52. Jüriööjooks 23.04.2011
Jüriöö jooks 23.04.2011 Keila (Eduard Pukkonen)
HARRASTAJA 
PÕHIRADA 
Indeks

HARRASTAJA
1. 7720 .. 7750m 20 KP ; 2. 5410 m 15 KP ; 3. 6860 .. 6890m 18 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus   AlamKl.
 1. 60  Mercury 4                      Mercury         EST 03:05.04         
      1 Arvo Ambel                     00:56.03[  1]  
      2 Heidi Prits                    01:00.38[  5]   01:56.41(  2)
      3 Viljar Vainol                  01:08.23[  2]   03:05.04(  1)
 2. 61  Rämmannid                                      EST 03:05.11         
      1 Andrus Rämmann                 01:02.41[  2]  
      2 Krista Rämmann                 00:49.41[  1]   01:52.22(  1)
      3 Anneli Rämmann                 01:12.49[  4]   03:05.11(  2)
 3. 63  Lennubaas                                      EST 03:08.46         
      1 Eero Säde                      01:09.07[  4]  
      2 Katrin Birk                    00:57.52[  3]   02:06.59(  4)
      3 Rain Muru                      01:01.47[  1]   03:08.46(  3)
 4. 71  LSF PT ja sõbrad III           LSF PT          EST 03:16.13         
      1 Mart Ostra                     01:04.24[  3]  
      2 Maris Roosipuu                 00:53.10[  2]   01:57.34(  3)
      3 Aivar Meindok                  01:18.39[  5]   03:16.13(  4)
 5. 69  TutiVaps                       TutiVaps        EST 03:55.52         
      1 Tõnu Arvisto                   01:23.27[  7]  
      2 Stina Romanovska               01:11.03[  7]   02:34.30(  6)
      3 Aivar Liivrand                 01:21.22[  6]   03:55.52(  5)
 6. 70  OK West 5                      West            EST 03:58.38         
      1 Tomi-Andre Piirmets            01:23.32[  8]  
      2 Regina Helena LõppElmeste      01:22.47[ 10]   02:46.19(  8)
      3 Vaiko Vare                     01:12.19[  3]   03:58.38(  6)
 7. 67  Koop/Ääsmäe                    Koop            EST 04:01.03         
      1 Ivo Miller                     01:11.18[  6]  
      2 Heleri Kirss                   01:01.10[  6]   02:12.28(  5)
      3 Peeter Tubli                   01:48.35[  9]   04:01.03(  7)
 8. 68  Orvand III                     Orvand          EST 04:16.43         
      1 Paul Aug                       01:09.13[  5]  
      2 Anne Pesti                     01:30.50[ 11]   02:40.03(  7)
      3 Tiit Olju                      01:36.40[  8]   04:16.43(  8)
 9. 65  Hooler                         Hooler          EST 04:22.09         
      1 Tiit Ploompuu                  01:29.26[  9]  
      2 Malle Viilma                   01:17.03[  9]   02:46.29(  9)
      3 Jaak Evert                     01:35.40[  7]   04:22.09(  9)
    66  JK Hermes                      JK Hermes       EST Katk             
      1 Arvo Soosalu                   02:46.24[ 11]  
      2 Anneli Aas                     00:58.53[  4]   03:45.17( 11)
      3 Jaan Vehlmann                  Katk            Katk
    62  Figarosiin_puuseal                             EST Tühist           
      1 Urmas Aarna                    02:02.50[ 10]  
      2 Margit Aarna                   01:39.55[ 12]   03:42.45( 10)
      3 Hardi Selg                     KP puudu        Tühist
    64  Kuklased                                       EST Tühist           
      1 Jüri Püssim                    KP puudu       
      2 Helerii Kalev                  01:16.08[  8]   Tühist
      3 Anton Roolaid                  KP puudu        Tühist
    72  reserv harrastajad                                 EiStart          
      1                                EiStart        
      2                                EiStart         EiStart
      3                                EiStart         EiStart
PÕHIRADA
1. 7720 .. 7750m 20 KP ; 2. 5410 m 15 KP ; 3. 6820 .. 6890m 18 KP ; 4. 5410 m 15 KP ; 5. 7670 .. 7730m 20 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus   AlamKl.
 1. 1   Saue Tammed I                  Tammed          EST 03:23.16         
      1 Erik Aibast                    00:47.55[  7]  
      2 Viivi-Anne Soots               00:35.39[  2]   01:23.34(  2)
      3 Erkki Aadli                    00:40.49[  2]   02:04.23(  2)
      4 Kirti Rebane                   00:34.11[  1]   02:38.34(  1)
      5 Peeter Pihl                    00:44.42[  2]   03:23.16(  1)
 2. 4   Ilves I                        Ilves           EST 03:45.47         
      1 Tauno Tiirats                  00:45.50[  4]  
      2 Kaia Kivikas                   00:42.39[  9]   01:28.29(  6)
      3 Kenny Kivikas                  00:42.06[  4]   02:10.35(  4)
      4 Hannula-Katrin Pandis          00:51.39[ 23]   03:02.14(  5)
      5 Kristo Heinmann                00:43.33[  1]   03:45.47(  2)
 3. 2   Võru I                         Võru            EST 03:47.32         
      1 Jaagup Truusalu                00:45.16[  2]  
      2 Eleri Hirv                     00:40.20[  5]   01:25.36(  4)
      3 Markus Puusepp                 00:41.14[  3]   02:06.50(  3)
      4 Kerstin Uiboupin               00:47.02[ 11]   02:53.52(  3)
      5 Kaur Kase                      00:53.40[  7]   03:47.32(  3)
 4. 7   OK Põlva Kobras I              Kobras          EST 03:47.34         
      1 Raido Mitt                     00:45.12[  1]  
      2 Annika Rihma                   00:38.14[  3]   01:23.26(  1)
      3 Silver Eensaar                 00:40.44[  1]   02:04.10(  1)
      4 Maret Vaher                    00:49.07[ 16]   02:53.17(  2)
      5 Rene Post                      00:54.17[  8]   03:47.34(  4)
 5. 11  Peko I                         Peko            EST 03:47.36         
      1 Tiit Toomas                    00:55.40[ 21]  
      2 Kaisa Raudkepp                 00:43.32[ 12]   01:39.12( 17)
      3 Randy Korb                     00:44.55[  7]   02:24.07(  9)
      4 Anu Akerman                    00:35.48[  3]   02:59.55(  4)
      5 Anders Akerman                 00:47.41[  4]   03:47.36(  5)
 6. 5   Ilves II                       Ilves           EST 03:57.49         
      1 Tarvo Klaasimäe                00:48.43[  8]  
      2 Elo Saue                       00:39.15[  4]   01:27.58(  5)
      3 Mati Tiit                      00:43.26[  5]   02:11.24(  5)
      4 Agnes Vask                     00:53.16[ 29]   03:04.40(  7)
      5 Alar Abram                     00:53.09[  6]   03:57.49(  6)
 7. 42  Orvand NewBalance Team         Orvand          EST 03:58.04         
      1 Lauri Tammemäe                 00:47.40[  6]  
      2 Mariann Sulg                   00:44.03[ 16]   01:31.43(  8)
      3 Tenno Alamaa                   01:05.33[ 25]   02:37.16( 17)
      4 Piibe Tammemäe                 00:34.22[  2]   03:11.38( 13)
      5 Timmo Tammemäe                 00:46.26[  3]   03:58.04(  7)
 8. 3   JOKA I                         JOKA            EST 04:03.08         
      1 Jaan Tarmak                    00:55.05[ 15]  
      2 Evely Kaasiku                  00:42.33[  8]   01:37.38( 12)
      3 Tiit Tähnas                    00:51.38[ 14]   02:29.16( 14)
      4 Sigrid Ruul                    00:37.41[  5]   03:06.57(  9)
      5 Kristjan Trossmann             00:56.11[  9]   04:03.08(  8)
 9. 6   Kape I                                         EST 04:04.53         
      1 Ott Rakkaselg                  00:54.44[ 13]  
      2 Marili Zimmermann              00:44.00[ 14]   01:38.44( 15)
      3 Lauri Lahtmäe                  00:46.20[  8]   02:25.04( 12)
      4 Merike Vanjuk                  00:37.13[  4]   03:02.17(  6)
      5 Armo Hiie                      01:02.36[ 24]   04:04.53(  9)
10. 43  Rakvere OK                     Rakv            EST 04:11.54         
      1 Priit Randman                  00:49.25[  9]  
      2 Marta Olvet                    00:48.27[ 25]   01:37.52( 13)
      3 Asso Kesaväli                  00:47.02[  9]   02:24.54( 10)
      4 Jaana Olvet                    00:53.53[ 30]   03:18.47( 16)
      5 Tõnis Laugesaar                00:53.07[  5]   04:11.54( 10)
11. 9   Võru II                        Võru            EST 04:13.17         
      1 Jüri Joonas                    00:55.05[ 15]  
      2 Dace Buža                      00:43.33[ 13]   01:38.38( 14)
      3 Tõnis Uiboupin                 00:50.48[ 13]   02:29.26( 15)
      4 Vieda Lusa                     00:45.11[  7]   03:14.37( 14)
      5 Jonatan Karjus                 00:58.40[ 11]   04:13.17( 11)
12. 8   SRD - I                        SRD             EST 04:13.19         
      1 Aleksandr Shved                00:46.37[  5]  
      2 Kerda Timmusk                  00:45.12[ 18]   01:31.49(  9)
      3 Sergei Rjabõshkin              00:48.17[ 11]   02:20.06(  7)
      4 Alina Kramarenko               00:50.12[ 20]   03:10.18( 12)
      5 Dmitri Shved                   01:03.01[ 26]   04:13.19( 12)
13. 13  JOKA II                        JOKA            EST 04:14.08         
      1 Toomas Marrandi                00:55.17[ 17]  
      2 Kadi-Liis Minn                 00:45.28[ 19]   01:40.45( 18)
      3 Margus Marrandi                00:44.14[  6]   02:24.59( 11)
      4 Helle Hallik                   00:50.10[ 19]   03:15.09( 15)
      5 Tiit Poopuu                    00:58.59[ 12]   04:14.08( 13)
14. 10  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 04:21.44         
      1 Alar Assor                     00:49.31[ 10]  
      2 Ly Trei                        00:42.21[  7]   01:31.52( 10)
      3 Ilo Suurmets                   00:59.23[ 20]   02:31.15( 16)
      4 Adele Puusalu                  00:48.49[ 14]   03:20.04( 17)
      5 Kaarel Kork                    01:01.40[ 20]   04:21.44( 14)
15. 36  Mercury 2                      Mercury         EST 04:22.54         
      1 Margus Klementsov              00:54.45[ 14]  
      2 Anneli Ambel                   00:44.01[ 15]   01:38.46( 16)
      3 Mati Korrol                    00:47.11[ 10]   02:25.57( 13)
      4 Ingrid Vehlmann                00:43.50[  6]   03:09.47( 11)
      5 Andres Karilaid                01:13.07[ 32]   04:22.54( 15)
16. 47  Saue Tammed II                 Tammed          EST 04:25.28         
      1 Lauri Malsroos                 00:45.48[  3]  
      2 Edith Madalik                  00:42.45[ 10]   01:28.33(  7)
      3 Risto Kiilberg                 00:48.19[ 12]   02:16.52(  6)
      4 Anneli Orav                    00:49.25[ 18]   03:06.17(  8)
      5 Taavi Kala                     01:19.11[ 38]   04:25.28( 16)
17. 31  Ilves V                        Ilves           EST 04:25.58         
      1 Petri Forsman                  00:50.28[ 12]  
      2 Grete Gutmann                  00:34.21[  1]   01:24.49(  3)
      3 Ott-Kaarel Kalm                00:58.20[ 18]   02:23.09(  8)
      4 Nele Taba                      00:45.48[ 10]   03:08.57( 10)
      5 Mati Sarap                     01:17.01[ 36]   04:25.58( 17)
18. 45  Peko III                       Peko            EST 04:47.34  1.VET  
      1 Rein Zaitsev                   00:59.29[ 29]  
      2 Epp Käpa                       00:48.12[ 24]   01:47.41( 29)
      3 Toivo Toomas                   01:06.35[ 28]   02:54.16( 22)
      4 Ingrit Kala                    00:51.57[ 24]   03:46.13( 20)
      5 Raul Kudre                     01:01.21[ 19]   04:47.34( 18)
19. 16  TON 1                          TON             EST 04:47.41  2.VET  
      1 Raivo Laanemets                00:57.37[ 26]  
      2 Merike Paapson                 00:48.39[ 26]   01:46.16( 22)
      3 Rein Unt                       01:05.35[ 26]   02:51.51( 21)
      4 Signe Raidmets                 00:53.07[ 28]   03:44.58( 18)
      5 Raul Hindov                    01:02.43[ 25]   04:47.41( 19)
20. 12  Peko II                        Peko            EST 04:50.04  1.JUN  
      1 Reigo Teervalt                 01:02.28[ 35]  
      2 Piret Pärnik                   00:54.47[ 36]   01:57.15( 33)
      3 Rainer Parve                   01:06.51[ 30]   03:04.06( 31)
      4 Daisy Kudre                    00:47.28[ 12]   03:51.34( 30)
      5 Kristjan Linnus                00:58.30[ 10]   04:50.04( 20)
21. 28  OK Põlva Kobras III            Kobras          EST 04:50.04         
      1 Olavi Ottas                    00:55.51[ 23]  
      2 Madli-Johanna Maidla           00:50.24[ 30]   01:46.15( 21)
      3 Keio Hämäläinen                01:11.12[ 40]   02:57.27( 28)
      4 Kristiine Aluvee               00:50.48[ 21]   03:48.15( 23)
      5 Kaspar Kork                    01:01.49[ 22]   04:50.04( 20)
22. 22  Võru III                       Võru            EST 04:50.11         
      1 Tanel Taal                     00:55.21[ 18]  
      2 Airi Alnek                     00:52.52[ 35]   01:48.13( 30)
      3 Alo Ansmann                    01:02.57[ 24]   02:51.10( 20)
      4 Ede Pähn                       00:59.26[ 35]   03:50.36( 28)
      5 Tarmo Siimsaare                00:59.35[ 13]   04:50.11( 22)
23. 33  Mercury 1                      Mercury         EST 04:50.15  3.VET  
      1 Priit Överus                   00:59.43[ 32]  
      2 Riina Laev                     00:47.46[ 21]   01:47.29( 28)
      3 Urmas Laev                     01:09.39[ 33]   02:57.08( 24)
      4 Aari Talver                    00:52.19[ 26]   03:49.27( 26)
      5 Andres Talver                  01:00.48[ 18]   04:50.15( 23)
24. 18  LSF PT                         LSF PT          EST 04:57.58         
      1 Peep Otstavel                  00:55.43[ 22]  
      2 Kadri Limberg                  00:47.15[ 20]   01:42.58( 20)
      3 Arthur Raichmann               01:06.41[ 29]   02:49.39( 19)
      4 Veste Kivipalu                 01:00.59[ 37]   03:50.38( 29)
      5 Lauri Olli                     01:07.20[ 28]   04:57.58( 24)
25. 14  Kape II                        Kape            EST 05:00.40  4.VET  
      1 Ilmar Kink                     00:55.38[ 20]  
      2 Elin Ilves                     00:51.43[ 33]   01:47.21( 24)
      3 Tõnu Ilves                     01:09.59[ 37]   02:57.20( 27)
      4 Jana Kink                      00:48.51[ 15]   03:46.11( 19)
      5 Neeme Loorits                  01:14.29[ 34]   05:00.40( 25)
26. 32  JOKA Masters I                 JOKA            EST 05:01.41  5.VET  
      1 Raul Laas                      01:11.54[ 47]  
      2 Kersti Ehala                   00:50.17[ 29]   02:02.11( 36)
      3 Argo Loo                       00:57.38[ 16]   02:59.49( 29)
      4 Pilvi-Heli Vettik              00:48.25[ 13]   03:48.14( 22)
      5 Andres Minn                    01:13.27[ 33]   05:01.41( 26)
27. 37  Võru Noored                    Võru            EST 05:03.04  2.JUN  
      1 Kevin Koskinen                 01:02.28[ 35]  
      2 Marianne Haug                  00:49.51[ 28]   01:52.19( 31)
      3 Anti Sõukand                   01:10.48[ 39]   03:03.07( 30)
      4 Laura Joonas                   00:45.13[  8]   03:48.20( 24)
      5 Janek Piirisild                01:14.44[ 35]   05:03.04( 27)
28. 44  Orvand II                      Orvand          EST 05:07.51         
      1 Rein Rooni                     00:58.28[ 27]  
      2 Triinu Rooni                   00:48.08[ 23]   01:46.36( 23)
      3 Urmas Tammemäe                 01:00.42[ 22]   02:47.18( 18)
      4 Ilme Roosi                     01:02.11[ 39]   03:49.29( 27)
      5 Ülo Viru                       01:18.22[ 37]   05:07.51( 28)
29. 24  OK West 3                      West            EST 05:09.19         
      1 Hendri Parrol                  01:02.35[ 37]  
      2 Siiri Rist                     00:44.46[ 17]   01:47.21( 24)
      3 Kristjan Pahk                  01:09.40[ 34]   02:57.01( 23)
      4 Heidi Sild                     00:49.13[ 17]   03:46.14( 21)
      5 Henry Olde                     01:23.05[ 43]   05:09.19( 29)
30. 39  LSF PT ja sõbrad II            LSF PT          EST 05:14.51         
      1 Margus Andresson               01:08.50[ 41]  
      2 Külli Tõnus                    01:06.07[ 44]   02:14.57( 47)
      3 Allar Kivil                    00:58.25[ 19]   03:13.22( 36)
      4 Meeli Kerem                    01:00.46[ 36]   04:14.08( 36)
      5 Reigo Lehtla                   01:00.43[ 17]   05:14.51( 30)
31. 48  SRD - II                       SRD             EST 05:16.03         
      1 Deniss Shved                   00:59.44[ 33]  
      2 Tais Vakrõõm                   00:56.39[ 38]   01:56.23( 32)
      3 Vadim Shved                    01:19.40[ 44]   03:16.03( 42)
      4 Ella Shved                     00:59.22[ 34]   04:15.25( 39)
      5 Sergei Shirokov                01:00.38[ 16]   05:16.03( 31)
32. 52  Võru veteranid                 Võru            EST 05:17.32  6.VET  
      1 Andy Karjus                    01:12.21[ 48]  
      2 Erika Joonas                   00:50.37[ 31]   02:02.58( 37)
      3 Eero Joonas                    01:12.15[ 42]   03:15.13( 39)
      4 Kaie Konsap                    00:59.00[ 33]   04:14.13( 38)
      5 Sixten Sild                    01:03.19[ 27]   05:17.32( 32)
33. 20  Ilves III                      Ilves           EST 05:29.10         
      1 Arno Ruusalepp                 01:01.54[ 34]  
      2 Meelike Pandis                 01:09.21[ 47]   02:11.15( 44)
      3 Taivo Daub                     01:02.04[ 23]   03:13.19( 35)
      4 Tiina Lind                     01:04.31[ 40]   04:17.50( 41)
      5 Tarmo Klaar                    01:11.20[ 31]   05:29.10( 33)
34. 21  OKAS                           Okas            EST 05:30.37         
      1 Tarvi Viik                     01:08.45[ 40]  
      2 Maarika Leht                   00:58.39[ 41]   02:07.24( 39)
      3 Peep Aedviir                   01:08.01[ 32]   03:15.25( 40)
      4 Erika Raudsepp                 01:14.39[ 44]   04:30.04( 42)
      5 Aivar Leht                     01:00.33[ 14]   05:30.37( 34)
35. 27  OK West 4                      West            EST 05:31.43         
      1 Sander Blehner                 01:09.33[ 44]  
      2 Anne-Ly Viikmaa                00:55.34[ 37]   02:05.07( 38)
      3 Indrek Viikmaa                 01:10.44[ 38]   03:15.51( 41)
      4 Margit Blehner                 00:54.31[ 31]   04:10.22( 33)
      5 Toomas Teekel                  01:21.21[ 40]   05:31.43( 35)
36. 29  Hiiumaa OK                     HOK             EST 05:34.44  7.VET  
      1 Toomas Mast                    00:55.23[ 19]  
      2 Helen Mast                     00:52.03[ 34]   01:47.26( 27)
      3 Kalju Tammeveski               01:09.47[ 36]   02:57.13( 26)
      4 Anu Saue                       01:16.59[ 45]   04:14.12( 37)
      5 Toivo Saue                     01:20.32[ 39]   05:34.44( 36)
37. 50  TAOK                           TAOK            EST 05:35.11  8.VET  
      1 Andres Palk                    01:12.37[ 49]  
      2 Lea Leppik                     00:58.25[ 40]   02:11.02( 42)
      3 Sulev Kuiv                     00:59.26[ 21]   03:10.28( 34)
      4 Marika Kirsspuu                01:02.02[ 38]   04:12.30( 34)
      5 Lauri Leppik                   01:22.41[ 41]   05:35.11( 37)
38. 35  OK Põlva Kobras IV             Kobras          EST 05:48.28  9.VET  
      1 Antti Roose                    00:59.37[ 30]  
      2 Saima Värton                   01:13.20[ 50]   02:12.57( 45)
      3 Ahti Bleive                    01:26.20[ 46]   03:39.17( 46)
      4 Marje Tobreluts                01:07.15[ 42]   04:46.32( 45)
      5 Toomas Tarve                   01:01.56[ 23]   05:48.28( 38)
39. 34  JOKA Masters II                JOKA            EST 05:50.32  10.VET 
      1 Gert Saamann                   01:09.21[ 43]  
      2 Siiri Poopuu                   00:48.02[ 22]   01:57.23( 34)
      3 Paul Poopuu                    01:07.12[ 31]   03:04.35( 32)
      4 Rita Ojala                     01:08.42[ 43]   04:13.17( 35)
      5 Allan Anniste                  01:37.15[ 44]   05:50.32( 39)
40. 30  Bona Fide                      Bona Fide       EST 05:53.14         
      1 Martti Kuldma                  01:02.50[ 38]  
      2 Maari Idnurm                   01:07.53[ 45]   02:10.43( 40)
      3 Mairolt Kakko                  00:58.10[ 17]   03:08.53( 33)
      4 Maila Moor                     01:21.29[ 47]   04:30.22( 43)
      5 Heiki Savitsch                 01:22.52[ 42]   05:53.14( 40)
41. 17  OK West 2                      West            EST 05:53.31  3.JUN  
      1 Veiko Vinkel                   00:59.00[ 28]  
      2 Kerly Kodasma                  01:11.53[ 49]   02:10.53( 41)
      3 Märten Henrik Pais             01:06.08[ 27]   03:17.01( 43)
      4 Kristiina Vinkel               00:52.33[ 27]   04:09.34( 32)
      5 Mattias Blehner                01:43.57[ 46]   05:53.31( 41)
42. 46  Rakvere OK                     Rakv            EST 05:58.01  11.VET 
      1 Aleksander Pritsik             00:59.37[ 30]  
      2 Anu Kilki                      01:11.30[ 48]   02:11.07( 43)
      3 Rein Kriks                     01:15.44[ 43]   03:26.51( 45)
      4 Maire Limberg                  01:21.36[ 48]   04:48.27( 46)
      5 Jaan Olvet                     01:09.34[ 30]   05:58.01( 42)
43. 15  OK West 1                      West            EST 05:59.33         
      1 Olavi Loo                      00:57.34[ 25]  
      2 Katrin Vinkel                  00:43.18[ 11]   01:40.52( 19)
      3 Peeter Kangur                  01:43.50[ 48]   03:24.42( 44)
      4 Merike Haugas                  00:50.58[ 22]   04:15.40( 40)
      5 Veljo Vask                     01:43.53[ 45]   05:59.33( 43)
44. 26  Kape III                       Kape            EST 06:03.38         
      1 Kaljo Julge                    01:11.34[ 46]  
      2 Margret Zimmermann             00:49.39[ 27]   02:01.13( 35)
      3 Heini Tammik                   01:12.10[ 41]   03:13.23( 37)
      4 Maret Lind                     00:55.20[ 32]   04:08.43( 31)
      5 Priit Truusalu                 01:54.55[ 47]   06:03.38( 44)
45. 23  LSF PT ja sõbrad I             LSF PT          EST 06:12.52         
      1 Kaupo Voormansik               01:08.42[ 39]  
      2 Triin Vanem                    01:08.28[ 46]   02:17.10( 48)
      3 Mait Tõnisson                  00:57.22[ 15]   03:14.32( 38)
      4 Aljona Karloseva               01:56.35[ 51]   05:11.07( 47)
      5 Rünno Sulg                     01:01.45[ 21]   06:12.52( 45)
46. 49  Saue Tammed III                Tammed          EST 06:24.07         
      1 Andres Aro                     01:27.30[ 51]  
      2 Marlen Vaiksalu                01:02.11[ 42]   02:29.41( 50)
      3 Erkki Liiv                     01:26.11[ 45]   03:55.52( 48)
      4 Merle Peterson                 01:20.36[ 46]   05:16.28( 48)
      5 Kaimo Käärmann-Liive           01:07.39[ 29]   06:24.07( 46)
    25  JOKA III                       JOKA            EST Tühist           
      1 Martin Sulg                    01:11.31[ 45]  
      2 Kristi Pellja                  01:26.44[ 51]   02:38.15( 51)
      3 Rando Marrandi                 KP puudu        Tühist
      4 Anu Pallon                     01:23.12[ 49]   Tühist
      5 Martin Liidlein                01:00.35[ 15]   Tühist
    38  OK Põlva Kobras V              Kobras          EST Katk             
      1 Tõnu Sikkal                    01:23.39[ 50]  
      2 Reet Johanson                  00:56.41[ 39]   02:20.20( 49)
      3 Tõnu Loog                      01:50.58[ 49]   04:11.18( 49)
      4 Aili Laanjõe                   01:29.56[ 50]   05:41.14( 49)
      5 Martin Tõrra                   Katk            Katk
    51  TON 2                          TON             EST Tühist           
      1 Siim Valgeväli                 01:09.01[ 42]  
      2 Mare Niitsoo                   01:04.13[ 43]   02:13.14( 46)
      3 Kai Willadsen                  01:28.13[ 47]   03:41.27( 47)
      4 Triina-Britt Preden            01:04.58[ 41]   04:46.25( 44)
      5 Kai Saksman                    KP puudu        Tühist
    40  Mercury 3                      Mercury         EST Tühist           
      1 Danilo Piht                    00:55.56[ 24]  
      2 Liina Jõgisu                   00:51.28[ 32]   01:47.24( 26)
      3 Ain Pello                      01:09.45[ 35]   02:57.09( 25)
      4 Anneli Pello                   00:52.17[ 25]   03:49.26( 25)
      5 Tarmo Pöör                     KP puudu        Tühist
    19  Ilves IV                       Ilves           EST Tühist           
      1 Priit Pääslane                 00:49.35[ 11]  
      2 Triin Vask                     00:42.20[  6]   01:31.55( 11)
      3 Tiit Tali                      KP puudu        Tühist
      4 Minija Pääslane                00:45.26[  9]   Tühist
      5 Indrek Ümarik                  EiStart         Tühist
    41  MOF                            MOF                 EiStart          
      1                                EiStart        
      2                                EiStart         EiStart
      3                                EiStart         EiStart
      4                                EiStart         EiStart
      5                                EiStart         EiStart
    53  reserv                                             EiStart          
      1                                EiStart        
      2                                EiStart         EiStart
      3                                EiStart         EiStart
      4                                EiStart         EiStart
      5                                EiStart         EiStart
Tarmo Klaar (Tak-Soft) Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2011, www.tak-soft.com