Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
  1
Tallinna Pargijooksud Kohila
2
Pärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiTallinna Neljapäevak AegnaHiiumaa neljapäevak TaresteTartu neljapäevak Välgi
3
4
Orienteerumise MM / WOC 2018 Riia/SiguldaTäpsusO MM Daugavpils
5
Tallinna Pargijooksud Pirita SpordikeskusOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
6
Tallinna Linnaorienteerumine TondiOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
7
Põlva 18.Teisipäevak ValgesooRO MM, juunioride MM, noorte EM WaldviertelJärvamaa MV sprint Suure-JaaniJärvamaa/Viljandimaa päevak Suure-JaaniOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
8
Tallinna Pargijooksud JüriOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
9
Hiiumaa neljapäevak KaibaldiPärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Neljapäevak KloostrimetsaTartu neljapäevak AnnelinnOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
10
Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
11
XT Sport Suverogain Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
12
Järva- ja Raplamaa MV lühirada RO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
13
Tallinna Linnaorienteerumine Pelguranna N
14
Põlva 19.Teisipäevak Palojärve põhi
15
Tallinna Pargijooksud MaarduPark tour of MTBO Tallinn MaarduSeiklushundi päevak LillemägiVõrumaa kolmapäevak Smiltene vald LätisTallinna MV sprint Lilleküla
16
Hiiumaa neljapäevak MalvastePärnumaa neljapäevak RannametsaTallinna Neljapäevak PikknõmmTartu neljapäevak Otepää-ApteekriIda-Viru päevak Sillamäe
17
Rukkimaarjapäeva seiklusrännak
18
Eesti MV sprint ViljandiRogaini EM BeregometEesti MV öine Tääksi
19
Eesti MV sprinditeade Viljandi
20
Tallinna Linnaorienteerumine Lillepi park
21
Põlva 20.Teisipäevak PiigasteRaplamaa/Järvamaa päevak Tarsi
22
9.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak VilaskiVõrumaa kolmapäevak HaanjaLääne-Virumaa kolmapäevak MiilaViljandimaa orienteerumispäevak MustlaTallinna Pargijooksud Snelli park
23
Tallinna Neljapäevak LoksaPärnumaa neljapäevak PiirumiTartu neljapäevak PäidlapaluHiiumaa neljapäevak LehtmaIda-Viru päevak Ongassaare
24
25
Eesti MV tavarada Kütiorg
26
Eesti MV noorte/veteranide teade Kütiorg
27
Tallinna Linnaorienteerumine Järve mets
28
Põlva 21.Teisipäevak Mõujärve
29
Lääne-Virumaa kolmapäevak KoljakuTallinna Pargijooksud KadriorgVõrumaa kolmapäevak Kütiorg10.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/valgamaa tav Purtsi-Rebase
30
Tallinna Neljapäevak Pirita JõeorgPärnumaa neljapäevak RaekülaHiiumaa neljapäevak KodesteTartu neljapäevak Uniküla
31
MK 3.ring / eel-MM Østfold, Norra
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2009, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind