EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
21. oktoober 2019, 06:21:21
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 380 postitust 2 793 teemal 795 liikmelt
Värskeim liige: Esta
+  Orienteerujate foorum
|-+  Avalikud jututoad
| |-+  Päevakud (Moderaator: Tarmo Klaar)
| | |-+  Tallinna neljapäevak 5. augustil Kehras
0 liiget ja 1 külaline vaatavad seda teemat. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] Alla Trüki
Teema: Tallinna neljapäevak 5. augustil Kehras  (Loetud 3871 korda)
Uve
Administraator

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 6. august 2010, 09:51:57 »

Kehra päevaku rajajoonistamine:

http://www.kape.ee/gadget/cgi-bin/reitti.cgi?act=map&id=238
Logitud
No Doubt
OK Ilves

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 6. august 2010, 14:14:56 »

Heietus eilsest päevakust.
Tundus et kõik kloaagid, mis sellel kaardil saadaval, said kenasti läbi kammitud  Naeratav Ja kui ma mingis pujuvõsas lõpuks täiesti kinni olin ning metsaaluse kõiksugu karvaseid täis olin sülitanud siis esmamõte oli, et krt. kas see on ikka akude laadimine-tööpingete maandamine-argimurede unustamine jms mida ma justkui neljapäevastelt o-päevakutelt ootan!!!! No ei ole-vastasin endale kui olin lõpuks võsast väljas ja jälle nö. jooksusammul liikumas. Hr. rajameister ei taha teada, milliste tiitlitega ma teda mõttes pärjasin  Silmapilgutav Aga see selleks- kui lõpuks peale finishit jõest olin läbi käinud ja metsast kaasavõetud muda ning oksad maha pesnud klaaris pildi ära. Rajameistri töö oli filigraane  Suudlus Tegelikult just selline ja ainult selline peabki Kehra kaardil päevak olema, sest mida kuradit olekski olematu reljeefi ja objektideta maastikul muud teha. Nüüd vähemalt on mõneks ajaks meeles, kui kauneid platse meie metsades leida on. Aitäh Margus!
Logitud
Leheküljed: [1] Üles Trüki 
« eelmine järgmine »
Mine: