Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
  1
Tallinna MV, lühirada PadiseVõrumaa kolmapäevak KurgjärveLihula päevak Lihula linnISF Koolide MM orienteerumisesOtepää
2
Pärnumaa neljapäevak ValgerandTallinna Neljapäevak SaustinõmmeSaaremaa Neljapäevak LeisiISF Koolide MM orienteerumisesOtepää
3
Ilves-3 2019 OtepääTartu Neljapäevak PühajärveISF Koolide MM orienteerumisesOtepää
4
ISF Koolide MM orienteerumisesOtepääIlves-3 2019Otepää
5
ISF Koolide MM orienteerumisesOtepääIlves-3 2019Otepää
6
Linnaorienteerumine Järve terviserada
7
Põlva 5.Teisipäevak Tilsi
8
2. RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak ArulaLääne-Virumaa kolmapäevak KadrinaVõrumaa kolmapäevak PärlijõeKaasiku päevak Kaasiku küla
9
Saaremaa Neljapäevak PöidePärnumaa neljapäevak UuluTallinna Neljapäevak KupuTartu Neljapäevak VooremägiSetomaa orienteerumispäevak Tuderna
10
11
XTsport Kevadrogain
12
OK Orvand sprindi AV Alu
13
Linnaorienteerumine Tondi
14
Viljandi- ja Järvamaa päevak Viljandi lossimäedPõlva 6.Teisipäevak Kadaja
15
3.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa SangasteLääne-Virumaa kolmapäevak KoljakuHarju MV valik HarjumaaPiirsalu päevak Piirsalu harjutusväljakÜlemaailmne orienteerumispäev Võrumaa kolmapäevak Kandle aed
16
Tallinna Neljapäevak RõõsaSetomaa orienteerumispäevak VärskaSaaremaa Neljapäevak KuressaarePärnumaa neljapäevak NiiduparkTartu Neljapäevak Tartu LaululavaÜlemaailmne orienteerumispäev
17
Ülemaailmne orienteerumispäev
18
Eesti MV lühirajal VitipaluÜlemaailmne orienteerumispäev
19
Eesti MV-d MN21 teates VitipaluÜlemaailmne orienteerumispäev
20
Linnaorienteerumine VanalinnÜlemaailmne orienteerumispäev
21
Põlva 7.Teisipäevak PalujärvÜlemaailmne orienteerumispäev
22
Võrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna KoolLääne-Virumaa kolmapäevak Tamsalu LaululavaKuliste päevak Kuliste aasTallinna MV teade Ülgase
23
Tartu Neljapäevak UnikülaTallinna Neljapäevak KaberlaPärnumaa neljapäevak Kilingi-NõmmeSaaremaa Neljapäevak Orissaare
24
25
Balti MV Rõuge
26
Balti MVRõuge
27
Linnaorienteerumine Pae park
28
Põlva 8.Teisipäevak VeskimõisaRapla-Järvamaa päevak Tarsi
29
Viljandimaa orienteerumispäevak ViiratsiVõrumaa kolmapäevak RõugeValgevälja päevak Haapsalu linnHarju MV tavarada Harjumaa4.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak SooruLääne-Virumaa kolmapäevak Porkuni
30
Saaremaa Neljapäevak VikiTallinna Neljapäevak Keila-JoaPärnumaa neljapäevak RaekülaTartu Neljapäevak IllipaluSetomaa orienteerumispäevak Korela
31
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind