Orienteerujate foorum

Avalikud jututoad => Üldised O-jutud => Teema algataja: Seiklusminister - 6. november 2017, 21:16:59Pealkiri: 23.11 Linnaseiklus edukalt toimunud - tulemused, teekonnad!
Autor: Seiklusminister - 6. november 2017, 21:16:59
23. novembril leiab Tallinnas aset järjekordne linnaseiklus autodega. Pimedatel õhtudel on just õige aeg tutvuda Tallinna ajalooliste kujude, skulptuuride ja mälestusmärkidega. Mälestusmärke oleme otsinud juba 3-l varasemal seiklusel ja need peaks olema enamjaolt juba läbi käidud. Siiski on mõned, mis ei ole veel seiklustel esinenud ja mis on sootuks uued. Et asja põnevamaks ajada olen pildistanud võistlusele tulevaid mälestusmärke, kujusid ja skulptuure natuke teise nurga alt. Tule seiklema ja vaata kui palju sa neist suudad tuvastada. Kokku on rajal 50 punkti, mis on kõik ära toodud fotodena.

Võistluse start on neljapäeva õhtul kell 20.00 Linnahalli kõrval asuvast parklast. Kohapealne kogunemine ja eelregistreerimine hakkab kell 19.00.

Võistlusjuhend ja registreerimine on avatud: http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk (http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk)

Võistluse osalustasu on 10 eurot iga tiimi liikme kohta kuni 20.11. Hiljem ja kohapeal on osalustasuks 15 eurot tiimi liikme kohta. Lapsed alla 18 aasta seiklevad tasuta. Osalustasu saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega Seiklusministeerium OÜ arvele Swedbank: EE382200221051575334

Võta sõbrad kaasa ja tule seiklema!

(http://www.seiklusministeerium.ee/wp-content/uploads/2017/03/teinenurk2_linnaseiklus_autoorienteerumine_seiklusministeerium.jpg)


Pealkiri: Re: Linnaseiklus autodega 23.11 - Mälestusmärgid!
Autor: Seiklusminister - 16. november 2017, 09:27:27
Annan teada, et täpselt nädala pärast, järgmisel neljapäeval leiab aset linnaseiklus Mälestusmärgid. Soodsam registreerimine on avatud kuni esmaspäeva 20. novembri õhtuni aadressil: http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk (http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk)

Rajale tuleb 50 mälestusmärki või skultpuuri, mida on pildistatud natuke teise nurga alt. Võistlejate eesmärk on leida 3 tunni jooksul võimalikult palju mälestusmärke ja leida nende juurest vastus legendis esitatud küsimusele.

Kaarti võistlusel kasutusel ei ole ja lisaks legendile saab võistkond stardis fotode lehe.

NB! Taaskord on avatud kaks võistlusklassi

a) Youngtimer - Auto aastast 1994 või vanem
b) Vaba - Auto ilma piiranguteta

Tule seiklema ja võta sõbrad ka kaasa!

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee


Pealkiri: Re: Linnaseiklus autodega 23.11 - Mälestusmärgid!
Autor: Seiklusminister - 20. november 2017, 09:03:40
Annan teada, et ainult täna südaööni saab veel soodsamalt registreeruda juba sel neljapäeval toimuvale linnaseiklusele Tallinnas.

Registreerimine ja info on leitav: http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk (http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk)

Võistleme taas kahes klassis ja eriti on starti oodatud vanemate autode omanikud. Viimasel võistlusel startis Youngtimer klassis ainult 3 tiimi ja nad kõik jõudsid auhinnalisele kohale. Kui tahad skoorida, siis tule starti autoga, mis on aastast 1994 või vanem.

Nuputamiseks panen ka ühe pildi, et kes võiks olla pildil. Kui tead vastust, siis oled suure tõenäosusega edukas ka neljapäeval.

(http://www.seiklusministeerium.ee/mees_seiklusministeerium_linnaseiklus_autoorienteerumine_1.jpg)

Kohtumiseni neljapäeval!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium OÜ
Joonas@seiklusministeerium.ee


Pealkiri: Re: Ära maga maha! Seiklus sel neljapäeval 23. novembril!
Autor: Seiklusminister - 22. november 2017, 22:21:54
Juba homme õhtul kell 20.00 anname stardi põnevale linnaseiklusele. Kohapealne registreerimine on avatud kella 19.00-st ja koguneme Linnahalli kõrval, Statoili taga parklas. Osalejate eesmärgiks on kuni 3 tunni jooksul tuvastada fotodelt 50 mälestusmärki ja mälestusmärgi juurde jõudes fikseerida punkt seikluse äpiga.

Fotolehti on prinditud 25 tükki! Seega kui sa soovid endale koha stardirivis kindlustada, siis registreeri oma meeskond Seiklusministeeriumi kodulehel: http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk (http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk)

Kui sa oled seiklema tulemas, siis tule kohale hiljemalt 19.30-ks. Kell 19.40 teeme koosoleku ja räägime kõik vajalikud asjad võistluse ning äpi kohta veelkord üle. Enne seiklust võiksid oma telefoni laadida seikluse äpi. Tulenevalt seikluse eripärast genereeriti äpist uus versioon ja selle saab laadida alla siit: http://vessmann.ee/download/GisPo-latest.apk (http://vessmann.ee/download/GisPo-latest.apk) Võistlus muutub aktiivseks neljapäeval 23.11 kell 12.00. Siis saab seiklusega liituda. Kui äpp küsib võistluse võtit, siis selleks on Nurk17

Ära maga maha!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium


Pealkiri: Re: Ära maga maha! Seiklus sel neljapäeval 23. novembril!
Autor: Seiklusminister - 23. november 2017, 23:36:06
Linnaseiklus on edukalt toimunud! Aitäh kõigile osalejatele ja kohtumiseni juba järgmistel võistlustel!

Linnaseikluse tulemused leiab siit: http://nutilogi.ee/ao/?vid=183 (http://nutilogi.ee/ao/?vid=183)

Linnaseikluse punktide asukohad ja osalejate teekonnad leiab siit: http://nutilogi.ee/Nurk17 (http://nutilogi.ee/Nurk17)

Linnaseikluse fotod leiab siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/a3skulptuurid.pdf (http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/a3skulptuurid.pdf)

(http://www.seiklusministeerium.ee/voitja.jpg)