Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

                                                

Orienteerumisjooksu koondis

EOL juhatuse 15.12.2017 otsus nr 2130.

Kinnitada Eesti orienteerumisjooksu MN21 ettevalmistuskoondised 2018. aastaks: 

A-ko
ondis

Liis Johanson                      - OK Põlva Kobras 
Kenny Kivikas                     -  OK Ilves
Lauri Sild                           -  Kaitsejõudude SK 
Timo Sild                           -  Kaitsejõudude SK   


B-koondis

Marianne Haug                   -  OK Võru
Kristo Heinmann                 -  OK Ilves
Laura Joonas                      -  OK Võru
Evely Kaasiku                     -  OK JOKA
Tõnis Laugesaar                  -  Rakvere OK
Raido Mitt                           - OK Põlva Kobras
Annika Rihma                     -  OK Põlva Kobras
Margret Zimmermann          - OK Kape
Kerstin Uiboupin                  -  OK Võru
Sander Vaher                      -  Kaitsejõudude SK 


Koondise kandidaadid:

Eleri Hirv                            - OK Võru
Kristel Kõivo                       - Värska OK Peko
Lauri Pähn                          - OK Võru
Emily Raudkepp                  - Värska OK Peko
Sergei Rjabõškin                 - SRD SK
Andres Saetalu                    - SK Saue Tammed
Ats Sõnajalg                        - Harju KEK RSK
Teele Telgma                       - SK Saue Tammed          
 

Koondise treener-esindaja Elo Saue

Orienteerumisjooksu Team 2017 leht Facebookis.

 

 

EOL juhatuse 21.12.2016 otsus nr 2059

Kinnitada Eesti juunioride- ja noorte orienteerumisjooksu ettevalmistuskoondised 2017. aastaks:

1.  Lauri Pähn, N20                      -  OK Võru
2.  Oliver Kütt, M20                     -  OK Ilves
3.  Emily Raudkepp, N20              -  Värska OK Peko
4.  Marie Tammemäe, N20           -  OK Orvand
5.  Kaarel Vesilind, M18                -  SRD SK
6.  Alex Treier, M18                      -  OK Võru
7.  Andres Rõõm, M18                  -  OK Ilves
8.  Kiur Erik Eensaar, M18             -  OK Ilves
9.  Teele Telgma, N18                  -   SK Saue Tammed
10. Kristel Kõivo, N18                   -  Värska OK Peko
11. Kaisa Rooba, N18                   -  Rakvere OK
12. Hando Allmann, M16               -  OK Võru
13. Ragnar Rooba, M16                 -  Rakvere OK
14. Sander Pritsik, M16                 -  Rakvere OK
15. Lorely Kõrvel, N16                  -   OK Põlva Kobras
16. Johanna Laanoja, N16             -   OK Põlva Kobras
17. Siiri Talts, N16                        -  Hiiumaa OK

Koondise treener-esindaja: Piibe Tammemäe

Eesti orienteerumisjooksu juunioride- ja noortekoondiste koostamise alused 2017. aastal

 

 

Suusaorienteerumise koondis

EOL juhatuse 20.10.2017 otsus nr 2118

Kinnitada Eesti suusaorienteerumise ettevalmistuskoondised 2017/2018 suusaorienteerumise hooajaks:

MN21 A-koondis:

1.  Mattis Jaama                  - Värska OK Peko
2.  Daisy Kudre                   - Värska OK Peko
3.  Doris Kudre                    - Värska OK Peko
4.  Even Toomas                  - Värska OK Peko
5.  Epp Paalberg                  - Rakvere OK

MN21 B-koondis:

1. Margus Hallik                   - OK L-US
2. Kevin Hallop                    - Värska OK Peko
3. Evely Kaasiku                  - OK JOKA
4. Georg Caius Kutsar          - OK Ilves
5. Jonne Rooma                   - RSK Jõhvikas 
6. Ilmar Udam                     - OK JOKA

MN21 koondise kandidaadid:

1. Katrin Ojavee                   - OK Ilves
2. Piret Pärnik                      - Värska OK Peko
3. Priit Randman                  - Rakvere OK
4. Rimmo Rõõm                   - OK Ilves
5. Andres Saal                     - Otepää SK

Juunioride- ja noortekoondis:

1. Epp Paalberg, N20             - Rakvere OK
2. Kaarel Vesilind, M20          - SRD SK
3. Kaisa Rooba, N20              - Rakvere OK
4. Andres Rõõm, M20            - OK Ilves
5. Sander Pritsik, M17           - Rakvere OK
6. Ragnar Rooba, M17           - Rakvere OK 
7. Mari Linnus, N17               - Värska OK Peko

Juunioride- ja noortekoondise kandidaadid:

1. Märten Henrik Pais, M20    - OK West
2. Kelly Vildek, N20               - Rakvere OK
3. Siim Turban, M17              - Rakvere OK
4. Aigi Einmaa, N17               - Rakvere OK
5. Liis-Marii Kaso, N17           - Rakvere OK
6. Laura Lään, N17                - Rakvere OK
7. Olle Ilmar Jaama, M17       - Värska OK Peko
8. Timo Kudre, M17               - Värska OK Peko                   
 

Koondise treener-esindaja Raul Kudre
 

Eesti suusaorienteerumise ettevalmistuskoondised 2017/2018 suusorienteerumise hooajaks

Eesti suusaorienteerumise koondis EM, juunioride MM, noorte EM 2018, Bulgaarias

 

Koondise tegemistest loe nende blogist

 

Rattaorienteerumise koondis

EOL juhatuse 26.02.2017 otsus nr 2075

Kinnitada Eesti rattaorienteerumise ettevalmistuskoondised 2017.aastaks:

A-koondis:
1.  Lauri Malsroos                    -   SK Saue Tammed
2.  Margus Hallik                     -   OK L-US
3.  Doris Kudre                       -   Värska  OK Peko

B-koondis:

1. Tõnis Erm                           -  TAOK
2. Taaniel Tooming                 -  OK Põlva Kobras
3. Priit Poopuu                       -  OK JOKA
4. Marek Karm                       -  SK100
5. Riivo Roose
6. Mari Kesaväli                     -  Rae ROK
7. Eleri Hirv                           -  OK Võru
8. Liisi Rist                            -  OK JOKA

Juunioride- ja noortekoondis:

1. Märten Henrik Pais , M20    -  OK West
2. Jonne Rooma , N20            -  RSK Jõhvikas
3. Markus Harald Pais , M17   -  OK West
4. Krete Auser , N17              -  Värska OK Peko
 

Koondise treener-esindaja Margus Hallik

Eesti rattaorienteerumise koondiste koostamise alused 2017. aastal

 

 

 

www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2009, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind