Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
   1
Tallinna Neljapäevak LoksaTallinna O-nädal Loksa / Kõrvemaa(Venemäe)Tartu Neljapäevak TehvandiSaaremaa Neljapäevak ÜruPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiHiiumaa neljapäevak KaibaldiRattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
2
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
3
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
4
Tallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
5
Linnaorienteerumine Linnahalli
6
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 06.08 Männiku PolügoonPõlva 18.Teisipäevak Sulbi veski
7
RMK Tallinna Pargijooksud MaarduMetsaorienteerumine Keila-JoaNarva sprint
8
Tallinna Neljapäevak AegnaHiiumaa neljapäevak NõmbaSaaremaa Neljapäevak KandlaTartu Neljapäevak TSKPärnumaa neljapäevak Jõulumäe
9
31.Koprakarikas Janokjärve
10
Krootuse sprint Krootuse alevik31.KoprakarikasJanokjärve
11
31.KoprakarikasJanokjärve
12
Maailmameistrivõistlused OstfoldLinnaorienteerumine Raku mets
13
Viljandimaa orienteerumispäevak VanaõueTallinna Orienteerumisteisipäevak 13.08 KloostrimetsaPõlva 19.Teisipäevak Palojärve lõunaMaailmameistrivõistlusedOstfold
14
6.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak KirikukülaRMK Tallinna Pargijooksud KadriorgVõrumaa kolmapäevak Grundzale, Smiltene valdLääne-Virumaa kolmapäevak Kõverjärve-UkuMaailmameistrivõistlusedOstfold
15
Hiiumaa neljapäevak PuskiTartu Neljapäevak KukemetsaPärnumaa neljapäevak PiirumiTallinna Neljapäevak KloostrimetsaMaailmameistrivõistlusedOstfold
16
MaailmameistrivõistlusedOstfold
17
Hiiumaa 58.Karikavõistlus Kõpu: Suurepsi-TõnupsiXTsport suverogain MaailmameistrivõistlusedOstfold
18
Hiiumaa 58.KarikavõistlusKõpu: Suurepsi-Tõnupsi
19
Linnaorienteerumine Kadrioru park
20
Põlva 20.Teisipäevak Küka
21
Rapla päevak AluRMK Tallinna Pargijooksud Snelli parkVõrumaa kolmapäevak HaanjaLääne-Virumaa kolmapäevak Palmse
22
Tallinna Neljapäevak PaldiskiTartu Neljapäevak ÜlenurmePärnumaa neljapäevak RannaparkHiiumaa neljapäevak Kaibaldi
23
24
Eesti MV sprint KuremaaEesti MV Öine Pala
25
Eesti MV sprinditeade Palamuse
26
Linnaorienteerumine Kuristiku
27
Põlva 21.Teisipäevak AksteTallinna Orienteerumisteisipäevak 27.08 KadriorgJärvamaa teisipäevak Mädara-Kellissaare
28
Viljandimaa orienteerumispäevak Abja-PaluojaRMK Tallinna Pargijooksud Pirita terviseradaLääne-Virumaa kolmapäevak Lasila7.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa OtepääVõrumaa kolmapäevak Kütiorg
29
Hiiumaa neljapäevak KõpuTallinna Neljapäevak VasalemmaTartu Neljapäevak KirikukülaPärnumaa neljapäevak RaekülaSaaremaa Neljapäevak Kihelkonna maalinn
30
31
Eesti MV tavarada Miila
 
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind