EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
18. detsember 2017, 16:41:46
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
6 779 postitust 2 434 teemal 777 liikmelt
Värskeim liige: Kaidi Ruusalepp
+  Orienteerujate foorum
|-+  Viimased postitused
Leheküljed: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 15. detsember 2017, 09:26:53 
Teema algataja Seiklusminister - Viimane postitus Seiklusminister
Aitäh kõigile osalejatele, et tulite külma ilma trotsides seiklema. Kokku läks rajale 28 vaprat võistkonda, kellest 25 olid riietatud suuremal või vähemal määral päkapikkudeks. Rajal olnud 40-st punktist läksid kaduma 2 punkti: Punkt B kadus võistluse alguses ja toodi võistluse käigus tagasi. Punkt B-s olnud alajaama oli hõivanud üks kodutu, kes punkti tähise enda pessa oli lohistanud. Hiljem suure kära peale andis selle ukse vahelt ühe osaleja kätte, et jätke ta kodu lõpuks rahule. Ta mõistis, et lihtsamini saab tüütudest osalejatest lahti, kui tähis on alles ja seda kiirelt vaadates sõidetakse edasi. Teine punkt, mis kaduma läks oli punkt I Paljassaares raudtee ääres olev kõrge torn, mille ülereageeriv turvamees oli ära viinud.

Lõpptulemustest rääkides eristusvad selgelt 3 esimest võistkonda. Esimene tiim suutis tuvastada finishi koha, aga neil oli puudu uksekoodi 2 numbrit. Need leiti ligi 10 minutilise erinevate kombinatsioonide proovimise käigus. Teise koha tiimil oli olemas uksekood, aga puudus pakiautomaadi asukoht. Ka see leiti proovimise käigus. Kolmanda koha tiim suutis tuvastada koha ja ka uksekoodi, aga võidupakk oli juba automaadist eemaldatud. Hea soorituse tegi ka viienda koha tiim, kes samuti oli tuvastanud koha ja uksekoodi, aga nägi Omniva lehelt pakki träkkides, et pakk on juba kapist eemaldatud.

Kuna sel korral punktide läbimise arvu ei arvestatud, siis oli ka kohad 4 kuni 28 suur loterii ja tegemist on finisisse jõudmise ajaga. Finishisse jõudmine sõltus sellest, et kes kui kaugel parasjagu oli. Võistluse tulemusi näeb siit: http://nutilogi.ee/ao/?vid=184

Võistlejate liikumisteid koos punktide asukohaga on võimalik näha siit: http://nutilogi.ee/Pikk17 Võistluse algusest on väike jupp puudu, kuna träkkimine hakkab kella 21.00-st, aga enamus tiime sai rajale 20.55. Liikumisteedest on puudu ka need tiimid, kellel polnud android telefoni või ei kasutanud äppi.

Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et jäite rahule. Kui midagi jäi kripeldama, siis andke julgelt märku: Joonas@seiklusministeerium.ee ja püüame järgmine kord teha paremini Naeratav

Uute kohtumisteni,

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium


 2 
 : 29. november 2017, 21:17:07 
Teema algataja Seiklusminister - Viimane postitus Seiklusminister
Ilusat algavat jõuluaega!

Kohe on käes jõuluaeg ja sellega seoses on liikvel päkapikud. Üle terve Tallinna on ennast 14. detsembril ära peitnud 40 päkapikku.

Iga päkapikk on märgistatud ja omab kõhul kindlat numbrit või tähte. Nende suurim soov on saada leitud ja selleks korraldame 14. detsembri õhtul suure Päkapikujahi. Päkapiku kõhul olevatest tähtedest ja numbritest tuleb kokku võistluse finishi ja kingikoti asukoht. Osalejate ülesandeks on läbida täpselt niipalju punkte kui vaja, et tuvastada kingikotti asukoht ja jõuda sinna esimesena. Võistluse võidabki see tiim, kes suudab kõige kiiremini jõuda kingikotini. Kingikotis on kingitusi esikolmikule ning lisaks võib sinna headele lastele ka loosiauhindu tekkida.

Võistluse start asub Kristiine Keskuse katuse parklas ja kogunema hakkame kell 20.00. Ühisstart jahile toimub kell 21.00. Kontrollaeg päkapikkude leidmiseks on 3 tundi. Stardi hetkel saavad osalejad Tallinna kaardi päkapikkude asukohtadega.

Et päkapikke kergem leida oleks, siis võivad osalejad nendega samastuda riietudes päkapikkudele vastavalt. Päkapikkudeks/jõuluvanadeks riietatud tiimid saavad väikse stardieelise ja stardivad 5 minutit varem kui teised.

Võistlusjuhend ja registreerimine on avatud: http://www.seiklusministeerium.ee/pakapikk

Võistluse osalustasu on 10 eurot iga tiimi liikme kohta kuni 10.12. Hiljem ja kohapeal on osalustasuks 15 eurot tiimi liikme kohta. Lapsed alla 18 aasta seiklevad tasuta. Osalustasu saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega Seiklusministeerium OÜ arvele Swedbank: EE382200221051575334

Võta sõbrad kaasa ja tule seiklema!

NB! Kõik tiimid, kes registreeruvad Päkapikujahile enne esimest adventi(03.12) ja tasuvad osalustasu Seiklusministeerium OÜ arvele osalevad esimeses kingiloosis, kus auhind on magusalt särtsuv!


 3 
 : 28. november 2017, 22:36:02 
Teema algataja Piibe - Viimane postitus Piibe
Tere!

Novembrikuus pakub Lupine suurepärast võimalust tellida kõrgkvaliteetseid pealampe nii õhtuseks sportimiseks, rattasõiduks, orienteerumiseks, rogainiks kui ka seiklusspordiks soodushinnaga.
Meie kodulehel on kuni 30.novembrini Neo ja Piko pealambid -20% ja Wilma pealambid -10%

Külasta meie e-poodi: http://lupine.ee/et/

Soovime kõigile ohutut sportimist sügisõhtutel!
Lupine Estonia
info@lupine.ee

 4 
 : 28. november 2017, 22:15:34 
Teema algataja Piibe - Viimane postitus Piibe
Tere!

Novembrikuus pakub Lupine suurepärast võimalust tellida kõrgkvaliteetseid pealampe nii õhtuseks sportimiseks, rattasõiduks, orienteerumiseks, rogainiks kui ka seiklusspordiks soodushinnaga.
Meie kodulehel on kuni 30.novembrini Neo ja Piko pealambid -20% ja Wilma pealambid -10%

Külasta meie e-poodi: http://lupine.ee/et/

Soovime kõigile ohutut sportimist sügisõhtutel!
Lupine Estonia
info@lupine.ee

 5 
 : 23. november 2017, 23:36:06 
Teema algataja Seiklusminister - Viimane postitus Seiklusminister
Linnaseiklus on edukalt toimunud! Aitäh kõigile osalejatele ja kohtumiseni juba järgmistel võistlustel!

Linnaseikluse tulemused leiab siit: http://nutilogi.ee/ao/?vid=183

Linnaseikluse punktide asukohad ja osalejate teekonnad leiab siit: http://nutilogi.ee/Nurk17

Linnaseikluse fotod leiab siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/a3skulptuurid.pdf


 6 
 : 22. november 2017, 22:21:54 
Teema algataja Seiklusminister - Viimane postitus Seiklusminister
Juba homme õhtul kell 20.00 anname stardi põnevale linnaseiklusele. Kohapealne registreerimine on avatud kella 19.00-st ja koguneme Linnahalli kõrval, Statoili taga parklas. Osalejate eesmärgiks on kuni 3 tunni jooksul tuvastada fotodelt 50 mälestusmärki ja mälestusmärgi juurde jõudes fikseerida punkt seikluse äpiga.

Fotolehti on prinditud 25 tükki! Seega kui sa soovid endale koha stardirivis kindlustada, siis registreeri oma meeskond Seiklusministeeriumi kodulehel: http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk

Kui sa oled seiklema tulemas, siis tule kohale hiljemalt 19.30-ks. Kell 19.40 teeme koosoleku ja räägime kõik vajalikud asjad võistluse ning äpi kohta veelkord üle. Enne seiklust võiksid oma telefoni laadida seikluse äpi. Tulenevalt seikluse eripärast genereeriti äpist uus versioon ja selle saab laadida alla siit: http://vessmann.ee/download/GisPo-latest.apk Võistlus muutub aktiivseks neljapäeval 23.11 kell 12.00. Siis saab seiklusega liituda. Kui äpp küsib võistluse võtit, siis selleks on Nurk17

Ära maga maha!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

 7 
 : 20. november 2017, 09:03:40 
Teema algataja Seiklusminister - Viimane postitus Seiklusminister
Annan teada, et ainult täna südaööni saab veel soodsamalt registreeruda juba sel neljapäeval toimuvale linnaseiklusele Tallinnas.

Registreerimine ja info on leitav: http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk

Võistleme taas kahes klassis ja eriti on starti oodatud vanemate autode omanikud. Viimasel võistlusel startis Youngtimer klassis ainult 3 tiimi ja nad kõik jõudsid auhinnalisele kohale. Kui tahad skoorida, siis tule starti autoga, mis on aastast 1994 või vanem.

Nuputamiseks panen ka ühe pildi, et kes võiks olla pildil. Kui tead vastust, siis oled suure tõenäosusega edukas ka neljapäeval.



Kohtumiseni neljapäeval!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium OÜ
Joonas@seiklusministeerium.ee

 8 
 : 16. november 2017, 09:27:27 
Teema algataja Seiklusminister - Viimane postitus Seiklusminister
Annan teada, et täpselt nädala pärast, järgmisel neljapäeval leiab aset linnaseiklus Mälestusmärgid. Soodsam registreerimine on avatud kuni esmaspäeva 20. novembri õhtuni aadressil: http://www.seiklusministeerium.ee/teinenurk

Rajale tuleb 50 mälestusmärki või skultpuuri, mida on pildistatud natuke teise nurga alt. Võistlejate eesmärk on leida 3 tunni jooksul võimalikult palju mälestusmärke ja leida nende juurest vastus legendis esitatud küsimusele.

Kaarti võistlusel kasutusel ei ole ja lisaks legendile saab võistkond stardis fotode lehe.

NB! Taaskord on avatud kaks võistlusklassi

a) Youngtimer - Auto aastast 1994 või vanem
b) Vaba - Auto ilma piiranguteta

Tule seiklema ja võta sõbrad ka kaasa!

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

 9 
 : 12. november 2017, 23:57:53 
Teema algataja Seiklusminister - Viimane postitus Seiklusminister
Saare Seiklus kutsub taas kõiki seiklushuvilisi Hiiumaale, et turgutada Hiiumaa majandust ja veeta üks talvine seikluspäev saarel. Saare Seikluse Talvine Safari leiab aset laupäeval 20 jaanuaril Kärdlas ja Kärdla ümbruses. Rajale tuleb kokku 50 kontrollpunkti, millest osa on toodud ära vihjetena, osa fotodena ja osa on ka kantud kaardile. Seekord on eesmärgiks kaasata võimalikult palju kohalikke ettevõtjaid ja anda ülevaade nende tegevusest läbi põnevate lisaülesannete.

Iga tiim läbib punkte endale sobivas järjekorras ja nii palju kui jõuab . Kontrollaeg on 5 tundi + 0,5 tunnine lisaaeg. Iga lisaaja minuti kasutamine annab 1 karistuspunkti.

Seikluse peamiseks eesmärgiks on pakkuda rahulolu ja rõõmu talvisest Hiiumaast. Siiski paneme ka parimad ritta ja seega võisteldakse seiklusel kahes võistlusklassis ja seikluse start antakse lumisest Kärdlast kell 12.30. Kogunemine ja kohapealne registreerimine avatakse kell 11.00. Võistluse finish on kell 18.00 ja hiljemalt kell 18.30 toimub parimate autasustamine.

Mandrilt tulijaile on sobivaks praamiks laupäeval kell 10.00 väljuv praam Rohukülast. Mandrile tagasi läheb praam kell 20.30 ja sellele peaks kõik soovijad ka ilusti jõudma.

Seiklema on oodatud kõik huvilised nii Hiiumaalt kohapealt kui ka mujalt Eestist.

Registeerimine: http://www.seiklusministeerium.ee/talvinesafari
Facebooki event: https://www.facebook.com/events/130485841003942/

Osalustasud:

Kuni 31.12.17 on osalustasuks 10 eurot tiim + 10 eurot iga tiimi täiskasvanud liige

Alates 01.01.18 on osalustasuks 15 eurot tiim + 15 eurot iga tiimi täiskasvanud liige

NB! Võistkond loetakse registreerunuks peale osalustasu laekumist Seiklusministeerium OÜ arveldusarvele EE382200221051575334 (Swedbank). Tasudes märkige ära tiimi nimi!

Võistlusklassid:

Youngtimer – Tiim vanakooli autoga, mis tuli tehasest välja 1994 või varem.

Vaba – Tiim endale sobival sõiduvahendil.

Dresscode:

Soovituslik dresscode osalejatele on „1980. aasta taliolümpiamängud Lake Placid“

Auhinnad:


Autasustatakse mõlema võistlusklassi 3 parimat võistkonda meenete ja kohalike ettevõtjate toodanguga. Lisaks loodame parandada eelmiste võistluse vea ja kaasata palju loosiauhindu.

Tule seiklema ja võta kaasa ka oma sõbrad!


 10 
 : 9. november 2017, 23:14:59 
Teema algataja Piibe - Viimane postitus Piibe
Tere!

Novembrikuus pakub Lupine suurepärast võimalust tellida kõrgkvaliteetseid pealampe nii õhtuseks sportimiseks, rattasõiduks, orienteerumiseks, rogainiks kui ka seiklusspordiks soodushinnaga.
Meie kodulehel on kuni 30.novembrini Neo ja Piko pealambid -20% ja Wilma pealambid -10%

Külasta meie e-poodi: http://lupine.ee/et/

Soovime kõigile ohutut sportimist sügisõhtutel!
Lupine Estonia
info@lupine.ee

Leheküljed: [1] 2 3 ... 10
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Lehekülje loomiseks kulus 0.082 sekundit, tehti 46 päringut.
Amber design by Bloc | XHTML | CSS