EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
13. juuli 2020, 17:19:05
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 486 postitust 2 861 teemal 798 liikmelt
Värskeim liige: ulips
+  Orienteerujate foorum
|-+  Avalikud jututoad
| |-+  Võistlused (Moderaator: Sander)
| | |-+  Eesti MV Kytiorg 25.08.2018
0 liiget ja 1 külaline vaatavad seda teemat. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] Alla Trüki
Teema: Eesti MV Kytiorg 25.08.2018  (Loetud 3890 korda)
Metsatöll

Väljas Väljas

Postitusi: 20


Vaata profiili
« 27. august 2018, 21:10:39 »

  ;DKõik võistlejad,kes läbisid tavaraja lausvihmas on TEGIJAD.Ka OK Võru kohtunikud on tegijad.Aga Pearajameister M.Oras ei ole tegija,sest KP 92 ymbrus oli kaardistamata.Nõukogude ajal nimetati seda PRAAKIKS ja see läks utiili.Lisaks võeti tööliselt ära päevapalk ja kuupreemia,Krimmi nädalane tuusik annulleeriti ja noomitus tuli ka.Halvimal juhul saadeti tööline hambaharjaga peldikuid puhastama vōi parkidesse lehti riisuma.Poliitikud ytlevad,et väikesed näpukad,Mina kysin,et mix selline pask  EMV-l kordub regulaarselt?  Vastuseid palume M.Oraselt,OK Võru peakorraldajalt ja Eesti OL tsinovnikutelt.       Kirjutas Eesti NSV meister.
Logitud
Raivo Rõõm

Väljas Väljas

Postitusi: 2


Vaata profiili
« 28. august 2018, 20:01:12 »

Lõpuks ometi tõmmati saag käima, valan vähe bensiini juurde!

Kaardil seisavad puud ilusasti püsti ja ilus sillerdav tiik vaatab vastu, aga maastikul neid ei olnud. Ehmunud Pildi postitasin listi. Pole mõtet rääkida neist kraavidest ja lagesoodest, mis kaardile kandmata. Langujooni tuli ka mitmekihilise luubiklaasi all kodus uurida. Kas tänapäeva kaardistusnõuded on sellised? 
Rajameistri ütluste kohaselt olla tiik ära kuivanud ja metsamehed puud minema viinud, seda kõke tema teadmata!
Arvuti ajastul eeldatakse vist, et parandused kaardile tulevad automaatselt?
On eriti kahetsusväärne kui Lidari aluseid kuritarvitatakse  vigaste orirntreerumiskaartide joonistamiseks. Kui vanasti käidi läbi pea iga m2 metsast, siis nüüd tehakse seda kodus arvuti taga vaid mõningate käikudega metsa.   
On kahetsusväärne, et  korraldaja seda teades ei panustanud olukorra korrigeerimisse: raja inspektor, läbijooksjad,…  Segaduses  Kuri
Logitud
Metsatöll

Väljas Väljas

Postitusi: 20


Vaata profiili
« 9. september 2018, 17:35:32 »

Ootasin kannatlikult Oma kysimusele vastuseid kõrgemal seisvatelt isikutelt.Aga jäângi ootama,sest tyypidel on EMV-st "pohhui".   Pakun välja,et järgmisel aastal korraldatakse EMV tavarada koos Reformierakonna- ja Kesikute suvepäevadega. P.Toobal paneb viinad kylma,kytab sauna kuumaks ja orgunnib noored poisid kohale..M.Oras joonistab "arvutikaardi",politruk A.Ansip peab ilukõnesid ja rahadega toetavad REF-i päkapikud T.Piirikivi,V.Solna,J.Pärnik,E.Keerberg.  LÄBU oli,LÄBU on,LÄBU jääb. 
Logitud
Metsatöll

Väljas Väljas

Postitusi: 20


Vaata profiili
« 25. oktoober 2018, 11:57:29 »

Arvasite,et läksin puhkusele?Vale vastus, seltsimehed-seltsinaised EOLi kõrgemalseisvatest organitest.Nyyd kysin teistkordselt,hästi ae-gla-selt ja ee-sti kee-eles,et kuidas on võimalik,et OK Võru korraldavatel EMV-l juhtub järjekordselt rajateenistuses jamasid?Kas keegi võtab vastutuse ja astub edasi või tagasi?Kui keegi EOL-i ametnikest ei julge,ei oska, ei saa või ei taha vastata,siis sügage Oma karvast personaalset selga edasi ja vaadake Televiisorit .Ja järgneb vaikus.
Logitud
Markus
OK Võru

Väljas Väljas

Postitusi: 363


Vaata profiili
« 25. oktoober 2018, 15:21:22 »

Tere, Metsatöll

Korraldajaklubi OK Võru ja Eesti Orienteerumisliidu poole on foorumi asemel mõistlik pöörduda vastavalt võistluse juhendis näidatud e-posti aadressil sixtensild@gmail.com ning EOL-i ametlikul e-posti aadressil eol@orienteerumine.ee.

Markus Puusepp
EOL, töövälisel ajal ka OK Võru
Logitud
Mait Tõnisson
Kaarditoimkond

Väljas Väljas

Postitusi: 200Vaata profiili
« 26. oktoober 2018, 10:58:39 »

Tere,
Eriti mittelugupeetud nn metsatöllu kriitika on õige. Selle esitamise viis aga vastuvõtmatu, ebaintelligentne solvav lahmimine. Kui oled mees solvama, siis tee seda oma nime all, või mine häbene kuskil nuka taga!

Logitud
Metsatöll

Väljas Väljas

Postitusi: 20


Vaata profiili
« 26. oktoober 2018, 15:27:10 »

Tere. Nii osavalt suutis M.Puusepp Oma klubi probleemidelt mind kõrvale kupatada.Loen vâlja,et parem,Kui ma ei võtaks sõna,siis poleks ka probleemi.Ometi on ka tema rajameister olnud.Aga minu fännid,sõbrad ja tuttavad teevad juba järgmiseks aastaks plaane,missugustel OK Võru korraldatavatel võistlustel osaleda või mitte.Võib juhtida,et meie stardirahad sõidavad hoopis Lätti.Ha-haa.    Nuka tagant kirjutas mittehâbenev ENSV meister 1984,1987,1988 a. I.Ymarik
Logitud
Raivo Rõõm

Väljas Väljas

Postitusi: 2


Vaata profiili
« 27. oktoober 2018, 12:57:45 »

Pea liiva alla peitmine ei aita!

Küsimus on esitatud, seega  tuleb  asjaosalistel Eesti  MV Peakorraldaja Sixten Sild ja EOL volinik Voldemar Tasal anda osalejatele selgitusi Kütiorus toimunu kohta. Keegi peab ükskord võtma ka vastutuse nende jamade eest. Alustada võiks sellest, et sügisesel EOL üldkogul  ei tunnustata tavaraja ja teate Eesti MV korraldajat, EOL voliniku, kaardi autorit, rajameistrit, kaart ei saa osaleda aasta parima kaardi konkursil jne. Tulevikus võiks mõelda näiteks klubidele EOL võistluste korraldamis keeld 2 aastaks, EOL voliniku sertifikaadi peadamine 1-2 aastaks, olla EOL korraldatavate võistluste kaartide autor ja rajameister 2 aasta jooksul.  

Kui foorumisse asjaosaliste vastuseid ei saadeta, siis peaks alaliit sügisel toimuvaks  üldkoguks  klubidele toimunu kohta selgitust andma. Võistluse hea korraldustava eest vastutab alaliit. Markus võiks seda nüüd teha kuna on EOL ametnikuna asjga kursis.

Meeldetuletuseks, et Nelijärve üldkogul Markus oli Sixteni tankist ja ka siis oli teemaks OK Võru EMV (Rõuge) ebakorrektne korraldamine lisaks veel  võistlusreeglite rikkumised. Sama aasta üldkogul suutis Sixten meile mesimagusat juttu rääkida, leida vabandusi, olles samal ajal EOL juhatuse esimees ja Eesti MV korraldava OK Võru juhatuse esimees.
  
Raivo Rõõm
Logitud
Metsatöll

Väljas Väljas

Postitusi: 20


Vaata profiili
« 21. detsember 2018, 18:14:43 »

On jõuluaeg,on andmise aeg ja on kingituste jagamise aeg.Selle aasta kingitused on seotud Kytiorus toimunuga.Ja kingitused on järgmistele inimestele.Palume siia M.Orase,kes saab minult vana 1997.a K.Kalmu joonistatud Kytioru kaardi.Palume ka EOL-i presidendiM.Mälbergi,kes saab kingituseks  "mustad kilekotid" rahavedudeks  ämma kapist EOL-i.Ja kõige kallima kingituse"roostes PANG" saab OK Võru direktor sots.kom.dem. S.Sild kehva rajameistritöö eest EMV-l.  Kingitused jagatud ja kõigile häid pyhi.
Logitud
Leheküljed: [1] Üles Trüki 
« eelmine järgmine »
Mine:  

Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Lehekülje loomiseks kulus 0.035 sekundit, tehti 19 päringut.
Amber design by Bloc | XHTML | CSS