EOL::O-Kalender
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Aprill 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
2
Tallinna Linnaorienteerumine Siili
3
4
Seiklushundi päevak VikerkaareLäänemaa kolmapäevak Lihula
5
Setomaa orienteerumispäevak Värska
6
7
Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada AndsumäeKubija Hotell-Spa auhinnavõistlus öises orientee Puiga4. Tartu Rogain Tartu
8
Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühiradaAndsumäe
9
Tallinna Linnaorienteerumine Snelli
10
Öökulli lend VäätsaPõlva 1.Teisipäevak Kiidjärve
11
Seiklushundi päevak RingteeLääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere-KõrgemäeSise-O 6.osavõistlus Lasnamäe SprodihallVõrumaa kolmapäevak KubjaLäänemaa kolmapäevak Paralepa parkmetsRapla päevak Raikküla
12
Tartu neljapäevak RaadiPärnumaa neljapäevak Rannapark
13
Põlva maakonna lahtised MV öine Saarjärve
14
XXVII Peko Kevad Obinitsa, Miku küla
15
XXVII Peko KevadObinitsa, Miku küla
16
Tallinna Linnaorienteerumine Raku
17
Põlva 2.teisipäevak SimmuniiduJärvamaa teisipäevak Türi Tolli
18
Tallinna Koolide 18.Jüriöö orienteerumisjooks TähetorniTallinna Pargijooksud Hiiu staadionTallinna MV Öine VasalemmaVõrumaa kolmapäevak TsiatsungõlmaaLäänemaa kolmapäevak Tuksi külaLääne-Virumaa kolmapäevak KadrinaSeiklushundi päevak Ujula1.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Kirikuküla
19
Pärnumaa neljapäevak NiiduparkTartu neljapäevak TuigoTallinna Neljapäevak MännikuSetomaa orienteerumispäevak Obinitsa
20
21
59. Jüriööjooks Tartu
22
EOLi kevadine üldkogu Tartu
23
Tallinna Linnaorienteerumine Harku mets N
24
Põlva 3.teisipäevak Koorvere
25
Lääne-Virumaa kolmapäevak MõndavereLäänemaa kolmapäevak Palivere Võrumaa kolmapäevak PikakannuSeiklushundi päevak Sanatooriumi park2.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Meegaste/Arula EmaläteTallinna Pargijooksud Mustamäe
26
Pärnumaa neljapäevak AudruRMK Hiiumaa neljapäevak EV100 PalukülaTartu neljapäevak VooremäeTallinna Neljapäevak Rohuneeme
27
Saaremaa Päevak (reedel, öine) LeisiTäpsusO EM Bratislava
28
Jüripäeva seiklusrännak TäpsusO EMBratislava
29
TäpsusO EMBratislava
30
Tallinna Linnaorienteerumine BotaanikaaedTäpsusO EMBratislava
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind