Orienteerujate foorum

Avalikud jututoad => EOL teated => Teema algataja: Paul Poopuu - 13. aprill 2016, 22:10:59Pealkiri: Löö kaasa orienteerumise maailmarekordi püstitamisel!
Autor: Paul Poopuu - 13. aprill 2016, 22:10:59
Löö kaasa maailmarekordi püstitamisel!
 
Ülemaailmne orienteerumispäev on meie võimalus näidata, et Eesti on üks tõeline orienteerumismaa. Meie eesmärk on auahne - saada 11. mail 10 000 inimest Eestimaa looduses kaardiga liikuma. See annab hea võimaluse tutvustada orienteerumist kui rahvaspordiala, mida iseloomustab aus mäng, loodushoid, kehalise ja vaimse töö kooskõla ning elukestev liikumisharjumus. See on parmi viis tutvustada inimestele spordiala, millel on ambitsioon saada olümpiaalaks. Lisaks saab iga osaleja boonuseks teadmise, et ta on osaline maailmarekordi parandamises.
Just seetõttu pöördungi teie poole. Palun aidake sel päeval korraldada oma kodukohas üks väike orienteerumisüritus.  Orienteerumispäeva Eesti poolne koordinaator on Mait Tõnisson, kes aitab teid nõu ja jõuga.
Täpsema info 11. mail toimuva ülemaailmse orienteerumispäeva kohta  leiad manuses olevast  kirjast.
Näitame üheskoos, et Eesti on üks tõeline orienteerumismaa!
 
Lugupidamisega
 
Meelis Mälberg
Eesti Orienteerumisliidu president


Pealkiri: Re: Löö kaasa orienteerumise maailmarekordi püstitamisel!
Autor: Markus - 14. aprill 2016, 17:47:16
Lisainfot orienteerumispäeva kohta koos enda ürituse registreerimise võimalusega leiad siit http://worldorienteeringday.com/ (http://worldorienteeringday.com/)

Hetkel on kirjas 631 üritust üle maailma.

(http://orienteerumine.ee/eol/uudised/1091.jpg)