Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 4.Teisipäevak Lajavangu lääsTäpsusO EMBratislava
2
Läänemaa kolmapäevak Piirsalu külaLääne-Virumaa kolmapäevak Miila3.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak JuusaSeiklushundi päevak AparaaditehasTallinna Pargijooksud JärveVõrumaa kolmapäevak Kurgjärve
3
Pärnumaa neljapäevak ValgerandSaaremaa Neljapäevak Kuressaare TerviseparkTallinna Neljapäevak Keila-JoaHiiumaa neljapäevak EmmasteIda-Viru päevak Ahtme
4
Ilves-3 2018 Haanja-Rõuge
5
Euroopa MV TicinoIlves-3 2018Haanja-Rõuge
6
Ilves-3 2018Haanja-RõugeEuroopa MVTicino
7
Tallinna Linnaorienteerumine Mustamäe IIEuroopa MVTicino
8
Järvamaa teisipäevak JärsiPõlva 5.Teisipäevak Maarja külaEuroopa MVTicino
9
Lääne-Virumaa kolmapäevak Koljaku4.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak ArulaLäänemaa kolmapäevak RannakülaSeiklushundi päevak LillemägiVõrumaa kolmapäevak Suure Munamäe tornTallinna Pargijooksud MerimetsaTartu MV sprindis LillemägiEuroopa MVTicino
10
Tallinna Neljapäevak KodasooTartu neljapäevak AnnimatsiIda-Viru päevak MummassaarePärnumaa neljapäevak UuluHiiumaa neljapäevak KäinaSaaremaa Neljapäevak LeisiSetomaa orienteerumispäevak LutepääEuroopa MVTicino
11
Euroopa MVTicino
12
OK Orvand auhinnavõistlus sprindis TarsiXT Sport Kevadrogain Euroopa MVTicino
13
Tallinna MV lühirajal Vargamäed
14
Tallinna Linnaorienteerumine Tondiloo park
15
Põlva 6.Teisipäevak Hatiku suvilad
16
Harjumaa MV HarjumaaTallinna Pargijooksud Lillepi parkPark tour of MTBO Tallinn LillepiValgamaa koolide karikavõistlus MadsaNarva kolmapäevakud Riigiküla, Narva5.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak MadsaVõrumaa kolmapäevak Võru Kandle aedLäänemaa kolmapäevak KulisteLääne-Virumaa kolmapäevak Võsu
17
Hiiumaa neljapäevak MalvasteTartu neljapäevak KirikukülaIda-Viru päevak Kohtla-NõmmeTallinna Neljapäevak KuusaluSaaremaa Neljapäevak PöidePärnumaa neljapäevak Raeküla
18
19
Eesti MV lühirada Küka
20
Eesti MV MN21teade Küka
21
22
Järvamaa teisipäevak KellissaarePõlva 7.Teisipäevak Lajavangu lõuna
23
Lääne-Virumaa kolmapäevak TamsaluLäänemaa kolmapäevak KaasikuÜlemaailmne orienteerumispäev Saaremaa Kolmapäevak (ÜM O-päev) Kuressaare PiiskopilinnusRapla päevak Paluküla, RaplamaaTartu neljapäevak Elva linnVõrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna KoolViljandimaa orienteerumispäevak Karksi-NuiaTallinna Linnaorienteerumine Tallinna vanalinnHiiumaa neljapäevak Emmaste
24
Tallinna Neljapäevak Männiku KrossiradaPärnumaa neljapäevak Kilingi-NõmmeSetomaa orienteerumispäevak VärskaIda-Viru päevak Kose
25
26
Balti MV Kraslava, LätiLibahundi jälg
27
Täpsusorienteerumise võistlus Võru Kevad 2018 VõruBalti MVKraslava, Läti
28
Tallinna Linnaorienteerumine Väike-Õismäe
29
Põlva 8.Teisipäevak PalujärveMetsaorienteerumine Liiva
30
Läänemaa kolmapäevak HaapsaluHarjumaa MV HarjumaaTallinna Pargijooksud HarkuLääne-Virumaa kolmapäevak Eisma6.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak SooruPark tour of MTBO Tallinn HarkuVõrumaa kolmapäevak Palomõtsa
31
Tallinna Neljapäevak KloogarannaHiiumaa neljapäevak KaibaldiTartu neljapäevak UnikülaSaaremaa Neljapäevak Loode tammikPärnumaa neljapäevak Jõulumäe
   
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind