Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuli 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
  1
Tallinna Pargijooksud 2020 Kadaka metsTallinna MV, sprint KitsekülaSRD SK PüsiradaPirita VelodroomEOL noortelaagerKohtla-Nõmme
2
Pärnumaa neljapäevak ValgerandTartu neljapäevak VooremägiTallinna Orienteerumisneljapäevak PadiseSaaremaa Neljapäevak-HEINARULLI ERI TriigiSRD SK PüsiradaPirita VelodroomEOL noortelaagerKohtla-Nõmme
3
SRD SK PüsiradaPirita Velodroom
4
Eesti Kaitseliidu MV PalojärveSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
5
Tallinna MV, lühirada VenemäeSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
6
Linnaorienteerumine Glehni parkSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
7
Põlva 14.Teisipäevak Palojärve lääsTallinna Teisipäevak Keila-JoaSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
8
Tallinna Pargijooksud 2020 TallinnNarva päevak - Vanalinn Narva VanalinnSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
9
Hiiumaa Neljapäevak RebastemäeTartu neljapäevak SaareTallinna Orienteerumisneljapäevak NelijärvePärnumaa neljapäevak Uulu-MetsakülaSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
10
SRD SK PüsiradaPirita Velodroom
11
Rapla-Järva-Tallinna MV Varbola
12
13
Linnaorienteerumine Pae Park
14
Tallinna Teisipäevak KaberneemePõlva 15.Teisipäevak Taevaskoja küla
15
Rapla päevak TarsiTallinna Pargijooksud 2020 Tallinn
16
Tallinna Orienteerumisneljapäevak VarbolaPärnumaa neljapäevak PiirumiSaaremaa Neljapäevak TehumardiHiiumaa Neljapäevak KaibaldiTartu neljapäevak Kirikuküla
17
18
19
20
Linnaorienteerumine Mustamäe Elamustekeskus
21
Põlva 16.Teisipäevak HatikuTallinna Teisipäevak Männiku
22
Tallinna Pargijooksud 2020 Õismäe raba
23
Tartu neljapäevak TruutaTallinna Orienteerumisneljapäevak VasalemmaPärnumaa neljapäevak JõulumäeHiiumaa Neljapäevak PuskiSaaremaa Neljapäevak Paiküla
24
Põlva järve jooks Põlva linn, järve rand
25
Eesti MV rattaorienteerumise sprint SakuEesti MV rattaorienteerumise lühirajal Saku-Saustinõmme
26
OK Orvand sprint MärjamaaEesti MV rattaorienteerumise tavarajal Keila
27
Linnaorienteerumine Botaanikaaed
28
Põlva 17.Teisipäevak PalojärveTallinna Teisipäevak Tallinnn
29
Tallinna Pargijooksud 2020 Tallinn
30
Pärnumaa neljapäevak VõisteTallinna Orienteerumisneljapäevak SaustinõmmeTartu neljapäevak SõõruHiiumaa Neljapäevak Tareste
31
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind