Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuli 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1
Linnaorienteerumine Linnahall
2
Põlva 13.Teisipäevak Lajavangu lääs
3
4
Saaremaa Neljapäevak MändjalaPärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Neljapäevak PikknõmmTartu Neljapäevak Sõõru
5
Veteranide MM Riia
6
Juunioride MM AarhusVeteranide MMRiia
7
Veteranide MMRiiaJuunioride MMAarhus
8
Linnaorienteerumine Viimsi terviseradaVeteranide MMRiiaJuunioride MMAarhus
9
Põlva 14.Teisipäevak KoorasteVeteranide MMRiiaJuunioride MMAarhus
10
Veteranide MMRiiaJuunioride MMAarhus
11
Saaremaa Neljapäevak ÜruTallinna Neljapäevak KõrvemaaPärnumaa neljapäevak RannametsaVeteranide MMRiiaJuunioride MMAarhus
12
Veteranide MMRiiaJuunioride MMAarhus
13
15. Eestimaa Suvemängud Lapetukme
14
15. Eestimaa Suvemängud Lapetukme
15
Linnaorienteerumine Harku mets N
16
Põlva 15.Teisipäevak Lahojärve
17
Rapla päevak Kabala
18
Pärnumaa neljapäevak PiirumiTallinna Neljapäevak Nelijärve
19
20
Eesti MV RO sprint ja lühirada Põlva
21
Eesti MV RO tavarada Põlva
22
Linnaorienteerumine Järve asum
23
Põlva 16.Teisipäevak Hatiku järved
24
25
Pärnumaa neljapäevak UuluTartu Neljapäevak PurtsiSaaremaa Neljapäevak TehumardiTallinna Neljapäevak Padise
26
27
Rogaini MM La MolinaRattaorienteerumise MM, juunioride MM Viborg
28
Tallinna, Järva- ja Raplamaa MV Tavarada ÄnnijärveRattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
29
Linnaorienteerumine Pelguranna SRattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
30
Põlva 17.Teisipäevak Taevaskoja metsRattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
31
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind