EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
16. september 2019, 17:31:22
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 351 postitust 2 774 teemal 795 liikmelt
Värskeim liige: Esta
+  Orienteerujate foorum
|-+  Avalikud jututoad
| |-+  Päevakud (Moderaator: Tarmo Klaar)
| | |-+  Tallinna neljapäevak 10. mail Saustinõmmel
0 liiget ja 1 külaline vaatavad seda teemat. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 Alla Trüki
Teema: Tallinna neljapäevak 10. mail Saustinõmmel  (Loetud 26735 korda)
triina
IT toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 9. mai 2007, 20:00:43 »

Tere!

10. mai Tallinna neljapäevak toimub Saustinõmmel. Tähistus Viljandi mnt. 11. kilomeetrilt. Rohkem infot:

http://www.ton.ee/jargmine/

« Viimati muudetud: 9. mai 2007, 22:43:50 triina » Logitud
Vallo
OK Kooperaator

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 9. mai 2007, 23:13:27 »

kahjuks ei leidnud mingit infot nööriraja kohta. eelmisel aastal oli nöörirada tehtud kaardi kõige rohelisemasse ossa, kus laps ukerdas ülepea "dzunglis", samas hästi läbitav mets oli päris lähedal.
kui nöörirada plaanitakse samasse kohta, siis mina küll oma lapsega sinna ei tule.
Logitud
triina
IT toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 10. mai 2007, 09:05:10 »

Nöörirada on seekord planeeritud kaardil olevasse ilusasse parkmetsa, st kaardi põhjaossa jäävale alale.

Kohtumiseni Saustinõmmel!
Logitud
Mait Tõnisson
Kaarditoimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 10. mai 2007, 15:59:02 »

kahjuks ei leidnud mingit infot nööriraja kohta. eelmisel aastal oli nöörirada tehtud kaardi kõige rohelisemasse ossa, kus laps ukerdas ülepea "dzunglis", samas hästi läbitav mets oli päris lähedal.
kui nöörirada plaanitakse samasse kohta, siis mina küll oma lapsega sinna ei tule.

Tubli!
Logitud
janno

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 10. mai 2007, 21:28:54 »

Jõudsin starti natuke peale kella 19 ja tahtsin joosta H21A rajal, kuid minu suureks üllatuseks selgus, et selle raja kaardid olid otsa saanud!?  Kurb Soovitaks kaarte ikka natuke rohkem printida, et oleks varu ka ...
Logitud
Armo
OK Kape

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 10. mai 2007, 23:16:08 »

Paar tähelepanekut: Kaardile oli ununenud panna põhja-lõuna jooned. Kuidas me noori ja algajaid õpetame kui need puudu on jääb minule arusaamatuks? Mõelge sellele seltsimehed. Iriseks natuke H21A/35 raja kallal ka (ma ei tea kes oli rajameister): isegi niivõrd läbikammitud maastikule annab ka paremat rada teha, ilmselt rajameister ei viitsinud pingutada. 1) Liiga palju teejooksu 2) Vähemalt 3-4 kohas põhjendamatud teravnurgad kus tekkisid vastujooksuvõimalused, nii rada üldjuhul ei planeerita kunagi. Piisanuks kaardi kõige tihedamasse osasse ühe liblika viskamisest ja rada olnuks kohe palju huvitavam. 3) Liiga lühike: kui maastik vähegi välja annab, siis tehke H21A rajale ikka vähemalt tunnine rada, ehk siis keskmiselt 9-10 km. Mõelge nendele ka kes kaugelt tulevad. Saab vähemalt korraliku trenni.
Muidu LSF poiste korraldus mulle väga meeldib ja olen rahul, aga orienteerumine algab paraku rajast...
Logitud
triina
IT toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 10. mai 2007, 23:23:06 »

Tulemused on nüüd üleval:

http://www.ton.ee/tulemused/2007/index.php
Logitud
Peep O.
IT toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili WWW
« 11. mai 2007, 08:51:12 »

Muidu LSF poiste korraldus mulle väga meeldib ja olen rahul, aga orienteerumine algab paraku rajast...
Tore kui meeldis. Aga kiidusõnad tuleb seekord lähetada MARU (või M.A.R.U kuidas on õige?) poole.
Ja rajameistri nime leiad sa TON'i lehelt.
Logitud
eduardP
Harju KEK RSK

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 11. mai 2007, 09:19:32 »

Rajameistrile:
H40/H21B klassi rada oli tore - oli lihtsaid etappe, suunajookse, lõkse jm. Kui see oli elu esimene rajameistritöö, siis täitsa OK. Tänud. Ilmselt aitasid ka TONi raskest seisust välja.
Logitud

Jooksen - järelikult elan
Colla

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 11. mai 2007, 09:33:47 »

Üks küsimus valik-raja kohta: kuidas saab võitjal olla võetud 28 punkti? Minul oli kaardil üldse ainult 26 punkti.
Logitud
Mait Tõnisson
Kaarditoimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 11. mai 2007, 09:41:48 »

Üks küsimus valik-raja kohta: kuidas saab võitjal olla võetud 28 punkti? Minul oli kaardil üldse ainult 26 punkti.

Vabarajal ei ole võitjaid või õigemini  - seal on kõik võitjad!

Kogenud vabarajal jooksjana võin jagada kogemusi - ka laste nööriraja punktides saab SI-pulgaga piiksu teha ja need lähevad ka ilusti arvesse, kuigi neid kaardil ei ole Silmapilgutav Andke mulle mu metsas lustimine andeks Silmapilgutav Loodan, et kellegile tahmatult haiget ei teinud.
Logitud
Armo
OK Kape

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 11. mai 2007, 11:41:36 »

Tore kui meeldis. Aga kiidusõnad tuleb seekord lähetada MARU (või M.A.R.U kuidas on õige?) poole.
Ja rajameistri nime leiad sa TON'i lehelt.

Vaatasin jah, et MARU poisid kah kohal. Aga kas siis MARU ja LSF PT ei olegi veel ühinenud??? Ideaalne lõimumine annaks nime osas ka paljulubava ja meeldejääva lahenduse - LMSAFRPULõbus
Kuna topelt ei kärise, siis saadan siit uuesti korraldajale kiidusõnad, tore et on ikka neid kes teha viitsivad!
Logitud
anu

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 11. mai 2007, 13:57:45 »

Hiiekas, ära nori nõrgemate kallal, pole sugugi kena:).
Logitud
Colla

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 11. mai 2007, 14:48:54 »

Vabarajal ei ole võitjaid või õigemini  - seal on kõik võitjad!

Kogenud vabarajal jooksjana võin jagada kogemusi - ka laste nööriraja punktides saab SI-pulgaga piiksu teha ja need lähevad ka ilusti arvesse, kuigi neid kaardil ei ole Silmapilgutav Andke mulle mu metsas lustimine andeks Silmapilgutav Loodan, et kellegile tahmatult haiget ei teinud.

Pardon, ei ole muidugi võitja, no lihtsalt esimene nimi. Ma tegelikult imestasin seda punktide arvu aga kui laste punktid ka võtta (selle peale ma ei tulnudki!). Need on ikka kole tublid kes kõik punktid läbi jooksevad. Ja vabarajal on tõesti palju huvitavam - oleks seda enne teadnud...
Logitud
Armo
OK Kape

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 11. mai 2007, 14:58:33 »

Hiiekas, ära nori nõrgemate kallal, pole sugugi kena:).
Huvitav, mille kohta see käis, äkki viitad? Muidu jääb kellegile arusaamatuks.

Tegin kriitikat kaardi ja raja kohta. Kaartide kvaliteeti käsitles Mait ka eraldi teemas juba. See, et rajameistrite töö on TON päevakutel selline nagu ta täna on peaks rohkem nagu TON-i puudutama. Üldkorralduse kohta mul etteheiteid ei olnud.
Logitud
Leheküljed: [1] 2 Üles Trüki 
« eelmine järgmine »
Mine: