EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
30. november 2020, 22:12:46
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 603 postitust 2 931 teemal 800 liikmelt
Värskeim liige: janis

Profiililehel saad vaadata andmeid, mis kasutaja on enda kohta teistele näitamiseks sisestanud. Lisaks saad siin näha kasutaja registreerumise ja viimase foorumikülastuse aega, vaadata tema viimaseid postitusi ning postituste statistikat. Enda profiili vaadates näed profiililehe vasakus servas lisamenüüd, kustkaudu saad sisestada enda kohta näidatavaid andmeid ning määrata foorumi seadistusi.

Enda profiili vaatamiseks ja muutmiseks vali peamenüüst Profiil või klõpsa foorumi suvalises kohas enda kasutajanimel. Teise kasutaja profiili saad vaadata tema kasutajanimel klõpsates, kuid mõistagi mitte muuta.

 1. Info, mida näidatakse kõigile registreerunud kasutajatele
  1. Kasutaja andmed
 2. Valikud, mida näidatakse kasutajale endale
  1. Muuda andmeid
  2. Toimingud
 3. Lisavalikud foorumi administraatoritele
  1. Kasutaja andmed
  2. Muuda andmeid
  3. Toimingud

Info, mida näidatakse kõigile registreerunud kasutajatele

Kasutaja andmed

  Kokkuvõte: [Kasutajanimi] Pilt/tekst
Nimi foorumis: Kasutaja postituste juures ja mujal foorumis näidatav nimi
Postitusi: Kasutaja postituste arv
Kasutajagrupp: Põhiline kasutajagrupp, kuhu kasutaja kuulub
Registreerumise kuupäev: Registreerumise kuupäev ja kellaaeg
Viimati aktiivne: Viimase foorumikülastuse kuupäev ja kellaaeg

EOL kood:
Skype:
MSN:
Yahoo IM:
E-post: keegi@kuskil.ee
Koduleht:
Hetkeolek: Sees Sees

Sugu:
Vanus: määramata
Asukoht:
Kohalik aeg: Kuupäev ja kellaaeg praegusel hetkel kasutaja ajavööndis
Keel:

Signatuur:


Lisainfo:
Saada kasutajale erakiri.

Näita selle kasutaja viimaseid postitusi.
Näita üldist statistikat selle kasutaja kohta. • See lehekülg Kokkuvõte on ainus, mida Sinu profiilist näidatakse teistele kasutajatele, ning ühtlasi ka esimene, mida näed enda profiiliandmeid sisestama asudes.
 • Kasutaja saab keelata oma e-posti aadressi ja/või sees/väljas oleku teistele näitamise.
 • Palun sisesta oma profiiliandmetes kindlasti EOL kood, kui Sul see on: ilma selleta ei saa Sulle anda lugemisõigust klubide vms. kinnistele alamfoorumitele! Võib ka juhtuda, et tulevikus saavad foorumisse postitada ainult EOL koodiga identifitseeritud kasutajad. Kui Sul ei ole veel EOL koodi, saad selle tellida siit.
 • Siin näidatavatest ülejäänud väljadest võid oma profiiliandmetes täita parajasti need, mida soovid teistele kasutajatele näidata.
 • Teisele kasutajale erakirja saatmiseks võid klõpsata Sees/Väljas ikooni tema profiili real Hetkeolek või linki Saada kasutajale erakiri tema profiililehe allservas alajaotuses Lisainfo.
 • Klõpsates lingile Näita selle kasutaja viimaseid postitusi näidatakse Sulle kasutaja viimaste postituste täistekste.
 • Link Näita üldist statistikat selle kasutaja kohta avab lehe statistiliste andmetega kasutaja foorumis veedetud aja ja postituste kohta.

Valikud, mida näidatakse kasutajale endale

Leht Kokkuvõte näeb välja ikka samamoodi nagu ülalpool näidatud, ning Statistika ja Postitused dubleerivad vaid kokkuvõtte lehe allosas olevaid linke, kuid lisaks on profiili omanikul võimalus ka oma andmeid sisestada ja foorumi seadistusi valida:

Muuda andmeid

 • Lehel Kasutajakonto andmed saad muuta oma foorumis näidatavat nime (sisselogimisel sisestatavat kasutajanime saab muuta ainult foorumi administraator), foorumi kasutajaliidese keelt (eesti või inglise), e-posti aadressi ja salasõna.
 • Lehel Muud kasutajaandmed saad sisestada oma EOL koodi (palun tee seda kindlasti!) ning soovi korral veel hulga muid andmeid enda kohta: sugu, sünniaeg, asukoht, koduleht ja kontaktandmed erinevates suhtlusprogrammides (MSN, Skype, YIM). Siin saad sisestada ka kirjelduse enda kohta ja oma signatuuri (see lisatakse iga Sinu postituse ja saadetava erakirja alla) ning määrata enda pildi e. avatari (laadides pildifaili oma arvutist üles foorumi serverisse või näidates mujal veebis väljasoleva pildifaili URL-i).
 • Lehel Foorumi kujundus saad valida stiili e. 'naha', millisena Sulle foorumit näidatakse, ajaformaadi ja oma ajavööndi ning hulga muid foorumi välimust puudutavaid seadeid:
Kasutaja andmed
Kokkuvõte
Statistika
Postitused

Muuda andmeid
Kasutajakonto andmed
Muud kasutajaandmed
Foorumi kujundus
Teavituste seaded
Erakirjade seaded

Toimingud
Kustuta kasutaja konto

   Profiil

Siin saad seadistada kujundust, millisena Sulle foorumit näidatakse.

Valitud stiil: Vaikimisi määratud stiil (muuda)

Ajaformaat:
Abi Siin määratud formaadis näed kuupäevi ja kellaaegu kõikjal foorumis.

Ajanihe:
Tundide arv +/- foorumi aja suhtes, mis annab Sinu vööndiaja.

(Siin näidatakse praeguse hetke foorumi aega.)


Näita alamfoorumi lehel alamfoorumi kirjeldust.
Näita alamfoorumi igal lehel selles sisalduvaid alamfoorumeid.
Ära näita kasutajate pilte (avatare).
Ära näita kasutajate signatuure.
Vii mind postituse järel tagasi teema juurde.
Näita postitusi alates viimasest.
Näita erakirju alates viimasest.
Nädala alguspäev kalendris:
Kiirvastuse võimalus teema juures:
Modereerimise kiirvalikud postituste juures 
 • Lehel Teavituste seaded saad määrata oma eelistused foorumi uudistest ja uutest teemadest/vastustest e-postiga teavitamise osas ning näha oma hetkeseisuga tellitud teavitusi.
 • Lehel Erakirjade seaded saad määrata musta nimekirja kasutajatest, kelle saadetavaid erakirju Sa soovid blokeerida, tellida teavituse uutest erakirjadest hüpikaknas (kui oled parajasti foorumisse sisse loginud) ja/või e-postiga ning määrata, kas vaikimisi salvestada koopiad saadetavatest kirjadest Sinu saadetud kirjade kausta.

Toimingud

 • Kustuta kasutaja konto justnimelt seda teebki! Enne küsitakse küll Sinult kinnitust, kuid kustutatud kontot taastada ei saa, nii et ettevaatust...

Lisavalikud foorumi administraatoritele

Administraator saab vajadusel sisestada ja muuta kõigi kasutajate profiiliandmeid ning lisaks on talle profiililehel kättesaadavad veel mõned lisavõimalused:


Kasutaja andmed

 • Lehel Uuri kasutaja tegevust saab vaadata IP-aadresse, millelt kasutaja on foorumisse sisse loginud ja postitanud, leida teised samasse IP-vahemikku kuuluvate aadressidega kasutajad ning näha kasutaja tegevuse käigus salvestatud veateateid.
 • Lehel Uuri IP-aadressi on võimalik leida mistahes etteantud IP-aadresside vahemikuga seotud kasutajad, postitused ja veateated.
 • Lehel Kasutajaõigused näidatakse kõik kasutajal olemasolevad õigused ning info selle kohta, kes need kasutajale on andnud.

Muuda andmeid

 • Lehte Kasutajakonto andmed näidatakse üldiselt samasugusena nagu kasutajale endale, kuid lisaks on siin võimalik määrata kasutaja kuuluvus kasutajagruppidesse.
 • Ka leht Muud kasutajaandmed on üldiselt samasugune nagu kasutaja enda jaoks, kuid lisaks saab siin kasutajale omistada tiitli.

Toimingud

 • Lehel Blokeeri kasutaja saab blokeerida kasutajal täielikult või osaliselt foorumikasutuse, määrates ühtlasi piirangute ulatuse, ning hallata blokeeritud kasutajate nimekirja ja näha detailseid andmeid iga kehtiva blokeeringu kohta.
 • Link Kustuta kasutaja konto toimib samamoodi nagu kasutaja enda konto kustutamisel, ainult kinnitust küsitakse veidi teisiti ning on võimalik määrata, kas kustutada ka kasutaja tehtud postitused või mitte.

Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Lehekülje loomiseks kulus 0.071 sekundit, tehti 8 päringut.
Amber design by Bloc | XHTML | CSS