Orienteerujate foorum

Avalikud jututoad => EOL teated => Teema algataja: Markus - 30. juuli 2018, 18:20:52



Pealkiri: Orienteerumise MM 2018 ülevaade
Autor: Markus - 30. juuli 2018, 18:20:52
Tänavused orienteerumise maailmameistrivõistlused algavad 4. augustil. Esmakordselt on MM-i korraldajaks Läti. Sprindivõistlused toimuvad Riias ning metsadistantsid Siguldas. Viimast korda võisteldakse MM-il nii sprinte kui metsadistantse sisaldava, 5 medalialaga programmi järgi.

MM-i programm ja TV-otseülekannete ajad ETVs või ETV2-s:
•   Laupäev 4. august – Riia
o   sprindi eeljooks kl 9.00-11.30
o   sprindi finaal kl 15.00-17.00 (ETV2)
•   Pühapäev 5. august - Riia
o   sprinditeade kl 16.55-18.00 (ETV)
•   Teisipäev 7. august – Sigulda
o   lühirada (N) kl 13.30 - 15.00 (ETV)
o   lühirada (M) kl 16.00-17.30 (ETV)
•   Neljapäev 9. august – Sigulda
o   teatevõistlus kl 14.45-18.00 (ETV2)
•   Laupäev 11. august – Sigulda
o   tavarada (N) kl 14.00-15.00 (ETV)
o   tavarada (M) kl 16.30-18.00 (ETV)

Eesti koondis MM-il:
SPRINT:
naised: Marianne Haug, Margret Zimmermann, Kerstin Uiboupin.
mehed: Kenny Kivikas, Ats Sõnajalg, Sergei Rjabõškin
SPRINDITEADE:
Annika Rihma, Kristo Heinmann, Kenny Kivikas, Evely Kaasiku
LÜHIRADA:
naised: Evely Kaasiku ja Laura Joonas; varus Marianne Haug
mehed: Kristo Heinmann, Lauri Sild, Timo Sild; varus Kenny Kivikas
TEATEVÕISTLUS:
naised: Marianne Haug, Annika Rihma, Evely Kaasiku
mehed: Lauri Sild, Timo Sild, Kenny Kivikas; varus Kristo Heinmann
TAVARADA:
naised: Kerstin Uiboupin ja Annika Rihma, varus Laura Joonas
mehed: Kristo Heinmann, Lauri Sild, Timo Sild

Koondise treener-esindajad: Elo Saue ja Gion Schnyder

MM 2018 kodulehekülg: https://www.woc2018.lv/


Pealkiri: TV-ülekandeid toetavad: Tartu Mill, Hekotek, Ace Logistics, Topauto, Matkasport
Autor: Markus - 2. august 2018, 11:12:02
4.-11. augustini Riias ja Siguldas toimuvate orienteerumise maailmameistrivõistluste TV-ülekanded aitavad vaatajateni tuua:
Tartu Mill, Hekotek, Ace Logistics, Topauto ja Matkasport


TV-ülekannete ajad ja kommentaatorid:
•   Laupäev 4. august – Riia
o   sprindi eeljooks kl 9.00-11.30 – ülekannet ei toimu
o   sprindi finaal kl 15.00-17.00 (ETV2) – Meelis Atonen ja Tõnis Erm

•   Pühapäev 5. august - Riia
o   sprinditeade kl 16.55-18.00 (ETV) – Meelis Atonen ja Markus Puusepp
•   Teisipäev 7. august – Sigulda
o   lühirada (N) kl 13.30 - 15.00 (ETV) – Tarmo Tiisler ja Olle Kärner
o   lühirada (M) kl 16.00-17.30 (ETV) – Tarmo Tiisler ja Olle Kärner

•   Neljapäev 9. august – Sigulda
o   teatevõistlused kl 14.45-18.15 (ETV2) – Tarmo Tiisler ja Olle Kärner
•   Laupäev 11. august – Sigulda
o   tavarada (N) kl 14.00-15.00 (ETV) – Tarmo Tiisler ja Olle Kärner
o   tavarada (M) kl 16.30-18.00 (ETV) – Tarmo Tiisler ja Olle Kärner


Ülekanded on jälgitavad ka veebis:
ETV - https://otse.err.ee/k/etv
ETV2 - https://otse.err.ee/k/etv2

Olulised viited:
Jooksev info MM-ilt EOL-i Facebooki lehel: https://www.facebook.com/EestiOrienteerumisliit/
Eesti koondise Facebooki lehekülg: https://www.facebook.com/OTeamEstonia/
MM 2018 kodulehekülg: https://www.woc2018.lv/
MM 2017 Facebookis: https://www.facebook.com/woc2018latvia/
Teemaviide (hashtag): #woc2018latvia

(http://orienteerumine.ee/eol/uudised/1390.jpg)