Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
2019
Jaanuar
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
25..27 SuusaO Põhjamaade juunioride ja noorte KV Madona(LAT)SuusO -Latvian OF  
26 TON Siseorienteerumine Vana-Kalamaja 9, GAG(EST)O-jooks IndividuaalneTON  
27 Linnaorienteerumine Laagna S(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
Veebruar
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
03 Linnaorienteerumine Rahumäe mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
04..11 Suusaorienteerumise EM Sarikam(TUR)SuusO -IOF  
10 Linnaorienteerumine Järveotsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
16 Estonian SKI-O Weekend sprint Tamsalu(EST)SuusO IndividuaalneRakv  
16 Estonian SKI-O Weekend lühirada Tamsalu(EST)SuusO IndividuaalneRakv  
17 Linnaorienteerumine Majaka(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
23 Eesti MV SO lühirada Hatiku(EST)SuusO IndividuaalneKobras  
24 Eesti MV SO tavarada Hatiku(EST)SuusO IndividuaalneKobras  
24 Linnaorienteerumine Väike-Õismäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
Märts
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
02..10 FISU Universiaad Krasnojarsk(RUS)SuusO -FISU  
03 Linnaorienteerumine Südalinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
10 Linnaorienteerumine Mustakivi S(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
16 XTsport Talverogain Tallinn(EST)O-jooks RogainXTsport  
17 Linnaorienteerumine Juhkentali(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
19..24 SuusaO MM, juunioride MM, noorte EM, veteranide MM Pitea(SWE)SuusO -IOF  
24 Linnaorienteerumine Hiiu mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
30 Seiklushundi 5. Tartu Rogain Tartu(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
31 Linnaorienteerumine Keldrimäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
Aprill
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Linnaorienteerumine Kadaka(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
03 Setomaa orienteeerumispäevak Värska (EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
04 Tartu Neljapäevak Annelinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
06..07 Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada Võru vald(EST)O-jooks IndividuaalneVõru  
08 Linnaorienteerumine Snelli(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
09 Põlva 1.Teisipäevak Taevaskoja rist(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
09 Metsaorienteerumine Kloostrimetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
10 Tallinna MV, öine Merimetsa(EST)O-jooks ÖineSRD  
10 Rapla päevak Kohila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
10 Lihula päevak Lihula linn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
10 Võrumaa kolmapäevak Kubja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
11 Pärnumaa neljapäevak Vallikäär(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
11 Tallinna Neljapäevak Merimets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
11 Tartu Neljapäevak Päidlapalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
11 Pärnumaa neljapäevak Vallikäär(EST)O-jooks IndividuaalneWest  
11 Pärnumaa neljapäevak Vallikäär(EST)O-jooks MitmepäevaneWest  
11 Pärnumaa neljapäevak Vallikäär(EST)O-jooks Mitmepäevane teadeWest  
11 Pärnumaa neljapäevak Vallikäär(EST)O-jooks MuuWest  
11 Pärnumaa neljapäevak Vallikäär(EST)O-jooks West  
12 Põlva maakonna lahtised MV öine Palojärve(EST)O-jooks IndividuaalneKobras  
13..14 XXVIII Peko Kevad Kõrve küla(EST)O-jooks IndividuaalnePeko  
15 Linnaorienteerumine Mustakivi N(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
16 Põlva 2.Teisipäevak Partsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
16 Öökulli lend Koigi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
16 Metsaorienteerumine Järve-Liiva(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
17 Lääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere-Kõrgemäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
17 Kastani päevak Kastami linnaosa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
17 Võrumaa kolmapäevak Tsiatsungõlmaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
18 Pärnumaa neljapäevak Paikuse(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
18 Tallinna Neljapäevak Harku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
18 Tartu Neljapäevak Madsa-Annimatsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
20 60. Jüriööjooks Viljandi(EST)O-jooks Öine teadeJOKA / Lehola  
22 Linnaorienteerumine Siili(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
23 Põlva 3.Teisipäevak Aarniku mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
23 Metsaorienteerumine Kodasoo(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
24 Lääne-Virumaa kolmapäevak Lasila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
24 Roosta päevak Roosta puhkeküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
24 1. RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Purtsi-Rebaste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
24 Võrumaa kolmapäevak Palomõtsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
25 Saaremaa Neljapäevak Loode tammik(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
25 Pärnumaa neljapäevak Audru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
25 Tallinna Neljapäevak Männiku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
25 Tartu Neljapäevak Elva linn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
29..05 ISF Koolide MM orienteerumises Otepää(EST)O-jooks -ISF / EKSL  
29 Linnaorienteerumine Vabaõhumuuseum(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
30 Põlva 4.Teisipäevak Kiidjärve raudteejaam(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
30 Järvamaa teisipäevak Paide(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
30 Metsaorienteerumine Hiiu-Jannseni(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
Mai
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Tallinna MV, lühirada Padise(EST)O-jooks IndividuaalneKoop  
01 Paralepa päevak Paralepa parkmets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
01 Võrumaa kolmapäevak Kurgjärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
02 Saaremaa Neljapäevak Leisi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
02 Pärnumaa neljapäevak Valgerand(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
02 Tallinna Neljapäevak Saustinõmme(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
03..05 Ilves-3 2019 Otepää(EST)O-jooks IndividuaalneIlves  
03 Tartu Neljapäevak Pühajärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
06 Linnaorienteerumine Järve terviserada(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
07 Põlva 5.Teisipäevak Tilsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
07 Metsaorienteerumine Õismäe raba(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
08 Lääne-Virumaa kolmapäevak Kadrina(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
08 Kaasiku päevak Kaasiku küla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
08 2. RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Arula(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
08 Võrumaa kolmapäevak Pärlijõe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
09 Setomaa orienteerumispäevak Tuderna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
09 Saaremaa Neljapäevak Pöide(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
09 Pärnumaa neljapäevak Uulu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
09 Tallinna Neljapäevak Kupu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
09 Tartu Neljapäevak Vooremägi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
11 XTsport Kevadrogain (EST)O-jooks RogainXTsport  
12 OK Orvand sprindi AV Alu(EST)O-jooks IndividuaalneOrvand  
13 Linnaorienteerumine Tondi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
14 Põlva 6.Teisipäevak Kadaja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
14 Viljandi- ja Järvamaa päevak Viljandi lossimäed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola/JOKA  
14 Metsaorienteerumine Saustinõmme(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
15..21 Ülemaailmne orienteerumispäev (EST) MitmepäevaneEOL  
15 Lääne-Virumaa kolmapäevak Koljaku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
15 Piirsalu päevak Piirsalu harjutusväljak(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
15 3.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa Sangaste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
15 Harju MV valik Harjumaa(EST)O-jooks MuuKoop  
15 Võrumaa kolmapäevak Kandle aed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
16 Setomaa orienteerumispäevak Värska(EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
16 Saaremaa Neljapäevak Kuressaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
16 Pärnumaa neljapäevak Niidupark(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
16 Tallinna Neljapäevak Rõõsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
16 Tartu Neljapäevak Tartu Laululava(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
18 Eesti MV lühirajal Vitipalu(EST)O-jooks IndividuaalnePeko   EOL edetabeli võistlus VKT=1.05 Päeva(de)l:1.
19 Eesti MV-d MN21 teates Vitipalu(EST)O-jooks Teate orienteeruminePeko  
20 Linnaorienteerumine Vanalinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
21 Põlva 7.Teisipäevak Palujärv(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
21 Metsaorienteerumine Vasalemma(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
22 Lääne-Virumaa kolmapäevak Tamsalu Laululava(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
22 Tallinna MV teade Ülgase(EST)O-jooks Teate orienteerumineTON  
22 Kuliste päevak Kuliste aas(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
22 Võrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna Kool(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
23 Saaremaa Neljapäevak Orissaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
23 Pärnumaa neljapäevak Kilingi-Nõmme(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
23 Tallinna Neljapäevak Kaberla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
23 Tartu Neljapäevak Uniküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
25..26 Balti MV Rõuge(EST)O-jooks -Võru / EOL   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
27 Linnaorienteerumine Pae park(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
28 Põlva 8.Teisipäevak Veskimõisa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
28 Rapla-Järvamaa päevak Tarsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
28 Metsaorienteerumine Glehni park(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
29 Lääne-Virumaa kolmapäevak Porkuni(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
29 Viljandimaa orienteerumispäevak Viiratsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
29 Valgevälja päevak Haapsalu linn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
29 4.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Sooru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
29 Harju MV tavarada Harjumaa(EST)O-jooks IndividuaalneKoop  
29 Võrumaa kolmapäevak Rõuge(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
30 Setomaa orienteerumispäevak Korela(EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
30 Saaremaa Neljapäevak Viki(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
30 Pärnumaa neljapäevak Raeküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
30 Tallinna Neljapäevak Keila-Joa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
30 Tartu Neljapäevak Illipalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
Juuni
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01..02 Tartu Kevad 2019 Vehendi(EST)O-jooks IndividuaalneKape  
01..02 Tallinn Sprint Weekend 2019 Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneNõmme  
03 Linnaorienteerumine Haabersti-Õismäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
04 Põlva 9.Teisipäevak Karaski(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
04 Metsaorienteerumine Nelijärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
05 Lääne-Virumaa kolmapäevak Miila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
05 Panga päevak Panga küla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
06 Pärnumaa neljapäevak Rannametsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
06 Tallinna Neljapäevak Kodasoo(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
06 Tartu Neljapäevak Kaiu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
07..11 MK 1.ring Helsinki(FIN)O-jooks -IOF   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:2.
08..10 Rattaorienteerumise EM Wroclaw(POL)RattaO -IOF  
08 Järva mängud orienteerumine Türi vald(EST)O-jooks IndividuaalneJOKA  
08..09 XLVI Suvejooks Ännijärve(EST)O-jooks MitmepäevaneLSF PT  
08 Seiklushundi Viljandi ÖÖRogain Viljandi(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
10 Linnaorienteerumine Botaanikaaed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
11 Põlva 10.Teisipäevak Hino(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
11 Järva- ja Viljandimaa päevak Tääksi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA/Lehola  
11 Metsaorienteerumine Tõrrepõhja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
12 Lääne-Virumaa kolmapäevak Pikasaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
12 Rapla päevak Raikküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
12 5.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/ Valgamaa Meegaste-Äidu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
13 Saaremaa Neljapäevak Kandla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
13 Pärnumaa neljapäevak Metsaküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
13 Tallinna Neljapäevak Järvi Järved(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
13 Tartu Neljapäevak Tõrvandi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
17 Linnaorienteerumine Loomaaed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
18 Põlva 11.Teisipäevak Möksi veski(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
18 Võrumaa kolmapäevak Aluksne vald Lätis(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
18 Metsaorienteerumine Merimetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
19 Tallinna MV, sprint Pae asum(EST)O-jooks IndividuaalneSRD  
20 Pärnumaa neljapäevak Tõstamaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
20 Tallinna Neljapäevak Kuusalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
20 Tartu Neljapäevak Otepää-Apteekri(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
23..29 Täpsusorienteerumise MM Idanha-a-Nova(POR) -IOF  
25 Järvamaa teisipäevak Mustla-Nõmme(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
25 Põlva 12.Teisipäevak Mõujärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
27..30 Noorte EM Grodno(BLR)O-jooks -IOF   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:2. 4.
27 Pärnumaa neljapäevak Audru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
27 Tallinna Neljapäevak Koitjärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
27 Tartu Neljapäevak Välgi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
29 Tallinna MV rattaorienteerumises Kloostrimetsa(EST)RattaO IndividuaalneNõmme  
Juuli
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Linnaorienteerumine Linnahall(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
02 Põlva 13.Teisipäevak Lajavangu lääs(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
04 Saaremaa Neljapäevak Mändjala(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
04 Pärnumaa neljapäevak Jõulumäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
04 Tallinna Neljapäevak Pikknõmm(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
04 Tartu Neljapäevak Sõõru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
05..12 Veteranide MM Riia(LAT)O-jooks -IOF  
06..12 Juunioride MM Aarhus(DEN)O-jooks -IOF   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:2. 3.
08 Linnaorienteerumine Viimsi terviserada(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
09 Põlva 14.Teisipäevak Kooraste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
11 Saaremaa Neljapäevak Üru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
11 Pärnumaa neljapäevak Rannametsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
11 Tallinna Neljapäevak Kõrvemaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
13 15. Eestimaa Suvemängud Lapetukme(EST)O-jooks IndividuaalneKape  
14 15. Eestimaa Suvemängud Lapetukme(EST)O-jooks Teate orienteerumineKape  
15 Linnaorienteerumine Harku mets N(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
16 Põlva 15.Teisipäevak Lahojärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
17 Rapla päevak Kabala(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
18 Pärnumaa neljapäevak Piirumi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
18 Tallinna Neljapäevak Nelijärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
20 Eesti MV RO sprint ja lühirada Põlva(EST)RattaO IndividuaalneKobras  
21 Eesti MV RO tavarada Põlva(EST)RattaO IndividuaalneKobras  
22 Linnaorienteerumine Järve asum(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
23 Põlva 16.Teisipäevak Hatiku järved(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
25 Saaremaa Neljapäevak Tehumardi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
25 Pärnumaa neljapäevak Uulu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
25 Tallinna Neljapäevak Padise(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
25 Tartu Neljapäevak Purtsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
27..03 Rattaorienteerumise MM, juunioride MM Viborg(EST)O-jooks -IOF  
27 Rogaini MM La Molina(ESP)O-jooks RogainIRF  
28 Tallinna, Järva- ja Raplamaa MV Tavarada Ännijärve(EST)O-jooks IndividuaalneLSF PT  
29 Linnaorienteerumine Pelguranna S(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
30 Põlva 17.Teisipäevak Taevaskoja mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
30 Metsaorienteerumine Laulasmaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
August
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01..04 Tallinna O-nädal Loksa / Kõrvemaa(Venemäe)(EST)O-jooks MitmepäevaneSK100  
01 Pärnumaa neljapäevak Kolga-Veski(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
01 Tallinna Neljapäevak Loksa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
01 Tartu Neljapäevak Tehvandi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
05 Linnaorienteerumine Kalamaja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
06 Põlva 18.Teisipäevak Aarniku-Mooste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
06 Metsaorienteerumine Keila-Joa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
08 Pärnumaa neljapäevak Jõulumäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
08 Tallinna Neljapäevak Aegna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
08 Tartu Neljapäevak TSK(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
09..11 31.Koprakarikas Janokjärve(EST)O-jooks IndividuaalneKobras   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1. 2. 3.
10 Krootuse sprint Krootuse alevik(EST)O-jooks IndividuaalneKobras  
12..17 Maailmameistrivõistlused Ostfold(NOR)O-jooks -IOF   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:3. 5.
12 Linnaorienteerumine Raku mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
13 Järva- ja Viljandimaa päevak Vanaõue(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA/Lehola  
13 Põlva 19.Teisipäevak Palojärve lõuna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
13 Metsaorienteerumine Pirita rand(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
14 Lääne-Virumaa kolmapäevak Vihula mõisapark(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
14 6.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Kirikuküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
14 Võrumaa kolmapäevak Smiltene vald Lätis(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
15 Pärnumaa neljapäevak Piirumi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
15 Tallinna Neljapäevak Kloostrimetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
15 Tartu Neljapäevak Kukemetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
17..18 Hiiumaa 58.Karikavõistlus Mägipä(EST)O-jooks MitmepäevaneHOK  
17 XTsport suverogain (EST)O-jooks RogainXTsport  
19 Linnaorienteerumine Kadrioru park(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
20 Põlva 20.Teisipäevak Küka(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
20 Metsaorienteerumine Männiku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
21 Lääne-Virumaa kolmapäevak Palmse(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
21 Rapla päevak Alu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
21 Võrumaa kolmapäevak Haanja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
22 Pärnumaa neljapäevak Rannapark(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
22 Tallinna Neljapäevak Paldiski(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
22 Tartu Neljapäevak Ülenurme(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
24 Eesti MV Öine Pala(EST)O-jooks ÖineKape  
24 Eesti MV sprint (EST)O-jooks IndividuaalneSeiklushunt  
25 Eesti MV sprinditeade (EST)O-jooks Teate orienteerumineSeiklushunt  
26 Linnaorienteerumine Kuristiku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
27 Põlva 21.Teisipäevak Akste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
27 Järvamaa teisipäevak Mädara-Kellissaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
27 Metsaorienteerumine Apuparra(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
28 Lääne-Virumaa kolmapäevak Lasila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
28 Viljandimaa orienteerumispäevak Abja-Paluoja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
28 7.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa Otepää(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
28 Võrumaa kolmapäevak Kütiorg(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
29 Pärnumaa neljapäevak Raeküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
29 Tallinna Neljapäevak Vasalemma(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
29 Tartu Neljapäevak Kirikuküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
31 Eesti MV tavarada Mustjärve(EST)O-jooks IndividuaalneRakv  
September
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Eesti MV noorte ja veteranide teade Mustjärve(EST)O-jooks Teate orienteerumineRakv  
02 Linnaorienteerumine Saue(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
03 Põlva 22.Teisipäevak Palojärve põhi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
03 Metsaorienteerumine Harku mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
04 Lääne-Virumaa kolmapäevak Tapa(Ees)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
04 Võrumaa kolmapäevak Juba küla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
04 Tuksi päevak Tuksi küla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
05 Setomaa orienteerumispäevak Kõvera(EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
05 Pärnumaa neljapäevak Pärnu-Jaagupi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
05 Tallinna Neljapäevak Laulasmaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
05 Tartu Neljapäevak Elva linn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
07 Eesti MV pikk rada Varbola(EST)O-jooks IndividuaalneTON  
09 Linnaorienteerumine TalTech-Tehnopoli(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
10 Põlva 23.Teisipäevak Poka(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
10 Järvamaa teisipäevak Aravete(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
10 Metsaorienteerumine Lillepi-Rummu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
11 Lääne-Virumaa kolmapäevak Viitna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
11 Viljandimaa orienteerumispäevak Huntaugu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
11 8.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Purtsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
11 Võrumaa kolmapäevak Puiga(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
11 Pullapää päevak Pullapää raketibaas(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
12 Pärnumaa neljapäevak Tori(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
12 Tallinna Neljapäevak Vabaõhumuuseum(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
12 Tartu Neljapäevak Uniküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
13 Eesti Koolispordi Liidu MV valik Kanepi(EST)O-jooks IndividuaalneKobras  
14..15 XXXI Suunto Games Vitipalu(EST)O-jooks MitmepäevanePeko   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1. 2.
16 Linnaorienteerumine Karjamaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
17 Põlva 24.Teisipäevak Valgesoo(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
17 Metsaorienteerumine Hiiu mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakMetsao  
18 Lääne-Virumaa kolmapäevak Käsmu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
18 Rapla päevak Rapla Vesiroosi Kool(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
18 Võrumaa kolmapäevak Vana-Vastseliina(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
18 Palivere päevak Palivere alev(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
19 Pärnumaa neljapäevak Lavassaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
19 Tartu Neljapäevak Tartu kesklinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
21 Virumaa O - jooks Miila(EST)O-jooks -Rakv  
21 XTsport Sügisrogain (EST)O-jooks Rogain  
22 Seiklushundi Sügisene rogain Paganamaa(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
23 Linnaorienteerumine Pae(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
24 Põlva 25.Teisipäevak Salamaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
25 Lääne-Virumaa kolmapäevak Sõmeru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
25 Viljandimaa orienteerumispäevak Mustla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
25 Võrumaa kolmapäevak Parksepa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
25 Haapsalu päevak Haapsalu vanalinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
26..29 MK 3. ring Šveits(SUI)O-jooks -IOF   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:2.
26 Pärnumaa neljapäevak Uulu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
28 Põlva maakonna lahtised MV tavarada Rosma(EST)O-jooks IndividuaalneKobras  
29 Põlva maakonna lahtised MV teade Rosma(EST)O-jooks Teate orienteerumineKobras  
30 Linnaorienteerumine Sääse(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
Oktoober
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
02..06 RO MK 3.ring, juunioride/noorte EM, veteranide MM Dresden(GER)RattaO -IOF  
02 Võrumaa kolmapäevak Veemäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
03 Pärnumaa neljapäevak Rannapark(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
05..06 Baltic junior Cup Läti(LAT)O-jooks -LOF   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
05 XX TAOK rogain (EST)O-jooks RogainTAOK  
06 Linnaorienteerumine Rotermanni(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
06 Võrumaa MV Rõuge(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
12 OK West AV ja Pärnumaa MV Võiste(EST)O-jooks IndividuaalneWest  
13 Linnaorienteerumine Pelguranna N(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
19 Jõhvika maraton (EST)O-jooks IndividuaalneJõhvikas  
20 Kopra III sügisrogain Saverna(EST)O-jooks Kobras  
20 Linnaorienteerumine Pirita TOP(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
25..29 MK 4.ring Hiina(CHN)O-jooks -IOF   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:2.
27 Linnaorienteerumine Lehola(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
November
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
02 XTsport Bingo (EST)O-jooks RogainXTsport  
03 Linnaorienteerumine Laagna N(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
10 Linnaorienteerumine Karjavälja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
17 Linnaorienteerumine Sikupilli(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
24 Linnaorienteerumine Lepistiku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
Detsember
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Linnaorienteerumine Seli S(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
08 Linnaorienteerumine Mustamäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
15 Linnaorienteerumine Uus Maailm(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
2020
August
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Rogaini MM California(USA)O-jooks RogainIRF  
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind