Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
  1
Tallinna Pargijooksud Kohila
2
Hiiumaa neljapäevak TaresteTallinna Neljapäevak AegnaTartu neljapäevak VälgiSaaremaa Neljapäevak MändjalaPärnumaa neljapäevak Kolga-Veski
3
4
Orienteerumise MM / WOC 2018 Riia/SiguldaESL 51. spordimängud KarujärveTäpsusO MM Daugavpils
5
Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
6
Tallinna Linnaorienteerumine TondiOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
7
Metsaorienteerumine Pirita randRO MM, juunioride MM, noorte EM WaldviertelSuure-Jaani päevak Suure-JaaniJärvamaa/Viljandimaa päevak Suure-JaaniJärvamaa MV sprint Suure-JaaniPõlva 18.Teisipäevak ValgesooOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
8
Narva vanalinn 08.08.2018 Narva vanalinnTallinna Pargijooksud JüriOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
9
Hiiumaa neljapäevak KaibaldiTallinna Neljapäevak KloostrimetsaSaaremaa Neljapäevak TriigiPärnumaa neljapäevak JõulumäeTartu neljapäevak AnnelinnOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
10
Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
11
XT Sport Suverogain Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
12
Järva- ja Raplamaa MV lühirada RO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
13
Tallinna Linnaorienteerumine Pelguranna N
14
Metsaorienteerumine LaulasmaaPõlva 19.Teisipäevak Palojärve põhi
15
Park tour of MTBO Tallinn MaarduTallinna MV sprint LillekülaTallinna Pargijooksud MaarduSeiklushundi päevak LillemägiVõrumaa kolmapäevak Smiltene vald Lätis
16
Pärnumaa neljapäevak RannametsaTartu neljapäevak Otepää-ApteekriTallinna Neljapäevak PikknõmmIda-Viru päevak SillamäeHiiumaa neljapäevak MalvasteSaaremaa Neljapäevak Järve
17
18
Eesti MV öine TääksiEesti MV sprint Viljandi
19
Eesti MV sprinditeade Viljandi
20
Tallinna Linnaorienteerumine Lillepi park
21
Põlva 20.Teisipäevak PiigasteMetsaorienteerumine KloostrimetsaRaplamaa/Järvamaa päevak Tarsi
22
Viljandimaa orienteerumispäevak Mustla9.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak VilaskiTallinna Pargijooksud Snelli parkLääne-Virumaa kolmapäevak PukametsaVõrumaa kolmapäevak Haanja
23
Hiiumaa neljapäevak LehtmaTartu neljapäevak PäidlapaluTallinna Neljapäevak LoksaPärnumaa neljapäevak PiirumiIda-Viru päevak Ongassaare
24
25
Eesti MV tavarada KütiorgRogaini EM Beregomet
26
Eesti MV noorte/veteranide teade Kütiorg
27
Tallinna Linnaorienteerumine Järve mets
28
Põlva 21.Teisipäevak MõujärveMetsaorienteerumine Harku mets
29
Võrumaa kolmapäevak KütiorgLääne-Virumaa kolmapäevak Palmse10.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/valgamaa tav Purtsi-RebaseTallinna Pargijooksud Kadriorg
30
Tallinna Neljapäevak RebalaHiiumaa neljapäevak MalvasteTartu neljapäevak UnikülaPärnumaa neljapäevak Raeküla
31
MK 3.ring / eel-MM Østfold, Norra
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind