Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2016
Eelmine
Kuu : Aasta :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1
Tallinna Linnaorienteerumine Pirita randÜliõpilaste MM/WUOCMiskolc
2
18.Põlva teisipäevak Mustjärve-TimoÜliõpilaste MM/WUOCMiskolc
3
Tallinna MV, sprint Tallinn, MajakaÜliõpilaste MM/WUOCMiskolc
4
Tartu orienteerumisneljapäevak Tartumaa TervisespordikesPärnumaa neljapäevak ValgerandTallinna Neljapäevak NelijärveÜliõpilaste MM/WUOCMiskolc
5
6
7
Tallinna O-nädal, sprint KadriorgVeteranide MM / WMOC 2016 sprint, kval. Kadriorg
8
Tallinna O-nädal, sprint Tallinna VanalinnVeteranide MM / WMOC 2016 sprint, finaal Tallinna Vanalinn
9
10
Veteranide MM / WMOC 2016 tavarada, kval.1 KõrvemaaTallinna O-nädal, tavarada Kõrvemaa
11
Tallinna O-nädal, 100KP KõrvemaaTallinna Neljapäevak KõrvemaaPärnumaa neljapäevak VõisteVeteranide MM / WMOC 2016 tavarada, kval.2 Kõrvemaa
12
13
Veteranide MM / WMOC 2016 tavarada, finaal LäsnaTallinna O-nädal, lühirada Läsna
14
15
Tallinna Linnaorienteerumine Liiva
16
Järvamaa teisipäevak Mustla-Nõmme19.Põlva teisipäevak Kanepi-Piigandi
17
Võrumaa kolmapäevak Smiltene lähedal LätimaalRapla päevak PirguLääne-Virumaa kolmapäevak Käsmu
18
Tartu orienteerumisneljapäevak PrangliIda-Virumaa päevak PühajõeTallinna Neljapäevak MetsanurgaPärnumaa neljapäevak Valgerand
19
20
Hiiumaa 55. KV RistnaXT Suverogain Maailmameistrivõistlused Strömstad-Tarum
21
Hiiumaa 55. KVRistnaMaailmameistrivõistlusedStrömstad-Tarum
22
Tallinna Linnaorienteerumine KuristikuMaailmameistrivõistlusedStrömstad-Tarum
23
20.Põlva teisipäevak Kooraste PikkjärvMaailmameistrivõistlusedStrömstad-Tarum
24
Võrumaa kolmapäevak VagulaLääne-Virumaa kolmapäevak Miila7. Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Kiigemäe MaailmameistrivõistlusedStrömstad-Tarum
25
Tartu orienteerumisneljapäevak ViisjaaguIda-Virumaa päevak TammikuTallinna Neljapäevak KodasooPärnumaa neljapäevak PiirumiMaailmameistrivõistlusedStrömstad-Tarum
26
MaailmameistrivõistlusedStrömstad-Tarum
27
Järva-, Rapla- ja Viljandimaa MV tavarada VanaõueRogaini EM LekunberriMaailmameistrivõistlusedStrömstad-Tarum
28
29
Tallinna Linnaorienteerumine TTÜ Tehnopol
30
21.Põlva teisipäevak TaevaskojaJärvamaa teisipäevak Nõmmeküla
31
Lääne-Virumaa kolmapäevak ViitnaVõrumaa kolmapäevak Kuura8. Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa tav Kirikuküla
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind