Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
Eesti MV noorte ja veteranide teade Mustjärve
2
Linnaorienteerumine Saue
3
Põlva 22.Teisipäevak Palojärve põhiTallinna Orienteerumisteisipäevak 03.09 Raku
4
Tuksi päevak Tuksi külaLääne-Virumaa kolmapäevak TapaMetsaorienteerumine Harku metsVõrumaa kolmapäevak Juba küla
5
Setomaa orienteerumispäevak KõveraPärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiTartu Neljapäevak Elva linnTallinna Neljapäevak Laulasmaa
6
7
Eesti MV pikk rada Varbola
8
9
Linnaorienteerumine TalTech-Tehnopoli
10
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 10.09 MustamäeJärvamaa teisipäevak AravetePõlva 23.Teisipäevak Poka
11
Viljandimaa orienteerumispäevak HuntauguLääne-Virumaa kolmapäevak ViitnaMetsaorienteerumine Lillepi-RummuPullapää päevak Pullapää raketibaasVõrumaa kolmapäevak Puiga8.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Purtsi
12
Pärnumaa neljapäevak ToriTallinna Neljapäevak VabaõhumuuseumTartu Neljapäevak Uniküla
13
14
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in Estonia Vitipalu
15
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in EstoniaVitipalu
16
Linnaorienteerumine Karjamaa
17
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 17.09 Harku-TähetorniPõlva 24.Teisipäevak Valgesoo
18
Palivere päevak Palivere alevVõrumaa kolmapäevak Vana-VastseliinaRapla päevak Rapla Vesiroosi KoolMetsaorienteerumine Hiiu metsLääne-Virumaa kolmapäevak Käsmu
19
Pärnumaa neljapäevak LavassaareTartu Neljapäevak Tartu kesklinnSetomaa orienteerumispäevak Verhulitsa
20
21
XTsport Sügisrogain Virumaa O - jooks Miila
22
Seiklushundi Sügisene rogain Paganamaa
23
Linnaorienteerumine Pae
24
Põlva 25.Teisipäevak Salamaa
25
Haapsalu päevak Haapsalu vanalinnVõrumaa kolmapäevak ParksepaViljandimaa orienteerumispäevak MustlaLääne-Virumaa kolmapäevak Sõmeru
26
Pärnumaa neljapäevak UuluMK 3. ring Šveits
27
Eesti Koolispordi Liidu MV valik KanepiMK 3. ringŠveits
28
Põlva maakonna lahtised MV tavarada RosmaMK 3. ringŠveits
29
Põlva maakonna lahtised MV teade RosmaMK 3. ringŠveits
30
Linnaorienteerumine Sääse
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind