Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988117.208119.53118.66118.45115.69113.69
2Lauri SILD1990110.638118.12113.11108.72108.38104.82
3Kenny KIVIKAS1991110.2113112.03111.50110.67110.38106.49
4Kristo HEINMANN1989102.3314105.98104.78103.93101.6495.34
5Sander VAHER198596.7111105.6196.8794.7094.5191.87
6Sergei RJABõSHKIN199286.131294.9792.0982.1880.7280.68
7Ats SõNAJALG199083.682291.4490.1680.3178.7877.71
8Andreas KRAAS197883.361887.6087.2982.0781.1478.71
9Raido MITT199177.832106.7387.84
10Uku-Laur TALI199277.361985.8579.3175.0374.4472.16
11Olle KäRNER197776.831292.1274.5272.6772.6472.20
12Jaagup TRUUSALU198875.381088.0877.1371.0970.5270.08
13Peeter PIHL198474.39491.9385.3581.0072.33
14Andres SAETALU199574.00883.9480.2173.4766.4066.00
15Kaur KASE198773.951284.1276.2272.9568.9667.50
16Rain EENSAAR197471.331081.4772.7668.3567.0567.03
17Reimo LIIV199470.891481.3772.8268.2567.9064.11
18Marek NõMM197970.47386.8785.3876.48
19Reigo TEERVALT199470.021176.3973.5967.7267.2265.18
20Oliver KüTT199869.881877.2471.1067.2866.9566.84
21Tanel PAPP199569.381674.3671.1068.5467.4665.42
22Armo HIIE196868.91972.4670.9467.8266.7966.52
23Markus PUUSEPP198668.75390.5179.4572.68
24Lauri PäHN199868.721770.5369.1469.0667.9866.91
25Randy KORB197167.93971.0468.7068.4165.8265.70
26Tõnis LAUGESAAR199467.35588.5366.6961.9560.1259.44
27Marek KARM199066.96673.5967.6766.4666.0961.01
28Kaarel Hendrik ZERNANT199866.491571.9171.5863.3862.9062.67
29Alar ABRAM197265.691667.2366.0065.7964.9364.48
30Siim KLAIS198665.551371.3870.9066.7360.4158.35
31Kaarel VESILIND200065.381667.2365.9565.3165.1263.28
32Tiit TALI196065.062470.0366.1365.6563.1060.40
33Alar KUME199064.212066.0865.3663.8262.9762.84
34Ain FJODOROV197264.081668.7366.8462.7361.1460.95
35Karel-Sander KLJUZIN199963.99875.5764.5661.0460.1258.68
36Juho WESTERLUND198963.89185.18
37Andrei NIKITIN196863.45967.2162.9862.8062.7961.45
38Priit PääSLANE196763.431465.6565.4365.1461.3759.55
39Paavo RõIGAS196962.04870.3668.8558.4058.2354.34
40Maido KALJUR196062.022067.0164.6760.9558.8058.69
41Ilmar UDAM197361.982565.1961.9861.6061.5359.62
42Andres RõõM199961.721471.3160.9259.6259.0857.66
43Raivo REIMAN196961.541168.1663.2060.1758.6957.48
44Kiur Erik EENSAAR199961.191663.5763.5061.8861.6055.41
45Timmo TAMMEMäE198460.91377.7576.9960.23
46Mati KORROL197360.412862.2660.8660.5959.6758.68
47Hannes POOLAMETS199460.01779.1758.3058.0053.3751.22
48Kaupo JäRVE197459.752762.7561.4658.8258.0257.69
49Jaan TARMAK198559.52564.1861.3160.5358.7052.88
50Kaido NURJA196959.501161.4060.4159.8459.0756.78
51Meelis ZIMMERMANN196859.221063.2162.7557.7657.7154.69
52Danilo PIHT197259.202064.7159.4857.5557.4156.86
53Dag AINSOO197759.08763.1359.9059.7357.6355.01
54Ott RAKKASELG197959.05766.3063.9960.9953.3050.67
55Raivo LAANEMETS196858.901065.8162.9956.7154.7154.29
56Mati MäGI197858.772462.7458.4057.8557.7857.09
57Tanel KANNEL197358.731061.1959.4759.0657.8356.11
58Kaarel KALLAS198258.651463.1462.0157.0755.5755.45
59Antti ROOSE196458.533060.5459.2558.2558.1356.49
60Tiit TäHNAS198058.43570.0857.7357.2654.8952.18
61Kaljo JULGE195758.412561.8860.0257.3356.6556.17
62Rain JAAKSOO198357.862460.4758.6157.5757.0655.59
63Meelis MERENäKK197457.631665.3256.6356.0655.5454.58
64Lauri BEILMANN197657.611765.1256.1055.7755.6255.46
65Sander MIRME198157.57765.8257.1156.2254.3554.34
66Hando ALLMANN200157.312259.7259.2557.6855.0154.90
67Andres TALVER196057.311359.9258.8156.7356.4954.60
68Mart KOPPEL196957.222059.5456.8156.7056.5456.51
69Raivo PELLJA196456.921465.1762.0754.0853.1350.17
70Toomas MARRANDI197956.83664.2659.1957.4153.3849.92
71Margus MARRANDI197356.811161.9861.1757.6152.6150.70
72Silver EENSAAR197856.62381.0968.2150.55
73Tarmo KLAAR197456.462759.2958.5356.7655.1752.53
74Sander PRITSIK200156.252158.4757.7656.6155.2153.22
75Mart KüLVIK196055.771258.5357.3555.1854.0953.68
76Lauri MALSROOS198655.73380.5978.7037.40
77Inno LING196555.671262.1356.8354.3953.1851.83
78Meelis MäLTER197555.631660.4857.0454.8754.2051.56
79Martin KAUP197555.611761.8557.5554.3953.6750.59
80Taivo TALI196655.521963.3557.2855.4451.5450.01
81Enn JAAMA196955.52857.0957.0555.6053.9553.91
82Erki KRIKS197655.241464.1756.1853.8951.9850.00
83Priit RANDMAN198955.19478.4468.0853.1745.58
84Lauri TAMMEMäE198855.14366.2565.6162.75
85Mati TIIT197155.04567.7056.8154.3653.6642.65
86Taivo TIMMUSK198354.961059.5156.8554.1452.4451.84
87Margus KLEMENTSOV197254.791258.7156.8453.1552.8452.41
88Mati PREITOF196054.702059.9553.9653.5153.5052.56
89Vladimir SAVINOV196454.631064.1053.8153.5352.7848.92
90Raul KUDRE197054.61466.5466.3056.8553.01
91Alex TREIER200054.511261.0659.4553.2150.1148.73
92Mehis MURU198954.48369.2563.9659.07
93Rein ZAITSEV196954.411058.6055.8554.1052.9050.59
94Urmas SULAOJA196354.361958.4858.1153.1651.1650.89
95Andres LAAS196154.10758.7655.4953.2351.8951.15
96Jaanus REHA195954.092055.3855.3354.0653.0052.70
97Kevin HALLOP199753.80864.4957.4952.2547.5447.24
98Lauri LAHTMäE196853.67663.3052.7452.3450.6049.38
99Martin AUNIN197153.621557.7954.2753.9151.2150.94
100Daniel VASSER198353.621160.0454.2953.4751.9948.33
101Allar PADARI196853.211359.5754.8651.3050.8049.53
102Raul LAAS195953.182457.1755.1253.3151.5048.81
103Rein ROONI195753.092756.9652.7552.4052.4050.92
104Lauri OLLI197253.071757.3055.1654.2349.9048.77
105Eduard PUKKONEN196053.021455.5554.0952.5451.9650.95
106Vallo VAHER197652.721556.4056.0251.4250.2149.57
107Priit ÖVERUS196652.611057.8756.9850.1049.7848.33
108Andreas AADLI199652.42567.0957.5150.5645.4341.50
109Mairo KIRSS198052.16959.8653.7952.4949.3045.37
110Alar VIITMAA197052.05362.2961.5559.87
111Neeme LOORITS196852.00755.5352.3351.5750.4250.17
112Erik AIBAST197351.96366.7858.3158.30
113Heiti HALLIKMA197051.46466.6855.3955.1351.51
114Erkki AADLI197451.40168.53
115Tõnis KRUUSMAA197751.12463.3258.8454.1450.88
116Kristjan KARABELNIK198150.67463.1261.3657.3643.34
117Rene POST199250.62167.50
118Kristjan TäLL199550.351156.0350.6250.2849.5145.29
119Aleksander KEPLER200150.342457.4851.3149.2648.6744.99
120Tarvo AVASTE196950.29563.1362.1455.5753.9116.68
121Rainer KRAVETS200050.26264.0061.64
122Tiit POOPUU198150.21459.0457.3053.6553.17
123Janek KäHR198350.171553.7852.0151.5347.7145.83
124Tago TEETAMM197550.16762.6752.9947.7545.4741.94
125Rimmo RõõM199650.02469.6461.0052.8038.86
126Kustu KüNNAPAS200149.622452.6752.4548.5147.5646.93
127Arvo KIVIKAS195049.531955.4449.8849.8647.2145.28
128Arthur RAICHMANN197249.52952.6752.4349.6248.9343.96
129Ülo VIRU196449.471262.2551.7347.8243.7941.77
130Kuno ROOBA197249.42556.1851.1949.6947.1342.93
131Aleksander PRITSIK196249.401455.5651.7547.1446.6045.93
132Jonatan KARJUS199149.33371.6353.7848.68
133Tanel MõTTUS198549.04264.1158.50
134Vladislav PAHHOMENKOV197148.932352.4351.2349.9546.1144.92
135Rein UNT194948.902150.9848.6548.4748.4547.97
136Ragnar KRUUSLA198548.81955.2251.0549.1744.9743.66
137Raiko MARRANDI200148.652656.2750.5347.8346.6841.94
138Marko KüLAOTS197848.611454.7848.1347.9147.2345.01
139Kristo SIRK199948.421057.8248.5348.3444.5042.92
140Taavi TATSI197848.36761.5652.4350.8139.1437.84
141Johannes EHALA198648.29955.2554.6851.4940.5139.53
142Mart OSTRA196948.001251.2247.7647.1047.0346.89
143Väino ELLAMIK197147.26652.3750.3547.2043.9142.47
144Peeter VõRK196547.22162.96
145Tarmo TOLM197947.02357.7954.5353.62
146Heno IVANOV197646.93852.3448.7046.8744.9941.74
147Martin VILISMäE198946.89162.52
148Kristaps GRINBERGS198646.73357.6255.7951.53
149Martin SIMPSON198746.68282.2334.47
150Jüri ROKKO195346.663350.1049.8046.2343.8143.37
151Sander ANNUS197346.46652.0651.1646.3644.9437.79
152Sixten SILD196446.43949.9947.4946.0945.4043.19
153Sven REA196946.38952.0650.4248.2141.8039.42
154Jüri MERIRAND195546.282851.8346.9144.8244.1343.71
155Toivo SAUE194845.89750.4148.9048.6841.4939.97
156Jaak ROHTSALU196045.871048.3547.6547.4844.5441.34
157Lauri RUBERG198745.741147.6247.1147.0045.1141.88
158Rein KRIKS195145.461046.9446.0145.8144.5344.03
159Arne SAMMEL195545.411146.8246.5646.1645.4342.10
160Andres VIIRA196745.41755.9150.3349.0140.7331.09
161Dmitri SHVED197045.19359.9655.6143.92
162Tarmo SIIMSAARE198145.17160.23
163Sven ORAS198945.17752.4852.0547.2538.2435.81
164Ragnar ROOBA200245.151352.4350.0641.6740.7940.79
165Petri VääNäNEN197545.11264.4448.34
166Andres LAUBA197745.00356.9551.3250.56
167Andre NõMM197444.99159.99
168Toomas MAST196444.97459.1752.9543.9943.77
169Sander NAHKOR198844.801148.3948.2247.7245.5834.08
170Tarmo KUUB197844.63663.4647.2543.6140.6328.22
171Raul KANGUR197044.20851.5446.6646.6541.5134.66
172Heini TAMMIK195344.053346.2244.5843.1843.1443.14
173Alar ALAJAAN197943.952649.4846.8845.4141.8536.13
174Matti BETLEM196043.941448.7245.4244.1642.7238.67
175Anders ÅKERMAN197343.66158.21
176Rain VELLERIND196543.661156.0142.8641.2839.4538.68
177Mattis ALLIKSOO197943.60553.3449.8347.3933.9033.53
178Erko JAKOBSON197943.601451.4044.3642.3241.2338.68
179Veiko KüTT198643.41157.88
180Tauno MURAKAS198043.29757.9751.2936.9336.1934.09
181Andrus RäMMANN196043.27948.8943.7841.7841.1640.74
182Taimar VäLJATAGA197843.26254.2753.89
183Raido KISS200043.03949.3448.2246.3639.0632.19
184Kalev RUBERG195942.891749.1248.5040.9939.8036.03
185Mairolt KAKKO196842.75753.9253.6837.0734.8334.23
186Kaido HALLIK197342.72156.96
187Janek PIIRISILD199642.71156.95
188Riho MäNNI195142.661249.6642.7242.2940.4838.15
189Raivo PANKER196542.641347.5046.1644.1939.1936.14
190Oliver IMMATO198642.57257.0349.39
191Veiko VINKEL199642.38355.7654.9638.86
192Tõnu SIKKAL195542.331044.0643.5042.5840.8940.61
193Martin Erik MARIPUU200242.322056.0351.5436.6034.8032.65
194Mihkel NAHKUR195942.24751.8548.1940.8536.0334.29
195Rasmus KRUUSA200042.23950.6846.4244.9037.6031.54
196Koit PAASMA195042.201544.3243.7541.9340.6340.35
197Mattias RENNEL198742.15262.7942.58
198Samuel KOLSAR200341.942347.5946.9241.1440.2133.82
199Ivo MILLER197741.581443.2243.0042.5241.9037.28
200Ando POST196041.58552.8848.9442.4540.0723.56
201Sergei SHVED196741.46650.3543.9441.2237.6334.14
202Martti PARVE196141.39258.5944.89
203Tiit RIISALO196741.31854.9543.8342.7138.5726.51
204Jörgen LIISTER199041.14154.86
205Oskar RAUDNE200241.12154.82
206Johannes TASA195041.07746.1043.4940.8537.8037.11
207Peep OTSTAVEL197241.04355.9350.8538.08
208Udo LüüS195541.002145.4341.3040.9139.5637.79
209Tõnu TäNAV196340.91257.2745.00
210Märten Henrik PAIS199840.88154.51
211Kai SAKSMAN195040.86748.0547.7140.7538.0829.71
212Peep KOPPEL194640.673544.9542.2039.2538.5038.43
213Joonas HALAPUU200040.621845.3344.3642.3137.3733.73
214Rein HANSTEIN194940.542341.4541.3540.2640.1039.52
215Indrek MAHLA197640.52847.3646.5239.0436.1833.48
216Tiit TATTER194840.38744.1042.7241.7937.6535.64
217Egon MõEK197440.30153.74
218Olavi LOO197140.10354.9954.3332.20
219Tarvo KLAASIMäE198140.01153.35
220Martin MURAKAS198939.96469.1740.9734.9032.54
221Raivo ERIK196839.89459.8947.3239.0531.04
222Tarmo RAIDMA196939.871044.2740.4039.3238.1837.20
223Lauri LEPPIK196439.681344.5341.1439.5239.1534.08
224Indrek VIIKMAA197139.651343.1642.2340.7137.1435.02
225Janek ORRO197339.59152.79
226Rafael GORDON194639.541343.2640.7239.6337.2736.80
227Tiit TOOMAS198939.43152.57
228Raul OLESK196039.42643.1141.2638.6837.3636.71
229Urmo LIBLIK198239.42251.6846.86
230Ülo VAINURA194639.321841.7840.3239.6337.8637.03
231Sulev KRAAM198039.12152.16
232Väino AUL194839.12949.4439.8737.3635.3533.56
233Mihkel MäLTER194538.932842.7338.3238.2137.7137.69
234Tõnu ILVES196338.87349.8947.2440.06
235Lauri TARLAP197538.851245.9245.8941.8033.2027.46
236Urmas TAMMEMäE196038.77751.9337.6735.7535.6832.83
237Allar KIVIL197638.69456.0454.8236.3224.78
238Tarmo LAHT196538.56151.41
239Jürgen JOONAS200338.552044.7740.2538.9335.5233.30
240Marek MäOMA198638.43256.5039.58
241Ilmar KIRJANEN195038.401147.8742.5839.5931.0530.91
242Tõnu NURM194738.401240.1638.8538.2638.2636.45
243Viktor KASSATKIN197138.39550.9044.5240.4734.5921.46
244Artur RAUK198638.38151.18
245Villu SERV199938.25948.9442.6242.4332.0425.23
246Kalle NELK195038.172043.2641.6936.2635.5334.13
247Anti PARIK195338.122041.3839.2938.6635.9135.36
248Aivar MEINDOK196238.10754.1138.9036.7532.6528.09
249Vello POST195838.101241.5040.5336.7036.2835.47
250Ragnar KRANBERG200237.652748.4838.4935.1834.2331.85
251Tanel ESTA197737.60541.0140.7640.4634.8130.97
252Markus SULG200137.51748.5646.4734.9030.6726.96
253Alar ASSOR198537.47248.0845.60
254Kirill KLENSKI197837.28149.71
255Johan ALENIUS196736.80453.5448.5139.8121.71
256Jaanus JõGIS197636.71348.0642.6238.89
257Kai WILLADSEN195236.68445.4042.9037.6737.06
258Aimur RAUDSEPP195536.641141.8539.1537.6232.8931.71
259Lembit NöPS195136.441238.8837.6235.7835.0134.91
260Veiko HINTSOV196936.44445.8245.2840.7030.15
261Urmas LAEV196236.441142.8636.7935.2934.3632.88
262Maksim GUREJEV196336.26541.6437.9236.3536.3029.10
263Emil EENSAAR200436.252057.6145.3632.2023.9022.18
264Kalvo KRIISK197936.191040.7639.1038.5431.5930.97
265Aivar LEHT197136.17148.23
266Marko TEDER198536.16550.6938.7438.6137.5315.24
267Aleksandr SHVED199236.16448.8746.7137.9527.16
268Pear POST196636.12551.5444.7237.2034.1412.98
269Mihkel MAHLA200336.071939.7537.7835.4334.2833.11
270Raul HINDOV196835.97453.2147.2534.6824.72
271Tõnis HALDNA196535.87346.0645.1135.44
272Heikki KYYRöNEN194635.79639.3539.0936.3735.1529.00
273Indrek KAROLIN197335.69248.4140.82
274Leonid MALIKOV197935.50246.9041.86
275Siim TURBAN200135.431042.9440.6334.8130.1428.63
276Andrus SIPSAKA196135.401240.4837.5737.4230.7730.75
277Rain LILLSOO197035.36452.1747.2142.5815.21
278Einar LUUP196535.35253.8834.50
279Ott TOOMET197035.34545.3941.3737.6731.0421.23
280Jürgen EINPAUL198335.26244.9843.18
281Tomi-Andre PIIRMETS199835.21562.6639.5639.5134.23 0.08
282Kevin JAASKA199935.20645.7839.0036.3332.8522.06
283Andres KäVER197435.151440.3840.0634.6431.5329.14
284Priit TALU197235.02650.5249.6625.5925.4823.83
285Allan ROOSIMäGI198534.70938.6036.7435.8635.4726.82
286Kristofer PäHKLEPA199934.51938.9537.4934.4632.1329.51
287Aleksander TALI199234.48145.97
288Kristjan LEIGER197034.431037.4237.2636.5030.6430.34
289Marko SüLD197834.321238.5737.4135.2030.9529.45
290Tõnu ILLARU197134.27251.8033.88
291Mika ILOMäKI197134.20145.60
292Tauno KURE195734.111435.5734.7934.1233.5432.54
293Tiit PLOOMPUU195134.112236.0035.5233.4633.1632.41
294Märt KIVILA198233.81243.7340.80
295Silvar SAVOLAINEN197433.731241.0638.0533.4233.0323.09
296Kalmer KEEVEND195733.501339.2936.5733.1329.2729.25
297Raido LAIDLA198633.49658.8747.0124.1018.7618.73
298Margus JAANUS196233.221338.1335.5531.3531.2129.88
299Märt ROOSAARE198733.20449.3434.4633.5830.17
300Margus VENELAINE197033.17144.23
301Taavi KUHA198333.17243.2239.71
302Indrek LILLSOO197333.11345.8843.4527.54
303Arvo LAANEMETS197232.97143.96
304Mart JAKOBSON197232.86541.1135.1734.4327.4026.19
305Ülo TIMUSKA196132.77351.1838.6225.86
306Taavi TAMBUR032.63143.51
307Enar NõMMISTE198732.33637.8433.6030.5830.0429.57
308Jaan RöNKKö032.15451.8646.2229.0315.79
309Toomas VOOLAID196631.861341.3935.5029.3828.3924.63
310Meelis MäLBERG197031.82142.43
311Andres PAE197031.78245.2334.22
312Markus Rene PAE199731.78264.9714.47
313Kalju TOOMAS194731.771238.4137.0530.2229.6723.52
314Kaspar PääRSON200231.74251.2928.07
315Magnar ALEV197231.67142.23
316Ragnar ILP197931.671241.4832.8529.5728.0326.41
317Ahti BLEIVE196731.62252.0027.06
318Sergey SELEZNEV199031.61544.0743.7327.0323.0520.15
319Eero RUOKAMO195331.53242.3036.52
320Jaan OLVET196931.46440.7337.1033.2528.73
321Dag KIVILA196431.23141.64
322Jarmo KAASIKU199931.17358.0129.1322.88
323Paul POOPUU195831.17242.4035.53
324Kristjan-Martin KIRJANEN199430.74345.2234.0729.20
325Paul AUG195130.63341.0334.7932.27
326Jaak REIMAA195530.341034.5134.1630.2428.6324.16
327Kaupo OTS197930.26243.3032.36
328Kert LINDEBERG198030.25239.1836.44
329Indrek ÜMARIK196530.24140.32
330Jaak KõIVA198230.11140.14
331Heiki SAVITSCH197229.96545.0332.5430.1227.3614.76
332Siim VOLLMER198329.91139.88
333Karlis MAGONS195029.74242.9931.36
334Veikko TAMLAK196829.47534.1933.7531.3924.3123.71
335Erko ÕUNAPUU197429.44139.25
336Ain NEMVALTS196829.38139.18
337Kalev SIRGE029.18237.1635.79
338Jaak JAAGUS195628.99435.6834.4632.4326.27
339Tammo ESTA197428.69241.2530.48
340Ardo PAJUR197428.60236.6534.86
341Riho ENNI198028.42439.0038.6725.4023.26
342Andres ARUOTS199928.26452.1250.9613.43 9.07
343Koit KOLSAR197728.25633.7231.6628.8226.5120.52
344Rünno SULG197328.241732.9928.3727.0526.6726.11
345Mart ARU197428.18137.58
346Pekka SAALASTI028.07240.1330.05
347Rein KüTTIM193928.061435.7228.3727.6524.8323.72
348Guntis ARNICANS196827.80137.07
349Juhan BACHMANN194327.662732.2627.7726.3926.1325.77
350Tanel KALM198427.66136.88
351Mihhail TAIVERE194027.631229.9228.6527.2827.1425.15
352Sven-Erik REBANE199227.41439.8735.5229.8916.53
353Jaan KOSTJUKOV198727.36136.48
354Eerik PRIKS200127.15346.1932.0417.59
355Ahto KARU195527.05533.8132.8625.8522.8619.89
356Urmas HEINSOO195626.89135.85
357Aigar PINDMAA195726.87435.2632.8131.7519.61
358Heino REBANE195426.78437.1134.3931.0616.48
359Valeri KURAGIN197326.62239.5027.05
360Arti ALBERT198026.57135.43
361Jüri VANAVESKI196626.56135.41
362Tanel HEINSOO026.53536.1434.0229.6626.53 6.31
363Ain PELLO196926.30234.3531.41
364Michael RAER198325.72334.2528.4228.10
365Andy KARJUS196625.64441.6834.2419.4618.56
366Oliver OJASOO198125.57134.09
367Olle Ilmar JAAMA200425.541340.0824.9421.2821.0920.30
368Tõnu RAID193925.451526.7025.6925.2724.8824.70
369Kristjan LINNUS199325.39133.85
370Vjatseslav SAFONOV200225.281832.3425.7924.2522.8221.19
371Märt KESKüLA197625.21238.7524.27
372Meelis LAURIMAA198325.20231.7631.25
373Priit TRANSTOK198625.09246.7216.01
374Gert SAAMANN196825.07338.7933.4116.29
375Andres SAAL199525.02238.5723.97
376Enn AEDNA194424.991627.4525.7624.7323.9223.09
377Indrek JENTSON196424.60339.2532.2415.34
378Viljar VAINOLA197524.561030.1527.3726.5421.4617.28
379Avo VEERMäE195024.50235.2925.97
380Dainis MäNNISTE200224.40537.5325.4324.7018.2616.06
381Pent PAALBERG199524.38231.8129.14
382Artur SOO200324.251831.5724.6523.1022.5819.34
383Madis MOOR198824.21332.5232.3820.54
384Taavi-Kalle KIISLER199324.08429.8428.9826.9421.27
385Elmo PäRNA194424.052425.5925.3425.0423.8220.45
386Lauri KUKK199724.05132.06
387Mati RANDOJA194924.01635.2828.5326.8316.0113.40
388Jüri KADAJA195323.96131.95
389Andrei SEMENKOV197623.88335.2025.1523.92
390Tarmo VILLUM198023.85131.80
391Veiko PAK196523.84131.78
392Mehis UDAM200423.831632.6929.7021.6120.6514.49
393Sander TOMSON199923.73131.64
394Ants TAMM194323.631725.1825.0124.2723.0920.59
395Karmo KüBARSEPP199023.31533.9729.7521.0816.8214.94
396Rauno PAHAPILL200023.20737.4932.3321.2914.6210.29
397Kalmer KOOSAPOEG197223.20436.4825.2920.9520.39
398Janar SAKS200223.191426.8623.7423.3621.7120.28
399Martin MARGA198823.17130.89
400Indrek SAAREPERA196822.96233.8623.53
401Toomas TALUMAA197022.87538.0832.9321.6618.07 3.61
402Agu KOPPA194722.823224.0623.3522.7922.1121.77
403Lasse KATAJA194622.82130.42
404Eero MõTTUS197422.77242.3014.62
405Toomas TIIVEL197422.73229.5427.28
406Kalju TILK194122.591526.4624.1321.4821.2019.70
407Mati PILT195122.59230.6725.81
408Kaarel PIIRIMäE197922.53130.04
409Argo KAUGE196422.42129.90
410Mattias MAIDLA200322.242131.3327.5917.7117.3817.20
411Martin LAASMAA198422.19233.1922.29
412Lauri TEDER198022.10828.4127.7320.1419.1215.10
413Oleg KOSHIK198521.97726.5824.3820.0619.8219.02
414Endel REMMET193721.971628.4522.6121.9618.4918.34
415Armin VILMS198221.84337.1420.3319.60
416Mart SOOBERG197821.83328.0926.0322.92
417Eerik LOSSMANN196421.83229.7424.83
418Jürmo ROOMA200021.68128.91
419Vallo MäNNISTE198721.52128.69
420Jaan ORAV194021.251023.1722.1421.2319.8619.83
421Valdis PUZANOV196421.18128.24
422Andres HIIEMäE197621.12238.4714.33
423Aleksandr PETUHHOV197421.08128.11
424Märt MARIPUU198121.00430.8829.6317.9214.89
425Carl SõLG198020.96127.95
426Jasper ANIJäRV199820.93552.6417.9114.4314.37 5.32
427Herkki SUURMAN196520.91436.9134.9013.92 7.22
428Mati KALLEMETS194720.88430.1027.7419.0715.87
429Heiki SAVITSCH197220.83230.3321.75
430Karmo TISLER200020.721623.8622.9621.1519.7515.86
431Jakob VESKE200320.60923.9720.4520.3419.8418.42
432Avo EENSAAR194720.38629.9728.3615.0714.9113.60
433Harry VEIDE195220.37233.4317.49
434Marti RANNE196920.36238.7412.17
435Martin ILVES194220.15825.6122.4619.7318.8314.12
436Aleksei KOMAROV197620.15633.8024.7016.5114.6111.13
437Aare HUIK196920.10338.2818.0714.58
438Mati POOM194420.052622.8320.9419.5518.7118.20
439Mati TõNUS194119.931024.4320.4319.9518.5016.32
440Kasper KEERBERG200119.87533.8632.6817.68 7.81 7.34
441Kristjan KIVIPALU197319.66126.22
442Alexander KHALYAPIN196819.63332.3819.6317.27
443Tarmo PERTEL198319.52126.03
444Jaak KANNISTE196019.30125.74
445Rainer RAMMUL197719.30331.8219.3516.94
446Tõnis JääDMAA200219.24444.5026.28 8.68 6.07
447Aivar KRUUP198519.09125.46
448Lembit TALLI194919.03125.37
449Chris Marcus KRAHV200519.002521.9719.5818.6717.6017.18
450August JAKOBSON200618.972729.8119.3317.4414.9413.34
451Mati KIISLER200118.97530.1828.5516.7916.41 2.91
452Kalev KUKK195118.89626.5021.7216.4415.0714.72
453Sulev KUIV195618.79329.4621.6915.18
454Mikk PõDRA198418.78125.04
455Olev PIIRISILD200418.70719.7019.5518.8418.3817.05
456Riho KLEMENT198918.68226.9919.70
457Ossi PRIKS200518.551020.6219.8119.6317.2615.44
458Jan AAS197418.50226.1220.14
459Tiit VAINURA197418.42124.56
460Vaabo ANNUS194218.341125.2918.6217.4115.2515.13
461Ats VIRUMäE194618.34719.5019.1618.4117.7716.86
462Mihkel LIIVAGO200318.241223.5721.9618.6814.3212.66
463Tarmo MAASING196318.19232.3613.12
464Aare LIMBERG195318.16428.1824.5419.24 8.75
465Tõnu KUUSIK195618.15524.0423.8417.2616.08 9.51
466Vladimir SIDOROV195917.92226.1218.68
467Rein TOOMAS196117.88240.16 4.55
468Marek PRITSIK198717.84328.1322.2712.56
469Mikk KELDER200117.84230.6113.98
470Arne KOLK195017.65524.7521.7420.4118.87 2.47
471Kalju TAMMEVESKI196317.64123.52
472Timmo TOHUS199917.63426.3823.8115.2312.92
473Siim DüüNA199617.60123.47
474Riho KOKK195617.53224.0019.82
475Henn ANTSON196017.19231.6511.32
476Taimo NELLIS017.13122.84
477Georg PAAL200117.11520.5919.6719.2617.71 8.33
478Toomas TELGMA196517.09821.7916.5316.5315.5515.06
479Nikolai KUHA194116.87725.5019.7515.8413.64 9.62
480Nansen PALO200516.862120.4520.2716.5616.0310.99
481Silver REBENITS197816.70122.26
482Renno MERENäKK200516.662119.2218.4418.3813.9213.33
483Rudolf MüRK194216.63122.17
484Priit LEPMETS197116.58240.56 0.90
485Filipp PETUHHOV200216.29121.72
486Tarmo TARLAP197016.09435.3426.04 5.73 4.40
487Peeter KIRSS199015.92121.23
488Toomas KOPPEL195315.86121.14
489Jüri PüSSIM194215.81324.2318.0413.52
490Aivar JõGIAAS196915.70220.9718.27
491Vahur PAJOMäGI197415.62428.1218.2213.49 9.60
492Jaakko TEPPO015.40323.7518.8411.77
493Timo KUDRE200515.311320.7515.7014.4613.8011.82
494Aivar LIIVRAND196215.20120.26
495Ilmar MõISTLIK194415.14418.4818.3316.8613.64
496Margus ESNAR196315.11120.15
497Algirdas SKUDRICKAS196615.04225.1012.50
498Mikk TALI198815.02232.51 5.05
499Margus LEHTME198215.02236.50 1.04
500Heiki RAMMUL194814.90819.2616.2115.2912.3311.39
501Genri-Roland STEPANJUGA200314.87119.83
502Jaanus VILJAMAA196314.86326.9914.7010.77
503Peep EOMOIS195514.83119.77
504Fred VIIDUL197614.77119.70
505Arvo SOOSALU195214.77119.69
506Heino MARDISTE193614.73518.0815.7113.4413.4412.96
507Mihkel ABRAM200314.46836.1713.12 9.74 9.34 3.91
508Tiit KOPPEL194414.36921.4520.3413.2111.58 5.20
509Kristjan MAADE197314.35119.13
510Kevin Markus KORROL200414.341522.7418.4313.00 9.81 7.74
511Mihkel KALMARU197014.07118.76
512Alar RUUTOPõLD013.85220.1914.44
513Kalle OJASOO195813.74118.32
514Karl PEHK198813.67118.23
515Kristjan LAUGESAAR199813.60425.8618.6015.60 0.39
516Jaan TOHUS196113.36117.81
517Jüri TäHEMAA194413.33915.5713.7513.4112.8911.01
518Tõnu SELLIN196113.29117.72
519Mauri SINNELä195213.25117.66
520Ulf ALENIUS012.95117.27
521Kaimo KääRMANN-LIIVE197512.95117.26
522Martin PETTAI198312.94819.1815.7514.33 8.51 6.91
523Martin TõRRA194112.84817.1812.3312.2511.4910.93
524Hanno-Laur KUNNUS200112.79526.0316.2113.86 7.38 0.49
525Kalev ÕUNSAAR194912.74116.99
526Georg SOOBERG194112.65915.1013.9313.3810.8310.02
527Enn KUUSIK194812.52219.2612.05
528Jaan VIIRMANN200212.06220.1310.02
529Sten Marten RAUDVER200111.79220.04 9.44
530Andri KEPLER200411.67822.0210.7010.07 7.89 7.67
531Kalju VAIKJäRV195411.57326.3711.23 3.23
532Rain KAUGE199411.36115.15
533Tarvo JõESTE197011.21114.95
534Jaan MILJAN194711.10222.10 5.66
535Andres VAIDE198411.04217.4810.13
536Kaarel TAMPUU200310.95916.1815.1412.92 5.27 5.24
537Alo VAHTRE199910.95324.6711.84 2.13
538Ranno KANNEL200510.91831.80 9.91 5.43 3.88 3.55
539Sergei MUIZNIEKS197810.84328.97 8.38 0.91
540Markus KALJUR200610.782016.8810.2710.23 8.76 7.75
541Ando VIISPERT197610.77544.20 7.39 1.04 0.91 0.30
542Andres VAHER197810.76215.3611.53
543Henry KüüNEMäE197910.75114.33
544Sass SAAT198610.61114.15
545Kerdo MäNNILAAN200310.56712.5711.5310.08 9.40 9.20
546Juho HEINRAND194010.49419.0816.2110.94 0.40
547Teivo TõEMETS198510.46113.95
548Kristo OJA199610.46318.0313.70 5.19
549Mehis METSMA198310.37113.82
550Ralf KIVIL200510.24611.9510.9010.14 9.53 8.69
551Otto Toomas KIBENA200110.201615.45 9.63 9.26 8.34 8.31
552Rein KIISLER194110.13313.1912.78 9.80
553Ago KäIS195310.08113.44
554Christian LääN0 9.77113.02
555Reigo LEHTLA1970 9.56112.75
556Bert Joosep PANKER2006 9.192410.6610.13 9.48 8.41 7.26
557Tõnu KARP1957 9.08414.99 9.86 8.70 6.79
558Daniel SIBUL2004 9.02912.92 9.71 8.43 7.20 6.83
559Rasmus SAARE2005 8.991511.40 9.60 9.19 7.70 7.04
560Vello KROHN1940 8.78618.7811.06 8.36 3.31 2.37
561Mati KARP1952 8.71417.1711.40 5.99 4.17
562Askar NEUMANN2001 8.65219.85 1.77
563Toomas NAELAPää1950 8.62918.46 8.39 5.99 5.66 4.60
564Raivo MITT1971 8.62518.48 8.92 6.27 5.51 3.92
565Roman KATTAI1966 8.59111.45
566Tiit OLJU1954 8.57512.8411.7410.56 5.37 2.35
567Tõnis SAARNAK1977 8.47111.29
568Jari JULGE1993 8.38111.17
569Marken MURUMAA1986 8.32111.09
570Maido MäOMA1984 8.14110.86
571Markus JUHKAM2007 8.081415.95 6.93 6.04 5.85 5.61
572Madis HAUG1965 8.02524.20 8.39 3.47 3.02 1.00
573Toivo MURAKAS1985 7.89316.1410.00 1.69
574Mihkel JäRVE1985 7.74219.31 0.03
575Jaan Peeter VILJAMAA2003 7.70316.68 7.47 3.01
576Jakob KOPPEL2006 7.581817.94 6.28 5.26 4.43 3.97
577Stanislav TOLMATSOV1986 7.55110.07
578Riho KILP1941 7.49713.83 9.94 8.43 3.74 1.53
579Aleksander HLEBNIKOV1971 7.411 9.88
580Henry-Markus RADALA0 7.361 9.81
581Anton ROOLAID1977 7.331311.95 8.97 6.67 4.60 4.45
582Valter PLOOM1941 7.28217.97 0.22
583Oliver TENNISBERG2003 7.181 9.57
584Priit PAABO1982 7.16211.53 6.37
585Sander SAARING2005 7.084 9.41 7.79 7.22 7.03
586Indrek PEIL1973 6.961 9.28
587Ekke Tõnn RüTMAN2003 6.82711.13 7.04 6.44 5.78 3.73
588Robert PIHU2002 6.75516.82 8.16 5.86 2.83 0.07
589Lev MIGDALSKI1939 6.62516.25 8.39 8.31 0.09 0.06
590Siim ROHT2005 6.604 8.70 8.60 7.93 4.09
591Hendrik LAANEMAA2003 6.571 8.76
592Igor ZURJARI1959 6.511 8.68
593Laur-Rogert SULG2006 6.5018 9.76 7.78 5.64 4.67 4.64
594Maanus UDAM2006 6.4516 8.66 6.29 6.04 5.86 5.39
595Aleksandr GNIDENKO1961 6.31418.95 8.73 0.27 0.10
596Mattias VõSUPäRG2003 6.282 9.24 6.45
597Karel JUNG2007 6.2110 6.90 6.43 6.04 5.85 5.82
598Markus LEPMETS2001 6.20215.02 0.47
599Laurits RüTMAN2005 6.11912.40 7.42 4.42 3.20 3.13
600Vladimir VARI1947 6.03314.30 4.47 2.52
601Matis MäRTSON1965 5.991 7.99
602Vello LOORITS1941 5.99210.76 4.21
603Ivo TAMLA1960 5.88313.61 4.56 2.59
604Jaan TIITS1950 5.691 7.59
605Raivo LEHT1953 5.331 7.11
606Arnold KRISTJUHAN1969 5.321 7.09
607Robert SANDER2005 5.086 9.40 7.98 3.81 2.14 2.07
608Indrek VOLENS1973 5.071 6.76
609Enno LELUMEES1939 5.053 8.58 8.19 1.05
610Mihkel TAMMER2005 5.001 6.66
611Meelis ATONEN1966 5.001 6.66
612Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
613Mario ATONEN1995 4.701 6.26
614Kaspar KAROLIN2005 4.628 8.91 5.50 3.80 2.65 2.23
615Kaur HALLIK2006 4.464 6.31 6.14 5.21 2.15
616Lauri EHRENPREIS1981 4.441 5.92
617Sander KOLLOM1971 4.401 5.86
618Toomas MATTUS2005 4.376 7.22 3.94 3.59 3.57 3.54
619Heiki REBANE1982 4.231 5.64
620Taimo LIPP1974 4.201 5.60
621Siim TüRK1993 4.141 5.52
622Mihkel TALI2006 4.0717 8.97 3.88 2.83 2.44 2.22
623Hans KOPPEL1995 4.002 5.39 4.61
624Kaspar AADLI2004 3.992 9.96 0.01
625Joosep AINJäRV2002 3.952 6.50 3.37
626Heino PEETERSON1937 3.952 5.08 4.79
627Kari HOVI1949 3.811 5.08
628Paul PIIRIMäE2006 3.746 6.23 5.45 4.86 1.18 0.98
629Rando JAAKSOO2007 3.7110 4.29 3.86 3.66 3.64 3.08
630Pärtel KüLVIK2007 3.637 5.00 4.51 3.20 3.02 2.44
631Villem PIIRIMäE2008 3.521 4.69
632Karel KURAGIN2001 3.462 6.45 2.20
633Raiko ALLIKSAAR2006 3.406 6.24 4.94 2.64 1.95 1.23
634Kaarel KOITMETS1936 3.348 4.40 3.77 3.49 3.04 1.98
635Andreas KEPP2003 3.332 7.69 0.63
636Andres VESILIND1977 3.282 4.26 3.95
637Taavi TäNAV1984 3.223 5.71 5.54 0.11
638Dmitri JAKOVLEV1988 3.161 4.21
639Kurmet KUTTI2005 3.135 6.61 4.54 2.76 1.57 0.16
640Riko MäESAAR2003 3.133 8.01 2.95 0.07
641Pjotr AKSJONOV1948 3.104 5.65 3.35 3.15 1.63
642Paul Theodor ZUPPING2003 2.992 7.43 0.05
643Eric VOOLAID2003 2.982 7.40 0.04
644Reiko KALLAS2006 2.917 4.17 3.28 2.93 2.53 1.65
645Andreas TäHNAS2003 2.873 5.78 2.18 2.16
646Vladislav MOISSEJEV2002 2.85610.46 3.35 0.25 0.16 0.04
647Andre BELJAEV2000 2.841 3.79
648Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
649Andrei MITENKOV1962 2.711 3.61
650Hugo Enrico PABOR2005 2.622 4.56 1.99
651Audun PALO2008 2.611 3.48
652Robert SAMMEL2006 2.581 3.44
653Peeter HARRO1947 2.551 3.40
654Oliver KIMASK2004 2.488 5.11 3.56 3.49 0.15 0.11
655Marlon VIRVE2006 2.426 4.66 3.40 2.35 1.34 0.33
656Erki UBINA1975 2.372 3.58 2.34
657Heini KOPPEL1947 2.341 3.12
658Christopher LääN2001 2.231 2.97
659Martin TAMPUU1999 2.212 5.32 0.21
660Kalev BOGDANOV1956 2.171 2.90
661Kerten MATTO2002 2.095 3.58 3.38 1.44 1.12 0.95
662Märt VIIDU2007 2.006 3.54 2.94 2.06 1.16 0.31
663Kiur KALDMAA2007 1.893 5.28 1.02 0.38
664Juhan TAMM1945 1.761 2.35
665Kerto KAASIKU2007 1.721 2.29
666Hendrik VIJA2002 1.603 4.78 0.54 0.33
667Erik KERSNA2007 1.546 4.05 1.36 1.06 0.70 0.54
668Roland JOHANSON2007 1.496 2.22 2.13 1.63 1.07 0.39
669Feliks KIPPER1931 1.475 3.01 2.39 1.75 0.16 0.05
670Kaspar Mathias KORROL2007 1.393 4.09 0.49 0.32
671Sven-Andres NIGLAS2004 1.375 3.26 2.14 1.38 0.04 0.01
672Otto PLUUM2006 1.342 3.31 0.03
673Maarius KOTSULIM2006 1.273 3.74 0.64 0.10
674Jaak VääRSI0 1.241 1.66
675Uku VIISPERT2004 1.199 3.20 1.43 0.49 0.48 0.33
676Guido TREES1958 1.161 1.55
677Markus ZIMMERMANN2006 1.147 3.15 1.43 0.64 0.25 0.22
678Laur LAANETU2006 0.971 1.29
679Toomas ROOLAID1981 0.911 1.21
680Anton VONK2007 0.911 1.21
681Romet KRIKS2007 0.855 3.00 0.55 0.29 0.24 0.18
682Markus EINBERG2005 0.832 1.19 0.88
683Jan-Erik KäRNER2006 0.792 1.97 0.01
684Kevin KASAK2006 0.787 1.52 1.09 0.54 0.45 0.31
685Karl-Mattias JUHKAM2009 0.771 1.03
686Mathias LOONA2004 0.742 1.60 0.26
687Kaspar KIMASK2005 0.685 1.81 1.29 0.24 0.03 0.01
688Jan TSIZIK2004 0.671 0.89
689Mehis MOOR2007 0.633 2.20 0.03 0.01
690Magnar MõTTUS2007 0.562 1.26 0.14
691Hugo RüüTLI2008 0.515 2.14 0.26 0.11 0.05 0.01
692Henri PERILLUS2005 0.485 1.04 0.85 0.44 0.04 0.03
693Mairo TOHUS2003 0.422 1.05 0.01
694Kaspar MILL2004 0.382 0.93 0.01
695Joosep LOOST1983 0.261 0.35
696Kaspar JOALA2005 0.241 0.32
697Christopher VAKRõõM2007 0.221 0.30
698Ats-Kristjan KASEMäGI2006 0.181 0.24
699Alar HEINRAND1977 0.181 0.24
700Mihkel Herbert PAIS2002 0.171 0.23
701Agu LIPPING1943 0.102 0.25 0.01
702Reigo KEEM2007 0.093 0.17 0.10 0.04
703Kardo KUTTI2008 0.041 0.06
704Neeme KALDA1983 0.021 0.03
705Darius KOSTõGOV2004 0.011 0.02
706Ove-Markus KASEMäGI2007 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 107.42
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind