EOL::EOL edetabel
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988118.308122.41120.17119.53115.69113.69
2Lauri SILD1990110.198115.91113.11108.72108.38104.82
3Kenny KIVIKAS1991104.7910111.50106.49104.37101.08100.49
4Kristo HEINMANN1989102.8315113.84105.98102.5796.4095.34
5Sander VAHER198595.317105.6196.8794.5191.8787.69
6Sergei RJABõSHKIN199284.431394.9783.5882.1880.7280.68
7Ats SõNAJALG199082.221791.4482.8780.3178.7877.71
8Andreas KRAAS197882.011287.6087.2981.1478.7175.32
9Uku-Laur TALI199279.112085.8580.9279.3175.0374.44
10Kaarel Hendrik ZERNANT199877.981983.1082.8880.4271.9171.58
11Peeter PIHL198476.87591.9385.3572.3372.0062.73
12Olle KäRNER197776.83792.1274.5272.6772.6472.20
13Jaagup TRUUSALU198873.88882.6777.1371.0970.5268.00
14Oliver KüTT199872.711975.0874.7271.4871.1571.10
15Andres SAETALU199571.81883.9473.4769.2666.4066.00
16Rain EENSAAR197471.331081.4772.7668.3567.0567.03
17Kaarel VESILIND200070.841776.2473.5772.1866.2765.95
18Lauri PäHN199870.611680.8370.7869.2066.9165.34
19Marek NõMM197970.47386.8785.3876.48
20Reigo TEERVALT199470.341376.3971.1569.2067.7267.22
21Reimo LIIV199470.211581.3768.2567.9167.9065.61
22Armo HIIE196868.82772.4670.9467.8266.5266.36
23Tanel PAPP199568.001171.1068.5467.4867.4665.42
24Andres RõõM199967.831374.2173.8667.4865.9357.66
25Tõnis LAUGESAAR199467.35588.5366.6961.9560.1259.44
26Randy KORB197166.471468.7068.4165.8265.7063.72
27Alar ABRAM197265.281567.2366.0064.9364.4863.75
28Markus PUUSEPP198665.28290.5172.68
29Ain FJODOROV197264.051568.7366.8462.7361.1460.80
30Juho WESTERLUND198963.89185.18
31Kiur Erik EENSAAR199963.772167.7063.5763.5062.2061.88
32Tiit TALI196063.742070.0366.1363.1059.7159.71
33Andrei NIKITIN196863.571267.2162.9862.8062.7962.08
34Alar KUME199063.071765.3663.8262.8462.1161.22
35Siim KLAIS198662.021171.3866.7360.4158.3553.22
36Timmo TAMMEMäE198461.90277.7576.99
37Priit PääSLANE196761.851265.4365.1459.6459.5559.51
38Raivo REIMAN196961.19768.1663.2060.8257.4856.28
39Hannes POOLAMETS199461.14879.1758.3058.0056.8853.37
40Tarvo AVASTE196960.56863.1362.4161.5458.9856.73
41Maido KALJUR196060.531867.0160.9558.8058.6957.21
42Tiit TäHNAS198060.43870.0860.2857.7357.2656.78
43Mati KORROL197360.411962.2660.8660.5959.6758.68
44Hando ALLMANN200159.682164.3359.7259.2557.6857.43
45Ilmar UDAM197359.401761.9861.6061.5356.8655.04
46Meelis ZIMMERMANN196858.941063.2162.7557.7657.7153.27
47Paavo RõIGAS196958.86870.3658.4058.2354.3452.96
48Kaur KASE198758.34472.9565.0962.7458.51
49Danilo PIHT197258.341464.7157.5557.4156.1155.90
50Kaljo JULGE195758.041661.8860.0257.3356.6554.33
51Dag AINSOO197758.01763.1359.7357.6355.0154.53
52Meelis MERENäKK197457.971365.3258.0056.6355.5454.35
53Kaido NURJA196957.73961.4059.0756.7856.1355.27
54Mati MäGI197857.631858.4057.8557.7857.0957.02
55Sander MIRME198157.57765.8257.1156.2254.3554.34
56Antti ROOSE196457.212159.2558.2556.4956.3155.77
57Lauri BEILMANN197657.191465.1256.1055.6254.7954.31
58Mart KOPPEL196957.082159.5456.8156.7056.5455.80
59Tanel KANNEL197356.98858.7658.0056.5256.1155.50
60Silver EENSAAR197856.62381.0968.2150.55
61Kaarel KALLAS198256.31962.0157.0755.5753.4953.42
62Kaupo JäRVE197456.151761.4656.1055.6154.0553.53
63Raivo LAANEMETS196856.13762.9956.7155.0754.1951.71
64Marek KARM199056.04473.4467.6757.5150.44
65Sander PRITSIK200155.921958.4756.6156.0755.2153.22
66Enn JAAMA196955.521157.0957.0555.6053.9553.91
67Andres TALVER196055.34958.8156.4954.6053.9452.85
68Lauri MALSROOS198655.18173.57
69Mati TIIT197155.04567.7056.8154.3653.6642.65
70Mart KüLVIK196054.801058.5355.1854.0953.6852.51
71Kustu KüNNAPAS200154.701860.6756.5452.6752.4551.17
72Erki KRIKS197654.491464.1756.1851.9850.1450.00
73Priit RANDMAN198954.43378.4468.0845.58
74Mati PREITOF196054.301959.9553.5153.5052.5652.00
75Meelis MäLTER197554.291460.4857.0454.8750.0948.96
76Taivo TIMMUSK198353.63659.5154.1452.4451.3950.65
77Taivo TALI196653.531463.3557.2851.5450.0145.46
78Janek KäHR198353.231656.3053.7852.1452.0151.92
79Karel-Sander KLJUZIN199953.22661.0460.1258.6847.4738.79
80Tarmo KLAAR197453.002558.5356.7651.0249.6449.05
81Inno LING196552.981556.8353.1852.1451.8350.92
82Alex TREIER200052.62861.0659.4548.7348.0745.78
83Sander NAHKOR198852.531157.6457.4651.3348.3947.81
84Ott RAKKASELG197952.52560.9953.3050.6749.6048.04
85Jaan TARMAK198552.52461.3160.5358.7052.88
86Martin AUNIN197152.461354.2753.9151.9151.2550.94
87Raivo PELLJA196452.251065.1754.0850.1747.6844.16
88Alar VIITMAA197051.98462.2961.5559.8747.31
89Margus MARRANDI197351.38561.9861.1752.6147.1633.98
90Tõnis KRUUSMAA197751.12463.3258.8454.1450.88
91Jaanus REHA195951.011455.3855.3352.7046.8244.80
92Rein ROONI195750.862156.9652.7549.7548.4046.42
93Urmas SULAOJA196350.851358.4850.8948.9748.3447.55
94Rene POST199250.62167.50
95Tiit POOPUU198150.38559.0453.6553.1744.6641.36
96Kristjan TäLL199550.361156.0350.6250.2849.5145.34
97Kevin HALLOP199750.22757.4952.2547.5447.2446.60
98Erik AIBAST197350.09166.78
99Allar PADARI196850.081451.4551.3050.8049.5347.33
100Rein ZAITSEV196949.671055.8552.9050.5944.8644.13
101Mehis MURU198949.59363.9659.0751.99
102Arthur RAICHMANN197249.50852.6752.4349.6248.9343.84
103Arvo KIVIKAS195049.471255.4449.8849.8647.2144.96
104Kuno ROOBA197249.42556.1851.1949.6947.1342.93
105Vladimir SAVINOV196449.42856.0648.9248.6448.3445.14
106Martin KAUP197549.371057.5549.9846.5446.4046.36
107Vallo VAHER197649.301451.4250.2149.5747.7947.53
108Lauri TAMMEMäE198849.21165.61
109Raul LAAS195949.111453.3148.8148.7848.2046.46
110Aleksander KEPLER200149.112151.3151.3049.2648.6744.99
111Raul KUDRE197049.10366.5453.7353.01
112Tanel MõTTUS198549.04264.1158.50
113Lauri OLLI197248.851254.6848.7748.5047.8944.43
114Rain JAAKSOO198348.841260.4748.7847.2847.2440.43
115Daniel VASSER198348.77954.2951.9948.3345.9043.32
116Eduard PUKKONEN196048.73952.5451.9650.1645.6043.37
117Rein UNT194948.631250.9848.6548.4747.9747.08
118Jonatan KARJUS199148.12271.6348.68
119Vladislav PAHHOMENKOV197147.732052.4351.2346.1144.9243.96
120Heiti HALLIKMA197047.61455.3955.1351.5149.58
121Raiko MARRANDI200147.421856.2747.8346.4944.2342.28
122Mairo KIRSS198047.29552.4949.3045.3744.6944.62
123Väino ELLAMIK197147.26652.3750.3547.2043.9142.47
124Mattias RENNEL198747.09162.79
125Margus KLEMENTSOV197247.06753.1549.1648.5647.0037.42
126Tarmo TOLM197947.02357.7954.5353.62
127Rasmus KRUUSA200046.77750.6847.9346.4244.9043.90
128Jüri MERIRAND195546.122151.8346.1044.8244.1343.71
129Marek MäOMA198646.06556.5051.0642.3640.7939.58
130Rein KRIKS195146.041546.9446.9146.0145.8144.53
131Priit ÖVERUS196645.79657.8748.4141.6840.7940.21
132Aleksander PRITSIK196245.531051.7546.6045.9342.8640.52
133Rimmo RõõM199645.34361.0060.1738.86
134Lauri LAHTMäE196845.33452.7450.6049.3848.76
135Tago TEETAMM197545.33462.6752.9951.8433.95
136Sven REA196945.30652.0650.4248.2141.8034.00
137Ragnar ROOBA200245.211452.4352.1340.7940.7939.93
138Heno IVANOV197645.21752.3446.8744.9941.7440.10
139Dmitri SHVED197045.19359.9655.6143.92
140Jüri ROKKO195345.182550.1044.4444.1643.8143.37
141Tarmo SIIMSAARE198145.17160.23
142Petri VääNäNEN197545.11264.4448.34
143Marko KüLAOTS197845.081354.7845.0143.6141.7940.22
144Indrek KAROLIN197345.05551.5248.4147.7040.8236.78
145Ragnar KRUUSLA198545.03751.0549.1744.9741.9838.00
146Andre NõMM197444.99159.99
147Jaak ROHTSALU196044.471047.6547.4844.5441.3441.32
148Toivo SAUE194844.171050.4148.6841.4940.2939.97
149Martin MURAKAS198944.16669.1743.2140.9734.9032.54
150Taimar VäLJATAGA197843.94354.2753.8946.94
151Andrus RäMMANN196043.901248.8943.7843.1341.9241.78
152Kalev RUBERG195943.721449.1248.5041.6939.8039.47
153Anders ÅKERMAN197343.66158.21
154Veiko KüTT198643.41157.88
155Heini TAMMIK195343.412444.5843.1843.1443.1443.01
156Koit PAASMA195042.971544.3244.2443.7541.9340.63
157Raivo PANKER196542.901247.5044.3644.1939.2439.19
158Neeme LOORITS196842.84452.6452.3350.1535.29
159Toomas MAST196442.72451.5650.5343.9943.77
160Raul KANGUR197042.60851.5446.6641.5138.7234.55
161Oliver IMMATO198642.57257.0349.39
162Viktor KASSATKIN197142.50650.9044.5242.0040.4734.59
163Sven ORAS198942.45647.2847.1643.7838.2435.81
164Veiko VINKEL199642.38355.7654.9638.86
165Erko JAKOBSON197942.28851.4044.3643.5237.6534.47
166Rain VELLERIND196542.191048.6742.8641.2839.4538.68
167Ülo VIRU196441.991047.8247.6241.7736.8735.86
168Martin Erik MARIPUU200241.951956.0351.5436.6034.8030.79
169Allar KIVIL197641.70356.0454.8236.32
170Ivo MILLER197741.581443.2243.0042.5241.9037.28
171Tõnu SIKKAL195541.361043.5042.0440.8940.6139.76
172Sixten SILD196441.07747.4945.4043.1934.8534.41
173Kristjan KARABELNIK198140.83354.4946.2643.34
174Johannes TASA195040.71746.1043.4940.8537.8035.32
175Udo LüüS195540.561845.4341.3039.5638.7337.79
176Egon MõEK197440.30153.74
177Peep KOPPEL194640.302844.9542.2038.5038.4337.43
178Toomas MARRANDI197940.19353.3849.4139.06
179Olavi LOO197140.10354.9954.3332.20
180Tarvo KLAASIMäE198140.01153.35
181Rein HANSTEIN194939.961840.6940.5340.2639.5238.82
182Einar LUUP196539.86153.14
183Lauri RUBERG198739.79847.6240.8239.8137.1333.58
184Janek ORRO197339.59152.79
185Rafael GORDON194639.591743.2640.7239.6337.2737.07
186Joosep TAMMEMäE199039.52152.69
187Tiit TOOMAS198939.43152.57
188Urmo LIBLIK198239.42251.6846.86
189Tarmo RAIDMA196939.31744.2740.4038.1837.2036.50
190Mart OSTRA196939.27847.0346.8942.9530.1329.35
191Mihkel MäLTER194539.241942.7340.5038.3237.7136.93
192Samuel KOLSAR200339.162546.9241.1440.2133.8233.71
193Jürgen EINPAUL198339.16350.0544.9843.18
194Sven LUKS196839.13152.18
195Kalle NELK195038.901743.2641.6937.5336.7435.28
196Tõnu ILLARU197138.85151.80
197Tiit TATTER194838.78741.7939.2038.6737.6536.57
198Arne SAMMEL195538.57546.5645.4342.1037.8620.89
199Tõnu NURM194738.401140.1638.8538.2638.2636.45
200Artur RAUK198638.38151.18
201Jürgen JOONAS200338.062041.9140.2538.9335.5233.68
202Mattis ALLIKSOO197937.84453.3447.3933.9033.53
203Tanel KALM198437.77257.5536.88
204Indrek LILLSOO197337.62450.3445.8843.4527.54
205Peep OTSTAVEL197237.60255.9338.08
206Tanel ESTA197737.60541.0140.7640.4634.8130.97
207Lauri TARLAP197537.481541.8039.8337.0735.4833.20
208Alar ASSOR198537.47248.0845.60
209Ando POST196037.23452.8848.9440.0723.56
210Lembit NöPS195137.071338.8837.6237.3635.7835.73
211Mihkel MAHLA200336.981939.4839.0937.7835.4333.11
212Vello POST195836.95641.5039.2036.2835.4732.32
213Anti PARIK195336.891340.9538.6635.9135.3633.56
214Andres VIIRA196736.81649.0140.7334.0031.0929.22
215Sander ANNUS197336.72353.0348.8427.72
216Ülo VAINURA194636.49840.3239.6337.0333.0332.42
217Ragnar KRANBERG200236.291848.4838.4932.2731.8530.34
218Riho MäNNI195136.20749.6640.4832.8931.3226.66
219Aleksandr SHVED199236.16448.8746.7137.9527.16
220Johan ALENIUS196735.86245.0044.66
221Marko TEDER198535.77250.6938.74
222Matti BETLEM196035.76544.9644.1638.6728.0822.91
223Sergei SHVED196735.63550.3543.9437.6334.1412.08
224Alar ALAJAAN197935.571845.4136.1333.3732.4230.52
225Raido LAIDLA198635.55356.4847.0121.98
226Kai SAKSMAN195035.47544.6540.7538.0827.8626.02
227Kristo SIRK199935.37848.5348.3442.9219.9617.10
228Tiit PLOOMPUU195135.221739.8235.9235.5233.1631.69
229Kalvo KRIISK197935.111038.5437.7536.6831.5930.97
230Edgar KRIISK198634.99146.66
231Jaak REIMAA195534.77936.9734.5134.1634.1434.09
232Andreas AADLI199634.77245.4341.50
233Rainer KRAVETS200034.76146.34
234Enar NõMMISTE198734.75146.33
235Aimur RAUDSEPP195534.741141.8537.6232.8931.7129.65
236Kristjan LEIGER197034.431037.4237.2636.5030.6430.34
237Indrek MAHLA197634.17544.6136.1833.4828.7827.81
238Tõnu TäNAV196334.16245.7839.62
239Priit TALU197234.14550.5249.6625.5923.8321.09
240Toomas VOOLAID196634.131141.3935.9835.5029.3828.39
241Kaido LEPIK199034.08145.44
242Renek LOORENS198233.86145.15
243Märt KIVILA198233.81243.7340.80
244Joonas HALAPUU200033.781344.3637.3733.7326.7326.73
245Johannes EHALA198633.73551.4939.5333.3724.5719.68
246Andres LAUBA197733.72251.3232.99
247Raul VIITMAA200233.70144.94
248Aivar LEHT197133.56144.75
249Siim TURBAN200133.51642.9440.6334.8130.1419.05
250Tauno KURE195733.301334.7934.1233.5432.5431.49
251Margus VENELAINE197033.17144.23
252Raivo ERIK196833.12346.8039.0531.04
253Indrek ROOS197833.08144.10
254Marko SüLD197832.91938.5737.4130.9529.4528.15
255Indrek VIIKMAA197132.83640.7135.0233.2228.9126.29
256Einar RAUDKEPP196532.78143.71
257Maksim GUREJEV196332.63441.6437.9236.3529.10
258Jaanus JõGIS197632.60242.6238.89
259Olle Ilmar JAAMA200432.581653.7840.0824.9422.8221.28
260Rain LILLSOO197032.47352.1747.2115.21
261Kai WILLADSEN195232.23242.9037.67
262Urmas LAEV196232.13536.7935.2932.8829.3126.38
263Tauno MURAKAS198032.08536.9336.1934.0931.8721.33
264Ardo PAJUR197432.00341.4236.6534.86
265Aivar MEINDOK196231.97638.9036.7532.6528.0923.48
266Kalmer KEEVEND195731.831439.2933.1329.2729.2528.23
267Meelis MäLBERG197031.82142.43
268Andres PAE197031.78245.2334.22
269Magnar ALEV197231.67142.23
270Kristofer PäHKLEPA199931.651038.9534.4632.1329.5123.21
271Andrus SIPSAKA196131.64933.5832.8130.7730.7530.31
272Tomi-Andre PIIRMETS199831.63239.5639.51
273Ahti BLEIVE196731.62252.0027.06
274Priit POOPUU198031.61142.15
275Tõnis VAIKSAAR198431.52142.03
276Markus Rene PAE199731.46264.1914.47
277Leonid MALIKOV197931.39141.86
278Dag KIVILA196431.23141.64
279Andres KäVER197431.221340.0634.6431.5327.0022.88
280Kalju TOOMAS194731.031338.4134.9230.2229.6721.95
281Allan ROOSIMäGI198530.83836.7435.8631.3926.8223.36
282Paul POOPUU195830.72342.4035.5330.50
283Paul AUG195130.63341.0334.7932.27
284Veikko TAMLAK196830.53140.71
285Aigar PINDMAA195730.53435.8635.2632.8131.75
286Jaan OLVET196930.31440.7337.1028.7328.16
287Kaupo OTS197930.26243.3032.36
288Kert LINDEBERG198030.25239.1836.44
289Ülo TIMUSKA196130.15251.1824.20
290Urmas TAMMEMäE196030.08337.6735.6832.83
291Märt KESKüLA197630.07638.7530.1629.4427.7324.27
292Aare LIMBERG195329.95735.4131.5630.0728.1824.54
293Taavi TATSI197829.86239.8134.85
294Markus SULG200129.74448.5630.6726.9625.98
295Raul OLESK196029.63237.3636.71
296Mihkel NAHKUR195929.53540.8536.0334.2922.3014.19
297Erko ÕUNAPUU197429.44139.25
298Gert SAAMANN196829.34239.9533.41
299Villu SERV199929.25742.4332.0425.2324.7621.81
300Kalev SIRGE029.18237.1635.79
301Jaak JAAGUS195628.99435.6834.4632.4326.27
302Mart ARU197428.98237.5834.86
303Fred VIIDUL197628.96138.62
304Väino AUL194828.96335.3533.4933.38
305Margus JAANUS196228.89736.9931.3531.2123.9520.97
306Jarmo KAASIKU199928.81242.8929.13
307Heikki KYYRöNEN194628.76339.0935.1527.28
308Tammo ESTA197428.69241.2530.48
309Ilmar KIRJANEN195028.62541.1031.0530.9120.1619.88
310Siim HOLTSMANN198828.45137.94
311Toomas TALUMAA197027.81343.5732.9321.66
312Guntis ARNICANS196827.80137.07
313Rein KüTTIM193927.731335.7228.3727.6525.9820.94
314Mart JAKOBSON197227.72435.1734.4327.4026.19
315Marek PRITSIK198727.69439.0133.6728.1322.27
316Pear POST196627.49334.2734.2528.49
317Lauri LEPPIK196427.47734.0832.9326.8924.5118.95
318Eero RUOKAMO195327.39136.52
319Jaan KOSTJUKOV198727.36136.48
320Ragnar ILP197927.35732.8529.5728.0326.4119.90
321Hannu PLOOMPUU198727.20136.27
322Tarmo KUUB197827.17442.6740.6321.6615.78
323Priit TRANSTOK198627.06346.7236.3512.43
324Raido KISS200026.86539.0632.1924.8620.2217.96
325Tiit RIISALO196726.76354.9519.7619.72
326Kaido HALLIK197326.75135.67
327Mihhail TAIVERE194026.69729.9228.6527.1425.1522.61
328Valeri KURAGIN197326.62239.5027.05
329Maido MäOMA198426.56444.5738.5424.0910.86
330Margus LEHTME198226.51135.34
331Raido AREN198326.40135.20
332Ain PELLO196926.30234.3531.41
333Rünno SULG197326.001228.3726.6726.1125.7223.11
334Madis MOOR198825.96232.5232.38
335Reigo LEHTLA197025.75134.33
336Karmo KüBARSEPP199025.67533.9731.5924.9121.0816.82
337Ahto KARU195525.66533.8132.8627.6119.8914.15
338Oliver OJASOO198125.57134.09
339Tõnu RAID193925.421326.7025.6925.2724.8824.55
340Kristjan LINNUS199325.39133.85
341Janar MEES197425.36133.81
342Vjatseslav SAFONOV200225.281232.3425.7924.2522.8221.19
343Meelis LAURIMAA198325.20231.7631.25
344Eerik PRIKS200125.14337.6333.5117.59
345Andres SAAL199525.02238.5723.97
346Enn AEDNA194424.991327.4525.7624.7323.9223.09
347Martin LAASMAA198424.89133.19
348Riho ENNI198024.84339.0025.4023.26
349Sergey SELEZNEV199024.73344.0723.0520.15
350Artur SOO200324.721630.9227.6323.1022.5819.35
351Ain NEMVALTS196824.68235.4926.22
352Taavi KUHA198324.63239.1722.40
353Avo VEERMäE195024.50235.2925.97
354Viljar VAINOLA197524.48630.1527.3726.5421.4616.86
355Sven-Erik REBANE199224.45339.8729.8916.53
356Pent PAALBERG199524.38231.8129.14
357Indrek SAAREPERA196824.21237.0023.53
358Riho KLEMENT198924.12437.9426.9922.5719.70
359Priit LEPMETS197124.11343.6240.56 0.90
360Jüri KADAJA195323.96131.95
361Mati RANDOJA194923.85535.2828.5326.8316.0112.61
362Tarmo VILLUM198023.85131.80
363Nansen PALO200523.671742.2220.4520.2718.8616.56
364Heiki SAVITSCH197223.58432.5430.1227.3614.76
365Karl PEHK198823.36131.14
366Koit KOLSAR197723.29531.6628.8226.5120.52 8.94
367Heino REBANE195423.21334.3931.0616.48
368Jürmo ROOMA200023.07228.9128.77
369Heljus SAKS198922.94130.59
370Indrek JENTSON196422.81130.41
371Eero MõTTUS197422.77242.3014.62
372Toomas TIIVEL197422.73229.5427.28
373Mati PILT195122.59230.6725.81
374Ants TAMM194322.561425.0124.2722.3020.6220.59
375Kaarel PIIRIMäE197922.53130.04
376Mart SUURSU022.45129.93
377Kaimo MAISTE198022.40129.87
378Emil EENSAAR200422.061723.9022.7422.1821.2820.21
379Endel REMMET193721.971128.4522.6121.9618.4918.34
380Riivo KILJAK198921.93129.24
381Tarmo TARLAP197021.89435.3430.1826.04 5.73
382Timo KUDRE200521.831632.0826.1720.7515.7014.46
383Eerik LOSSMANN196421.83229.7424.83
384Mati KALLEMETS194721.79330.1027.7419.07
385Margus ESNAR196321.54233.6920.15
386Vallo MäNNISTE198721.52128.69
387Marek ATONEN197721.50128.66
388Chris Marcus KRAHV200521.421929.7021.9719.5818.6717.18
389Sass SAAT198621.35128.47
390Elmo PäRNA194421.331725.5923.8220.4520.0516.75
391Tõnis JääDMAA200221.27244.50 8.68
392Valdis PUZANOV196421.18128.24
393Janar SAKS200221.161023.7423.3620.2819.2819.14
394Arne KOLK195021.16624.7521.7420.4120.0218.87
395Mehis UDAM200421.121129.7026.6921.6113.8813.73
396Georg PAAL200121.08628.1520.5919.6719.2617.71
397Michael RAER198321.08128.10
398Martin ILVES194221.02825.6122.4619.7318.8318.48
399Kalju TILK194120.99626.4624.1321.1317.2715.98
400Carl SõLG198020.96127.95
401Argo KAUGE196420.87127.83
402Heiki SAVITSCH197220.83230.3321.75
403Andres ARUOTS199920.81350.9613.43 9.07
404Juhan BACHMANN194320.731925.4622.3921.2517.8816.68
405Oleg KOSHIK198520.72526.5824.3819.8219.0213.81
406Karmo TISLER200020.721323.8622.9621.1519.7515.86
407Jakob VESKE200320.60723.9720.4520.3419.8418.42
408Mattias MAIDLA200320.541827.5922.3218.2317.3817.20
409Andy KARJUS196620.47334.2419.4618.56
410Timmo TOHUS199920.40427.5726.3823.8112.92
411Kasper KEERBERG200120.24345.9517.68 7.81
412Agu KOPPA194720.162521.7720.6020.0819.3918.94
413Mati POOM194420.142423.8622.8318.2018.0117.81
414Aare HUIK196920.10338.2818.0714.58
415Kaimo KääRMANN-LIIVE197520.09232.9617.26
416Ossi PRIKS200519.76925.7819.8119.6317.2616.32
417Kristjan KIVIPALU197319.66126.22
418Alexander KHALYAPIN196819.63332.3819.6317.27
419Andrei SEMENKOV197619.63225.1523.92
420Peeter KIRSS199019.58126.10
421Tanel HEINSOO019.54336.1426.53 6.31
422Tarmo PERTEL198319.52126.03
423Kevin JAASKA199919.48232.8515.84
424Aivar PAAS196819.45125.93
425Silvar SAVOLAINEN197419.31633.0319.1717.3416.6710.35
426Jaak KANNISTE196019.30125.74
427Lauri Juhan LIIVAMäGI198119.10125.47
428Aivar JõGIAAS196918.89521.4120.9718.7918.2715.00
429Sulev KUIV195618.79329.4621.6915.18
430Silver TILGA198218.71124.95
431Olev PIIRISILD200418.701019.7019.5518.8418.3817.05
432Jan AAS197418.50226.1220.14
433Tiit VAINURA197418.42124.56
434Kalmer KOOSAPOEG197218.39336.4825.29 3.12
435Jüri VANAVESKI196618.35124.47
436Nikolai KUHA194118.30625.5022.8615.8413.6613.64
437Aleksei KOMAROV197618.26124.35
438Tarmo MAASING196318.19232.3613.12
439Toomas TELGMA196518.09631.9416.5315.5515.0611.39
440Aleksei SPIRIDONOV197218.09229.2415.99
441Mart SOOBERG197818.04428.0926.0313.7712.30
442Vladimir SIDOROV195917.92226.1218.68
443Rein TOOMAS196117.88240.16 4.55
444Mikk KELDER200117.84230.6113.98
445Kristjan LAUGESAAR199817.78225.8618.60
446Kalju TAMMEVESKI196317.64123.52
447Siim DüüNA199617.60123.47
448Helger OREL200217.60123.47
449Mihkel LIIVAGO200317.571223.5718.6818.6114.3212.66
450Riho KOKK195617.53224.0019.82
451Vaabo ANNUS194217.49925.2918.6217.4115.2510.86
452Jaanus-Janari KOGERMAN198017.47123.29
453Jaanus VILJAMAA196317.33426.9924.5514.7010.77
454Henn ANTSON196017.19231.6511.32
455Lauri TEDER198017.13227.7315.10
456Rauno PAHAPILL200016.67537.4921.2910.29 7.39 6.89
457Ilmar MõISTLIK194416.63518.4818.3316.8615.8513.64
458Rudolf MüRK194216.63122.17
459Jaan VIIRMANN200216.58428.5620.1314.9710.02
460Tõnu KARP195716.48528.5928.44 9.86 8.70 6.79
461August JAKOBSON200616.381919.3317.4416.6114.9413.59
462Kalev KUKK195116.32526.5016.4415.0713.1510.42
463Tarmo SAARE196416.27121.69
464Toomas KOPPEL195315.86121.14
465Toivo BIRK195715.75121.00
466Renno MERENäKK200515.611519.2218.3815.6113.9210.90
467Andres VAIDE198415.59327.4017.4810.13
468Ats VIRUMäE194615.52319.5018.4116.86
469Vahur PAJOMäGI197415.42328.1216.72 9.60
470Heiki RAMMUL194815.39819.2616.2115.2914.8211.39
471Rainer RAMMUL197715.39231.82 6.66
472Stanislav TOLMATSOV198615.37324.6519.5410.07
473Arvo AMBEL198315.35426.0921.5210.66 9.95
474Toivo LEMPU195315.25120.33
475Aivar LIIVRAND196215.20120.26
476Markus KALJUR200615.071629.2316.8810.2710.23 8.76
477Algirdas SKUDRICKAS196615.04225.1012.50
478Mikk TALI198815.02232.51 5.05
479Askar NEUMANN200114.89119.85
480Genri-Roland STEPANJUGA200314.87119.83
481Peep EOMOIS195514.83119.77
482Jüri PüSSIM194214.76324.2314.3613.52
483Rauno UUSKüLA199014.75119.67
484Mati KIISLER200114.55428.5516.7916.41 2.91
485Kalev ÕUNSAAR194914.41119.22
486Kristjan MAADE197314.35119.13
487Märt MARIPUU198114.08329.6310.08 9.99
488Mihkel KALMARU197014.07118.76
489Dainis MäNNISTE200213.73218.2616.06
490Ekke Tõnn RüTMAN200313.56630.0521.94 7.04 6.44 2.33
491Tõnu SELLIN196113.29117.72
492Juho HEINRAND194013.26419.0816.2112.7110.94
493Mauri SINNELä195213.25117.66
494Harry VEIDE195213.12117.49
495Kristo KEEVEND198112.85117.13
496Hanno-Laur KUNNUS200112.79526.0316.2113.86 7.38 0.49
497Kristo OJA199612.69218.0313.70
498Toivo MURAKAS198512.66318.5416.1410.00
499Sander LEMBRA199512.63419.9118.6612.82 4.76
500Kalju VAIKJäRV195412.63220.3411.23
501Mihkel ABRAM200312.55727.8713.12 9.74 9.34 2.68
502Tõnu KUUSIK195612.37424.0417.26 9.51 4.16
503Mihkel NAAGEL198312.22116.29
504Sergei MUIZNIEKS197811.95228.97 0.91
505Jüri TäHEMAA194411.92815.5713.7513.4111.01 5.85
506Rein EIGER197211.89115.85
507Sten Marten RAUDVER200111.79220.04 9.44
508Jari JULGE199311.77115.70
509Jasper ANIJäRV199811.71417.9114.4314.37 5.32
510Ralf KIVIL200511.47514.8311.9510.9010.14 9.53
511Tarvo JõESTE197011.21114.95
512Raiko ALLIKSAAR200611.02721.9119.38 6.24 4.94 2.64
513Georg SOOBERG194111.02613.9313.3810.8310.02 6.93
514Martin TõRRA194111.00722.2312.3312.25 4.89 3.28
515Alar RUUTOPõLD010.83114.44
516Ando VIISPERT197610.77544.20 7.39 1.04 0.91 0.30
517Andres VAHER197810.76215.3611.53
518Alo VAHTRE199910.72224.67 2.13
519Kerdo MäNNILAAN200310.56712.5711.5310.08 9.40 9.20
520Ingmar KASEMETSA010.53114.04
521Sander SAARING200510.50422.24 9.41 7.79 7.22
522Mehis METSMA198310.37113.82
523Mikk KADAK198910.33113.77
524Rein KIISLER194110.13313.1912.78 9.80
525Otto Toomas KIBENA200110.111215.45 9.63 9.26 8.34 7.86
526Mart VENDELIN194410.08113.44
527Ago KäIS195310.08113.44
528Vello KROHN1940 9.86618.7816.50 8.36 3.31 2.37
529Vello LOORITS1941 9.65319.0810.76 4.21
530Markus JUHKAM2007 9.651215.9513.46 6.93 6.04 5.85
531Kevin Markus KORROL2004 9.59622.74 7.74 7.12 7.07 3.30
532Marti RANNE1969 9.13112.17
533Vallo VARJO1961 9.04112.06
534Enn KUUSIK1948 9.04112.05
535Daniel SIBUL2004 9.021212.92 9.71 8.43 7.20 6.83
536Karel KURAGIN2001 8.99323.08 6.45 2.20
537Rasmus SAARE2005 8.991511.40 9.60 9.19 7.70 7.04
538Mati KARP1952 8.71417.1711.40 5.99 4.17
539Kaarel TAMPUU2003 8.57516.1815.14 5.27 3.77 2.51
540Tõnis SAARNAK1977 8.47111.29
541Tiit OLJU1954 8.44412.8411.7410.56 2.35
542Toomas NAELAPää1950 8.40518.03 8.39 5.99 5.66 3.92
543Jaan TOHUS1961 8.23110.98
544Lev MIGDALSKI1939 8.15516.25 8.39 8.31 7.70 0.09
545Bert Joosep PANKER2006 8.002010.13 9.48 7.26 6.74 6.38
546Mihkel JäRVE1985 7.74219.31 0.03
547Riho KILP1941 7.49613.83 9.94 8.43 3.74 1.53
548Henry-Markus RADALA0 7.361 9.81
549Priit PAABO1982 7.16211.53 6.37
550Siim ROHT2005 7.153 8.70 8.60 7.93
551Ilmar LEGENKOV1992 7.141 9.52
552Markus LEPMETS2001 7.03315.02 9.33 0.47
553Kaspar VALPER2000 7.021 9.36
554Indrek PEIL1973 6.961 9.28
555Kerto KAASIKU2007 6.90320.90 2.29 1.17
556Hendrik LAANEMAA2003 6.571 8.76
557Igor ZURJARI1959 6.511 8.68
558Aleksandr GNIDENKO1961 6.31418.95 8.73 0.27 0.10
559Mihkel TALI2006 6.291312.22 8.97 3.88 3.46 2.94
560Laurits RüTMAN2005 6.29815.00 7.42 3.20 3.13 2.70
561Mattias VõSUPäRG2003 6.282 9.24 6.45
562Andre BELJAEV2000 6.26211.86 3.79
563Karel JUNG2007 6.2113 6.90 6.43 6.04 5.85 5.82
564Maanus UDAM2006 6.1513 8.66 6.29 5.86 5.39 4.57
565Matis MäRTSON1965 5.991 7.99
566Vladimir VARI1947 5.87414.30 4.82 4.47 2.52
567Tõnis USTAV2004 5.871 7.83
568Andreas TäHNAS2003 5.855 9.88 9.26 5.78 2.18 2.16
569Andri KEPLER2004 5.71610.07 6.54 5.79 4.87 1.26
570Raivo MITT1971 5.575 8.92 6.27 5.51 3.92 3.24
571Laur-Rogert SULG2006 5.3914 7.78 5.64 4.67 4.64 4.21
572Peeter VIIK1949 5.361 7.15
573Raivo LEHT1953 5.331 7.11
574Arnold KRISTJUHAN1969 5.321 7.09
575Ain RELO1938 5.291 7.05
576Kaspar KAROLIN2005 5.07911.10 5.50 3.80 2.65 2.29
577Mihkel TAMMER2005 5.001 6.66
578Kurmet KUTTI2005 4.826 8.64 6.61 4.54 2.76 1.57
579Kennet KEERBERG2007 4.722 9.87 1.94
580Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
581Rando JAAKSOO2007 4.7012 5.25 5.23 5.06 4.29 3.66
582Mario ATONEN1995 4.701 6.26
583Jakob KOPPEL2006 4.6917 6.28 4.80 4.39 3.99 3.97
584Janar PäHN1976 4.671 6.23
585Aleksander HLEBNIKOV1971 4.462 9.88 1.28
586Anton ROOLAID1977 4.338 8.60 6.67 3.77 2.14 0.46
587Oliver ANNUS2003 4.262 8.43 2.22
588Taimo LIPP1974 4.201 5.60
589Jaan Peeter VILJAMAA2003 4.192 7.47 3.01
590Heino PEETERSON1937 4.163 5.08 4.80 4.79
591Ranno KANNEL2005 4.144 5.64 5.34 3.88 3.52
592Oliver KIMASK2004 4.0711 6.30 5.11 3.56 3.49 1.89
593Toomas MATTUS2005 4.036 7.22 4.87 3.94 3.54 0.59
594Hans KOPPEL1995 4.002 5.39 4.61
595Paul PIIRIMäE2006 3.975 6.23 5.10 4.86 3.58 0.09
596Joosep AINJäRV2002 3.952 6.50 3.37
597Jevgeni SHEJANOV1973 3.821 5.09
598Kari HOVI1949 3.811 5.08
599Robert PIHU2002 3.814 8.16 5.86 2.83 0.07
600Jaan ORAV1940 3.791 5.06
601Pärtel KüLVIK2007 3.637 5.00 4.51 3.20 3.02 2.44
602Henri PERILLUS2005 3.63615.78 1.04 0.85 0.44 0.04
603Kerten MATTO2002 3.358 3.69 3.58 3.49 3.38 2.60
604Andres VESILIND1977 3.282 4.26 3.95
605Ants LIIVAMäGI2006 3.233 4.63 4.01 2.75
606Riko MäESAAR2003 3.133 8.01 2.95 0.07
607Pjotr AKSJONOV1948 3.104 5.65 3.35 3.15 1.63
608Paul Theodor ZUPPING2003 2.992 7.43 0.05
609Reiko KALLAS2006 2.917 4.17 3.28 2.93 2.53 1.65
610Markus ZIMMERMANN2006 2.8810 3.90 3.15 3.11 2.81 1.43
611Robert SANDER2005 2.861 3.81
612Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
613Eimar JõGISU1942 2.811 3.75
614Martin PETTAI1983 2.752 6.04 0.83
615Andrei MITENKOV1962 2.711 3.61
616Robin OLLI2007 2.653 3.62 2.90 2.84
617Hugo Enrico PABOR2005 2.622 4.56 1.99
618Robert SAMMEL2006 2.581 3.44
619Erki UBINA1975 2.372 3.58 2.34
620Heini KOPPEL1947 2.341 3.12
621Stefan KIVIL2009 2.271 3.02
622Martin TAMPUU1999 2.212 5.32 0.21
623Roland JOHANSON2007 2.179 3.52 2.22 2.13 1.63 1.37
624Valter PLOOM1941 2.081 2.77
625Marlon VIRVE2006 2.084 3.46 3.40 2.35 0.02
626Ivo TAMLA1960 2.063 4.56 2.59 0.12
627Märt VIIDU2007 2.006 3.54 2.94 2.06 1.16 0.31
628Peeter ILVES1973 1.941 2.58
629Kiur KALDMAA2007 1.893 5.28 1.02 0.38
630Romet KRIKS2007 1.889 3.00 2.45 1.65 1.54 0.74
631Erik KERSNA2007 1.789 4.05 1.75 1.36 1.06 0.70
632Madis HAUG1965 1.612 3.02 1.00
633Kevin KASAK2006 1.5510 2.24 1.90 1.52 1.09 1.02
634Kaido REIMAN1978 1.461 1.94
635Kaarel KOITMETS1936 1.353 3.49 0.74 0.54
636Maarius KOTSULIM2006 1.273 3.74 0.64 0.10
637Kaspar KIMASK2005 1.198 2.27 1.81 1.29 0.35 0.24
638Uku VIISPERT2004 1.197 3.20 1.43 0.49 0.48 0.33
639Siim PELLO2007 1.011 1.35
640Sven-Andres NIGLAS2004 1.013 2.14 1.38 0.04
641Laur LAANETU2006 0.971 1.29
642Toomas ROOLAID1981 0.911 1.21
643Anton VONK2007 0.911 1.21
644Kaspar MILL2004 0.874 2.68 0.93 0.25 0.01
645Jan-Erik KäRNER2006 0.792 1.97 0.01
646Magnar MõTTUS2007 0.794 1.51 1.26 0.59 0.14
647Karl-Mattias JUHKAM2009 0.771 1.03
648Mathias LOONA2004 0.742 1.60 0.26
649Markus EINBERG2005 0.661 0.88
650Mehis MOOR2007 0.633 2.20 0.03 0.01
651Hugo RüüTLI2008 0.515 2.14 0.26 0.11 0.05 0.01
652Jaan OLLINO1944 0.491 0.65
653Andreas KEPP2003 0.471 0.63
654Kaspar Mathias KORROL2007 0.322 0.49 0.32
655Ats-Kristjan KASEMäGI2006 0.181 0.24
656Eric VOOLAID2003 0.162 0.37 0.04
657Rasmus TOMMULA2005 0.111 0.14
658Guido TREES1958 0.091 0.12
659Reigo KEEM2007 0.093 0.17 0.10 0.04
660Kaur KOOSAPOEG2007 0.041 0.06
661Kardo KUTTI2008 0.041 0.06
662Aimar JAAKSON1978 0.032 0.05 0.03
663Otto PLUUM2006 0.021 0.03
664Neeme KALDA1983 0.021 0.03
665Darius KOSTõGOV2004 0.011 0.02
666Randy OREL1968 0.011 0.01
667Ove-Markus KASEMäGI2007 0.011 0.01
668Mairo TOHUS2003 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 106.28
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind