Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988103.165114.93113.9899.7294.6192.57
2Kenny KIVIKAS199199.386103.66102.3899.4198.8592.58
3Kristo HEINMANN198987.74792.0890.4285.6985.6084.91
4Sergei RJABõSHKIN199287.17897.5188.7083.9782.9782.69
5Ats SõNAJALG199081.73889.5987.3877.9377.8775.88
6Jaagup TRUUSALU198880.92689.3988.6585.4473.0468.06
7Reigo TEERVALT199476.90781.9679.7278.5876.0268.20
8Sander VAHER198573.49292.7690.96
9Andres SAETALU199570.36977.0370.7570.1868.0165.85
10Reimo LIIV199470.231076.9774.9467.9066.1765.17
11Andreas KRAAS197869.86782.8769.7066.0465.3765.33
12Kaarel Hendrik ZERNANT199867.03778.9967.4465.8961.9960.85
13Hannes POOLAMETS199466.771171.7070.5565.8563.0562.68
14Lauri SILD199066.56391.0184.3559.56
15Alar KUME199065.901071.6870.5063.7063.3860.26
16Kustu KüNNAPAS200165.061669.7369.6266.9161.2457.82
17Peeter PIHL198464.20280.5779.94
18Heino OLLIN199664.17185.56
19Raido MITT199163.93185.24
20Gion SCHNYDER198663.46184.61
21Oliver KüTT199863.181172.3961.7661.2461.0559.47
22Tõnis LAUGESAAR199463.04382.1774.5065.82
23Ain FJODOROV197262.10770.4065.8558.5257.9757.78
24Timmo TAMMEMäE198461.62280.3673.68
25Kiur Erik EENSAAR199961.44966.7564.3859.0758.9957.99
26Siim KLAIS198661.12768.1964.6261.5059.2052.10
27Kaarel VESILIND200060.78871.0065.4164.5352.3550.61
28Alar ABRAM197260.24965.5662.0259.4857.9956.15
29Sander PRITSIK200160.121366.1363.4159.9056.7354.45
30Markus PUUSEPP198660.11381.3470.4360.38
31Martin SIMPSON198759.88179.84
32Sander MIRME198158.71761.7860.5757.7256.9056.59
33Randy KORB197158.18861.1160.5958.7357.1753.31
34Hando ALLMANN200158.041262.0058.9957.6856.8754.64
35Raido LAIDLA198657.91765.2661.4158.4156.2148.25
36Mati MäGI197857.231260.9757.4156.0756.0155.67
37Andrei NIKITIN196857.15562.3058.3157.2056.4651.50
38Raiko MARRANDI200156.981260.3257.6856.8855.0754.95
39Raivo REIMAN196956.96760.1858.3056.7755.5254.03
40Andres RõõM199956.75861.2758.1557.4456.7150.20
41Tõnu LILLELAID198056.721163.5463.4756.4854.9945.13
42Toomas MAST196456.58663.8161.6456.4255.1845.83
43Kaido NURJA196956.171157.3857.1256.8955.6353.81
44Dmitri SHVED197056.13660.2559.8255.6053.8351.13
45Janek KäHR198356.021163.3957.6955.1653.5450.30
46Mati KORROL197355.721162.4958.6654.5551.7351.16
47Juho WESTERLUND198955.18283.1254.82
48Kristjan KARABELNIK198155.11662.0458.7753.0151.1950.52
49Uku-Laur TALI199254.75373.5266.8452.88
50Priit PääSLANE196754.51562.0454.4754.2851.1450.62
51Paavo RõIGAS196954.42657.8257.1255.6752.8248.67
52Meelis ZIMMERMANN196854.41658.5455.5253.3652.3452.27
53Mart KOPPEL196954.331558.8057.5951.8351.7951.63
54Maido KALJUR196054.261258.8854.0653.8852.3152.16
55Mehis MURU198954.06367.6165.8157.37
56Tarmo KLAAR197453.301457.6756.9651.9250.4249.54
57Antti ROOSE196453.151058.7152.8752.1551.1750.85
58Lauri BEILMANN197653.06559.2257.8852.2651.2544.70
59Kaarel KALLAS198252.88954.8254.1053.4851.3650.62
60Meelis MERENäKK197452.39656.7756.5952.6748.4347.51
61Marek KARM199052.39376.1469.2339.54
62Vjatseslav SAFONOV200252.231259.1456.6355.8345.9743.59
63Martin VILISMäE198950.79269.3957.58
64Olle Ilmar JAAMA200450.73957.0757.0549.4546.3543.72
65Silver EENSAAR197850.64263.3663.23
66Aleksander KEPLER200150.35759.5352.4546.8146.7946.17
67Mihkel MAHLA200350.291359.4858.4246.4743.6143.49
68Alar VIITMAA197049.88362.6459.4253.98
69Tiit TäHNAS198049.71361.9457.0856.41
70Timo PALO197949.66760.2153.0649.7847.1438.13
71Priit TALU197248.941049.6749.3148.7148.5248.51
72Jürgen JOONAS200348.651556.0449.7246.9545.8244.73
73Mihkel JäRVEOJA198648.51271.9949.28
74Toomas MARRANDI197948.36459.6559.6257.9437.71
75Urmas SULAOJA196348.34853.1348.9048.5846.9844.12
76Kaljo JULGE195748.15654.8848.6447.6246.1143.52
77Karel-Sander KLJUZIN199947.96368.6463.4537.17
78Martin AUNIN197147.81955.5746.8345.8345.4545.39
79Erko JAKOBSON197947.81654.4752.7747.8943.7440.20
80Kaido HALLIK197347.52854.8351.6951.4140.3639.33
81Enn JAAMA196947.51654.1651.0749.0943.8039.41
82Tanel KANNEL197347.40461.1657.7646.4045.36
83Mati PREITOF196047.151251.5748.7646.7544.4944.16
84Tõnis JääDMAA200246.981050.2949.3245.5445.2344.54
85Danilo PIHT197246.89854.1546.9545.8544.5742.95
86Allar PADARI196846.83955.8048.5648.4243.9337.46
87Margus KLEMENTSOV197246.79552.0651.1849.6547.7333.34
88Olle KäRNER197746.70162.27
89Taivo TALI196646.54855.2546.2546.1945.7839.23
90Lauri OLLI197246.43659.1448.3045.5443.3135.88
91Ott RAKKASELG197946.19555.9948.7645.0443.0338.13
92Sixten SILD196446.14749.8347.4846.1444.3942.86
93Eerik PRIKS200146.12754.2949.4845.4040.7740.67
94Tarmo KUUB197846.05759.4350.2346.9737.2036.43
95Kaspar PääRSON200245.73160.97
96Jaanus REHA195945.68848.0247.6745.8945.7941.01
97Vladislav PAHHOMENKOV197145.64655.3448.5246.1945.5932.56
98Inno LING196545.421158.8043.5542.3641.8440.54
99Anti SULAVEE198345.22358.9756.7543.88
100Dag AINSOO197745.22454.5152.8848.9844.60
101Tõnu ILVES196344.93850.4645.6144.1242.8541.62
102Artur SOO200344.911751.9446.2843.9841.4440.92
103Mihkel NAHKUR195944.88949.8546.8446.3141.8339.56
104Anders ÅKERMAN197344.82452.1950.2749.9546.81
105Jonatan KARJUS199144.69269.1642.56
106Arvo KIVIKAS195044.671046.7445.3545.1044.1142.07
107Tõnu TäNAV196344.56452.7850.5549.3845.34
108Andres LAUBA197744.43159.24
109Vallo VAHER197644.42649.9147.6345.6940.2838.57
110Heiti HALLIKMA197044.41267.1343.90
111Raivo PELLJA196444.33457.3552.1745.0042.49
112Samuel KOLSAR200344.191148.7843.8343.1242.9342.29
113Rein UNT194944.161046.8544.6643.4343.4342.43
114Ilmar UDAM197344.14651.2849.7247.4842.0030.24
115Matti YLILUIKKI196543.95158.60
116Marko KüLAOTS197843.86655.8848.2441.0838.5035.58
117Vladimir SAVINOV196443.74648.7648.7247.6144.9528.64
118Ragnar ROOBA200243.70158.26
119Andrus RäMMANN196043.49754.9446.2842.4937.4536.30
120Rain LILLSOO197043.44555.4048.0245.0736.1532.57
121Indrek ÜMARIK196543.25356.4351.8044.43
122Taivo TIMMUSK198343.12453.3147.6546.5544.14
123Andres TALVER196042.94855.0051.6644.7232.4030.94
124Rasmus KRUUSA200042.70263.6043.15
125Raul KANGUR197042.67849.1744.9844.7739.4534.97
126Mart KüLVIK196042.62652.1649.7046.1035.5529.59
127August JAKOBSON200642.47748.3446.3445.7737.7334.17
128Lauri PäHN199842.41264.0242.00
129Aleksandr SHVED199242.33268.6937.14
130Raul KUDRE197042.14353.8550.3344.55
131Kristjan-Martin KIRJANEN199442.10745.0944.3442.7041.2437.14
132Tarvo AVASTE196941.71155.62
133Martin MARGA198841.62155.50
134Nansen PALO200541.561344.9443.2142.1639.0538.43
135Jaan TARMAK198541.48155.31
136Risto RANDMA197741.47455.2353.1249.7826.18
137Toivo SAUE194841.35547.6045.0142.2636.8335.06
138Jüri ROKKO195341.321346.3442.7641.0638.7937.65
139Raio PIIROJA197941.31554.8246.7342.3633.8428.80
140Margus MARRANDI197341.21555.3244.4144.3540.1821.77
141Rain EENSAAR197441.01154.68
142Ülo VIRU196440.64746.4744.4342.4336.2833.57
143Heno IVANOV197640.63253.4648.12
144Ossi PRIKS200540.591052.9347.3445.9030.1326.67
145Marek NõMM197940.59154.12
146Raido KISS200040.47747.2444.9243.6039.2027.39
147Armo HIIE196840.29153.72
148Mikk PõDRA198440.17653.3643.6740.1436.3327.36
149Meelis MäLTER197540.10456.6853.1638.4529.92
150Tiit TATTER194840.081144.2639.8639.4638.5538.25
151Mehis UDAM200439.98449.2248.6246.3733.48
152Jürgen EINPAUL198339.72152.96
153Chris Marcus KRAHV200539.711248.5646.0642.4131.4130.13
154Tiit TALI196039.68254.1645.05
155Rein KRIKS195139.591442.5239.3739.0438.9938.02
156Ragnar KRANBERG200239.511044.9743.5338.4635.6034.99
157Erki KRIKS197639.44253.9544.64
158Toomas TAMMER197639.39152.52
159Ivo MILLER197739.39844.2041.6138.1237.0235.99
160Heini TAMMIK195339.331444.5140.6539.1836.7835.55
161Raivo LAANEMETS196839.26152.34
162Viktor KASSATKIN197139.17455.4747.8840.5930.13
163Riho MäNNI195139.011042.1341.7237.6436.9936.55
164Aivar SARAP196938.86351.9950.5534.63
165Kaupo JäRVE197438.85355.6343.8337.67
166Meelis MäLBERG197038.84447.9345.5342.1737.01
167Martin KAUP197538.82359.5346.0531.43
168Raul LAAS195938.61945.6641.6037.3134.7133.77
169Peep KOPPEL194638.361542.5740.9336.7436.7034.86
170Tarmo LILLSOO038.12150.82
171Urmo KESKüLA197737.93150.57
172Taavi PALO198737.77150.36
173Olavi LOO197137.75150.33
174Emil EENSAAR200437.65150.20
175Lauri RUBERG198737.56451.3041.1839.6834.76
176Hannu PLOOMPUU198737.44253.0640.53
177Ülo TIMUSKA196137.17447.2641.6839.6536.60
178Mattias BLEHNER199537.13149.51
179Martin Erik MARIPUU200237.08853.4641.1536.4228.0526.30
180Allar KIVIL197636.98456.0751.3129.8527.11
181Mihkel MäLTER194536.851042.2838.1036.5035.6831.67
182Arvo SALA197036.80149.07
183Kuno ROOBA197236.73148.97
184Mairo KIRSS198036.67252.0839.60
185Raul HINDOV196836.64148.85
186Indrek LILLSOO197336.55355.4241.6531.94
187Lauri LEPPIK196436.38741.8540.6239.5930.9728.88
188Toomas TARVE196336.31542.5441.7736.7932.9927.46
189Tarmo TARLAP197036.26548.3636.9236.1133.8026.12
190Oliver IMMATO198636.26248.2442.40
191Kaur KASE198736.05148.07
192Kaido EICHFUS197536.05148.06
193Einar LUUP196535.84247.7141.90
194Tarvo KLAASIMäE198135.63147.51
195Jaak TEPPAN198435.57147.43
196Sven ORAS198935.41448.0340.1239.5529.70
197Kirill KLENSKI197835.23146.98
198Kevin HALLOP199735.18247.6740.29
199Tarmo SIIMSAARE198135.13245.1742.65
200Märt KIVILA198234.99146.66
201Joe LEPP196734.65146.20
202Sven RINGVEE197934.63146.17
203Markus KALJUR200634.601241.7840.7031.2629.9129.34
204Urmas TAMMEMäE196034.59445.3638.4037.5732.40
205Koit PAASMA195034.58542.6340.9333.6230.3725.35
206Tanel PAPP199534.56245.2841.13
207Johannes EHALA198634.11449.0739.7135.1827.62
208Mairolt KAKKO196833.97248.2236.71
209Eduard PUKKONEN196033.88353.7137.4128.45
210Rafael GORDON194633.86838.4835.2333.8631.7729.98
211Ott-Kaarel KALM199133.70347.2643.0328.66
212Aares FJODOROV198033.62353.1339.8825.64
213Ahti BLEIVE196733.57244.8839.05
214Heljus SAKS198933.49144.66
215Alo SäKK198033.40251.0132.48
216Raivo ERIK196833.26350.8837.7728.73
217Jüri JOONAS199233.11545.5037.2429.8528.9724.00
218Pear POST196632.99143.99
219Marek PRITSIK198732.93143.91
220Olev PIIRISILD200432.93253.7428.59
221Kurmet KUTTI200532.761245.1140.7536.2120.9520.76
222Urmo LIBLIK198232.66143.54
223Siim LANNES197832.54643.6736.0434.6331.4716.90
224Erkki PENU197132.50343.7640.5930.36
225Priit POOPUU198032.37143.16
226Karmo TISLER200332.311146.7533.1131.6226.0024.08
227Rein HANSTEIN194932.30936.3335.7531.4830.4427.52
228Ragnar KRUUSLA198532.26143.01
229Uku AASRAND200432.09244.3635.86
230Anti KALLE197032.07142.76
231Lauri TARLAP197531.78638.3434.2933.4332.0020.84
232Alar ASSOR198531.59142.12
233Madis OSJAMETS198131.33342.8134.0733.68
234Paul AUG195131.16341.9034.3233.75
235Jürjo LOKK198231.13141.51
236Arthur RAICHMANN197231.11141.48
237Koit KOLSAR197731.00535.2734.9332.8231.4720.49
238Jaan OLVET196930.98141.31
239Aivar MEINDOK196230.89141.19
240Aleksander PRITSIK196230.57338.8338.1230.96
241Silvar SAVOLAINEN197430.46939.2933.5530.0426.1523.27
242Rein ZAITSEV196930.43339.0034.7933.62
243Kalev RUBERG195930.42440.8438.9135.6519.78
244Indrek SAAREPERA196830.35436.7734.7932.5730.74
245Maido MäOMA198430.26140.35
246Johannes TASA195030.05140.06
247Tõnu ILLARU197129.89139.85
248Martin MURAKAS198929.79238.3536.13
249Lauri Juhan LIIVAMäGI198129.79240.2934.18
250Andrei MITENKOV196229.77139.69
251Erkki LEPIK197629.65343.0034.2127.44
252Ülo VAINURA194629.63633.4331.3430.4826.7326.16
253Jüri MERIRAND195529.59943.4734.2725.2622.6922.27
254Kai SAKSMAN195029.55243.2530.62
255Rain VELLERIND196529.51441.4135.8028.4825.48
256Sander BLEHNER197229.41139.21
257Ain NEMVALTS196829.39236.9436.53
258Tarmo RAIDMA196929.33237.1536.17
259Kalle NELK195029.27639.3330.8828.2324.3823.51
260Jaan VIIRMANN200229.15340.2234.2628.39
261Risto KALJUND198929.02138.69
262Raivo PANKER196529.01441.5733.5633.5320.26
263Lembit NöPS195128.75832.5831.8930.5726.2422.47
264Siim TURBAN200128.73349.5042.21 9.68
265Bert Joosep PANKER200628.711140.3433.7929.5320.7919.09
266Indrek VIIKMAA197128.64736.4228.8527.6327.0423.28
267Tõnu RAID193928.641131.0330.6729.1928.8523.46
268Anti PARIK195328.55436.0532.7729.3528.71
269Kristjan LEIGER197028.50334.4234.3831.78
270Mart OSTRA196928.42241.2429.80
271Valeri KURAGIN197328.23137.64
272Ando POST196028.14337.0633.3728.88
273Jaak ROHTSALU196027.89342.0329.1327.29
274Tarmo TOLM197927.79344.0941.8412.15
275Riho KOKK195627.76334.8133.0230.15
276Andrus VIILMA197827.63637.6535.8129.2126.00 9.48
277Toomas TALUMAA197027.09342.0733.1320.41
278Udo LüüS195526.981035.5233.8625.1423.2217.16
279Madis LEPIKSAAR198926.95135.93
280Tiit RIISALO196726.37135.16
281Raiko ALLIKSAAR200626.35639.5433.4327.6716.7714.33
282Madis HAUG196526.231033.1326.2825.5824.3721.78
283Airet KOLK196326.05134.73
284Mart ARU197425.80438.7227.1026.4422.41
285Timo KUDRE200525.75736.8926.5025.8320.6618.88
286Toomas VOOLAID196625.72434.8732.3328.4618.67
287Maksim GUREJEV196325.67336.2529.0525.31
288Andrus SIPSAKA196125.35542.9929.2929.1518.34 6.98
289Rünno SULG197325.21728.5327.7427.2523.2019.34
290Heiki SAVITSCH197225.14443.7230.2323.5714.21
291Kalju TOOMAS194725.03433.6233.5130.0814.02
292Tõnu SIKKAL195524.90440.8429.3222.7617.74
293Eero RUOKAMO195324.80242.0519.95
294Margus JAANUS196224.61437.4631.6320.6119.69
295Hannes LUIDALEPP198224.53234.0127.31
296Tarmo PERTEL198324.53343.3527.8915.32
297Toivo MURAKAS198524.44132.59
298Jaan KALLAK198124.41132.54
299Alari LUMBERG198224.19132.25
300Mart ELLER197224.11132.14
301Hanno-Laur KUNNUS200124.10445.5722.7819.6919.08
302Kaspar KAROLIN200523.98835.6724.9822.8819.1517.22
303Igors BOGDANOVS196923.92234.8724.93
304Rain JAAKSOO198323.66131.54
305August ALBERT196423.66131.54
306Raul OLESK196023.38430.7330.3723.6619.14
307Renno MERENäKK200523.32838.3624.8420.3717.3715.65
308Mihhail TAIVERE194023.30626.0024.3622.9222.5520.69
309Kevin LEPP199623.28131.04
310Margus LEHTME198223.07130.76
311Heigo PõLD196823.06130.75
312Jaak REIMAA195522.88836.7724.5019.6817.1116.33
313Rein KüTTIM193922.80729.3125.6721.4419.1418.46
314Meelis LAURIMAA198322.68130.24
315Villu SERV199922.37129.82
316Jüri VANAVESKI196622.31129.75
317Aimur RAUDSEPP195522.27631.0730.6420.7915.1613.69
318Argo KAUGE196422.26230.8824.77
319Erko ÕUNAPUU197422.25129.67
320Roman SHVED197022.18230.0425.40
321Marios TAMMES200122.17534.9632.6220.2615.33 7.66
322Marti RANNE196921.90129.20
323Taavi TAMMIK199321.86129.15
324Mait TõNISSON197321.85232.9621.67
325Jaak KANNISTE196021.81129.08
326Gert SAAMANN196821.73128.97
327Urmas LAEV196221.69333.0728.2415.24
328Juhan BACHMANN194321.60827.4924.2819.9119.7716.53
329Kunnar VAHI197221.53128.71
330Andres VIIRA196721.47238.9714.70
331Margus VENELAINE197021.46128.62
332Tõnis HALDNA196521.29128.39
333Tanel MõTTUS198521.29227.8525.38
334Renno NELLIS198221.14128.19
335Veiko LILLE198321.02339.1630.61 4.41
336Kalmer KOOSAPOEG197220.87333.6233.55 6.50
337Alar ALAJAAN197920.75939.8223.6718.0714.07 8.11
338Sander KUUSK199120.71127.61
339Andri KEPLER200420.57731.2523.1623.1117.92 7.40
340Vello POST195820.55528.2628.2320.9420.01 5.30
341Arvo SOOSALU195220.48127.31
342Arne SAMMEL195520.33127.11
343Mart JAKOBSON197220.32238.6512.16
344Laur-Rogert SULG200620.15932.9121.6417.7915.5912.84
345Enn AEDNA194420.15524.1323.6819.6017.9115.42
346Mati OJANDU195119.97126.63
347Peedo PIHLAMäGI195819.96226.6723.22
348Indrek KAROLIN197319.90126.53
349Mihkel LIIVAGO200319.89126.52
350Tago TEETAMM197519.74126.32
351Mati POOM194419.711222.6320.2119.8018.3717.56
352Kalev KüLAASE198119.70226.1723.08
353Jaanus AUS197419.42125.89
354Toomas TELGMA196519.40424.7121.2521.0519.21
355Heikki KYYRöNEN194619.31125.75
356Sander KOLLOM197118.87125.16
357Jüri KADAJA195318.82228.2818.76
358Mattias MAIDLA200318.81933.0318.3714.3814.2214.06
359Rein ROONI195718.74631.2120.5416.9314.8410.20
360Indrek MAHLA197618.33427.1922.1116.7515.40
361Eerik LOSSMANN196418.31124.41
362Veiko HINTSOV196918.16244.74 0.67
363Ralf KIVIL200518.08324.4822.6316.69
364Heiki RAMMUL194818.00222.7922.22
365Avo VEERMäE195017.89123.86
366Mati KALLEMETS194717.85224.3120.31
367Väino AUL194817.74238.94 5.40
368Jüri TäHEMAA194417.67623.6419.3218.3415.7811.28
369Otto Toomas KIBENA200517.62737.1016.2613.1510.8410.77
370Jarmo KAASIKU199917.50123.33
371Riho KLEMENT198917.48333.9313.9713.81
372Markus JUHKAM200717.421135.5019.3418.60 6.96 6.68
373Kaspar MILL200417.34925.8619.1116.8115.41 9.49
374Artur RAUK198617.28123.04
375Tauno KURE195717.23528.8823.3819.0410.84 4.01
376Madis ORAS195016.71122.28
377Stanislav TOLMATSOV198616.65234.91 6.72
378Mati PILT195116.52433.0320.1814.81 5.40
379Karel KURAGIN200116.41523.0219.2115.5914.81 9.41
380Aare LIMBERG195316.24221.4519.14
381Jaanus VILJAMAA196316.20430.2225.1711.54 5.05
382Oleg PODLIPSKI195316.18121.58
383Kalvo KRIISK197916.16121.54
384Indrek ROASTO198016.14224.4215.93
385Indrek REITSAK197715.67228.0711.10
386Riho ENNI198015.57219.9319.00
387Sergei SHVED196715.56220.2718.64
388Kalju VAIKJäRV195415.28120.37
389Maanus UDAM200615.13429.3914.7813.0310.05
390Mihkel KALMARU197014.75119.67
391Rando MARRANDI199614.69219.5017.23
392Karel JUNG200714.65927.6725.29 7.08 6.77 6.44
393Michael RAER198314.49219.9316.30
394Tanel ESTA197714.49220.4215.80
395Aleksei SPIRIDONOV197214.38220.2915.67
396Allan ANNISTE196414.34220.0815.78
397Kevin Markus KORROL200414.32523.1517.7612.9711.52 6.19
398Viljar VAINOLA197514.29219.0616.66
399Tammo ESTA197414.27119.02
400Viesturs LUCANS196014.23118.97
401Agu KOPPA194714.21719.3318.4317.90 9.02 6.36
402Kaarel PIIRIMäE197914.12118.83
403Jakob VESKE200313.92225.62 9.18
404Kalju TAMMEVESKI196313.69118.25
405Andres KäVER197413.66530.8213.0412.20 9.80 2.46
406Jakob VINKEL194113.54118.05
407Märt MARIPUU198113.35417.3516.3714.2211.38
408Kalmer KEEVEND195713.31535.9116.26 8.79 3.16 2.45
409Robert SANDER200513.16224.04 8.86
410Oleg KOSHIK198513.14223.25 9.60
411Arseni KRAMARENKO200712.91117.21
412Kaimo MAISTE198012.88223.18 9.01
413Sander NAHKOR198812.09327.9514.53 0.20
414Jakob KOPPEL200612.07624.9014.89 9.21 6.94 4.40
415Tõnu KARP195711.91115.88
416Otto PLUUM200611.73115.64
417Uko KõRGE196511.56115.42
418Robert PIHU200211.38331.17 5.35 3.64
419Oliver KIMASK200411.29730.97 8.03 6.65 5.62 5.16
420Ragnar ILP197911.26415.8614.1613.42 6.62
421Mauri SINNELä195211.21114.94
422Ahto KARU195511.07420.1115.92 8.40 4.78
423Margus SARAP196511.04114.72
424Eero JOONAS196911.00220.00 7.50
425Sander SAARING200511.00114.66
426Tiit OLJU195410.95416.9812.2711.96 7.44
427Priit TRUUSALU196310.90114.53
428Daniel SIBUL200410.68722.2013.93 8.13 5.65 3.51
429Jüri PüSSIM194210.61221.81 4.71
430Rainer JõESAAR198510.27113.69
431Rauno PAHAPILL200010.25113.67
432Raivo ARU197610.21113.62
433Paul PIIRIMäE200610.17319.7610.96 5.18
434Silver REBENITS1978 9.92113.23
435Allan ROOSIMäGI1985 9.88113.17
436Margus MäLL1985 9.86320.89 8.36 5.56
437Kalev KUKK1951 9.77113.03
438Arne KOLK1950 9.76213.8710.53
439Jaan AINELO1958 9.68112.91
440Pärtel KüLVIK2007 9.68431.66 4.14 3.66 3.57
441Andrei SEMENKOV1976 9.66112.88
442Mati KARP1952 9.59112.79
443Jan AAS1974 9.56213.6910.21
444Kardo KUTTI2008 9.531115.0312.5410.90 4.81 4.39
445Aleksander HLEBNIKOV1971 9.50112.66
446Ants TAMM1943 9.33516.3714.55 8.90 5.33 1.51
447Audun PALO2008 9.32925.39 6.85 5.64 4.44 4.26
448Elmo PäRNA1944 9.27613.0311.52 8.82 6.74 6.22
449Arto RAMMUL1976 9.26216.88 6.27
450Nikolai KUHA1941 8.94412.6510.2510.21 6.61
451Lembit VASSIL1941 8.90214.14 8.12
452Kai WILLADSEN1952 8.71219.07 2.70
453Matis OTTAN1997 8.66215.62 6.03
454Tanel SAUE1974 8.65111.53
455Heino PEETERSON1937 8.57111.43
456Raul ADARI1990 8.47219.20 1.98
457Siim ROHT2005 8.42111.22
458Ilmar MõISTLIK1944 8.41111.21
459Märt KESKüLA1976 8.39111.19
460Joonas HALAPUU2000 8.31111.08
461Timo ASIKAINEN1958 8.26111.01
462Kristofer PäHKLEPA1999 8.24110.99
463Ago KäIS1953 8.22110.96
464Marlon NAAN2006 8.20523.37 7.37 5.43 3.32 1.52
465Mati KüLAASE1949 8.13110.84
466Laurits RüTMAN2005 8.02518.45 8.71 7.76 3.56 1.62
467Robin OLLI2007 7.84616.6510.51 4.63 4.34 3.08
468Aarne IDAVAIN1952 7.78314.89 7.14 5.42
469Vello LOORITS1941 7.66217.29 1.87
470Toomas MATTUS2005 7.66515.9511.82 7.01 2.70 0.82
471Kristjan KIVIPALU1973 7.50214.68 4.08
472Maarius KOTSULIM2006 7.39820.26 6.62 4.39 2.85 2.81
473Rasmus SAARE2005 7.38814.68 7.33 5.96 4.49 4.42
474Sergei MUIZNIEKS1978 7.28317.96 7.53 0.19
475Valdis PUZANOV1964 7.161 9.55
476Siim PELLO2007 7.16812.43 8.50 5.00 4.96 4.92
477Heinar RADIN1973 6.96212.91 4.50
478Veljo VASK1974 6.921 9.23
479Romet KRIKS2007 6.861015.87 4.96 4.85 4.40 4.23
480Taimar TILGRE1963 6.611 8.81
481Henri PERILLUS2005 6.61716.7310.24 2.36 2.33 1.37
482Martin TõRRA1941 6.58613.4811.99 3.66 3.53 0.24
483Hendrik LILLSOO2007 6.571 8.76
484Villem PIIRIMäE2008 6.56613.57 6.90 5.26 4.22 2.83
485Tõnu TOLM1953 6.061 8.08
486Karl-Markus JANNO2007 5.89816.42 3.77 3.21 3.09 2.97
487Kristo OJA1996 5.87312.45 4.40 3.86
488Ats VIRUMäE1946 5.702 9.59 4.66
489Lev MIGDALSKI1939 5.641 7.52
490Lembit TALLI1949 5.621 7.49
491Kerto KAASIKU2007 5.462 7.38 6.26
492Erik PETERSEN2006 5.431 7.24
493Toomas NAELAPää1950 5.39410.48 5.24 5.23 3.02
494Märt KüNNAPAS1942 5.281 7.04
495Endel REMMET1937 5.161 6.88
496Toomas KOPPEL1953 5.042 8.27 4.34
497Kalev HUNT1951 5.001 6.66
498Jaan METSA1971 4.991 6.65
499Raivo MITT1971 4.71310.61 3.65 2.35
500Konstantin RAZDOLSKI2007 4.671 6.22
501Mattias MEIMRE2006 4.611 6.15
502Jaan Peeter VILJAMAA2003 4.132 6.92 3.40
503Tõnu KUUSIK1956 3.781 5.04
504Rando JAAKSOO2007 3.761 5.02
505Alo SüVARI1976 3.743 4.99 4.44 3.77
506Tiit PLOOMPUU1951 3.591 4.79
507Martin TAMPUU1999 3.561 4.74
508Mattias PIHU2004 3.472 8.30 0.38
509Aimar JAAKSON1978 3.443 5.87 4.85 1.43
510Ervin PEIK1966 3.411 4.54
511Kristjan RAAVA2004 3.231 4.31
512Kert PIIRAK2008 3.171 4.22
513Alari UUSNA1969 3.131 4.18
514Magnar MõTTUS2007 3.009 4.03 3.82 3.47 2.47 1.23
515Rein EIGER1972 2.921 3.89
516Uku JOONAS2008 2.914 5.12 3.23 2.33 2.27
517Jaan MILJAN1947 2.901 3.86
518Uku VIISPERT2004 2.812 4.21 2.82
519Märt VIIDU2007 2.793 4.70 3.05 2.09
520Margus MAIDLA1973 2.771 3.69
521Askar NEUMANN2001 2.771 3.69
522Stefan KIVIL2009 2.702 3.94 2.80
523Kaspar Mathias KORROL2007 2.661 3.54
524Rein KIISLER1941 2.543 5.01 3.88 0.07
525Romet PAATSI2008 2.415 2.93 2.35 2.27 2.24 2.24
526Kristjan MAISTE2006 2.181 2.91
527Emil ÅKERMAN2007 2.122 3.52 1.78
528Juhan MAHLA2009 1.971 2.63
529Otto Georg KIKERPILL2005 1.751 2.33
530Aare AAN1983 1.611 2.15
531Uku NõMM2009 1.571 2.09
532Ants LIIVAMäGI2006 1.502 2.28 1.46
533Karl-Mattias JUHKAM2009 1.343 2.67 2.02 0.05
534Erik KERSNA2007 1.135 2.34 1.61 1.24 0.29 0.15
535Oliver KASK2005 1.121 1.49
536Anton ROOLAID1977 1.095 3.04 1.62 0.61 0.10 0.09
537Hans-Kristjan KUNINGAS2003 1.092 2.60 0.12
538Pjotr AKSJONOV1948 1.082 1.92 0.78
539Jan-Erik KäRNER2006 1.053 3.58 0.10 0.04
540Mihkel TALI2006 1.032 2.50 0.08
541Manivald JAKOBSON2010 1.011 1.34
542Martin PETTAI1983 0.981 1.31
543Mario MADDISON1979 0.901 1.20
544Ivo TAMLA1960 0.881 1.17
545Sven-Andres NIGLAS2004 0.871 1.16
546Mairo TOHUS2003 0.821 1.09
547Martin LIIDLEIN1993 0.801 1.06
548Karel Markus KäHR2009 0.742 1.53 0.33
549Reigo KEEM2007 0.723 1.50 0.63 0.42
550Tanel LAANEVäLI2008 0.634 2.49 0.22 0.08 0.02
551Anti TOHVA2008 0.605 1.70 0.79 0.25 0.16 0.09
552Hugo RüüTLI2008 0.574 1.51 0.55 0.33 0.15
553Andres KEERNIK2009 0.521 0.70
554Reno Robin REHEMETS2008 0.522 1.19 0.11
555Jasper KäRNER2010 0.511 0.68
556Teet BELJAEV2002 0.461 0.62
557Roland JOHANSON2007 0.411 0.54
558Ando VIISPERT1976 0.411 0.54
559Sander LEPP2008 0.344 0.78 0.39 0.23 0.10
560Raul JõGISMAN2005 0.281 0.37
561Atso KESKüLA2010 0.251 0.33
562Aleksandr GNIDENKO1961 0.221 0.30
563Hannes TAMMISTE2008 0.152 0.35 0.02
564Ranet RäNDLA2008 0.141 0.19
565Erik Marten ZERNANT2009 0.061 0.08
566Martin ILVES1942 0.041 0.05
567Hans Gustav KõLJALG2004 0.041 0.05
568Kaspar KIMASK2005 0.031 0.04
569Juhan PAE2007 0.021 0.03
570Rein JõGISMAN2006 0.011 0.01
571Madis SAMMELSELG2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 91.84
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind