N12
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kokku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Alina Kramarenko SRD   25 30   30   30 30 145
Eneli Maranik Kape 23     23 24 27 18 15 130
Liina Vesilind SRD 27 22     25   27 24 125
Kristel Sibul Kobras 24 23   30       25 102
Getter Matto Kobras 18 21   24     19 19 101
Kirke Timmusk SRD 21 24       30   18 93
Johanna Maria Karjus Võru 20 20   27     20   87
Sofia Paes SRD 17       22   25 21 85
Doris Kudre Peko 30 30         24   84
Marie Tammemäe Orvand   27         23 20 70
Aleksandra Leesment SRD     25       22 17 64
Jonne Rooma  Jõhvikas         27     27 54
Ragne Reiman Maru     27         22 49
Inger-Helen Daub           23     23 46
Kätlin-Regina Kirjanen TAOK             21 16 37
Emily  Raudkepp Peko 25               25
Helle Leis Kobras       25         25
Liis Toomas Peko 22               22
Kelly Mattus Kobras       22         22
Kristel Nõelsoo Lehola         21       21
Edith  Pärnik Peko 19               19
Jane-Liis Asi Kobras 16               16
M12
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kokku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Märten Henrik Pais West   30 30   30 30 27 27 174
Kaarel Vesilind     SRD 27 27     25   30 30 139
Maikel Konsap                   Võru 30 0   23 27     22 102
Villu Serv                      Kobras 25 23   27       23 98
Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed         22 27 20 24 93
Tõnis Toom Lehola     27   23   21   71
Mait Poolak Peko   25         24   49
Richard Esta HOK             22 20 42
Kristo Sirk Kobras       30         30
Rainis Raidma       25           25
Esko Vanahunt         25         25
Kaarel Hendrik Zernant                 25 25
Kristofer Pluumu Kobras       24         24
Raigo Jõeleht HOK         24       24
Mihkel Oja                      Peko 23               23
Tauri Samodelkin Võru             23   23
Hans Erik  Tammed 22               22
Martin Shirokov SRD   22             22
Martin Šults Kobras       22         22
Kristjan Laugesaar Rakv         21       21
Mihkel Sarap Ilves               21 21
Kristjan Pärn Ilves             19   19
N14
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kokku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Triinu Rooni Orvand 30 30 30   30   27 30 177
Marianne Haug                   Võru 27 23   30   24 30 27 161
Margret Zimmermann              Kape 25 27 27 27 22 30 24 23 160
Maret Lind                      Kape 23 22 25 25 23 27 23 24 147
Jaana Olvet    Rakvere   25     27   22 25 99
Silvia Luup                     Võru 21 19   22 0     20 82
Kerda Timmusk                   SRD 22 21           22 65
Maria Leping                    Peko 19 20         25   64
Meeli-Heli Lepna HOK   17         21 19 57
Maarika Vask Ilves   18         20 18 56
Krista Rämmann         24     25       49
Karoliina Sikkal Kobras       24 24       48
Triine Viirmann                 KEKRSK 24       21       45
Lumileid Hälvin                 Kobras 18     23         41
Mariethe-Piret Niglas Jõhvikas         19     21 40
Marie Tammemäe Orvand     24           24
Kerlin Raidma       23           23
Ann-Maria Ojavee       22           22
Alina Kramarenko                SRD 20               20
Grethe-Johanna Ploompuu KEKRSK         20       20
M14
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kokku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Anti Sõukand                    Võru 27 25   30 22 27 27 30 166
Kaspar Nummert Kape     30 24 24 30 24 23 155
Holger Post                     Koop 23 21 27   23 25 23 21 142
Tanel Papp                      Võru 16 27   27   22 19 24 135
Janek Piirisild                 Võru 24 23   22 20 23 22 20 134
Sander Lembra                   Võru 21 18   18 21   20 15 113
Tõnis Torm Nöps Ilves 30 30   21 25       106
Veiko Vinkel West   20     27   30 27 104
Vadim Shved                     SRD 18 22 25       16   81
Priit Võsupärg Kobras         30   25 25 80
Rando Marrandi JOKA   19     19   21 19 78
Joosep Hiielaan                 Võru 17 16   23     17   73
Martin Zvirblis                 Kobras 19 24   25         68
Andreas Aadli Tammed   17           22 39
Mihhail Kalashnikov             SRD 13   24           37
Taimo Nurmetu Orvand     22   14       36
Heiki Rein Kiisler               18 18 36
Markus Konsap                   Võru 14     20 0       34
Mauno Kapten                    Peko 25               25
Raid Vellerind       23           23
Jaspar Jõesalu                  Peko 22               22
Karl Martin Alnek               Ilves 20               20
Karl Edgar Raudsep Võru       19         19
Aivo Jõeleht  HOK         18       18
Kristjan Onton  Jõhvikas         17       17
Kristo Koskinen Võru         16       16
Tauri Samodelkin                Võru 15               15
Mikk Rooden Jõhvikas         15       15
Sander Överus Mercury         14       14
Heigo Pikkor Jõhvikas         13       13
Andrei Kovrukov                 SRD 0       0       0
Margot Mäesaar                  Võru 0               0
N16
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kooku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Marili Zimmermann  Kape 24 19 27 22 27 30 20 18 150
Madli-Johanna Maidla   Kobras 21 25   23 30   21 25 145
Evely Kaasiku JOKA   22 30   25   30 30 137
Laura Joonas                    Võru 27 23   24     27 27 128
Marianne Möller                 Kobras 20 21   27     25 24 117
Kärt Kürsa                      Kobras 19     25 23   18 20 105
Kaisa Raudkepp  Peko 30 30   30         90
Linda Puusalu Kobras   24   21     22 22 89
Daisy Kudre                     Peko 25 27         23   75
Kristiina Vinkel West   20     24   19   63
Karin Kallisma HOK   16         24 19 59
Kristiine Aluvee                Otepää SK 22 15           16 53
Silja Olesk Kobras   17         17 21 55
Helen Parik                     Otepää SK 18 14           17 49
Marelle Sulg Orvand     25         23 48
Karina Kivikas   Ilves   18   19         37
Piret  Pärnik Peko 23               23
Heleene Tambet Viljandi sk         22       22
Liis Venelaine Tammed         21       21
Sirli Aia                       Kobras 0 0   20         20
Viiu Roosi           20       20
Merylin Asi                     Kobras 17 0             17
Eliise Harjak HOK   13             13
M16
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kokku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Tõnis Laugesaar                 Rakvere 30 27 30 27 25   19 24 163
Kristjan-Martin Kirjanen        TAOK 22 24 27 30 24   25 30 160
Kaspar Karjus                   Võru 20 30   25 21 30 17 27 153
Marcus Niin     20 23 18 27   18 23 129
Taavi Kalle Kiisler KEKRSK   22 24   30   27 25 128
Jorma Valge JOKA   17 21   23 27 16 19 123
Björn  Panker                   Ilves 27 25 25       20 15 112
Oliver Jõgeva                   Kobras 21 18   22     22 20 103
Reigo Teervalt       Peko 25 23   24     30   102
Kevin Koskinen                  Ilves 17 16   23 19     22 97
Martin Liidlein JOKA   12 22   20   15   69
Deniss Shved                    SRD 18 19           18 55
Mihkel Tarve  Kobras 24           23   47
Rait Ernits Võru   13   20     12   45
Kristjan Linnus                 Peko 23           21   44
Almer Linnasaar Võru   21   21         42
Georg Kõlli Võru       19 18       37
Priit Võsupärg                  Kobras 19 15   0         34
Matis Kalm                      Võru 16 10         8   34
Anton Shved SRD             14 17 31
Aare Rämmann     14           16 30
Argo  Rõžikov                   Peko 13           11   24
Vaiko Vare  West   11         13   24
Aare Rämmann           22       22
Ingmar Daub Ilves               21 21
Rauno Põldsepp                  Otepää SK 15               15
Uku Andla Võru 14               14
Mihkel  Kase Peko             10   10
Johannes Pärtel Truusalu Kape             9   9
N18
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kokku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Kaia Kivikas                    Ilves 27 21   27 25   23 22 145
Kerstin Uiboupin                Võru 24 25   25     22 27 123
Sigrid Ruul                     JOKA 30 27 30         30 117
Katrin Vinkel West   30     30   30 25 115
Jane Lauter PV SKK   23     27   24 21 95
Kadi-Liis Minn                  JOKA 25 24         21 18 88
Marta Olvet Rakvere   19     24   19 17 79
Kadri Aia Kobras   16   30       20 66
Agnes Vask                      Ilves   22         27   49
Britta Panker Ilves             25 23 48
Siiri Rist West   18           19 37
Tuuli Kotov  Peko 23               23
Marili Lensment West   20             20
Gerli Viikmaa West             20   20
Madli Jentson Kape   17             17
Marta Korts-Laur Lauter Team               17 17
Laura Soosalu Tammed   15             15
M18
Võistleja klubi Peko K. Ilves-3 Tallinna MV L-E Karikas Suvejooks Klubide K. Koprak. Suunto G. Kokku
    12.apr 1.mai 9.mai 10.mai 6.juuni 11.juuli 8.aug 3.okt  
Jonatan Karjus                  Võru 30 25   27   30 25 27 164
Jüri Joonas                     Võru 22 17   25 25 25 19 24 157
Raido Mitt                      Kobras 27 23     30   27 30 137
Aleksandr Shved                 SRD 25 20     27 27 24   123
Raul Reiljan Võru 17 12     22 23   19 93
Artur Nevinski                  Võru 18       17 22 14 17 88
Henri Oru Võru   8   24 19   15 18 84
Uku-Laur Tali                   KEKRSK 20 19     21     21 81
Rene Post   Kobras 21 24   30         75
Arvi Alamaa                     Orvand 19 0 30       23   72
Rauno Kaiv                      Võru 16 11     18   16   61
Kenny Kivikas Ilves   30         30   60
Kalev Ermits Võru   16     23   21   60
Tauno Tiirats Ilves   27         22   49
Sven-Erik Rebane Orvand     27         22 49
Harri Lainemäe JOKA   7 24   16       47
Taaniel Tooming Kobras             20 25 45
Ott-Kaarel Kalm                 Ilves 23 21             44
Antti Siima                     Kobras 15 14           14 43
Sander  Linnus                  Peko 24 18             42
Sergei Rjabõshkin SRD   22         17   39
Asso Kesaväli Rakv         24     15 39
Lauri Lainemäe JOKA   9 25           34
Marten Vunukainen Kobras         20       20
Martin Ling Lehola               20 20
Kaido Stroom KEKRSK             18   18
Aleksander Tali KEKRSK               16 16
Hendri Parrol West   15             15
Ando Haldna Võru   13             13
Henry Olde West   10             10