Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuli 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
RO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapestXLV Kalevi SuvejooksOruveski
2
Tallinna Linnaorienteerumine Pae park
3
Põlva 13.Teisipäevak Sulbi
4
5
Saaremaa Neljapäevak VeskeHiiumaa neljapäevak PuskiPärnumaa neljapäevak UuluTallinna Neljapäevak Kõrvemaa
6
Veteranide MM Kopenhagen
7
43. Eesti omavalitsuste suvemängud Haapsalu vanalinn43.Eesti omavalitsuste suvemängud HaapsaluVeteranide MMKopenhagen
8
Veteranide MMKopenhagen
9
Juunioride MM KecskemetTallinna Linnaorienteerumine JärveotsaVeteranide MMKopenhagen
10
Põlva 14.Teisipäevak Karaski lääsVeteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
11
Veteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
12
Hiiumaa neljapäevak TahkunaTallinna Neljapäevak NelijärveSaaremaa Neljapäevak ÜruPärnumaa neljapäevak RaekülaVeteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
13
Veteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
14
Juunioride MMKecskemet
15
16
Tallinna Linnaorienteerumine Loomaaed
17
Põlva 15.Teisipäevak KuulmajärveÜliõpilaste MM Kuortane
18
Narva Kolmapäevak Kadastiku JärvÜliõpilaste MMKuortane
19
Pärnumaa neljapäevak PiirumiHiiumaa neljapäevak LehtmaTallinna Neljapäevak KõmmasteSaaremaa Neljapäevak TehumardiTartu neljapäevak SõõruÜliõpilaste MMKuortane
20
Üliõpilaste MMKuortane
21
Eesti MV rattaorienteerumises sprint VärskaEesti MV rattaorienteerumises lühirada VärskaÜliõpilaste MMKuortane
22
Eesti MV rattaorienteerumises tavarada Värska
23
Tallinna Linnaorienteerumine Viimsi mõis
24
Põlva 16.Teisipäevak Palojärve lõuna
25
Rapla päevak Kirikla
26
Saaremaa Neljapäevak Tallinna Neljapäevak KaberlaPärnumaa neljapäevak VõisteHiiumaa neljapäevak LeemetiTartu neljapäevak Hatiku
27
Tallinna Orienteerumisnädal, WRE sprint Rotermanni kvartal
28
Tallinna Orienteerumisnädal, WRE lühirada Ida-Apuparra
29
Tallinna Orienteerumisnädal, 100KP Ida-Apuparra
30
Tallinna Linnaorienteerumine Keila-Joa
31
Põlva 17.Teisipäevak Saverna
     
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind