Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988116.216122.41120.17119.53111.01107.92
2Lauri SILD1990109.828115.91113.11108.38106.28105.40
3Kristo HEINMANN1989105.0014113.84105.98102.57101.65100.96
4Ats SõNAJALG199087.481493.8991.4490.4082.8778.78
5Kenny KIVIKAS199185.604104.3798.4191.2786.40
6Sergei RJABõSHKIN199285.091097.1686.0083.5882.1876.54
7Uku-Laur TALI199279.321482.1380.9279.3178.4375.83
8Andreas KRAAS197878.861087.2983.2778.9075.3269.51
9Sander VAHER198578.032100.5694.51
10Kaarel Hendrik ZERNANT199877.982083.1082.8880.4271.9171.58
11Jaagup TRUUSALU198877.97782.9782.6777.1376.6270.48
12Reigo TEERVALT199474.421582.9276.3971.4071.1570.23
13Reimo LIIV199473.841381.3774.7372.8472.0368.25
14Oliver KüTT199872.571775.0874.7271.4871.1570.42
15Kaarel VESILIND200071.311576.2473.5772.1868.2966.27
16Lauri PäHN199870.651680.8370.7869.2068.2364.19
17Andres RõõM199969.591174.2173.8667.4866.4665.93
18Olle KäRNER197768.45492.1275.5372.2064.35
19Juho WESTERLUND198968.05285.1884.95
20Alar KUME199067.121673.1167.6767.3565.3662.11
21Randy KORB197165.471368.4167.1064.7864.7062.38
22Markus PUUSEPP198665.28290.5172.68
23Alar ABRAM197265.051068.5566.0064.4463.7562.50
24Ain FJODOROV197264.391069.0765.5563.4562.7361.14
25Peeter PIHL198464.22391.9372.0062.73
26Kiur Erik EENSAAR199963.841767.7067.2963.5062.2058.49
27Lauri MALSROOS198663.66481.5773.5766.1261.69
28Marek KARM199063.45577.9573.4457.9057.5150.44
29Andrei NIKITIN196862.531365.0562.8062.0861.4561.26
30Siim KLAIS198662.291271.3866.9860.4158.3554.35
31Tarmo SIIMSAARE198161.60666.2563.0562.5760.2355.92
32Tiit TäHNAS198061.401070.0861.9760.2857.4157.26
33Priit PääSLANE196761.351165.4363.3259.6459.5158.86
34Tarvo AVASTE196960.56563.1362.4161.5458.9856.73
35Tiit TALI196060.131861.6960.2259.7159.7159.31
36Kustu KüNNAPAS200159.871867.6360.6757.3557.1456.54
37Hando ALLMANN200159.711964.3364.2057.6857.4354.90
38Tõnis LAUGESAAR199459.48388.5361.9559.44
39Raivo REIMAN196959.41760.9560.8259.5459.4856.28
40Sander PRITSIK200159.291667.9658.4757.3356.6156.07
41Andres SAETALU199559.00473.4769.2663.3056.18
42Priit RANDMAN198958.83178.44
43Tanel PAPP199558.82468.5467.4867.4657.93
44Alar VIITMAA197058.80666.3363.4159.8752.7751.61
45Sander MIRME198158.68965.8264.2054.6754.3554.34
46Raivo PELLJA196458.541065.1761.6356.4955.3354.08
47Sander NAHKOR198858.001465.7857.7857.6457.4651.33
48Meelis ZIMMERMANN196857.941063.2160.3658.3854.0153.74
49Mati KORROL197357.691659.2058.7558.1256.3056.09
50Meelis MERENäKK197457.621060.7358.0057.2356.6355.53
51Maido KALJUR196057.451758.9858.8057.2756.5655.64
52Kaarel KALLAS198257.41962.0161.5855.6454.3253.49
53Rain EENSAAR197457.40275.0368.48
54Antti ROOSE196456.781759.2558.4655.9955.7654.46
55Mart KOPPEL196956.771758.8656.8456.7055.7455.70
56Tanel KANNEL197356.61658.7658.0056.5255.5054.29
57Mati MäGI197856.411457.0256.7256.2356.0556.04
58Jaanus REHA195956.251260.2259.9155.3854.5951.17
59Kaido NURJA196956.21956.7856.4656.3956.1355.27
60Erik AIBAST197355.82466.7866.0664.9750.30
61Inno LING196555.231758.0256.8355.7052.8752.72
62Silver EENSAAR197855.22271.6366.43
63Kaupo JäRVE197455.161261.4856.0053.5352.4352.36
64Janek KäHR198355.141757.2556.3056.2153.7852.14
65Jürgen EINPAUL198355.09666.0462.8451.5250.0544.98
66Taivo TIMMUSK198355.08859.5158.6754.1452.4450.65
67Lauri BEILMANN197655.02960.5254.1754.1353.7952.50
68Andres TALVER196054.991259.1154.7154.6053.6752.85
69Danilo PIHT197254.771156.1155.5254.6054.1053.51
70Meelis MäLTER197554.731458.9257.0454.8752.7150.09
71Ott RAKKASELG197954.27862.7756.3456.0848.1348.04
72Mati PREITOF196054.191658.3056.3755.4950.6050.18
73Mehis MURU198954.02465.0563.9659.0751.99
74Karel-Sander KLJUZIN199953.96669.6058.6853.9747.4740.06
75Andrus RäMMANN196053.671263.0453.2451.8951.2848.89
76Allar PADARI196853.651458.4458.3251.7651.4548.29
77Eduard PUKKONEN196053.56959.1455.3752.5451.2149.55
78Urmas SULAOJA196353.531359.4857.0053.8748.9748.34
79Taivo TALI196653.471258.7357.2852.1950.9448.19
80Dmitri SHVED197053.37759.9657.5455.6147.4146.31
81Raivo LAANEMETS196853.37556.7155.0754.1951.1049.76
82Vladimir SAVINOV196453.151158.2456.0654.1948.9248.34
83Toomas MAST196452.82858.4852.0751.5651.4550.53
84Ilmar UDAM197352.461456.1552.5651.4051.3150.89
85Martin KAUP197551.95857.5555.9654.4446.4045.39
86Kevin HALLOP199751.81757.4955.2651.5447.5447.24
87Martin AUNIN197151.741153.9151.9151.2550.9450.71
88Dag AINSOO197751.64463.1359.7354.5352.11
89Kaljo JULGE195751.141454.3354.3350.2448.4048.40
90Petri VääNäNEN197550.92264.4462.87
91Rasmus KRUUSA200050.85755.5951.7450.6848.3047.93
92Lauri OLLI197250.69758.6154.6854.2544.4341.47
93Mati TIIT197150.63367.7058.4852.51
94Marek NõMM197950.56167.41
95Priit TALU197250.42759.5950.9650.5248.2342.78
96Enn JAAMA196950.25757.0955.6050.8550.2537.44
97Marek MäOMA198650.01659.3556.5051.0642.3640.79
98Aleksander KEPLER200149.901653.8851.3049.2648.6746.40
99Timo PALO197949.89760.3552.4947.7145.1343.79
100Tarmo KLAAR197449.842454.2949.6448.7248.7247.81
101Paavo RõIGAS196949.81758.2353.4649.4046.4841.47
102Aleksandr SHVED199249.50858.1351.0148.8746.7142.78
103Tiit POOPUU198149.40555.2754.9450.7844.6641.36
104Tõnu TäNAV196349.33556.2554.2750.7445.7839.62
105Erko JAKOBSON197949.281160.3051.3145.7044.7444.36
106Raio PIIROJA197948.94460.2153.1353.0551.11
107Heiti HALLIKMA197048.91463.3858.5149.5845.90
108Erki KRIKS197648.831051.9850.1449.1448.5244.38
109Toomas MARRANDI197948.73457.7555.8653.5549.41
110Rimmo RõõM199648.68372.7960.1738.86
111Ragnar KRUUSLA198548.55658.1753.2751.0541.9838.29
112Vladislav PAHHOMENKOV197148.441652.4351.2348.3946.1144.06
113Kristjan TäLL199548.25756.0350.6245.3445.2943.95
114Raul LAAS195948.161352.7649.0148.7845.1345.12
115Indrek ÜMARIK196547.97261.3758.55
116Rein ZAITSEV196947.851055.8550.5944.9644.8643.01
117Rein UNT194947.791350.9849.1046.6846.2445.96
118Ivo MILLER197747.641453.2950.8946.6344.3943.00
119Ragnar ROOBA200247.371355.1452.1348.0040.7940.79
120Margus KLEMENTSOV197247.27949.1647.4447.0046.5446.19
121Priit POOPUU198047.17458.4155.8853.1942.15
122Vallo VAHER197647.161050.2147.5347.2645.9644.83
123Martti PARVE196147.13162.84
124Mihkel JäRVEOJA198647.00162.67
125Mart KüLVIK196046.79358.5354.0952.51
126Rein ROONI195746.711848.4047.2646.4246.0745.39
127Neeme LOORITS196846.71461.1258.5352.6435.29
128Toivo SAUE194846.501652.3850.4144.3642.9142.43
129Arvo KIVIKAS195046.401151.2247.2145.3144.3143.95
130Raiko MARRANDI200146.371356.8146.4944.2342.2842.03
131Jüri ROKKO195346.372251.6446.2645.3344.4444.16
132Lauri RUBERG198746.05953.1048.8847.6240.8239.81
133Rene POST199245.95161.27
134Maksim GUREJEV196345.72656.2749.4045.9039.1337.92
135Rainer KRAVETS200045.65357.9156.8846.34
136Oliver IMMATO198645.65257.1057.03
137Priit ÖVERUS196645.55657.8748.4141.6840.2139.59
138Jüri MERIRAND195545.181946.1046.0545.9044.1343.71
139Raido KISS200045.13556.2448.5944.5343.7332.58
140Marko KüLAOTS197845.11950.0649.0543.6141.7941.02
141Rein KRIKS195145.061247.0746.9144.2444.0343.07
142Allar KIVIL197645.03256.5656.02
143Hannes POOLAMETS199445.02358.0056.8844.02
144Mairo KIRSS198044.97467.1350.1845.0937.46
145Väino ELLAMIK197144.88552.3748.7244.2741.1537.90
146Ülo VIRU196444.60952.3551.4347.6235.8635.75
147Raul KANGUR197043.93647.4146.6645.4741.3938.72
148Sander ANNUS197343.86353.0352.9348.84
149Heini TAMMIK195343.661946.5643.1443.1443.0142.46
150Anders ÅKERMAN197343.66158.21
151Kasper KEERBERG200143.63653.6252.4645.9540.7125.39
152Koit PAASMA195043.511544.3444.2443.7543.3041.93
153Olle Ilmar JAAMA200443.431553.7851.1646.9240.0825.20
154Veiko KüTT198643.41157.88
155Samuel KOLSAR200343.221951.2446.9240.2140.1937.56
156Arthur RAICHMANN197242.91652.4345.3643.8443.2329.71
157Tõnis VAIKSAAR198442.77264.9042.03
158Kai SAKSMAN195042.76746.0144.6543.6242.3437.19
159Raul KUDRE197042.70253.7353.01
160Veiko VINKEL199642.58556.0254.9639.6536.8825.40
161Sven ORAS198942.45647.2847.1643.7838.2435.81
162Jürgen JOONAS200342.091647.9841.9141.4040.2538.93
163Urmo KESKüLA197741.94155.92
164Mihkel MAHLA200341.871557.5539.4839.0937.7835.43
165Rain VELLERIND196541.80949.0648.6738.6837.5535.05
166Mairolt KAKKO196841.63356.7051.7638.47
167Tiit TATTER194841.631544.2141.7941.7041.2439.20
168Raivo PANKER196541.631444.3644.1941.1639.2439.19
169Kuno ROOBA197241.55356.1849.6940.78
170Guntis ARNICANS196841.34261.0942.26
171Lauri LAHTMäE196841.34252.7450.60
172Lauri TARLAP197541.162045.5445.2339.8338.1237.07
173Kalev RUBERG195941.101148.5041.6939.8039.4736.03
174Jaak ROHTSALU196041.04744.9444.5444.2636.0935.35
175Rain JAAKSOO198340.99752.0248.7840.4332.5831.15
176Tõnis KRUUSMAA197740.61154.14
177Rafael GORDON194640.571344.1241.0840.7239.8437.07
178Tõnu SIKKAL195540.45943.5042.0440.8939.7636.06
179Kristjan KARABELNIK198140.30254.4946.26
180Urmas TAMMEMäE196040.28651.0042.8838.9935.6832.83
181Einar LUUP196539.86153.14
182Mihkel NAHKUR195939.82946.3040.8538.3637.5436.03
183Mihkel MäLTER194539.771644.2940.5039.4337.7136.93
184Enar NõMMISTE198739.76347.5146.4846.33
185Anti PARIK195339.691645.3340.9540.8835.9135.36
186Jaan TARMAK198539.66152.88
187Joosep TAMMEMäE199039.52152.69
188Aleksander PRITSIK196239.34746.6041.5138.6236.9533.01
189Sven LUKS196839.13152.18
190Eerik PRIKS200139.12745.5143.7437.6334.4434.27
191Tanel KALM198439.00357.5543.2236.88
192Ahti BLEIVE196739.00152.00
193Peep KOPPEL194638.982241.1239.3238.5038.1137.87
194Udo LüüS195538.951641.5939.5638.7337.7937.10
195Toomas TALUMAA197038.88351.0543.5742.62
196Andre NõMM197438.79151.72
197Daniel VASSER198338.78651.9943.3236.6131.9630.02
198Marek ATONEN197738.73358.8949.1628.66
199Matti BETLEM196038.71553.1344.9644.4828.0822.91
200Martin Erik MARIPUU200238.701252.5745.6734.8030.7929.67
201Ülo VAINURA194638.581240.8740.2738.4837.0336.24
202Raido LAIDLA198638.47357.3156.4821.98
203Rein HANSTEIN194938.411540.6940.5337.4437.1936.19
204Indrek LILLSOO197338.30450.3447.3941.7130.76
205Aivar LEHT197138.25250.8744.75
206Johan ALENIUS196738.15345.0044.9944.66
207Lembit NöPS195138.141339.9238.8837.6237.3636.90
208Toomas TAMMER197638.03150.71
209Marko TEDER198538.02150.69
210Mattis ALLIKSOO197938.01150.68
211Tiit RIISALO196737.98150.64
212Tarmo TOLM197937.86349.4243.3640.86
213Andres LAUBA197737.75352.2548.0132.99
214Kaido HALLIK197337.64258.4335.67
215Viktor KASSATKIN197137.62443.3642.0041.3840.47
216Vello POST195837.451041.5039.2036.8335.5634.16
217Kalle NELK195037.251341.6737.5336.7435.2835.01
218Märt KESKüLA197637.22750.9039.1436.4430.1629.44
219Armo HIIE196837.21149.62
220Veljo VASK197437.06149.42
221Tarmo RAIDMA196937.04744.2741.3436.5034.3128.76
222Märt KIVILA198237.02443.7341.7740.8038.23
223Taaniel TOOMING199236.76149.01
224Arvo LAANEMETS197236.66148.88
225Madis OSJAMETS198136.63443.6143.4840.4635.23
226Martin MURAKAS198936.51543.2141.5136.0632.1529.64
227Siim TURBAN200136.46642.9440.6336.9131.3030.52
228Alex TREIER200036.32248.0742.74
229Taavi TATSI197836.28250.8839.81
230Heno IVANOV197636.22449.2639.3438.9533.42
231Tiit PLOOMPUU195136.041839.8238.6635.9233.1632.62
232Sulev KRAAM198036.01148.01
233Andrei MITENKOV196235.94549.5646.5243.5136.48 3.61
234Indrek KAROLIN197335.92451.5247.7036.7823.64
235Riho MäNNI195135.86943.1140.4832.8931.4931.32
236Andres ARUOTS199935.86147.81
237Marten VUNUKAINEN199135.71147.62
238Margus MARRANDI197335.69347.1644.8233.98
239Raivo ERIK196835.63446.8043.9843.9823.59
240Alar ASSOR198535.32147.09
241Aivar MEINDOK196235.21554.7445.4838.9018.7618.16
242Taimar VäLJATAGA197835.20146.94
243Edgar KRIISK198634.99146.66
244Ilmar KIRJANEN195034.95941.1038.3433.3631.0530.91
245Urmas LAEV196234.84639.4738.6436.7932.7826.53
246Jaanus JõGIS197634.59452.7546.4636.9617.57
247Tauno KURE195734.521042.0234.1233.4532.5430.48
248Andrus SIPSAKA196134.49844.9733.5832.8130.7730.31
249Kevin JAASKA199934.45253.2732.85
250Eero RUOKAMO195334.27447.6138.4136.5229.79
251Vjatseslav SAFONOV200234.21853.1235.5332.3425.7924.25
252Indrek MAHLA197634.17744.6136.1833.4828.7827.81
253Tõnu NURM194734.11540.1639.4036.4530.8123.74
254Tõnu ILVES196334.09355.1349.5015.69
255Kaido LEPIK199034.08145.44
256Tõnu ILLARU197133.99245.7739.21
257Kristofer PäHKLEPA199933.95947.2736.0630.0129.5126.89
258Ragnar KRANBERG200233.941048.4832.2730.3429.7628.84
259Aimur RAUDSEPP195533.911241.8532.8931.7231.7131.38
260Renek LOORENS198233.86145.15
261Magnar ALEV197233.79342.2338.5738.47
262Margus LEHTME198233.75249.0335.34
263Jaak REIMAA195533.63836.9734.5134.1434.0928.43
264Tammo ESTA197433.58243.3840.56
265Kalvo KRIISK197933.35837.7536.6831.5930.9729.76
266Pear POST196633.21537.9634.2734.2531.0928.49
267Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
268Tago TEETAMM197533.08351.8434.8430.06
269Hannu PLOOMPUU198732.98342.0538.0836.27
270Ando POST196032.97440.0737.1935.9833.31
271Sergei SHVED196732.95143.94
272Tarmo KUUB197832.82446.5842.6740.8215.78
273Mart ARU197432.79247.1134.86
274Einar RAUDKEPP196532.78143.71
275Priit LEPMETS197132.71143.62
276Artur SOO200332.661538.2336.6530.9229.8527.63
277Kaupo OTS197932.47143.30
278Sixten SILD196432.39143.19
279Lauri LEPPIK196432.231134.3034.0831.5930.9130.27
280Andres VIIRA196732.22550.0437.1234.0023.8716.05
281Olavi LOO197132.16243.8336.57
282Mart OSTRA196932.081035.3333.9731.1630.1329.82
283Joe LEPP196732.00142.67
284Kaspar ANNUS200631.96142.62
285Kristo SIRK199931.84142.46
286Kalev KüLAASE198131.79142.39
287Kalmer KEEVEND195731.731540.6033.1329.2528.2327.44
288Markus Rene PAE199731.46264.1914.47
289Tauno MURAKAS198031.44141.92
290Kristjan MAADE197331.34141.79
291Heiki SAVITSCH197231.15543.9837.2336.0430.33 8.19
292Ardo PAJUR197431.07141.42
293Alari LUMBERG198230.77141.03
294Peedo PIHLAMäGI195830.76241.5035.40
295Andy KARJUS196630.65442.5032.0431.5430.15
296Maido MäOMA198430.63544.5738.5435.0824.0910.86
297August ALBERT196430.58140.77
298Veikko TAMLAK196830.53140.71
299Jaanus AUS197430.48140.64
300Mehis UDAM200430.431337.2836.8729.7026.6921.61
301Paul POOPUU195830.38438.6835.5330.5030.30
302Kalju TOOMAS194730.351434.9232.8129.6729.5624.79
303Alar ALAJAAN197930.271142.1830.5229.0127.1022.56
304Aare LIMBERG195329.93635.4131.5630.0728.1824.44
305Kaarel BARINOV198529.88238.7735.93
306Koit KOLSAR197729.80344.6831.6628.82
307Margus JAANUS196229.78836.9934.3228.9424.7123.95
308Martin LAASMAA198429.70139.60
309Raul VIITMAA200229.60244.9429.06
310Kristjan LEIGER197029.51931.9530.6429.2728.2827.42
311Markus KALJUR200629.281641.2732.3329.2326.7016.88
312Kristjan LINNUS199329.10138.80
313August JAKOBSON200629.031440.5435.8732.8019.3316.61
314Paul AUG195129.02345.2634.7922.37
315Fred VIIDUL197628.96138.62
316Joonas HALAPUU200028.86652.1834.2326.7317.4313.71
317Jaak JAAGUS195628.85635.6834.8332.4321.5019.82
318Jarmo KAASIKU199928.81242.8929.13
319Kaspar PääRSON200228.66237.3834.28
320Marko SüLD197828.63439.1437.4134.7315.98
321Timo KUDRE200528.481432.0831.7631.6526.1720.75
322Siim HOLTSMANN198828.45137.94
323Gert SAAMANN196828.35239.9530.93
324Meelis MäLBERG197028.27137.69
325Mart ELLER197228.12336.2132.1530.90
326Toomas VOOLAID196628.09535.9831.6528.3927.4217.01
327Ahto KARU195528.03732.8632.2227.6126.6520.81
328Mait TõNISSON197327.87137.16
329Indrek SAAREPERA196827.75137.00
330Rein TOOMAS196127.62238.4830.58
331Mati RANDOJA194927.52335.2833.6328.22
332Jaan KOSTJUKOV198727.36136.48
333Sven RINGVEE197927.05136.07
334Nansen PALO200527.001642.2233.1920.4520.2718.86
335Kai WILLADSEN195226.98238.8228.63
336Aigar PINDMAA195726.91435.8635.2632.8115.65
337Marek PRITSIK198726.90339.0133.6722.27
338Kalev SIRGE026.84135.79
339Heikki KYYRöNEN194626.58234.7431.71
340Väino AUL194826.52338.3235.3519.92
341Andres KäVER197426.22936.6331.5327.0022.8813.05
342Toomas TELGMA196526.21737.7831.9423.7121.1116.53
343Aleksei KOMAROV197626.08339.9727.7424.35
344Eero MõTTUS197426.03439.3631.9729.7614.62
345Tõnu RAID193926.021426.7026.6925.7425.6925.30
346Ossi PRIKS200525.971047.9025.7819.6319.2917.26
347Rain LILLSOO197025.83246.3218.25
348Reigo LEHTLA197025.75134.33
349Indrek ROOS197825.74244.1020.26
350Siim LANNES197825.70236.5127.74
351Toomas VIIRA197325.65134.20
352Karmo KüBARSEPP199025.63333.9731.5924.91
353Ardi KALJUVEE198325.63134.17
354Enn AEDNA194425.511134.0825.7624.8923.0419.80
355Erkki PENU197125.50245.2618.49
356Mati PILT195125.41430.6728.3027.0726.91
357Janar MEES197425.36133.81
358Margus ESNAR196325.27133.69
359Johannes EHALA198625.03133.37
360Andres SAAL199525.02238.5723.97
361Mart JAKOBSON197224.95435.8827.4026.1921.40
362Valeri KURAGIN197324.86335.5327.5924.62
363Mattias MAIDLA200324.751538.2427.5922.3218.2317.38
364Kaimo KääRMANN-LIIVE197524.72132.96
365Ain NEMVALTS196824.68235.4926.22
366Taavi KUHA198324.63239.1722.40
367Marti RANNE196924.40238.6722.34
368Madis MOOR198824.29132.38
369Tarmo MAASING196324.27132.36
370Riho KLEMENT198924.12437.9426.9922.5719.70
371Johannes TASA195024.03437.8035.3225.80 7.89
372Villu SERV199924.03132.04
373Erko ÕUNAPUU197423.80131.73
374Rein KüTTIM193923.78628.4927.3625.9822.6514.42
375Kristjan-Martin KIRJANEN199423.64232.1127.00
376Indrek VIIKMAA197123.58233.2225.72
377Meelis LAURIMAA198323.44131.25
378Mihhail TAIVERE194023.41727.8827.1422.4720.4319.15
379Marek LEINER197323.37131.16
380Karl PEHK198823.36131.14
381Tarmo TARLAP197023.30434.9432.7030.18 5.73
382Michael RAER198322.94336.9528.1015.90
383Indrek JENTSON196422.81130.41
384Jaan OLVET196922.76228.7328.16
385Jaan METSA197122.64130.19
386Chris Marcus KRAHV200522.641629.7023.2921.9719.5818.64
387Mikk PõDRA198422.63130.18
388Mati KüLAASE194922.61130.15
389Silver REBENITS197822.55130.07
390Mart SUURSU022.45129.93
391Sven-Erik REBANE199222.42129.89
392Kaimo MAISTE198022.40129.87
393Jaak KANNISTE196022.38129.84
394Rünno SULG197322.32826.6726.1123.1118.9916.73
395Juhan BACHMANN194322.181227.6425.4622.3918.1217.30
396Timmo TOHUS199922.03327.5726.3823.81
397Emil EENSAAR200422.011023.7122.7422.1821.2820.12
398Riivo KILJAK198921.93129.24
399Elmo PäRNA194421.921427.4426.5224.7218.1212.81
400Sergei MUIZNIEKS197821.73128.97
401Jürmo ROOMA200021.58128.77
402Ragnar ILP197921.43440.2329.0816.70 9.22
403Sass SAAT198621.35128.47
404Igors BOGDANOVS196921.17230.0322.89
405Ago KäIS195321.14332.9628.2013.44
406Heino REBANE195421.11234.3918.38
407Ants TAMM194321.101325.0122.3020.6218.9218.66
408Carl SõLG198020.96127.95
409Harry VEIDE195220.93234.8317.49
410Veiko LILLE198320.75127.67
411Toomas KOPPEL195320.50229.2821.97
412Ragnar LEIMANN198120.29239.1511.58
413Eerik LOSSMANN196420.12126.82
414Raivo ARU197619.99126.65
415Viljar VAINOLA197519.92625.8321.4617.8617.5716.86
416Tanel HEINSOO019.90126.53
417Karmo TISLER200019.721223.8621.1519.7518.4715.39
418Mati POOM194419.622023.8622.8319.3616.4615.61
419Peeter KIRSS199019.58126.10
420Priit TRANSTOK198619.51236.3512.43
421Jaan AINELO195819.51231.1417.64
422Aivar PAAS196819.45125.93
423Rauno PAHAPILL200019.37437.4921.6517.32 9.64
424Andres PAE197019.27125.70
425Raiko ALLIKSAAR200619.191036.1521.9119.3810.83 7.70
426Lauri Juhan LIIVAMäGI198119.10125.47
427Henri SOOME199319.03125.37
428Aivar JõGIAAS196918.89521.4120.9718.7918.2715.00
429Hanno-Laur KUNNUS200118.82327.2121.8717.35
430Georg PAAL200118.81328.1520.5917.66
431Silver TILGA198218.71124.95
432Mihkel KALMARU197018.71124.94
433Endel REMMET193718.63728.4519.7219.0818.29 7.60
434Agu KOPPA194718.621921.1320.6017.9117.0616.41
435Paul Pärtel VELLERIND200418.44124.59
436Jaanus VILJAMAA196318.41124.55
437Sergey SELEZNEV199018.35124.47
438Jüri VANAVESKI196618.35124.47
439Allan ROOSIMäGI198518.29531.3923.3617.0915.30 4.31
440Valdis PUZANOV196418.25124.33
441Ülo TIMUSKA196118.15124.20
442Aleksei SPIRIDONOV197218.09229.2415.99
443Tõnu KARP195718.08328.5928.44 6.79
444Tõnis JääDMAA200218.06522.8019.7418.8315.2113.72
445Andres VAIDE198417.95227.4017.48
446Raul OLESK196017.91123.88
447Taavet TUISK200317.77123.70
448Romet SUTT199517.66123.54
449Märt MARIPUU198117.65432.4625.9010.08 9.99
450Helger OREL200217.60123.47
451Riho KOKK195617.53224.0019.82
452Peeter August LEHT199917.50123.33
453Kalev HUNT195117.49123.32
454Jaanus-Janari KOGERMAN198017.47123.29
455Riho ENNI198017.45123.26
456Madis HAUG196517.43326.5123.0311.97
457Kerdo MäNNILAAN200317.29536.6216.3514.45 9.63 9.40
458Janar SAKS200217.15723.7419.2816.6315.5410.57
459Oleg KOSHIK198517.11327.0016.9816.40
460Ats VIRUMäE194617.08619.5018.4118.1416.8612.49
461Martin TõRRA194117.02922.2320.0018.6112.3311.93
462Nikolai KUHA194117.01423.2322.8615.8413.66
463Mati KALLEMETS194716.99327.7421.7510.48
464Olev PIIRISILD200416.99619.5518.8418.3816.0912.07
465Heljus SAKS198916.88230.5911.60
466Heiki RAMMUL194816.65823.4223.1014.8211.3910.54
467Mihkel LIIVAGO200316.42823.5718.6818.6112.66 8.58
468Tarmo SAARE196416.27121.69
469Meelis ATONEN196616.16121.55
470Renno MERENäKK200516.141123.9719.2215.6111.0610.86
471Andrus VIILMA197816.13220.1720.16
472Mattias BLEHNER199516.08229.4210.79
473Mihkel ABRAM200316.06727.8722.2613.12 8.63 8.43
474Toivo BIRK195715.75121.00
475Arne SAMMEL195515.67120.89
476Raido AREN198315.49235.20 3.53
477Jüri TäHEMAA194415.48619.9218.4313.7513.4111.89
478Jüri KADAJA195315.43120.57
479Mart VERNIK197715.40120.53
480Arvo AMBEL198315.35426.0921.5210.66 9.95
481Kalju VAIKJäRV195415.25120.34
482Toivo LEMPU195315.25120.33
483Algirdas SKUDRICKAS196615.04225.1012.50
484Arne KOLK195014.90522.0120.0217.2812.73 2.47
485Rudolf MüRK194214.85422.1718.2717.07 8.48
486Oliver ANNUS200314.80341.59 8.43 2.22
487Rauno UUSKüLA199014.75119.67
488Kevin Markus KORROL200414.74538.2713.51 7.74 7.12 7.07
489Markus JUHKAM200714.721523.5015.9513.4610.7110.00
490Jaan VIIRMANN200214.71328.5614.97 8.40
491Kalju TILK194114.57221.1315.30
492Kalmer KOOSAPOEG197214.50325.2922.77 3.12
493Risto RANDMA197714.50119.33
494Kalev ÕUNSAAR194914.41119.22
495Ranno KANNEL200514.32339.55 5.64 5.34
496Toivo MURAKAS198513.90118.54
497Tõnu KUUSIK195613.72433.0117.26 6.54 4.16
498Ekke Tõnn RüTMAN200313.19430.0521.94 4.28 2.33
499Sander BLEHNER197213.04117.39
500Maanus UDAM200613.041235.31 9.82 7.59 6.29 6.17
501Alo VAHTRE199912.99217.8614.62
502Kristo KEEVEND198112.85117.13
503Stanislav TOLMATSOV198612.81424.6519.5410.07 2.69
504Martin TAMPUU199912.66226.33 5.32
505Sander LEMBRA199512.63419.9118.6612.82 4.76
506Mart SOOBERG197812.62415.6614.3813.7712.30
507Vahur PAJOMäGI197412.54116.72
508Jakob VESKE200312.50420.4513.3112.94 8.84
509Hendri PARROL199112.32221.81 8.99
510Ilmar MõISTLIK194412.32418.4815.8514.24 6.18
511Askar NEUMANN200112.25319.8518.60 4.79
512Silvar SAVOLAINEN197412.22226.00 4.55
513Mihkel NAAGEL198312.22116.29
514Argo KAUGE196412.14227.83 2.52
515Arvo RAJA196112.03116.04
516Laurits RüTMAN200511.99826.8215.00 7.42 6.59 4.10
517Karli LAMBOT197011.96115.94
518Rein EIGER197211.89115.85
519Sander SAARING200511.78222.24 7.22
520Jari JULGE199311.77115.70
521Roman SHVED197011.52219.05 9.76
522Jüri PüSSIM194211.15214.3613.52
523Mihkel JäRVE198510.98419.3116.6312.82 0.03
524Mikk TALI198810.94222.30 5.05
525Alar RUUTOPõLD010.83114.44
526Mati KARP195210.74317.1716.56 4.17
527Ingmar KASEMETSA010.53114.04
528Martin ILVES194210.39418.4818.38 8.08 1.23
529Mikk KADAK198910.33113.77
530Bert Joosep PANKER200610.122012.3010.3610.13 9.48 8.34
531Karel KURAGIN200110.09523.0812.58 9.22 3.36 2.20
532Mart VENDELIN194410.08113.44
533Kalev KUKK1951 9.86113.15
534Juho HEINRAND1940 9.53112.71
535Toomas NAELAPää1950 9.16518.03 8.54 7.57 5.99 5.66
536Ralf KIVIL2005 9.13414.8311.95 9.94 3.88
537Vallo VARJO1961 9.04112.06
538Enn KUUSIK1948 9.04112.05
539Kaspar KAROLIN2005 8.71817.3611.10 5.81 5.50 3.80
540Priit PAABO1982 8.65111.53
541Vello LOORITS1941 8.64219.08 2.53
542Otto Toomas KIBENA2001 8.6111 9.63 9.26 8.44 7.86 7.86
543Robin OLLI2007 8.34527.71 4.64 3.62 2.90 2.84
544Rasmus SAARE2005 8.281012.2211.40 7.70 5.15 4.91
545Jaan TOHUS1961 8.23110.98
546Martin PETTAI1983 8.14110.86
547Siim PELLO2007 7.93527.85 4.14 3.58 2.71 1.35
548Rein KIISLER1941 7.89319.67 6.76 1.43
549Kurmet KUTTI2005 7.829 8.64 8.04 7.98 7.84 6.61
550Heini KOPPEL1947 7.62218.14 0.90
551Hendrik LAANEMAA2003 7.45315.29 7.82 3.20
552Andreas TäHNAS2003 7.375 9.88 9.26 7.85 7.66 2.18
553Daniel SIBUL2004 7.291012.92 6.35 6.32 5.70 5.17
554Mati TATRIK1965 7.271 9.69
555Tiit OLJU1954 7.16312.8410.09 2.35
556Karel JUNG2007 7.1613 8.92 8.10 6.90 6.04 5.82
557Ilmar LEGENKOV1992 7.141 9.52
558Kaspar VALPER2000 7.021 9.36
559Markus LEPMETS2001 7.001 9.33
560Indrek PEIL1973 6.961 9.28
561Darius KOSTõGOV2004 6.931 9.24
562Andre BELJAEV2000 6.78311.86 8.29 3.79
563Olavi MäTIK1974 6.592 8.58 7.89
564Igor ZURJARI1959 6.511 8.68
565Evert PADARI1998 6.44211.34 4.76
566Pärtel KüLVIK2007 6.38714.11 6.09 4.51 3.99 3.20
567Vaabo ANNUS1942 6.352 8.39 7.49
568Georg Sten TOOTS1999 6.311 8.41
569Mihkel TALI2006 6.301412.22 9.22 3.46 3.45 3.17
570Kaarel TAMPUU2003 6.252 8.02 7.61
571Kerto KAASIKU2007 6.24420.90 5.06 1.17 0.59
572Anton ROOLAID1977 6.128 8.60 6.79 6.73 6.34 2.14
573Laur-Rogert SULG2006 6.0815 7.78 7.07 5.64 5.25 4.64
574Oliver KIMASK2004 6.0111 7.49 6.84 6.30 5.11 4.33
575Janek JõGIS1971 5.931 7.91
576Heino PEETERSON1937 5.89515.94 4.80 4.79 3.79 0.14
577Tõnis USTAV2004 5.871 7.83
578Robert PIHU2002 5.73511.73 8.16 5.86 2.83 0.07
579Henri PERILLUS2005 5.59515.7810.07 1.56 0.44 0.11
580Rando JAAKSOO2007 5.5210 7.79 5.25 5.23 5.06 4.29
581Peeter VIIK1949 5.361 7.15
582Ain RELO1938 5.291 7.05
583Raivo MITT1971 5.034 8.92 6.27 3.92 3.24
584Kennet KEERBERG2007 5.013 9.87 5.87 1.94
585Rainer RAMMUL1977 5.001 6.66
586Jakob KOPPEL2006 4.8713 6.28 4.91 4.80 4.39 3.99
587Mattias VõSUPäRG2003 4.841 6.45
588Andri KEPLER2004 4.74512.73 5.79 3.07 1.26 0.86
589Juhan PAE2007 4.742 9.98 1.86
590Janar PäHN1976 4.671 6.23
591Maarius KOTSULIM2006 4.65410.5110.08 0.05 0.02
592Tõnu JääDMAA1966 4.65211.47 0.15
593Marlon VIRVE2006 4.544 7.97 5.33 3.46 3.40
594Joosep AINJäRV2002 4.484 6.50 6.08 3.97 3.37
595Vello KROHN1940 4.47416.50 2.37 0.97 0.02
596Aleksander HLEBNIKOV1971 4.462 9.88 1.28
597Pjotr AKSJONOV1948 3.973 8.79 3.35 1.87
598Jevgeni SHEJANOV1973 3.821 5.09
599Ando VIISPERT1976 3.774 7.39 4.86 4.20 0.30
600Paul PIIRIMäE2006 3.764 7.93 5.10 3.58 0.09
601Kerten MATTO2002 3.579 3.69 3.67 3.58 3.49 3.44
602Robert SANDER2005 3.392 4.67 3.81
603Riko MäESAAR2003 3.232 8.01 0.07
604Ants LIIVAMäGI2006 3.233 4.63 4.01 2.75
605Lev MIGDALSKI1939 3.122 7.70 0.09
606Alari UUSNA1969 3.091 4.12
607Markus ZIMMERMANN2006 3.078 3.90 3.15 3.11 2.81 2.36
608Feliks KIPPER1931 2.952 5.67 1.71
609Eimar JõGISU1942 2.811 3.75
610Erkki PäHN2003 2.672 5.86 0.81
611Reiko KALLAS2006 2.665 4.17 3.28 2.93 2.53 0.41
612Sander Daniel LEHT2008 2.661 3.54
613Romet KRIKS2007 2.649 3.61 3.27 2.45 2.20 1.65
614Robert SAMMEL2006 2.581 3.44
615Aksel KUKK2008 2.551 3.40
616Märt VIIDU2007 2.423 3.54 2.94 2.06
617Rasmus TOMMULA2005 2.313 7.97 0.14 0.05
618Stefan KIVIL2009 2.313 3.02 2.61 2.52
619Vladimir VARI1947 2.212 4.82 0.70
620Henri KERSNA2009 2.171 2.90
621Roland JOHANSON2007 2.177 3.52 2.22 2.13 1.63 1.37
622Kaspar KIMASK2005 2.137 3.42 2.27 1.84 1.81 1.29
623Valter PLOOM1941 2.081 2.77
624Toomas MATTUS2005 1.944 4.87 3.54 0.18 0.01
625Peeter ILVES1973 1.941 2.58
626Otto PLUUM2006 1.922 4.76 0.03
627Audun PALO2008 1.813 3.18 2.90 0.31
628Alarich PAAS2005 1.811 2.41
629Sven-Andres NIGLAS2004 1.782 3.80 0.65
630Hillar NIKKARI1963 1.741 2.32
631Georg SOOBERG1941 1.741 2.32
632Erik KERSNA2007 1.728 4.55 1.75 1.36 0.50 0.46
633Eric VOOLAID2003 1.722 3.93 0.37
634Kiur KALDMAA2007 1.624 5.28 1.02 0.54 0.38
635Marcus-Sebastian ILUMäE2008 1.591 2.12
636Vladimir HANSING1970 1.532 3.57 0.25
637Kaido REIMAN1978 1.461 1.94
638Karl-Mattias JUHKAM2009 1.453 2.93 1.45 0.75
639Kevin KASAK2006 1.439 2.24 1.90 1.52 1.02 0.45
640Otto Georg KIKERPILL2005 1.361 1.82
641Magnar MõTTUS2007 1.198 2.15 1.51 1.26 0.59 0.43
642Anti TOHVA2008 1.101 1.47
643Sigmar SEERMANN2002 1.071 1.43
644Jan-Erik KäRNER2006 1.022 1.97 0.57
645Toomas ROOLAID1981 0.911 1.21
646Kaspar MILL2004 0.874 2.68 0.93 0.25 0.01
647Uku VIISPERT2004 0.762 1.43 0.48
648Dag KIVILA1964 0.701 0.94
649Markus EINBERG2005 0.661 0.88
650Hugo RüüTLI2008 0.643 2.14 0.11 0.01
651Riho KILP1941 0.571 0.76
652Jaan OLLINO1944 0.491 0.65
653Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.481 0.64
654Kaarel KOITMETS1936 0.411 0.54
655Kaspar Mathias KORROL2007 0.371 0.49
656Reigo KEEM2007 0.262 0.63 0.01
657Romet PAATSI2008 0.151 0.20
658Villem PIIRIMäE2008 0.141 0.19
659Ivo TAMLA1960 0.113 0.19 0.12 0.08
660Laur LAANETU2006 0.091 0.12
661Guido TREES1958 0.091 0.12
662Tanel LAANEVäLI2008 0.061 0.08
663Kaur KOOSAPOEG2007 0.041 0.06
664Kardo KUTTI2008 0.041 0.06
665Karel Markus KäHR2009 0.041 0.05
666Aimar JAAKSON1978 0.032 0.05 0.03
667Reno Robin REHEMETS2008 0.021 0.03
668Randy OREL1968 0.011 0.01
669Mairo TOHUS2003 0.011 0.01
670Indrek NOOR2004 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 100.82
0
10
20
30
40
50
60
70
80
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind