EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
23. oktoober 2019, 05:42:52
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 381 postitust 2 794 teemal 795 liikmelt
Värskeim liige: Esta
+  Orienteerujate foorum
|-+  Avalikud jututoad
| |-+  Päevakud (Moderaator: Tarmo Klaar)
| | |-+  Tallinna neljapäevak 28. juunil Kautlas
0 liiget ja 1 külaline vaatavad seda teemat. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] Alla Trüki
Teema: Tallinna neljapäevak 28. juunil Kautlas  (Loetud 12152 korda)
triina
IT toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 27. juuni 2007, 21:04:55 »

Rohkem infot aadressil:

http://www.ton.ee/jargmine
Logitud
Tiit Kägu

Väljas Väljas

liikumises

Vaata profiili
« 27. juuni 2007, 21:36:50 »

Tundub, et tuleb huvitav neljapäeva õhtu.
Logitud

OHUTUS EELKÕIGE
TaaVi
Harju KEK RSK

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 28. juuni 2007, 22:39:05 »

Minu arvates oli kaart nati ajast maha jäänud, paljud väiksemad lagedad  ja raiesmikud olid märkimata jäänud  Hmm? aga eks ka maastik muutub. Naeratav Rajameister oli head tööd teinud ja korraldus oli ka hea.
Logitud
Marek
Harju KEK RSK

Väljas Väljas

Vaata profiili WWW
« 28. juuni 2007, 23:27:17 »

Kas ma olen ainuke, kelle tundus kaart kohati 1:15000-leppemärkidega(?), igatahes tingmärgid olid küll üsna kribud. Veel tähelepanekuid: kaardi loodeosas olevad kämpingud/mingid väiksed majad olid tähistatud vareme tingmärgiga ja osa lagendikke olid raiesmike moodi ja paar väikest lagendikku oli ka puudu. Aga rajaplaneering ja nn. võistluskeskus olid head.
Logitud
Risto Kiilberg
SK Saue Tammed

Väljas Väljas

Vaata profiili WWW
« 28. juuni 2007, 23:53:47 »

Olen viimasel ajal tihti märganud päevakutel ilma põhja-lõuna joonteta kaarte, ka täna. Oskab keegi põhjust seletada, kas lihtsalt näpukas või ongi nüüd nii popp ja noortepärane ?
Logitud
triina
IT toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 29. juuni 2007, 00:19:04 »

Tulemused on nüüd olemas aadressil:

http://www.ton.ee/tulemused/2007
Logitud
LeKaido

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 29. juuni 2007, 00:35:35 »

Põhja-lõuna joontest tundsin ka mina puudust.
Muidu väga hea päevak ja palju tänu korraldajale!
Logitud
TaaVi
Harju KEK RSK

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 29. juuni 2007, 00:41:02 »

Pole varem metsas märganud, et kaardil oleks põhja-lõuna suuna triibud puudu, kuid mind see ei häirinud.
Sellegipoolest võiks need siiski olla kaardile märgitud, sest muidu on nendel raskem, kes kaarti voldivad.
Logitud
Oliver

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 29. juuni 2007, 11:16:05 »

Suuresti tänu põhja-lõuna joonte puudumisele keerasin peale teist punkti (34) kaardi 90 kraadi valesti ette, jooksin kaardi pealt välja ning mõistatasin mingi 10 minutit, et kus ma nüüd olen, enne kui viga märkasin  Segaduses  Algaja värk, eksole, edaspidi olin selle võrra tähelepanelikum ja tulevikus ehk sellist viga enam ei tee. Aga seda põhja-lõuna joonte puudumist on sellel aastal varemgi esinenud, küll ei ole kindel kas tegemist on olnud teisi- või neljapäevakutega.
Aga rada oli täitsa äge ja ilm oli ka hästi orgunnitud Naeratav
Logitud
J.Tasa

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 29. juuni 2007, 12:07:22 »

Rohkem infot aadressil:

http://www.ton.ee/jargmineTere. Miks siis ikkagi peame jooksma päevakul raskelt loetava kaardiga?  Sama hästi võiks retooriliselt küsida – millal algab orienteerumises XXI sajand ja kaardistajad hakkavad jälgima ISOM 2000 reegleid kaartide vormistamisel? Kui vaadata viimast ORIENTEERUJA-t, siis veel mitte niipea. President oma veerus kirjutab aasta tähtsamast võistlusest Eestis – Balti MVst kulutades palju sõnu orienteerujate hurjutamiseks, kes ei tule toime raske maastikuga aga läheb vaikides mööda reeglitest: 3.1. Mõõtkava Orienteerumisjooksuks kasutatava kaardi mõõtkava on 1:15 000. Maastik, mille välikaardistust ei ole võimalik teostada mõõtkavas 1:7 500 ja hiljem kujutada kaardil mõõtkavaga 1:15 000, ei ole kõlbulik rahvusvahelisteks orienteerumisvõistlusteks.  Kiites „Balti koostööd“ veteranid osavõtus lõunanaabrite osas jääb taas peeglisse vaatamata, et kaarti ju veteranidele ette ei valmistatud!                  Kõigest hoolimata kutsun üles kaardi vormistajaid (vähemalt päevakutel) jälgima nõuet, et 1:10 000 kaart saadakse 1,5 korda  suurendades leppemärke.      Juku
Logitud
ymadis

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 29. juuni 2007, 18:28:20 »

tere, mina kah 90-kraadise veaga - peale esimest punkti kihutasin peoplatsile välja enne kui aru sain  Kurb
ja eelkõnelnud lagendikuihalejate hulga olin kah, nii väga tahtsin lageda peal sörkida, et isegi trajektoori panin nende järgi  Kimbatuses  korrigeerisin siis käigu pealt raiesmiku servajooksuks
muidu huvitav, tõsine rada (v.a. lõpupoole kuivenduskraavide ääri mööda)
Logitud
Tiit Kägu

Väljas Väljas

liikumises

Vaata profiili
« 29. juuni 2007, 20:45:22 »

Paistab jah, et viimasel ajal kiputakse unustama kaardile NS joonte märkimist. Oman harjumust keerata kaart peopessa, selletõtta sai ka seekord natukene ekseldud.

Samas olid ju kõigil võrdsed võimalused.

Tulevikus sooviks ikka kaartidel näha NS jooni.
« Viimati muudetud: 29. juuni 2007, 20:51:02 Tiit Kägu » Logitud

OHUTUS EELKÕIGE
Leheküljed: [1] Üles Trüki 
« eelmine järgmine »
Mine: