Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
Eesti MV noorte ja veteranide teade Miila
2
Linnaorienteerumine Saue
3
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 03.09 RakuPõlva 22.Teisipäevak Palojärve põhi
4
Tuksi päevak Tuksi külaVõrumaa kolmapäevak Juba külaLääne-Virumaa kolmapäevak Tapa
5
Tallinna Neljapäevak LaulasmaaSetomaa orienteerumispäevak KõveraPärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiTartu Neljapäevak Elva linn
6
7
Eesti MV pikk rada Varbola
8
9
Linnaorienteerumine TalTech-Tehnopoli
10
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 10.09 MustamäePõlva 23.Teisipäevak PokaJärvamaa teisipäevak Aravete
11
Pullapää päevak Pullapää raketibaasViljandimaa orienteerumispäevak Huntaugu8.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak PurtsiVõrumaa kolmapäevak PuigaLääne-Virumaa kolmapäevak Viitna
12
Tallinna Neljapäevak VabaõhumuuseumTartu Neljapäevak UnikülaPärnumaa neljapäevak Tori
13
14
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in Estonia Vitipalu
15
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in EstoniaVitipalu
16
Linnaorienteerumine Karjamaa
17
Põlva 24.Teisipäevak ValgesooTallinna Orienteerumisteisipäevak 17.09 Harku-Tähetorni
18
Võrumaa kolmapäevak Vana-VastseliinaPalivere päevak Palivere alevMetsaorienteerumine Lillepi-RummuLääne-Virumaa kolmapäevak KäsmuRapla päevak Rapla Vesiroosi Kool
19
Tartu Neljapäevak Tartu kesklinnSetomaa orienteerumispäevak VerhulitsaPärnumaa neljapäevak Lavassaare
20
21
XTsport Sügisrogain Virumaa O - jooks Miila
22
Seiklushundi Sügisene rogain Paganamaa
23
Linnaorienteerumine Pae
24
Põlva 25.Teisipäevak Salamaa
25
Võrumaa kolmapäevak ParksepaHaapsalu päevak Haapsalu vanalinnMetsaorienteerumine Harku metsViljandimaa orienteerumispäevak MustlaLääne-Virumaa kolmapäevak Sõmeru
26
MK 3. ring ŠveitsPärnumaa neljapäevak Uulu
27
Eesti Koolispordi Liidu MV valik KanepiMK 3. ringŠveits
28
Põlva maakonna lahtised MV tavarada RosmaMK 3. ringŠveits
29
Põlva maakonna lahtised MV teade RosmaMK 3. ringŠveits
30
Linnaorienteerumine Sääse
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind