Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
    1
2
Virumaa MV KäsmuTartu Kevad 2018 Lapetukme
3
Tartu Kevad 2018Lapetukme
4
Tallinna Linnaorienteerumine Järve asum
5
Põlva 9.Teisipäevak Karaski idaJärvamaa/Viljandimaa päevak Vanaõue
6
Lääne-Virumaa kolmapäevak Kunda7.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamm lühi Sangaste lossRapla päevak KohilaTallinna Pargijooksud Kadaka mets
7
Ida-Viru päevak MäetaguseHiiumaa neljapäevak NõmbaPärnumaa neljapäevak RannametsaTallinna Neljapäevak Järvi JärvedTartu neljapäevak Tartu Laululava
8
Balti MV rattaorienteerumises Läti
9
Tallinna MV tavarada KoitjärveTallinna MV tavarada KoitjärveBalti MV rattaorienteerumisesLäti
10
Balti MV rattaorienteerumisesLäti
11
Tallinna Linnaorienteerumine Mustamäe VI
12
Põlva 10.Teisipäevak Leevi
13
Tallinna Pargijooksud Saue8.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Kastolatsi/W
14
Hiiumaa neljapäevak TarestePärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiTallinna Neljapäevak VasalemmaTartu neljapäevak Illipalu
15
16
Tallinna MV rattaorienteerumises MännikuTartu ÖÖRogain ViljandiJaani-eelne seiklusrännak
17
18
EOL noortelaager Rõuge valdTallinna Linnaorienteerumine Pirita rand
19
Võrumaa kolmapäevak Korneti (Lätimaa)Järvamaa teisipäevak Mustla-NõmmePõlva 11.Teisipäevak Kooraste MudsinaEOL noortelaagerRõuge vald
20
Tallinna Pargijooksud Pae parkViljandimaa orienteerumispäevak Viljandi UueveskiEOL noortelaagerRõuge vald
21
Tartu neljapäevak PurtsiTallinna Neljapäevak RõõsaPärnumaa neljapäevak MetsakülaHiiumaa neljapäevak TahkunaEOL noortelaagerRõuge vald
22
XXX Koprakarikas Palojärve
23
XXX KoprakarikasPalojärve
24
XXX KoprakarikasPalojärve
25
Tallinna Linnaorienteerumine Glehni park
26
Põlva 12.Teisipäevak Salamaa
27
Rapla päevak HiiePark tour of MTBO Tallinn Pirita Tallinna Pargijooksud Pirita RO EM, juunioride EM, veteranide MM Budapest
28
Pärnumaa neljapäevak TõstamaaTallinna Neljapäevak KoitjärveHiiumaa neljapäevak MalvasteNoorte EM Veliko TarnovoTartu neljapäevak KaiuRO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapest
29
RO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapest
30
XLV Kalevi Suvejooks OruveskiRO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapest
 
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2009, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind