Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
Eesti MV noorte ja veteranide teade Miila
2
Linnaorienteerumine Saue
3
Põlva 22.Teisipäevak Palojärve põhiTallinna Orienteerumisteisipäevak 03.09 Raku
4
Võrumaa kolmapäevak Juba külaLääne-Virumaa kolmapäevak TapaTuksi päevak Tuksi küla
5
Tallinna Neljapäevak LaulasmaaPärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiTartu Neljapäevak Elva linnSetomaa orienteerumispäevak Kõvera
6
7
Eesti MV pikk rada Varbola
8
9
Linnaorienteerumine TalTech-Tehnopoli
10
Järvamaa teisipäevak AraveteTallinna Orienteerumisteisipäevak 10.09 MustamäePõlva 23.Teisipäevak Poka
11
8.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak PurtsiVõrumaa kolmapäevak PuigaPullapää päevak Pullapää raketibaasViljandimaa orienteerumispäevak HuntauguNarva-Jõesuu Lääne-Virumaa kolmapäevak Viitna
12
Pärnumaa neljapäevak ToriTartu Neljapäevak UnikülaTallinna Neljapäevak Vabaõhumuuseum
13
14
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in Estonia VitipaluPeko orienteerumispäevak Vitipalus Vitipalu (Elva)
15
Peko orienteerumispäevak Vitipalus Vitipalu (Elva)Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in EstoniaVitipalu
16
Linnaorienteerumine Karjamaa
17
Põlva 24.Teisipäevak ValgesooTallinna Orienteerumisteisipäevak 17.09 Harku-Tähetorni
18
Palivere päevak Palivere alevRapla päevak Rapla Vesiroosi KoolMetsaorienteerumine Lillepi-RummuVõrumaa kolmapäevak Vana-VastseliinaLääne-Virumaa kolmapäevak Käsmu
19
Tartu Neljapäevak Tartu kesklinnPärnumaa neljapäevak LavassaareSetomaa orienteerumispäevak Verhulitsa
20
21
XTsport Sügisrogain Virumaa O - jooks Pukametsa S
22
Seiklushundi Sügisene rogain Paganamaa
23
Linnaorienteerumine Pae
24
Põlva 25.Teisipäevak Salamaa
25
Metsaorienteerumine Harku metsViljandimaa orienteerumispäevak MustlaLääne-Virumaa kolmapäevak SõmeruHaapsalu päevak Haapsalu vanalinnVõrumaa kolmapäevak Parksepa
26
Saaremaa Neljapäevak, HEINARULLI eri LeisiPärnumaa neljapäevak UuluMK 3. ring Šveits
27
Junior European Cup ArdecheEesti Koolispordi Liidu MV valik KanepiMK 3. ringŠveits
28
Põlva maakonna lahtised MV tavarada RosmaMK 3. ringŠveitsJunior European CupArdeche
29
Põlva maakonna lahtised MV teade RosmaLäänemaa meistrivõistlused NõvaLäänemaa meistrivõistlused NõvaMK 3. ringŠveitsJunior European CupArdeche
30
Linnaorienteerumine Sääse
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind