EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
30. november 2020, 22:49:16
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 603 postitust 2 931 teemal 800 liikmelt
Värskeim liige: janis
ÜlevaadeRegistreerumineSisselogimineProfiilPostitamineErakirjadOtsimine

Kui oled edukalt foorumi kasutajaks registreerunud, saad nüüd oma kasutajanimega foorumisse sisse logida. Olles foorumi kasutamise selleks korraks lõpetanud, võid jälle välja logida või (kui oled oma arvuti ainus kasutaja) ka piiramata ajaks foorumisse sisselogituks jääda.

  1. Sisselogimine
    1. Sisselogimisvorm
    2. Sisselogimine suvaliselt foorumilehelt
  2. Väljalogimine
  3. Salasõna meeldetuletus

Sisselogimine

Foorumisse sisselogimiseks on Sul kaks võimalust.

Sisselogimisvorm

Selle vormi saad avada, valides foorumi peamenüüst Logi sisse. Samuti avatakse see vorm uuele kasutajale konto eduka aktiveerimise järel ning siis, kui üritad (nt. klõpsates mõnel foorumisse viitaval otselingil) sisse logimata vaadata mõnd ainult registreeritud kasutajale mõeldud foorumiosa:

Logi sisse
Kasutajanimi:
Salasõna:
Sessiooni kestus minutites:
Jäta mind meelde:
EOLPass
Unustasid salasõna?


Väljadele Kasutajanimi ja Salasõna sisesta oma kasutajanimi (mitte foorumis näidatav nimi, mis võib olla kasutajanimest erinevaks seatud!) ja salasõna. Väljal Sessiooni kestus minutites saad määrata Sinu arvutisse sisselogimisel salvestatava 'küpsise' kehtivusaja: selle aja möödumisel loetakse sessioon lõppenuks ja Sul tuleb uuesti sisse logida. Loomulikult saad sessiooni ise igal ajal lõpetada, valides peamenüüst Logi välja. Kui oled oma arvuti ainus kasutaja, võid märkida ka valikuruudu Jäta mind meelde: sellisel juhul on sessiooni kestus piiramata.

Nupu Logi sisse all paiknev EOL passi logoga nupp võimaldab foorumisse sisse logida EOL passi kasutades, kui Sul on eelnevalt see teenus aktiveeritud. EOL e-teenuste aktiveerimiseks peab Sul olema EOL kood ja toimiv e-posti aadress EOL andmebaasis; EOL koodi saad endale tellida siit. EOL passiga sisse logides on sessiooni pikkus alati 2 tundi olenemata siin vormil sisestatud kestusest!

Sisselogimine suvaliselt foorumilehelt

Kui Sa pole foorumisse sisse loginud, näed iga lehe ülaosas teksti 'Tere, Külaline' läheduses kasutajanime ja salasõna välju koos hariliku sisselogimisnupuga ning EOL passi nupuga.

EOLPass
Logi sisse

Sisesta neile väljadele oma kasutajanimi ja salasõna, vali rippmenüüst soovitud sessiooni pikkus ning klõpsa nupul Logi sisse. Valikul Piiramata on siin sama tähendus nagu märkeruudul Jäta mind meelde eespool kirjeldatud sisselogimisvormil. Alternatiivina võid ka siin kasutada sisselogimiseks EOL passi, kui see teenus on Sul eelnevalt aktiveeritud; sellisel juhul on sessiooni pikkus alati 2 tundi olenemata rippmenüüst tehtud valikust.

Väljalogimine

Kui oled foorumi kasutamise selleks korraks lõpetanud, võid välja logida. Kindlasti peaksid seda tegema juhul, kui logisid sisse avalikust või muidu ühiskasutusega arvutist, et keegi teine ei saaks Sinu foorumikontot kurjasti kasutada. Selleks vali foorumi peamenüüst Logi välja: seepeale peaks Sulle näidatama foorumi esilehte nagu külalisele; ühtlasi eemaldatakse Sinu nimi aktiivsete kasutajate nimekirjast ja Sinu konto on kuni järgmise sisselogimiseni võõraste eest kaitstud.

Salasõna meeldetuletus

Kui avastad, et oled oma foorumi salasõna kaotanud või unustanud, klõpsa lingil Unustasid salasõna? sisselogimisvormi allservas.

Meenuta salasõna
Senist salasõna ei saa taastada, kuid saad määrata uue salasõna: selleks vajalik link saadetakse Sulle e-kirjaga. Uue salasõna seadmiseks võid vastata ka oma profiilis määratud turvaküsimusele.
Kasutajanimi/E-posti aadress:

Sisesta avaneval vormil oma kasutajanimi või foorumis registreeritud e-posti aadress ning klõpsa nupul Saada: seepeale saadetakse Sulle e-kiri, mis sisaldab linki salasõna muutmiseks. Alternatiivina võid kohe avada salasõna muutmise vormi, sisestades seal ühtlasi oma turvaküsimuse vastuse. Selleks märgi valikuruut Küsi vastust turvaküsimusele ja klõpsa nupul Saada (see on võimalik vaid juhul, kui turvaküsimus ja selle vastus on Sul eelnevalt profiilis määratud).

NB! Vali oma turvaküsimus ja selle vastus hoolikalt, nii et tõepoolest ainult Sina seda teaksid ning võõrad ei saaks seda ära arvata!

ÜlevaadeRegistreerumineSisselogimineProfiilPostitamineErakirjadOtsimine
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Lehekülje loomiseks kulus 0.197 sekundit, tehti 8 päringut.
Amber design by Bloc | XHTML | CSS