Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988109.037114.93113.98111.24105.2899.72
2Lauri SILD199098.066108.91103.61102.4291.0184.35
3Kenny KIVIKAS199193.225102.3898.8592.5887.6884.63
4Kristo HEINMANN198991.6711100.0794.5692.0885.9685.69
5Sander VAHER198590.81792.7692.3192.2190.9685.83
6Ats SõNAJALG199085.721589.5987.3886.8886.8477.93
7Sergei RJABõSHKIN199284.131094.5788.7083.9782.6970.74
8Jaagup TRUUSALU198883.861389.3988.6585.4479.4576.39
9Reigo TEERVALT199477.681381.9679.7278.5876.0272.10
10Tõnis LAUGESAAR199474.21782.1774.6874.5073.8665.82
11Andreas KRAAS197873.521182.8774.6973.1669.7067.19
12Andres SAETALU199572.932177.0374.8171.8870.7570.18
13Kaarel Hendrik ZERNANT199872.591478.9974.6971.8569.9967.44
14Reimo LIIV199472.041876.9774.9471.7568.6667.90
15Uku-Laur TALI199269.11875.1073.5267.9566.8462.16
16Hannes POOLAMETS199468.901871.7071.6770.5565.8564.75
17Kaarel VESILIND200067.70871.0070.2667.3265.4164.53
18Alar KUME199066.561871.6870.5063.7063.5463.38
19Kustu KüNNAPAS200165.572169.7369.6266.9161.2460.33
20Peeter PIHL198465.29487.5080.5779.9478.42
21Siim KLAIS198664.541268.1964.9264.6262.6462.35
22Ain FJODOROV197263.621270.4065.8563.4659.8558.52
23Oliver KüTT199863.181272.3961.7661.2461.0559.47
24Kiur Erik EENSAAR199962.891866.7564.3863.3060.1559.86
25Marek KARM199061.32676.1469.2355.3854.8550.98
26Sander PRITSIK200161.302566.1363.4160.3359.9056.73
27Andrei NIKITIN196860.921263.4962.3059.8759.8759.09
28Tiit TäHNAS198060.921469.9461.9458.6157.0857.03
29Alar ABRAM197260.771365.5662.0259.4858.7458.03
30Hando ALLMANN200160.322263.2662.0058.9958.9458.39
31Mehis MURU198960.28667.6165.8160.2157.3750.42
32Karel-Sander KLJUZIN199959.62668.6464.2163.4557.4444.37
33Sander MIRME198159.331361.7860.5759.7057.7256.90
34Raido LAIDLA198658.95965.2661.4158.4156.2153.46
35Randy KORB197158.701061.1160.5958.7357.1755.90
36Andres RõõM199958.341261.2758.7957.4757.4456.71
37Priit PääSLANE196757.741062.0462.0055.9354.4754.28
38Mati MäGI197857.231660.9757.4156.0756.0155.67
39Raivo REIMAN196956.961060.1858.3056.7755.5254.03
40Mati KORROL197356.892262.4958.6654.5954.5554.18
41Toomas MAST196456.58763.8161.6456.4255.1845.83
42Raiko MARRANDI200156.401560.3257.6856.8855.0752.03
43Meelis MERENäKK197456.381359.3356.7756.5956.5252.67
44Kaido NURJA196956.291457.3857.1256.8955.6354.43
45Dmitri SHVED197056.13960.2559.8255.6053.8351.13
46Janek KäHR198356.091963.3957.6953.6553.5452.19
47Markus PUUSEPP198656.02481.3470.4367.9760.38
48Tõnu LILLELAID198055.931163.5463.4754.9952.5145.13
49Kristjan KARABELNIK198155.45762.0458.7753.0151.9651.47
50Tiit TALI196055.31860.6756.7455.8454.1649.13
51Meelis ZIMMERMANN196855.131158.5455.9055.5253.3652.34
52Lauri BEILMANN197655.041059.2257.8854.6152.2651.25
53Paavo RõIGAS196954.891257.8257.1255.6752.8251.02
54Mati TIIT197154.85564.1854.2453.8651.2050.75
55Mart KOPPEL196954.842358.8057.5954.2051.8351.79
56Maido KALJUR196054.602358.8854.0653.8853.8552.31
57Kaarel KALLAS198254.591556.4554.8254.1054.1053.48
58Anti SULAVEE198354.59562.4558.9756.7550.8943.88
59Tanel KANNEL197353.72861.1657.7651.4950.3247.85
60Antti ROOSE196453.571758.7152.9452.8752.1551.17
61Tarmo KLAAR197453.522557.6756.9651.9250.6150.42
62Vjatseslav SAFONOV200253.381759.1456.6354.5150.6345.97
63Kaido HALLIK197353.351055.5554.8353.2751.6951.41
64Ilmar UDAM197353.021260.6954.5151.2849.7248.88
65Olle Ilmar JAAMA200452.811657.0757.0554.1249.4546.35
66Eduard PUKKONEN196052.461055.7053.7153.1051.1348.68
67Raivo LAANEMETS196852.40654.7353.3352.3451.4850.12
68Toomas MARRANDI197952.20559.6559.6257.9446.0737.71
69Tarmo SIIMSAARE198151.96561.4555.7254.7945.1742.65
70Mihkel MAHLA200351.761759.4858.4250.8246.4743.61
71Dag AINSOO197751.72854.5754.5152.8848.9847.68
72Danilo PIHT197251.462054.1552.7851.7349.8948.77
73Kaljo JULGE195751.201554.8853.3349.8949.2748.64
74Andres TALVER196051.161655.0052.5451.6648.4548.15
75Kaupo JäRVE197451.061355.6353.5151.3047.7647.08
76Meelis MäLTER197551.021156.6853.1649.8049.3546.11
77Heino OLLIN199650.73385.5685.4282.68
78Jürgen JOONAS200350.492256.0453.1849.7246.9546.57
79Aleksander KEPLER200150.431559.5352.4547.2046.8146.17
80Martin AUNIN197150.231255.5752.0950.8146.8345.83
81Tõnu TäNAV196350.10552.7852.4450.5549.3845.34
82Allar PADARI196849.731155.8048.5648.4248.1047.76
83Timo PALO197949.66860.2153.0649.7847.1438.13
84Eerik PRIKS200149.611054.2953.8649.4845.4045.02
85Taivo TIMMUSK198349.59656.8653.3146.5546.2744.95
86Mart KüLVIK196049.461052.1650.7449.7048.6046.10
87Raivo PELLJA196449.11957.3552.1746.4845.0044.53
88Vladislav PAHHOMENKOV197149.041455.3449.5548.5246.1945.59
89Priit TALU197248.941249.6749.3148.7148.5248.51
90Mati PREITOF196048.852151.5748.7648.5848.5146.84
91Margus KLEMENTSOV197248.821052.0651.1849.6547.7343.48
92Inno LING196548.741458.8057.1543.5542.3641.84
93Jaanus REHA195948.721649.8049.3248.2948.1748.02
94Erko JAKOBSON197948.621254.4752.7747.8944.2243.74
95Urmas SULAOJA196348.341053.1348.9048.5846.9844.12
96Tõnu ILVES196348.341550.4649.7147.9047.5846.06
97Enn JAAMA196948.31754.1651.0749.0943.8043.42
98Rain LILLSOO197048.03755.4050.5348.0245.0741.14
99Tõnis JääDMAA200247.831850.2949.3248.7745.5445.23
100Lauri OLLI197247.731159.1448.3045.5443.3142.34
101Allar KIVIL197647.46656.0751.6451.3148.4529.85
102Vladimir SAVINOV196447.45948.7648.7247.6146.4745.67
103Alar VIITMAA197047.23462.6460.0959.4253.98
104Ott RAKKASELG197947.12755.9948.7645.0443.0342.79
105Taivo TALI196646.541155.2546.2546.1945.7839.23
106Arvo KIVIKAS195046.431450.8746.7445.3545.1044.11
107Mihkel NAHKUR195946.321349.8546.8446.3144.5444.06
108Sixten SILD196446.141049.8347.4846.1444.3942.86
109Vallo VAHER197646.08949.9147.6346.8845.6940.28
110Tarmo KUUB197846.05759.4350.2346.9737.2036.43
111Mairo KIRSS198045.89652.0851.8842.9942.8939.60
112Margus MARRANDI197345.74755.3244.4544.4144.3540.18
113Andrus RäMMANN196045.701554.9446.2842.7142.4942.09
114Ülo VIRU196445.671050.0646.4744.9644.4342.43
115Raido KISS200045.281351.4247.2444.9243.6039.20
116Artur SOO200345.182651.9446.2843.9842.2441.44
117Raul LAAS195944.451845.9945.6644.4643.1542.98
118Risto RANDMA197744.32555.2353.1249.7837.3026.18
119Rain JAAKSOO198344.271147.4947.3347.1039.9939.44
120Samuel KOLSAR200344.221448.7843.8343.1242.9342.44
121Indrek LILLSOO197344.20655.4247.2841.6540.4536.18
122Rein UNT194944.161446.8544.6643.4343.4342.43
123Timmo TAMMEMäE198444.07380.3673.6866.30
124Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
125Ivo MILLER197743.861646.2145.2644.2042.0041.61
126Tarvo AVASTE196943.76459.6855.6253.9949.52
127Jüri ROKKO195343.472546.3443.0742.9642.7642.20
128Toivo SAUE194843.45647.6045.5545.0142.2636.83
129Raul KANGUR197043.391349.1744.7744.4639.4539.09
130Viktor KASSATKIN197143.36555.4747.8842.7240.5930.13
131Lauri RUBERG198743.30751.3043.8541.1840.4839.68
132Lauri TARLAP197542.831850.7745.5445.1938.3434.29
133August JAKOBSON200642.471648.3446.3445.7737.7334.17
134Heini TAMMIK195342.442447.9844.5140.6539.8639.18
135Martin Erik MARIPUU200242.411253.4641.1540.5640.4836.42
136Erki KRIKS197642.30553.9544.6439.6838.9134.31
137Marko KüLAOTS197842.181055.8841.0839.4238.5036.03
138Kristjan-Martin KIRJANEN199442.101245.0944.3442.7041.2437.14
139Riho MäNNI195142.081545.0342.7442.1341.7238.76
140Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
141Mehis UDAM200441.97949.2248.6246.3733.4832.18
142Kai SAKSMAN195041.68643.6143.2542.7640.6838.11
143Nansen PALO200541.562044.9443.2142.1639.0538.43
144Heiti HALLIKMA197041.53467.1354.4543.9042.19
145Arthur RAICHMANN197241.39549.2341.4840.1038.5337.59
146Raio PIIROJA197941.31554.8246.7342.3633.8428.80
147Ülo TIMUSKA196140.94747.2641.6839.6539.5336.60
148Raivo ERIK196840.74550.8843.8942.4137.7728.73
149Ossi PRIKS200540.591452.9347.3445.9030.1326.67
150Rein KRIKS195140.201942.5241.1039.3739.0438.99
151Mikk PõDRA198440.17753.3643.6740.1436.3327.36
152Tiit TATTER194840.081644.2639.8639.4638.5538.25
153Koit PAASMA195040.071142.6340.9339.9239.3537.51
154Markus KALJUR200640.012344.2442.0641.7840.7031.26
155Anders ÅKERMAN197339.84452.1950.2749.9546.81
156Urmas TAMMEMäE196039.57845.3638.6538.4037.8837.57
157Jüri MERIRAND195539.541746.4143.4736.4935.9635.35
158Ragnar KRANBERG200239.511044.9743.5338.4635.6034.99
159Toomas TARVE196339.49543.3642.5441.7736.7932.99
160Meelis MäLBERG197039.42547.9345.5342.1737.0124.47
161Heno IVANOV197639.08453.4649.2248.1244.62
162Lauri LEPPIK196439.001741.8540.6239.5936.6836.26
163Chris Marcus KRAHV200538.892148.5646.0642.4131.4125.99
164Toomas TALUMAA197038.87742.9242.0740.7035.5433.13
165Rein ROONI195738.581441.0040.5138.7637.1335.52
166Peep KOPPEL194638.362142.5740.9336.7436.7034.86
167Kalev RUBERG195938.33840.8439.4438.9136.8335.65
168Mihkel MäLTER194538.331842.2839.1038.1036.5035.68
169Aleksander PRITSIK196238.291339.9438.8338.6538.1235.90
170Maksim GUREJEV196338.27643.6142.5739.8936.2529.05
171Sven ORAS198938.11648.0340.1239.5532.5730.29
172Kevin HALLOP199738.01547.6740.2935.2134.1132.77
173Jaan VIIRMANN200237.87549.8840.2236.6234.2628.39
174Oliver IMMATO198637.83449.3749.1448.2442.40
175Rasmus KRUUSA200037.78463.6052.9143.1529.23
176Martin MURAKAS198937.69644.4540.2238.3536.1329.31
177Tarmo TARLAP197037.49648.3636.9236.1133.8032.27
178Olev PIIRISILD200437.251353.7441.8630.9030.7229.05
179Kurmet KUTTI200537.051745.1140.7538.9536.2124.25
180Urmas LAEV196237.02841.0037.3636.8635.1434.76
181Juho WESTERLUND198936.82383.1254.8246.18
182Silvar SAVOLAINEN197436.771340.7540.2039.2933.5530.04
183Alar ALAJAAN197936.621446.9840.6539.8227.8427.82
184Jüri JOONAS199236.49745.5040.9137.2429.8528.97
185Eero RUOKAMO195336.41642.0541.8036.2032.5729.43
186Rafael GORDON194636.081538.4835.8335.8335.2335.04
187Anti PARIK195335.471139.4936.0535.6535.0031.14
188Rain VELLERIND196535.43841.4136.6235.8033.1230.18
189Raivo PANKER196535.191041.5733.7633.5633.5333.51
190Martin VILISMäE198935.16369.3957.5848.84
191Kristjan LEIGER197034.85635.8635.7934.4234.3833.82
192Rain EENSAAR197434.83361.5657.9054.68
193Madis OSJAMETS198134.55643.8242.8135.9933.6816.45
194Karmo TISLER200334.192146.7533.1131.6230.3029.18
195Rein HANSTEIN194934.161236.3335.7533.9433.2831.48
196Tago TEETAMM197534.01540.9935.3835.3032.0826.32
197Andrus VIILMA197833.38937.6535.8134.0430.1729.21
198Koit KOLSAR197732.97939.4235.2732.8231.4725.86
199Rein ZAITSEV196932.88537.6134.7933.6229.3329.07
200Ülo VAINURA194632.451133.6633.4333.3531.3430.48
201Alo SäKK198032.24451.0148.1032.4829.60
202Udo LüüS195532.091835.5233.8632.3929.7128.96
203Kalle NELK195032.081539.3332.0930.8829.8528.23
204Andrus SIPSAKA196131.701042.9929.2929.1528.5628.53
205Lembit NöPS195131.691333.8832.6432.5830.5728.79
206Tõnu SIKKAL195531.56840.8433.6029.3227.0227.01
207Aivar MEINDOK196231.34441.3141.1938.2036.02
208Siim LANNES197831.30743.6736.0431.4724.6320.67
209Aivar SARAP196931.15451.9950.5534.6318.60
210Andrei MITENKOV196231.02441.2739.6938.6235.54
211Siim TURBAN200130.88749.5042.2124.9719.3318.39
212Andres VIIRA196730.72638.9738.7232.7228.5014.70
213Indrek ÜMARIK196530.53356.4351.8044.43
214Johannes EHALA198630.32449.0739.7135.1827.62
215Sander NAHKOR198830.29554.4354.3627.9514.53 0.20
216Heiki SAVITSCH197230.03743.7235.1330.2323.5717.49
217Raiko ALLIKSAAR200630.00939.5433.4332.2627.6717.12
218Ott-Kaarel KALM199129.89547.2643.0328.6616.0414.47
219Raul KUDRE197029.75353.8550.3344.55
220Jaak ROHTSALU196029.62642.0329.1327.3327.2922.32
221Tõnu RAID193929.371931.0330.6729.1928.8527.12
222Hanno-Laur KUNNUS200129.181245.5726.1825.9325.0523.15
223Bert Joosep PANKER200628.812140.3433.7926.0221.9821.94
224Indrek VIIKMAA197128.64836.4228.8527.6327.0423.28
225Olle KäRNER197728.48280.1162.27
226Toomas VOOLAID196628.22634.8732.3328.4626.7718.67
227Jaak REIMAA195528.13936.7731.7527.9524.5019.68
228Rünno SULG197328.101633.7628.5327.7427.2523.20
229Kalju TOOMAS194727.65733.6233.5130.0827.0414.02
230Martin KAUP197527.40359.5346.0531.43
231Sander ANNUS197327.09345.6945.2944.46
232Timo KUDRE200527.051536.8926.5025.8323.9222.13
233Indrek SAAREPERA196826.97436.7734.7932.5730.74
234Madis HAUG196526.581433.1326.2825.5824.3723.55
235Tiit PLOOMPUU195126.55931.7930.3327.1322.7320.77
236Indrek REITSAK197726.52448.6744.7828.0711.10
237Gion SCHNYDER198626.44284.6147.61
238Hannu PLOOMPUU198726.12353.0640.5337.01
239Aimur RAUDSEPP195526.111031.0730.6429.5520.7918.49
240Mart OSTRA196926.03441.2438.7529.8020.35
241Artur RAUK198625.79358.8047.1023.04
242Silver EENSAAR197825.32263.3663.23
243Tauno KURE195725.181030.3228.8823.3822.1321.18
244Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
245Andres KäVER197424.46835.4430.8230.8213.0412.20
246Otto Toomas KIBENA200524.421637.1023.1121.3021.0319.58
247Juhan BACHMANN194324.361727.4924.6624.2823.0722.30
248Toomas TELGMA196524.31835.3424.7121.2521.0519.21
249Mihhail TAIVERE194024.261326.0024.3623.8623.6623.42
250Mihkel JäRVEOJA198624.25271.9949.28
251Lauri Juhan LIIVAMäGI198124.18346.4540.2934.18
252Tanel PAPP199524.14345.2841.1334.30
253Enn AEDNA194424.021224.6624.1324.1323.6823.50
254Kaspar KAROLIN200524.011735.6722.8822.6919.6819.15
255Daniel VASSER198323.87346.7640.9831.63
256Ralf KIVIL200523.74626.3624.4824.1522.6321.09
257Mattias MAIDLA200323.711934.9633.0318.3716.6515.55
258Jaanus VILJAMAA196323.68732.0830.2225.1719.4111.54
259Ragnar ILP197923.64836.5331.5120.1215.8614.16
260Renno MERENäKK200523.581338.3622.2820.3719.5217.37
261Markus JUHKAM200723.412135.5021.8021.4819.3418.91
262Rauno PAHAPILL200022.95630.2625.6422.4921.4114.95
263Erkki PENU197122.94343.7640.5930.36
264Mart ARU197422.93438.7227.1026.4422.41
265Rein KüTTIM193922.80729.3125.6721.4419.1418.46
266Riho KLEMENT198922.75534.0033.9318.0413.9713.81
267Kalmer KEEVEND195722.69935.9132.1619.2216.26 9.88
268Kalmer KOOSAPOEG197222.63439.4933.6233.55 6.50
269Argo KAUGE196422.57434.3330.8824.7722.87
270Jürgen EINPAUL198322.54259.7552.96
271Kalvo KRIISK197922.47525.3224.7524.4421.5416.31
272Mati POOM194422.412223.5223.4522.6322.2420.21
273Jonatan KARJUS199122.34269.1642.56
274Erik AIBAST197322.21262.0948.95
275Jaan TARMAK198522.21255.7355.31
276Igors BOGDANOVS196922.10434.8726.1724.9324.51
277Paul AUG195121.99341.9034.3233.75
278Margus JAANUS196221.88437.4631.6320.6119.69
279Andres LAUBA197721.59259.2448.69
280Tarvo KLAASIMäE198121.55260.2547.51
281Ain NEMVALTS196821.41336.9436.5333.58
282Margus LEHTME198221.37437.5033.6630.76 4.92
283Lauri PäHN199821.20264.0242.00
284Aleksandr SHVED199221.17268.6937.14
285Ahto KARU195520.94726.8223.2120.1118.6515.92
286Matti BETLEM196020.61337.5235.7629.75
287Andri KEPLER200420.57631.2523.1623.1117.92 7.40
288Vello POST195820.55528.2628.2320.9420.01 5.30
289Viljar VAINOLA197520.43825.2820.6620.5119.0616.66
290Jüri TäHEMAA194420.361023.6421.3619.3219.1218.34
291Raul OLESK196020.34430.7330.3721.4819.14
292Priit NARUSK197720.26341.7237.6321.93
293Maanus UDAM200620.181229.3920.7218.1317.0415.61
294Lauri MALSROOS198620.17259.7041.13
295Ando POST196019.86337.0633.3728.88
296Sven RINGVEE197919.86346.1735.4717.65
297Oliver KIMASK200419.681730.9718.9217.7716.4714.25
298Tarmo TOLM197919.62344.0941.8412.15
299Riho KOKK195619.60334.8133.0230.15
300Kevin Markus KORROL200419.491231.3023.1517.7612.9712.25
301Laur-Rogert SULG200619.431832.9117.7916.5315.5914.31
302Raul HINDOV196819.38248.8548.05
303Priit RANDMAN198919.34257.3939.31
304Arne SAMMEL195518.41333.0731.8827.11
305Olavi LOO197118.36250.3341.45
306Endel REMMET193718.22522.8322.2421.0518.11 6.88
307Sander SAARING200518.20435.4723.2517.6114.66
308Veiko HINTSOV196918.17345.4244.74 0.67
309Marios TAMMES200118.11434.9632.6215.33 7.66
310Einar LUUP196517.92247.7141.90
311Tarmo PERTEL198317.31343.3527.8915.32
312Kardo KUTTI200817.281633.3615.0314.5512.5410.90
313Jakob KOPPEL200617.241524.9018.0615.8714.8912.50
314Raido MITT199117.05185.24
315Pear POST196617.03243.9941.17
316Aare LIMBERG195317.01423.6521.4520.8319.14
317Väino ELLAMIK197117.00242.5542.43
318Mairolt KAKKO196816.99248.2236.71
319Tarmo LILLSOO016.98250.8234.09
320Kaspar MILL200416.921125.8619.1115.4114.72 9.49
321Enar NõMMISTE198716.91242.9641.58
322Ants TAMM194316.891418.5418.3816.6016.3714.55
323Johannes TASA195016.87244.2840.06
324Jaak JAAGUS195616.86331.0326.9926.30
325Fred NEEDO198316.78242.9240.97
326Agu KOPPA194716.401419.3318.4317.9017.06 9.29
327Karel KURAGIN200116.36522.8019.2115.5914.81 9.41
328Nikolai KUHA194116.29921.9417.1015.4114.3712.65
329Indrek MAHLA197616.29427.1922.1116.7515.40
330Elmo PäRNA194416.201419.9317.1715.8014.5413.55
331Ando VIISPERT197616.11841.7320.9012.47 3.08 2.35
332Uku AASRAND200416.04244.3635.86
333Martin SIMPSON198715.97179.84
334Mati KALLEMETS194715.92424.3120.6620.3114.31
335Väino AUL194815.69438.9428.69 5.44 5.40
336Maarius KOTSULIM200614.991520.2616.3913.7813.3211.22
337Jakob VESKE200314.92525.6217.6415.14 9.18 7.03
338Tarmo RAIDMA196914.86238.1336.17
339Veiko LILLE198314.84339.1630.61 4.41
340Mati PILT195114.68433.0320.1814.81 5.40
341Karel JUNG200714.651227.6725.29 7.08 6.77 6.44
342Mart JAKOBSON197214.37338.6521.0412.16
343Erkki LEPIK197614.09243.0027.44
344Alar ASSOR198513.90242.1227.39
345Märt KESKüLA197613.87333.5624.6211.19
346Tiit OLJU195413.63619.4816.9812.2711.96 7.44
347Sergei SHVED196713.42420.2718.6418.34 9.84
348Rando MARRANDI199613.16329.0819.5017.23
349Aares FJODOROV198013.10239.8825.64
350Jaan OLVET196912.75241.3122.45
351Marti RANNE196912.45233.0429.20
352Oleg KOSHIK198512.38423.2514.8214.23 9.60
353Hannes LUIDALEPP198212.26234.0127.31
354Kaspar PääRSON200212.19160.97
355Heiki TOMANN198012.15231.3529.40
356Indrek ROASTO198012.05324.4219.8815.93
357Rasmus SAARE200512.011318.3412.1510.7210.31 8.55
358Gert SAAMANN196811.95230.8028.97
359Märt MARIPUU198111.86417.3516.3714.2211.38
360Avo VEERMäE195011.83235.2923.86
361Matti YLILUIKKI196511.72158.60
362Ragnar ROOBA200211.65158.26
363Meelis LAURIMAA198311.60230.2427.77
364Allan ANNISTE196411.57322.0120.0815.78
365Ranno KANNEL200511.55339.4415.28 3.02
366Guntis ARNICANS196811.54157.70
367Kaspar Mathias KORROL200711.26429.8222.04 3.54 0.89
368Pärtel KüLVIK200711.241131.66 8.29 6.51 5.14 4.62
369Roman SHVED197011.09230.0425.40
370Mait TõNISSON197310.93232.9621.67
371Marek NõMM197910.82154.12
372Robert PIHU200210.79431.1713.78 5.35 3.64
373Armo HIIE196810.74153.72
374Tanel MõTTUS198510.65227.8525.38
375Siim PELLO200710.631120.1912.43 8.50 6.64 5.37
376Toomas TAMMER197610.50152.52
377Tauno MURAKAS198010.42233.3318.75
378Kaur KASE198710.33151.67
379Aare HUIK196910.29227.0824.38
380Henri PERILLUS200510.261116.7312.1510.24 9.39 2.77
381Urmo KESKüLA197710.11150.57
382Daniel SIBUL200410.08622.2013.93 8.13 5.65 0.49
383Jüri PüSSIM194210.07421.8112.7411.11 4.71
384Emil EENSAAR200410.04150.20
385Mihkel ABRAM200310.03327.4418.99 3.73
386Peedo PIHLAMäGI1958 9.98226.6723.22
387Mattias BLEHNER1995 9.90149.51
388Martin OSMIN1979 9.86149.32
389Kalev KüLAASE1981 9.85226.1723.08
390Arvo SALA1970 9.81149.07
391Kuno ROOBA1972 9.79148.97
392Kerto KAASIKU2007 9.77421.1214.08 7.38 6.26
393Aleksander HLEBNIKOV1971 9.68812.6610.82 8.67 8.42 7.83
394Kaido EICHFUS1975 9.61148.06
395Sander BLEHNER1972 9.59239.21 8.73
396Arne KOLK1950 9.58323.4813.8710.53
397Priit ÖVERUS1966 9.54147.68
398Jaak TEPPAN1984 9.49147.43
399Tanel SAUE1974 9.43335.0411.53 0.60
400Mihkel JäRVE1985 9.42237.84 9.26
401Jüri KADAJA1953 9.41228.2818.76
402Marlon NAAN2006 9.40623.37 7.50 7.37 5.43 3.32
403Kirill KLENSKI1978 9.40146.98
404Audun PALO2008 9.361425.39 6.85 5.64 4.66 4.26
405Aimar JAAKSON1978 9.36532.05 5.87 4.85 2.59 1.43
406Märt KIVILA1982 9.33146.66
407Eero MõTTUS1974 9.24146.22
408Joe LEPP1967 9.24146.20
409Heiki RAMMUL1948 9.21322.7922.22 1.03
410Janar SAKS2002 9.13319.7015.7010.23
411Oliver ANNUS2003 9.06244.71 0.58
412Toomas MATTUS2005 9.04615.9511.82 7.72 7.00 2.70
413Marek ATONEN1977 8.94144.71
414Heljus SAKS1989 8.93144.66
415Marko TEDER1985 8.85144.25
416Ando LAVRITS1979 8.80143.98
417Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
418Marek PRITSIK1987 8.78143.91
419Laurits RüTMAN2005 8.75618.45 8.71 7.76 5.29 3.56
420Rain MURU1980 8.72143.60
421Timo SUPPI1978 8.71143.57
422Urmo LIBLIK1982 8.71143.54
423Villem PIIRIMäE2008 8.68813.5712.53 6.90 5.26 5.14
424Rene POST1992 8.63143.16
425Priit POOPUU1980 8.63143.16
426Indrek KAROLIN1973 8.63143.14
427Ragnar KRUUSLA1985 8.60143.01
428Anti KALLE1970 8.55142.76
429Kaupo KALJUMETS1987 8.50142.48
430Stanislav TOLMATSOV1986 8.33234.91 6.72
431Jürjo LOKK1982 8.30141.51
432Lembit VASSIL1941 8.27417.1514.14 8.12 1.94
433Siim VANAHANS1980 8.27141.34
434Robin OLLI2007 8.21916.6510.51 4.91 4.63 4.34
435Maido MäOMA1984 8.07140.35
436Rait PALLO1974 8.05140.23
437Toomas NAELAPää1950 8.04814.9810.48 5.24 5.23 4.29
438Priit TRUUSALU1963 8.04414.5311.43 9.15 5.11
439Martin TAMPUU1999 8.04235.45 4.74
440Tiit POOPUU1981 8.02140.09
441Tõnu ILLARU1971 7.97139.85
442Marko SüLD1978 7.95220.1219.65
443Sven-Erik REBANE1992 7.84139.20
444Ahti BLEIVE1967 7.81139.05
445Riho ENNI1980 7.79219.9319.00
446Risto KALJUND1989 7.74138.69
447Jaanus JõGIS1976 7.69138.45
448Valeri KURAGIN1973 7.53137.64
449Rein TOOMAS1961 7.44235.36 1.86
450Priit POTTER1981 7.43137.17
451Otto PLUUM2006 7.30515.64 9.46 6.87 3.00 1.53
452Michael RAER1983 7.25219.9316.30
453Tanel ESTA1977 7.24220.4215.80
454Aleksei SPIRIDONOV1972 7.19220.2915.67
455Madis LEPIKSAAR1989 7.19135.93
456Kaspar ANNUS2006 7.18135.91
457Tõnu KUUSIK1956 7.16418.06 6.59 6.09 5.04
458Johan ALENIUS1967 7.06135.28
459Tiit RIISALO1967 7.03135.16
460Romet KRIKS2007 7.021315.87 5.01 4.96 4.85 4.40
461Tarvi OLLI1978 7.00134.99
462Ilmar KIRJANEN1950 6.91134.53
463Robert SANDER2005 6.90324.04 8.86 1.59
464Heino REBANE1954 6.88134.41
465Ilmar MõISTLIK1944 6.70222.3011.21
466Jakob VINKEL1941 6.70218.0515.45
467Harry VEIDE1952 6.69133.45
468Raido AREN1983 6.54132.70
469Toivo MURAKAS1985 6.52132.59
470Jaan KALLAK1981 6.51132.54
471Alari LUMBERG1982 6.45132.25
472Kaimo MAISTE1980 6.44223.18 9.01
473Mart ELLER1972 6.43132.14
474August ALBERT1964 6.31131.54
475Arseni KRAMARENKO2007 6.30317.2114.10 0.19
476Joonas HALAPUU2000 6.27220.2711.08
477Kevin LEPP1996 6.21131.04
478Heigo PõLD1968 6.15130.75
479Paul PIIRIMäE2006 6.13410.96 8.88 5.65 5.18
480Hendrik LAANEMAA2003 6.12216.6413.96
481Lauri ALLMANN1975 6.08223.95 6.46
482Aigar PINDMAA1957 6.05130.26
483Jukka KARVONEN0 5.99129.94
484Villu SERV1999 5.96129.82
485Leonid MALIKOV1979 5.96129.82
486Jüri VANAVESKI1966 5.95129.75
487Erko ÕUNAPUU1974 5.93129.67
488Martin LIIDLEIN1993 5.93228.58 1.06
489Martin TõRRA1941 5.92513.4811.99 3.66 0.24 0.24
490Karl-Markus JANNO2007 5.891416.42 3.77 3.21 3.09 2.97
491Rait LILLE1971 5.84129.19
492Taavi TAMMIK1993 5.83129.15
493Jaak KANNISTE1960 5.82129.08
494Kunnar VAHI1972 5.74128.71
495Margus VENELAINE1970 5.72128.62
496Tõnis HALDNA1965 5.68128.39
497Renno NELLIS1982 5.64128.19
498Sander KUUSK1991 5.52127.61
499Eero JOONAS1969 5.50220.00 7.50
500Aarne IDAVAIN1952 5.49314.89 7.14 5.42
501Arvo SOOSALU1952 5.46127.31
502Raivo MITT1971 5.44410.6110.58 3.65 2.35
503Kalju VAIKJäRV1954 5.38220.37 6.54
504Karli LAMBOT1970 5.36126.80
505Mati OJANDU1951 5.33126.63
506Mihkel LIIVAGO2003 5.31226.52 0.03
507Jaanus AUS1974 5.18125.89
508Heikki KYYRöNEN1946 5.15125.75
509Sergei MUIZNIEKS1978 5.14317.96 7.53 0.19
510Mattis ALLIKSOO1979 5.12125.60
511Meelis KADAK1984 5.10125.52
512Mati TATRIK1965 5.08125.40
513Sander KOLLOM1971 5.03125.16
514Indrek JENTSON1964 4.90219.23 5.29
515Sass SAAT1986 4.89124.44
516Eerik LOSSMANN1964 4.88124.41
517Ardo PAJUR1974 4.81124.05
518Jan AAS1974 4.78213.6910.21
519Rando JAAKSOO2007 4.7611 5.03 5.02 4.68 4.58 4.49
520Jarmo KAASIKU1999 4.67123.33
521Arto RAMMUL1976 4.63216.88 6.27
522Madis ORAS1950 4.46122.28
523Uku VIISPERT2004 4.399 7.74 4.56 4.21 2.82 2.60
524Tõnu JääDMAA1966 4.39121.93
525Kai WILLADSEN1952 4.35219.07 2.70
526Matis OTTAN1997 4.33215.62 6.03
527Peeter SALONG1982 4.32121.62
528Oleg PODLIPSKI1953 4.32121.58
529Lukas DEININGER1998 4.26121.31
530Raul ADARI1990 4.24219.20 1.98
531Kristo OJA1996 4.14312.45 4.40 3.86
532Uku JOONAS2008 4.1312 5.12 4.18 4.11 3.73 3.50
533Rain KAUGE1994 4.07120.36
534Jaanus TEPPAN0 4.05213.31 6.96
535Tormi VAHAR1991 4.04120.20
536Jari JULGE1993 4.00120.00
537Vahur PALU1965 3.97119.83
538Mihkel KALMARU1970 3.93119.67
539Joosep AINJäRV2002 3.91219.53 0.04
540Vello LOORITS1941 3.83217.29 1.87
541Konstantin RAZDOLSKI2007 3.82212.87 6.22
542Tammo ESTA1974 3.80119.02
543Viesturs LUCANS1960 3.79118.97
544Ragnar LEIMANN1981 3.78218.03 0.89
545Kaarel PIIRIMäE1979 3.77118.83
546Kristjan KIVIPALU1973 3.75214.68 4.08
547Ats VIRUMäE1946 3.723 9.59 4.66 4.37
548Veikko TAMLAK1968 3.68118.39
549Kalju TAMMEVESKI1963 3.65118.25
550Neeme KALDA1983 3.64118.18
551Martin ILVES1942 3.48217.37 0.05
552Heinar RADIN1973 3.48212.91 4.50
553Arti ALBERT1980 3.46117.28
554Vahur PAJOMäGI1974 3.44117.21
555Andreas TäHNAS2003 3.43313.77 1.93 1.47
556Kalev KUKK1951 3.39213.03 3.92
557Mikk TALI1988 3.39216.51 0.42
558Markus ZIMMERMANN2006 3.385 7.38 7.12 1.20 1.08 0.12
559Erik KERSNA2007 3.3714 4.67 3.52 3.04 2.89 2.75
560Magnar MõTTUS2007 3.3514 4.03 3.82 3.47 2.96 2.47
561Juho HEINRAND1940 3.34116.68
562Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.225 6.11 4.05 2.88 2.56 0.51
563Hans Gustav KõLJALG2004 3.21313.53 2.46 0.05
564Kalju TILK1941 3.18214.81 1.10
565Tõnu KARP1957 3.18115.88
566Uko KõRGE1965 3.08115.42
567Mauri SINNELä1952 2.99114.94
568Andres KEERNIK2009 2.986 4.52 3.94 3.68 1.43 1.35
569Margus SARAP1965 2.94114.72
570Mart SOOBERG1978 2.93114.67
571Märt VIIDU2007 2.905 4.70 4.13 3.23 2.09 0.36
572Tanel LAANEVäLI2008 2.8412 4.23 3.52 2.49 2.46 1.49
573Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.803 6.92 3.67 3.40
574Margus MäLL1985 2.782 8.36 5.56
575Rainer JõESAAR1985 2.74113.69
576Raivo ARU1976 2.72113.62
577Silver REBENITS1978 2.65113.23
578Alo SüVARI1976 2.643 4.99 4.44 3.77
579Allan ROOSIMäGI1985 2.64213.17 0.03
580Jaan AINELO1958 2.58112.91
581Andrei SEMENKOV1976 2.58112.88
582Mati KARP1952 2.56112.79
583Toomas KOPPEL1953 2.522 8.27 4.34
584Kert PALLO2005 2.50112.51
585Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
586Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
587Romet PAATSI2008 2.4111 2.93 2.35 2.27 2.24 2.24
588Gregor NARUSK2006 2.34111.69
589Heino PEETERSON1937 2.29111.43
590Siim ROHT2005 2.24111.22
591Stefan KIVIL2009 2.213 4.33 3.94 2.80
592Timo ASIKAINEN1958 2.20111.01
593Kristofer PäHKLEPA1999 2.20110.99
594Vello KROHN1940 2.19110.97
595Ago KäIS1953 2.19110.96
596Roland JOHANSON2007 2.195 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
597Mati KüLAASE1949 2.17110.84
598Andre BELJAEV2000 2.162 9.86 0.96
599Kiur KALDMAA2007 2.133 4.30 3.39 2.98
600Anti TOHVA2008 1.9911 2.77 2.00 1.86 1.70 1.61
601Valdis PUZANOV1964 1.911 9.55
602Veljo VASK1974 1.851 9.23
603Rein KIISLER1941 1.793 5.01 3.88 0.07
604Hendrik LILLSOO2007 1.751 8.76
605Mattias PIHU2004 1.742 8.30 0.38
606Mart VENDELIN1944 1.721 8.59
607Teet BELJAEV2002 1.652 7.64 0.62
608Tõnu TOLM1953 1.621 8.08
609Reigo KEEM2007 1.628 2.58 1.84 1.50 1.36 0.80
610Ove-Markus KASEMäGI2007 1.605 4.92 1.41 1.23 0.45 0.01
611Dmitri JAKOVLEV1988 1.521 7.58
612Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
613Lev MIGDALSKI1939 1.501 7.52
614Lembit TALLI1949 1.501 7.49
615Karl-Mattias JUHKAM2009 1.486 2.67 1.73 1.60 0.77 0.62
616Erik PETERSEN2006 1.451 7.24
617Märt KüNNAPAS1942 1.411 7.04
618Kalev HUNT1951 1.331 6.66
619Jaan METSA1971 1.331 6.65
620Kevin KASAK2006 1.282 6.41 0.01
621Madis MEIMRE1979 1.271 6.37
622Mattias MEIMRE2006 1.231 6.15
623Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
624Anton ROOLAID1977 1.117 3.04 1.62 0.61 0.20 0.10
625Emil ÅKERMAN2007 1.062 3.52 1.78
626Ivo TAMM1978 1.001 5.02
627Hugo RüüTLI2008 0.997 1.51 1.21 0.96 0.71 0.55
628Jakob KIRS2006 0.981 4.91
629Henri KERSNA2009 0.922 2.97 1.64
630Ervin PEIK1966 0.911 4.54
631Kristjan RAAVA2004 0.861 4.31
632Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
633Kert PIIRAK2008 0.841 4.22
634Alari UUSNA1969 0.841 4.18
635Kusti PRIKS2008 0.831 4.16
636Martin Dominik LUKJANOV2005 0.811 4.06
637Martin PETTAI1983 0.792 2.65 1.31
638Rein EIGER1972 0.781 3.89
639Jaan MILJAN1947 0.771 3.86
640Reno Robin REHEMETS2008 0.765 1.47 1.19 0.70 0.31 0.11
641Ants LIIVAMäGI2006 0.752 2.28 1.46
642Jan-Erik KäRNER2006 0.743 3.58 0.10 0.04
643Margus MAIDLA1973 0.741 3.69
644Askar NEUMANN2001 0.741 3.69
645Rain PAJUR1976 0.661 3.29
646Hillar PETERSEN1982 0.641 3.20
647Kristjan MAISTE2006 0.581 2.91
648Pjotr AKSJONOV1948 0.553 1.92 0.78 0.04
649Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.542 2.60 0.12
650Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
651Otto Georg KIKERPILL2005 0.532 2.33 0.34
652Juhan MAHLA2009 0.531 2.63
653Mihkel TALI2006 0.522 2.50 0.08
654Aare AAN1983 0.431 2.15
655Uku NõMM2009 0.421 2.09
656Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
657Rimo PALUSALU1972 0.351 1.76
658Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
659Sander LEPP2008 0.348 0.78 0.39 0.23 0.21 0.10
660Karel Markus KäHR2009 0.311 1.53
661Oliver KASK2005 0.301 1.49
662Manivald JAKOBSON2010 0.271 1.34
663Mario MADDISON1979 0.241 1.20
664Ivo TAMLA1960 0.231 1.17
665Sven-Andres NIGLAS2004 0.231 1.16
666Mairo TOHUS2003 0.221 1.09
667Artur MICHELSON2004 0.211 1.06
668Jasper KäRNER2010 0.141 0.68
669Rein JõGISMAN2006 0.092 0.46 0.01
670Aleksandr GNIDENKO1961 0.092 0.30 0.17
671Raul JõGISMAN2005 0.071 0.37
672Hannes TAMMISTE2008 0.072 0.35 0.02
673Valter PLOOM1941 0.071 0.36
674Atso KESKüLA2010 0.071 0.33
675Ranet RäNDLA2008 0.041 0.19
676Mati RANDOJA1949 0.031 0.14
677Kaspar KIMASK2005 0.011 0.04
678Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.011 0.03
679Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
680Juhan PAE2007 0.011 0.03
681Madis SAMMELSELG2005 0.001 0.01
682Kaur KOOSAPOEG2007 0.001 0.01
683Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 96.56
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind