Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 4.Teisipäevak Lajavangu lääsTäpsusO EMBratislava
2
Seiklushundi päevak RopkamõisaLääne-Virumaa kolmapäevak PukametsaLäänemaa kolmapäevak Piirsalu küla3.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak JuusaVõrumaa kolmapäevak KurgjärveTallinna Pargijooksud Järve
3
Ida-Viru päevak AhtmeTallinna Neljapäevak Keila-JoaHiiumaa neljapäevak EmmastePärnumaa neljapäevak Valgerand
4
Ilves-3 2018 Haanja-Rõuge
5
Euroopa MV TicinoIlves-3 2018Haanja-Rõuge
6
Ilves-3 2018Haanja-RõugeEuroopa MVTicino
7
Tallinna Linnaorienteerumine Mustamäe IIEuroopa MVTicino
8
Järvamaa teisipäevak JärsiPõlva 5.Teisipäevak Maarja külaEuroopa MVTicino
9
Lääne-Virumaa kolmapäevak LavikuVõrumaa kolmapäevak Suur MunamägiTallinna Pargijooksud MerimetsaSeiklushundi päevak Lillemägi4.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak ArulaLäänemaa kolmapäevak KulisteEuroopa MVTicino
10
Tallinna Neljapäevak Hiiumaa neljapäevak KäinaIda-Viru päevak MummassaareTartu neljapäevak AnnimatsiPärnumaa neljapäevak UuluEuroopa MVTicino
11
Euroopa MVTicino
12
OK Orvand auhinnavõistlus sprindis TarsiXT Sport Kevadrogain Euroopa MVTicino
13
Tallinna MV lühirajal Vargamäe
14
Tallinna Linnaorienteerumine Tondiloo park
15
Põlva 6.Teisipäevak Hatiku suvilad
16
Tallinna Pargijooksud Lillepi parkHarjumaa MV HarjumaaLääne-Virumaa kolmapäevak VõsuValgamaa koolide karikavõistlus MadsaLäänemaa kolmapäevak RannakülaVõrumaa kolmapäevak Võru Kandle aedPark tour of MTBO Tallinn Lillepi5.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Madsa
17
Tallinna Neljapäevak KuusaluPärnumaa neljapäevak RaekülaIda-Viru päevak Kohtla-NõmmeTartu neljapäevak KirikukülaHiiumaa neljapäevak Malvaste
18
19
Eesti MV lühirada Küka
20
Eesti MV MN21teade Küka
21
22
Põlva 7.Teisipäevak Lajavangu lõunaJärvamaa teisipäevak Kellissaare
23
Tartu neljapäevak Elva linnLääne-Virumaa kolmapäevak TamsaluHiiumaa neljapäevak EmmasteLäänemaa kolmapäevak KaasikuÜlemaailmne orienteerumispäev Rapla päevak PalukülaViljandimaa orienteerumispäevak Karksi-NuiaVõrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna KoolTallinna Linnaorienteerumine Tallinna vanalinn
24
Tallinna Neljapäevak Männiku KrossiradaPärnumaa neljapäevak Kilingi-NõmmeIda-Viru päevak Kose
25
26
Balti MV LätiLibahundi jälg
27
Täpsusorienteerumise võistlus Võru Kevad 2018 VõruBalti MVLäti
28
Tallinna Linnaorienteerumine Väike-Õismäe
29
Põlva 8.Teisipäevak Palujärve
30
Lääne-Virumaa kolmapäevak EismaTallinna Pargijooksud HarkuHarjumaa MV HarjumaaLäänemaa kolmapäevak Haapsalu6.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak SooruPark tour of MTBO Tallinn HarkuVõrumaa kolmapäevak Palomõtsa
31
Pärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Neljapäevak Hiiumaa neljapäevak KaibaldiTartu neljapäevak Uniküla
   
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2009, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind