WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuli 2017
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
Estonian Orienteering Week Tartuorienteerumise MM / WOC 2017 TartuNoorte EMBanska Bystrica
2
orienteerumise MM / WOC 2017 ViljandiNoorte EMBanska BystricaEstonian Orienteering WeekTartu
3
orienteerumise MM / WOC 2017 Orienteerumispäevak Tartus ToomemäeTallinna Linnaorienteerumine Pelguranna SEstonian Orienteering WeekTartu
4
orienteerumise MM / WOC 2017 RõugeEstonian Orienteering WeekTartu
5
orienteerumise MM / WOC 2017 Orienteerumispäevak Tartus vol.2 ToomemäeRMK Tallinna Pargijooksud MaarduEstonian Orienteering WeekTartu
6
Hiiumaa neljapäevak LeemetiTallinna Neljapäevak RuuPärnumaa neljapäevak Uuluorienteerumise MM / WOC 2017 VitipaluEstonian Orienteering WeekTartu
7
orienteerumise MM / WOC 2017 VitipaluEstonian Orienteering WeekTartu
8
42. Eesti linnade suvemängud Vilaskiorienteerumise MM / WOC 2017 Eesti valdade suvemängud VinniEstonian Orienteering WeekTartu
9
10
Tallinna Linnaorienteerumine Hiiu metsJuunioride MM Tampere
11
Põlva 13.teisipäevak Erastvere metskondJuunioride MMTampere
12
RMK Tallinna Pargijooksud KohilaJuunioride MMTampere
13
Saaremaa neljapäevak SaaremaaTallinna Neljapäevak SamblapõlluTartu neljapäevak Tartumaa TSKPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiHiiumaa neljapäevak TahkunaJuunioride MMTampere
14
Juunioride MMTampere
15
BikeEst JõulumäeRattaO Eesti MV JõulumäeJuunioride MMTampere
16
RattaO Eesti MV Reiu-Raeküla
17
Tallinna Linnaorienteerumine Mustamäe IV
18
Põlva 14.teisipäevak Möksi veski
19
Üks-ühele sprint TallinnRMK Tallinna Pargijooksud Pirita Majandusgümnaasium
20
Tartu neljapäevak SõõruPärnumaa neljapäevak PiirumiSaaremaa neljapäevak TehumardiTallinna Neljapäevak KobruHiiumaa neljapäevak Lehtma
21
22
XLIV Kalevi Suvejooks Kõrvemaa
23
XLIV Kalevi SuvejooksKõrvemaa
24
Tallinna Linnaorienteerumine Pirita TOP
25
Maailma mängud/World Games WroclawPõlva 15.teisipäevak Veskimõisa
26
Rapla päevak KiriklaRMK Tallinna Pargijooksud JüriMaailma mängud/World GamesWroclaw
27
Hiiumaa neljapäevak LeemetiTartu neljapäevak PurtsiPärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Neljapäevak KõmmasteMaailma mängud/World GamesWroclaw
28
29
30
RattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MM Orleans
31
Tallinna Linnaorienteerumine Astangu asumRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind