Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2017
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1
Tallinna Linnaorienteerumine Mustamäe IIIlves-3 2017Vana-Otepää/Truuta
2
Põlva 4.Teisipäevak Lajavangu lõuna
3
Seiklushundi päevak TammeLäänemaa kolmapäevak PiirsaluVõrumaa kolmapäevak Vaskna taluLääne-Virumaa kolmapäevakud KõverjärveRapla päevak Ööbiku2.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak ARULARMK Tallinna Pargijooksud Järve terviserada
4
Ida-Virumaa päevak JõhviSaaremaa neljapäevak SaaremaaTartu neljapäevak KirikukülaHiiumaa neljapäevak Käina koolPärnumaa neljapäevak ValgerandViljandimaa päevak Karksi-NuiaTallinna Neljapäevak Kirikla
5
Balti MV rattaorienteerumises Vilnius
6
EMV lühirada MõndavereBalti MV rattaorienteerumisesVilnius
7
EMV MN21 teade MõndavereBalti MV rattaorienteerumisesVilnius
8
Tallinna Linnaorienteerumine Loomaaed
9
Järvamaa teisipäevak Aravete
10
RMK Tallinna Pargijooksud Pae parkSeiklushundi päevak Näituse3.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak PÜHAJÄRVELäänemaa kolmapäevak ParalepaLääne-Virumaa kolmapäevakud Rakvere SpordikeskusRMK 3. Valgamaa päevak/Valgamaa koolide karikas PÜHAJÄRVETartu linna MV Sprint NäituseVõrumaa kolmapäevak VällamäePunase Risti jooks Saaremaa
11
Tallinna Neljapäevak VõerdlaSaaremaa neljapäevak SaaremaaHiiumaa neljapäevak PaladePärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiTartu neljapäevak Madsa-AnnimatsiIda-Virumaa päevak Mummassaare
12
13
XT Kevadrogain
14
15
Tallinna Linnaorienteerumine Mustakivi S
16
Põlva 6.teisipäevak Mõujärve
17
RMK Tallinna Pargijooksud MerimetsaVõrumaa kolmapäevak Võru Spordikeskus4.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak; Otepää lü OTEPÄÄHarju MV valik HarjumaaLäänemaa kolmapäevak RooslepaLääne-Virumaa kolmapäevakud Koljaku
18
Tallinna Neljapäevak SoodajärvePärnumaa neljapäevak UuluSaaremaa neljapäevak SaaremaaHiiumaa neljapäevak KaibaldiIda-Virumaa päevak PähklimäeTartu neljapäevak Prangli
19
20
Balti MV VilniusLibahundi jälg 2017 kevadetapp Aegna saar
21
Balti MVVilnius
22
23
Järvamaa teisipäevak KellisaarePõlva 7.teisipäevak Karaski
24
Lääne-Virumaa kolmapäevakud TamsaluTallinna Linnaorienteerumine VanalinnVärska orienteerumisneljapäevak/ülemaailmne o-p Värska keskusÜlemaailmne orienteerumispäev EestiMK 1.ring Turu/LohjaLäänemaa kolmapäevak ValgeväljaRMK Tallinna Pargijooksud HarkuSaaremaa neljapäevak SaaremaaVõrumaa kolmapäevak/Ülemaailmne o-päev Võru Kandle aedRapla päevak JuuruViljandimaa päevak Viljandi UueveskiHiiumaa neljapäevak LaukaTartu neljapäevak Annelinn
25
Tallinna Neljapäevak PiirsaluIda-Virumaa päevak TammikuPärnumaa neljapäevak TammisteMK 1.ringTuru/Lohja
26
MK 1.ringTuru/Lohja
27
Tartu Kevad 2017 KassinurmeMK 1.ringTuru/Lohja
28
Täpsusorienteerumise võistlus Võru Kevad VõruMK 1.ringTuru/LohjaTartu Kevad 2017Kassinurme
29
Tallinna Linnaorienteerumine Järve mets
30
Põlva 8.teisipäevak Krüüdneri
31
Harju MV tavarada Harjumaa5.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak VILASKILäänemaa kolmapäevak KaasikuRMK Tallinna Pargijooksud HiiuVõrumaa kolmapäevak PalomõtsaLääne-Virumaa kolmapäevakud Võsu
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind