EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
21. oktoober 2019, 06:11:01
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 380 postitust 2 793 teemal 795 liikmelt
Värskeim liige: Esta
+  Orienteerujate foorum
|-+  Avalikud jututoad
| |-+  Päevakud (Moderaator: Tarmo Klaar)
| | |-+  Tallinna neljapäevak 29. aprillil Pirital
0 liiget ja 1 külaline vaatavad seda teemat. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] Alla Trüki
Teema: Tallinna neljapäevak 29. aprillil Pirital  (Loetud 3869 korda)
triina
IT toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 29. aprill 2010, 23:05:01 »

... on nüüd toimunud ja tulemused on nähtavad aadressil:

http://www.ton.ee/tulemused/2010
Logitud
Uve
Administraator

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 30. aprill 2010, 06:40:16 »

Rajajoonistamine:

http://www.kape.ee/gadget/cgi-bin/reitti.cgi?act=map&id=203
Logitud
urein
Päevakute toimkond

Väljas Väljas

Vaata profiili
« 30. aprill 2010, 12:20:58 »

Tere.
Mul oli heameel näha, et vaatamata kehvale ilmale ja olematule reklaamile siiski osalejaid oli. Ja isegi KP-d olid vist õigete numbritega ja õigetes kohtades, vähemalt minuni pole nurinat jõudnud. Kellel oli KP ühes värskelt kaevatud augus, siis pean täpsustuseks ütlema, et mina seda küll teie jaoks ei kaevanud. Kui käisin punktikohti vaatamas, siis lihtsalt mõtlesin, et siin võiks kp olla ja kui läksin punkte maha panema, oligi sinna auk tekkinud! Ise olin pimedas rada maha võttes  nende aukude leidmisega päris hädas. Siinkohas tahaks tänada ühte tundmatut, kes oli kp 31 juures kõrgele puu külge helkurriba kinnitanud ja mu nõrgapoolne taskulambi valgusvihk leidis selle juhuslikult üles ja vähendas mu tiirutamist augu lähikonnas.
Rajajoonistajaid on küll vähe olnud, aga ka nende läbitud teekondi on rajameistrina huvitav vaadata.
Üks väike märkus. Tahaks autoga tulijate südametunnistusele koputada, et tegutsege vastavalt meie poolt infosse kirjutatud ja ametisse seatud parkimiskorraldajate näpunäidetele ja ärge hakake temaga (nendega) vaidlema või tahtma kõike täpselt teada saada. Sest teid on vähemalt 250-300 ja igaühele ei jõua pikalt seletada miks just nii, aga mitte teisiti. Kui on öeldud, et siia parkida ei saa, siis ei saa. Põhjused võivad olla väga erinevad, mida teie ei tea ja mida ei peagi teadma. Kui osaleda tahate, peate korraldajate suunamistele alluma ja mitte teiste aega viitma, sest kuni teie hoiate teed kinni, peavad ka järgmised tulijad ootama. Ja kui te siiski sinna trügite, kuhu te ise tahate, võib see meile kujuneda viimaseks korraks selles kohas korraldada.
Ja finiśis öelge pulka auku pistes oma eesnimi ja võistlusklass, milles seekord osalesite, siis läheb mahalugemine rutem ja hoiate enda seljataga seisjate aega kokku.
Peatse kohtumiseni järgmisel neljapäeval Viimsi poolsaarel, Lubja külas. Seal tuleb autoga tulijatel 10 eek-u parkimistasu tasuda.
Rein Unt, OK TON
Logitud
Leheküljed: [1] Üles Trüki 
« eelmine järgmine »
Mine: