Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988113.757122.41120.17111.24107.92107.02
2Lauri SILD1990108.028115.91108.91106.28105.40103.61
3Kristo HEINMANN1989103.8215113.84102.57101.65100.96100.07
4Sander VAHER198589.676100.5692.3192.2185.8377.45
5Ats SõNAJALG199088.181493.8990.4086.8886.8482.87
6Sergei RJABõSHKIN199287.571197.1694.5786.0083.5876.54
7Jaagup TRUUSALU198878.351182.9779.4576.6276.3976.33
8Uku-Laur TALI199277.301182.1378.4375.8375.1075.03
9Reigo TEERVALT199475.911682.9281.9672.1071.4071.15
10Andreas KRAAS197875.491083.2778.9074.6973.1667.41
11Reimo LIIV199473.661676.9774.7372.8472.0371.75
12Kenny KIVIKAS199172.14498.4191.2786.4084.63
13Kaarel Hendrik ZERNANT199869.931674.6971.8569.9967.6065.51
14Lauri MALSROOS198668.53681.5773.5766.1261.6959.70
15Alar KUME199068.431773.1170.5067.6767.3563.54
16Marek KARM199066.78877.9573.4469.2357.9055.38
17Kaarel VESILIND200066.511070.2668.2967.3265.5861.10
18Oliver KüTT199865.31874.7271.1562.4560.8257.42
19Andres RõõM199964.461074.2166.4665.3858.7957.47
20Ain FJODOROV197264.291069.0765.5563.4663.4559.92
21Lauri PäHN199864.21969.2068.2364.1964.0255.40
22Siim KLAIS198663.231166.9864.9262.6462.3559.28
23Randy KORB197163.07967.1064.7864.7060.0658.73
24Kustu KüNNAPAS200162.441669.7367.6360.3357.3557.14
25Alar ABRAM197262.38968.5564.4460.2259.9458.74
26Andrei NIKITIN196862.201665.0563.4961.2660.9260.26
27Andres SAETALU199562.011171.8866.5858.0157.4256.16
28Tarmo SIIMSAARE198161.85866.2563.0562.5761.4555.92
29Kiur Erik EENSAAR199961.821667.2963.3060.1559.8658.49
30Tiit TäHNAS198060.991569.9461.9758.6157.4157.03
31Hannes POOLAMETS199460.79771.6764.7559.4855.8952.15
32Hando ALLMANN200160.602164.2063.2658.9458.3958.19
33Sander PRITSIK200160.312167.9660.3359.9057.3356.03
34Tiit TALI196059.441361.6960.6760.2257.9056.74
35Alar VIITMAA197059.32766.3363.4160.0953.9852.77
36Jürgen EINPAUL198358.62566.0462.8459.7552.9651.52
37Erik AIBAST197358.47566.0664.9762.0950.3048.95
38Priit PääSLANE196758.311163.3262.0055.9355.8454.47
39Sander MIRME198158.301264.2059.7056.6556.2954.67
40Meelis MERENäKK197458.081260.7359.3357.2356.5956.52
41Sander NAHKOR198858.00965.7857.7857.6454.4354.36
42Karel-Sander KLJUZIN199957.92669.6064.2157.4453.9744.37
43Mati KORROL197357.621959.2058.7558.1256.3055.74
44Raivo REIMAN196957.33760.9559.5459.4854.0352.65
45Mati TIIT197156.65764.1858.4854.2453.8652.51
46Meelis ZIMMERMANN196856.481160.3658.3855.9054.0153.74
47Kaarel KALLAS198256.421261.5856.4555.6454.3254.10
48Mart KOPPEL196956.271658.8656.8455.7455.7054.20
49Maido KALJUR196056.132158.9857.2755.6454.6154.16
50Tõnis LAUGESAAR199455.78474.6873.8665.5664.81
51Janek KäHR198355.401557.6957.2556.2153.6552.19
52Inno LING196555.291258.0257.1555.7052.8752.72
53Jaanus REHA195955.141560.2259.9154.5951.1749.80
54Lauri BEILMANN197655.121060.5254.6154.1753.7952.50
55Kaupo JäRVE197454.941861.4856.0053.5152.4351.30
56Eduard PUKKONEN196054.901359.1455.7055.3753.1051.21
57Raivo PELLJA196454.751261.6356.4955.3351.4448.87
58Ilmar UDAM197354.711560.6956.1554.5151.3150.89
59Rasmus KRUUSA200054.43663.6055.5952.9151.7448.30
60Heiti HALLIKMA197054.36663.3858.5154.4549.5845.90
61Antti ROOSE196454.331758.4655.9953.6452.9450.64
62Andres TALVER196054.231659.1154.7153.6752.5451.11
63Mati PREITOF196054.191858.3056.3755.4950.6050.18
64Ott RAKKASELG197953.821062.7756.3456.0848.1345.78
65Allar KIVIL197653.75556.5656.0756.0251.6448.45
66Mati MäGI197853.291256.0153.9653.4151.9551.14
67Urmas SULAOJA196353.261159.4857.0053.8748.9047.04
68Kaido NURJA196953.17756.4656.3954.4350.6747.91
69Allar PADARI196852.981258.4458.3251.7648.2948.10
70Tõnu TäNAV196352.62656.2554.2752.4450.7449.38
71Rain EENSAAR197452.59475.0368.4861.5657.90
72Andrus RäMMANN196052.521563.0453.2451.8951.2843.13
73Raivo LAANEMETS196852.15654.7353.3351.4851.1050.12
74Meelis MäLTER197551.951458.9252.7149.8049.3548.96
75Paavo RõIGAS196951.831255.6753.4651.0249.6049.40
76Taivo TIMMUSK198351.68758.6756.8648.4548.1746.27
77Danilo PIHT197251.551454.6052.7851.7349.8948.77
78Mairo KIRSS198051.45867.1351.8850.1845.0942.99
79Kaljo JULGE195751.411854.3353.3350.2449.8949.27
80Erko JAKOBSON197951.301360.3054.4751.3145.7044.74
81Taivo TALI196651.211158.7352.1950.9448.1946.02
82Tanel KANNEL197350.69654.2951.4950.3249.5047.85
83Vladimir SAVINOV196450.661058.2454.1948.3446.4746.06
84Raiko MARRANDI200150.231260.3256.8145.2444.5644.23
85Tarmo KLAAR197450.212454.2950.6149.6448.7247.81
86Toomas MARRANDI197950.19557.7555.8653.5546.0737.71
87Mehis MURU198950.13567.6165.0560.2150.42 7.37
88Toomas MAST196450.05758.4852.0751.4545.8342.41
89Martin AUNIN197150.02852.0951.2550.8148.6147.35
90Tõnu ILVES196349.961155.1349.7149.5047.9047.58
91Timo PALO197949.89860.3552.4947.7145.1343.79
92Dmitri SHVED197049.51857.5450.9547.4146.3145.34
93Ülo VIRU196449.281052.3551.4350.0647.6244.96
94Sander ANNUS197349.16653.0352.9348.8445.6945.29
95Raido KISS200048.901256.2451.4248.5944.5343.73
96Priit TALU197248.54659.5950.9648.2342.7841.14
97Ivo MILLER197748.461653.2950.8946.6346.2145.26
98Raido LAIDLA198648.16557.3156.4853.4651.5721.98
99Peeter PIHL198447.58387.5078.4272.00
100Raul LAAS195947.572052.7649.0145.9945.1244.96
101Olle Ilmar JAAMA200447.571454.1251.1646.9243.2842.36
102Maksim GUREJEV196347.55856.2749.4045.9043.6142.57
103Eerik PRIKS200147.52953.8649.4845.5145.0243.74
104Lauri OLLI197247.391058.6154.6854.2542.3427.05
105Aleksander KEPLER200147.351553.8847.2046.4044.8444.42
106Vjatseslav SAFONOV200247.231054.5153.1250.6342.3635.53
107Arvo KIVIKAS195047.131151.2250.8745.3144.3143.95
108Rain JAAKSOO198346.791152.0247.4947.3347.1039.99
109Lauri TARLAP197546.452350.7745.5445.5445.2345.19
110Rein UNT194946.321449.1046.6846.2445.9643.60
111Mart KüLVIK196046.11550.7448.6045.0843.9242.21
112Jüri ROKKO195346.002451.6446.2645.3343.6843.07
113Margus KLEMENTSOV197245.751047.4446.5446.1945.1243.48
114Martin KAUP197545.69655.9654.4445.3942.1230.56
115Raul KANGUR197045.581049.1747.4145.4744.4641.39
116Toivo SAUE194845.531052.3845.5544.3642.9142.43
117Vladislav PAHHOMENKOV197145.501449.5548.3944.0643.5741.91
118Jürgen JOONAS200345.391353.1847.9846.5741.4037.84
119Lauri RUBERG198745.18753.1048.8843.8540.4839.57
120Kaido HALLIK197344.42458.4355.5554.8353.27
121Jüri MERIRAND195544.341946.4146.1046.0545.9037.24
122Toomas TALUMAA197044.17751.0543.5742.9242.6240.70
123Kai SAKSMAN195044.131046.0144.6543.6243.6142.76
124Rein ROONI195744.121747.2644.3043.7942.9142.35
125Andrei MITENKOV196244.11849.5646.5243.5141.2739.69
126Kevin HALLOP199744.05655.2651.5444.1235.2134.11
127Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
128Väino ELLAMIK197143.82648.7244.2742.5542.4341.15
129Indrek LILLSOO197343.70747.3947.2841.7141.6540.45
130Olle KäRNER197743.58380.1175.5362.27
131Raio PIIROJA197943.50460.2153.1353.0551.11
132Heini TAMMIK195343.392247.9846.5641.6840.8839.86
133Arthur RAICHMANN197243.29749.2345.3643.2340.1038.53
134Matti BETLEM196043.17653.1344.9644.4837.5235.76
135Aivar MEINDOK196243.15654.7445.4841.3138.2036.02
136Mihkel NAHKUR195943.15946.3044.5444.0642.4838.36
137Marko KüLAOTS197843.12950.0649.0541.0239.4236.03
138Erki KRIKS197642.96849.1444.3842.6739.6838.91
139Martin Erik MARIPUU200242.951052.5745.6740.5640.4835.48
140Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
141Priit POOPUU198041.93458.4155.8853.1942.15
142Urmas TAMMEMäE196041.88951.0042.8838.9938.6537.88
143Samuel KOLSAR200341.631051.2442.4440.1937.5636.71
144Neeme LOORITS196841.52461.1258.5352.6435.29
145Madis OSJAMETS198141.47843.8243.6143.4840.4635.99
146Mihkel MAHLA200341.231257.5550.8233.2832.5231.96
147Riho MäNNI195141.211345.0343.1142.7438.7636.41
148Martin MURAKAS198941.09844.4543.2141.5140.2236.06
149Koit PAASMA195040.901144.3443.3039.9239.3537.61
150Tiit TATTER194840.761344.2141.7041.2438.4238.21
151Vallo VAHER197640.71746.8845.9639.4936.7034.50
152Rain LILLSOO197040.26550.5346.3245.0741.1418.25
153Tiit POOPUU198140.22455.2754.9450.7840.09
154Rein KRIKS195139.741147.0741.1038.8135.9035.80
155Raivo ERIK196839.57543.9843.9843.8942.4123.59
156Rafael GORDON194639.341144.1241.0839.8435.8335.83
157Eero RUOKAMO195339.32747.6141.8038.4136.2032.57
158Anti PARIK195339.271545.3340.8839.4935.6535.00
159Mihkel MäLTER194538.941544.2939.4339.1036.3735.51
160Peep KOPPEL194638.771941.1239.3238.1137.8737.42
161Kalev RUBERG195938.67941.6939.4739.4436.8335.93
162Urmas LAEV196238.67941.0039.4738.6437.3636.86
163Jaanus JõGIS197638.44552.7546.4638.4536.9617.57
164Ülo VAINURA194638.411340.8740.2738.4836.2436.20
165Rain VELLERIND196538.08849.0641.4136.6233.1230.18
166Jaak ROHTSALU196037.95844.9444.2636.0935.3529.13
167Markus KALJUR200637.832044.2442.0641.2732.3329.23
168Aleksander PRITSIK196237.801341.5139.9438.6535.9033.01
169Artur SOO200337.772042.2438.2336.6536.0835.65
170Dag AINSOO197737.73454.5747.6843.4142.99
171Tõnis JääDMAA200237.501448.7736.5235.0934.2432.86
172Raivo PANKER196537.481541.1638.1336.3336.2635.50
173Andres VIIRA196737.42850.0438.7237.1232.7228.50
174Alar ALAJAAN197937.091046.9842.1840.6527.8427.82
175Märt KESKüLA197636.93550.9039.1436.4433.5624.62
176Heiki SAVITSCH197236.52843.9837.2336.0435.1330.23
177Heno IVANOV197636.41449.2649.2244.6238.95
178Marek ATONEN197736.28458.8949.1644.7128.66
179Rein HANSTEIN194935.831040.5335.2535.0134.4133.94
180Ragnar ROOBA200235.72455.1448.0038.3337.14
181Tago TEETAMM197535.72640.9935.3835.3034.8432.08
182Enar NõMMISTE198735.71447.5146.4842.9641.58
183Lauri LEPPIK196435.661736.6836.2635.7435.1434.50
184Rein ZAITSEV196935.41644.9637.6136.0629.3329.07
185Priit ÖVERUS196635.18448.4147.6840.2139.59
186August JAKOBSON200634.721640.5437.7335.8732.8026.66
187Kasper KEERBERG200134.44453.6252.4640.7125.39
188Lembit NöPS195134.431239.9236.9033.8832.6428.79
189Indrek ÜMARIK196534.34361.3758.5551.80
190Ilmar KIRJANEN195034.10741.1038.3434.5333.3623.19
191Udo LüüS195533.951541.5937.1032.3929.7128.96
192Mart OSTRA196933.81838.7535.3333.9731.1629.82
193Heino OLLIN199633.62285.4282.68
194Aleksandr SHVED199233.55458.1351.0142.7815.82
195Mehis UDAM200433.541337.2836.8733.4832.1827.90
196Vello POST195833.39736.8335.5634.1631.5628.82
197Kristjan LEIGER197033.341035.8635.7933.8231.9529.27
198Tiit PLOOMPUU195133.231738.6632.6231.7931.6731.42
199Margus MARRANDI197333.17444.8244.4540.1836.41
200Tauno KURE195733.081042.0233.4530.4830.3229.15
201Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
202Tarvo AVASTE196932.64359.6853.9949.52
203Olev PIIRISILD200432.311141.8630.9030.7229.0529.02
204Guntis ARNICANS196832.21361.0957.7042.26
205Margus LEHTME198232.09549.0337.5035.3433.66 4.92
206Kalle NELK195032.071241.6732.0929.8529.3827.34
207Kristofer PäHKLEPA199931.88547.2736.0630.0126.8919.19
208Veiko VINKEL199631.59456.0239.6536.8825.40
209Ragnar ILP197931.49640.2336.5331.5129.0820.12
210Kristjan-Martin KIRJANEN199431.17734.4432.1130.2529.5429.52
211Oliver IMMATO198631.12357.1049.3749.14
212Ossi PRIKS200530.821047.9030.1326.1025.3324.66
213Koit KOLSAR197730.73644.6839.4225.8623.0720.63
214Andres KäVER197430.55936.6335.4430.8227.0022.88
215Aimur RAUDSEPP195530.391131.7231.3829.7029.5929.55
216Toomas TELGMA196529.98937.7835.3431.9423.7121.11
217Ragnar KRUUSLA198529.95358.1753.2738.29
218Andres LAUBA197729.79352.2548.6948.01
219Margus JAANUS196229.78536.9934.3228.9424.7123.95
220Eero MõTTUS197429.46446.2239.3631.9729.76
221Mairolt KAKKO196829.39356.7051.7638.47
222Andrus SIPSAKA196129.37744.9728.5628.5324.7720.04
223Tõnu SIKKAL195529.34833.6029.7629.3227.0227.01
224Tarmo KUUB197829.17446.5842.6740.8215.78
225Enn JAAMA196928.95351.0750.2543.42
226Siim TURBAN200128.61836.9131.3030.5224.9719.33
227Jaak JAAGUS195628.13734.8331.0326.9926.3021.50
228Kalmer KEEVEND195727.771340.6032.1624.2222.6619.22
229Tarmo RAIDMA196927.76441.3438.1334.3125.03
230Silver EENSAAR197827.61271.6366.43
231Jaak REIMAA195527.47631.7528.4327.9524.7224.50
232Andy KARJUS196627.25442.5032.0431.5430.15
233Nansen PALO200527.171433.1930.7825.1223.5023.28
234Silvar SAVOLAINEN197427.11540.7540.2026.0014.4114.18
235Mihkel JäRVEOJA198626.93271.9962.67
236Tarmo TOLM197926.73349.4243.3640.86
237Andrus VIILMA197826.67534.0430.1728.7920.1720.16
238Enn AEDNA194426.251334.0824.8924.6624.1323.50
239Juho WESTERLUND198926.23284.9546.18
240Gert SAAMANN196826.13439.9530.9330.8028.97
241Tõnu RAID193925.981527.1226.6925.7425.3025.05
242Ahto KARU195525.94832.2226.8226.6523.2120.81
243Timo KUDRE200525.801531.7631.6523.9222.1319.54
244Chris Marcus KRAHV200525.751631.4125.5625.0123.4823.29
245Karmo TISLER200025.601930.3029.1823.6822.4822.35
246Hanno-Laur KUNNUS200125.501127.2126.1825.9325.0523.15
247Viktor KASSATKIN197125.49343.3642.7241.38
248Kalju TOOMAS194725.28832.8129.5627.0424.7912.22
249Ülo TIMUSKA196125.09439.6539.5328.3017.97
250Valeri KURAGIN197325.08437.6435.5327.5924.62
251Tõnu ILLARU197124.97345.7739.8539.21
252Raiko ALLIKSAAR200624.841036.1532.2621.9117.1216.77
253Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
254Olavi LOO197124.37343.8341.4536.57
255Kalvo KRIISK197924.36530.9725.3224.7524.4416.31
256Mihhail TAIVERE194024.351227.8823.8623.6623.4222.91
257Rauno PAHAPILL200024.29830.2625.6422.4921.6521.41
258Mattias MAIDLA200324.041738.2434.9616.6515.5514.81
259Daniel VASSER198323.87346.7640.9831.63
260Juhan BACHMANN194323.861427.6424.6623.0722.3021.64
261Hannu PLOOMPUU198723.43342.0538.0837.01
262Elmo PäRNA194423.351427.4426.5224.7219.9318.12
263Alar ASSOR198523.32347.0942.1227.39
264Rainer KRAVETS200022.96257.9156.88
265Marko SüLD197822.73439.1434.7320.1219.65
266Anti SULAVEE198322.67262.4550.89
267Mati POOM194422.492023.8623.5223.4522.2419.36
268Pear POST196622.04341.1737.9631.09
269Viljar VAINOLA197522.03925.8325.2820.6620.5117.86
270Jaan VIIRMANN200221.97449.8836.6214.97 8.40
271Siim LANNES197821.91436.5127.7424.6320.67
272Sixten SILD196421.82337.9836.4934.64
273Madis HAUG196521.75926.5123.5523.0321.3914.28
274Maanus UDAM200621.361435.3120.7218.1317.0415.61
275Joonas HALAPUU200021.34352.1834.2320.27
276Bert Joosep PANKER200621.332126.0221.9821.9419.5917.10
277Ando POST196021.30337.1935.9833.31
278Rein TOOMAS196121.26438.4835.3630.58 1.86
279Ralf KIVIL200521.20626.3624.4824.1521.09 9.94
280Artur RAUK198621.18258.8047.10
281Rünno SULG197321.181133.7623.1317.9717.2113.81
282Kevin Markus KORROL200421.14938.2731.3013.5112.2510.37
283Markus JUHKAM200721.011923.5021.8021.4819.3418.91
284Endel REMMET193720.98822.8322.2421.0519.7219.08
285Rein KüTTIM193920.90428.4927.3625.9822.65
286Rene POST199220.89261.2743.16
287Otto Toomas KIBENA200120.881423.1121.3021.0319.5819.36
288Igors BOGDANOVS196920.72430.0326.1724.5122.89
289Kristjan KARABELNIK198120.69251.9651.47
290Kaspar KAROLIN200520.651322.8822.6919.6819.0418.94
291Sven ORAS198920.60340.1232.5730.29
292Priit NARUSK197720.26341.7237.6321.93
293Tarmo TARLAP197019.98334.9432.7032.27
294Mart ELLER197219.85336.2132.1530.90
295Toomas VOOLAID196619.51431.6527.4226.7711.70
296Oliver ANNUS200319.51544.7141.59 8.43 2.22 0.58
297Ranno KANNEL200519.46439.5539.4415.28 3.02
298Renno MERENäKK200519.451123.9722.2819.5215.7415.72
299Ain NEMVALTS196819.35336.9433.5826.22
300Priit RANDMAN198919.34257.3939.31
301Jüri TäHEMAA194419.27721.3619.9219.1218.4317.53
302Kalmer KOOSAPOEG197219.18339.4933.6222.77
303Ants TAMM194319.051622.3018.6618.5418.3817.39
304Marti RANNE196918.81338.6733.0422.34
305Tauno MURAKAS198018.80341.9233.3318.75
306Kurmet KUTTI200518.70838.9524.2513.41 8.85 8.04
307Indrek REITSAK197718.69248.6744.78
308Väino AUL194818.47438.3228.6919.92 5.44
309Aleksei KOMAROV197618.41339.9727.7424.35
310Nikolai KUHA194118.41623.2321.9417.1015.4114.37
311Argo KAUGE196418.12434.3330.8822.87 2.52
312Oleg KOSHIK198517.89527.0016.9816.4014.8214.23
313Arne KOLK195017.87523.4822.0117.2813.8712.73
314Sven RINGVEE197917.84336.0735.4717.65
315Agu KOPPA194717.591621.1320.6017.0616.4112.75
316Mikk PõDRA198417.52336.3330.1821.09
317Riho KLEMENT198917.19334.0033.9318.04
318Mart ARU197417.17247.1138.72
319Mihkel ABRAM200317.15627.4422.2618.99 8.63 8.43
320Ando VIISPERT197616.83941.7320.9012.47 4.86 4.20
321Tammo ESTA197416.79243.3840.56
322Fred NEEDO198316.78242.9240.97
323Mati PILT195116.46328.3027.0726.91
324Johan ALENIUS196716.05244.9935.28
325Märt KIVILA198216.00241.7738.23
326Jaanus VILJAMAA196315.80432.0824.5519.41 2.96
327Kaspar ANNUS200615.71242.6235.91
328Mart JAKOBSON197215.66335.8821.4021.04
329Alo SäKK015.54248.1029.60
330Oliver KIMASK200415.511518.9217.7716.4714.2510.12
331Kerdo MäNNILAAN200315.41436.6216.3514.45 9.63
332Magnar ALEV197215.41238.5738.47
333Peedo PIHLAMäGI195815.38241.5035.40
334Mihkel JäRVE198515.31437.8416.6312.82 9.26
335Sander SAARING200515.27335.4723.2517.61
336Mattis ALLIKSOO197915.26250.6825.60
337Raul OLESK196015.22330.7323.8821.48
338Maido MäOMA198415.09240.3535.08
339Andres SAETALU196314.96174.81
340Kaarel BARINOV198514.94238.7735.93
341Raul VIITMAA200214.80244.9429.06
342Rimmo RõõM199614.56172.79
343Kaspar PääRSON200214.33237.3834.28
344Raido AREN198314.29335.2032.70 3.53
345Jakob KOPPEL200614.241218.0615.8712.5012.3912.38
346Tõnu KUUSIK195614.06533.0118.06 6.59 6.54 6.09
347Ragnar LEIMANN198113.93439.1518.0311.58 0.89
348Jonatan KARJUS199113.83169.16
349Paul POOPUU195813.80238.6830.30
350Aare LIMBERG195313.78324.4423.6520.83
351Harry VEIDE195213.66234.8333.45
352Indrek MAHLA197613.63324.5122.1121.51
353Markus PUUSEPP198613.59167.97
354Jakob VESKE200313.57617.6415.1413.3112.94 8.84
355Paul AUG195113.53245.2622.37
356Kai WILLADSEN195213.49238.8228.63
357Marek NõMM197913.48167.41
358Mati KALLEMETS194713.44421.7520.6614.3110.48
359Karel KURAGIN200113.43522.8019.2112.58 9.22 3.36
360Indrek KAROLIN197313.36243.1423.64
361Heikki KYYRöNEN194613.29234.7431.71
362Timmo TAMMEMäE198413.26166.30
363Janar SAKS200213.25619.7015.7010.5710.2310.04
364Emil EENSAAR200413.12323.7122.7419.13
365Maarius KOTSULIM200613.071216.3913.7813.3211.2210.64
366Arne SAMMEL195512.99233.0731.88
367Tõnis VAIKSAAR198412.98164.90
368Siim PELLO200712.84727.8520.19 6.64 5.37 4.14
369Erkki PENU197112.75245.2618.49
370Rasmus SAARE200512.75918.3412.2212.1510.7210.31
371Petri VääNäNEN197512.57162.87
372Martti PARVE196112.57162.84
373Meelis MäLBERG197012.43237.6924.47
374Mati RANDOJA194912.40333.6328.22 0.14
375Martin TAMPUU199912.36235.4526.33
376Laur-Rogert SULG200612.351816.5314.3111.96 9.76 9.19
377Ago KäIS195312.23232.9628.20
378Heiki TOMANN198012.15231.3529.40
379Tarvo KLAASIMäE198112.05160.25
380Marek MäOMA198611.87159.35
381Matti YLILUIKKI196511.72158.60
382Märt MARIPUU198111.67232.4625.90
383Hendrik LAANEMAA200311.38516.6415.2913.96 7.82 3.20
384Risto RANDMA197711.33237.3019.33
385Heljus SAKS198911.25244.6611.60
386Urmo KESKüLA197711.18155.92
387Jaan TARMAK198511.15155.73
388Martin TõRRA194111.02620.0018.6111.93 2.46 2.11
389Kardo KUTTI200811.02533.3614.55 3.47 2.64 1.06
390Heiki RAMMUL194810.73523.4223.10 5.94 1.03 0.16
391Kevin JAASKA199910.65153.27
392Kaimo MAISTE198010.61229.8723.18
393Michael RAER198310.57236.9515.90
394Heino REBANE195410.56234.4118.38
395Kaspar Mathias KORROL200710.55329.8222.04 0.89
396Joosep TAMMEMäE199010.54152.69
397Tõnu LILLELAID198010.50152.51
398Andre NõMM197410.34151.72
399Kaur KASE198710.33151.67
400Laurits RüTMAN200510.30626.82 8.71 6.59 5.29 4.10
401Aare HUIK196910.29227.0824.38
402Toomas KOPPEL195310.25229.2821.97
403Taavi TATSI197810.18150.88
404Aivar LEHT197110.17150.87
405Toomas TAMMER197610.14150.71
406Tiit RIISALO196710.13150.64
407Henri PERILLUS200510.03915.7812.1510.07 9.39 2.77
408Veljo VASK1974 9.88149.42
409Martin OSMIN1979 9.86149.32
410Arvo SALA1970 9.81149.07
411Taaniel TOOMING1992 9.80149.01
412Arvo LAANEMETS1972 9.78148.88
413Martin VILISMäE1989 9.77148.84
414Jaan AINELO1958 9.76231.1417.64
415Kaido EICHFUS1975 9.61148.06
416Raul HINDOV1968 9.61148.05
417Sulev KRAAM1980 9.60148.01
418Andres ARUOTS1999 9.56147.81
419Einar LUUP1965 9.54147.71
420Marten VUNUKAINEN1991 9.52147.62
421Gion SCHNYDER1986 9.52147.61
422Jaak TEPPAN1984 9.49147.43
423Indrek VIIKMAA1971 9.42225.7221.40
424Kerto KAASIKU2007 9.42521.1214.08 6.26 5.06 0.59
425Lauri Juhan LIIVAMäGI1981 9.29146.45
426Jüri JOONAS1992 9.22240.91 5.19
427Aigar PINDMAA1957 9.18230.2615.65
428Georg PAAL2001 9.16228.1517.66
429Kaido LEPIK1990 9.09145.44
430Veiko HINTSOV1969 9.08145.42
431Aleksei SPIRIDONOV1972 9.05229.2415.99
432Mart SOOBERG1978 8.94315.6614.6714.38
433Raul KUDRE1970 8.91144.55
434Johannes TASA1950 8.86144.28
435Marko TEDER1985 8.85144.25
436Ando LAVRITS1979 8.80143.98
437Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
438Marek PRITSIK1987 8.78143.91
439Martin ILVES1942 8.77318.3817.37 8.08
440Rudolf MüRK1942 8.76318.2717.07 8.48
441Robin OLLI2007 8.76727.71 4.91 4.64 3.62 2.90
442Rain MURU1980 8.72143.60
443Timo SUPPI1978 8.71143.57
444Toomas TARVE1963 8.67143.36
445Tarmo PERTEL1983 8.67143.35
446Tanel KALM1984 8.64143.22
447Aleksander HLEBNIKOV1971 8.62710.82 8.67 8.42 7.83 7.36
448Karli LAMBOT1970 8.55226.8015.94
449Ilmar MõISTLIK1944 8.54322.3014.24 6.18
450Joe LEPP1967 8.53142.67
451Kaupo KALJUMETS1987 8.50142.48
452Kristo SIRK1999 8.49142.46
453Kalev KüLAASE1981 8.48142.39
454Allan ANNISTE1964 8.42222.0120.08
455Kristjan MAADE1973 8.36141.79
456Jürjo LOKK1982 8.30141.51
457Siim VANAHANS1980 8.27141.34
458Alari LUMBERG1982 8.21141.03
459Kuno ROOBA1972 8.16140.78
460August ALBERT1964 8.15140.77
461Jaanus AUS1974 8.13140.64
462Ats VIRUMäE1946 8.05418.1412.49 5.24 4.37
463Rait PALLO1974 8.05140.23
464Mattias BLEHNER1995 8.04229.4210.79
465Pärtel KüLVIK2007 8.031114.11 8.29 6.51 6.09 5.14
466Aares FJODOROV1980 7.98139.88
467Martin LAASMAA1984 7.92139.60
468Tõnu NURM1947 7.88139.40
469Mikk TALI1988 7.85322.3016.51 0.42
470Sven-Erik REBANE1992 7.84139.20
471Ahti BLEIVE1967 7.81139.05
472Toomas NAELAPää1950 7.76614.98 8.54 7.57 4.29 3.42
473Kristjan LINNUS1993 7.76138.80
474Kaspar MILL2004 7.71415.4114.72 6.61 1.81
475Priit POTTER1981 7.43137.17
476Mait TõNISSON1973 7.43137.16
477Kalju TILK1941 7.41321.1314.81 1.10
478Tiit OLJU1954 7.23319.4810.09 6.56
479Aimar JAAKSON1978 7.21332.05 2.59 1.43
480Villem PIIRIMäE2008 7.19513.5712.53 5.14 4.51 0.19
481Madis LEPIKSAAR1989 7.19135.93
482Tanel SAUE1974 7.13235.04 0.60
483Mati TATRIK1965 7.02225.40 9.69
484Tarvi OLLI1978 7.00134.99
485Tanel PAPP1995 6.86134.30
486Toomas VIIRA1973 6.84134.20
487Ardi KALJUVEE1983 6.83134.17
488Tarmo LILLSOO0 6.82134.09
489Janar MEES1974 6.76133.81
490Tõnu JääDMAA1966 6.71321.9311.47 0.15
491Andreas TäHNAS2003 6.54513.77 7.85 7.66 1.93 1.47
492Jaan KALLAK1981 6.51132.54
493Alo VAHTRE1999 6.50217.8614.62
494Erko ÕUNAPUU1974 6.35131.73
495Karel JUNG2007 6.348 8.92 8.10 5.12 4.78 4.78
496Marek LEINER1973 6.23131.16
497Andre BELJAEV2000 6.19411.86 9.86 8.29 0.96
498Hendri PARROL1991 6.16221.81 8.99
499Ott-Kaarel KALM1991 6.10216.0414.47
500Lauri ALLMANN1975 6.08223.95 6.46
501Jaan METSA1971 6.04130.19
502Mati KüLAASE1949 6.03130.15
503Silver REBENITS1978 6.01130.07
504Jukka KARVONEN0 5.99129.94
505Jaak KANNISTE1960 5.97129.84
506Villu SERV1999 5.96129.82
507Leonid MALIKOV1979 5.96129.82
508Jüri VANAVESKI1966 5.95129.75
509Joosep AINJäRV2002 5.92419.53 6.08 3.97 0.04
510Rait LILLE1971 5.84129.19
511Robert PIHU2002 5.83313.7811.73 3.64
512Rando MARRANDI1996 5.82129.08
513Roman SHVED1970 5.76219.05 9.76
514Kunnar VAHI1972 5.74128.71
515Martin LIIDLEIN1993 5.72128.58
516Tõnu KARP1957 5.69128.44
517Sergei SHVED1967 5.64218.34 9.84
518Rein KIISLER1941 5.57319.67 6.76 1.43
519Meelis LAURIMAA1983 5.55127.77
520Veiko LILLE1983 5.53127.67
521Erkki LEPIK1976 5.49127.44
522Arvo SOOSALU1952 5.46127.31
523Askar NEUMANN2001 5.42318.60 4.79 3.69
524Eerik LOSSMANN1964 5.36126.82
525Raivo ARU1976 5.33126.65
526Mati OJANDU1951 5.33126.63
527Rando JAAKSOO2007 5.3112 7.79 5.03 4.68 4.58 4.49
528Sander BLEHNER1972 5.22217.39 8.73
529Aivar PAAS1968 5.19125.93
530Andres PAE1970 5.14125.70
531Priit TRUUSALU1963 5.14311.43 9.15 5.11
532Otto PLUUM2006 5.125 9.46 6.87 4.76 3.00 1.53
533Meelis KADAK1984 5.10125.52
534Henri SOOME1993 5.07125.37
535Sander KOLLOM1971 5.03125.16
536Silver TILGA1982 4.99124.95
537Mihkel KALMARU1970 4.99124.94
538Paul Pärtel VELLERIND2004 4.92124.59
539Indrek JENTSON1964 4.90219.23 5.29
540Sergey SELEZNEV1990 4.89124.47
541Sass SAAT1986 4.89124.44
542Valdis PUZANOV1964 4.87124.33
543Ardo PAJUR1974 4.81124.05
544Jüri PüSSIM1942 4.77212.7411.11
545Taavet TUISK2003 4.74123.70
546Anton ROOLAID1977 4.747 6.79 6.73 6.34 2.14 1.70
547Romet SUTT1995 4.71123.54
548Peeter August LEHT1999 4.67123.33
549Kalev HUNT1951 4.66123.32
550Jaanus-Janari KOGERMAN1980 4.66123.29
551Paul PIIRIMäE2006 4.493 8.88 7.93 5.65
552Jaan OLVET1969 4.49122.45
553Madis ORAS1950 4.46122.28
554Tarmo SAARE1964 4.34121.69
555Peeter SALONG1982 4.32121.62
556Meelis ATONEN1966 4.31121.55
557Allan ROOSIMäGI1985 4.29317.09 4.31 0.03
558Lukas DEININGER1998 4.26121.31
559Marlon VIRVE2006 4.163 7.97 7.50 5.33
560Jüri KADAJA1953 4.11120.57
561Mart VERNIK1977 4.11120.53
562Rain KAUGE1994 4.07120.36
563Jaanus TEPPAN0 4.05213.31 6.96
564Indrek ROOS1978 4.05120.26
565Tormi VAHAR1991 4.04120.20
566Jari JULGE1993 4.00120.00
567Indrek ROASTO1980 3.98119.88
568Heino PEETERSON1937 3.97315.94 3.79 0.14
569Vahur PALU1965 3.97119.83
570Rein EIGER1972 3.95215.85 3.89
571Mihkel LIIVAGO2003 3.884 8.58 7.16 3.63 0.03
572Markus ZIMMERMANN2006 3.878 7.38 7.12 2.36 1.29 1.20
573Lembit VASSIL1941 3.82217.15 1.94
574Heini KOPPEL1947 3.81218.14 0.90
575Kaarel PIIRIMäE1979 3.77118.83
576Uku JOONAS2008 3.749 4.18 4.11 3.73 3.50 3.18
577Erik KERSNA2007 3.7312 4.67 4.55 3.52 3.04 2.89
578Aivar SARAP1969 3.72118.60
579Toivo MURAKAS1985 3.71118.54
580Audun PALO2008 3.709 4.66 3.96 3.82 3.18 2.90
581Veikko TAMLAK1968 3.68118.39
582Neeme KALDA1983 3.64118.18
583Uku VIISPERT2004 3.487 7.74 4.56 2.60 1.44 1.07
584Arti ALBERT1980 3.46117.28
585Vahur PAJOMäGI1974 3.44117.21
586Kristo KEEVEND1981 3.43117.13
587Mihkel TALI2006 3.415 9.22 3.45 3.17 0.80 0.41
588Juho HEINRAND1940 3.34116.68
589Mati KARP1952 3.31116.56
590Romet KRIKS2007 3.318 5.01 3.61 3.27 2.45 2.21
591Olavi MäTIK1974 3.292 8.58 7.89
592Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.225 6.11 4.05 2.88 2.56 0.51
593Evert PADARI1998 3.22211.34 4.76
594Arvo RAJA1961 3.21116.04
595Hans Gustav KõLJALG2004 3.20213.53 2.46
596Andri KEPLER2004 3.16212.73 3.07
597Kaarel TAMPUU2003 3.132 8.02 7.61
598Jakob VINKEL1941 3.09115.45
599Mauri SINNELä1952 2.99114.94
600Andres KEERNIK2009 2.986 4.52 3.94 3.68 1.43 1.35
601Toomas MATTUS2005 2.983 7.72 7.00 0.18
602Margus SARAP1965 2.94114.72
603Arseni KRAMARENKO2007 2.86214.10 0.19
604Raivo MITT1971 2.76210.58 3.24
605Martin PETTAI1983 2.70210.86 2.65
606Tanel LAANEVäLI2008 2.6210 4.23 3.52 2.46 1.49 1.38
607Andrei SEMENKOV1976 2.58112.88
608Konstantin RAZDOLSKI 2007 2.57112.87
609Kert PALLO2005 2.50112.51
610Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
611Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
612Vello KROHN1940 2.39210.97 0.97
613Juhan PAE2007 2.372 9.98 1.86
614Gregor NARUSK2006 2.34111.69
615Siim ROHT2005 2.24111.22
616Kiur KALDMAA2007 2.244 4.30 3.39 2.98 0.54
617Roland JOHANSON2007 2.196 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
618Pjotr AKSJONOV1948 2.143 8.79 1.87 0.04
619Kerten MATTO2002 2.103 3.67 3.44 3.37
620Daniel SIBUL2004 1.963 6.35 2.55 0.92
621Anti TOHVA2008 1.948 2.77 2.00 1.86 1.61 1.47
622Stefan KIVIL2009 1.893 4.33 2.61 2.52
623Magnar MõTTUS2007 1.8711 2.96 2.15 1.90 1.58 0.78
624Darius KOSTõGOV2004 1.851 9.24
625Mart VENDELIN1944 1.721 8.59
626Karl-Mattias JUHKAM2009 1.707 2.93 1.73 1.60 1.45 0.77
627Georg Sten TOOTS1999 1.681 8.41
628Rasmus TOMMULA2005 1.602 7.97 0.05
629Ove-Markus KASEMäGI2007 1.605 4.92 1.41 1.23 0.45 0.01
630Karl-Markus JANNO2007 1.597 2.14 1.78 1.74 1.20 1.07
631Janek JõGIS1971 1.581 7.91
632Märt VIIDU2007 1.543 4.13 3.23 0.36
633Teet BELJAEV2002 1.531 7.64
634Dmitri JAKOVLEV1988 1.521 7.58
635Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
636Henri KERSNA2009 1.503 2.97 2.90 1.64
637Lembit TALLI1949 1.501 7.49
638Feliks KIPPER1931 1.482 5.67 1.71
639Reigo KEEM2007 1.468 2.58 1.84 1.36 0.80 0.70
640Erkki PäHN2003 1.332 5.86 0.81
641Kevin KASAK2006 1.314 6.41 0.09 0.03 0.01
642Kalju VAIKJäRV1954 1.311 6.54
643Madis MEIMRE1979 1.271 6.37
644Robert SANDER2005 1.252 4.67 1.59
645Janar PäHN1976 1.251 6.23
646Romet PAATSI2008 1.217 2.11 1.80 1.16 0.54 0.43
647Kennet KEERBERG2007 1.171 5.87
648Sven-Andres NIGLAS2004 1.123 3.80 1.16 0.65
649Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
650Kaspar KIMASK2005 1.052 3.42 1.84
651Ivo TAMM1978 1.001 5.02
652Jakob KIRS2006 0.981 4.91
653Ervin PEIK1966 0.911 4.54
654Kristo OJA1996 0.881 4.40
655Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
656Ekke Tõnn RüTMAN2003 0.861 4.28
657Kusti PRIKS2008 0.831 4.16
658Alari UUSNA1969 0.821 4.12
659Martin Dominik LUKJANOV2005 0.811 4.06
660Eric VOOLAID2003 0.791 3.93
661Kalev KUKK1951 0.781 3.92
662Vladimir HANSING1970 0.762 3.57 0.25
663Margus MAIDLA1973 0.741 3.69
664Jaan Peeter VILJAMAA2003 0.731 3.67
665Sander Daniel LEHT2008 0.711 3.54
666Aksel KUKK2008 0.681 3.40
667Rain PAJUR1976 0.661 3.29
668Hillar PETERSEN1982 0.641 3.20
669Hugo RüüTLI2008 0.583 1.21 0.96 0.71
670Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
671Stanislav TOLMATSOV1986 0.541 2.69
672Vello LOORITS1941 0.511 2.53
673Reno Robin REHEMETS2008 0.504 1.47 0.70 0.31 0.03
674Alarich PAAS2005 0.481 2.41
675Hillar NIKKARI1963 0.461 2.32
676Otto Georg KIKERPILL2005 0.432 1.82 0.34
677Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.432 2.12 0.03
678Aare AAN1983 0.431 2.15
679Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
680Kaido REIMAN1978 0.391 1.94
681Rimo PALUSALU1972 0.351 1.76
682Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
683Oliver KASK2005 0.301 1.49
684Sigmar SEERMANN2002 0.291 1.43
685Mairo TOHUS2003 0.221 1.09
686Artur MICHELSON2004 0.211 1.06
687Dag KIVILA1964 0.191 0.94
688Vladimir VARI1947 0.141 0.70
689Jan-Erik KäRNER2006 0.132 0.57 0.10
690Jaan OLLINO1944 0.131 0.65
691Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.131 0.64
692Rein JõGISMAN2006 0.092 0.46 0.01
693Raul JõGISMAN2005 0.071 0.37
694Valter PLOOM1941 0.071 0.36
695Sander LEPP2008 0.074 0.21 0.06 0.04 0.04
696Ivo TAMLA1960 0.052 0.19 0.08
697Aleksandr GNIDENKO1961 0.031 0.17
698Laur LAANETU2006 0.021 0.12
699Karel Markus KäHR2009 0.011 0.05
700Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
701Kaur KOOSAPOEG2007 0.001 0.01
702Indrek NOOR2004 0.001 0.01
703Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 100.69
0
10
20
30
40
50
60
70
80
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind