Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988116.216122.41120.17119.53111.01107.92
2Lauri SILD1990109.828115.91113.11108.38106.28105.40
3Kristo HEINMANN1989105.0016113.84105.98102.57101.65100.96
4Kenny KIVIKAS199193.076104.3798.4191.2786.4084.91
5Ats SõNAJALG199087.781693.8991.4490.4082.8780.31
6Sergei RJABõSHKIN199285.931397.1686.0083.5882.1880.72
7Andreas KRAAS197880.011187.2983.2778.9075.3275.26
8Uku-Laur TALI199279.321982.1380.9279.3178.4375.83
9Jaagup TRUUSALU198878.101182.9782.6777.1376.6271.09
10Sander VAHER198578.032100.5694.51
11Kaarel Hendrik ZERNANT199877.982483.1082.8880.4271.9171.58
12Peeter PIHL198476.87591.9385.3572.3372.0062.73
13Olle KäRNER197775.84692.1275.5372.6472.2066.73
14Reigo TEERVALT199474.421982.9276.3971.4071.1570.23
15Reimo LIIV199473.841681.3774.7372.8472.0368.25
16Oliver KüTT199872.572075.0874.7271.4871.1570.42
17Kaarel VESILIND200071.311876.2473.5772.1868.2966.27
18Lauri PäHN199871.191980.8370.7869.2068.2366.91
19Andres RõõM199969.591374.2173.8667.4866.4665.93
20Rain EENSAAR197468.42675.0368.4868.3567.0563.17
21Juho WESTERLUND198968.05285.1884.95
22Tanel PAPP199567.97871.1068.5467.4867.4665.26
23Andres SAETALU199567.51673.4769.2666.4065.1063.30
24Alar KUME199067.461973.1167.6767.3565.3663.82
25Tõnis LAUGESAAR199467.35588.5366.6961.9560.1259.44
26Marek KARM199066.89677.9573.4467.6757.9057.51
27Randy KORB197165.471468.4167.1064.7864.7062.38
28Marek NõMM197965.34286.8776.48
29Markus PUUSEPP198665.28290.5172.68
30Alar ABRAM197265.111468.5566.0064.4463.7562.79
31Kiur Erik EENSAAR199964.852167.7067.2963.5763.5062.20
32Ain FJODOROV197264.391569.0765.5563.4562.7361.14
33Lauri MALSROOS198663.66481.5773.5766.1261.69
34Andrei NIKITIN196862.831465.0562.8062.7962.0861.45
35Siim KLAIS198662.291371.3866.9860.4158.3554.35
36Tarmo SIIMSAARE198161.60666.2563.0562.5760.2355.92
37Tiit TäHNAS198061.491270.0861.9760.2857.7357.41
38Priit PääSLANE196761.351365.4363.3259.6459.5158.86
39Alar VIITMAA197060.70666.3363.4162.2959.8751.61
40Hando ALLMANN200160.582364.3364.2059.2557.6857.43
41Tarvo AVASTE196960.56763.1362.4161.5458.9856.73
42Tiit TALI196060.211961.6960.2259.7159.7159.71
43Kustu KüNNAPAS200159.872067.6360.6757.3557.1456.54
44Sander MIRME198159.601165.8264.2057.1156.2254.67
45Raivo REIMAN196959.41760.9560.8259.5459.4856.28
46Sander PRITSIK200159.291967.9658.4757.3356.6156.07
47Priit RANDMAN198958.61278.4468.08
48Raivo PELLJA196458.541165.1761.6356.4955.3354.08
49Mati KORROL197358.481859.2058.7558.6858.1257.66
50Timmo TAMMEMäE198458.31177.75
51Sander NAHKOR198858.001565.7857.7857.6457.4651.33
52Karel-Sander KLJUZIN199957.97769.6060.1258.6853.9747.47
53Meelis ZIMMERMANN196857.941263.2160.3658.3854.0153.74
54Meelis MERENäKK197457.621260.7358.0057.2356.6355.53
55Kaarel KALLAS198257.411062.0161.5855.6454.3253.49
56Antti ROOSE196457.052259.2558.4655.9955.7755.76
57Tanel KANNEL197356.98858.7658.0056.5256.1155.50
58Maido KALJUR196056.921958.9858.8056.5655.6454.61
59Dag AINSOO197756.90663.1359.7355.0154.5352.11
60Mati MäGI197856.881658.4057.0256.7256.2356.05
61Heiti HALLIKMA197056.78763.3858.5155.3955.1351.51
62Mart KOPPEL196956.772158.8656.8456.7055.7455.70
63Danilo PIHT197256.501457.5557.4156.1155.9055.52
64Jaanus REHA195956.251560.2259.9155.3854.5951.17
65Kaido NURJA196956.21956.7856.4656.3956.1355.27
66Erik AIBAST197355.82466.7866.0664.9750.30
67Taivo TIMMUSK198355.231059.5158.6754.1452.4451.39
68Inno LING196555.231958.0256.8355.7052.8752.72
69Silver EENSAAR197855.22271.6366.43
70Janek KäHR198355.142157.2556.3056.2153.7852.14
71Kaupo JäRVE197455.111761.4855.6153.5352.5052.43
72Ott RAKKASELG197955.09962.7756.3456.0850.6749.60
73Jürgen EINPAUL198355.09666.0462.8451.5250.0544.98
74Lauri BEILMANN197655.021260.5254.1754.1353.7952.50
75Mati TIIT197155.00567.7058.4853.6652.5142.65
76Andres TALVER196054.991259.1154.7154.6053.6752.85
77Mart KüLVIK196054.80858.5355.1854.0953.6852.51
78Meelis MäLTER197554.731658.9257.0454.8752.7150.09
79Mati PREITOF196054.191958.3056.3755.4950.6050.18
80Mehis MURU198954.02465.0563.9659.0751.99
81Eduard PUKKONEN196053.681259.1455.3752.5451.2150.16
82Andrus RäMMANN196053.671663.0453.2451.8951.2848.89
83Allar PADARI196853.651458.4458.3251.7651.4548.29
84Urmas SULAOJA196353.531459.4857.0053.8748.9748.34
85Taivo TALI196653.471458.7357.2852.1950.9448.19
86Dmitri SHVED197053.37859.9657.5455.6147.4146.31
87Raivo LAANEMETS196853.37556.7155.0754.1951.1049.76
88Ilmar UDAM197353.291656.1555.0452.5651.4051.31
89Vladimir SAVINOV196453.151058.2456.0654.1948.9248.34
90Lauri OLLI197252.961158.6154.6854.2548.7748.50
91Toomas MAST196452.82858.4852.0751.5651.4550.53
92Enn JAAMA196952.64857.0955.6050.8550.2549.41
93Jaan TARMAK198552.52461.3160.5358.7052.88
94Kaljo JULGE195751.951654.3354.3350.4350.4350.24
95Martin KAUP197551.95857.5555.9654.4446.4045.39
96Kevin HALLOP199751.81857.4955.2651.5447.5447.24
97Martin AUNIN197151.741253.9151.9151.2550.9450.71
98Ragnar KRUUSLA198551.331058.1753.2751.0549.1744.97
99Rasmus KRUUSA200050.85955.5951.7450.6848.3047.93
100Tarmo KLAAR197450.302654.2951.0249.6448.7247.81
101Marek MäOMA198650.01659.3556.5051.0642.3640.79
102Aleksander KEPLER200149.902253.8851.3049.2648.6746.40
103Timo PALO197949.89760.3552.4947.7145.1343.79
104Paavo RõIGAS196949.86858.2353.4649.4046.4841.73
105Petri VääNäNEN197549.77364.4462.8748.34
106Ragnar ROOBA200249.701655.1452.4352.1348.0040.79
107Aleksandr SHVED199249.50858.1351.0148.8746.7142.78
108Kuno ROOBA197249.42656.1851.1949.6947.1342.93
109Tiit POOPUU198149.40555.2754.9450.7844.6641.36
110Tõnu TäNAV196349.33556.2554.2750.7445.7839.62
111Erko JAKOBSON197949.281360.3051.3145.7044.7444.36
112Lauri TAMMEMäE198849.21165.61
113Margus KLEMENTSOV197249.061253.1549.1648.5647.4447.00
114Veiko VINKEL199649.05656.0255.7654.9639.6538.86
115Mairo KIRSS198048.90567.1350.1845.0944.6237.46
116Hannes POOLAMETS199448.87458.3058.0056.8844.02
117Erki KRIKS197648.831351.9850.1449.1448.5244.38
118Toomas MARRANDI197948.73457.7555.8653.5549.41
119Rimmo RõõM199648.68372.7960.1738.86
120Rein UNT194948.681550.9849.1048.6547.9746.68
121Väino ELLAMIK197148.581052.3750.3548.7247.2044.27
122Raul LAAS195948.491752.7649.0148.7846.4645.42
123Vladislav PAHHOMENKOV197148.441952.4351.2348.3946.1144.06
124Kristjan TäLL199548.25756.0350.6245.3445.2943.95
125Jonatan KARJUS199148.12271.6348.68
126Rein ZAITSEV196948.081255.8550.5944.9644.8644.13
127Indrek ÜMARIK196547.97261.3758.55
128Marko KüLAOTS197847.861354.7850.0649.0543.6141.79
129Raiko MARRANDI200147.531556.8147.8346.4944.2342.28
130Priit POOPUU198047.17458.4155.8853.1942.15
131Vallo VAHER197647.161450.2147.5347.2645.9644.83
132Martti PARVE196147.13162.84
133Mihkel JäRVEOJA198647.00162.67
134Arthur RAICHMANN197246.90952.4349.6245.3643.8443.23
135Rein ROONI195746.712148.4047.2646.4246.0745.39
136Neeme LOORITS196846.71461.1258.5352.6435.29
137Arvo KIVIKAS195046.601251.2247.2145.3144.9644.31
138Raio PIIROJA197946.59360.2153.1351.11
139Toivo SAUE194846.501552.3850.4144.3642.9142.43
140Jüri ROKKO195346.372551.6446.2645.3344.4444.16
141Oliver IMMATO198646.33357.1057.0349.39
142Ivo MILLER197746.111753.2946.6344.3943.2243.00
143Lauri RUBERG198746.051053.1048.8847.6240.8239.81
144Rene POST199245.95161.27
145Priit TALU197245.89659.5950.9650.5242.7825.59
146Maksim GUREJEV196345.72656.2749.4045.9039.1337.92
147Rainer KRAVETS200045.65357.9156.8846.34
148Priit ÖVERUS196645.55657.8748.4141.6840.2139.59
149Rein KRIKS195145.361347.0746.9144.5344.2444.03
150Jüri MERIRAND195545.182346.1046.0545.9044.1343.71
151Raido KISS200045.13656.2448.5944.5343.7332.58
152Raul KANGUR197044.76851.5446.6645.4741.3938.72
153Ülo VIRU196444.601052.3551.4347.6235.8635.75
154Armo HIIE196844.05260.5049.62
155Koit PAASMA195043.991944.3444.3244.2443.7543.30
156Martin Erik MARIPUU200243.971656.0352.5745.6734.8030.79
157Samuel KOLSAR200343.942451.2446.9241.1440.2140.19
158Heno IVANOV197643.88649.2646.8744.9939.3438.95
159Heini TAMMIK195343.662346.5643.1443.1443.0142.46
160Anders ÅKERMAN197343.66158.21
161Kasper KEERBERG200143.63653.6252.4645.9540.7125.39
162Olle Ilmar JAAMA200443.431853.7851.1646.9240.0825.20
163Veiko KüTT198643.41157.88
164Raivo PANKER196543.291647.5044.3644.1941.1639.24
165Tõnis VAIKSAAR198442.77264.9042.03
166Kai SAKSMAN195042.76746.0144.6543.6242.3437.19
167Raul KUDRE197042.70253.7353.01
168Jaak ROHTSALU196042.64847.4844.9444.5440.1336.09
169Rain JAAKSOO198342.59948.7847.2840.4338.8737.57
170Sven ORAS198942.45647.2847.1643.7838.2435.81
171Allar KIVIL197642.19356.5656.0236.32
172Jürgen JOONAS200342.092047.9841.9141.4040.2538.93
173Aleksander PRITSIK196242.02946.6042.8641.5140.5238.62
174Mihkel MAHLA200341.871857.5539.4839.0937.7835.43
175Matti BETLEM196041.86653.1344.9644.4838.6728.08
176Rain VELLERIND196541.80949.0648.6738.6837.5535.05
177Mairolt KAKKO196841.63356.7051.7638.47
178Tiit TATTER194841.631444.2141.7941.7041.2439.20
179Guntis ARNICANS196841.34261.0942.26
180Lauri LAHTMäE196841.34252.7450.60
181Tõnu SIKKAL195541.171143.5042.0440.8939.7639.65
182Lauri TARLAP197541.162045.5445.2339.8338.1237.07
183Raido LAIDLA198641.13457.3156.4847.0121.98
184Kalev RUBERG195941.101248.5041.6939.8039.4736.03
185Sander ANNUS197341.07453.0352.9348.8427.72
186Raivo ERIK196840.97646.8043.9843.9839.0531.04
187Kristjan KARABELNIK198140.83354.4946.2643.34
188Tõnis KRUUSMAA197740.61154.14
189Rafael GORDON194640.571544.1241.0840.7239.8437.07
190Egon MõEK197440.30153.74
191Urmas TAMMEMäE196040.28651.0042.8838.9935.6832.83
192Indrek KAROLIN197340.09551.5247.7040.8236.7823.64
193Tarvo KLAASIMäE198140.01153.35
194Alar ASSOR198539.88348.0847.0945.60
195Einar LUUP196539.86153.14
196Mihkel NAHKUR195939.82846.3040.8538.3637.5436.03
197Mihkel MäLTER194539.771844.2940.5039.4337.7136.93
198Enar NõMMISTE198739.76347.5146.4846.33
199Anti PARIK195339.691645.3340.9540.8835.9135.36
200Indrek LILLSOO197339.55550.3447.3941.7130.7627.54
201Joosep TAMMEMäE199039.52152.69
202Tiit TOOMAS198939.43152.57
203Martin MURAKAS198939.33743.2141.5140.9736.0634.90
204Sven LUKS196839.13152.18
205Eerik PRIKS200139.12745.5143.7437.6334.4434.27
206Tanel KALM198439.00357.5543.2236.88
207Peep KOPPEL194638.982741.1239.3238.5038.1137.87
208Udo LüüS195538.951941.5939.5638.7337.7937.10
209Rein HANSTEIN194938.931640.6940.5338.8237.4437.19
210Tarmo RAIDMA196938.92844.2741.3438.1836.5034.31
211Toomas TALUMAA197038.88351.0543.5742.62
212Daniel VASSER198338.78651.9943.3236.6131.9630.02
213Marek ATONEN197738.73358.8949.1628.66
214Kalle NELK195038.581741.6941.6737.5336.7435.28
215Ülo VAINURA194638.581140.8740.2738.4837.0336.24
216Tõnu NURM194738.51740.1639.4038.2638.2636.45
217Artur RAUK198638.38151.18
218Alex TREIER200038.38348.0744.6542.74
219Aivar LEHT197138.25250.8744.75
220Johan ALENIUS196738.15345.0044.9944.66
221Lembit NöPS195138.141539.9238.8837.6237.3636.90
222Mattis ALLIKSOO197938.01150.68
223Tiit RIISALO196737.98150.64
224Tarmo TOLM197937.86349.4243.3640.86
225Andres LAUBA197737.75352.2548.0132.99
226Kaido HALLIK197337.64258.4335.67
227Vello POST195837.45941.5039.2036.8335.5634.16
228Märt KIVILA198237.02443.7341.7740.8038.23
229Taaniel TOOMING199236.76149.01
230Arvo LAANEMETS197236.66148.88
231Tiit PLOOMPUU195136.621939.8238.6635.9235.5233.16
232Siim TURBAN200136.46642.9440.6336.9131.3030.52
233Aivar MEINDOK196236.27654.7445.4838.9023.4818.76
234Sulev KRAAM198036.01148.01
235Andrei MITENKOV196235.94549.5646.5243.5136.48 3.61
236Ragnar KRANBERG200235.871348.4838.4932.2730.3429.76
237Riho MäNNI195135.86943.1140.4832.8931.4931.32
238Marko TEDER198535.77250.6938.74
239Marten VUNUKAINEN199135.71147.62
240Margus MARRANDI197335.69347.1644.8233.98
241Viktor KASSATKIN197135.65343.3642.0040.47
242Taavi TATSI197835.57350.8839.8134.85
243Taimar VäLJATAGA197835.20146.94
244Tauno KURE195735.131142.0234.1233.5433.4532.54
245Edgar KRIISK198634.99146.66
246Ilmar KIRJANEN195034.95941.1038.3433.3631.0530.91
247Urmas LAEV196234.84639.4738.6436.7932.7826.53
248Andrus SIPSAKA196134.581144.9733.5832.8130.7730.75
249Kevin JAASKA199934.45253.2732.85
250Eero RUOKAMO195334.27447.6138.4136.5229.79
251Vjatseslav SAFONOV200234.211253.1235.5332.3425.7924.25
252Indrek MAHLA197634.17744.6136.1833.4828.7827.81
253Tõnu ILVES196334.09355.1349.5015.69
254Kaido LEPIK199034.08145.44
255Tõnu ILLARU197133.99245.7739.21
256Kristofer PäHKLEPA199933.95947.2736.0630.0129.5126.89
257Aimur RAUDSEPP195533.911241.8532.8931.7231.7131.38
258Heiki SAVITSCH197233.87643.9837.2336.0430.3321.75
259Renek LOORENS198233.86145.15
260Magnar ALEV197233.79342.2338.5738.47
261Marko SüLD197833.78739.1437.4134.7329.4528.15
262Madis OSJAMETS198133.76343.4840.4635.23
263Margus LEHTME198233.75249.0335.34
264Jaak REIMAA195533.63836.9734.5134.1434.0928.43
265Joonas HALAPUU200033.62952.1834.2333.7326.7321.25
266Tammo ESTA197433.58243.3840.56
267Kalvo KRIISK197933.35837.7536.6831.5930.9729.76
268Pear POST196633.21537.9634.2734.2531.0928.49
269Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
270Tago TEETAMM197533.08351.8434.8430.06
271Hannu PLOOMPUU198732.98342.0538.0836.27
272Tarmo KUUB197832.82446.5842.6740.8215.78
273Einar RAUDKEPP196532.78143.71
274Priit LEPMETS197132.71143.62
275Artur SOO200332.661738.2336.6530.9229.8527.63
276Sergei SHVED196732.63243.9437.63
277Märt KESKüLA197632.58639.1436.4430.1629.4427.73
278Kaupo OTS197932.47143.30
279Alar ALAJAAN197932.311642.1832.4230.5229.0127.40
280Lauri LEPPIK196432.231134.3034.0831.5930.9130.27
281Andres VIIRA196732.22550.0437.1234.0023.8716.05
282Olavi LOO197132.16243.8336.57
283Mart OSTRA196932.081035.3333.9731.1630.1329.82
284Kaspar ANNUS200631.96142.62
285Kristjan LEIGER197031.921237.2631.9530.6430.3429.42
286Kalev KüLAASE198131.79142.39
287Kalmer KEEVEND195731.731540.6033.1329.2528.2327.44
288Ahti BLEIVE196731.62252.0027.06
289Eero MõTTUS197431.60542.3039.3631.9729.7614.62
290Markus Rene PAE199731.46264.1914.47
291Kalju TOOMAS194731.441634.9232.8130.2229.6729.56
292Leonid MALIKOV197931.39141.86
293Ando POST196031.33340.0737.1933.31
294Tauno MURAKAS198031.16341.9236.1931.87
295Ardo PAJUR197431.07141.42
296Valeri KURAGIN197330.86539.5035.5327.5927.0524.62
297Peedo PIHLAMäGI195830.76241.5035.40
298Andy KARJUS196630.65442.5032.0431.5430.15
299Maido MäOMA198430.63544.5738.5435.0824.0910.86
300August ALBERT196430.58140.77
301Andres KäVER197430.541236.6334.6431.5327.0022.88
302Veikko TAMLAK196830.53140.71
303Koit KOLSAR197730.44644.6831.6628.8226.5120.52
304Mehis UDAM200430.431537.2836.8729.7026.6921.61
305Paul POOPUU195830.38438.6835.5330.5030.30
306Aigar PINDMAA195730.27535.8635.2632.8131.7515.65
307Gert SAAMANN196829.96139.95
308Aare LIMBERG195329.93635.4131.5630.0728.1824.44
309Kaarel BARINOV198529.88238.7735.93
310Andres PAE197029.79345.2334.2225.70
311Margus JAANUS196229.78836.9934.3228.9424.7123.95
312Martin LAASMAA198429.70139.60
313Toomas VOOLAID196629.68735.9835.5028.3927.4221.11
314Tomi-Andre PIIRMETS199829.67139.56
315Raul VIITMAA200229.60244.9429.06
316Markus KALJUR200629.281741.2732.3329.2326.7016.88
317August JAKOBSON200629.201940.5435.8732.8019.3317.44
318Paul AUG195129.02345.2634.7922.37
319Fred VIIDUL197628.96138.62
320Jaak JAAGUS195628.85635.6834.8332.4321.5019.82
321Jarmo KAASIKU199928.81242.8929.13
322Kaspar PääRSON200228.66237.3834.28
323Jaanus JõGIS197628.61346.4636.9617.57
324Timo KUDRE200528.481832.0831.7631.6526.1720.75
325Siim HOLTSMANN198828.45137.94
326Erko ÕUNAPUU197428.39239.2531.73
327Meelis MäLBERG197028.27137.69
328Mart ELLER197228.12336.2132.1530.90
329Mait TõNISSON197327.87137.16
330Ahto KARU195527.85632.8632.2227.6126.6519.89
331Tarmo TARLAP197027.78535.3434.9432.7030.18 5.73
332Mati RANDOJA194927.52335.2833.6328.22
333Jaan KOSTJUKOV198727.36136.48
334Sven RINGVEE197927.05136.07
335Nansen PALO200527.001942.2233.1920.4520.2718.86
336Kai WILLADSEN195226.98238.8228.63
337Marek PRITSIK198726.90339.0133.6722.27
338Kalev SIRGE026.84135.79
339Heikki KYYRöNEN194626.58234.7431.71
340Väino AUL194826.52338.3235.3519.92
341Ragnar ILP197926.46640.2329.0826.4119.9016.70
342Enn AEDNA194426.351234.0825.7624.8923.9223.09
343Toomas TELGMA196526.21937.7831.9423.7121.1116.53
344Mart ARU197426.14134.86
345Aleksei KOMAROV197626.08339.9727.7424.35
346Tõnu RAID193926.021426.7026.6925.7425.6925.30
347Ossi PRIKS200525.971047.9025.7819.6319.2917.26
348Reigo LEHTLA197025.75134.33
349Indrek ROOS197825.74244.1020.26
350Siim LANNES197825.70236.5127.74
351Toomas VIIRA197325.65134.20
352Ardi KALJUVEE198325.63134.17
353Rein TOOMAS196125.60440.1638.4830.58 4.55
354Oliver OJASOO198125.57134.09
355Sixten SILD196425.50443.1934.4127.14 8.58
356Kristjan LINNUS199325.39133.85
357Janar MEES197425.36133.81
358Margus ESNAR196325.27133.69
359Karmo KüBARSEPP199025.10433.9731.5924.9121.08
360Rein KüTTIM193925.06728.4927.3625.9822.6520.81
361Johannes EHALA198625.03133.37
362Andres SAAL199525.02238.5723.97
363Mart JAKOBSON197224.95435.8827.4026.1921.40
364Indrek VIIKMAA197124.91133.22
365Riho ENNI198024.84339.0025.4023.26
366Mattias MAIDLA200324.751738.2427.5922.3218.2317.38
367Ain NEMVALTS196824.68235.4926.22
368Rünno SULG197324.651128.3726.6726.1123.1118.99
369Taavi KUHA198324.63239.1722.40
370Andres ARUOTS199924.50247.8113.43
371Marti RANNE196924.40238.6722.34
372Mati PILT195124.38330.6728.3027.07
373Kristjan MAADE197324.37241.7919.13
374Madis MOOR198824.29132.38
375Tarmo MAASING196324.27132.36
376Indrek SAAREPERA196824.21237.0023.53
377Riho KLEMENT198924.12437.9426.9922.5719.70
378Mihhail TAIVERE194024.11927.8827.1422.6122.4720.43
379Johannes TASA195024.03437.8035.3225.80 7.89
380Elmo PäRNA194423.841827.4426.5224.7220.4520.05
381Kristjan-Martin KIRJANEN199423.64232.1127.00
382Meelis LAURIMAA198323.44131.25
383Karl PEHK198823.36131.14
384Jürmo ROOMA200023.07228.9128.77
385Juhan BACHMANN194322.971627.6425.4622.3921.2518.12
386Heljus SAKS198922.94130.59
387Michael RAER198322.94336.9528.1015.90
388Indrek JENTSON196422.81130.41
389Jaan OLVET196922.76228.7328.16
390Jaan METSA197122.64130.19
391Chris Marcus KRAHV200522.642029.7023.2921.9719.5818.67
392Mikk PõDRA198422.63130.18
393Mati KüLAASE194922.61130.15
394Rain LILLSOO197022.60346.3218.2515.21
395Silver REBENITS197822.55130.07
396Kaarel PIIRIMäE197922.53130.04
397Mart SUURSU022.45129.93
398Sven-Erik REBANE199222.42129.89
399Kaimo MAISTE198022.40129.87
400Endel REMMET193722.361228.4522.6121.9619.7219.08
401Emil EENSAAR200422.021323.7122.7422.1821.2820.21
402Allan ROOSIMäGI198522.01631.3923.3622.9117.0915.30
403Riivo KILJAK198921.93129.24
404Viljar VAINOLA197521.85726.5425.8321.4617.8617.57
405Sergei MUIZNIEKS197821.73128.97
406Rauno PAHAPILL200021.61637.4921.6521.2917.3210.29
407Vallo MäNNISTE198721.52128.69
408Ants TAMM194321.491525.0122.3020.6220.5918.92
409Sass SAAT198621.35128.47
410Karmo TISLER200021.241623.8622.9621.1519.7518.47
411Igors BOGDANOVS196921.17230.0322.89
412Ago KäIS195321.14332.9628.2013.44
413Heino REBANE195421.11234.3918.38
414Georg PAAL200121.07528.1520.5919.6719.2617.66
415Carl SõLG198020.96127.95
416Harry VEIDE195220.93234.8317.49
417Jakob VESKE200320.60823.9720.4520.3419.8418.42
418Toomas KOPPEL195320.50229.2821.97
419Timmo TOHUS199920.40427.5726.3823.8112.92
420Mati POOM194420.382323.8622.8319.3618.2017.63
421Ragnar LEIMANN198120.29239.1511.58
422Janar SAKS200220.161123.7420.2819.2819.0018.51
423Aare HUIK196920.10338.2818.0714.58
424Kaimo KääRMANN-LIIVE197520.09232.9617.26
425Tanel HEINSOO019.90126.53
426Oleg KOSHIK198519.71527.0024.3816.9816.4013.81
427Alexander KHALYAPIN196819.63332.3819.6317.27
428Vladimir SIDOROV195919.59126.12
429Peeter KIRSS199019.58126.10
430Priit TRANSTOK198619.51236.3512.43
431Jaan AINELO195819.51231.1417.64
432Aivar PAAS196819.45125.93
433Raiko ALLIKSAAR200619.191036.1521.9119.3810.83 7.70
434Agu KOPPA194719.132321.1320.6018.9417.9117.06
435Lauri Juhan LIIVAMäGI198119.10125.47
436Henri SOOME199319.03125.37
437Aivar JõGIAAS196918.89521.4120.9718.7918.2715.00
438Andrei SEMENKOV197618.86125.15
439Silver TILGA198218.71124.95
440Olev PIIRISILD200418.701019.7019.5518.8418.3817.05
441Eerik LOSSMANN196418.62124.83
442Hanno-Laur KUNNUS200118.59427.2121.8717.3516.21
443Paul Pärtel VELLERIND200418.44124.59
444Sergey SELEZNEV199018.35124.47
445Jüri VANAVESKI196618.35124.47
446Renno MERENäKK200518.221523.9719.2218.3815.6113.92
447Ülo TIMUSKA196118.15124.20
448Aleksei SPIRIDONOV197218.09229.2415.99
449Tõnu KARP195718.08328.5928.44 6.79
450Tõnis JääDMAA200218.06522.8019.7418.8315.2113.72
451Andres VAIDE198417.95227.4017.48
452Raul OLESK196017.91123.88
453Heiki RAMMUL194817.79923.4223.1016.2114.8211.39
454Taavet TUISK200317.77123.70
455Kerdo MäNNILAAN200317.72736.6216.3514.4511.53 9.63
456Märt MARIPUU198117.65432.4625.9010.08 9.99
457Helger OREL200217.60123.47
458Mihkel LIIVAGO200317.571223.5718.6818.6114.3212.66
459Riho KOKK195617.53224.0019.82
460Peeter August LEHT199917.50123.33
461Jaanus-Janari KOGERMAN198017.47123.29
462Kristo SIRK199917.37242.46 0.96
463Jaanus VILJAMAA196317.33426.9924.5514.7010.77
464Henn ANTSON196017.19231.6511.32
465Lauri TEDER198017.13227.7315.10
466Ats VIRUMäE194617.08619.5018.4118.1416.8612.49
467Martin TõRRA194117.021022.2320.0018.6112.3311.93
468Nikolai KUHA194117.01423.2322.8615.8413.66
469Mati KALLEMETS194716.99327.7421.7510.48
470Tarmo SAARE196416.27121.69
471Meelis ATONEN196616.16121.55
472Andrus VIILMA197816.13220.1720.16
473Mattias BLEHNER199516.08229.4210.79
474Mihkel ABRAM200316.06727.8722.2613.12 8.63 8.43
475Toivo BIRK195715.75121.00
476Arne SAMMEL195515.67120.89
477Raido AREN198315.49235.20 3.53
478Jüri TäHEMAA194415.48719.9218.4313.7513.4111.89
479Tõnu KUUSIK195615.42333.0117.26 4.16
480Mart VERNIK197715.40120.53
481Arvo AMBEL198315.35426.0921.5210.66 9.95
482Kalju VAIKJäRV195415.25120.34
483Toivo LEMPU195315.25120.33
484Aivar LIIVRAND196215.20120.26
485Jan AAS197415.11120.14
486Algirdas SKUDRICKAS196615.04225.1012.50
487Sten Marten RAUDVER200115.03120.04
488Arne KOLK195014.90522.0120.0217.2812.73 2.47
489Kalju TILK194114.85321.1315.9815.30
490Rudolf MüRK194214.85422.1718.2717.07 8.48
491Oliver ANNUS200314.80341.59 8.43 2.22
492Rauno UUSKüLA199014.75119.67
493Kevin Markus KORROL200414.74638.2713.51 7.74 7.12 7.07
494Markus JUHKAM200714.721823.5015.9513.4610.7110.00
495Jaan VIIRMANN200214.71328.5614.97 8.40
496Kalmer KOOSAPOEG197214.50325.2922.77 3.12
497Risto RANDMA197714.50119.33
498Kalev ÕUNSAAR194914.41119.22
499Toivo MURAKAS198513.90118.54
500Erkki PENU197113.87118.49
501Silvar SAVOLAINEN197413.38326.0016.67 4.55
502Ekke Tõnn RüTMAN200313.19430.0521.94 4.28 2.33
503Martin ILVES194213.18519.7318.4818.38 8.08 1.23
504Madis HAUG196513.11526.5123.0311.97 3.02 1.00
505Sander BLEHNER197213.04117.39
506Maanus UDAM200613.041435.31 9.82 7.59 6.29 6.17
507Villu SERV199913.03232.04 0.53
508Alo VAHTRE199912.99217.8614.62
509Kristo KEEVEND198112.85117.13
510Stanislav TOLMATSOV198612.81424.6519.5410.07 2.69
511Martin TAMPUU199912.66226.33 5.32
512Sander LEMBRA199512.63419.9118.6612.82 4.76
513Mart SOOBERG197812.62415.6614.3813.7712.30
514Vaabo ANNUS194212.55618.6217.4110.86 8.39 7.49
515Vahur PAJOMäGI197412.54116.72
516Hendri PARROL199112.32221.81 8.99
517Ilmar MõISTLIK194412.32418.4815.8514.24 6.18
518Askar NEUMANN200112.25319.8518.60 4.79
519Mihkel NAAGEL198312.22116.29
520Argo KAUGE196412.14227.83 2.52
521Arvo RAJA196112.03116.04
522Laurits RüTMAN200511.99826.8215.00 7.42 6.59 4.10
523Karli LAMBOT197011.96115.94
524Rein EIGER197211.89115.85
525Sander SAARING200511.78222.24 7.22
526Jari JULGE199311.77115.70
527Ranno KANNEL200511.59539.55 5.64 5.34 3.88 3.52
528Roman SHVED197011.52219.05 9.76
529Tarvo JõESTE197011.21114.95
530Jüri PüSSIM194211.15214.3613.52
531Mihkel JäRVE198510.98419.3116.6312.82 0.03
532Mikk TALI198810.94222.30 5.05
533Karel KURAGIN200110.94623.0812.58 9.22 6.45 3.36
534Alar RUUTOPõLD010.83114.44
535Ingmar KASEMETSA010.53114.04
536Mikk KADAK198910.33113.77
537Otto Toomas KIBENA200110.131315.45 9.63 9.26 8.44 7.86
538Bert Joosep PANKER200610.122412.3010.3610.13 9.48 8.34
539Mart VENDELIN194410.08113.44
540Ralf KIVIL200510.03514.8311.95 9.94 9.53 3.88
541Rasmus SAARE200510.021412.2211.40 9.60 9.19 7.70
542Kalev KUKK1951 9.86113.15
543Juho HEINRAND1940 9.53112.71
544Toomas NAELAPää1950 9.16518.03 8.54 7.57 5.99 5.66
545Vallo VARJO1961 9.04112.06
546Enn KUUSIK1948 9.04112.05
547Daniel SIBUL2004 8.851312.92 9.71 8.43 6.83 6.35
548Kaspar KAROLIN2005 8.71917.3611.10 5.81 5.50 3.80
549Priit PAABO1982 8.65111.53
550Vello LOORITS1941 8.64219.08 2.53
551Mati KARP1952 8.54217.17 4.17
552Robin OLLI2007 8.34527.71 4.64 3.62 2.90 2.84
553Jaan TOHUS1961 8.23110.98
554Siim PELLO2007 7.93527.85 4.14 3.58 2.71 1.35
555Rein KIISLER1941 7.89319.67 6.76 1.43
556Kurmet KUTTI2005 7.829 8.64 8.04 7.98 7.84 6.61
557Kaarel TAMPUU2003 7.77415.14 8.02 7.61 3.77
558Georg SOOBERG1941 7.67313.9310.83 2.32
559Heini KOPPEL1947 7.62218.14 0.90
560Hendrik LAANEMAA2003 7.45315.29 7.82 3.20
561Andreas TäHNAS2003 7.375 9.88 9.26 7.85 7.66 2.18
562Karel JUNG2007 7.2817 8.92 8.10 6.90 6.43 6.04
563Mati TATRIK1965 7.271 9.69
564Tiit OLJU1954 7.16312.8410.09 2.35
565Ilmar LEGENKOV1992 7.141 9.52
566Kaspar VALPER2000 7.021 9.36
567Markus LEPMETS2001 7.001 9.33
568Indrek PEIL1973 6.961 9.28
569Andre BELJAEV2000 6.78311.86 8.29 3.79
570Olavi MäTIK1974 6.592 8.58 7.89
571Aleksandr GNIDENKO1961 6.551 8.73
572Igor ZURJARI1959 6.511 8.68
573Evert PADARI1998 6.44211.34 4.76
574Pärtel KüLVIK2007 6.381014.11 6.09 4.51 3.99 3.20
575Georg Sten TOOTS1999 6.311 8.41
576Mihkel TALI2006 6.301412.22 9.22 3.46 3.45 3.17
577Kerto KAASIKU2007 6.24420.90 5.06 1.17 0.59
578Anton ROOLAID1977 6.129 8.60 6.79 6.73 6.34 2.14
579Laur-Rogert SULG2006 6.0819 7.78 7.07 5.64 5.25 4.64
580Oliver KIMASK2004 6.0115 7.49 6.84 6.30 5.11 4.33
581Janek JõGIS1971 5.931 7.91
582Heino PEETERSON1937 5.89515.94 4.80 4.79 3.79 0.14
583Tõnis USTAV2004 5.871 7.83
584Robert PIHU2002 5.73511.73 8.16 5.86 2.83 0.07
585Henri PERILLUS2005 5.59615.7810.07 1.56 0.44 0.11
586Paul PIIRIMäE2006 5.546 7.93 6.23 5.10 4.86 3.58
587Rando JAAKSOO2007 5.5214 7.79 5.25 5.23 5.06 4.29
588Peeter VIIK1949 5.361 7.15
589Ain RELO1938 5.291 7.05
590Raivo MITT1971 5.034 8.92 6.27 3.92 3.24
591Kennet KEERBERG2007 5.013 9.87 5.87 1.94
592Rainer RAMMUL1977 5.001 6.66
593Jakob KOPPEL2006 4.8717 6.28 4.91 4.80 4.39 3.99
594Mattias VõSUPäRG2003 4.841 6.45
595Andri KEPLER2004 4.74512.73 5.79 3.07 1.26 0.86
596Juhan PAE2007 4.742 9.98 1.86
597Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
598Mario ATONEN1995 4.701 6.26
599Martin PETTAI1983 4.68210.86 0.83
600Janar PäHN1976 4.671 6.23
601Tõnu JääDMAA1966 4.65211.47 0.15
602Marlon VIRVE2006 4.544 7.97 5.33 3.46 3.40
603Joosep AINJäRV2002 4.484 6.50 6.08 3.97 3.37
604Vello KROHN1940 4.47416.50 2.37 0.97 0.02
605Aleksander HLEBNIKOV1971 4.462 9.88 1.28
606Maarius KOTSULIM2006 4.15510.5110.08 0.10 0.05 0.02
607Hans KOPPEL1995 4.002 5.39 4.61
608Pjotr AKSJONOV1948 3.973 8.79 3.35 1.87
609Jevgeni SHEJANOV1973 3.821 5.09
610Darius KOSTõGOV2004 3.702 9.24 0.02
611Ando VIISPERT1976 3.686 7.39 4.86 4.20 1.04 0.91
612Vladimir VARI1947 3.621 4.82
613Kerten MATTO2002 3.5710 3.69 3.67 3.58 3.49 3.44
614Robert SANDER2005 3.392 4.67 3.81
615Andres VESILIND1977 3.282 4.26 3.95
616Toomas MATTUS2005 3.286 7.22 4.87 3.54 0.59 0.18
617Ants LIIVAMäGI2006 3.233 4.63 4.01 2.75
618Riko MäESAAR2003 3.133 8.01 2.95 0.07
619Lev MIGDALSKI1939 3.122 7.70 0.09
620Markus ZIMMERMANN2006 3.0710 3.90 3.15 3.11 2.81 2.36
621Paul Theodor ZUPPING2003 2.992 7.43 0.05
622Feliks KIPPER1931 2.952 5.67 1.71
623Reiko KALLAS2006 2.917 4.17 3.28 2.93 2.53 1.65
624Romet KRIKS2007 2.9111 3.61 3.27 3.00 2.45 2.20
625Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
626Eimar JõGISU1942 2.811 3.75
627Erkki PäHN2003 2.672 5.86 0.81
628Sander Daniel LEHT2008 2.661 3.54
629Hugo Enrico PABOR2005 2.622 4.56 1.99
630Robert SAMMEL2006 2.581 3.44
631Erik KERSNA2007 2.5512 4.55 4.05 1.75 1.36 1.06
632Aksel KUKK2008 2.551 3.40
633Rasmus TOMMULA2005 2.313 7.97 0.14 0.05
634Stefan KIVIL2009 2.313 3.02 2.61 2.52
635Henri KERSNA2009 2.171 2.90
636Roland JOHANSON2007 2.179 3.52 2.22 2.13 1.63 1.37
637Kaspar KIMASK2005 2.1310 3.42 2.27 1.84 1.81 1.29
638Valter PLOOM1941 2.081 2.77
639Märt VIIDU2007 2.006 3.54 2.94 2.06 1.16 0.31
640Peeter ILVES1973 1.941 2.58
641Otto PLUUM2006 1.922 4.76 0.03
642Audun PALO2008 1.813 3.18 2.90 0.31
643Alarich PAAS2005 1.811 2.41
644Sven-Andres NIGLAS2004 1.782 3.80 0.65
645Hillar NIKKARI1963 1.741 2.32
646Eric VOOLAID2003 1.722 3.93 0.37
647Kiur KALDMAA2007 1.624 5.28 1.02 0.54 0.38
648Kaarel KOITMETS1936 1.612 3.49 0.54
649Marcus-Sebastian ILUMäE2008 1.591 2.12
650Kevin KASAK2006 1.5512 2.24 1.90 1.52 1.09 1.02
651Vladimir HANSING1970 1.532 3.57 0.25
652Kaido REIMAN1978 1.461 1.94
653Karl-Mattias JUHKAM2009 1.453 2.93 1.45 0.75
654Otto Georg KIKERPILL2005 1.361 1.82
655Magnar MõTTUS2007 1.198 2.15 1.51 1.26 0.59 0.43
656Anti TOHVA2008 1.101 1.47
657Sigmar SEERMANN2002 1.071 1.43
658Jan-Erik KäRNER2006 1.022 1.97 0.57
659Toomas ROOLAID1981 0.911 1.21
660Anton VONK2007 0.911 1.21
661Kaspar MILL2004 0.874 2.68 0.93 0.25 0.01
662Markus EINBERG2005 0.661 0.88
663Mehis MOOR2007 0.633 2.20 0.03 0.01
664Uku VIISPERT2004 0.574 1.43 0.49 0.48 0.14
665Riho KILP1941 0.571 0.76
666Hugo RüüTLI2008 0.515 2.14 0.26 0.11 0.05 0.01
667Jaan OLLINO1944 0.491 0.65
668Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.481 0.64
669Kaspar Mathias KORROL2007 0.322 0.49 0.32
670Reigo KEEM2007 0.194 0.63 0.17 0.04 0.01
671Ats-Kristjan KASEMäGI2006 0.181 0.24
672Romet PAATSI2008 0.151 0.20
673Villem PIIRIMäE2008 0.141 0.19
674Ivo TAMLA1960 0.113 0.19 0.12 0.08
675Laur LAANETU2006 0.091 0.12
676Guido TREES1958 0.091 0.12
677Tanel LAANEVäLI2008 0.061 0.08
678Kaur KOOSAPOEG2007 0.041 0.06
679Kardo KUTTI2008 0.041 0.06
680Karel Markus KäHR2009 0.041 0.05
681Aimar JAAKSON1978 0.032 0.05 0.03
682Reno Robin REHEMETS2008 0.021 0.03
683Randy OREL1968 0.011 0.01
684Ove-Markus KASEMäGI2007 0.011 0.01
685Mairo TOHUS2003 0.011 0.01
686Indrek NOOR2004 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 102.38
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind