EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
18. veebruar 2018, 22:03:51
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
6 799 postitust 2 448 teemal 777 liikmelt
Värskeim liige: Kaidi Ruusalepp
+  Orienteerujate foorum
|-+  Avalikud jututoad
| |-+  Üldised O-jutud (Moderaatorid: Tarmo Klaar, Keio)
| | |-+  Tudengipäevade Autoorienteerumine Tallinnas Edukalt toimunud
0 liiget ja 1 külaline vaatavad seda teemat. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] Alla Trüki
Teema: Tudengipäevade Autoorienteerumine Tallinnas Edukalt toimunud  (Loetud 1427 korda)
Seiklusminister

Väljas Väljas

Postitusi: 176


Kui igavus tapab? Seiklusminister aitab


Vaata profiili WWW
« 16. august 2017, 14:31:58 »

Ahoi

Sügis läheneb ja nii ka Tudengite Sügispäevad. Hea meel on tõdeda, et Seiklusministeerium on seekord esindatud nii Tallinna kui Tartu Tudengipäevade kavas. Seega saab autoorienteeruda nii Tallinna kui ka Tartu Tudengipäevade raames. Mõlemale võistlusele on registreerimine juba avatud.

Tallinna Tudengipäevade autoorienteerumine leiab aset neljapäeval 14. septembril ja stardib nagu ikka Nõmme turu parklast. Kogunemine hakkab kell 20.00 ja start on kell 21.00. Võistlusele saab end kirja panna: http://www.seiklusministeerium.ee/tudengiauto . Tudengile on osalustasu iga tiimi liikme kohta 5 eurot. Mitte tudengile on osalustasuks 10 eurot iga tiimi liige. Alla 12 aastased seiklevad tasuta.

Tartu Tudengipäevade autoorienteerumine leiab aset neljapäeval 21. septembril ja stardib Maaülikooli spordihoone kõrvalt parklast.. Kogunemine hakkab kell 19.00 ja start on kell 20.00. Võistlusele saab end kirja panna: http://www.seiklusministeerium.ee/tartuao . Tudengile on osalustasu iga tiimi liikme kohta 5 eurot. Mitte tudengile on osalustasuks 10 eurot iga tiimi liige. Alla 12 aastased seiklevad tasuta.

Kaks võistlust on oma olemuselt identsed. Võistluse kontrollaeg on 3 tundi ja rajale tuleb kuni 50 punkti. Võistlusdistants on kuni 75 km. Piisava arvu vanade autode puhul avame ka retro klassi.

Pane end kirja ja kohtume võistlusel!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium
Joonas@seiklusministeerium.ee
Telefon taskus: 5226895
« Viimati muudetud: 15. september 2017, 01:13:45 Seiklusminister » Logitud

Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Seiklusminister

Väljas Väljas

Postitusi: 176


Kui igavus tapab? Seiklusminister aitab


Vaata profiili WWW
« 6. september 2017, 09:31:53 »

Ahoi!

Annan rõõmuga märku, et juba nädala pärast saab stardi Tallinnas Tudengipäevade raames toimuv autoorienteerumine. Nagu juba traditsiooniks on saanud, siis toimub autoorienteerumine neljapäeva 14. septembri õhtul ja startime taas Nõmme turu parklast.

Seekordne rada sisaldab ühte kindlat liiki kontrollpunkte. Mis seekord punktideks tulevad, seda saad teada vahetult enne starti. Punktid on taaskord väärtusega 3-5-7 punkti ja on seekord jagatud tsoonidesse, st mida kaugemal stardist, seda väärtuslikum punkt.

Võistlusele saab endiselt registreerida: http://www.seiklusministeerium.ee/tudengiauto/

Rõõm on näha stardirivis juba päris mitut retro-klassi masinat. Kui registreerub vähemalt 10 retro autot, siis avame ka retro klassi Naeratav

Tule seiklema!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium
Logitud

Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Seiklusminister

Väljas Väljas

Postitusi: 176


Kui igavus tapab? Seiklusminister aitab


Vaata profiili WWW
« 13. september 2017, 20:50:30 »

Jagan homse Tudengipäevade Autoorienteerumise kohta viimase info. Mõni tund tagasi sain kätte trükisoojad kaardid. Kaarte tuli trükist natuke üle 30-ne, seega kel huvi homme veel startida, siis mõned vabad kohad on veel jäänud. Koha kindlustamiseks registreeri oma võistkond Seiklusministeeriumi kodulehel: http://www.seiklusministeerium.ee/tudengiauto

Enne võistlust:

Kuna kasutame elektroonilist ajavõttu, siis peab iga tiim laadima on android süsteemiga telefoni seikluse rakenduse. Võistlus on aktiivne alates neljapäeva 14.09 lõunast ja sellest hetkest saab rakendusse sisse logida ja näeb ka aega stardini.

1. Luba oma telefoni turva-settingutes installida programme tundmatutest allikatest.
2. Veendu, et su telefoni gps on sisse lülitatud.
3. Mine lehele: http://download.vessmann.ee/GisPo-latest.apk
4. Download-i ja installi Seikluse äpp GisPo(Luba äpil kõiki asju mida ta küsib)
5. Ava äpp ja sisesta Tiimi nimi (Näiteks: Matkamehed) ning vajuta liitu.
6. Mõne hetke pärast peaks saabuma sinu telefoni punktide loend.
7. Ekraanil näed sa 6-te tähte. Kui jõuad punkti, siis vali punkti nr ja vajuta tähte, mida näed punktis. Nt saabudes punkti 14, võta rippmenüüst lahti punkt KP 14 ja kui maastikul asub seal punktis täht E, siis vajuta E-tähele. Äpp küsib veel üle, kas oled kindel punkti õigsuses ja olles kindel, vajuta saada.

Enne starti:

Kell 20.40 on võistlejate koosolek. Peale koosolekut jagame kõigile võistkondadele kaardid ja sõidule antakse start kell 21.00.

Rada:

Võistluskaarte on ainult 1 ja see on A3 formaadis(veekindel). Täpsemat lugemist nõudvad kohad kaardilt on toodud suurendusena välja kaardi serva. Orienteeruv läbisõit rajal on 100-120 km. Rada on planeeritud ainult asfaltkattega teedele.

Punktid:

Punkte on rajal 33 ja need on kolmes erinevas raskusastmes. Ringiga on kaardil märgitud 3 punktine punkt. Kolmnurgaga 5 punktine ja nelinurgaga 7 punktine punkt. Igast punktist leiab kleepsu kirjaga Seiklusministeerium 2017 ja tähe(A,B,C,D,E). Punkte võib läbida vabalt valitud järjekorras ja arvus. Õige vastust tuleb sisestada võistluse äppi. Punkt saab fikseerida punktist 100 m raadiuses. Võistluse finishiks Nõmme turu parkla ja sinna jõudes tuleb äpis valida Finish ja vajutada tähte F. Finishi aeg tekib automaatselt ja peale seda saab rahulikult tulla vaatama oma tulemust.

Kontrollaeg:

Võistluse normaalaeg on 2,5 tundi millele lisandub lisaaeg 0,5 tundi. Iga lisaaja minuti kasutamine võtab tiimilt maha 1 punkti. Võistluse kontrollaeg algab kell 21.00 ja saab läbi kell 00.00. Kontrollaega ületada ei tohi ja hilinenud võistkond ei saa tulemust kirja. Lisaaeg algab kell 23.30.

Kiirus:

Võistlusel on lubatud maksimaalne kiirus 70 km/h. Kui märk käsib sõita 30,40,50 või 70-ga, siis peame märkidel olevast kiirusest kinni. Iga fikseeritud kiiruse rikkumine võtab tiimilt maha 5 punkti.

Autasustamine:

Kui kõik sujub, siis autasustamine toimub kell 00.00 samas kohapeal. Kui peaks tekkima mingi tõrge, siis toimub autasustamine järgmisel päeval.

Kui midagi peaks veel muutuma, siis annan sellest kindlasti teada kohapeal enne starti!

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefonil: 5226895 (Joonas)
Logitud

Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Seiklusminister

Väljas Väljas

Postitusi: 176


Kui igavus tapab? Seiklusminister aitab


Vaata profiili WWW
« 15. september 2017, 01:13:51 »

Hei

Aitäh teile kõigile, kes te tulite vihmaga välja seiklema. Teid oli palju. Kokku läks rajale 42 võistkonda ja viimased said rajale üldse ilma paberkaardita. Võistlus oli väga tasavägine ja kuidas läks saab vaadata alljärgnevatelt linkidelt.

Enne tulemusi tahaksin öelda, et juba nädala pärast saab ka Tartu Tudengipäevade Raames orienteeruda. Registreerimine on avatud: http://www.seiklusministeerium.ee/tartuao

Tallinna Tudengipäevade Autoorienteerumise tulemused:

Võistluse kaart on leitav siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/tudengA3.pdf

Võistluse tulemused on siin: http://nutilogi.ee/ao/?vid=172

Võistluse LIVE uudiste FEED on Seiklusministeeriumi Facebooki lehel. Seal jagab korraldaja vajalikku infot ja osalejad saavad jagada emotsioone ning pilte rajalt.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefonil: 5226895 (Joonas)

Aitäh ja loodan, et kohtume paljudega juba Tartus

Joonas Väärtnõu
Korraldaja
Logitud

Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Leheküljed: [1] Üles Trüki 
« eelmine järgmine »
Mine:  

Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Lehekülje loomiseks kulus 0.037 sekundit, tehti 39 päringut.
Amber design by Bloc | XHTML | CSS