Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
  1
Võrumaa kolmapäevak KurgjärveParalepa päevak Paralepa parkmetsTallinna MV, lühirada PadiseMetsaorienteerumine Hiiu-JannseniISF Koolide MM orienteerumisesOtepää
2
Saaremaa Neljapäevak LeisiTallinna Neljapäevak SaustinõmmePärnumaa neljapäevak ValgerandISF Koolide MM orienteerumisesOtepää
3
Ilves-3 2019 OtepääTartu Neljapäevak PühajärveISF Koolide MM orienteerumisesOtepää
4
ISF Koolide MM orienteerumisesOtepääIlves-3 2019Otepää
5
ISF Koolide MM orienteerumisesOtepääIlves-3 2019Otepää
6
Linnaorienteerumine Järve terviserada
7
Põlva 5.Teisipäevak TilsiTallinna Orienteerumisteisipäevak Hiiu staadion
8
Kaasiku päevak Kaasiku külaRMK Tallinna Pargijooksud Glehni park2. RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak ArulaVõrumaa kolmapäevak PärlijõeMetsaorienteerumine Õismäe rabaLääne-Virumaa kolmapäevak Kadrina
9
Saaremaa Neljapäevak PöideSetomaa orienteerumispäevak TudernaTartu Neljapäevak VooremägiPärnumaa neljapäevak UuluTallinna Neljapäevak Rõõsa
10
11
XTsport Kevadrogain
12
OK Orvand sprindi AV Alu
13
Linnaorienteerumine Tondi
14
Põlva 6.Teisipäevak KadajaViljandimaa orienteerumispäevak Viljandi lossimäedTallinna Orienteerumisteisipäevak 14.05 Männiku
15
Narva kolmapäevak Tulevase, KudrukülaMetsaorienteerumine SaustinõmmeHarju MV valik HarjumaaRMK Tallinna Pargijooksud KadriorgLääne-Virumaa kolmapäevak OruveskiÜlemaailmne orienteerumispäev Võrumaa kolmapäevak Kandle aedValgevälja päevak Haapsalu, Lihula mntTallinna Koolinoorte MV Iru - Teletorni3.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa Sangaste
16
Pärnumaa neljapäevak NiiduparkSetomaa orienteerumispäevak VärskaSaaremaa Neljapäevak KuressaareTartu Neljapäevak Tartu LaululavaTallinna Neljapäevak KupuÜlemaailmne orienteerumispäev
17
Ülemaailmne orienteerumispäev
18
Eesti MV lühirajal VitipaluÜlemaailmne orienteerumispäev
19
Eesti MV-d MN21 teates VitipaluPeko orienteerumispäevak Vitipalus VitipaluÜlemaailmne orienteerumispäev
20
Linnaorienteerumine VanalinnÜlemaailmne orienteerumispäev
21
Põlva 7.Teisipäevak PalujärvTallinna Orienteerumisteisipäevak 21.05 HiiuÜlemaailmne orienteerumispäev
22
Tallinna MV teade ÜlgaseLääne-Virumaa kolmapäevak Tamsalu LaululavaMetsaorienteerumine MerimetsaRMK Tallinna Pargijooksud MustamäeKuliste päevak Kuliste aasVõrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna Kool
23
Pärnumaa neljapäevak Kilingi-NõmmeTallinna Neljapäevak KaberlaTartu Neljapäevak UnikülaSaaremaa Neljapäevak Muhu
24
25
Balti MV Rõuge
26
Balti MVRõuge
27
Linnaorienteerumine Pae park
28
Rapla-Järvamaa päevak TarsiTallinna Orienteerumisteisipäevak 28.05 JõelähtmePõlva 8.Teisipäevak Veskimõisa
29
Viljandimaa orienteerumispäevak ViiratsiVõrumaa kolmapäevak RõugeRMK Tallinna Pargijooksud Järve terviseradaLääne-Virumaa kolmapäevak PorkuniHarju MV tavarada Harjumaa4.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak SooruMetsaorienteerumine Glehni parkPiirsalu päevak Piirsalu harjutusväljak
30
Tallinna Neljapäevak Keila-JoaSaaremaa Neljapäevak VikiTartu Neljapäevak IllipaluSetomaa orienteerumispäevak KorelaPärnumaa neljapäevak Raeküla
31
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind