Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
    1
2
Tartu Kevad 2018 LapetukmeVirumaa O - jooks Käsmu
3
Tallinna MV rattaorienteerumises MännikuTartu Kevad 2018Lapetukme
4
Tallinna Linnaorienteerumine Järve asum
5
Viljandimaa orienteerumispäevak VanaõuePõlva 9.Teisipäevak Karaski idaJärvamaa/Viljandimaa päevak VanaõueMetsaorienteerumine Lillepi park (Rummu tee)
6
Tallinna Pargijooksud Kadaka metsRapla päevak Kohila7.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamm lühi Sangaste lossLääne-Virumaa kolmapäevak Käsmu
7
Hiiumaa neljapäevak NõmbaPärnumaa neljapäevak RannametsaSaaremaa Neljapäevak VikiTartu neljapäevak Tartu LaululavaTallinna Neljapäevak Järvi JärvedIda-Viru päevak Mäetaguse
8
Balti MV rattaorienteerumises Läti
9
Tallinna MV tavarada KoitjärveBalti MV rattaorienteerumisesLäti
10
Balti MV rattaorienteerumisesLäti
11
Tallinna Linnaorienteerumine Mustamäe VI
12
Põlva 10.Teisipäevak LeeviMetsaorienteerumine Keila-Joa
13
8.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Kastolatsi/WTallinna Pargijooksud Saue
14
Saaremaa Neljapäevak KandlaPärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiHiiumaa neljapäevak TaresteTartu neljapäevak IllipaluTallinna Neljapäevak Vasalemma
15
16
Tartu ÖÖRogain TartuJaani-eelne seiklusrännak
17
18
EOL noortelaager Rõuge valdTallinna Linnaorienteerumine Pirita rand
19
Metsaorienteerumine Nõmme metsVõrumaa kolmapäevak Korneti (Lätimaa)Järvamaa teisipäevak Mustla-NõmmePõlva 11.Teisipäevak Kooraste MudsinaEOL noortelaagerRõuge vald
20
Narva Kolmapäevak ÄkkekülaTallinna Pargijooksud Pae parkÄkkeküla 20.062018 Äkkeküla, Narva linnViljandimaa orienteerumispäevak Viljandi UueveskiEOL noortelaagerRõuge vald
21
Hiiumaa neljapäevak TahkunaPärnumaa neljapäevak MetsakülaTartu neljapäevak PurtsiSaaremaa Neljapäevak PaikülaTallinna Neljapäevak RõõsaEOL noortelaagerRõuge vald
22
XXX Koprakarikas Palojärve
23
XXX KoprakarikasPalojärve
24
XXX KoprakarikasPalojärve
25
Tallinna Linnaorienteerumine Glehni park
26
Metsaorienteerumine Pirita metsPõlva 12.Teisipäevak Salamaa
27
RO EM, juunioride EM, veteranide MM BudapestRapla päevak HiiePark tour of MTBO Tallinn Pirita Tallinna Pargijooksud Pirita
28
Tartu neljapäevak KaiuPärnumaa neljapäevak TõstamaaTallinna Neljapäevak KoitjärveNoorte EM Veliko TarnovoHiiumaa neljapäevak MalvasteRO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapest
29
RO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapest
30
XLV Kalevi Suvejooks OruveskiSaaremaa orienteerumispäevak-Hommikuorienteerumin KudjapeRO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapest
 
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind