EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
21. oktoober 2019, 05:20:10
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 380 postitust 2 793 teemal 795 liikmelt
Värskeim liige: Esta
+  Orienteerujate foorum
|-+  Avalikud jututoad
| |-+  Päevakud (Moderaator: Tarmo Klaar)
| | |-+  Tallinna neljapäevak 6. juunil Keilas
0 liiget ja 1 külaline vaatavad seda teemat. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] Alla Trüki
Teema: Tallinna neljapäevak 6. juunil Keilas  (Loetud 3932 korda)
Uve
Administraator

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 6. juuni 2013, 23:08:13 »

Keila päevaku rajajoonistamine:

http://www.kape.ee/gadget/cgi-bin/reitti.cgi?act=map&id=412
Logitud
onuvd

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 9. juuni 2013, 18:27:09 »

Tere,

Jooksin M21C.d. Ma nyyd ei tea kas see kvalifitseerub märkimist väärivaks infoks kuid pärast punkti 31 (minul siis 10nes) oli vahetult enne metsast väljumist (suurema poolelioleva tee suunas) põõsastikus peidus okastraat(aed), kuhu ma hooga suutsin sisse joosta ning ennast katki tõmmata. Ma nyyd ei jäänud vaatama, et kas see oli mingi juhuslik okastraat või oli see mingi vana aed vms, kuid ma seda kaardil igal juhul ei näinud. Seega tekkis kys, et kas selline mingi juhuslik mitte väga ajutine traataed kuskil metsa all ka peaks või võiks kaardil märgitud olla.

Tervitades,
Indrek
Logitud
ReinR

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 9. juuni 2013, 18:45:25 »

Tere,

Jooksin M21C.d. Ma nyyd ei tea kas see kvalifitseerub märkimist väärivaks infoks kuid pärast punkti 31 (minul siis 10nes) oli vahetult enne metsast väljumist (suurema poolelioleva tee suunas) põõsastikus peidus okastraat(aed), kuhu ma hooga suutsin sisse joosta ning ennast katki tõmmata. Ma nyyd ei jäänud vaatama, et kas see oli mingi juhuslik okastraat või oli see mingi vana aed vms, kuid ma seda kaardil igal juhul ei näinud. Seega tekkis kys, et kas selline mingi juhuslik mitte väga ajutine traataed kuskil metsa all ka peaks või võiks kaardil märgitud olla.

Tervitades,
Indrek
Kõike maastikul olevat pole võimalik kaardistada, midagi jääb ikka märkamata . Järgmisel võistlusel/päevakul see kindlasti kaardil.
Logitud
onuvd

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 10. juuni 2013, 09:56:37 »

okei. arusaadav. tänud !

t.,
indrek
Logitud
Leheküljed: [1] Üles Trüki 
« eelmine järgmine »
Mine: