Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
   1
Pärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiTallinna Neljapäevak LoksaTallinna O-nädal Loksa / Kõrvemaa(Venemäe)Tartu Neljapäevak TehvandiRattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
2
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
3
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
4
Tallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
5
Linnaorienteerumine Snelli-Telliskivi
6
Põlva 18.Teisipäevak Aarniku-MoosteMetsaorienteerumine Keila-Joa
7
8
Tallinna Neljapäevak AegnaPärnumaa neljapäevak JõulumäeTartu Neljapäevak TSK
9
31.Koprakarikas Janokjärve
10
Krootuse sprint Krootuse alevik31.KoprakarikasJanokjärve
11
31.KoprakarikasJanokjärve
12
Maailmameistrivõistlused OstfoldLinnaorienteerumine Raku mets
13
Järva- ja Viljandimaa päevak VanaõuePõlva 19.Teisipäevak Palojärve lõunaMetsaorienteerumine Pirita randMaailmameistrivõistlusedOstfold
14
Lääne-Virumaa kolmapäevak Vihula mõisapark6.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak KirikukülaVõrumaa kolmapäevak Smiltene vald LätisMaailmameistrivõistlusedOstfold
15
Tartu Neljapäevak KukemetsaTallinna Neljapäevak KloostrimetsaPärnumaa neljapäevak PiirumiMaailmameistrivõistlusedOstfold
16
MaailmameistrivõistlusedOstfold
17
Hiiumaa 58.Karikavõistlus MägipäXTsport suverogain MaailmameistrivõistlusedOstfold
18
Hiiumaa 58.KarikavõistlusMägipä
19
Linnaorienteerumine Kadrioru park
20
Põlva 20.Teisipäevak KükaMetsaorienteerumine Männiku
21
Võrumaa kolmapäevak HaanjaLääne-Virumaa kolmapäevak PalmseRapla päevak Alu
22
Tartu Neljapäevak ÜlenurmeTallinna Neljapäevak PaldiskiPärnumaa neljapäevak Rannapark
23
24
Eesti MV sprint Eesti MV Öine Pala
25
Eesti MV sprinditeade
26
Linnaorienteerumine Kuristiku
27
Metsaorienteerumine ApuparraPõlva 21.Teisipäevak AksteJärvamaa teisipäevak Mädara-Kellissaare
28
Viljandimaa orienteerumispäevak Abja-PaluojaVõrumaa kolmapäevak KütiorgLääne-Virumaa kolmapäevak Lasila7.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa Otepää
29
Pärnumaa neljapäevak RaekülaTallinna Neljapäevak VasalemmaTartu Neljapäevak Kirikuküla
30
31
Eesti MV tavarada Mustjärve
 
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind