Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988117.128119.11118.66118.45115.69113.69
2Kenny KIVIKAS1991111.7513114.17112.03111.50110.67110.38
3Lauri SILD1990107.197118.12108.72105.50102.21101.39
4Kristo HEINMANN1989100.4012104.78103.93101.6496.2995.34
5Sander VAHER198599.1813106.87105.6196.8794.7091.87
6Sergei RJABõSHKIN199283.48894.9792.0980.6877.6172.07
7Andreas KRAAS197882.861587.6084.7882.0781.1478.71
8Ats SõNAJALG199080.321790.1680.6977.7176.7176.31
9Raido MITT199177.832106.7387.84
10Andres SAETALU199576.701083.9480.2174.4173.9670.97
11Olle KäRNER197776.671092.5774.5272.6772.0471.53
12Uku-Laur TALI199276.231685.8575.0374.4473.7472.11
13Kaur KASE198775.971884.1276.2274.7972.9571.76
14Jaagup TRUUSALU198875.64988.0875.6873.4670.7570.21
15Reimo LIIV199471.851276.1473.7872.8268.6167.90
16Armo HIIE196870.641075.1972.4670.9467.8266.79
17Lauri PäHN199869.561471.1170.5369.1469.0667.98
18Rain EENSAAR197469.29681.4772.7667.0365.0660.14
19Oliver KüTT199869.231577.2471.1067.2866.8463.69
20Markus PUUSEPP198667.54289.4079.45
21Alar ABRAM197267.091169.2368.2567.2365.7964.93
22Randy KORB197167.00971.0468.7065.8265.7063.72
23Marek KARM199066.56673.5966.4666.0965.6461.01
24Tanel PAPP199565.521074.3665.4263.3662.9561.53
25Tiit TALI196065.322270.0366.1365.6563.1061.69
26Ain FJODOROV197265.231268.7366.8465.0863.4562.03
27Kaarel VESILIND200064.971167.2365.7565.1263.7662.97
28Tõnis LAUGESAAR199464.85380.0776.5372.27
29Raivo REIMAN196964.391270.2268.1663.2060.1860.17
30Siim KLAIS198664.341170.9066.7365.2563.9654.85
31Priit PääSLANE196764.301369.8165.6565.1461.3759.55
32Alar KUME199064.161767.4866.0862.9762.8461.45
33Ott RAKKASELG197964.08866.3466.3063.9962.8060.99
34Marek NõMM197964.03185.38
35Tarvo AVASTE196963.58665.5464.3963.8762.1461.98
36Andres RõõM199962.241571.3160.9260.2959.6259.08
37Ilmar UDAM197361.981965.1961.9861.6061.5359.62
38Paavo RõIGAS196961.93770.3668.8558.4057.6954.34
39Maido KALJUR196061.911467.0164.6760.9558.6958.24
40Mati KORROL197361.642864.8262.2660.8660.5959.67
41Reigo TEERVALT199461.27573.5964.7362.9457.6447.45
42Andreas AADLI199661.261267.0964.8159.8957.5157.01
43Meelis MERENäKK197460.781668.7465.3258.2556.0655.54
44Peeter PIHL198460.75181.00
45Kaupo JäRVE197460.652162.7562.2261.4658.8258.02
46Andrei NIKITIN196860.60667.2162.9859.9657.7055.16
47Kaido NURJA196960.05761.4060.4159.8459.5159.07
48Raivo LAANEMETS196859.37965.8162.9959.0754.7154.29
49Tanel KANNEL197359.161261.1959.4759.0658.2657.83
50Kaarel KALLAS198259.141563.1459.6559.1157.0756.75
51Mati MäGI197859.132062.7459.3657.9357.8557.78
52Danilo PIHT197259.121764.7159.4858.4256.8656.11
53Tanel MõTTUS198558.97664.1162.7060.9258.5048.64
54Alex TREIER200058.971565.9061.0659.4555.2153.21
55Rimmo RõõM199658.91969.6461.0056.2054.9052.80
56Dag AINSOO197758.77563.3059.9057.6356.8156.19
57Kaljo JULGE195758.702261.8860.0257.6457.3356.65
58Mart KOPPEL196958.701760.9959.6159.5456.8156.54
59Meelis ZIMMERMANN196858.70962.7557.8557.7657.7157.41
60Meelis MäLTER197558.691360.4860.1259.2956.8256.75
61Toomas MARRANDI197958.46764.2659.1958.0557.4153.38
62Andres TALVER196058.271259.9259.3958.8156.7356.49
63Antti ROOSE196458.242260.5458.2558.1357.7956.49
64Rain JAAKSOO198358.142060.4758.6157.5757.0656.97
65Tarmo KLAAR197457.962360.0759.2958.5356.7655.17
66Taivo TALI196657.831864.9063.3555.4453.9051.54
67Raivo PELLJA196457.781369.6762.0753.8453.1350.17
68Lauri BEILMANN197657.611265.1256.1055.7755.6255.46
69Rein ZAITSEV196957.581066.6858.6054.5754.1053.94
70Raul LAAS195957.232269.0357.1755.1253.3151.50
71Margus MARRANDI197357.031161.9861.1757.6152.6151.78
72Kaarel Hendrik ZERNANT199856.761260.6658.2257.0754.0453.83
73Raul KUDRE197056.70466.5466.3062.2956.85
74Silver EENSAAR197856.62381.0968.2150.55
75Mati PREITOF196056.561761.8759.9553.9653.5153.50
76Tiit POOPUU198155.83759.0457.3055.9853.6553.17
77Vladimir SAVINOV196455.791064.1054.7353.8153.5352.78
78Lauri MALSROOS198655.73380.5978.7037.40
79Mart KüLVIK196055.68859.9657.3555.8053.4351.88
80Erki KRIKS197655.481264.1756.1853.8953.1850.00
81Martin KAUP197555.381861.8556.3954.3953.6750.59
82Martin AUNIN197155.161357.7956.3354.8254.2752.60
83Enn JAAMA196955.01664.1557.0553.9553.9146.00
84Johannes EHALA198654.981556.6855.2554.6854.2953.98
85Timmo TAMMEMäE198454.89276.9960.23
86Erkki AADLI197454.80368.5364.3260.55
87Hando ALLMANN200154.721559.7256.6654.2152.1250.89
88Tõnis KRUUSMAA197754.72470.1663.3258.8450.88
89Urmas SULAOJA196354.642058.4858.1153.1652.3051.16
90Margus KLEMENTSOV197254.62658.7156.8452.8452.4152.29
91Jaanus REHA195954.421357.0255.3354.0653.0052.70
92Vallo VAHER197654.221157.7056.4056.0251.4249.57
93Andres LAAS196154.10758.7655.4953.2351.8951.15
94Kiur Erik EENSAAR199953.811661.8856.3451.6750.3248.85
95Allar PADARI196853.211259.5754.8651.3050.8049.53
96Rein ROONI195753.092456.9652.7552.4052.4050.92
97Karel-Sander KLJUZIN199953.08575.5764.5661.0445.4818.73
98Mairo KIRSS198053.07959.8653.7952.4949.9049.30
99Lauri OLLI197252.901257.3055.1654.2349.9047.89
100Neeme LOORITS196852.74955.5353.8352.3351.5750.42
101Inno LING196552.68862.1354.3953.1848.1345.55
102Ülo VIRU196452.571262.2553.8051.7347.8247.23
103Taivo TIMMUSK198352.47856.8553.6251.8450.7049.34
104Daniel VASSER198352.41760.0454.2953.4748.3345.90
105Sander PRITSIK200152.311857.7654.8350.7449.2848.92
106Lauri TAMMEMäE198851.60266.2562.75
107Kristjan KARABELNIK198151.52363.1261.3657.36
108Priit ÖVERUS196651.43956.9851.9750.1049.7848.33
109Johan ALENIUS196751.36855.8253.5451.9648.5146.95
110Eduard PUKKONEN196051.28955.5554.0951.9650.9543.84
111Tiit TäHNAS198051.16365.2858.5356.77
112Tago TEETAMM197550.98962.6752.9947.7546.0145.47
113Aleksander KEPLER200150.962257.4851.3151.0047.8447.19
114Kevin HALLOP199750.78564.4957.4252.2547.7032.05
115Rene POST199250.62167.50
116Markus Rene PAE199750.38264.9760.98
117Rainer KRAVETS200050.26264.0061.64
118Heiti HALLIKMA197050.01166.68
119Tarmo TOLM197949.64457.7954.6854.5353.62
120Aleksander PRITSIK196249.381155.5651.7547.1446.5245.93
121Tomi-Andre PIIRMETS199849.341062.6656.1345.3643.0039.56
122Arvo KIVIKAS195049.081855.4449.8849.8645.2844.96
123Mihkel NAHKUR195948.85951.8549.1848.1947.9347.12
124Sixten SILD196448.76750.4949.9949.7447.4946.09
125Rein UNT194948.601751.4348.4748.4547.5847.08
126Kristo SIRK199948.42957.8248.5348.3444.5042.92
127Taavi TATSI197848.36661.5652.4350.8139.1437.84
128Heno IVANOV197648.10752.3449.5048.7046.1843.79
129Lauri LAHTMäE196848.10463.3052.3449.3848.76
130Mart OSTRA196948.001151.2247.7647.1047.0346.89
131Mehis MURU198947.56269.2549.66
132Peeter VõRK196547.22162.96
133Jüri MERIRAND195547.092351.8348.2946.9144.8243.61
134Marko KüLAOTS197846.931048.1347.9147.2346.3945.01
135Martin VILISMäE198946.89162.52
136Toomas MAST196446.77459.1752.9551.7643.99
137Kristaps GRINBERGS198646.73357.6255.7951.53
138Martin SIMPSON198746.68282.2334.47
139Erik AIBAST197346.64258.3158.30
140Hannes POOLAMETS199446.63479.1753.3751.2223.48
141Jüri ROKKO195346.533050.1049.8046.2344.4542.06
142Sander ANNUS197346.46552.0651.1646.3644.9437.79
143Sven REA196946.38952.0650.4248.2141.8039.42
144Raul KANGUR197046.32757.8350.9446.6541.5134.66
145Alar VIITMAA197046.16161.55
146Arne SAMMEL195546.111346.8246.5646.1645.5945.43
147Raiko MARRANDI200146.102656.2750.5346.6841.9435.06
148Vladislav PAHHOMENKOV197146.042049.9546.8144.9244.5543.96
149Sander MIRME198145.98361.3753.0947.81
150Rein KRIKS195145.801046.9446.0145.8145.2145.03
151Raido KISS200045.751449.3448.2246.3645.3239.53
152Andres VIIRA196745.41755.9150.3349.0140.7331.09
153Jonatan KARJUS199145.36259.6253.78
154Aleksandr SHVED199245.33355.6152.6651.71
155Kristjan TäLL199545.25950.2849.5143.4043.2639.79
156Kuno ROOBA197245.10160.13
157Tiit TATTER194845.01748.6946.3544.1043.2042.72
158Andres LAUBA197745.00356.9551.3250.56
159Andre NõMM197444.99159.99
160Tarmo KUUB197844.63663.4647.2543.6140.6328.22
161Kustu KüNNAPAS200144.522349.7847.5642.8642.5439.88
162Mati TIIT197144.47256.8154.36
163Marek MäOMA198644.35358.4854.2143.85
164Heini TAMMIK195344.292646.2244.6444.5843.1842.85
165Lauri RUBERG198744.20847.1147.0045.1141.8839.92
166Alar ALAJAAN197944.192149.4846.8845.4141.8537.35
167Villu SERV199944.161248.9445.2642.6242.4341.53
168Matti BETLEM196043.891348.7245.4244.1642.7238.44
169Jaak ROHTSALU196043.76848.3547.6541.3441.3240.13
170Priit RANDMAN198943.70355.5053.1745.58
171Pear POST196643.67651.5450.7444.7237.2034.14
172Tõnu TäNAV196343.65357.2751.8045.00
173Mattis ALLIKSOO197943.60553.3449.8347.3933.9033.53
174Tõnu SIKKAL195543.441145.3444.4144.0642.5840.79
175Rain VELLERIND196543.34756.0142.8641.2839.4537.08
176Udo LüüS195543.321746.0945.4342.8541.3040.91
177Kai SAKSMAN195043.28848.0547.7141.8240.7538.08
178Taimar VäLJATAGA197843.26254.2753.89
179Koit PAASMA195043.05849.9143.0241.8040.2840.22
180Johannes TASA195042.92747.0346.1043.4940.8537.11
181Jaan TARMAK198542.91264.1843.09
182Tanel KALM198442.85157.13
183Mairolt KAKKO196842.75753.9253.6837.0734.8334.23
184Ragnar ROOBA200242.731052.1350.0641.6735.3534.46
185Urmo LIBLIK198242.55351.6851.6246.86
186Indrek MAHLA197642.50747.3646.5243.8639.0435.70
187Erko JAKOBSON197942.241151.4042.3241.2338.6837.59
188Kaido HALLIK197342.22256.9648.59
189Eerik PRIKS200142.18646.1945.1144.3643.2032.04
190Peep KOPPEL194641.923144.9544.7542.2039.2538.43
191Rain LILLSOO197041.76452.1747.2143.6642.58
192Sven ORAS198941.70452.4852.0547.2533.57
193Martti PARVE196141.39258.5944.89
194Emil EENSAAR200441.392057.6145.3634.6834.6534.65
195Tiit RIISALO196741.31854.9543.8342.7138.5726.51
196Arthur RAICHMANN197241.24352.6748.9343.96
197Janek PIIRISILD199641.20460.5856.9540.5225.04
198Riho MäNNI195141.181049.6642.7242.2938.1533.08
199Lauri TARLAP197541.17745.9245.8941.8039.0233.20
200Jörgen LIISTER199041.14154.86
201Oskar RAUDNE200241.12154.82
202Raivo ERIK196841.11359.8947.3237.88
203Peep OTSTAVEL197241.04355.9350.8538.08
204Märten Henrik PAIS199840.88154.51
205Tarmo LAHT196540.69251.4150.32
206Martin MURAKAS198940.68269.1732.54
207Sergei SHVED196740.61850.3541.2240.8136.5134.14
208Kalev RUBERG195940.581549.1241.2540.9936.0335.53
209Lauri LEPPIK196440.581344.5341.1439.5239.1538.54
210Rein HANSTEIN194940.542341.4541.3540.2640.1039.52
211Indrek VIIKMAA197140.521343.1642.2340.7139.3537.14
212Joonas HALAPUU200040.521445.3344.3642.3137.3733.21
213Mihkel MäLTER194540.482342.7341.8841.2738.3238.21
214Mattias RENNEL198740.42362.7942.5837.28
215Ülo VAINURA194640.401942.4341.7840.3239.6337.86
216Tauno MURAKAS198040.32557.9751.2936.9334.0921.33
217Olavi LOO197140.10354.9954.3332.20
218Väino AUL194840.06949.4440.0839.8737.3633.56
219Markus SULG200140.021248.5646.4737.2234.9032.95
220Martin Erik MARIPUU200239.971851.5447.2736.6032.6531.78
221Kevin JAASKA199939.83845.7841.7339.0036.3336.32
222Kai WILLADSEN195239.78545.4042.9037.6737.0635.89
223Urmas TAMMEMäE196039.76751.9343.2037.6735.7530.27
224Anti PARIK195339.652041.3840.2039.2938.7138.66
225Janek ORRO197339.59152.79
226Allan ROOSIMäGI198539.571045.2341.4238.6036.7435.86
227Andrus SIPSAKA196139.53942.4740.4839.6937.5737.42
228Petri VääNäNEN197539.49152.66
229Raul OLESK196039.42643.1141.2638.6837.3636.71
230Toivo SAUE194839.40348.9048.6841.49
231Sulev KRAAM198039.12152.16
232Tõnu ILVES196338.87349.8947.2440.06
233Einar RAUDKEPP196538.82248.5948.46
234Toomas VOOLAID196638.751446.9141.3935.7035.5034.25
235Ragnar KRUUSLA198538.66355.2243.6637.58
236Aivar MEINDOK196238.63654.1141.5736.7532.6528.09
237Ilmar KIRJANEN195038.391147.8742.5839.5932.0229.89
238Kalvo KRIISK197938.361141.9140.7639.1038.5431.48
239Kalle NELK195038.271643.2637.7737.3536.7336.26
240Ando POST196037.76452.8848.9442.4523.56
241Sven-Erik REBANE199237.69549.7046.8339.8735.5216.53
242Rafael GORDON194637.67743.2639.6337.2736.0732.11
243Tanel ESTA197737.60541.0140.7640.4634.8130.97
244Kalju TOOMAS194737.431041.2039.4538.4137.0531.04
245Kirill KLENSKI197837.28149.71
246Tõnis HALDNA196536.99446.0645.1137.8035.44
247Mart JAKOBSON197236.96541.1138.7235.3935.1734.43
248Heikki KYYRöNEN194636.94939.3539.0936.3735.1534.75
249Jaanus JõGIS197636.71348.0642.6238.89
250Marko SüLD197836.70939.3839.3838.5735.2030.95
251Artur RAUK198636.69255.6936.03
252Veiko HINTSOV196936.44445.8245.2840.7030.15
253Indrek KAROLIN197336.31148.41
254Vello POST195836.261040.5336.7036.2835.4732.32
255Allar KIVIL197636.24456.0454.8225.4124.78
256Indrek LILLSOO197336.18458.2845.8843.4513.21
257Raul HINDOV196835.97453.2147.2534.6824.72
258Andres PAE197035.93147.91
259Ragnar KRANBERG200235.802140.6737.0735.1834.2331.85
260Aimur RAUDSEPP195535.76939.1538.4637.6235.0928.47
261Sander NAHKOR198835.54748.2234.0833.3332.6329.44
262Urmas LAEV196235.491042.8635.2934.3632.8832.04
263Einar LUUP196535.35253.8834.50
264Ott TOOMET197035.34545.3941.3737.6731.0421.23
265Leonid MALIKOV197935.17146.90
266Raivo PANKER196535.141146.1636.1435.0430.1528.21
267Kristofer PäHKLEPA199934.831338.9537.4934.4632.1331.12
268Andres ARUOTS199934.68552.1250.9636.5524.69 9.07
269Andres KäVER197434.671140.3840.0635.9829.1427.80
270Arvo LAANEMETS197234.62243.9642.60
271Rasmus KRUUSA200034.59942.1537.6031.5431.1130.53
272Mihkel MAHLA200334.531839.7534.2833.8832.6832.05
273Tiit PLOOMPUU195134.452036.0035.6034.7833.4632.41
274Tõnu ILLARU197134.27251.8033.88
275Mika ILOMäKI197134.20145.60
276Märt KIVILA198234.17145.56
277Viktor KASSATKIN197134.08450.9044.5234.5921.46
278Tauno KURE195734.061137.4335.5734.7931.8830.62
279Tõnu NURM194733.80738.8534.0333.2332.4530.42
280Silvar SAVOLAINEN197433.731241.0638.0533.4233.0323.09
281Uku ROONI198933.60144.80
282Margus JAANUS196233.221038.1335.5531.3531.2129.88
283Märt ROOSAARE198733.20449.3434.4633.5830.17
284Tarmo RAIDMA196933.18540.4039.3237.2030.6718.31
285Margus VENELAINE197033.17144.23
286Taavi KUHA198333.17243.2239.71
287Indrek JENTSON196433.16639.3939.2532.2429.5025.43
288Eero RUOKAMO195333.13343.6242.3031.02
289Aivar LEHT197132.86248.2333.91
290Ülo TIMUSKA196132.77351.1838.6225.86
291Taavi TAMBUR032.63143.51
292Tõnis JääDMAA200232.551044.5036.9734.0826.2820.93
293Kristjan-Martin KIRJANEN199432.51445.2236.0034.0729.20
294Andres HIIEMäE197632.40541.0338.4737.8730.3214.33
295Lembit NöPS195132.35735.0134.1731.9431.6628.95
296Enar NõMMISTE198732.33637.8433.6030.5830.0429.57
297Jaan RöNKKö032.15451.8646.2229.0315.79
298Meelis MäLBERG197031.82142.43
299Kaspar PääRSON200231.74251.2928.07
300Alo JäRVE197431.73142.31
301Raido LAIDLA198631.69758.8738.0124.1018.7618.73
302Sergey SELEZNEV199031.61544.0743.7327.0323.0520.15
303Jaan OLVET196931.47340.7337.1033.25
304Dag KIVILA196431.23141.64
305Andres NöPS199630.58140.77
306Ragnar ILP197930.45941.4832.8529.5728.0320.31
307Maksim GUREJEV196330.33341.6436.3029.10
308Kalmer KEEVEND195730.26939.2936.5729.2725.1421.02
309Kert LINDEBERG198030.25239.1836.44
310Indrek ÜMARIK196530.24140.32
311Jaak KõIVA198230.11140.14
312Andy KARJUS196630.07541.6836.4134.2419.4618.56
313Heiki SAVITSCH197229.96645.0332.5430.1227.3614.76
314Siim VOLLMER198329.91139.88
315Jüri MäRTMAA195929.91139.88
316Dainis MäNNISTE200229.81837.5332.0629.3425.4324.70
317Karlis MAGONS195029.74242.9931.36
318Paul AUG195129.61341.0332.2731.22
319Veikko TAMLAK196829.47534.1933.7531.3924.3123.71
320Arti ALBERT198029.44341.8835.4326.58
321Ain NEMVALTS196829.38139.18
322Vilnis VELKERIS195629.27247.6125.56
323Riho ENNI198029.00138.67
324Tammo ESTA197428.69241.2530.48
325Samuel KOLSAR200328.671547.5927.4826.8122.6318.82
326August ALBERT196428.64138.19
327Ahto KARU195528.51733.8133.5526.0325.8523.29
328Ando VIISPERT197628.30244.2026.56
329Mart ARU197428.18137.58
330Pekka SAALASTI028.07240.1330.05
331Rein KüTTIM193928.061635.7228.3727.6524.8323.72
332Eero MõTTUS197427.99137.32
333Kalev SIRGE027.87137.16
334Guntis ARNICANS196827.80137.07
335Juhan BACHMANN194327.662332.2627.7726.3926.1325.77
336Lasse KATAJA194627.62238.6330.42
337Kristjan LEIGER197027.62437.4236.5029.4819.35
338Mihhail TAIVERE194027.481329.9228.6527.2826.3825.15
339Jürgen JOONAS200327.441344.7729.9229.8516.5016.16
340Jaak REIMAA195527.42834.1630.2428.6322.9021.18
341Priit TALU197227.27349.6625.4821.09
342Tanel HEINSOO027.17536.1434.0229.7029.66 6.31
343Jarmo KAASIKU199926.92458.0133.7922.88 4.97
344Jüri VANAVESKI196626.56135.41
345Elmo PäRNA194426.411732.2825.5925.3425.0423.82
346Ain PELLO196926.30234.3531.41
347Marko TEDER198525.89338.6137.5315.24
348Sulev TUUDE195525.78134.37
349Tõnu RAID193925.731229.0925.2724.8824.7024.70
350Rünno SULG197325.601332.9927.0525.7221.5220.71
351Jaak JAAGUS195625.59334.4629.5926.27
352Siim TURBAN200125.47734.8128.6325.1419.7019.05
353Indrek SAAREPERA196825.39133.86
354Enn AEDNA194425.371227.4526.0525.7624.7322.85
355Koit KOLSAR197725.29133.72
356Argo KAUGE196425.24337.4129.9021.77
357Mattias MAIDLA200325.082031.3327.6524.6524.0517.71
358Harry VEIDE195225.07133.43
359Ants TAMM194325.061827.6625.1825.0824.2723.09
360Taavi-Kalle KIISLER199325.05729.8428.9826.9421.2718.23
361Heino REBANE195424.58437.1131.0624.6016.48
362Toomas TALUMAA197024.51738.0832.9321.6618.0711.83
363Pent PAALBERG199524.38231.8129.14
364Ardo PAJUR197424.32336.6534.8614.31
365Kaupo OTS197924.27132.36
366Lauri KUKK199724.05132.06
367Sulev KUIV195624.02440.4129.4621.6915.18
368Paul POOPUU195824.02342.4025.8216.54
369Jüri KADAJA195323.96131.95
370Timo KALJUR198523.89131.86
371Andrei SEMENKOV197623.88335.2025.1523.92
372Tarmo VILLUM198023.85131.80
373Veiko PAK196523.84131.78
374Meelis LAURIMAA198323.82131.76
375Viljar VAINOLA197523.811030.1527.3723.6419.2218.68
376Janar SAKS200223.661127.2426.8623.3621.7119.14
377Agu KOPPA194723.363024.4724.0623.3522.7922.11
378Martin MARGA198823.17130.89
379Märt KESKüLA197622.81438.7531.6524.27 6.70
380Kalju TILK194122.771626.4624.1321.4821.2020.58
381Toomas TIIVEL197422.73229.5427.28
382Jasper ANIJäRV199822.52952.6417.9114.4314.3713.24
383Eerik LOSSMANN196422.30129.74
384Sander TOMSON199922.13533.8731.6422.0012.7010.42
385Kalmer KOOSAPOEG022.05336.4820.9520.39
386Oleg KOSHIK198521.89826.5823.6120.0619.8219.38
387Armin VILMS198221.84337.1420.3319.60
388Mart SOOBERG197821.83328.0926.0322.92
389Artur SOO200321.291531.5724.6520.7414.7814.70
390Taavi KALA198621.26128.35
391Jaan ORAV194021.251123.1722.1421.2319.8619.83
392Madis MOOR198821.22232.5220.54
393Valdis PUZANOV196421.18128.24
394Aleksandr PETUHHOV197421.08128.11
395Gert SAAMANN196821.05538.7933.4116.29 9.70 7.06
396Märt MARIPUU198121.00430.8829.6317.9214.89
397Mati KIISLER200120.97730.1828.5516.7916.4112.94
398Tanel SAUE197420.97229.3023.12
399Ivo MILLER197720.95537.2819.8618.9117.2511.45
400Herkki SUURMAN196520.91436.9134.9013.92 7.22
401Arne KOLK195020.80524.7521.7420.4118.8718.25
402Priit TRANSTOK198620.63346.7216.0110.08
403Nikolai KUHA194120.551125.5022.2820.8919.7514.32
404Mati PILT195120.48225.8125.39
405Kasper KEERBERG200120.42533.8632.6817.6810.54 7.34
406Rasmus SOTNIK199320.39434.7030.0125.04 0.88
407Avo EENSAAR194720.38629.9728.3615.0714.9113.60
408Marti RANNE196920.36238.7412.17
409Aleksander TALI199220.22245.97 4.58
410Martin ILVES194220.15725.6122.4619.7318.8314.12
411Aleksei KOMAROV197620.15633.8024.7016.5114.6111.13
412Jüri KõIV196420.00126.66
413Mati TõNUS194119.931124.4320.4319.9518.5016.32
414Kristjan KIVIPALU197319.66126.22
415Mikk KALAMEES199319.61126.15
416Tarmo PERTEL198319.52126.03
417Mati RANDOJA194919.48628.5326.8316.0113.4012.61
418Jaak KANNISTE196019.30125.74
419Rainer RAMMUL197719.30331.8219.3516.94
420Alexander KHALYAPIN196819.21125.61
421Aivar KRUUP198519.09125.46
422Lembit TALLI194919.03125.37
423Mati POOM194419.001720.9419.5518.7118.0117.81
424Michael RAER198318.94334.2528.42 4.17
425Kalev KUKK195118.89626.5021.7216.4415.0714.72
426Mikk PõDRA198418.78125.04
427Lauri TEDER198018.60628.4120.1419.1214.5110.83
428Karmo KüBARSEPP199018.58429.7521.0816.8214.94
429Jan AAS197418.50226.1220.14
430Mati KALLEMETS194718.43330.1019.0715.87
431Tiit VAINURA197418.42124.56
432Mehis UDAM200418.36932.6920.6514.4912.9911.00
433Margus LEHTME198218.17336.5026.58 1.04
434Hans KOPPEL199518.14240.62 4.73
435Vladimir SIDOROV195917.92226.1218.68
436Rauno PAHAPILL200017.87832.3324.7814.62 8.93 8.68
437Mikk KELDER200117.84230.6113.98
438Martin LAASMAA198417.68333.1922.29 6.91
439Kalju TAMMEVESKI196317.64123.52
440Siim DüüNA199617.60123.47
441Aare LIMBERG195317.51224.5419.24
442Tiit KOPPEL194417.301721.4520.3418.1713.3513.21
443Taimo NELLIS017.13122.84
444Avo VEERMäE195017.00225.9716.54
445Silver REBENITS197816.70122.26
446Toomas TELGMA196516.59621.7920.5116.5312.0712.06
447Priit LEPMETS197116.58240.56 0.90
448Hanno-Laur KUNNUS200116.58826.0319.1713.8613.0710.79
449Tõnu KUUSIK195616.53424.0423.8416.08 9.51
450August JAKOBSON200616.432429.8114.5313.3412.5711.91
451Martin PETTAI198316.301219.1816.0915.7515.3615.10
452Filipp PETUHHOV200216.29121.72
453Marek PRITSIK198716.28228.1312.56
454Martti KULDMA197116.10321.1719.5516.09
455Olle Ilmar JAAMA200415.99517.1716.4416.0515.7714.53
456Peeter KIRSS199015.92121.23
457Toomas KOPPEL195315.86121.14
458Vahur PAJOMäGI197415.62428.1218.2213.49 9.60
459Ossi PRIKS200515.56920.6219.8115.4411.7510.19
460Vaabo ANNUS194215.49625.2915.2515.1313.41 8.39
461Janek KäHR198315.49434.1517.3714.48 2.84
462Jaakko TEPPO015.40323.7518.8411.77
463Endel REMMET193715.141118.4915.7114.2313.8513.44
464Alar RUUTOPõLD015.14120.19
465Heiki RAMMUL194815.12819.2616.5215.2912.3312.22
466Margus ESNAR196315.11120.15
467Peep EOMOIS195514.83119.77
468Fred VIIDUL197614.77119.70
469Arvo SOOSALU195214.77119.69
470Heino MARDISTE193614.73518.0815.7113.4413.4412.96
471Urmas HEINSOO195614.71235.85 0.92
472Aigar PINDMAA195714.71119.61
473Enn KUUSIK194814.45119.26
474Aivar SARAP196914.22118.96
475Mikk TALI198814.21232.51 3.02
476Kevin Markus KORROL200414.151122.7418.4313.00 9.81 6.76
477Mihkel KALMARU197014.07118.76
478Chris Marcus KRAHV200514.011917.6017.1813.0311.7510.50
479Toomas NAELAPää195014.011023.7818.4612.87 8.39 6.53
480Ilmar MõISTLIK194413.84318.3316.8613.64
481Rain VAIKMäE198913.82118.42
482Kalle OJASOO195813.74118.32
483Heiki Rein KIISLER199513.70219.3314.93
484Karl PEHK198813.67118.23
485Kristjan LAUGESAAR199813.60425.8618.6015.60 0.39
486Tõnu LOOG196013.46222.2311.42
487Jürmo ROOMA200013.44228.91 4.69
488Jaan TOHUS196113.36117.81
489Tõnu SELLIN196113.29117.72
490Mauri SINNELä195213.25117.66
491Ulf ALENIUS012.95117.27
492Rain KAUGE199412.93217.1815.15
493Jüri TäHEMAA194412.91815.5714.9012.8911.0110.16
494Kalev ÕUNSAAR194912.74116.99
495Robert PIHU200212.62116.82
496Jüri PüSSIM194212.58424.2318.04 7.57 6.06
497Renno MERENäKK200512.321318.4413.3310.52 9.69 9.62
498Tarmo TARLAP197012.18226.04 4.40
499Mihkel ABRAM200312.17536.17 9.74 9.34 3.91 1.67
500Jaan VIIRMANN200212.06220.1310.02
501Ranno KANNEL200512.03931.80 9.91 7.51 5.52 5.43
502Jakob VESKE200311.85815.4014.8111.2011.17 6.68
503Sten Marten RAUDVER200111.79220.04 9.44
504Andri KEPLER200411.671322.0210.7010.07 7.89 7.67
505Kalju VAIKJäRV195411.57326.3711.23 3.23
506Lembit VASSIL194111.55214.5314.35
507Arvo RAJA196111.48115.31
508Timmo TOHUS199911.42115.23
509Ats VIRUMäE194611.40619.1617.77 9.49 5.79 4.77
510Martin TõRRA194111.35617.1812.2511.4910.93 4.89
511Karmo TISLER200011.191013.8812.9210.21 9.83 9.12
512Jaan MILJAN194711.12322.1011.49 5.66
513Mihkel LIIVAGO200311.02921.9611.21 9.10 8.00 4.82
514Alo VAHTRE199910.95324.6711.84 2.13
515Georg SOOBERG194110.87615.1013.3810.02 8.94 6.93
516Andres VAHER197810.76215.3611.53
517Henry KüüNEMäE197910.75114.33
518Sass SAAT198610.61114.15
519Georg PAAL200110.51317.7111.06 8.33
520Tiit OLJU195410.50419.0111.7410.56 5.37
521Juho HEINRAND194010.49419.0816.2110.94 0.40
522Teivo TõEMETS198510.46113.95
523Kristo OJA199610.46318.0313.70 5.19
524Vjatseslav SAFONOV200210.41820.8612.9510.86 4.12 3.24
525Mehis METSMA198310.37113.82
526Madis HAUG196510.22324.20 8.39 3.47
527Rein KIISLER194110.13313.1912.78 9.80
528Tarmo MAASING1963 9.84113.12
529Timo KUDRE2005 9.82713.80 9.43 9.30 8.85 7.73
530Christian LääN0 9.77113.02
531Mati KARP1952 9.75317.0211.40 5.99
532Raivo MITT1971 9.60218.48 5.51
533Reigo LEHTLA1970 9.56112.75
534Tõnu KARP1957 9.51314.99 9.86 8.70
535Kerdo MäNNILAAN2003 9.31612.5711.4910.08 9.17 3.26
536Ralf KIVIL2005 9.22610.9010.14 8.95 8.69 7.41
537Kaarel TAMPUU2003 8.84716.1812.92 5.27 5.24 4.58
538Vello KROHN1940 8.77518.7811.06 8.36 3.31 2.36
539Esa TARKIAINEN1945 8.66211.79 9.86
540Roman KATTAI1966 8.59111.45
541Nansen PALO2005 8.481210.20 8.51 8.21 8.02 7.46
542Tõnis SAARNAK1977 8.47111.29
543Jari JULGE1993 8.38111.17
544Marken MURUMAA1986 8.32111.09
545Markus KALJUR2006 8.261610.23 8.76 7.75 7.39 7.15
546Genri-Roland STEPANJUGA2003 8.23219.83 0.75
547Siim ROHT2005 8.189 8.70 8.60 7.93 7.85 7.80
548Bert Joosep PANKER2006 7.961610.66 8.41 7.26 6.74 6.72
549Toivo MURAKAS1985 7.89316.1410.00 1.69
550Otto Toomas KIBENA2001 7.8215 8.34 8.31 8.19 7.40 6.86
551Jaan Peeter VILJAMAA2003 7.70316.68 7.47 3.01
552Ekke Tõnn RüTMAN2003 7.68711.13 8.00 7.04 6.44 5.78
553Andres VAIDE1984 7.60110.13
554Riho KILP1941 7.49613.83 9.94 8.43 3.74 1.53
555Lev MIGDALSKI1939 7.43416.25 8.39 8.31 0.06
556Henry-Markus RADALA0 7.361 9.81
557Anton ROOLAID1977 7.331111.95 8.97 6.67 4.60 4.45
558Valter PLOOM1941 7.28217.97 0.22
559Oliver TENNISBERG2003 7.181 9.57
560Jakob KOPPEL2006 7.121317.94 5.26 4.43 3.98 3.97
561Mattias VõSUPäRG2003 6.931 9.24
562Sander SAARING2005 6.873 9.41 7.79 7.03
563Hendrik LAANEMAA2003 6.571 8.76
564Annes NAAN1959 6.49211.23 4.99
565Aleksandr GNIDENKO1961 6.31418.95 8.73 0.27 0.10
566Heldur VäLJAMäE1948 6.28212.09 3.61
567Kaspar KAROLIN2005 6.217 8.91 7.03 6.51 6.38 2.23
568Markus LEPMETS2001 6.20215.02 0.47
569Vladimir VARI1947 6.03314.30 4.47 2.52
570Matis MäRTSON1965 5.991 7.99
571Vello LOORITS1941 5.99210.76 4.21
572Ivo TAMLA1960 5.88313.61 4.56 2.59
573Sergei MUIZNIEKS1978 5.72310.91 8.38 0.91
574Jaan TIITS1950 5.691 7.59
575Laur-Rogert SULG2006 5.4112 9.76 4.87 4.67 3.99 3.77
576Raivo LEHT1953 5.331 7.11
577Arnold KRISTJUHAN1969 5.321 7.09
578Daniel SIBUL2004 5.133 7.82 7.20 3.10
579Hendri PARROL1991 5.121 6.82
580Indrek VOLENS1973 5.071 6.76
581Enno LELUMEES1939 5.053 8.58 8.19 1.05
582Mihkel TAMMER2005 5.001 6.66
583Meelis ATONEN1966 5.001 6.66
584Laurits RüTMAN2005 4.76712.40 4.42 3.20 2.70 1.08
585Maanus UDAM2006 4.759 8.66 6.04 4.30 2.44 2.31
586Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
587Mario ATONEN1995 4.701 6.26
588Hendrik VIJA2002 4.69415.21 4.78 0.54 0.33
589Rasmus SAARE2005 4.5411 5.31 5.07 4.31 4.25 3.77
590Kaur HALLIK2006 4.464 6.31 6.14 5.21 2.15
591Lauri EHRENPREIS1981 4.441 5.92
592Sander KOLLOM1971 4.401 5.86
593Robert SANDER2005 4.325 9.40 7.98 2.14 2.07 0.01
594Väino KUNDLA1954 4.301 5.73
595Heiki REBANE1982 4.231 5.64
596Taimo LIPP1974 4.201 5.60
597Siim TüRK1993 4.141 5.52
598Mihkel TALI2006 4.1116 8.97 3.88 2.83 2.64 2.22
599Kaspar AADLI2004 3.992 9.96 0.01
600Karel JUNG2007 3.961 5.28
601Kari HOVI1949 3.811 5.08
602Pärtel KüLVIK2007 3.751 5.00
603Villem PIIRIMäE2008 3.521 4.69
604Lauri LUIGE1986 3.501 4.67
605Marlon VIRVE2003 3.4810 5.07 4.66 3.18 2.35 2.15
606Mihkel ESNAR2006 3.423 5.50 3.82 2.74
607Priit PAABO1982 3.362 6.37 2.02
608Kaarel KOITMETS1936 3.349 4.40 3.77 3.49 3.04 1.98
609Kaspar JOALA2005 3.234 5.36 4.85 3.83 0.32
610Taavi TäNAV1984 3.223 5.71 5.54 0.11
611Andreas TäHNAS2003 3.182 5.78 2.16
612Andreas KEPP2003 3.173 7.69 2.88 0.63
613Dmitri JAKOVLEV1988 3.161 4.21
614Toomas MATTUS2005 3.143 3.94 3.59 3.57
615Kaspar Mathias KORROL2007 3.071 4.09
616Kalev BOGDANOV1956 3.074 7.94 2.90 1.71 1.08
617Vladislav MOISSEJEV2002 3.03710.46 3.35 0.92 0.25 0.16
618Pjotr AKSJONOV1948 2.963 5.65 3.15 1.63
619Rando JAAKSOO2007 2.901 3.86
620Otto PLUUM2006 2.884 4.51 3.53 3.31 1.44
621Markus JUHKAM2007 2.835 6.93 4.61 1.55 0.71 0.35
622Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
623Heino PEETERSON1937 2.742 5.08 1.76
624Audun PALO2008 2.611 3.48
625Mattias BLEHNER1995 2.561 3.42
626Peeter HARRO1947 2.551 3.40
627Erki UBINA1975 2.372 3.58 2.34
628Heini KOPPEL1947 2.341 3.12
629Christopher LääN2001 2.231 2.97
630Eric VOOLAID2003 2.123 7.40 0.04 0.03
631Raiko ALLIKSAAR2006 2.075 4.94 1.95 1.36 1.23 0.87
632Ivo TAMM1978 1.993 6.07 0.74 0.23
633Laur LAANETU2006 1.953 4.26 1.32 1.29
634Paul PIIRIMäE2006 1.794 5.45 1.18 0.98 0.35
635Juhan TAMM1945 1.761 2.35
636Kerto KAASIKU2007 1.721 2.29
637Feliks KIPPER1931 1.546 3.01 2.39 1.75 0.39 0.16
638Joosep LAAGEMANN2004 1.541 2.05
639Sven-Andres NIGLAS2004 1.375 3.26 2.14 1.38 0.04 0.01
640Maarius KOTSULIM2006 1.353 3.74 0.64 0.39
641Askar NEUMANN2001 1.331 1.77
642Jaak VääRSI0 1.241 1.66
643Guido TREES1958 1.161 1.55
644Joosep AINJäRV2002 0.972 1.54 0.88
645Jan-Erik KäRNER2006 0.902 2.25 0.01
646Markus EINBERG2005 0.891 1.19
647Kerten MATTO2002 0.841 1.12
648Roland JOHANSON2007 0.801 1.07
649Mairo TOHUS2003 0.791 1.05
650Karl-Mattias JUHKAM2009 0.771 1.03
651Mathias LOONA2004 0.742 1.60 0.26
652Uku VIISPERT2004 0.725 3.20 0.33 0.07 0.01 0.01
653Jan TSIZIK2004 0.671 0.89
654Kristjan-Erik KAHU2004 0.651 0.87
655Henri PERILLUS2005 0.553 1.04 0.85 0.04
656Heino HEINLOO1931 0.491 0.66
657Markus ZIMMERMANN2006 0.435 1.43 0.64 0.04 0.03 0.01
658Romet KRIKS2007 0.411 0.55
659Kennet KEERBERG2007 0.411 0.54
660Andres VESILIND1977 0.351 0.47
661Martin TAMPUU1999 0.352 0.66 0.21
662Joosep LOOST1983 0.261 0.35
663Christopher VAKRõõM2007 0.221 0.30
664Kevin KASAK2006 0.183 0.45 0.16 0.04
665Alar HEINRAND1977 0.181 0.24
666Mihkel Herbert PAIS2002 0.171 0.23
667Agu LIPPING1943 0.102 0.25 0.01
668Reigo KEEM2007 0.081 0.10
669Neeme KALDA1983 0.021 0.03
670Sergei ANDRUSHKO2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 107.13
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2009, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind