Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988111.5914113.99113.22111.84110.09108.79
2Kenny KIVIKAS1991107.5613111.20108.18107.09106.21105.11
3Lauri SILD1990104.8014107.21105.69104.18104.04102.90
4Sander VAHER1985103.8523105.87105.85104.12101.74101.65
5Kristo HEINMANN198995.121599.7599.1195.4292.2289.11
6Peeter PIHL198492.121894.8794.8394.0288.5788.31
7Tõnis LAUGESAAR199491.351597.8191.4290.6988.7488.11
8Sergei RJABõSHKIN199290.9511101.1790.5990.5889.9082.49
9Olle KäRNER197785.881594.1689.4484.1681.3880.24
10Ats SõNAJALG199082.852193.1383.9080.1979.4377.62
11Andreas KRAAS197882.551084.7383.4782.4481.0781.06
12Raido MITT199181.59592.8092.3485.1076.3961.32
13Jaagup TRUUSALU198879.73986.6681.5578.9977.2774.19
14Timmo TAMMEMäE198477.26584.7383.6676.4171.9469.57
15Erkki AADLI197476.84981.4176.3576.0175.6374.82
16Marek KARM199076.191385.1584.8475.8767.5467.53
17Gion SCHNYDER198676.16592.7874.3273.9071.1668.63
18Reigo TEERVALT199474.131580.3873.9273.8771.3671.14
19Heino OLLIN199673.53581.8680.9571.9871.7761.11
20Randy KORB197172.941076.6976.4071.1770.3270.11
21Andres SAETALU199571.942077.3272.3872.3768.9468.70
22Uku-Laur TALI199271.81976.4575.0570.9670.1166.50
23Juho-Veikko HYTöNEN198570.88682.1074.3968.2267.1362.58
24Ain FJODOROV197270.731272.9871.0970.6869.6869.22
25Andrei NIKITIN196870.691677.2470.3669.5668.1768.14
26Alar ABRAM197270.33975.7372.0070.0667.0166.86
27Lauri PäHN199869.932274.0872.0170.8866.5566.12
28Armo HIIE196869.651271.4271.0970.1568.0767.51
29Arturs PAULINS198969.31192.42
30Jürgen EINPAUL198369.02575.4773.3571.3165.3259.66
31Priit PääSLANE196768.971170.1369.9468.6268.4267.75
32Tiit TALI196068.632173.1568.6467.3467.0866.92
33Janek PIIRISILD199668.391277.0867.2266.1366.0665.45
34Tarvo AVASTE196967.871069.6468.9667.5066.7366.53
35Oliver KüTT199867.832071.4570.8366.4266.1264.32
36Paavo RõIGAS196967.77974.5872.1365.3864.1562.59
37Kaur KASE198767.411074.0768.6666.6064.6363.07
38Ott RAKKASELG197966.352568.1968.0165.8865.8063.87
39Erik AIBAST197366.29773.0072.2570.6061.0154.61
40Maido KALJUR196066.002069.6668.6265.1964.2862.26
41Meelis ZIMMERMANN196865.491872.1066.9363.1962.6362.62
42Tanel MõTTUS198565.061267.9164.9264.8764.0663.55
43Meelis MäLTER197564.771366.5265.7665.0864.8861.62
44Raivo REIMAN196964.74569.3965.5963.7763.1561.80
45Meelis MERENäKK197464.711470.7670.4861.7660.7059.85
46Heiti HALLIKMA197064.64670.4767.3063.4961.7660.16
47Toomas MARRANDI197964.27669.7768.3366.7262.5753.97
48Raul KUDRE197064.19671.2263.8962.8962.0160.95
49Inno LING196563.861567.4365.3663.9162.9559.66
50Ilmar UDAM197363.791471.3263.6561.8661.6560.45
51Mati MäGI197863.752366.3365.5264.0561.7961.05
52Karel-Sander KLJUZIN199963.69867.7965.9264.9361.2658.53
53Kaido HALLIK197363.631172.2167.6362.2859.3356.72
54Aleksandr SHVED199263.541268.0867.3663.1159.9859.19
55Antti ROOSE196463.402267.3664.2062.8461.3661.26
56Mati KORROL197363.302164.5864.3863.2762.7661.50
57Raivo LAANEMETS196863.07769.2565.8465.1859.0356.07
58Tomi-Andre PIIRMETS199863.061369.4168.7561.2658.0657.81
59Jaanus REHA195962.821466.6164.5261.8461.2859.83
60Kaarel KALLAS198262.641765.5163.2462.1961.5760.69
61Toomas MAST196462.31968.5365.2064.7556.6156.48
62Eduard PUKKONEN196061.991864.6064.4361.2260.0659.62
63Margus KLEMENTSOV197261.95967.1063.9861.6858.6658.35
64Rain EENSAAR197461.71477.7970.0763.4362.96
65Kaupo JäRVE197461.682763.7562.7362.6660.0359.25
66Priit RANDMAN198961.60477.4271.5371.3653.47
67Kaido NURJA196961.55968.5162.1060.5058.6657.97
68Rimmo RõõM199661.49966.3461.1661.1259.7959.02
69Tiit TäHNAS198061.43664.3062.2662.1959.6258.79
70Andres RõõM199961.381663.9563.4262.9259.5157.08
71Lauri TAMMEMäE198860.76384.2775.4454.72
72Raivo PELLJA196460.531368.2559.9759.6258.6456.15
73Rein ZAITSEV196960.301464.5459.9059.7159.2958.08
74Vladimir SAVINOV196460.241167.4360.8560.2857.2555.39
75Markus Rene PAE199760.051370.7167.9960.9854.4846.11
76Tenno ALAMAA196659.95761.4661.2561.0258.9857.04
77Enn JAAMA196959.90969.9759.5258.4456.0355.54
78Tarmo KLAAR197459.852465.6559.5859.1558.4756.42
79Ants TURBAN196459.571663.4961.7658.0357.6856.91
80Kuno ROOBA197259.321162.0661.1559.9656.9356.51
81Kaarel VESILIND200059.262661.2560.6559.5958.5156.28
82Kaljo JULGE195759.152062.5662.5558.3756.3955.89
83Reimo LIIV199459.00967.7261.3157.3756.1652.42
84Andres TALVER196058.871160.8460.5059.0557.3056.66
85Martin SIMPSON198758.81178.41
86Mati PREITOF196058.282261.0859.2958.6856.2156.16
87Mart KOPPEL196957.761758.5358.2658.1957.5256.30
88Tiit POOPUU198157.681161.6459.7256.5455.6954.80
89Tarmo SIIMSAARE198157.65569.7565.3764.7753.0735.29
90Urmas SULAOJA196357.221760.0759.1958.8555.2552.76
91Taivo TALI196657.002158.9358.9358.1256.0752.93
92Einar RAUDKEPP196556.911558.6058.0457.9556.0953.88
93Tõnu ILVES196356.82761.8261.4257.0756.2647.53
94Arthur RAICHMANN197256.631161.5860.9655.0452.9452.61
95Alar KUME199056.621162.9759.3854.5253.7852.47
96Erki KRIKS197656.401161.9761.7953.5853.2351.45
97Kaarel Hendrik ZERNANT199856.261457.4057.0456.3355.6254.92
98Einar LUUP196556.19866.8758.9953.5951.8449.67
99Priit ÖVERUS196656.091358.9958.3055.2354.1953.74
100Alar VIITMAA197056.09277.9362.29
101Martin KAUP197555.98865.4458.2355.4351.0049.81
102Rein ROONI195755.272856.7156.4354.9854.1454.11
103Sixten SILD196455.171159.1057.4555.9151.8451.55
104Raul KANGUR197055.061859.5057.1053.4553.0752.17
105Mihkel NAHKUR195954.651660.3255.1153.3252.4352.08
106Martin AUNIN197154.461260.9158.5153.6951.1648.05
107Johannes EHALA198654.431263.4356.7252.6551.2848.09
108Ragnar KRUUSLA198554.131257.1455.5754.1152.7451.11
109Tõnis PIIRISILD197353.95858.6155.0553.1452.2450.70
110Raul LAAS195953.882054.8754.6753.7153.2352.93
111Margus MARRANDI197353.73858.3757.2351.6251.3950.02
112Heno IVANOV197653.581657.1254.6253.0151.7251.43
113Rene POST199253.48273.2460.45
114Silver EENSAAR197852.85365.7363.5957.20
115Rein UNT194952.791755.8954.5251.9951.0950.48
116Kiur Erik EENSAAR199952.722054.4054.3154.2552.1648.48
117Allar PADARI196852.671162.4753.0150.6249.8347.44
118Markus PUUSEPP198652.67479.2963.4858.6532.65
119Andreas AADLI199652.631361.5157.9750.9647.4545.25
120Jonatan KARJUS199152.39169.85
121Andrus RäMMANN196052.341558.5953.1251.5650.4447.99
122Rein KRIKS195152.281855.6652.0251.8951.0550.78
123Lauri OLLI197251.971056.1854.4852.9848.8847.34
124Aleksander PRITSIK196251.852057.6155.2050.4148.3347.69
125Mairo KIRSS198051.72460.8859.1857.2052.62
126Mart KüLVIK196051.24461.5561.4860.0444.67
127Danilo PIHT197251.15853.2653.0650.5850.0348.82
128Rain JAAKSOO198351.151855.0652.3450.8449.2348.27
129Lauri BEILMANN197650.921157.1250.8650.6248.1447.87
130Lauri LAHTMäE196850.83467.3559.8556.1242.57
131Tõnis KRUUSMAA197750.82167.76
132Priit TALU197250.59759.1951.8548.1546.9346.83
133Toivo SAUE194850.55851.2350.7650.7450.5849.42
134Urmas TAMMEMäE196050.361155.2254.0847.8247.6846.99
135Mehis MURU198950.16465.6252.9452.7551.62
136Vallo VAHER197650.12753.1952.4450.1349.6645.20
137Jüri ROKKO195350.012651.5450.7450.0449.5148.24
138Ando POST196049.96856.6049.5149.2347.4347.03
139Allar KIVIL197649.94265.6359.23
140Rain VELLERIND196549.691055.0253.0249.8649.7140.82
141Mart OSTRA196949.44951.6650.5949.7548.7446.47
142Tiit TATTER194849.411950.4850.1949.8848.3248.20
143Mihkel JäRVEOJA198649.41265.6457.89
144Georgiy MAVCHUN198849.36383.0246.6544.54
145Tammo ESTA197449.27562.9353.4952.0950.1327.73
146Taivo TIMMUSK198349.231452.6250.4949.3647.4846.20
147Matti YLILUIKKI196549.10165.47
148Heini TAMMIK195348.972352.0349.7348.4847.5747.02
149Andre NõMM197448.89165.18
150Kari LEHTO196048.85264.7357.39
151Roman GUSEINOV198948.68464.1952.9251.5447.70
152Jüri MERIRAND195548.601950.1749.4148.9248.3046.20
153Anti PARIK195348.562350.5749.8048.5147.1046.83
154Tarmo KUUB197848.54563.0655.3151.6848.2524.39
155Raio PIIROJA197948.22164.29
156Indrek ÜMARIK196548.06267.5052.64
157Tanel KANNEL197347.93163.91
158Kai SAKSMAN195047.851454.8349.8245.9444.7443.93
159Dag AINSOO197747.48360.5357.8249.21
160Hando ALLMANN200147.462348.6048.1247.9947.5045.08
161Arvo KIVIKAS195047.451153.5248.0346.1946.0143.51
162Sven ORAS198947.39459.8859.6851.4539.61
163Arne SAMMEL195547.361649.0748.3948.0446.0145.27
164Aivar LEHT197147.23656.3550.0648.4643.5437.76
165Udo LüüS195547.221850.8349.3146.3144.9544.71
166Tõnu SIKKAL195546.982051.8347.1446.3745.7943.78
167Mati TIIT197146.87464.1553.9553.4336.79
168Raul OLESK196046.671151.7749.8645.4544.0242.26
169Sander MIRME198146.53162.04
170Dmitri SHVED197046.52162.02
171Raivo ERIK196846.48851.8549.1944.5943.7543.01
172Tanel ESTA197746.46854.2446.4245.1043.7742.78
173Koit PAASMA195046.381647.6946.6046.0945.8645.68
174Marten VUNUKAINEN199146.37457.6951.3850.8346.18
175Villu SERV199946.361550.9050.5448.4542.8839.01
176Riho MäNNI195146.221148.7746.6845.5945.0644.98
177Indrek VIIKMAA197145.151552.3051.0941.3840.7140.29
178Siim KLAIS198645.08357.5657.5443.99
179Väino AUL194845.05748.0747.9645.4645.2138.55
180Tarvo KLAASIMäE198144.92468.0546.8342.7641.99
181Mairolt KAKKO196844.81366.3146.7245.13
182Kevin JAASKA199944.751146.6045.1444.8743.5943.56
183Aivar MEINDOK196244.72754.8353.4744.1741.2829.86
184Alex TREIER200044.701948.4347.7544.5942.7839.93
185Lauri MALSROOS198644.66263.0248.62
186Martti PARVE196144.64159.52
187Johan ALENIUS196744.61748.5546.8744.9141.5341.21
188Viktor KASSATKIN197144.24158.99
189Sergei SHIROKOV197244.10257.0753.17
190Neeme LOORITS196844.10256.2254.02
191Andres ARUOTS199944.011158.7042.3942.0639.2437.65
192Lauri TARLAP197543.961356.5548.1740.7038.9435.44
193Marek ATONEN197743.83557.5848.3445.5440.0327.68
194Andrus SIPSAKA196143.71948.9246.9643.5440.6138.51
195Rafael GORDON194643.521946.1443.6243.0942.4442.32
196Varis PEISENIEKS195743.48157.97
197Indrek MAHLA197643.28647.8847.6142.7842.0136.12
198Ülo VIRU196442.83952.1049.6038.7137.6136.14
199Ülo VAINURA194642.591249.3642.6542.1539.6739.13
200Andy KARJUS196642.48751.5649.4140.4636.7734.22
201Johannes TASA195042.08253.2251.99
202Taavi TATSI197842.07253.4251.75
203Raivo PANKER196542.031453.8148.1437.5236.7633.94
204Aimur RAUDSEPP195541.941249.7942.1440.2039.8837.69
205Timo ASIKAINEN195841.61456.0851.3951.1426.34
206Kalle NELK195041.541543.1241.9441.8641.7139.09
207Marko KüLAOTS197841.46848.4943.5442.8540.6431.76
208Andres KäVER197441.311050.2844.6140.8937.2233.56
209Vladislav PAHHOMENKOV197141.091450.2244.5939.7037.9033.06
210Peep KOPPEL194640.933144.2940.3540.2639.8839.87
211Kalev RUBERG195940.86548.6544.0840.2538.7432.57
212Sander PRITSIK200140.852149.4942.1140.4939.2932.88
213Ahti BLEIVE196740.68561.0051.9831.6331.5027.31
214Harry VEIDE195240.62546.6243.7240.3736.8335.55
215Lembit NöPS195140.541643.8742.3539.8338.9037.74
216Marek MäOMA198640.40257.0243.98
217Sergey SELEZNEV199040.40754.7150.7833.5932.5730.34
218Tarmo TOLM197940.24354.1947.0540.79
219Tõnu TäNAV196340.13543.6641.8739.9839.2735.89
220Mart ELLER197240.12548.7144.3437.7737.4632.30
221Kalju VAIKJäRV195440.06842.4341.7841.4838.7435.86
222Mihkel MäLTER194540.051840.9340.4940.1739.4739.20
223Margus ANDRESSON197039.98153.31
224Jaak ROHTSALU196039.71553.4646.8636.6433.3628.22
225Toomas ELLERVEE196239.62347.6247.0045.20
226Priit EVARDI197339.55152.73
227Lauri LEPPIK196439.491843.9238.9938.5238.3637.68
228Arvi ANTON199239.26152.35
229Priit TRUUSALU196339.261545.0341.8737.6836.2235.50
230Andres HIIEMäE197639.25448.5647.7443.1434.99
231Kristjan-Martin KIRJANEN199439.17551.9344.3142.8042.4714.32
232Aleksandr PETUHHOV197439.16152.22
233Mattias RENNEL198739.04453.4549.6545.0025.42
234Rando MARRANDI199639.01558.2042.2835.8934.6624.04
235Anders ÅKERMAN197338.95151.94
236Rein HANSTEIN194938.791543.4837.8137.6537.5237.49
237Vello POST195838.76740.7840.5838.5637.7636.12
238Georg Caius KUTSAR199738.74649.5949.2534.4433.7026.72
239Petri VääNäNEN197538.59151.45
240Toomas VOOLAID196638.331047.1439.3837.7635.6831.67
241Andres PAE197038.22252.7442.81
242Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
243Heikki KYYRöNEN194638.11839.3939.1538.1937.2236.60
244Alar ASSOR198538.05444.3042.8642.1939.77
245Mauno KAPTEN199637.88357.0641.1535.50
246Aigar PINDMAA195737.80650.2140.8735.9633.0828.86
247Sander ANNUS197337.79250.1344.34
248Alar ALAJAAN197937.741944.3544.2037.5231.9830.64
249Ahto KARU195537.741140.7740.7236.9835.9134.31
250Toomas TALUMAA197037.491044.4039.1338.6933.3131.94
251Martin SULTS199937.471642.8938.8635.3335.2135.04
252Rünno SULG197337.391644.4938.4236.9034.2132.91
253Mart JAKOBSON197237.30943.9741.1438.7331.8530.82
254Jaak REIMAA195537.10946.3038.2535.0834.4731.38
255Ilmars LIMBENS194837.04251.2341.36
256Kalju TOOMAS194736.961441.6335.9235.8635.8635.53
257Kevin HALLOP199736.72746.7146.6636.3629.0724.79
258Tarmo TARLAP197036.55449.1339.4437.4836.40
259Kristjan LEIGER197036.50840.6637.5535.9134.4833.89
260Ardo PAJUR197436.46148.61
261Märt KIVILA198236.43454.9753.1133.3520.47
262Aare LIMBERG195336.32740.6639.5135.2235.0731.13
263Siim HELMOJA199936.311241.6037.9737.7633.2430.98
264Jaak JAAGUS195636.23641.5837.8635.7833.8032.14
265Kristjan LINNUS199336.22251.0239.52
266Erko JAKOBSON197936.21953.9735.1634.6130.3126.98
267Indrek JENTSON196436.181042.3737.8837.4533.1530.06
268Aleksander KEPLER200136.121940.1636.0335.5835.0633.78
269Michael RAER198335.871539.2538.2337.3035.2429.35
270Priit POOPUU198035.74147.65
271Ilmar KIRJANEN195035.72944.8634.4233.9033.3032.14
272Veljo VASK197435.71249.6039.67
273Tiit RIISALO196735.70147.60
274Tago TEETAMM197535.65147.53
275Eero RUOKAMO195335.61548.2047.2241.1023.5617.99
276Oliver IMMATO198635.56247.8341.06
277Tanel PAPP199535.47444.9640.6436.8935.17
278Tiit TOOMAS198935.44147.25
279Ago KäIS195335.27247.4440.73
280Urmas LAEV196235.211340.2535.6835.6134.6329.90
281Hannes POOLAMETS199435.21255.7232.30
282Viktor KASATKIN035.17146.90
283Taivo TäHT196835.17649.5039.1830.7929.3727.02
284Pear POST196635.10244.2243.52
285Margus TINNO197435.05146.74
286Paul AUG195134.98448.4939.4938.4129.08
287Timo KALJUR198534.97246.0141.41
288Vilnis VELKERIS195634.81146.41
289Hans Mark VõSU199634.77638.3937.5935.3634.1528.38
290Argo LOO196934.75349.4039.8733.39
291Risto KIILBERG197734.70347.4442.4732.56
292Tiit PLOOMPUU195134.661140.9839.3233.2731.0428.70
293Sander BLEHNER197234.63651.6037.1131.4426.6626.35
294Kalle KUUSIK196634.55348.0940.6033.26
295Maksim GUREJEV196334.49543.2641.8538.3029.1819.87
296Toomas TAMMER197634.44145.92
297Ragnar ROOBA200234.301940.2535.4433.2831.6530.90
298Kustu KüNNAPAS200134.291840.5736.1832.4831.4430.80
299Kaupo OTS197934.10145.47
300Marko SüLD197834.10742.4632.7032.2231.6531.47
301Raido KISS200033.791636.3336.1733.4632.2030.80
302Aldis LAPINS195133.79145.05
303Mati PILT195133.62242.7641.29
304Kai WILLADSEN195233.59144.79
305Enar NõMMISTE198733.59835.1733.7133.5033.3432.22
306Tauno KURE195733.381138.7638.3631.4429.7228.63
307Mikk TALI198833.30545.4733.9530.6430.0526.39
308Mattias BLEHNER199533.26644.5035.7434.5433.7717.75
309Vermo SIIM197033.25144.33
310Tarmo RAIDMA196933.24144.32
311Veiko VINKEL199633.21144.28
312Pekka SAALASTI033.20144.26
313Mihhail TAIVERE194033.012035.3634.4332.4731.4131.39
314Taimar VäLJATAGA197832.97143.96
315Kristo SIRK199932.931144.5941.6728.7426.1323.50
316Toomas TELGMA196532.841242.1533.3731.0929.2228.37
317Artur RAUK198632.83352.1431.9431.80
318Lauri RUBERG198732.82747.2533.8628.9728.0026.01
319Martin LAASMAA198432.66943.5735.8733.1028.2622.52
320Dag KIVILA196432.49249.0332.20
321Eerik PRIKS200132.46937.0133.6632.4931.2727.87
322Rein KüTTIM193932.40933.3933.3832.5831.4631.20
323Tõnu LOOG196032.351035.0134.3032.7432.2527.45
324Tanel SAUE197432.17547.6533.8328.6828.1822.51
325Gert SAAMANN196832.14447.0536.2033.5026.08
326Matti BETLEM196032.11940.3238.1528.7627.0326.28
327Veiko PAK196532.09240.7239.51
328Endel REMMET193731.891934.0833.5732.1430.2329.45
329Pent PAALBERG199531.80142.40
330Reigo LEHTLA197031.47141.96
331Roman SHVED197031.33344.0043.6722.92
332Peedo PIHLAMäGI195831.06240.2437.41
333Enn AEDNA194431.011633.7931.7430.6830.1028.76
334Sven REA196930.88141.17
335Raiko MARRANDI200130.872436.1830.8829.9829.0328.29
336Taavi PERV199630.81141.08
337Heiki Rein KIISLER199530.73343.9639.4425.05
338Jaak KANNISTE196030.67243.7132.96
339Jürjo LOKK198230.41140.54
340Tõnis ERM198230.31140.41
341Lauri KUKK199730.28140.37
342Ants TAMM194330.221933.2331.2930.1629.7226.72
343Holger POST199630.20442.5034.4534.3322.93
344Joonas OJA198830.17239.5635.86
345Madis ORAS195030.14340.5540.5325.28
346Kalju TAMMEVESKI196330.11444.1436.8228.2124.64
347Taavi-Kalle KIISLER199329.94538.4835.7832.7130.5812.13
348Eero JOONAS196929.88244.1230.58
349Tanel KALM198429.88246.6828.01
350Margus JAANUS196229.871133.0929.8829.3928.4928.48
351Eerik LOSSMANN196429.67541.7035.0128.5626.7116.39
352Hendrik RULL199629.56139.41
353Sander NAHKOR198829.55343.9231.2629.11
354Markus SULG200129.541332.2032.0631.6826.0425.73
355Andres LAUBA197729.51436.1534.4132.5128.09
356Elmo PäRNA194429.352131.3630.7630.0627.9726.58
357Märt MARIPUU198129.31238.6234.66
358Jaan OLVET196929.30437.5234.9729.0728.66
359Ragnar ILP197929.21651.7228.5225.6722.1218.00
360Ain PELLO196929.16138.88
361Arvo SOOSALU195229.15138.87
362Heino REBANE195429.00336.5833.4932.30
363Kristofer PäHKLEPA199928.99837.8432.8332.7322.1519.42
364Siim TURBAN200128.942236.5628.2227.5626.5425.83
365Ülo TIMUSKA196128.90138.53
366Tanel VAINURA197928.87239.4032.78
367Tõnu ILLARU197128.79138.39
368Jüri JOONAS199228.79236.1335.84
369Tõnis JääDMAA200228.741535.1530.2526.2826.2325.77
370Mati KIISLER200128.541635.0729.0228.3227.8122.46
371Rasmus KRUUSA200028.441933.2229.3026.7226.5126.43
372Jaak KõIVA198228.35137.80
373Rein LANI195828.22137.63
374Paul POOPUU195828.05433.6833.4531.5226.02
375Andres SAAL199527.98137.31
376Riho ENNI198027.76243.2526.15
377Tõnu RAID193927.751133.3627.7027.3825.8524.47
378Allan ROOSIMäGI198527.74835.4126.3926.2526.1724.48
379Arvo AMBEL198327.71336.9735.6525.18
380Jüri ROOSAARE195327.45136.60
381Nikolai KUHA194127.381431.3028.0827.9024.8324.78
382Taivo DAUB196927.38244.2124.23
383Mikk PõDRA198427.35136.47
384Tauno MURAKAS198027.30630.7828.1927.6625.3624.53
385Kalev ÕUNSAAR194927.30136.40
386Andres VIIRA196727.27441.0934.7028.9816.45
387Peep OTSTAVEL197227.20338.1231.7626.13
388Rait LILLE197127.05136.07
389Martin Erik MARIPUU200227.011329.2128.6826.2826.2224.68
390Kalmer KEEVEND195726.94931.1229.2126.1925.3922.78
391Tõnu KITS197326.83234.6732.41
392Sulev TUUDE195526.74336.1231.3426.90
393Sulev KUIV195626.66135.55
394Aleksei KOMAROV197626.61443.6330.6725.2218.74
395Kalle LUUK195426.52135.36
396Tiit OLJU195426.42933.9333.5923.2421.7219.63
397Siim ROMANOV199026.23134.97
398Fedor PREDKO200126.16430.4729.7828.8727.15
399Jaanus VILJAMAA196325.95433.5529.3627.8024.62
400Raid VELLERIND199525.94251.5313.31
401Jaanus JõGIS197625.70134.27
402Indrek KAROLIN197325.69444.0829.0228.1212.97
403Dainis MäNNISTE200225.681628.8926.2225.8523.9223.52
404Lauri Juhan LIIVAMäGI198125.66330.5830.1029.89
405Jüri KõIV196425.59241.8322.15
406Erkki PENU197125.42133.89
407Priit NARUSK197725.42236.1127.43
408Rein TOOMAS196125.40349.4130.0910.13
409Mati RANDOJA194925.36433.9132.2527.6718.90
410Märt ROOSAARE198725.28133.71
411Lembit VASSIL194125.28827.2525.4625.2524.3824.07
412Toomas TIIVEL197425.22333.3232.6123.09
413Kalju TILK194125.212327.9025.1525.0624.5923.37
414Marti RANNE196925.14236.2026.64
415Sergei SHVED196725.07729.3329.0327.3219.9919.70
416Meelis ATONEN196624.98133.31
417Jukka HONKASAARI024.84133.12
418Jüri KADAJA195324.74132.99
419Sulev KRAAM198024.67235.2526.42
420Marko TEDER198524.54333.4927.5825.54
421Tiit VAINURA197424.27132.36
422Kalvo KRIISK197924.26441.4039.8724.71 1.86
423Martin MARGA198824.19337.0029.7918.60
424Kalmer KOOSAPOEG024.19439.9134.4620.0513.08
425Martin MURAKAS198923.94629.8827.0424.2322.6915.87
426Märten Henrik PAIS199823.85231.5228.11
427Indrek SAAREPERA196823.57131.42
428Kalle METSOJA197423.51231.6327.14
429August ALBERT196423.13239.0218.80
430Veikko TAMLAK196822.80130.40
431Tõnis SAARNAK197722.75234.1422.74
432Aleksander TALI199222.68239.1517.55
433Karl PEHK198822.56130.08
434Leonid MALIKOV197922.52234.9421.36
435Janar SAKS200222.441927.1024.0423.8218.7318.51
436Jaan ORAV194022.30824.1623.0821.6521.6520.98
437Oleg KOSHIK198522.27736.6827.7118.6416.7811.52
438Heiki SAVITSCH197222.23129.64
439Tarvi VIIK197422.05129.40
440Mati TõNUS194121.992423.3222.5721.6221.4521.01
441Joonas HALAPUU200021.921031.5125.4420.1417.2215.28
442Raivo LEHT195321.80231.2523.25
443Jasper AINJäRV199821.72533.3531.5426.2812.42 5.03
444Renek LOORENS198221.69128.92
445Alo VAHTRE199921.57233.6820.25
446Jaan KOSTJUKOV198721.55128.73
447Jaan TARMAK198521.48227.3226.37
448Joe LEPP196721.42234.6618.88
449Jaan AINELO195821.38128.51
450Arne KOLK195021.25327.1224.6723.20
451Tarmo PööR197421.23128.30
452Henn ANTSON196021.05331.8826.0016.43
453Arvo RAJA196120.76242.72 9.18
454Lauri ALLMANN197520.68127.57
455Ilmar MõISTLIK194420.62531.0925.2420.1719.29 7.32
456Silvar SAVOLAINEN197420.54542.4630.3114.8010.20 4.91
457Enn KUUSIK194820.33127.11
458Heino MARDISTE193620.31427.3925.8325.0212.02
459Jaan MILJAN194720.23632.3124.7423.9914.73 5.36
460Karli LAMBOT197020.20126.93
461Toivo BIRK195720.18326.8023.1421.28
462Andrus VIILMA197819.93327.1322.9620.24
463Eero MõTTUS197419.90126.53
464Vallo MäNNISTE198719.89225.3324.39
465Tõnu KUUSIK195619.73429.3920.8919.1618.25
466Juhan BACHMANN194319.73723.6621.7018.1517.5917.53
467Mihkel MAHLA200319.701220.9220.7019.8119.2417.85
468Tiit KOPPEL194419.702721.7321.5118.9218.3517.99
469Gregor SOODLA199619.66224.9924.16
470Henri SOOME199319.63331.1425.7512.41
471Jürgen JOONAS200319.41826.0619.8319.0116.1016.04
472Tarvo JõESTE197019.19328.1425.7313.86
473Mattis ALLIKSOO197918.93235.3611.97
474Raido VIKS198618.92323.5522.7820.44
475Jürmo ROOMA200018.84526.6326.0523.2817.76 0.50
476Tõnu KARP195718.77225.1521.77
477Juha ERONEN018.73124.97
478Aivar JõGIAAS196918.60124.80
479Samuel KOLSAR200318.501221.7420.5218.4716.4115.35
480Guido SOODLA196718.48224.6621.54
481Martin AADLI199918.46124.61
482Neeme KALDA198318.36527.8326.5319.4011.46 6.58
483Rudolf MüRK194218.30428.1425.6519.09 8.44
484Ott-Kaarel KALM199118.13231.7813.55
485Valeri KURAGIN197318.03226.1418.94
486Georg PAAL200118.021322.5518.4918.0616.8114.20
487Tõnu TAAL195417.88123.84
488Vello KROHN194017.70623.7721.2019.1615.19 9.19
489Tarmo ANTON198517.58123.44
490Taimo NELLIS017.57123.43
491Kalev KUKK195117.38226.9016.54
492Vahur VEEROJA198517.37227.2516.18
493Mati KARP195217.33227.5515.78
494Raiko JOOL200117.31723.2618.7316.0715.3613.14
495Mati SARAP198717.07222.1520.53
496Märt KESKüLA197617.02433.5833.07 7.39 1.62
497Heino PEETERSON193716.93826.4417.9013.7613.4613.10
498Kristjan MAADE197316.69322.8819.5416.50
499Keijo RANTALA016.56122.08
500Jüri TäHEMAA194416.55918.1617.5717.2914.9514.76
501Anatoli MäNNI194916.40121.87
502August JAKOBSON200616.312125.6717.6117.5510.5910.14
503Jano JäRVELAID198216.22121.63
504Kasper KEERBERG200116.13220.3020.02
505Mattias MAIDLA200316.111917.4917.2015.7715.3314.78
506Sander ÖVERUS199616.11225.1415.14
507Silver REBENITS197816.07222.6317.54
508Mati POOM194415.741117.6617.2316.7113.6913.40
509Olavi HEINONEN015.67120.90
510Heiki RAMMUL194815.54823.6716.8613.6012.1111.44
511Martin TõRRA194115.50323.1620.7110.82
512Mattias VõSUPäRG200315.42822.7416.6813.6912.0611.94
513Hendri PARROL199115.26224.6613.48
514Urmas HEINSOO195615.04120.05
515Ülo TUUR194514.92119.90
516Taimo LIPP197414.87119.83
517Karmo KüBARSEPP199014.83119.77
518Peeter VIIK194914.82119.76
519Koit KOLSAR197714.77219.4017.53
520Toomas NAELAPää195014.761015.9415.6914.6913.9813.51
521Tarmo MAASING196314.52119.36
522Tarmo NEEDO198114.16118.88
523Oskar RAUDNE200214.13616.7016.2013.8612.3011.58
524Esko VANAHUNT199914.12521.6119.1214.3912.73 2.73
525Riivo KILJAK198913.93118.57
526Vadim SHVED199613.79118.39
527Ulf ALENIUS013.64217.1017.00
528Martin ILVES194213.29322.2916.14 8.49
529Ats VIRUMäE194613.14432.6113.34 9.79 2.64
530Jaan OLLINO194413.12620.9317.8111.32 8.21 7.32
531Olle Ilmar JAAMA200413.04423.3418.74 8.20 7.69
532Siim LANNES197812.91117.21
533Sander TOMSON199912.86623.7415.4213.99 6.81 4.33
534Mihkel ABRAM200312.841121.5117.40 9.60 8.52 7.19
535Arvo LAANEMETS197212.65116.87
536Jaan TOHUS196112.62116.82
537Vootele JAGOMäGI199612.50227.18 4.07
538Väino KUNDLA195412.32116.43
539Esa TARKIAINEN194512.26116.35
540Matis MäRTSON196512.24624.3215.12 9.97 7.81 3.99
541Andres SAETALU196311.78517.1214.8011.6610.74 4.58
542Chris Marcus KRAHV200511.691222.23 9.25 9.23 9.08 8.65
543Viljar VAINOLA197511.60419.2215.9312.29 4.12
544Otto BALCK200311.51413.5813.5813.3510.64
545Kaimo KääRMANN-LIIVE197511.46115.28
546Jakob VESKE200311.44221.16 7.44
547Timo KUDRE200511.391619.94 9.90 9.61 8.86 8.62
548Peeter KIRSS199011.28115.04
549Kari HOVI194911.25115.00
550Agu KOPPA194711.111413.3612.7911.4110.30 7.70
551Martin PETTAI198311.04214.7412.87
552Madis HAUG196511.01520.1915.9612.28 5.32 1.32
553Georg SOOBERG194110.95316.6512.52 9.48
554Hillar NIKKARI196310.92219.15 8.14
555Kalev BOGDANOV195610.89622.7216.63 6.88 4.75 3.49
556Joosep SEDMAN198710.66215.7910.85
557Aivar HALAPUU196410.62213.6712.87
558Tõnis TOOM199810.54418.0012.6912.18 3.98
559Raido LAIDLA198610.43113.91
560Mart SOOBERG197810.41515.3713.5610.49 8.82 3.82
561Emil EENSAAR200410.391910.9310.8010.1410.09 9.99
562Enno LELUMEES193910.31515.9513.6311.22 7.77 2.97
563Kalev KõIVA195810.30113.74
564Mihkel LIIVAGO200310.211912.1111.3910.40 8.58 8.56
565Tõnu LAUTER196610.18223.47 1.97
566Heikki SUSIMAA195610.12113.50
567Mart VENDELIN194410.06316.1412.68 6.68
568Ossi PRIKS2005 9.94420.60 8.79 8.42 6.37
569Annes NAAN1959 9.83214.2710.30
570Toomas KOPPEL1953 9.81216.06 8.47
571Jarmo KAASIKU1999 9.70222.89 1.37
572Ülar MARK1968 9.67421.9714.21 4.91 1.87
573Martin TAMPUU1999 9.53216.16 7.67
574Andres VESILIND1977 9.38814.5713.33 6.47 6.30 6.21
575Mati KALLEMETS1947 9.36112.48
576Madis MOOR1988 9.35112.47
577Sergei MUIžNIEKS1978 9.32218.95 4.36
578Artur SOO2003 9.31913.6711.3010.75 5.88 4.95
579Janek JõGIS1971 9.24219.27 3.82
580Karmo TISLER2000 9.211515.3411.87 8.27 5.28 5.27
581Kaarel TAMPUU2003 9.011413.67 9.54 9.50 6.86 5.48
582Lev MIGDALSKI1939 8.97419.6617.50 2.00 0.71
583Olev PIIRISILD2004 8.9010 9.36 9.23 9.08 8.58 8.24
584Mehis UDAM2004 8.901012.2710.59 8.99 7.56 5.07
585Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
586Vaabo ANNUS1942 8.63312.36 9.94 8.17
587Indrek ROASTO1980 8.62211.81 9.74
588Priit LAOS1979 8.57212.68 8.75
589Indrek PUNG1985 8.56111.41
590Andri KEPLER2004 8.5116 9.47 8.91 8.72 7.80 7.64
591Karel KURAGIN2001 8.39621.2010.37 9.12 0.68 0.58
592Rain KAUGE1994 8.29111.05
593Arne KIVISTIK1933 8.29111.05
594Ralf KIVIL2005 8.22411.17 9.45 8.71 7.21
595Askar NEUMANN2001 8.13210.71 9.61
596Herkki SUURMAN1965 7.90313.1312.86 1.90
597Olavi MäTIK1974 7.81212.14 7.39
598Pjotr AKSJONOV1948 7.73515.8714.00 7.27 1.33 0.20
599Rain AUS1992 7.73110.30
600Mario SAARE1984 7.63110.17
601Markus Harald PAIS2000 7.60213.96 5.03
602Jörn AADNEVIK1975 7.55311.68 9.04 5.92
603Hendrik VIJA2002 7.52314.87 6.28 5.38
604Aleksandr GNIDENKO1961 7.431 9.91
605Kaspar KAROLIN2005 7.421111.55 7.16 6.66 5.88 5.87
606Daniel SIBUL2004 7.3514 8.31 7.43 7.29 7.23 6.49
607Andres PALK1965 7.251 9.67
608Neeme MALVA1955 7.181 9.57
609Kalle KANNEL0 7.101 9.47
610Raiko LEITEN2001 7.101 9.46
611Kristo OJA1996 7.092 8.93 8.79
612Hanno-Laur KUNNUS2001 6.9910 9.81 9.75 9.13 3.65 2.59
613Tanel TAMM2000 6.80216.02 0.97
614Reio ROSIN2003 6.621 8.82
615Rein KIISLER1941 6.60318.24 2.80 2.26
616Matis PääSLANE1993 6.571 8.76
617Jari JULGE1993 6.431 8.57
618Jan AAS1974 6.431 8.57
619Ilmar KASK1936 6.261 8.35
620Heini KOPPEL1947 6.202 8.26 7.24
621Ekvard-Allan-Matis JOAKIT1999 6.18315.55 5.53 0.74
622Enno LEPVALTS0 6.121 8.16
623Kerten MATTO2002 5.8617 8.39 6.10 5.82 4.55 4.44
624Jaan KORROL1970 5.691 7.59
625Nansen PALO2005 5.681 7.57
626Sander KOLLOM1971 5.621 7.49
627Robert SANDER2005 5.565 9.07 8.11 4.39 4.04 2.17
628Jaan TIITS1950 5.531 7.37
629Riko MäESAAR2003 5.45523.75 1.81 1.35 0.26 0.07
630Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
631Jüri PüSSIM1942 5.202 9.16 3.83
632Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
633Madis LEPIKSAAR1989 5.151 6.87
634Otto Toomas KIBENA2001 5.108 7.43 6.56 4.14 3.77 3.62
635Marek KOTSULIM2005 4.901 6.53
636Riho KILP1941 4.896 9.02 5.45 3.78 3.44 2.75
637Rasmus SAARE2005 4.6112 5.98 5.02 4.16 4.09 3.80
638Krister KASEMAA1999 4.50210.17 1.07
639Ivo MURU1964 4.401 5.87
640Teivo TõEMETS1985 4.271 5.69
641Vladimir VARI1947 4.211 5.62
642Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
643Alar HEINRAND1977 3.941 5.25
644Agu LIPPING1943 3.92510.80 4.26 2.62 1.08 0.86
645Jevgeni SHEJANOV1973 3.921 5.23
646Renno MERENäKK2005 3.923 8.32 4.64 0.87
647Raivo MITT1971 3.912 9.28 0.49
648Markus KALJUR2006 3.85310.04 2.08 1.48
649Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
650Anton ROOLAID1977 3.757 8.64 4.92 3.62 0.90 0.68
651Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
652Mihkel TALI2006 3.581 4.77
653Jaanus-Janari KOGERMAN1980 3.531 4.70
654Alari UUSNA1969 3.511 4.68
655Mart ULM1984 3.481 4.64
656Aron KONKS2004 3.341 4.46
657Laur Joonas JäRVPõLD2004 3.307 7.21 4.07 2.45 2.39 0.38
658Kaarel KUSLAP1997 3.281 4.37
659Kerdo MäNNILAAN2003 3.27810.64 3.38 1.04 0.84 0.47
660Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
661Ragnar KRANBERG2002 3.011 4.01
662Madis TOOMING1995 2.981 3.98
663Uuno OJALA1953 2.911 3.88
664Hendrik BLEIVE2005 2.872 6.48 0.70
665Reiko KALLAS2006 2.864 7.74 3.07 1.73 0.16
666Valter PLOOM1941 2.842 5.21 1.90
667Toivo MURAKAS1985 2.771 3.69
668Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
669Filipp PETUHHOV2002 2.722 5.00 1.79
670Ekke Tõnn RüTMAN2003 2.662 4.36 2.30
671Raiden METSA2004 2.653 8.17 0.66 0.54
672Eric VOOLAID2003 2.484 6.18 2.29 1.42 1.15
673Raiko ALLIKSAAR2006 2.361 3.15
674Uku VIISPERT2004 2.332 4.02 1.80
675Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.327 4.16 3.21 1.59 1.42 1.21
676Kris-Robin METSOJA2004 2.072 5.17 0.01
677Hannes KUSLAP2000 2.042 3.07 2.02
678Vjatšeslav SAFONOV2002 1.985 4.91 2.54 1.52 0.89 0.03
679Saimon TAMMISTE2004 1.934 7.27 0.87 0.35 0.11
680Marlon VIRVE0 1.862 3.76 0.89
681Oliver TENNISBERG2003 1.802 2.87 1.64
682Mathias LOONA2004 1.792 2.77 1.71
683Toomas MATTUS2005 1.777 3.42 2.62 1.82 0.49 0.48
684Tanel HEINSOO0 1.661 2.21
685Kristjan-Erik KAHU2004 1.612 3.66 0.37
686Maanus UDAM2006 1.602 2.93 1.07
687Peko PIIRISILD2003 1.534 2.62 2.39 1.66 0.15
688Varmo IVASK2003 1.511 2.01
689Karl Jakop PINTMANN2003 1.496 5.12 1.02 0.70 0.57 0.03
690Tauno KOTOV2005 1.492 2.17 1.55
691Ivo TAMM1978 1.461 1.95
692Sven-Andres NIGLAS2004 1.385 4.16 1.45 0.88 0.28 0.15
693Paul Theodor ZUPPING2003 1.242 2.72 0.38
694Kaarel KOITMETS1936 1.212 3.00 0.03
695Ivo TAMLA1960 1.212 2.95 0.07
696Toomas PUSS1952 1.101 1.47
697Villem PIIRIMäE2008 1.041 1.39
698Nikita OSTRETSOV2005 0.885 3.26 0.37 0.34 0.27 0.17
699Martin VILJASAAR1989 0.862 1.91 0.23
700Christopher LääN2001 0.771 1.02
701Joosep AINJäRV2002 0.704 1.25 0.95 0.72 0.17
702Jakob KOPPEL2006 0.651 0.87
703Paul Pärtel VELLERIND2004 0.622 1.29 0.27
704Kaspar AADLI2004 0.614 1.24 0.76 0.72 0.01
705Maarius KOTSULIM2006 0.603 2.02 0.08 0.01
706Alarich PAAS2005 0.532 1.30 0.03
707Heldur VäLJAMäE1948 0.491 0.65
708Joel Ruuben SEENE2002 0.472 0.70 0.47
709Paul PIIRIMäE2006 0.461 0.62
710Erik Marten ZERNANT2009 0.461 0.61
711Juhan SEDMAN1958 0.401 0.53
712Guido TREES1958 0.381 0.51
713Feliks KIPPER1931 0.335 0.74 0.32 0.29 0.23 0.05
714Otto Georg KIKERPILL2005 0.324 0.60 0.56 0.21 0.04
715Martin KOTSAR2001 0.293 0.59 0.38 0.04
716Roland JOHANSON2007 0.231 0.31
717Kevin Markus KORROL2004 0.184 0.51 0.25 0.03 0.02
718Laur-Rogert SULG2006 0.102 0.20 0.04
719Joosep LAAGEMANN2004 0.063 0.11 0.09 0.02
720Jaan LOIDE1945 0.021 0.03
721Reigo KEEM2007 0.011 0.02
722Kaspar JOALA2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 104.58
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2009, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind