Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
Tallinn Sprint Weekend 2019 TallinnTartu Kevad 2019 Vehendi
2
Tallinn Sprint Weekend 2019TallinnTartu Kevad 2019Vehendi
3
Linnaorienteerumine Haabersti-Õismäe
4
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 04.06 Raudalu-KangruPõlva 9.Teisipäevak Karaski
5
RMK Tallinna Pargijooksud MännikuPanga päevak Panga külaMetsaorienteerumine NelijärveLääne-Virumaa kolmapäevak Miila
6
Tallinna Neljapäevak KodasooHiiumaa neljapäevak KausteTartu Neljapäevak KaiuPärnumaa neljapäevak Rannametsa
7
MK 1.ring Helsinki
8
Rattaorienteerumise EM WroclawSeiklushundi Viljandi ÖÖRogain ViljandiXLVI Suvejooks ÄnnijärveJärva mängud orienteerumine Türi valdMK 1.ringHelsinki
9
MK 1.ringHelsinkiRattaorienteerumise EMWroclawXLVI SuvejooksÄnnijärve
10
Linnaorienteerumine BotaanikaaedMK 1.ringHelsinkiRattaorienteerumise EMWroclaw
11
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 11.06 PääskülaPõlva 10.Teisipäevak HinoViljandimaa orienteerumispäevak TääksiJärva- ja Viljandimaa päevak TääksiMK 1.ringHelsinki
12
Metsaorienteerumine TõrrepõhjaRMK Tallinna Pargijooksud SaueLääne-Virumaa kolmapäevak PikasaareRapla päevak Raikküla5.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/ Valgamaa Meegaste-ÄiduSinimäe
13
Tallinna Neljapäevak Järvi JärvedSaaremaa Neljapäevak KandlaPärnumaa neljapäevak MetsakülaTartu Neljapäevak TõrvandiHiiumaa neljapäevak Kaibaldi
14
15
16
17
Linnaorienteerumine Loomaaed
18
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 18.06 Keila-JoaVõrumaa kolmapäevak Aluksne vald LätisPõlva 11.Teisipäevak Möksi veski
19
Tallinna MV, sprint Pae asumRMK Tallinna Pargijooksud Pae park
20
Tartu Neljapäevak Otepää-ApteekriPärnumaa neljapäevak TõstamaaHiiumaa neljapäevak TahkunaTallinna Neljapäevak Kuusalu
21
22
23
Täpsusorienteerumise MM Idanha-a-Nova
24
Täpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
25
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 25.06 SaueJärvamaa teisipäevak Mustla-NõmmePõlva 12.Teisipäevak MõujärveTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
26
RMK Tallinna Pargijooksud Pirita MajandusgümnaasiumTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
27
Noorte EM GrodnoHiiumaa neljapäevak PuskiTartu Neljapäevak VälgiPärnumaa neljapäevak AudruTallinna Neljapäevak KoitjärveTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
28
Täpsusorienteerumise MMIdanha-a-NovaNoorte EMGrodno
29
Tallinna MV rattaorienteerumises KloostrimetsaTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-NovaNoorte EMGrodno
30
Park Tour of MTBO Tallinn 2019 KloostrimetsaNoorte EMGrodno
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind