Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
  1
Tallinna Pargijooksud Kohila
2
Tartu neljapäevak VälgiPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiHiiumaa neljapäevak TaresteTallinna Neljapäevak Aegna
3
4
ESL 51. spordimängud DejevoOrienteerumise MM / WOC 2018 Riia/SiguldaTäpsusO MM Daugavpils
5
Tallinna Pargijooksud Pirita SpordikeskusOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
6
Tallinna Linnaorienteerumine TondiOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
7
Järvamaa MV sprint Suure-JaaniRO MM, juunioride MM, noorte EM WaldviertelJärvamaa/Viljandimaa päevak Suure-JaaniPõlva 18.Teisipäevak ValgesooOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
8
Tallinna Pargijooksud JüriNarva Kolmapäevak NarvaOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
9
Tartu neljapäevak AnnelinnHiiumaa neljapäevak KaibaldiSaaremaa Neljapäevak DejevoPärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Neljapäevak KloostrimetsaOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
10
Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
11
XT Sport Suverogain Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
12
Järva- ja Raplamaa MV lühirada RO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
13
Tallinna Linnaorienteerumine Pelguranna N
14
Põlva 19.Teisipäevak Palojärve põhi
15
Park tour of MTBO Tallinn MaarduTallinna Pargijooksud MaarduVõrumaa kolmapäevak Smiltene vald LätisTallinna MV sprint LillekülaSeiklushundi päevak Lillemägi
16
Tallinna Neljapäevak PikknõmmPärnumaa neljapäevak RannametsaHiiumaa neljapäevak MalvasteIda-Viru päevak SillamäeTartu neljapäevak Otepää-Apteekri
17
18
Eesti MV öine TääksiRukkimaarjapäeva seiklusrännak Eesti MV sprint Viljandi
19
Eesti MV sprinditeade Viljandi
20
Tallinna Linnaorienteerumine Lillepi park
21
Raplamaa/Järvamaa päevak TarsiPõlva 20.Teisipäevak Piigaste
22
Võrumaa kolmapäevak HaanjaLääne-Virumaa kolmapäevak Miila9.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak VilaskiViljandimaa orienteerumispäevak MustlaTallinna Pargijooksud Snelli park
23
Ida-Viru päevak OngassaareHiiumaa neljapäevak LehtmaTartu neljapäevak PäidlapaluPärnumaa neljapäevak PiirumiTallinna Neljapäevak Loksa
24
25
Eesti MV tavarada KütiorgRogaini EM Beregomet
26
Eesti MV noorte/veteranide teade Kütiorg
27
Tallinna Linnaorienteerumine Järve mets
28
Põlva 21.Teisipäevak Mõujärve
29
Tallinna Pargijooksud KadriorgLääne-Virumaa kolmapäevak Oruveski10.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/valgamaa tav Purtsi-RebaseVõrumaa kolmapäevak Kütiorg
30
Tartu neljapäevak UnikülaTallinna Neljapäevak Pirita JõeorgHiiumaa neljapäevak KodestePärnumaa neljapäevak Raeküla
31
MK 3.ring / eel-MM Østfold, Norra
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind