Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
   1
Hiiumaa neljapäevak KaibaldiSaaremaa Neljapäevak ÜruTartu Neljapäevak TehvandiPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiTallinna O-nädal Loksa / Kõrvemaa(Venemäe)Tallinna Neljapäevak LoksaRattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
2
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
3
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
4
Tallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
5
Linnaorienteerumine Kalamaja
6
Põlva 18.Teisipäevak Aarniku-MoosteTallinna Orienteerumisteisipäevak 06.08 Männiku Polügoon
7
Metsaorienteerumine Keila-JoaRMK Tallinna Pargijooksud Maardu
8
Tartu Neljapäevak TSKPärnumaa neljapäevak JõulumäeSaaremaa Neljapäevak KandlaTallinna Neljapäevak AegnaHiiumaa neljapäevak Nõmba
9
31.Koprakarikas Janokjärve
10
Krootuse sprint Krootuse alevik31.KoprakarikasJanokjärve
11
31.KoprakarikasJanokjärve
12
Maailmameistrivõistlused OstfoldLinnaorienteerumine Raku mets
13
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 13.08 KloostrimetsaViljandimaa orienteerumispäevak VanaõuePõlva 19.Teisipäevak Palojärve lõunaJärva- ja Viljandimaa päevak VanaõueMaailmameistrivõistlusedOstfold
14
Metsaorienteerumine Pirita rand6.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak KirikukülaLääne-Virumaa kolmapäevak Vihula mõisaparkVõrumaa kolmapäevak Smiltene vald LätisRMK Tallinna Pargijooksud KadriorgMaailmameistrivõistlusedOstfold
15
Hiiumaa neljapäevak PuskiPärnumaa neljapäevak PiirumiTallinna Neljapäevak KloostrimetsaSaaremaa Neljapäevak Tartu Neljapäevak KukemetsaMaailmameistrivõistlusedOstfold
16
MaailmameistrivõistlusedOstfold
17
Hiiumaa 58.Karikavõistlus MägipäXTsport suverogain MaailmameistrivõistlusedOstfold
18
Hiiumaa 58.KarikavõistlusMägipä
19
Linnaorienteerumine Kadrioru park
20
Põlva 20.Teisipäevak Küka
21
RMK Tallinna Pargijooksud Snelli parkLääne-Virumaa kolmapäevak PalmseRapla päevak AluMetsaorienteerumine MännikuVõrumaa kolmapäevak Haanja
22
Pärnumaa neljapäevak RannaparkTartu Neljapäevak ÜlenurmeHiiumaa neljapäevak KaibaldiTallinna Neljapäevak Paldiski
23
24
Eesti MV Öine PalaEesti MV sprint
25
Eesti MV sprinditeade
26
Linnaorienteerumine Kuristiku
27
Põlva 21.Teisipäevak AksteJärvamaa teisipäevak Mädara-KellissaareTallinna Orienteerumisteisipäevak 27.08 Kadriorg
28
Lääne-Virumaa kolmapäevak LasilaMetsaorienteerumine ApuparraRMK Tallinna Pargijooksud Pirita terviseradaViljandimaa orienteerumispäevak Abja-Paluoja7.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa OtepääVõrumaa kolmapäevak Kütiorg
29
Tallinna Neljapäevak VasalemmaHiiumaa neljapäevak KõpuPärnumaa neljapäevak RaekülaTartu Neljapäevak Kirikuküla
30
31
Eesti MV tavarada Mustjärve
 
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind