WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2017
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
    1
2
EMV tavarada Lasila
3
EMV noorte ja veteranide teade Lasila
4
Tallinna Linnaorienteerumine TTÜ Tehnopol
5
Põlva 21.teisipäevak SimmuniiduJärvamaa teisipäevak Mädara
6
Võrumaa kolmapäevak TrummipaloLääne-Virumaa kolmapäevakud ViitnaRMK Tallinna Pargijooksud Tallinna LauluväljakLäänemaa kolmapäevak Palivere10.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak KIRIKUKÜLA
7
Tallinna Neljapäevak Vääna-JõesuuTartu neljapäevak IhasteHiiumaa neljapäevak MalvastePärnumaa neljapäevak AudruIda-Virumaa päevak Voka
8
EMV öine tavarada Ojaäärse
9
Virumaa O - jooks KäsmuJärva mängud (valik) Paide
10
11
Tallinna Linnaorienteerumine Kadriorg
12
Viljandimaa päevak Viljandi PaalalinnPõlva 22.teisipäevak Akste
13
Võrumaa kolmapäevak PuigaLäänemaa kolmapäevak RooslepaRapla päevak KehtnaLääne-Virumaa kolmapäevakud Tapa11.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak PALUVESKI
14
Pärnumaa neljapäevak ToriTartu neljapäevak ÜlejõeIda-Virumaa päevak AhtmeHiiumaa neljapäevak KaibaldiTallinna Neljapäevak LaulasmaaVärska orienteerumisneljapäevak Verhulitsa
15
16
XT Sügisrogain Põlva lahtised MV Ootsipalo
17
Viljandi Rogain ViljandiPõlva lahtised MVOotsipalo
18
Tallinna Linnaorienteerumine Uus Maailm
19
Põlva 23.teisipäevak Kiuma
20
Võrumaa kolmapäevak TabinaLääne-Virumaa kolmapäevakud VinniLäänemaa kolmapäevak KulisteSeiklushundi päevak Raadi-Kruusamäe
21
Pärnumaa neljapäevak ValgerandVärska orienteerumisneljapäevak LobotkaHiiumaa neljapäevak Kärdla
22
23
Eesti MV pikk rada KõpuSaaremaa MV ratta- ja ratsaorienteerumises Saaremaa
24
Hiiumaa 56. KV Kõpu
25
Tallinna Linnaorienteerumine Harku mets N
26
Põlva 24.teisipäevak Saarjärve
27
Võrumaa kolmapäevak VõlsiLäänemaa kolmapäevak HaapsaluSeiklushundi päevak Annelinn E
28
Pärnumaa neljapäevak Niidupark
29
MK 4. ring ŠveitsEesti Koolispordiliidu MV valik Tamsalu
30
Suunto Games ValgehobusemäeMK 4. ringŠveits
 
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind