Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2021
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
JOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaAarniku püsiradaAarnikuHiiumaa OK PüsiradaPaluküla
2
JOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaAarniku püsiradaAarnikuHiiumaa OK PüsiradaPaluküla
3
JOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaHiiumaa OK PüsiradaPaluküla
4
Põlva 5.Teisipäevak KükaTallinna 1. Teisipäeva Hiiu Pääsküla rabaJOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaHiiumaa OK PüsiradaPaluküla
5
Tallinna Pargijooksud 2021 Glehni parkLääne-Virumaa kolmapäevak MiilaOK Võru püsirada - Haanja HaanjaJOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaHiiumaa OK PüsiradaPaluküla
6
Hiiumaa OK Püsirada PaladePärnumaa neljapäevak VallikäärTallinna Neljapäevak RebalaTartu neljapäevak VitipaluJOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaOK Võru püsirada - HaanjaHaanja
7
JOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaOK Võru püsirada - HaanjaHaanjaHiiumaa OK PüsiradaPalade
8
JOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaOK Võru püsirada - HaanjaHaanjaHiiumaa OK PüsiradaPalade
9
JOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaTallinna 5. Teisipäevak- püsiradaÕismäe rabaNarva PüsiradaÄkkekülaOK Võru püsirada - HaanjaHaanjaHiiumaa OK PüsiradaPalade
10
JOKA püsiradaMustla-NõmmeRakvere OK - püsirada AltjaAltjaOK Võru püsirada - HaanjaHaanjaHiiumaa OK PüsiradaPalade
11
Järvamaa teisipäevak PaideTallinna 2.Teisipäevak TallinnPõlva 6.Teisipäevak KiidjärveRakvere OK - püsirada AltjaAltjaOK Võru püsirada - HaanjaHaanjaHiiumaa OK PüsiradaPalade
12
Tallinna Pargijooksud 2021 TallinnVõrumaa kolmapäevak VõlsiLääne-Virumaa kolmapäevak EbavereRapla päevak AluViljandimaa orienteerumispäevak Loodi PõrguorgRakvere OK - püsirada AltjaAltjaOK Võru püsirada - HaanjaHaanjaHiiumaa OK PüsiradaPalade
13
Pärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiSaaremaa Neljapäevak PöideOJ sprindi EM/ MK 1. ring NeuchâtelTartu neljapäevak Tehvandi-NüpliTallinna Neljapäevak RõõsaRakvere OK - püsirada AltjaAltjaOK Võru püsirada - HaanjaHaanja
14
Rakvere OK - püsirada AltjaAltjaOK Võru püsirada - HaanjaHaanjaOJ sprindi EM/ MK 1. ringNeuchâtel
15
Tallinna, Järva- ja Raplamaa MV tavarada KõrvenurgaRakvere OK - püsirada AltjaAltjaOJ sprindi EM/ MK 1. ringNeuchâtel
16
Rakvere OK - püsirada AltjaAltjaOJ sprindi EM/ MK 1. ringNeuchâtel
17
Rakvere OK - püsirada AltjaAltja
18
Tallinna 7.Teisipäevak TallinnViljandimaa orienteerumispäevak OlustverePõlva 7.Teisipäevak KaraskiRakvere OK - püsirada AltjaAltja
19
Narva kolmapäevak Narva Vanalinn (sprint)Võrumaa kolmapäevak TilsipaloLääne-Virumaa kolmapäevak PorkuniTallinna Pargijooksud 2021 TallinnRakvere OK - püsirada AltjaAltja
20
Tallinna Neljapäevak Paldiski SprintSaaremaa Neljapäevak SelgubTartu neljapäevak Kärgandi mäedSetomaa orienteerumispäevak VärskaPärnumaa neljapäevak Valgerand
21
22
Tartu Kevad 2021 Priipalu, Nigula
23
Tartu Kevad 2021Priipalu, Nigula
24
25
Tallinna 8. Teisipäevak TallinnPõlva 8.Teisipäevak Taevaskoja mets
26
Tallinna Pargijooksud 2021 TallinnVõrumaa kolmapäevak Rõuge ürgorgLääne-Virumaa kolmapäevak Koljaku
27
Tartu neljapäevak KirikukülaTallinna Neljapäevak Kõrvemaa-ApuparraPärnumaa neljapäevak Kilingi-NõmmeSaaremaa Neljapäevak Mändjala
28
29
Balti MV Siauliai, LeeduXT kevadrogain Harjumaa
30
Balti MV teade Siauliai, Leedu
31
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind