Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988111.5913113.99113.22111.84110.09108.79
2Kenny KIVIKAS1991107.5611111.20108.18107.09106.21105.11
3Lauri SILD1990104.8012107.21105.69104.18104.04102.90
4Sander VAHER1985103.8517105.87105.85104.12101.74101.65
5Kristo HEINMANN198995.121299.7599.1195.4292.2289.11
6Peeter PIHL198492.121394.8794.8394.0288.5788.31
7Sergei RJABõSHKIN199290.9510101.1790.5990.5889.9082.49
8Tõnis LAUGESAAR199490.411197.8191.4290.6987.6484.50
9Olle KäRNER197785.321194.1689.4484.1679.8778.97
10Ats SõNAJALG199082.811893.1383.9080.1979.4377.42
11Andreas KRAAS197881.08784.7383.4781.0780.4775.68
12Marek KARM199076.191085.1584.8475.8767.5467.53
13Gion SCHNYDER198676.16592.7874.3273.9071.1668.63
14Erkki AADLI197474.15676.3576.0175.6372.5270.24
15Raido MITT199174.06292.8092.34
16Heino OLLIN199673.53581.8680.9571.9871.7761.11
17Randy KORB197172.94776.6976.4071.1770.3270.11
18Reigo TEERVALT199471.861373.9273.8771.3671.1469.00
19Andres SAETALU199570.581677.3272.3768.9468.7065.56
20Alar ABRAM197270.33975.7372.0070.0667.0166.86
21Andrei NIKITIN196870.171277.2470.3669.5668.1765.50
22Lauri PäHN199869.931774.0872.0170.8866.5566.12
23Ain FJODOROV197269.90772.9870.6869.6868.4367.71
24Uku-Laur TALI199269.76876.4570.9670.1166.5064.78
25Armo HIIE196869.651171.4271.0970.1568.0767.51
26Jaagup TRUUSALU198869.39486.6681.5574.1966.01
27Tiit TALI196068.631973.1568.6467.3467.0866.92
28Janek PIIRISILD199668.391077.0867.2266.1366.0665.45
29Priit PääSLANE196768.23870.1369.9468.4267.7564.89
30Paavo RõIGAS196967.77774.5872.1365.3864.1562.59
31Kaur KASE198767.411074.0768.6666.6064.6363.07
32Oliver KüTT199867.331571.4570.8366.4264.3263.64
33Tarvo AVASTE196967.23868.9667.5066.7366.5366.42
34Juho-Veikko HYTöNEN198567.07582.1074.3968.2262.5848.05
35Ott RAKKASELG197966.352168.1968.0165.8865.8063.87
36Maido KALJUR196066.001769.6668.6265.1964.2862.26
37Erik AIBAST197366.00673.0072.2570.6061.0153.13
38Meelis ZIMMERMANN196865.491472.1066.9363.1962.6362.62
39Timmo TAMMEMäE198465.37384.7376.4169.57
40Meelis MäLTER197564.771166.5265.7665.0864.8861.62
41Raivo REIMAN196964.74569.3965.5963.7763.1561.80
42Meelis MERENäKK197464.711470.7670.4861.7660.7059.85
43Tanel MõTTUS198564.641067.9164.9264.0663.5562.74
44Lauri TAMMEMäE198863.88284.2775.44
45Inno LING196563.861167.4365.3663.9162.9559.66
46Ilmar UDAM197363.79871.3263.6561.8661.6560.45
47Aleksandr SHVED199263.541168.0867.3663.1159.9859.19
48Mati KORROL197363.301864.5864.3863.2762.7661.50
49Kaido HALLIK197363.29872.2167.6362.2859.3355.00
50Antti ROOSE196463.071767.3664.2061.3661.2661.15
51Tomi-Andre PIIRMETS199863.061269.4168.7561.2658.0657.81
52Mati MäGI197863.012066.3365.5261.7961.0560.35
53Jaanus REHA195962.821066.6164.5261.8461.2859.83
54Kaarel KALLAS198262.641265.5163.2462.1961.5760.69
55Toomas MAST196462.31968.5365.2064.7556.6156.48
56Eduard PUKKONEN196061.991264.6064.4361.2260.0659.62
57Margus KLEMENTSOV197261.95967.1063.9861.6858.6658.35
58Toomas MARRANDI197961.72569.7768.3366.7253.9749.80
59Kaupo JäRVE197461.682363.7562.7362.6660.0359.25
60Kaido NURJA196961.55968.5162.1060.5058.6657.97
61Rimmo RõõM199661.49866.3461.1661.1259.7959.02
62Andres RõõM199961.381363.9563.4262.9259.5157.08
63Raivo PELLJA196460.531368.2559.9759.6258.6456.15
64Rein ZAITSEV196960.301464.5459.9059.7159.2958.08
65Tarmo KLAAR197459.611865.6559.5859.1558.4755.20
66Ants TURBAN196459.571463.4961.7658.0357.6856.91
67Vladimir SAVINOV196459.42967.4360.8560.2855.3953.17
68Kuno ROOBA197259.32962.0661.1559.9656.9356.51
69Kaljo JULGE195759.151762.5662.5558.3756.3955.89
70Rain EENSAAR197459.14277.7970.07
71Reimo LIIV199459.00967.7261.3157.3756.1652.42
72Andres TALVER196058.871160.8460.5059.0557.3056.66
73Martin SIMPSON198758.81178.41
74Karel-Sander KLJUZIN199958.43665.9264.9358.5356.4146.37
75Mati PREITOF196058.171961.0859.2958.6856.1655.65
76Tiit POOPUU198157.681161.6459.7256.5455.6954.80
77Enn JAAMA196957.46669.9756.0355.5453.9851.77
78Mart KOPPEL196957.301558.2658.1957.5256.3056.23
79Urmas SULAOJA196357.221660.0759.1958.8555.2552.76
80Einar RAUDKEPP196556.911358.6058.0457.9556.0953.88
81Tõnu ILVES196356.82761.8261.4257.0756.2647.53
82Alar KUME199056.621162.9759.3854.5253.7852.47
83Heiti HALLIKMA197056.53370.4767.3061.76
84Arthur RAICHMANN197256.50761.5860.9655.0452.9451.98
85Raul KUDRE197056.45471.2263.8960.9554.83
86Erki KRIKS197656.40861.9761.7953.5853.2351.45
87Taivo TALI196656.281958.9358.9358.1252.9352.50
88Jürgen EINPAUL198356.19373.3565.3259.66
89Einar LUUP196556.19866.8758.9953.5951.8449.67
90Alar VIITMAA197056.09277.9362.29
91Martin KAUP197555.98865.4458.2355.4351.0049.81
92Kaarel Hendrik ZERNANT199855.571057.0456.3355.6254.9253.93
93Rein ROONI195755.272256.7156.4354.9854.1454.11
94Priit ÖVERUS196655.081258.9955.2354.1953.7453.23
95Kaarel VESILIND200054.981961.2554.5754.2753.1151.72
96Markus Rene PAE199754.78970.7160.9854.4846.1141.62
97Martin AUNIN197154.461260.9158.5153.6951.1648.05
98Johannes EHALA198654.43963.4356.7252.6551.2848.09
99Sixten SILD196454.28859.1057.4555.9151.5547.39
100Mihkel NAHKUR195953.991460.3253.3252.4352.0851.81
101Priit RANDMAN198953.65171.53
102Raul KANGUR197053.231457.1053.4552.1752.1151.34
103Raul LAAS195953.171454.8753.7153.2352.2151.83
104Ragnar KRUUSLA198553.08857.1454.1152.7450.8250.58
105Rein UNT194952.791755.8954.5251.9951.0950.48
106Heno IVANOV197652.741157.1253.0151.7251.4350.42
107Kiur Erik EENSAAR199952.721554.4054.3154.2552.1648.48
108Allar PADARI196852.671162.4753.0150.6249.8347.44
109Andreas AADLI199652.631361.5157.9750.9647.4545.25
110Jonatan KARJUS199152.39169.85
111Rein KRIKS195152.281855.6652.0251.8951.0550.78
112Tõnis PIIRISILD197352.04558.6153.1452.2450.7045.51
113Tenno ALAMAA196651.95561.4661.2561.0258.9817.04
114Margus MARRANDI197351.75658.3757.2351.6251.3940.15
115Aleksander PRITSIK196251.731657.6155.2050.4148.3347.09
116Mairo KIRSS198051.72460.8859.1857.2052.62
117Mart KüLVIK196051.24461.5561.4860.0444.67
118Rain JAAKSOO198351.151455.0652.3450.8449.2348.27
119Tarvo KLAASIMäE198151.04168.05
120Raivo LAANEMETS196851.01469.2565.8449.2542.38
121Danilo PIHT197250.87653.2653.0650.5848.8248.62
122Lauri LAHTMäE196850.83467.3559.8556.1242.57
123Tõnis KRUUSMAA197750.82167.76
124Priit TALU197250.59759.1951.8548.1546.9346.83
125Toivo SAUE194850.55851.2350.7650.7450.5849.42
126Mehis MURU198950.16465.6252.9452.7551.62
127Jüri ROKKO195350.012351.5450.7450.0449.5148.24
128Ando POST196049.96856.6049.5149.2347.4347.03
129Allar KIVIL197649.94265.6359.23
130Andrus RäMMANN196049.891058.5953.1247.9945.7344.01
131Lauri BEILMANN197649.611057.1250.8650.6248.1441.32
132Tiit TäHNAS198049.50362.1959.6252.90
133Mart OSTRA196949.44851.6650.5949.7548.7446.47
134Tiit TATTER194849.411950.4850.1949.8848.3248.20
135Mihkel JäRVEOJA198649.41265.6457.89
136Georgiy MAVCHUN198849.36383.0246.6544.54
137Tammo ESTA197449.27562.9353.4952.0950.1327.73
138Taivo TIMMUSK198349.231052.6250.4949.3647.4846.20
139Silver EENSAAR197849.17265.7357.20
140Matti YLILUIKKI196549.10165.47
141Heini TAMMIK195348.972052.0349.7348.4847.5747.02
142Andre NõMM197448.89165.18
143Kari LEHTO196048.85264.7357.39
144Urmas TAMMEMäE196048.77955.2247.8247.6846.9946.14
145Jüri MERIRAND195548.601750.1749.4148.9248.3046.20
146Anti PARIK195348.562050.5749.8048.5147.1046.83
147Tarmo KUUB197848.54563.0655.3151.6848.2524.39
148Raio PIIROJA197948.22164.29
149Indrek ÜMARIK196548.06267.5052.64
150Tanel KANNEL197347.93163.91
151Hando ALLMANN200147.461848.6048.1247.9947.5045.08
152Sven ORAS198947.39459.8859.6851.4539.61
153Rain VELLERIND196547.38855.0253.0249.7140.8238.32
154Arne SAMMEL195547.361649.0748.3948.0446.0145.27
155Mati TIIT197147.24264.1553.95
156Aivar LEHT197147.23656.3550.0648.4643.5437.76
157Tõnu SIKKAL195546.981851.8347.1446.3745.7943.78
158Sander MIRME198146.53162.04
159Dmitri SHVED197046.52162.02
160Tanel ESTA197746.46854.2446.4245.1043.7742.78
161Villu SERV199946.291150.9050.5448.4542.8838.67
162Riho MäNNI195146.221148.7746.6845.5945.0644.98
163Kai SAKSMAN195045.96854.8345.9443.9342.8042.30
164Raul OLESK196045.83951.7749.8645.4542.2639.83
165Koit PAASMA195045.801247.6946.0945.8645.6843.66
166Arvo KIVIKAS195045.59753.5248.0342.9942.7840.65
167Udo LüüS195545.181550.8344.9544.7143.5141.89
168Indrek VIIKMAA197145.151352.3051.0941.3840.7140.29
169Siim KLAIS198645.08357.5657.5443.99
170Väino AUL194845.05748.0747.9645.4645.2138.55
171Lauri OLLI197244.85556.1854.4852.9834.2626.35
172Mairolt KAKKO196844.81366.3146.7245.13
173Tarmo SIIMSAARE198144.80369.7553.0735.29
174Alex TREIER200044.701548.4347.7544.5942.7839.93
175Lauri MALSROOS198644.66263.0248.62
176Martti PARVE196144.64159.52
177Johan ALENIUS196744.61748.5546.8744.9141.5341.21
178Viktor KASSATKIN197144.24158.99
179Neeme LOORITS196844.10256.2254.02
180Vallo VAHER197644.00353.1952.4449.66
181Dag AINSOO197743.90260.5349.21
182Marek ATONEN197743.83557.5848.3445.5440.0327.68
183Andrus SIPSAKA196143.71948.9246.9643.5440.6138.51
184Varis PEISENIEKS195743.48157.97
185Kevin JAASKA199943.42746.6044.8743.5642.0640.02
186Rafael GORDON194643.391546.1443.6243.0942.0642.06
187Roman GUSEINOV198943.11352.9251.5447.70
188Andres ARUOTS199942.74858.7042.0639.2437.6536.04
189Ülo VAINURA194642.591049.3642.6542.1539.6739.13
190Lauri TARLAP197542.511056.5548.1740.7035.4431.67
191Andy KARJUS196642.48751.5649.4140.4636.7734.22
192Johannes TASA195042.08253.2251.99
193Taavi TATSI197842.07253.4251.75
194Aimur RAUDSEPP195541.941249.7942.1440.2039.8837.69
195Timo ASIKAINEN195841.61456.0851.3951.1426.34
196Kalle NELK195041.321143.1241.9441.8641.7137.96
197Vladislav PAHHOMENKOV197141.091450.2244.5939.7037.9033.06
198Sander PRITSIK200140.851849.4942.1140.4939.2932.88
199Peep KOPPEL194640.852444.2940.3540.2639.8739.47
200Ahti BLEIVE196740.68561.0051.9831.6331.5027.31
201Marek MäOMA198640.40257.0243.98
202Sergey SELEZNEV199040.40754.7150.7833.5932.5730.34
203Tarmo TOLM197940.24354.1947.0540.79
204Mart ELLER197240.12548.7144.3437.7737.4632.30
205Kalju VAIKJäRV195440.06842.4341.7841.4838.7435.86
206Margus ANDRESSON197039.98153.31
207Sergei SHIROKOV197239.88153.17
208Jaak ROHTSALU196039.71553.4646.8636.6433.3628.22
209Toomas ELLERVEE196239.62347.6247.0045.20
210Andres KäVER197439.59750.2844.6140.8933.5628.63
211Raivo ERIK196839.56549.1943.7543.0135.2426.63
212Priit EVARDI197339.55152.73
213Ülo VIRU196439.45852.1038.7137.6136.1432.67
214Aivar MEINDOK196239.42654.8344.1741.2829.8626.94
215Mihkel MäLTER194539.371640.1739.4739.2039.0438.96
216Arvi ANTON199239.26152.35
217Andres HIIEMäE197639.25448.5647.7443.1434.99
218Kristjan-Martin KIRJANEN199439.17551.9344.3142.8042.4714.32
219Aleksandr PETUHHOV197439.16152.22
220Mattias RENNEL198739.04453.4549.6545.0025.42
221Rando MARRANDI199639.01558.2042.2835.8934.6624.04
222Anders ÅKERMAN197338.95151.94
223Rein HANSTEIN194938.791543.4837.8137.6537.5237.49
224Vello POST195838.76740.7840.5838.5637.7636.12
225Toomas VOOLAID196638.331047.1439.3837.7635.6831.67
226Lauri LEPPIK196438.271243.9238.9937.6836.0334.72
227Priit TRUUSALU196338.251145.0341.8737.6835.5031.17
228Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
229Marten VUNUKAINEN199138.12150.83
230Mauno KAPTEN199637.88357.0641.1535.50
231Ahto KARU195537.741040.7740.7236.9835.9134.31
232Sander ANNUS197337.60150.13
233Toomas TALUMAA197037.49944.4039.1338.6933.3131.94
234Martin SULTS199937.471242.8938.8635.3335.2135.04
235Mart JAKOBSON197237.30943.9741.1438.7331.8530.82
236Jaak REIMAA195537.10946.3038.2535.0834.4731.38
237Rünno SULG197337.081344.4938.4236.9032.9132.66
238Ilmars LIMBENS194837.04251.2341.36
239Heikki KYYRöNEN194636.75539.3937.2235.9735.7435.42
240Markus PUUSEPP198636.52258.6532.65
241Ardo PAJUR197436.46148.61
242Märt KIVILA198236.43454.9753.1133.3520.47
243Indrek MAHLA197636.43447.8847.6142.7823.63
244Kalju TOOMAS194736.401241.6335.9235.8635.8632.73
245Aare LIMBERG195336.32740.6639.5135.2235.0731.13
246Siim HELMOJA199936.311041.6037.9737.7633.2430.98
247Lembit NöPS195136.271239.8337.7436.3934.9332.46
248Alar ALAJAAN197936.231144.3544.2037.5231.9823.11
249Erko JAKOBSON197936.21953.9735.1634.6130.3126.98
250Indrek JENTSON196436.18542.3737.8837.4533.1530.06
251Aleksander KEPLER200136.121740.1636.0335.5835.0633.78
252Harry VEIDE195236.03346.6243.7236.83
253Priit POOPUU198035.74147.65
254Veljo VASK197435.71249.6039.67
255Tiit RIISALO196735.70147.60
256Tago TEETAMM197535.65147.53
257Eero RUOKAMO195335.61548.2047.2241.1023.5617.99
258Tõnu TäNAV196335.56343.6641.8739.98
259Ago KäIS195335.27247.4440.73
260Urmas LAEV196235.211140.2535.6835.6134.6329.90
261Hannes POOLAMETS199435.21255.7232.30
262Viktor KASATKIN035.17146.90
263Taivo TäHT196835.17649.5039.1830.7929.3727.02
264Marko KüLAOTS197835.09443.5442.8540.6428.91
265Margus TINNO197435.05146.74
266Timo KALJUR198534.97246.0141.41
267Vilnis VELKERIS195634.81146.41
268Argo LOO196934.75349.4039.8733.39
269Tiit PLOOMPUU195134.661040.9839.3233.2731.0428.70
270Tarmo TARLAP197034.64249.1337.48
271Sander BLEHNER197234.63651.6037.1131.4426.6626.35
272Kalle KUUSIK196634.55348.0940.6033.26
273Maksim GUREJEV196334.49543.2641.8538.3029.1819.87
274Toomas TAMMER197634.44145.92
275Ragnar ROOBA200234.301640.2535.4433.2831.6530.90
276Kustu KüNNAPAS200134.291840.5736.1832.4831.4430.80
277Kaupo OTS197934.10145.47
278Marko SüLD197834.03542.4632.7032.2231.6531.13
279Kalev RUBERG195933.99348.6538.7432.57
280Raivo PANKER196533.82937.5236.7633.2831.7929.75
281Raido KISS200033.791436.3336.1733.4632.2030.80
282Jaak JAAGUS195633.79541.5835.7833.8032.1425.66
283Aldis LAPINS195133.79145.05
284Mati PILT195133.62242.7641.29
285Kai WILLADSEN195233.59144.79
286Tauno KURE195733.381038.7638.3631.4429.7228.63
287Mikk TALI198833.30545.4733.9530.6430.0526.39
288Kristjan LEIGER197033.29540.6637.5535.9134.4817.86
289Mattias BLEHNER199533.26644.5035.7434.5433.7717.75
290Vermo SIIM197033.25144.33
291Tarmo RAIDMA196933.24144.32
292Veiko VINKEL199633.21144.28
293Pekka SAALASTI033.20144.26
294Pear POST196633.16144.22
295Enar NõMMISTE198733.16635.1733.7133.3432.2231.36
296Taimar VäLJATAGA197832.97143.96
297Toomas TELGMA196532.84942.1533.3731.0929.2228.37
298Artur RAUK198632.83352.1431.9431.80
299Lauri RUBERG198732.82547.2533.8628.9728.0026.01
300Martin LAASMAA198432.66943.5735.8733.1028.2622.52
301Dag KIVILA196432.49249.0332.20
302Eerik PRIKS200132.46937.0133.6632.4931.2727.87
303Mihhail TAIVERE194032.411835.3634.4331.4131.3929.45
304Kevin HALLOP199732.35546.7146.6636.3619.7912.25
305Tõnu LOOG196032.351035.0134.3032.7432.2527.45
306Kristo SIRK199932.32744.5941.6728.7423.5023.09
307Veiko PAK196532.09240.7239.51
308Tanel PAPP199532.05244.9635.17
309Risto KIILBERG197732.00247.4432.56
310Michael RAER198331.86937.3035.2429.3529.0028.39
311Pent PAALBERG199531.80142.40
312Ilmar KIRJANEN195031.48834.4233.9033.3032.1423.66
313Reigo LEHTLA197031.47141.96
314Roman SHVED197031.33344.0043.6722.92
315Endel REMMET193731.261634.0833.5730.2329.4528.96
316Peedo PIHLAMäGI195831.06240.2437.41
317Paul AUG195131.03248.4929.08
318Enn AEDNA194431.011433.7931.7430.6830.1028.76
319Sven REA196930.88141.17
320Raiko MARRANDI200130.871936.1830.8829.9829.0328.29
321Taavi PERV199630.81141.08
322Oliver IMMATO198630.80141.06
323Rein KüTTIM193930.79733.3932.5831.2029.3527.42
324Heiki Rein KIISLER199530.73343.9639.4425.05
325Jaak KANNISTE196030.67243.7132.96
326Georg Caius KUTSAR199730.58449.2533.7026.7226.26
327Jürjo LOKK198230.41140.54
328Lauri KUKK199730.28140.37
329Gert SAAMANN196830.21347.0533.5026.08
330Holger POST199630.20442.5034.4534.3322.93
331Madis ORAS195030.14340.5540.5325.28
332Kalju TAMMEVESKI196330.11444.1436.8228.2124.64
333Taavi-Kalle KIISLER199329.94538.4835.7832.7130.5812.13
334Tanel KALM198429.88246.6828.01
335Margus JAANUS196229.87933.0929.8829.3928.4928.48
336Eerik LOSSMANN196429.70441.7035.0128.5626.71
337Markus SULG200129.541132.2032.0631.6826.0425.73
338Andres LAUBA197729.51436.1534.4132.5128.09
339Tanel SAUE197429.46347.6533.8322.51
340Märt MARIPUU198129.31238.6234.66
341Jaan OLVET196929.30437.5234.9729.0728.66
342Ants TAMM194329.281433.2330.1629.7226.7226.55
343Ain PELLO196929.16138.88
344Arvo SOOSALU195229.15138.87
345Siim TURBAN200128.941936.5628.2227.5626.5425.83
346Ülo TIMUSKA196128.90138.53
347Tanel VAINURA197928.87239.4032.78
348Tõnu ILLARU197128.79138.39
349Hans Mark VõSU199628.59338.3934.1528.38
350Mati KIISLER200128.541535.0729.0228.3227.8122.46
351Tõnis JääDMAA200228.481135.1530.2526.2325.7725.02
352Kristofer PäHKLEPA199928.45637.8432.8332.7319.4219.41
353Rasmus KRUUSA200028.441733.2229.3026.7226.5126.43
354Jaak KõIVA198228.35137.80
355Rein LANI195828.22137.63
356Heino REBANE195428.03236.5833.49
357Andres SAAL199527.98137.31
358Paul POOPUU195827.95333.6833.4531.52
359Elmo PäRNA194427.901731.3630.7626.5825.8524.97
360Riho ENNI198027.76243.2526.15
361Tõnu RAID193927.751133.3627.7027.3825.8524.47
362Allan ROOSIMäGI198527.74835.4126.3926.2526.1724.48
363Arvo AMBEL198327.71336.9735.6525.18
364Mikk PõDRA198427.35136.47
365Kalev ÕUNSAAR194927.30136.40
366Andres VIIRA196727.27441.0934.7028.9816.45
367Peep OTSTAVEL197227.20338.1231.7626.13
368Rait LILLE197127.05136.07
369Sulev TUUDE195526.74336.1231.3426.90
370Aleksei KOMAROV197626.61443.6330.6725.2218.74
371Kalle LUUK195426.52135.36
372Nikolai KUHA194126.361231.3027.9024.8324.7823.00
373Siim ROMANOV199026.23134.97
374Fedor PREDKO200126.16430.4729.7828.8727.15
375Matti BETLEM196026.13738.1527.0326.2820.9018.28
376Jaanus VILJAMAA196325.95433.5529.3627.8024.62
377Raid VELLERIND199525.94251.5313.31
378Jaanus JõGIS197625.70134.27
379Indrek KAROLIN197325.69444.0829.0228.1212.97
380Lauri Juhan LIIVAMäGI198125.66330.5830.1029.89
381Erkki PENU197125.42133.89
382Mati RANDOJA194925.36433.9132.2527.6718.90
383Toomas TIIVEL197425.22333.3232.6123.09
384Kalju TILK194125.212127.9025.1525.0624.5923.37
385Dainis MäNNISTE200225.171228.8926.2223.9223.5223.29
386Marti RANNE196925.14236.2026.64
387Sergei SHVED196725.07729.3329.0327.3219.9919.70
388Meelis ATONEN196624.98133.31
389Kalmer KEEVEND195724.92831.1229.2126.1922.7815.32
390Martin Erik MARIPUU200224.87928.6826.2224.6823.4221.36
391Jukka HONKASAARI024.84133.12
392Jüri KADAJA195324.74132.99
393Sulev KRAAM198024.67235.2526.42
394Marko TEDER198524.54333.4927.5825.54
395Lembit VASSIL194124.48525.4625.2524.3824.0723.22
396Tiit VAINURA197424.27132.36
397Kalvo KRIISK197924.26441.4039.8724.71 1.86
398Martin MARGA198824.19337.0029.7918.60
399Kalmer KOOSAPOEG024.19439.9134.4620.0513.08
400Sander NAHKOR198824.15231.2629.11
401Indrek SAAREPERA196823.57131.42
402August ALBERT196423.13239.0218.80
403Veikko TAMLAK196822.80130.40
404Tõnis SAARNAK197722.75234.1422.74
405Tauno MURAKAS198022.74430.7827.6625.3617.28
406Aleksander TALI199222.68239.1517.55
407Karl PEHK198822.56130.08
408Leonid MALIKOV197922.52234.9421.36
409Jaan ORAV194022.30824.1623.0821.6521.6520.98
410Oleg KOSHIK198522.27636.6827.7118.6416.7811.52
411Tiit OLJU195422.24733.9323.2421.7219.6312.69
412Heiki SAVITSCH197222.23129.64
413Tarvi VIIK197422.05129.40
414Mati TõNUS194121.992223.3222.5721.6221.4521.01
415Raivo LEHT195321.80231.2523.25
416Jasper AINJäRV199821.72533.3531.5426.2812.42 5.03
417Renek LOORENS198221.69128.92
418Ragnar ILP197921.66351.7218.00 6.73
419Alo VAHTRE199921.57233.6820.25
420Jaan KOSTJUKOV198721.55128.73
421Joe LEPP196721.42234.6618.88
422Jaan AINELO195821.38128.51
423Arne KOLK195021.25327.1224.6723.20
424Tarmo PööR197421.23128.30
425Märt KESKüLA197620.98333.5833.07 7.39
426Arvo RAJA196120.76242.72 9.18
427Lauri ALLMANN197520.68127.57
428Janar SAKS200220.641524.0423.8218.7318.4218.19
429Ilmar MõISTLIK194420.62531.0925.2420.1719.29 7.32
430Jaan TARMAK198520.49127.32
431Vahur VEEROJA198520.44127.25
432Enn KUUSIK194820.33127.11
433Heino MARDISTE193620.31427.3925.8325.0212.02
434Karli LAMBOT197020.20126.93
435Toivo BIRK195720.18326.8023.1421.28
436Andrus VIILMA197819.93327.1322.9620.24
437Eero MõTTUS197419.90126.53
438Tõnu KUUSIK195619.73429.3920.8919.1618.25
439Juhan BACHMANN194319.73723.6621.7018.1517.5917.53
440Henri SOOME199319.63331.1425.7512.41
441Mihkel MAHLA200319.241020.9220.7019.8117.8516.90
442Silvar SAVOLAINEN197419.11342.4614.8010.20
443Joonas HALAPUU200019.10731.5125.4420.14 9.46 8.95
444Aigar PINDMAA195718.97333.0828.86 5.01
445Raido VIKS198618.92323.5522.7820.44
446Jürmo ROOMA200018.84526.6326.0523.2817.76 0.50
447Tõnu KARP195718.77225.1521.77
448Juha ERONEN018.73124.97
449Tiit KOPPEL194418.722021.5118.9218.3517.9916.81
450Aivar JõGIAAS196918.60124.80
451Samuel KOLSAR200318.501221.7420.5218.4716.4115.35
452Martin AADLI199918.46124.61
453Neeme KALDA198318.36527.8326.5319.4011.46 6.58
454Rudolf MüRK194218.30428.1425.6519.09 8.44
455Tõnu TAAL195417.88123.84
456Vello KROHN194017.70623.7721.2019.1615.19 9.19
457Tarmo ANTON198517.58123.44
458Taimo NELLIS017.57123.43
459Kalev KUKK195117.38226.9016.54
460Mati KARP195217.33227.5515.78
461Raiko JOOL200117.31723.2618.7316.0715.3613.14
462Martin MURAKAS198917.26427.0424.2322.69 2.76
463Mati SARAP198717.07222.1520.53
464Heino PEETERSON193716.93826.4417.9013.7613.4613.10
465Tarvo JõESTE197016.80228.1413.86
466Kristjan MAADE197316.69322.8819.5416.50
467Jüri KõIV196416.61122.15
468Keijo RANTALA016.56122.08
469Jüri TäHEMAA194416.55718.1617.5717.2914.9514.76
470Anatoli MäNNI194916.40121.87
471Jano JäRVELAID198216.22121.63
472August JAKOBSON200616.211725.6717.6117.5510.1410.09
473Kasper KEERBERG200116.13220.3020.02
474Georg PAAL200116.12822.5518.4916.8113.14 9.62
475Mattias MAIDLA200316.111717.4917.2015.7715.3314.78
476Sander ÖVERUS199616.11225.1415.14
477Silver REBENITS197816.07222.6317.54
478Jaan MILJAN194715.71532.3123.9914.73 5.36 2.18
479Olavi HEINONEN015.67120.90
480Heiki RAMMUL194815.54823.6716.8613.6012.1111.44
481Hendri PARROL199115.26224.6613.48
482Urmas HEINSOO195615.04120.05
483Ülo TUUR194514.92119.90
484Taimo LIPP197414.87119.83
485Karmo KüBARSEPP199014.83119.77
486Peeter VIIK194914.82119.76
487Koit KOLSAR197714.77219.4017.53
488Toomas NAELAPää195014.761015.9415.6914.6913.9813.51
489Mattias VõSUPäRG200314.55522.7416.6813.6911.87 7.79
490Tarmo MAASING196314.52119.36
491Hillar NIKKARI196314.36119.15
492Oskar RAUDNE200214.13616.7016.2013.8612.3011.58
493Esko VANAHUNT199914.12521.6119.1214.3912.73 2.73
494Jürgen JOONAS200313.97426.0619.0113.59 3.41
495Riivo KILJAK198913.93118.57
496Vadim SHVED199613.79118.39
497Ulf ALENIUS013.64217.1017.00
498Martin ILVES194213.29322.2916.14 8.49
499Ats VIRUMäE194613.14432.6113.34 9.79 2.64
500Jaan OLLINO194413.12620.9317.8111.32 8.21 7.32
501Olle Ilmar JAAMA200413.04423.3418.74 8.20 7.69
502Siim LANNES197812.91117.21
503Sander TOMSON199912.86623.7415.4213.99 6.81 4.33
504Mihkel ABRAM200312.841121.5117.40 9.60 8.52 7.19
505Arvo LAANEMETS197212.65116.87
506Jaan TOHUS196112.62116.82
507Vootele JAGOMäGI199612.50227.18 4.07
508Väino KUNDLA195412.32116.43
509Henn ANTSON196012.32116.43
510Esa TARKIAINEN194512.26116.35
511Martin TAMPUU199912.12116.16
512Andres SAETALU196311.78517.1214.8011.6610.74 4.58
513Madis HAUG196511.75320.1915.96 5.32
514Chris Marcus KRAHV200511.691222.23 9.25 9.23 9.08 8.65
515Otto BALCK200311.51413.5813.5813.3510.64
516Kaimo KääRMANN-LIIVE197511.46115.28
517Jakob VESKE200311.44221.16 7.44
518Matis MäRTSON196511.32224.32 3.99
519Viljar VAINOLA197511.29215.9312.29
520Peeter KIRSS199011.28115.04
521Kari HOVI194911.25115.00
522Timo KUDRE200511.051219.94 9.90 8.62 8.43 8.36
523Martin PETTAI198311.04214.7412.87
524Mati POOM194411.04617.6616.7113.69 3.67 3.45
525Georg SOOBERG194110.95316.6512.52 9.48
526Kalev BOGDANOV195610.89622.7216.63 6.88 4.75 3.49
527Joosep SEDMAN198710.66215.7910.85
528Tõnis TOOM199810.54418.0012.6912.18 3.98
529Mart SOOBERG197810.41515.3713.5610.49 8.82 3.82
530Emil EENSAAR200410.361510.9310.8010.1410.09 9.84
531Enno LELUMEES193910.31515.9513.6311.22 7.77 2.97
532Kalev KõIVA195810.30113.74
533Mihkel LIIVAGO200310.211412.1111.3910.40 8.58 8.56
534Tõnu LAUTER196610.18223.47 1.97
535Ott-Kaarel KALM199110.16113.55
536Heikki SUSIMAA195610.12113.50
537Mart VENDELIN194410.06316.1412.68 6.68
538Ossi PRIKS2005 9.94420.60 8.79 8.42 6.37
539Annes NAAN1959 9.83214.2710.30
540Toomas KOPPEL1953 9.81216.06 8.47
541Jarmo KAASIKU1999 9.70222.89 1.37
542Ülar MARK1968 9.67421.9714.21 4.91 1.87
543Andres VESILIND1977 9.38814.5713.33 6.47 6.30 6.21
544Mati KALLEMETS1947 9.36112.48
545Madis MOOR1988 9.35112.47
546Sergei MUIžNIEKS1978 9.32218.95 4.36
547Janek JõGIS1971 9.24219.27 3.82
548Kaarel TAMPUU2003 9.011113.67 9.54 9.50 6.86 5.48
549Mattis ALLIKSOO1979 8.98111.97
550Lev MIGDALSKI1939 8.97419.6617.50 2.00 0.71
551Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
552Vaabo ANNUS1942 8.63312.36 9.94 8.17
553Indrek ROASTO1980 8.62211.81 9.74
554Priit LAOS1979 8.57212.68 8.75
555Indrek PUNG1985 8.56111.41
556Andri KEPLER2004 8.5113 9.47 8.91 8.72 7.80 7.64
557Olev PIIRISILD2004 8.506 9.36 9.23 8.24 7.95 7.71
558Agu KOPPA1947 8.501013.3611.41 6.67 6.39 4.66
559Karel KURAGIN2001 8.39521.2010.37 9.12 0.68 0.58
560Artur SOO2003 8.32613.6711.3010.75 2.97 2.91
561Rain KAUGE1994 8.29111.05
562Arne KIVISTIK1933 8.29111.05
563Ralf KIVIL2005 8.22411.17 9.45 8.71 7.21
564Askar NEUMANN2001 8.13210.71 9.61
565Martin TõRRA1941 8.12110.82
566Herkki SUURMAN1965 7.90313.1312.86 1.90
567Pjotr AKSJONOV1948 7.73515.8714.00 7.27 1.33 0.20
568Rain AUS1992 7.73110.30
569Mario SAARE1984 7.63110.17
570Rein TOOMAS1961 7.60110.13
571Markus Harald PAIS2000 7.60213.96 5.03
572Jörn AADNEVIK1975 7.55311.68 9.04 5.92
573Hendrik VIJA2002 7.52314.87 6.28 5.38
574Aleksandr GNIDENKO1961 7.431 9.91
575Kaspar KAROLIN2005 7.42911.55 7.16 6.66 5.88 5.87
576Daniel SIBUL2004 7.3513 8.31 7.43 7.29 7.23 6.49
577Andres PALK1965 7.251 9.67
578Neeme MALVA1955 7.181 9.57
579Kalle KANNEL0 7.101 9.47
580Raiko LEITEN2001 7.101 9.46
581Kristo OJA1996 7.092 8.93 8.79
582Karmo TISLER2000 7.031111.87 8.27 5.28 5.27 4.46
583Hanno-Laur KUNNUS2001 6.997 9.81 9.75 9.13 3.65 2.59
584Tanel TAMM2000 6.80216.02 0.97
585Reio ROSIN2003 6.621 8.82
586Rein KIISLER1941 6.60318.24 2.80 2.26
587Matis PääSLANE1993 6.571 8.76
588Jari JULGE1993 6.431 8.57
589Jan AAS1974 6.431 8.57
590Ilmar KASK1936 6.261 8.35
591Heini KOPPEL1947 6.202 8.26 7.24
592Enno LEPVALTS0 6.121 8.16
593Jaan KORROL1970 5.691 7.59
594Nansen PALO2005 5.681 7.57
595Sander KOLLOM1971 5.621 7.49
596Robert SANDER2005 5.565 9.07 8.11 4.39 4.04 2.17
597Jaan TIITS1950 5.531 7.37
598Mehis UDAM2004 5.48412.27 4.33 4.02 3.74
599Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
600Jüri PüSSIM1942 5.202 9.16 3.83
601Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
602Madis LEPIKSAAR1989 5.151 6.87
603Kerten MATTO2002 5.0212 6.10 5.82 4.55 4.44 4.21
604Marek KOTSULIM2005 4.901 6.53
605Riho KILP1941 4.896 9.02 5.45 3.78 3.44 2.75
606Rasmus SAARE2005 4.5211 5.98 5.02 4.16 3.80 3.62
607Krister KASEMAA1999 4.50210.17 1.07
608Ivo MURU1964 4.401 5.87
609Teivo TõEMETS1985 4.271 5.69
610Vladimir VARI1947 4.211 5.62
611Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
612Alar HEINRAND1977 3.941 5.25
613Agu LIPPING1943 3.92510.80 4.26 2.62 1.08 0.86
614Renno MERENäKK2005 3.923 8.32 4.64 0.87
615Raivo MITT1971 3.912 9.28 0.49
616Markus KALJUR2006 3.85310.04 2.08 1.48
617Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
618Otto Toomas KIBENA2001 3.766 6.56 4.14 3.77 2.26 2.05
619Anton ROOLAID1977 3.757 8.64 4.92 3.62 0.90 0.68
620Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
621Mihkel TALI2006 3.581 4.77
622Jaanus-Janari KOGERMAN1980 3.531 4.70
623Alari UUSNA1969 3.511 4.68
624Mart ULM1984 3.481 4.64
625Aron KONKS2004 3.341 4.46
626Reiko KALLAS2006 3.162 7.74 0.16
627Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
628Ragnar KRANBERG2002 3.011 4.01
629Madis TOOMING1995 2.981 3.98
630Hendrik BLEIVE2005 2.872 6.48 0.70
631Valter PLOOM1941 2.842 5.21 1.90
632Toivo MURAKAS1985 2.771 3.69
633Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
634Filipp PETUHHOV2002 2.722 5.00 1.79
635Ekke Tõnn RüTMAN2003 2.662 4.36 2.30
636Raiden METSA2004 2.653 8.17 0.66 0.54
637Eric VOOLAID2003 2.484 6.18 2.29 1.42 1.15
638Saimon TAMMISTE2004 2.413 7.27 0.87 0.35
639Kerdo MäNNILAAN2003 2.38510.64 1.04 0.18 0.05 0.01
640Raiko ALLIKSAAR2006 2.361 3.15
641Uku VIISPERT2004 2.332 4.02 1.80
642Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.327 4.16 3.21 1.59 1.42 1.21
643Vjatšeslav SAFONOV2002 2.024 4.91 2.54 1.52 0.03
644Laur Joonas JäRVPõLD2004 1.943 4.07 2.39 0.38
645Marlon VIRVE0 1.862 3.76 0.89
646Oliver TENNISBERG2003 1.802 2.87 1.64
647Mathias LOONA2004 1.792 2.77 1.71
648Toomas MATTUS2005 1.776 3.42 2.62 1.82 0.49 0.48
649Tanel HEINSOO0 1.661 2.21
650Kristjan-Erik KAHU2004 1.612 3.66 0.37
651Maanus UDAM2006 1.602 2.93 1.07
652Karl Jakop PINTMANN2003 1.554 5.12 1.02 0.70 0.03
653Varmo IVASK2003 1.511 2.01
654Ivo TAMM1978 1.461 1.95
655Sven-Andres NIGLAS2004 1.385 4.16 1.45 0.88 0.28 0.15
656Paul Theodor ZUPPING2003 1.242 2.72 0.38
657Kaarel KOITMETS1936 1.212 3.00 0.03
658Ivo TAMLA1960 1.212 2.95 0.07
659Toomas PUSS1952 1.101 1.47
660Villem PIIRIMäE2008 1.041 1.39
661Peko PIIRISILD2003 1.022 2.39 0.15
662Alarich PAAS2005 0.981 1.30
663Nikita OSTRETSOV2005 0.885 3.26 0.37 0.34 0.27 0.17
664Riko MäESAAR2003 0.832 1.81 0.26
665Christopher LääN2001 0.771 1.02
666Jakob KOPPEL2006 0.651 0.87
667Paul Pärtel VELLERIND2004 0.622 1.29 0.27
668Kaspar AADLI2004 0.614 1.24 0.76 0.72 0.01
669Joosep AINJäRV2002 0.613 1.25 0.72 0.17
670Maarius KOTSULIM2006 0.603 2.02 0.08 0.01
671Heldur VäLJAMäE1948 0.491 0.65
672Joel Ruuben SEENE2002 0.472 0.70 0.47
673Paul PIIRIMäE2006 0.461 0.62
674Erik Marten ZERNANT2009 0.461 0.61
675Juhan SEDMAN1958 0.401 0.53
676Guido TREES1958 0.381 0.51
677Feliks KIPPER1931 0.363 0.74 0.29 0.23
678Otto Georg KIKERPILL2005 0.324 0.60 0.56 0.21 0.04
679Kevin Markus KORROL2004 0.302 0.51 0.25
680Roland JOHANSON2007 0.231 0.31
681Laur-Rogert SULG2006 0.102 0.20 0.04
682Joosep LAAGEMANN2004 0.063 0.11 0.09 0.02
683Martin KOTSAR2001 0.031 0.04
684Jaan LOIDE1945 0.021 0.03
685Reigo KEEM2007 0.011 0.02
686Kaspar JOALA2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 104.58
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind