WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2017
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
   1
Hiiumaa neljapäevak PuskiTartu neljapäevak SaareSaaremaa neljapäevak SaaremaaTallinna Neljapäevak Mustla-NõmmePärnumaa neljapäevak Rannapark
2
RattaO MK 1.ring Zwettl
3
Tartu ÖÖRogain TartuRattaO MK 1.ringZwettl
4
RattaO MK 1.ringZwettl
5
Tallinna Linnaorienteerumine Pelguranna WRattaO MK 1.ringZwettl
6
Järva-/Viljandimaa päevak VanaõuePõlva 9.teisipäevak Kooraste Mudsina järv
7
Knockoutsprint Majaka6.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa lüh PURTSILääne-Virumaa kolmapäevakud MädaojaRMK Tallinna Pargijooksud Männi park
8
Värska orienteerumisneljapäevak NohipaloTartu neljapäevak TehvandiTallinna Neljapäevak Järvi JärvedIda-Virumaa päevak VaresmetsaHiiumaa neljapäevak TaresteSaaremaa neljapäevak SaaremaaPärnumaa neljapäevak Rannametsa
9
10
Rapla-Järva MV Raikküla
11
Tallinna MV lühirada Kõverjärve
12
Tallinna Linnaorienteerumine JärveotsaEOL noortelaager Elva
13
Võrumaa kolmapäevak Aluksne piirkond LätisPõlva 10.teisipäevak Aarna orgEOL noortelaagerElva
14
7.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak RULLIRMK Tallinna Pargijooksud SaueEOL noortelaagerElva
15
Tartu neljapäevak KaiuHiiumaa neljapäevak NõmbaTallinna Neljapäevak Männiku KrossiradaPärnumaa neljapäevak Kilingi-NõmmeEOL noortelaagerElva
16
17
18
19
Tallinna Linnaorienteerumine Liiva
20
Järvamaa teisipäevak NõmmekülaPõlva 11.teisipäevak Taevaskoja mets
21
RMK Tallinna Pargijooksud TähetorniPärnumaa neljapäevak Metsaküla
22
Tartu neljapäevak VooremäeHiiumaa neljapäevak Tahkuna
23
Jaanipäeva seiklusrännak Saaremaal Tagamõisa
24
Otepää 14H treeningrogain Otepää
25
26
Tallinna Linnaorienteerumine Rotermanni kvartal
27
Põlva 12.teisipäevak Pokumaa
28
Tallinna MV Rattaorienteerumises JõelähtmeRapla päevak Pirgu
29
Hiiumaa neljapäevak MalvasteTallinna Neljapäevak KoitjärveTartu neljapäevak UnikülaPärnumaa neljapäevak Tõstamaa
30
Noorte EM Banska Bystricaorienteerumise MM / WOC 2017 Tartu
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind