Orienteerujate foorum

Muu => Foorumist => Teema algataja: Uve - 13. märts 2007, 20:49:15Pealkiri: Millised stiilid valikusse alles jätta?
Autor: Uve - 13. märts 2007, 20:49:15
Praegu on meie foorumi kasutajatel võimalus valida 15 erineva stiili vahel. Need 15 on minu valitud - vaatasin üle kõik stiilid, mis SMF foorumite jaoks tol hetkel üldse saada olid (neid on praeguseks 200 ringis ja tuleb tasapisi juurde) ja valisin sealt välja need, mis mulle enam-vähem sobivatena või siis ka lihtsalt põnevatena tundusid.

Kasutaja jaoks on 15 stiili ilmselt siiski liig palju. Ise arvan, et valikusse võiks neid jätta 5-8: päris ära seda valikuvõimalust ka siiski võtta ei tahaks.

Millised stiilid Sina esmajoones alles jätaksid? Saad märkida kuni 8 stiili.

Stiili "SMF Default Theme - Core" ei ole siin nimetatud seepärast, et seda ei saa tehnilistel põhjustel niisama lihtsasti valikust eemaldada. St. see oleks siis paratamatu lisa siin valitutele.

Pakutavaid stiile saad näha ja proovida siitkaudu (http://www.orienteerumine.ee/foorum/index.php?action=profile;sa=theme).


Pealkiri: Re: Millised stiilid valikusse alles jätta?
Autor: Keio - 13. märts 2007, 22:47:00
andsin ühe hääle ka DeviantSMF-le aga kui võimalik siis sellele stiilile võiks teha väikesed muudatused:
  • selle ülemise pildi(o-start.jpg) parempoolne ots võiks vaikselt transparentiks muutuda, praegu see järsk lõpp natuke häiriv
  • Menüüriba nupud (Esileht; Abi; Otsing ... jms) natuke teise kujundusega. Näiteks taolised nagu on Dilber Multicolor-l aga mitte samamoodi üle ekraani!