429.3529.0026.2623.81
363Jaak KõIVA198228.35137.80
364Tõnis JääDMAA200228.331338.3835.1525.7721.4320.93
365Rein LANI195828.22137.63
366Priit NARUSK197728.08137.44
367Argo KAUGE196428.06137.41
368Jukka KARVONEN028.03343.3541.1714.41
369Heino REBANE195428.03236.5833.49
370Riho ENNI198027.76243.2526.15
371Arvo RAJA196127.75346.0542.72 9.18
372Allan ROOSIMäGI198527.74935.4126.3926.2526.1724.48
373Arvo AMBEL198327.71336.9735.6525.18
374Eero MõTTUS197427.63336.1531.3830.00
375Taivo TäHT196827.42239.1829.37
376Mikk PõDRA198427.35136.47
377Kalev ÕUNSAAR194927.30136.40
378Andres VIIRA196727.27441.0934.7028.9816.45
379Raul REILJAN199127.26136.34
380Peep OTSTAVEL197227.20338.1231.7626.13
381Henn ANTSON196027.20136.27
382Rait LILLE197127.05136.07
383Karli LAMBOT197026.94240.4226.93
384Hans Mark VõSU199626.71238.3928.38
385Mati PILT195126.67241.2925.39
386Tõnu RAID193926.65733.3627.3825.8524.4722.19
387Kalle LUUK195426.52135.36
388Nikolai KUHA194126.361431.3027.9024.8324.7823.00
389Siim ROMANOV199026.23134.97
390Fedor PREDKO200126.16430.4729.7828.8727.15
391Tanel KALM198425.89134.52
392Jaanus JõGIS197625.70134.27
393Indrek KAROLIN197325.69444.0829.0228.1212.97
394Lauri Juhan LIIVAMäGI198125.66330.5830.1029.89
395Tõnu NURM194725.52134.03
396Erkki PENU197125.42133.89
397Kalju TAMMEVESKI196325.41336.8228.2124.64
398Toomas TIIVEL197425.22333.3232.6123.09
399Kalju TILK194125.211827.9025.1525.0624.5923.37
400Marti RANNE196925.14236.2026.64
401Toomas TELGMA196525.13931.0929.2225.6920.5119.16
402Meelis ATONEN196624.98133.31
403Kalmer KEEVEND195724.92831.1229.2126.1922.7815.32
404Jukka HONKASAARI024.84133.12
405Mati RANDOJA194924.79533.9132.2527.6718.9011.24
406Kristjan TäLL199524.78439.7937.0825.87 7.39
407Jaanus VILJAMAA196324.77633.5529.3627.8024.62 8.54
408Jüri KADAJA195324.74132.99
409Sulev KRAAM198024.67235.2526.42
410Marko TEDER198524.54333.4927.5825.54
411Tiit VAINURA197424.27132.36
412Jasper AINJäRV199824.20933.3531.5426.2816.5713.24
413Martin MARGA198824.19337.0029.7918.60
414Kalmer KOOSAPOEG024.19439.9134.4620.0513.08
415Gert SAAMANN196823.83233.5026.08
416Kristjan MAADE197323.81446.9222.8819.5416.50
417Tõnu KUUSIK195623.74531.0329.3920.8919.1618.25
418Sander BLEHNER197223.72237.1122.19
419Tõnu TAAL195423.64235.2623.84
420Markus Harald PAIS200022.92130.56
421Veikko TAMLAK196822.80130.40
422Tõnis SAARNAK197722.75234.1422.74
423Tauno MURAKAS198022.74430.7827.6625.3617.28
424Karl PEHK198822.56130.08
425Leonid MALIKOV197922.52234.9421.36
426Tarvi VIIK197422.05129.40
427Raivo LEHT195321.80231.2523.25
428Renek LOORENS198221.69128.92
429Alo VAHTRE199921.57233.6820.25
430Jaan KOSTJUKOV198721.55128.73
431Joe LEPP196721.42234.6618.88
432Jaan AINELO195821.38128.51
433Joonas HALAPUU200021.29831.5122.7320.1417.1514.93
434Sander TOMSON199921.26633.8723.7422.0013.9912.70
435Tarmo PööR197421.23128.30
436Arne KOLK195020.98427.1224.6723.2018.25
437Märt KESKüLA197620.76533.5833.0724.25 7.39 5.51
438Janar SAKS200220.741424.9324.3318.4218.1917.83
439Lauri ALLMANN197520.68127.57
440Ilmar MõISTLIK194420.62531.0925.2420.1719.29 7.32
441Raido LAIDLA198620.58237.7013.74
442Georg PAAL200120.48931.4122.5518.4916.8113.14
443Vahur VEEROJA198520.44127.25
444Rasmus SOTNIK199320.39434.7030.0125.04 0.88
445Enn KUUSIK194820.33127.11
446Ragnar ILP197920.20451.7218.0013.35 6.73
447Silvar SAVOLAINEN197420.18442.4622.2514.8010.20
448Toivo BIRK195720.18326.8023.1421.28
449Jaan MILJAN194720.13332.3123.9914.73
450Lauri TEDER198020.05227.4522.67
451Arti ALBERT198019.93126.58
452Andrus VIILMA197819.93327.1322.9620.24
453Taavi-Kalle KIISLER199319.69435.7818.2318.1515.37
454Jürmo ROOMA200019.68526.6326.0523.2817.76 4.69
455Henri SOOME199319.63331.1425.7512.41
456Jan BIRNSTOCK197319.53126.04
457Mihkel MAHLA200319.421131.6120.7016.9014.5813.32
458Tiit OLJU195419.22533.9323.2421.7212.69 4.54
459Neeme KALDA198319.17427.8326.5319.4011.46
460Tiit KOPPEL194418.992321.5118.9218.3518.1717.99
461Aigar PINDMAA195718.97333.0828.86 5.01
462Mati TõNUS194118.961623.3219.0418.6617.2716.50
463Raido VIKS198618.92323.5522.7820.44
464Vjatšeslav SAFONOV200218.90125.20
465Tõnu KARP195718.77225.1521.77
466Juha ERONEN018.73124.97
467Aivar JõGIAAS196918.60124.80
468Martin AADLI199918.46124.61
469Daniel VASSER198318.41124.54
470Juhan BACHMANN194318.35723.6621.7017.5917.5311.25
471Samuel KOLSAR200318.151321.7420.5218.4715.3514.65
472Mattias MAIDLA200318.011827.6517.4915.7715.3313.80
473Jaan ORAV194017.78423.0821.6520.9813.33
474Emil EENSAAR200417.721729.8415.3814.9014.3914.11
475Viljar VAINOLA197517.69723.6418.6816.7115.9313.48
476Jüri TäHEMAA194417.67923.6517.5717.2914.9514.90
477Jüri JOONAS199217.67123.56
478Rudolf MüRK194217.63328.1425.65 8.44
479Tarmo ANTON198517.58123.44
480Taimo NELLIS017.57123.43
481Kaimo KääRMANN-LIIVE197517.43228.2915.28
482Kalev KUKK195117.38226.9016.54
483Aleksander TALI199217.36339.1517.55 4.58
484Mati KARP195217.33227.5515.78
485Raiko JOOL200117.31623.2618.7316.0715.3613.14
486Martin MURAKAS198917.26427.0424.2322.69 2.76
487August JAKOBSON200617.171925.6717.6117.5514.5310.47
488Mati SARAP198717.07222.1520.53
489Tarvo JõESTE197016.80228.1413.86
490Jüri KõIV196416.61122.15
491Keijo RANTALA016.56122.08
492Anatoli MäNNI194916.40121.87
493Esko VANAHUNT199916.29221.6119.12
494Jano JäRVELAID198216.22121.63
495Kasper KEERBERG200116.13220.3020.02
496Heino PEETERSON193716.12826.4417.9013.7613.10 9.40
497Sander ÖVERUS199616.11225.1415.14
498Martti KULDMA197116.10321.1719.5516.09
499Toomas NAELAPää195016.091021.3115.9415.6913.9813.51
500Silver REBENITS197816.07222.6317.54
501Olle Ilmar JAAMA200415.72623.3418.7414.5813.73 8.20
502Olavi HEINONEN015.67120.90
503Madis HAUG196515.43623.5920.1915.96 9.87 7.52
504Vello KROHN194015.32523.7721.2019.16 9.19 3.29
505Heino MARDISTE193615.14225.8312.02
506Jürgen JOONAS200315.13526.0619.0114.2013.59 2.81
507Ülo TUUR194514.92119.90
508Taimo LIPP197414.87119.83
509Karmo KüBARSEPP199014.83119.77
510Peeter VIIK194914.82119.76
511Ulf ALENIUS014.57317.3317.1017.00
512Mattias VõSUPäRG200314.55522.7416.6813.6911.87 7.79
513Heiki RAMMUL194814.55723.6714.3912.2211.4411.04
514Tarmo MAASING196314.52119.36
515Hillar NIKKARI196314.36119.15
516Aivar SARAP196914.22118.96
517Oskar RAUDNE200214.13616.7016.2013.8612.3011.58
518August ALBERT196414.10118.80
519Lembit VASSIL194114.10424.3814.5312.9610.79
520Riivo KILJAK198913.93118.57
521Heiki Rein KIISLER199513.70219.3314.93
522Olavi MäTIK197413.68221.9412.26
523Agu KOPPA194713.501124.4713.4111.5211.41 6.67
524Ülar MARK196813.48524.4221.9714.21 4.91 1.87
525Martin ILVES194213.29322.2916.14 8.49
526Georg SOOBERG194113.18419.9416.6512.52 9.48
527Ats VIRUMäE194613.14432.6113.34 9.79 2.64
528Jaan OLLINO194413.12620.9317.8111.32 8.21 7.32
529Siim LANNES197812.91117.21
530Tenno ALAMAA196612.78117.04
531Tanel HEINSOO012.76229.70 2.21
532Hendri PARROL199112.74324.6613.48 6.82
533Jaan TOHUS196112.62116.82
534Paul POOPUU195812.40116.54
535Avo VEERMäE195012.40116.54
536Väino KUNDLA195412.32116.43
537Esa TARKIAINEN194512.26416.4816.3511.79 9.86
538Chris Marcus KRAHV200511.711322.23 9.25 9.03 9.03 9.03
539Koit KOLSAR197711.65319.4017.53 4.18
540Otto BALCK200311.51413.5813.5813.3510.64
541Matis MäRTSON196511.32224.32 3.99
542Peeter KIRSS199011.28115.04
543Kari HOVI194911.25115.00
544Olev PIIRISILD200410.871014.5211.43 9.79 9.36 9.23
545Joosep SEDMAN198710.66215.7910.85
546Martin PETTAI198310.62515.3615.1010.60 6.98 5.05
547Mart SOOBERG197810.41515.3713.5610.49 8.82 3.82
548Timo KUDRE200510.401019.94 9.36 8.43 7.55 6.74
549Andri KEPLER200410.331812.2410.7010.35 9.47 8.91
550Enno LELUMEES193910.31515.9513.6311.22 7.77 2.97
551Kalev KõIVA195810.30113.74
552Tõnu LAUTER196610.18223.47 1.97
553Andres VESILIND197710.17714.5713.3312.73 7.91 2.33
554Ott-Kaarel KALM199110.16113.55
555Heikki SUSIMAA195610.12113.50
556Mart VENDELIN194410.06316.1412.68 6.68
557Ossi PRIKS2005 9.94420.60 8.79 8.42 6.37
558Rauno PAHAPILL2000 9.94224.78 0.07
559Annes NAAN1959 9.83214.2710.30
560Toomas KOPPEL1953 9.81216.06 8.47
561Hanno-Laur KUNNUS2001 9.74810.7910.01 9.81 9.75 8.33
562Jarmo KAASIKU1999 9.70222.89 1.37
563Sergei MUIžNIEKS1978 9.70318.9510.91 4.36
564Rein TOOMAS1961 9.52213.6610.13
565Mati KALLEMETS1947 9.36112.48
566Madis MOOR1988 9.35112.47
567Janek JõGIS1971 9.24219.27 3.82
568Kalev BOGDANOV1956 9.16922.72 7.94 6.88 4.75 3.49
569Rainer KRAVETS2000 9.06112.08
570Kaarel TAMPUU2003 9.011013.67 9.54 9.50 6.86 5.48
571Mattis ALLIKSOO1979 8.98111.97
572Lev MIGDALSKI1939 8.97419.6617.50 2.00 0.71
573Karel KURAGIN2001 8.94721.2010.37 9.12 2.90 1.12
574Karmo TISLER2000 8.751213.8811.87 8.27 5.27 4.46
575Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
576Jakob VESKE2003 8.70715.40 9.80 7.44 6.68 4.19
577Mihkel LIIVAGO2003 8.641310.40 9.53 8.58 8.56 6.12
578Indrek ROASTO1980 8.62211.81 9.74
579Priit LAOS1979 8.57212.68 8.75
580Indrek PUNG1985 8.56111.41
581Dmitri BUTKOVSKI2001 8.51111.35
582Rein KIISLER1941 8.42218.24 2.80
583Urmas HEINSOO1956 8.39220.05 0.92
584Rain KAUGE1994 8.29111.05
585Arne KIVISTIK1933 8.29111.05
586Askar NEUMANN2001 8.13210.71 9.61
587Kaspar KAROLIN2005 7.971311.55 7.60 7.16 7.03 6.51
588Herkki SUURMAN1965 7.90313.1312.86 1.90
589Andres SAETALU1963 7.75214.80 4.58
590Pjotr AKSJONOV1948 7.73515.8714.00 7.27 1.33 0.20
591Rain AUS1992 7.73110.30
592Mario SAARE1984 7.63110.17
593Jörn AADNEVIK1975 7.55311.68 9.04 5.92
594Hendrik VIJA2002 7.52314.87 6.28 5.38
595Daniel SIBUL2004 7.4712 8.31 7.82 7.43 7.29 6.49
596Aleksandr GNIDENKO1961 7.431 9.91
597Andres PALK1965 7.251 9.67
598Mihkel ABRAM2003 7.258 9.60 7.19 6.49 6.49 6.48
599Vaabo ANNUS1942 7.242 9.94 8.17
600Ralf KIVIL2005 7.193 9.45 8.71 7.21
601Neeme MALVA1955 7.181 9.57
602Kalle KANNEL0 7.101 9.47
603Raiko LEITEN2001 7.101 9.46
604Kristo OJA1996 7.092 8.93 8.79
605Mehis UDAM2004 7.03412.2710.90 4.33 3.74
606Ragnar LEIMANN1981 6.971 9.29
607Martin TAMPUU1999 6.73216.16 0.66
608Otto Toomas KIBENA2001 6.6310 7.46 6.86 6.56 6.15 6.10
609Reio ROSIN2003 6.621 8.82
610Matis PääSLANE1993 6.571 8.76
611Tõnis TOOM1998 6.46212.18 3.98
612Robert SANDER2005 6.466 9.07 8.11 5.68 5.05 4.39
613Renno MERENäKK2005 6.432 8.15 7.93
614Jari JULGE1993 6.431 8.57
615Jan AAS1974 6.431 8.57
616Ilmar KASK1936 6.261 8.35
617Artur SOO2003 6.25513.6711.30 2.97 2.91 0.40
618Heini KOPPEL1947 6.202 8.26 7.24
619Enno LEPVALTS0 6.121 8.16
620Jüri PüSSIM1942 6.092 9.16 6.06
621Jaan KORROL1970 5.691 7.59
622Nansen PALO2005 5.681 7.57
623Siim ROHT2005 5.673 7.80 6.81 5.40
624Mati POOM1944 5.64316.71 2.34 0.85
625Sander KOLLOM1971 5.621 7.49
626Jaan TIITS1950 5.531 7.37
627Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
628Bert Joosep PANKER2006 5.286 7.68 6.38 5.14 3.86 3.34
629Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
630Madis LEPIKSAAR1989 5.151 6.87
631Ranno KANNEL2005 5.073 7.51 5.52 4.87
632Marek KOTSULIM2005 4.901 6.53
633Riho KILP1941 4.895 9.02 5.45 3.78 3.44 2.75
634Rasmus SAARE2005 4.8911 5.98 5.31 5.02 4.16 3.96
635Krister KASEMAA1999 4.50210.17 1.07
636Ivo MURU1964 4.401 5.87
637Teivo TõEMETS1985 4.271 5.69
638Vladimir VARI1947 4.211 5.62
639Marlon VIRVE2003 4.207 5.07 4.97 4.03 3.76 3.18
640Markus KALJUR2006 3.97710.04 3.12 2.30 2.30 2.08
641Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
642Alar HEINRAND1977 3.941 5.25
643Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
644Anton ROOLAID1977 3.756 8.64 4.92 3.62 0.90 0.68
645Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
646Kaspar JOALA2005 3.665 5.36 4.85 4.25 3.83 0.01
647Agu LIPPING1943 3.61310.80 1.08 0.86
648Paul Theodor ZUPPING2003 3.573 9.50 2.72 0.38
649Jaanus-Janari KOGERMAN1980 3.531 4.70
650Alari UUSNA1969 3.511 4.68
651Mart ULM1984 3.481 4.64
652Mihkel ESNAR2006 3.423 5.50 3.82 2.74
653Kerten MATTO2002 3.409 4.44 4.21 3.82 2.32 2.22
654Aron KONKS2004 3.341 4.46
655Kerdo MäNNILAAN2003 3.34411.49 3.17 0.18 0.01
656Laur-Rogert SULG2006 3.219 4.87 3.99 3.19 2.72 1.27
657Reiko KALLAS2006 3.162 7.74 0.16
658Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
659Maik LINT1983 3.111 4.15
660Vootele JAGOMäGI1996 3.051 4.07
661Jakob KOPPEL2006 3.046 3.98 3.82 3.50 3.01 0.87
662Andreas KEPP2003 3.022 4.68 2.88
663Madis TOOMING1995 2.981 3.98
664Mihkel TALI2006 2.956 4.81 4.77 2.64 1.26 1.25
665Hendrik BLEIVE2005 2.872 6.48 0.70
666Valter PLOOM1941 2.842 5.21 1.90
667Toivo MURAKAS1985 2.771 3.69
668Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
669Filipp PETUHHOV2002 2.722 5.00 1.79
670Ekke Tõnn RüTMAN2003 2.662 4.36 2.30
671Raiden METSA2004 2.653 8.17 0.66 0.54
672Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.569 4.16 3.21 1.96 1.86 1.59
673Eric VOOLAID2003 2.484 6.18 2.29 1.42 1.15
674Saimon TAMMISTE2004 2.413 7.27 0.87 0.35
675Raiko ALLIKSAAR2006 2.361 3.15
676Otto PLUUM2006 2.285 4.51 3.53 1.77 1.44 0.13
677Martin TõRRA1941 2.001 2.67
678Ivo TAMM1978 1.993 6.07 0.74 0.23
679Laur Joonas JäRVPõLD2004 1.943 4.07 2.39 0.38
680Oliver TENNISBERG2003 1.802 2.87 1.64
681Peko PIIRISILD2003 1.791 2.39
682Karl Jakop PINTMANN2003 1.776 5.12 1.20 1.02 0.82 0.70
683Uku VIISPERT2004 1.744 4.02 1.89 1.80 0.02
684Robert PIHU2002 1.712 2.67 1.61
685Markus ZIMMERMANN2006 1.692 3.34 0.89
686Jan-Erik KäRNER2006 1.691 2.25
687Ragnar KRANBERG2002 1.682 4.01 0.18
688Rainer KEPP2005 1.611 2.15
689Maanus UDAM2006 1.583 2.93 1.57 1.07
690Varmo IVASK2003 1.511 2.01
691Jakob Kaur KELDER2004 1.441 1.92
692Kristjan-Erik KAHU2004 1.393 3.66 0.87 0.37
693Sven-Andres NIGLAS2004 1.385 4.16 1.45 0.88 0.28 0.15
694Mathias LOONA2004 1.373 2.77 1.71 0.37
695Vladislav MOISSEJEV2002 1.372 2.73 0.69
696Hugo Enrico PABOR2005 1.242 1.91 1.18
697Ivo TAMLA1960 1.212 2.95 0.07
698Joosep AINJäRV2002 1.122 1.54 1.25
699Toomas PUSS1952 1.101 1.47
700Kaarel KOITMETS1936 1.063 3.00 0.70 0.03
701Villem PIIRIMäE2008 1.041 1.39
702Paul Pärtel VELLERIND2004 0.971 1.29
703Toomas MATTUS2005 0.932 1.91 0.41
704Riko MäESAAR2003 0.832 1.81 0.26
705Alarich PAAS2005 0.642 1.30 0.30
706Kaspar AADLI2004 0.614 1.24 0.76 0.72 0.01
707Maarius KOTSULIM2006 0.603 2.02 0.08 0.01
708Heino HEINLOO1931 0.491 0.66
709Erik Marten ZERNANT2009 0.461 0.61
710Juhan SEDMAN1958 0.401 0.53
711Guido TREES1958 0.381 0.51
712Paul PIIRIMäE2006 0.382 0.62 0.33
713Kevin Markus KORROL2004 0.353 0.51 0.46 0.25
714Otto Georg KIKERPILL2005 0.322 0.60 0.21
715Feliks KIPPER1931 0.252 0.39 0.23
716Roland JOHANSON2007 0.231 0.31
717Kevin KASAK2006 0.235 0.45 0.33 0.18 0.16 0.04
718Ando VIISPERT1976 0.192 0.30 0.18
719Nikita OSTRETSOV2005 0.131 0.17
720Joosep LAAGEMANN2004 0.063 0.11 0.09 0.02
721David VALLNER1976 0.061 0.08
722Aigar KALLAS1973 0.061 0.08
723Sergei LOPUHHIN1979 0.031 0.04
724Jaan LOIDE1945 0.021 0.03
725Reigo KEEM2007 0.011 0.02
5 parima keskmine punkt: 104.37
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind