Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 22.Teisipäevak Aarna orgTallinna Teisipäevak Männiku linnak
2
Lääne-Virumaa kolmapäevak TapaNarva päevak - Narva-Jõesuu Narva-Jõesuu 12 kmVõrumaa kolmapäevak Vaskpalu (Hargla)Läänemaa orienteerumispäevak Rooslepa
3
Pärnumaa neljapäevak AllikaTallinna Orienteerumisneljapäevak IhasaluTartu neljapäevak Tartumaa TSK
4
5
Eesti MV tavarada Soolamäed
6
Eesti MV noorte ja veteranide teade Soolamäed
7
Linnaorienteerumine Järveotsa
8
Põlva 23.Teisipäevak KükaJärvamaa teisipäevak Mustla-NõmmeTallinna Teisipäevak Raudalu
9
Valgamaa 3.orienteerumiskolmapäevak SooruRO MK 3. ring /WMMTBO SoomeLäänemaa orienteerumispäevak LinnamäeVõrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna KoolLääne-Virumaa kolmapäevak MõdrikuRapla päevak MärjamaaViljandimaa orienteerumispäevak Vana-Võidu
10
Saaremaa Neljapäevak OrissaarePärnumaa neljapäevak UuluTartu neljapäevak KirikukülaTallinna Orienteerumisneljapäevak HarkuRO MK 3. ring /WMMTBOSoome
11
RO MK 3. ring /WMMTBOSoome
12
Eesti MV pikk rada Mägede külaRO MK 3. ring /WMMTBOSoome
13
RO MK 3. ring /WMMTBOSoome
14
Linnaorienteerumine Järve terviserada
15
Tallinna Teisipäevak MerimetsaPõlva 24.Teisipäevak Kadaja-Puntaru
16
Lääne-Virumaa kolmapäevak KadrinaLäänemaa orienteerumispäevak RoostaVõrumaa kolmapäevak Vana-Vastseliina
17
Tallinna Orienteerumisneljapäevak Pärnumaa neljapäevak ToriTartu neljapäevak Vitipalu-IllipaluSetomaa orienteerumispäevak Ootsipalu
18
19
XT Sügisrogain ViimsiHiiumaa 59.Karikavõistlused Leemeti50.Põlva maakonna MV Krootuse
20
46.Põlva maakoona MV teade KrootuseHiiumaa 59.KarikavõistlusedLeemeti
21
Linnaorienteerumine Väike-Õismäe
22
Põlva 25.Teisipäevak Mammaste TSKTallinna Teisipäevak Harku-TähetorniCISM Šveits
23
Läänemaa orienteerumispäevak PalivereLääne-Virumaa kolmapäevak RoodeväljaViljandimaa orienteerumispäevakud Holstre-PolliVõrumaa kolmapäevak KalporoCISMŠveits
24
Pärnumaa neljapäevak NiiduparkTartu neljapäevak Kärgandi mäedSetomaa orienteerumispäevak VerhulitsaCISMŠveits
25
Eesti Koolispordi Liidu MV AhjaCISMŠveits
26
Suunto Games Lindora-KerepäälseCISMŠveits
27
Suunto GamesLindora-Kerepäälse
28
Linnaorienteerumine Siili
29
Tallinna Teisipäevak Tallinn
30
Lääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere AmetikoolRapla päevak RaplaVõrumaa kolmapäevak UmbsaareLäänemaa orienteerumispäevak Haapsalu
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind