Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
Tallinn Sprint Weekend 2019 TallinnTartu Kevad 2019 Vehendi
2
Tallinn Sprint Weekend 2019TallinnTartu Kevad 2019Vehendi
3
Linnaorienteerumine Haabersti-Õismäe
4
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 04.06 Raudalu-KangruPõlva 9.Teisipäevak Karaski
5
RMK Tallinna Pargijooksud MännikuMetsaorienteerumine NelijärvePanga päevak Panga külaLääne-Virumaa kolmapäevak Miila-Mädaoja
6
Tartu Neljapäevak KaiuHiiumaa neljapäevak KausteTallinna Neljapäevak KodasooPärnumaa neljapäevak Rannametsa
7
MK 1.ring Helsinki
8
XLVI Suvejooks ÄnnijärveRattaorienteerumise EM WroclawSaaremaa Neljapäevak; Hommikuorienteerumine KärlaJärva mängud orienteerumine Türi valdSeiklushundi Viljandi ÖÖRogain ViljandiMK 1.ringHelsinki
9
MK 1.ringHelsinkiXLVI SuvejooksÄnnijärveRattaorienteerumise EMWroclaw
10
Linnaorienteerumine BotaanikaaedMK 1.ringHelsinkiRattaorienteerumise EMWroclaw
11
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 11.06 PääskülaJärva- ja Viljandimaa päevak TääksiPõlva 10.Teisipäevak HinoViljandimaa orienteerumispäevak TääksiMK 1.ringHelsinki
12
Sinimäe Lääne-Virumaa kolmapäevak KõverjärveRMK Tallinna Pargijooksud Saue5.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/ Valgamaa Meegaste-ÄiduRapla päevak RaikkülaMetsaorienteerumine Männiku
13
Hiiumaa neljapäevak KaibaldiTartu Neljapäevak TõrvandiPärnumaa neljapäevak MetsakülaTallinna Neljapäevak Järvi JärvedSaaremaa Neljapäevak Kandla
14
15
16
17
Linnaorienteerumine Loomaaed
18
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 18.06 Keila-JoaPõlva 11.Teisipäevak Möksi veskiVõrumaa kolmapäevak Aluksne järve kirdekallas
19
RMK Tallinna Pargijooksud Pae parkTallinna MV, sprint Pae asum
20
Pärnumaa neljapäevak TõstamaaTallinna Neljapäevak KuusaluHiiumaa neljapäevak TahkunaTartu Neljapäevak Otepää-Apteekri
21
22
23
Täpsusorienteerumise MM Idanha-a-Nova
24
Täpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
25
Põlva 12.Teisipäevak MõujärveTallinna Orienteerumisteisipäevak 25.06 SaueJärvamaa teisipäevak Mustla-NõmmeTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
26
RMK Tallinna Pargijooksud Pirita MajandusgümnaasiumTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
27
Tartu Neljapäevak VälgiTallinna Neljapäevak KoitjärveNoorte EM GrodnoPärnumaa neljapäevak AudruHiiumaa neljapäevak PuskiTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
28
Täpsusorienteerumise MMIdanha-a-NovaNoorte EMGrodno
29
Tallinna MV rattaorienteerumises KloostrimetsaTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-NovaNoorte EMGrodno
30
Park Tour of MTBO Tallinn 2019 KloostrimetsaNoorte EMGrodno
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind