N12
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kokku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Kirke Timmusk SRD   30 30   30 30 30 30   27 30 210
Liina Vesilind SRD 30 27 24   27 24   21   30 27 189
Kelly Mattus Kobras 20   25 30   22   27     22 146
Helle Leis Kobras 23   22 25   0   23     24 117
Sigrit Säga Kobras 21   17 23       22     21 104
Kaisa Rooba Rakvere     20     23 27 24       94
Johanna Karjus Võru 27 25 19         20       91
Ksenija Shved SRD 18 22 18     27         0 85
Kristel Kõivo Peko 25   23         25       73
Kätlin-Regiina Kirjanen TAOK       27       19     23 69
Emily Raudkepp Peko 19   27                 46
Merilin Anijärv             21 25         46
Andra Kerge Okas           25           25
Merilin Anijärv Mercury                   25   25
Kristin Viikmaa West                     25 25
Maia Mustimets  Peko 24                     24
Carmen Saega Otepää   24                   24
Agnes Säga Kobras       24               24
Birgit Bõstrova Otepää   23                   23
Anete Vabarna Peko 22                     22
Kertu Ly Alnek Ilves     21                 21
Anna-Liisa Hannus Võru     16                 16
M12
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kokku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Kaarel Hendrik Zernant Ilves   22 0 30 30 25 30 24 23 24 30 193
Villu Serv                      Kobras 30 30 0 25 24 24   30     23 186
Kaarel Vesilind     SRD 27 25 23   27 27   22   30 16 181
Andres Rõõm Ilves 21   25 24 23 22 24   30 25 24 175
Richard Esta HOK 24 23 19   27 20 21 23 27     165
Märten Henrik Pais West   27 30     30 27     27 22 163
Kristjan Pärn Ilves 20 21 18 19 22 19 20 14 24 20 0 146
Kristofer Pluumu Kobras 18 0 20 27   17   21       103
Siim Helmoja Kobras 19 24 17 22   15         15 112
Markus Harald Pais West         19 21 18     21   79
Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed     16   20   22 17   0   75
Oliver Kütt     19   21       27     21 88
Peeter-August Leht Okas           23 0 19   22 17 81
Lauri Põldoja Ilves           18 23 18       59
Kristo Sirk Kobras 0 0 22 17   0   16     18 73
Tõnis Toom JOKA           16   15   23 14 68
Karel-Sander Kljuzin Peko 23       21             44
Aleksei Shved SRD 22   21                 43
Sander Tomson Kobras       20       20     19 59
Kevin Jaaska Kobras 17         13           30
Tomi-Andres Piirisild West                     27 27
Kārlis Kaminskis Meridiāns     27                 27
Matiss Slikojanis Grundzale                     25 25
Andres Aruots Peko 25                     25
Henri Roos               25         25
Uldis Upitis OK Kapa               25       25
Raigo Jõeleht HOK                 25     25
Reinis Rubins Aluksne OK     24                 24
Ralf Hõim Kobras       23               23
Krister Pisa HOK                 22     22
Timmo Tohus Otepää   20                   20
Reinis Putralis Grundzale                     20 20
Erik Taavet Nelke Kobras       19               19
Gert Apri               19         19
Erki Sulg Kobras       18               18
Oskar Saarepera               17         17
Kristofer Kirss             14           14
Erki Salla JOKA               14       14
Marten Kuusmann JOKA           12           12
Martin Sults Kobras           11           11
Martin Aadli Tammed           10           10
N14
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kokku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Marianne Haug                   Võru 27 30 27 30 30 30 30 30     30 210
Kristel Sibul Kobras 30 25 30 24 27 24   27     27 190
Alina Kramarenko SRD 25 27 24 27   27 27     30 25 188
Getter Matto Kobras 20 0 18 21 25 21   24     21 150
Silvia Luup Võru   24 17 22   25 24         112
Aleksandra Leesment SRD 22 0 20       23     24 20 109
Eneli Maranik Kape 21   19 19     21 23       103
Doris Kudre Peko 23   23 25             24 95
Elina-Emiilie Leht Okas           20   25   27 22 94
Marie Tammemäe Orvand 24   21 23   0           68
Ragne Reiman Maru           23     30     53
Mariethe-Piret Niglas Jõhvikas           22 22         44
Jane-Liis Asi Kobras 19 0   20               39
Annija Anna Zalaiskalna Auseklis     25                 25
Jonne Rooma Jõhvikas             25         25
Inger-Helen Daub                     25   25
Kadrian Possul Otepää   23                   23
Anete Eama Grundzale                     23 23
Laine Lupkina Meridiāns     22                 22
Melanie Olesk Kobras             20         20
Liis Toomas Peko 18     0               18
M14
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kokku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Janek Piirisild Võru 22 27 25 27 25 30 30 30 24   30 199
Rimmo Rõõm Ilves 21   22 22 27 20 27 23 27 27 27 180
Holger Post Koop 23   17 21 24 27 25   30   20 170
Vadim Shved SRD 24 30 24 23   22       25 19 167
Keven Mekk Võru 14 23   19 19 21   25       121
Rando Marrandi JOKA     15     24 24 27     22 112
Mauno Kapten Peko 20   18 24 20     22     0 104
Maikel Konsap Võru 15 24 0 16 22     21       98
Veiko Vinkel West 16   20 30       24       90
Martin Sulg JOKA     27     23         24 74
Karl-Edgar Raudsep Võru 19     20 23             62
Jaspar Jõesalu Peko 25   12   21             58
Margus Isaak Võru 17 22   18               57
Karl August Ruusalepp Ilves 18 25 13                 56
Tõnis-Torm Nöps Ilves         30 25           55
Kevin Hallop Peko 27   0 25               52
Roger Koosa Kobras 13     17 18             48
Gregor Soodla Tartu SK   21 19                 40
Anssi Koirikiv RasTiimi 30                     30
Klāvs Linde Meridiāns     30                 30
Andreas Aadli Tammed                   30   30
Aivo Jõeleht HOK                 25     25
Linus Lehto Karjaan Ura                     25 25
Mārtiņš Šķesteris Meridiāns     23                 23
Ivar Kalamees               23         23
Niks Romanis Grundzale                     23 23
Anton Salmenkula HS                     21 21
Tomass Andersons Alnis     21                 21
Elmeri Numminen EsAk   20                   20
Jānis Grimza Meridiāns     16                 16
Endijs Titomers Alnis     14                 14
Janis Velkeris Aluksne OK     11                 11
N16
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kooku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Margret Zimmermann Kape 25 30 30 21   25 25 30   27 27 194
Madli-Johanna Maidla Kobras 24 24 27 30 30     27     25 187
Jaana Olvet Rakvere   25 20 27   27 27 24   30   180
Kerda Timmusk SRD   27     25 24 24     24 23 147
Laura Joonas Võru 23 22 24 25       23     24 141
Kristiine Aluvee Otepää SK 27 23 18 24       22     20 134
Lumileid Hälvin Kobras 19   17 19 27     21     18 121
Karoliina Sikkal Kobras   21 21         25 27   22 116
Triinu Rooni Orvand 30         30 30     25   115
Maret Lind Kape 22 20                 21 63
Helen Parik Otepää SK 18 19     24             61
Sirli Aia Kobras 20   16 22               58
Grethe-Johanna Ploompuu KEKRSK     15     21 21         57
Triine Viirmann KEKRSK     13     20 19         52
Silja Olesk Kobras       23     23         46
Meeli-Heli Lepna HOK             22 20 30     72
Maarja Maranik Otepää SK 21     20               41
Eliise Harjak HOK             18 19       37
Sandra Grosberga Meridiāns                     30 30
Arta Martinsone Meridiāns     25                 25
Marta Jansona Meridiāns     23                 23
Krista Rämmann             23           23
Diāna Cabija Alnis     22                 22
Liis Venelaine Tammed           22           22
Maarika Vask Ilves             20         20
Olga Gumenjuk SKO RUS                     19 19
Ieva Šķestere Meridiāns     19                 19
Karolin Riips             19           19
Kaisa Sander        14                 14
M16
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kokku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Tõnis Laugesaar                 Rakvere 27 30 27 30     30 30     30 204
Oliver Jõgeva                   Kobras 24 19 25 21 21 30 25 23     27 175
Anti Sõukand Võru 22 20 20 15 19 24   27     24 156
Kaspar Nummert Kape 20 23 22 20   22 24       19 150
Deniss Shved                    SRD 25 24 18 25   27         22 141
Reigo Teervalt Peko 21   21 23 23     24     23 135
Tanel Papp Võru 23 22     22 23   25     17 132
Kevin Koskinen Võru 18 25 16 22 30             111
Georg Kõlli Võru   21 19 24 24     20     18 126
Markus Konsap Võru 13 18   19 20     19     0 89
Kristjan-Martin Kirjanen        TAOK 30 27   27             25 109
Madis Tooming Rakvere   17       21 22 21       81
Rait Ernits Võru 19   15 18 27           0 79
Rauno Põldsepp Otepää SK 15 16     25             56
Heiki Rein Kiisler       14     20   22     20 76
Raid Vellerind             25 23         48
Sander Lembra Võru 14 0 13 17             16 60
Joosep Hiielaan Võru 17   15                 32
Ēriks Gruzde Meridiāns     30                 30
Martin Zvirblis Kobras 16     14               30
Rando Marrandi JOKA                   30   30
Taimo Nurmetu Orvand                   27   27
Mihkel Tarve Kobras             27         27
Emīls Dzalbs Meridiāns     24                 24
Ritvars Karpikovs Alnis     23                 23
Alias Lehto Kurjaan Ura                     21 21
Andreas Klippberg Okas           19           19
Martins Ansonskis Auseklis     17                 17
Priit Võsupärg Kobras       16               16
N18
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kokku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Marili Zimmermann Kape 25 27 30 24   30 27 30   30 24 199
Kaia Kivikas Ilves 27 30 27 30     30       30 174
Marta Olvet Rakvere   25 16 19   25 25 24   27 21 166
Marianne Möller Kobras 19 23 20 20       25     22 129
Kaisa Raudkepp Peko 30   22 25             27 104
Linda Puusalu Kobras 24 24 19 21               88
Kerstin Uiboupin Võru     25 27             25 77
Evely Kaasiku JOKA     21     27   27       75
Kristiina Vinkel West 22   15 22               59
Marelle Sulg Orvand     11       24       20 55
Siiri Rist West     18 23               41
Daisy Kudre Peko 23   14                 37
Kärt Kürsa Kobras 21   13                 34
Karin Kallisma HOK                 30     30
Helian Maivel Noarootsi G                 27     27
Ilze Buža Võru     24                 24
Beata Zalaiskalna Auseklis     23                 23
Sindija Siraka Gulbenes                     23 23
Liisa Tulvik Viru-Nigula             23         23
Kristiina Laht Kape               23       23
Kadri Aia Kobras 20                     20
Heleene Tambet Ilves     17                 17
Krista Strautniece Alnis     12                 12
M18
Võistleja klubi Peko K. Tartu K. Ilves-3 L-E Karikas Klubide K. Suvejooks 100KP Koprak. Hiiumaa K. TallinnaMV Suunto G. Kokku
    11.aprill 24.aprill 30.aprill 09.mai 29.mai 05.juuni 27.juuni 24.juuli 14.august 15.august 25.sept.  
Jüri Joonas                     Võru 27 30 23 25   27 27 23     20 202
Sergei Rjabõshkin SRD     25     30 30 30     30 145
Aleksandr Shved SRD     30 30   25       30 27 142
Martin Ling Lehola   25 17     24 25       21 112
Henri Oru Võru 21 24 11 23   20           99
Jorma Valge JOKA     13     18 24       19 74
Kaspar Karjus Võru       24       27     18 69
Kristjan Linnus Peko 24   19         25       68
Taavi Kalle Kiisler KEKRSK     18     22   24       64
Rene Post   Kobras 30   22                 52
Uku-Laur Tali KEKRSK     27               25 52
Taaniel Tooming Kobras       27             22 49
Asso Kesaväli Rakv 23                   24 47
Rasmus Sotnik Otepää SK 20 23                   43
Marcus Niin       16     21           37
Björn Panker Ilves     14     19           33
Kalev Ermits Võru   27 0                 27
Tõnis Laugesaar Rakvere                   27   27
Risto Uusivirta RasTiimi 25                     25
Kristaps Magone Meridiāns     24                 24
Sven-Erik Rebane Orvand           23           23
Martin Betlem             23           23
Kristaps Vejs Abolins Gulbenes                        
Mihkel Perlov                 22       22
Antti Siima Kobras 22                     22
Kristof Van Bouwel Trol     21                 21
Artūrs Gulbis Smiltenes     20                 20
Aleksander Tali KEKRSK                     17 17
Rainer Parve Peko 19                     19
Martin Liidlein JOKA           17           17
Edgars Spirido Smiltenes     15                 15
Lauri Lainemäe JOKA     12                 12
Antti Siima JOKA     10                 10