Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988111.027114.93113.98111.24107.92107.02
2Lauri SILD1990105.328108.91106.28105.40103.61102.42
3Kristo HEINMANN198997.8613101.65100.96100.0794.5692.08
4Sander VAHER198589.676100.5692.3192.2185.8377.45
5Sergei RJABõSHKIN199287.391197.1694.5786.0082.6976.54
6Ats SõNAJALG199087.191693.8990.4086.8886.8477.93
7Jaagup TRUUSALU198878.351282.9779.4576.6276.3976.33
8Uku-Laur TALI199277.301182.1378.4375.8375.1075.03
9Andreas KRAAS197875.941183.2778.9074.6973.1669.70
10Reigo TEERVALT199475.901582.9281.9672.1071.4071.10
11Reimo LIIV199474.301876.9774.9474.7372.8472.03
12Kaarel Hendrik ZERNANT199869.931674.6971.8569.9967.6065.51
13Andres SAETALU199568.701674.8171.8868.0166.5862.24
14Alar KUME199068.432073.1170.5067.6767.3563.54
15Kaarel VESILIND200066.51970.2668.2967.3265.5861.10
16Hannes POOLAMETS199465.601371.6765.8564.7563.0562.68
17Siim KLAIS198664.301566.9864.9264.6262.6462.35
18Ain FJODOROV197264.291369.0765.5563.4663.4559.92
19Kustu KüNNAPAS200162.712169.7367.6360.3358.0557.82
20Randy KORB197162.501267.1064.7864.7058.7357.17
21Alar ABRAM197262.381368.5564.4460.2259.9458.74
22Andrei NIKITIN196862.201365.0563.4961.2660.9260.26
23Tarmo SIIMSAARE198161.85866.2563.0562.5761.4555.92
24Kiur Erik EENSAAR199961.821667.2963.3060.1559.8658.49
25Sander PRITSIK200161.792567.9663.4160.3359.9057.33
26Marek KARM199061.68577.9569.2355.3854.8550.98
27Oliver KüTT199861.111262.4561.7661.0560.8259.47
28Tiit TäHNAS198060.991569.9461.9758.6157.4157.03
29Hando ALLMANN200160.762464.2063.2658.9958.9458.39
30Sander MIRME198159.721364.2061.7859.7056.6556.29
31Tiit TALI196059.441361.6960.6760.2257.9056.74
32Andres RõõM199959.44966.4665.3858.7957.4749.12
33Alar VIITMAA197059.32666.3363.4160.0953.9852.77
34Jürgen EINPAUL198358.62566.0462.8459.7552.9651.52
35Erik AIBAST197358.47566.0664.9762.0950.3048.95
36Priit PääSLANE196758.311163.3262.0055.9355.8454.47
37Meelis MERENäKK197458.081260.7359.3357.2356.5956.52
38Karel-Sander KLJUZIN199957.92669.6064.2157.4453.9744.37
39Mati KORROL197357.392359.2058.7558.1256.3054.59
40Kenny KIVIKAS199157.083102.3898.4184.63
41Lauri PäHN199856.92768.2364.1964.0244.2743.88
42Meelis ZIMMERMANN196856.831560.3658.3855.9055.5254.01
43Mati TIIT197156.65764.1858.4854.2453.8652.51
44Raivo REIMAN196956.54960.9559.5455.5254.0352.65
45Kaarel KALLAS198256.421561.5856.4555.6454.3254.10
46Mart KOPPEL196956.272458.8656.8455.7455.7054.20
47Maido KALJUR196056.132358.9857.2755.6454.6154.16
48Tõnis LAUGESAAR199455.78474.6873.8665.5664.81
49Kristjan KARABELNIK198155.45562.0458.7753.0151.9651.47
50Janek KäHR198355.401957.6957.2556.2153.6552.19
51Inno LING196555.291458.0257.1555.7052.8752.72
52Jaanus REHA195955.141660.2259.9154.5951.1749.80
53Eduard PUKKONEN196054.901259.1455.7055.3753.1051.21
54Antti ROOSE196454.781858.4655.9953.6452.9452.87
55Raivo PELLJA196454.751261.6356.4955.3351.4448.87
56Kaido HALLIK197354.70758.4355.5554.8353.2751.41
57Lauri BEILMANN197654.70960.5254.6154.1753.7950.39
58Ilmar UDAM197354.521660.6956.1554.5150.8950.35
59Rasmus KRUUSA200054.43663.6055.5952.9151.7448.30
60Andres TALVER196054.341859.1154.7153.6752.5451.66
61Mati MäGI197854.281756.0756.0153.9653.4151.95
62Mati PREITOF196054.192258.3056.3755.4950.6050.18
63Kaido NURJA196954.111156.4656.3954.4352.5850.67
64Kaupo JäRVE197454.011661.4856.0053.5151.3047.76
65Ott RAKKASELG197953.821062.7756.3456.0848.1345.78
66Allar KIVIL197653.75556.5656.0756.0251.6448.45
67Urmas SULAOJA196353.571059.4857.0053.8748.9048.58
68Raio PIIROJA197952.85660.2153.1353.0551.1146.73
69Tõnu TäNAV196352.62556.2554.2752.4450.7449.38
70Rain EENSAAR197452.59475.0368.4861.5657.90
71Allar PADARI196852.181158.4458.3248.2948.1047.76
72Raivo LAANEMETS196852.15654.7353.3351.4851.1050.12
73Erko JAKOBSON197951.931660.3054.4751.3147.8945.70
74Paavo RõIGAS196951.831255.6753.4651.0249.6049.40
75Raiko MARRANDI200151.791260.3256.8152.0345.2444.56
76Timo PALO197951.75960.3553.0652.4947.7145.13
77Taivo TIMMUSK198351.68758.6756.8648.4548.1746.27
78Raido LAIDLA198651.56658.4153.4651.5748.2546.12
79Danilo PIHT197251.551854.6052.7851.7349.8948.77
80Kaljo JULGE195751.411754.3353.3350.2449.8949.27
81Meelis MäLTER197551.381258.9252.7149.8049.3546.11
82Taivo TALI196651.211258.7352.1950.9448.1946.02
83Heino OLLIN199650.73385.5685.4282.68
84Andrus RäMMANN196050.591663.0453.2451.8942.7142.09
85Tõnu ILVES196350.541555.1350.4649.7149.5047.90
86Tarmo KLAAR197450.202754.2950.6149.5448.7247.82
87Mehis MURU198950.13567.6165.0560.2150.42 7.37
88Toomas MAST196450.05758.4852.0751.4545.8342.41
89Priit TALU197250.01959.5950.9648.5148.2342.78
90Mairo KIRSS198050.00767.1351.8845.0942.9942.89
91Lauri MALSROOS198649.70481.5766.1259.7041.13
92Dmitri SHVED197049.51857.5450.9547.4146.3145.34
93Vjatseslav SAFONOV200249.291256.6354.5150.6342.3642.32
94Mart KüLVIK196049.26852.1650.7449.7048.6045.08
95Sander NAHKOR198849.18565.7854.4354.3637.6233.72
96Raido KISS200049.141556.2451.4248.5944.9244.53
97Vladimir SAVINOV196448.81958.2447.6146.4746.0645.67
98Ivo MILLER197748.461653.2950.8946.6346.2145.26
99Tanel KANNEL197348.25551.4950.3249.5047.8542.11
100Martin AUNIN197147.791152.0950.8147.3545.4543.27
101Aleksander KEPLER200147.691653.8847.2046.4046.1544.84
102Jürgen JOONAS200347.662053.1847.9846.5745.8244.73
103Lauri OLLI197247.621158.6148.3045.5443.3142.34
104Raul LAAS195947.571952.7649.0145.9945.1244.96
105Olle Ilmar JAAMA200447.571654.1251.1646.9243.2842.36
106Maksim GUREJEV196347.55856.2749.4045.9043.6142.57
107Eerik PRIKS200147.521053.8649.4845.5145.0243.74
108Arvo KIVIKAS195047.341551.2250.8745.3545.3143.95
109Rain JAAKSOO198346.791152.0247.4947.3347.1039.99
110Dag AINSOO197746.65554.5747.6844.6043.4142.99
111Mihkel MAHLA200346.651657.5550.8243.4941.8939.49
112Enn JAAMA196946.65651.0750.2549.0943.4239.41
113Jüri ROKKO195346.532751.6446.3446.2645.3343.07
114Rein UNT194946.321649.1046.6846.2445.9643.60
115Raul KANGUR197046.261349.1747.4145.4744.7744.46
116Margus KLEMENTSOV197245.751047.4446.5446.1945.1243.48
117Toivo SAUE194845.53952.3845.5544.3642.9142.43
118Lauri RUBERG198745.14851.3048.8843.8541.1840.48
119Ülo VIRU196445.031051.4350.0644.9642.4336.28
120Lauri TARLAP197545.032150.7745.5445.5445.1938.12
121Samuel KOLSAR200344.291551.2443.8343.1242.4440.80
122Vladislav PAHHOMENKOV197144.131349.5544.0643.5741.9141.57
123Marko KüLAOTS197844.131350.0649.0541.0841.0239.42
124Tõnis JääDMAA200244.121748.7745.5445.2344.5436.52
125Andrei MITENKOV196244.11849.5646.5243.5141.2739.69
126Kevin HALLOP199744.05655.2651.5444.1235.2134.11
127Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
128Mihkel NAHKUR195943.841146.3044.5444.0642.4841.83
129Väino ELLAMIK197143.82648.7244.2742.5542.4341.15
130Tarvo AVASTE196943.76459.6855.6253.9949.52
131Indrek LILLSOO197343.70747.3947.2841.7141.6540.45
132Kai SAKSMAN195043.59946.0143.6143.2542.7642.34
133Olle KäRNER197743.58380.1175.5362.27
134Heini TAMMIK195343.392447.9846.5641.6840.8839.86
135Rein ROONI195743.241647.2644.3042.3541.3141.00
136Rain LILLSOO197043.13650.5346.3245.0741.1432.57
137Erki KRIKS197642.96849.1444.3842.6739.6838.91
138Martin Erik MARIPUU200242.951052.5745.6740.5640.4835.48
139Vallo VAHER197642.94846.8845.9645.6939.4936.70
140Jüri MERIRAND195542.422046.4146.0545.9037.2436.49
141Riho MäNNI195142.271545.0343.1142.7441.7238.76
142Priit POOPUU198042.13458.4155.8853.1943.16
143Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
144Urmas TAMMEMäE196041.88851.0042.8838.9938.6537.88
145Arthur RAICHMANN197241.74649.2343.2340.1038.5337.59
146Rein KRIKS195141.701847.0742.5241.1038.9938.81
147Koit PAASMA195041.571344.3443.3040.9339.9239.35
148Madis OSJAMETS198141.47843.8243.6143.4840.4635.99
149August JAKOBSON200641.252046.3445.7740.5437.7335.87
150Heiti HALLIKMA197041.18463.3854.4545.9042.19
151Oliver IMMATO198640.77457.1049.3749.1448.24
152Tiit TATTER194840.761644.2141.7041.2438.4238.25
153Tiit POOPUU198140.22455.2754.9450.7840.09
154Tarmo KUUB197839.87550.2346.5837.2036.4328.93
155Rafael GORDON194639.871444.1241.0839.8438.4835.83
156Anders ÅKERMAN197339.84452.1950.2749.9546.81
157Artur SOO200339.722343.9842.2439.6436.6536.08
158Mihkel MäLTER194539.481944.2939.4339.1038.1036.50
159Anti PARIK195339.481845.3340.8839.4936.0535.65
160Toomas MARRANDI197939.02457.7553.5546.0737.71
161Toomas TALUMAA197038.98742.9242.6240.7035.5433.13
162Peep KOPPEL194638.772341.1239.3238.1137.8737.42
163Raivo PANKER196538.691741.5741.1638.1336.3336.26
164Urmas LAEV196238.67841.0039.4738.6437.3636.86
165Ülo VAINURA194638.411540.8740.2738.4836.2436.20
166Raivo ERIK196838.33543.9843.8942.4137.7723.59
167Sven ORAS198938.11648.0340.1239.5532.5730.29
168Jaak ROHTSALU196037.95844.9444.2636.0935.3529.13
169Aivar MEINDOK196237.81554.7441.3138.2036.0218.76
170Aleksander PRITSIK196237.801341.5139.9438.6535.9033.01
171Kalev RUBERG195937.64840.8439.4436.8335.6535.44
172Eero RUOKAMO195337.59647.6141.8036.2032.5729.79
173Margus MARRANDI197337.43544.4544.3540.1836.4121.77
174Markus KALJUR200637.372244.2442.0640.7032.3327.54
175Martin KAUP197537.20455.9654.4445.3930.21
176Martin MURAKAS198937.03644.4541.5140.2229.6429.31
177Märt KESKüLA197636.93550.9039.1436.4433.5624.62
178Lauri LEPPIK196436.892040.6236.6836.2635.7435.14
179Sixten SILD196436.76549.8337.9836.4934.6424.85
180Alar ALAJAAN197936.621446.9840.6539.8227.8427.82
181Heno IVANOV197636.41449.2649.2244.6238.95
182Tago TEETAMM197535.72640.9935.3835.3034.8432.08
183Enar NõMMISTE198735.71447.5146.4842.9641.58
184Rein ZAITSEV196935.41644.9637.6136.0629.3329.07
185Kristjan-Martin KIRJANEN199435.331042.7037.1434.4432.1130.25
186Andrus SIPSAKA196134.991144.9742.9929.2929.1528.56
187Lembit NöPS195134.781439.9236.9033.8832.6430.57
188Andres VIIRA196734.77750.0438.7232.7228.5023.87
189Tarmo TARLAP197034.59536.9236.1134.9432.7032.27
190Rein HANSTEIN194934.401335.2535.0134.4133.9433.38
191Indrek ÜMARIK196534.34361.3758.5551.80
192Silvar SAVOLAINEN197434.141040.7540.2033.5530.0426.15
193Rain VELLERIND196533.96841.4136.6233.1230.1828.48
194Udo LüüS195533.951841.5937.1032.3929.7128.96
195Nansen PALO200533.941942.1638.4333.1930.7825.15
196Jaan VIIRMANN200233.88549.8840.2236.6234.26 8.40
197Mehis UDAM200433.541237.2836.8733.4832.1827.90
198Tõnu LILLELAID198033.54452.5145.1343.8426.21
199Vello POST195833.39736.8335.5634.1631.5628.82
200Andrus VIILMA197833.381137.6535.8134.0430.1729.21
201Kristjan LEIGER197033.341035.8635.7933.8231.9529.27
202Peeter PIHL198433.18287.5078.42
203Tauno KURE195733.081042.0233.4530.4830.3229.15
204Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
205Mart OSTRA196932.97838.7535.3331.1629.8229.80
206Tiit PLOOMPUU195132.961438.6632.6231.7931.4230.33
207Koit KOLSAR197732.90844.6839.4231.4725.8623.07
208Toomas TARVE196332.89443.3642.5441.7736.79
209Olev PIIRISILD200432.311141.8630.9030.7229.0529.02
210Kalle NELK195032.241541.6732.0929.8529.3828.23
211Guntis ARNICANS196832.21361.0957.7042.26
212Kalju TOOMAS194731.921033.6233.5132.8130.0829.56
213Kristofer PäHKLEPA199931.88547.2736.0630.0126.8919.19
214Veiko VINKEL199631.59456.0239.6536.8825.40
215Jüri JOONAS199231.56545.5040.9137.2428.97 5.19
216Siim LANNES197831.28736.5136.0431.4727.7424.63
217Matti BETLEM196031.23453.1337.5235.7629.75
218Heiki SAVITSCH197231.22737.2336.0435.1330.2317.49
219Pear POST196630.84443.9941.1737.9631.09
220Ossi PRIKS200530.821347.9030.1326.1025.3324.66
221Aimur RAUDSEPP195530.391031.7231.3829.7029.5929.55
222Aleksandr SHVED199230.38358.1351.0142.78
223Jaak REIMAA195529.92836.7731.7528.4327.9524.72
224Ott-Kaarel KALM199129.89547.2643.0328.6616.0414.47
225Chris Marcus KRAHV200529.572142.4131.4125.5625.0123.48
226Tõnu SIKKAL195529.34933.6029.7629.3227.0227.01
227Toomas VOOLAID196629.33732.3331.6528.4627.4226.77
228Jaanus JõGIS197629.15452.7538.4536.9617.57
229Siim TURBAN200128.61836.9131.3030.5224.9719.33
230Toomas TELGMA196528.53937.7835.3424.7123.7121.11
231Kurmet KUTTI200528.221538.9536.2124.2520.9520.76
232Jaak JAAGUS195628.13734.8331.0326.9926.3021.50
233Tõnu RAID193927.951931.0329.1927.1226.6925.74
234Tarmo RAIDMA196927.76441.3438.1334.3125.03
235Silver EENSAAR197827.61271.6366.43
236Ragnar KRANBERG200227.47444.9738.4633.6920.23
237Andy KARJUS196627.25442.5032.0431.5430.15
238Sander ANNUS197327.09345.6945.2944.46
239Indrek SAAREPERA196826.97436.7734.7932.5730.74
240Mihkel JäRVEOJA198626.93271.9962.67
241Kalmer KEEVEND195726.831140.6032.1624.2219.2217.95
242Tarmo TOLM197926.73349.4243.3640.86
243Ragnar ILP197926.62936.5331.5129.0820.1215.86
244Karmo TISLER200026.332230.3029.1826.0023.6822.48
245Enn AEDNA194426.251334.0824.8924.6624.1323.50
246Juho WESTERLUND198926.23284.9546.18
247Madis HAUG196526.121233.1326.5124.3723.5523.03
248Ahto KARU195525.94732.2226.8226.6523.2120.81
249Timo KUDRE200525.801531.7631.6523.9222.1319.54
250Hanno-Laur KUNNUS200125.501127.2126.1825.9325.0523.15
251Viktor KASSATKIN197125.49343.3642.7241.38
252Juhan BACHMANN194325.431727.6427.4924.6624.2823.07
253Märt KIVILA198225.33346.6641.7738.23
254Rein KüTTIM193925.29529.3127.3625.6722.6521.44
255Ülo TIMUSKA196125.09439.6539.5328.3017.97
256Valeri KURAGIN197325.08437.6435.5327.5924.62
257Indrek VIIKMAA197125.01627.6327.0425.7223.2821.40
258Tõnu ILLARU197124.97345.7739.8539.21
259Ragnar ROOBA200224.69348.0038.3337.14
260Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
261Marti RANNE196924.65438.6733.0429.2022.34
262Mihhail TAIVERE194024.641527.8824.3623.8623.6623.42
263Olavi LOO197124.37343.8341.4536.57
264Kalvo KRIISK197924.36530.9725.3224.7524.4416.31
265Indrek REITSAK197724.30348.6744.7828.07
266Rauno PAHAPILL200024.29830.2625.6422.4921.6521.41
267Lauri Juhan LIIVAMäGI198124.18346.4540.2934.18
268Mattias MAIDLA200324.042038.2434.9616.6515.5514.81
269Kaspar KAROLIN200524.011735.6722.8822.6919.6819.15
270Neeme LOORITS196823.93261.1258.53
271Daniel VASSER198323.87346.7640.9831.63
272Eero MõTTUS197423.51346.2239.3631.97
273Hannu PLOOMPUU198723.43342.0538.0837.01
274Elmo PäRNA194423.351627.4426.5224.7219.9318.12
275Alar ASSOR198523.32347.0942.1227.39
276Anti SULAVEE198322.67262.4550.89
277Indrek MAHLA197622.41627.1924.5122.1121.5116.75
278Rünno SULG197322.221333.7623.1319.0317.9717.21
279Viljar VAINOLA197522.03925.8325.2820.6620.5117.86
280Jaanus VILJAMAA196321.97532.0830.2225.1719.41 2.96
281Mati POOM194421.842323.5223.4522.2420.2119.80
282Bert Joosep PANKER200621.722326.0221.9821.9419.5919.09
283Ain NEMVALTS196821.41336.9436.5333.58
284Margus LEHTME198221.37437.5033.6630.76 4.92
285Joonas HALAPUU200021.34352.1834.2320.27
286Ando POST196021.30337.1935.9833.31
287Rein TOOMAS196121.26438.4835.3630.58 1.86
288Ralf KIVIL200521.20626.3624.4824.1521.09 9.94
289Artur RAUK198621.18258.8047.10
290Markus JUHKAM200721.012223.5021.8021.4819.3418.91
291Ilmar KIRJANEN195021.00434.5333.3623.1913.91
292Endel REMMET193720.98822.8322.2421.0519.7219.08
293Rene POST199220.89261.2743.16
294Otto Toomas KIBENA200120.881723.1121.3021.0319.5819.36
295Igors BOGDANOVS196920.72430.0326.1724.5122.89
296Marek ATONEN197720.72258.8944.71
297Kalmer KOOSAPOEG197220.48439.4933.6222.77 6.50
298Priit NARUSK197720.26341.7237.6321.93
299Andres LAUBA197720.19252.2548.69
300Mart ELLER197219.85336.2132.1530.90
301Heiki RAMMUL194819.49723.4223.1022.7922.22 5.94
302Renno MERENäKK200519.451123.9722.2819.5215.7415.72
303Jüri TäHEMAA194419.431021.3619.9219.1218.4318.34
304Raul HINDOV196819.38248.8548.05
305Priit RANDMAN198919.34257.3939.31
306Andres KäVER197419.30635.4430.8212.5011.73 6.01
307Ragnar KRUUSLA198519.29258.1738.29
308Mairolt KAKKO196819.03256.7038.47
309Agu KOPPA194718.771821.1319.3318.4317.9017.06
310Kasper KEERBERG200118.63252.4640.71
311Väino AUL194818.47438.3228.6919.92 5.44
312Heikki KYYRöNEN194618.44334.7431.7125.75
313Märt MARIPUU198118.42432.4625.9017.3516.37
314Nikolai KUHA194118.41923.2321.9417.1015.4114.37
315Raiko ALLIKSAAR200618.26832.2617.1216.7714.3310.83
316Gert SAAMANN196818.14330.9330.8028.97
317Argo KAUGE196418.12434.3330.8822.87 2.52
318Kevin Markus KORROL200418.12931.3023.1513.5112.2510.37
319Ants TAMM194317.911718.6618.5418.3817.3916.60
320Oleg KOSHIK198517.89527.0016.9816.4014.8214.23
321Arne KOLK195017.87523.4822.0117.2813.8712.73
322Sven RINGVEE197917.84336.0735.4717.65
323Mikk PõDRA198417.52336.3330.1821.09
324Priit ÖVERUS196617.45247.6839.59
325Maanus UDAM200617.301420.7218.1317.0415.6114.98
326Riho KLEMENT198917.19334.0033.9318.04
327Mart ARU197417.17247.1138.72
328Mihkel ABRAM200317.15627.4422.2618.99 8.63 8.43
329Margus JAANUS196217.06331.6328.9424.71
330Johannes TASA195016.87244.2840.06
331Ando VIISPERT197616.83941.7320.9012.47 4.86 4.20
332Tammo ESTA197416.79243.3840.56
333Fred NEEDO198316.78242.9240.97
334Jakob KOPPEL200616.741424.9018.0615.8712.5012.39
335Mati PILT195116.46328.3027.0726.91
336Paul AUG195115.92245.2634.32
337Mart JAKOBSON197215.66335.8821.4021.04
338Alo SäKK015.54248.1029.60
339Oliver KIMASK200415.511818.9217.7716.4714.2510.12
340Laur-Rogert SULG200615.412217.7916.5315.5914.3112.84
341Kerdo MäNNILAAN200315.41436.6216.3514.45 9.63
342Magnar ALEV197215.41238.5738.47
343Peedo PIHLAMäGI195815.38241.5035.40
344Mihkel JäRVE198515.31437.8416.6312.82 9.26
345Sander SAARING200515.27335.4723.2517.61
346Raul OLESK196015.22330.7323.8821.48
347Martin TõRRA194115.20920.0018.6113.4811.9911.93
348Maido MäOMA198415.09240.3535.08
349Kaarel BARINOV198514.94238.7735.93
350Marko SüLD197814.90334.7320.1219.65
351Rimmo RõõM199614.56172.79
352Kaspar PääRSON200214.33237.3834.28
353Kardo KUTTI200814.311233.3615.0314.55 4.39 4.21
354Aivar SARAP196914.12251.9918.60
355Erkki LEPIK197614.09243.0027.44
356Ragnar LEIMANN198113.93439.1518.0311.58 0.89
357Jonatan KARJUS199113.83169.16
358Paul POOPUU195813.80238.6830.30
359Aare LIMBERG195313.78324.4423.6520.83
360Markus PUUSEPP198613.59167.97
361Jakob VESKE200313.57617.6415.1413.3112.94 8.84
362Riho KOKK195613.57234.8133.02
363Kai WILLADSEN195213.49238.8228.63
364Marek NõMM197913.48167.41
365Karel KURAGIN200113.43522.8019.2112.58 9.22 3.36
366Indrek KAROLIN197313.36243.1423.64
367Martin TAMPUU199913.30335.4526.33 4.74
368Timmo TAMMEMäE198413.26166.30
369Janar SAKS200213.25619.7015.7010.5710.2310.04
370Aares FJODOROV198013.10239.8825.64
371Maarius KOTSULIM200613.071316.3913.7813.3211.2210.64
372Arne SAMMEL195512.99233.0731.88
373Tõnis VAIKSAAR198412.98164.90
374Erkki PENU197112.75245.2618.49
375Rasmus SAARE200512.751218.3412.2212.1510.7210.31
376Petri VääNäNEN197512.57162.87
377Martti PARVE196112.57162.84
378Meelis MäLBERG197012.43237.6924.47
379Mati RANDOJA194912.40333.6328.22 0.14
380Ago KäIS195312.23232.9628.20
381Heiki TOMANN198012.15231.3529.40
382Tarvo KLAASIMäE198112.05160.25
383Marek MäOMA198611.87159.35
384Kaspar MILL200411.85719.1115.4114.72 6.61 3.39
385Tarmo PERTEL198311.73243.3515.32
386Matti YLILUIKKI196511.72158.60
387Rainer KRAVETS200011.58157.91
388Allan ANNISTE196411.57322.0120.0815.78
389Ranno KANNEL200511.55339.4415.28 3.02
390Hendrik LAANEMAA200311.38516.6415.2913.96 7.82 3.20
391Risto RANDMA197711.33237.3019.33
392Kaspar Mathias KORROL200711.26429.8222.04 3.54 0.89
393Heljus SAKS198911.25244.6611.60
394Urmo KESKüLA197711.18155.92
395Jaan TARMAK198511.15155.73
396Ilmar MõISTLIK194410.79422.3014.2411.21 6.18
397Kevin JAASKA199910.65153.27
398Michael RAER198310.43319.9316.3015.90
399Tauno MURAKAS198010.42233.3318.75
400Andre NõMM197410.34151.72
401Kaur KASE198710.33151.67
402Aare HUIK196910.29227.0824.38
403Toomas KOPPEL195310.25229.2821.97
404Taavi TATSI197810.18150.88
405Toomas TAMMER197610.14150.71
406Tiit RIISALO196710.13150.64
407Kerto KAASIKU2007 9.89521.1214.08 7.38 6.26 0.59
408Veljo VASK1974 9.88149.42
409Martin OSMIN1979 9.86149.32
410Arvo SALA1970 9.81149.07
411Martin VILISMäE1989 9.77148.84
412Jaan AINELO1958 9.76231.1417.64
413Kaido EICHFUS1975 9.61148.06
414Andres ARUOTS1999 9.56147.81
415Einar LUUP1965 9.54147.71
416Marten VUNUKAINEN1991 9.52147.62
417Gion SCHNYDER1986 9.52147.61
418Jaak TEPPAN1984 9.49147.43
419Kirill KLENSKI1978 9.40146.98
420Toomas NAELAPää1950 9.36814.9810.48 8.54 7.57 5.24
421Aigar PINDMAA1957 9.18230.2615.65
422Siim PELLO2007 9.121120.19 8.50 6.64 5.37 4.92
423Mati KALLEMETS1947 9.09320.6614.3110.48
424Veiko HINTSOV1969 9.08145.42
425Oliver ANNUS2003 9.06244.71 0.58
426Toomas MATTUS2005 9.04715.9511.82 7.72 7.00 2.70
427Mart SOOBERG1978 8.94315.6614.6714.38
428Henri PERILLUS2005 8.92912.1510.2410.07 9.39 2.77
429Raul KUDRE1970 8.91144.55
430Uku AASRAND2004 8.87144.36
431Stanislav TOLMATSOV1986 8.86334.91 6.72 2.69
432Marko TEDER1985 8.85144.25
433Ando LAVRITS1979 8.80143.98
434Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
435Marek PRITSIK1987 8.78143.91
436Martin ILVES1942 8.77318.3817.37 8.08
437Rudolf MüRK1942 8.76318.2717.07 8.48
438Rain MURU1980 8.72143.60
439Timo SUPPI1978 8.71143.57
440Tiit OLJU1954 8.71419.4810.09 7.44 6.56
441Urmo LIBLIK1982 8.71143.54
442Villem PIIRIMäE2008 8.68913.5712.53 6.90 5.26 5.14
443Silver REBENITS1978 8.66230.0713.23
444Tanel KALM1984 8.64143.22
445Aleksander HLEBNIKOV1971 8.62710.82 8.67 8.42 7.83 7.36
446Emil EENSAAR2004 8.57223.7119.13
447Karli LAMBOT1970 8.55226.8015.94
448Joe LEPP1967 8.53142.67
449Kaupo KALJUMETS1987 8.50142.48
450Kristo SIRK1999 8.49142.46
451Kalev KüLAASE1981 8.48142.39
452Tõnu KUUSIK1956 8.46518.06 6.59 6.54 6.09 5.04
453Jürjo LOKK1982 8.30141.51
454Siim VANAHANS1980 8.27141.34
455Alari LUMBERG1982 8.21141.03
456Kuno ROOBA1972 8.16140.78
457Jaanus AUS1974 8.13140.64
458Ats VIRUMäE1946 8.05418.1412.49 5.24 4.37
459Rait PALLO1974 8.05140.23
460Mattias BLEHNER1995 8.04229.4210.79
461Pärtel KüLVIK2007 8.031414.11 8.29 6.51 6.09 5.14
462Johannes EHALA1986 7.94139.71
463Tõnu NURM1947 7.88139.40
464Mikk TALI1988 7.85322.3016.51 0.42
465Sven-Erik REBANE1992 7.84139.20
466Ahti BLEIVE1967 7.81139.05
467Kristjan LINNUS1993 7.76138.80
468Paul PIIRIMäE2006 7.72510.96 8.88 7.93 5.65 5.18
469Priit POTTER1981 7.43137.17
470Mait TõNISSON1973 7.43137.16
471Aimar JAAKSON1978 7.21332.05 2.59 1.43
472Aleksei SPIRIDONOV1972 7.19220.2915.67
473Madis LEPIKSAAR1989 7.19135.93
474Kaspar ANNUS2006 7.18135.91
475Tanel SAUE1974 7.13235.04 0.60
476Karel JUNG2007 7.0912 8.92 8.10 6.77 6.44 5.24
477Johan ALENIUS1967 7.06135.28
478Tarvi OLLI1978 7.00134.99
479Allan ROOSIMäGI1985 6.92417.0913.17 4.31 0.03
480Heino REBANE1954 6.88134.41
481Tanel PAPP1995 6.86134.30
482Toomas VIIRA1973 6.84134.20
483Ardi KALJUVEE1983 6.83134.17
484Tarmo LILLSOO0 6.82134.09
485Marlon VIRVE2006 6.726 7.97 7.50 7.37 5.43 5.33
486Tõnu JääDMAA1966 6.71321.9311.47 0.15
487Harry VEIDE1952 6.69133.45
488Lembit VASSIL1941 6.65317.1514.14 1.94
489Raido AREN1983 6.54132.70
490Andreas TäHNAS2003 6.54513.77 7.85 7.66 1.93 1.47
491Marios TAMMES2001 6.52132.62
492Jaan KALLAK1981 6.51132.54
493Daniel SIBUL2004 6.50622.20 6.35 2.55 0.92 0.49
494Alo VAHTRE1999 6.50217.8614.62
495Erko ÕUNAPUU1974 6.35131.73
496August ALBERT1964 6.31131.54
497Marek LEINER1973 6.23131.16
498Hendri PARROL1991 6.16221.81 8.99
499Lauri ALLMANN1975 6.08223.95 6.46
500Mati KüLAASE1949 6.03130.15
501Jukka KARVONEN0 5.99129.94
502Jaak KANNISTE1960 5.97129.84
503Villu SERV1999 5.96129.82
504Leonid MALIKOV1979 5.96129.82
505Jüri VANAVESKI1966 5.95129.75
506Martin LIIDLEIN1993 5.93228.58 1.06
507Joosep AINJäRV2002 5.92419.53 6.08 3.97 0.04
508Mati KARP1952 5.87216.5612.79
509Rait LILLE1971 5.84129.19
510Robert PIHU2002 5.83313.7811.73 3.64
511Rando MARRANDI1996 5.82129.08
512Raul VIITMAA2002 5.81129.06
513Robin OLLI2007 5.81910.51 4.91 4.64 4.63 4.34
514Roman SHVED1970 5.76219.05 9.76
515Kunnar VAHI1972 5.74128.71
516Laurits RüTMAN2005 5.655 8.71 6.59 5.29 4.10 3.56
517Sergei SHVED1967 5.64218.34 9.84
518Rein KIISLER1941 5.57319.67 6.76 1.43
519Meelis LAURIMAA1983 5.55127.77
520Aleksei KOMAROV1976 5.55127.74
521Veiko LILLE1983 5.53127.67
522Aarne IDAVAIN1952 5.49314.89 7.14 5.42
523Arvo SOOSALU1952 5.46127.31
524Askar NEUMANN2001 5.42318.60 4.79 3.69
525Eerik LOSSMANN1964 5.36126.82
526Raivo ARU1976 5.33126.65
527Mati OJANDU1951 5.33126.63
528Rando JAAKSOO2007 5.3112 7.79 5.03 4.68 4.58 4.49
529Sander BLEHNER1972 5.22217.39 8.73
530Andres PAE1970 5.14125.70
531Priit TRUUSALU1963 5.14311.43 9.15 5.11
532Otto PLUUM2006 5.125 9.46 6.87 4.76 3.00 1.53
533Mattis ALLIKSOO1979 5.12125.60
534Meelis KADAK1984 5.10125.52
535Mati TATRIK1965 5.08125.40
536Sander KOLLOM1971 5.03125.16
537Mihkel KALMARU1970 4.99124.94
538Raivo MITT1971 4.97310.6110.58 3.65
539Indrek JENTSON1964 4.90219.23 5.29
540Sergey SELEZNEV1990 4.89124.47
541Sass SAAT1986 4.89124.44
542Valdis PUZANOV1964 4.87124.33
543Ardo PAJUR1974 4.81124.05
544Jüri PüSSIM1942 4.77212.7411.11
545Taavet TUISK2003 4.74123.70
546Romet SUTT1995 4.71123.54
547Romet KRIKS2007 4.6914 5.01 4.96 4.85 4.40 4.23
548Kalev HUNT1951 4.66123.32
549Kaimo MAISTE1980 4.64123.18
550Arto RAMMUL1976 4.63216.88 6.27
551Audun PALO2008 4.5414 5.64 4.66 4.26 4.16 3.96
552Jaan OLVET1969 4.49122.45
553Madis ORAS1950 4.46122.28
554Peeter SALONG1982 4.32121.62
555Meelis ATONEN1966 4.31121.55
556Lukas DEININGER1998 4.26121.31
557Raul ADARI1990 4.24219.20 1.98
558Jüri KADAJA1953 4.11120.57
559Mart VERNIK1977 4.11120.53
560Rain KAUGE1994 4.07120.36
561Jaanus TEPPAN0 4.05213.31 6.96
562Indrek ROOS1978 4.05120.26
563Tormi VAHAR1991 4.04120.20
564Jari JULGE1993 4.00120.00
565Indrek ROASTO1980 3.98119.88
566Heino PEETERSON1937 3.97315.94 3.79 0.14
567Vahur PALU1965 3.97119.83
568Mihkel LIIVAGO2003 3.884 8.58 7.16 3.63 0.03
569Markus ZIMMERMANN2006 3.878 7.38 7.12 2.36 1.29 1.20
570Mihkel TALI2006 3.837 9.22 3.45 3.17 2.50 0.80
571Andre BELJAEV2000 3.823 9.86 8.29 0.96
572Heini KOPPEL1947 3.81218.14 0.90
573Kaarel PIIRIMäE1979 3.77118.83
574Uku JOONAS2008 3.7511 4.18 4.11 3.73 3.50 3.23
575Erik KERSNA2007 3.7315 4.67 4.55 3.52 3.04 2.89
576Veikko TAMLAK1968 3.68118.39
577Neeme KALDA1983 3.64118.18
578Anton ROOLAID1977 3.617 6.79 6.34 3.04 1.70 0.20
579Sergei MUIZNIEKS1978 3.59117.96
580Georg PAAL2001 3.53117.66
581Uku VIISPERT2004 3.487 7.74 4.56 2.60 1.44 1.07
582Heinar RADIN1973 3.48212.91 4.50
583Arti ALBERT1980 3.46117.28
584Vahur PAJOMäGI1974 3.44117.21
585Kalev KUKK1951 3.39213.03 3.92
586Juho HEINRAND1940 3.34116.68
587Olavi MäTIK1974 3.292 8.58 7.89
588Magnar MõTTUS2007 3.2916 4.03 3.82 3.47 2.96 2.15
589Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.225 6.11 4.05 2.88 2.56 0.51
590Evert PADARI1998 3.22211.34 4.76
591Arvo RAJA1961 3.21116.04
592Hans Gustav KõLJALG2004 3.20213.53 2.46
593Kalju TILK1941 3.18214.81 1.10
594Tõnu KARP1957 3.18115.88
595Andri KEPLER2004 3.16212.73 3.07
596Kaarel TAMPUU2003 3.132 8.02 7.61
597Jakob VINKEL1941 3.09115.45
598Mauri SINNELä1952 2.99114.94
599Andres KEERNIK2009 2.986 4.52 3.94 3.68 1.43 1.35
600Margus SARAP1965 2.94114.72
601Märt VIIDU2007 2.905 4.70 4.13 3.23 2.09 0.36
602Arseni KRAMARENKO2007 2.86214.10 0.19
603Tanel LAANEVäLI2008 2.8413 4.23 3.52 2.49 2.46 1.49
604Karl-Markus JANNO2007 2.7111 3.77 2.97 2.91 2.14 1.78
605Martin PETTAI1983 2.70210.86 2.65
606Alo SüVARI1976 2.643 4.99 4.44 3.77
607Andrei SEMENKOV1976 2.58112.88
608Konstantin RAZDOLSKI 2007 2.57112.87
609Kert PALLO2005 2.50112.51
610Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
611Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
612Vello KROHN1940 2.39210.97 0.97
613Gregor NARUSK2006 2.34111.69
614Siim ROHT2005 2.24111.22
615Kiur KALDMAA2007 2.244 4.30 3.39 2.98 0.54
616Roland JOHANSON2007 2.196 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
617Pjotr AKSJONOV1948 2.143 8.79 1.87 0.04
618Romet PAATSI2008 2.1310 2.27 2.24 2.24 2.11 1.80
619Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.122 6.92 3.67
620Kerten MATTO2002 2.103 3.67 3.44 3.37
621Karl-Mattias JUHKAM2009 2.088 2.93 2.67 1.73 1.60 1.45
622Anti TOHVA2008 1.9912 2.77 2.00 1.86 1.70 1.61
623Stefan KIVIL2009 1.893 4.33 2.61 2.52
624Darius KOSTõGOV2004 1.851 9.24
625Mart VENDELIN1944 1.721 8.59
626Georg Sten TOOTS1999 1.681 8.41
627Ove-Markus KASEMäGI2007 1.605 4.92 1.41 1.23 0.45 0.01
628Janek JõGIS1971 1.581 7.91
629Teet BELJAEV2002 1.531 7.64
630Dmitri JAKOVLEV1988 1.521 7.58
631Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
632Henri KERSNA2009 1.503 2.97 2.90 1.64
633Lembit TALLI1949 1.501 7.49
634Reigo KEEM2007 1.468 2.58 1.84 1.36 0.80 0.70
635Erik PETERSEN2006 1.451 7.24
636Erkki PäHN2003 1.332 5.86 0.81
637Jaan METSA1971 1.331 6.65
638Kevin KASAK2006 1.314 6.41 0.09 0.03 0.01
639Kalju VAIKJäRV1954 1.311 6.54
640Madis MEIMRE1979 1.271 6.37
641Robert SANDER2005 1.252 4.67 1.59
642Mattias MEIMRE2006 1.231 6.15
643Feliks KIPPER1931 1.131 5.67
644Sven-Andres NIGLAS2004 1.123 3.80 1.16 0.65
645Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
646Kaspar KIMASK2005 1.063 3.42 1.84 0.04
647Emil ÅKERMAN2007 1.062 3.52 1.78
648Ivo TAMM1978 1.001 5.02
649Jakob KIRS2006 0.981 4.91
650Ervin PEIK1966 0.911 4.54
651Kristo OJA1996 0.881 4.40
652Kristjan RAAVA2004 0.861 4.31
653Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
654Kusti PRIKS2008 0.831 4.16
655Alari UUSNA1969 0.821 4.12
656Martin Dominik LUKJANOV2005 0.811 4.06
657Rein EIGER1972 0.781 3.89
658Vladimir HANSING1970 0.762 3.57 0.25
659Ants LIIVAMäGI2006 0.752 2.28 1.46
660Margus MAIDLA1973 0.741 3.69
661Hugo RüüTLI2008 0.675 1.21 0.96 0.71 0.33 0.15
662Rain PAJUR1976 0.661 3.29
663Hillar PETERSEN1982 0.641 3.20
664Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
665Juhan MAHLA2009 0.531 2.63
666Reno Robin REHEMETS2008 0.525 1.47 0.70 0.31 0.11 0.03
667Vello LOORITS1941 0.511 2.53
668Alarich PAAS2005 0.481 2.41
669Otto Georg KIKERPILL2005 0.432 1.82 0.34
670Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.432 2.12 0.03
671Aare AAN1983 0.431 2.15
672Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
673Juhan PAE2007 0.382 1.86 0.03
674Rimo PALUSALU1972 0.351 1.76
675Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
676Karel Markus KäHR2009 0.322 1.53 0.05
677Oliver KASK2005 0.301 1.49
678Sander LEPP2008 0.306 0.78 0.39 0.21 0.06 0.04
679Sigmar SEERMANN2002 0.291 1.43
680Manivald JAKOBSON2010 0.271 1.34
681Mairo TOHUS2003 0.221 1.09
682Artur MICHELSON2004 0.211 1.06
683Dag KIVILA1964 0.191 0.94
684Vladimir VARI1947 0.141 0.70
685Jan-Erik KäRNER2006 0.132 0.57 0.10
686Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.131 0.64
687Rein JõGISMAN2006 0.092 0.46 0.01
688Raul JõGISMAN2005 0.071 0.37
689Valter PLOOM1941 0.071 0.36
690Atso KESKüLA2010 0.071 0.33
691Ivo TAMLA1960 0.052 0.19 0.08
692Aleksandr GNIDENKO1961 0.031 0.17
693Laur LAANETU2006 0.021 0.12
694Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
695Kaur KOOSAPOEG2007 0.001 0.01
696Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 98.25
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind