Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
2020
August
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
03 Linnaorienteerumine Harku mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
04 Põlva 18.Teisipäevak Rosma(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
04 Tallinna Teisipäevak Hiiu staadion(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
05 Rapla päevak Varbola(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
05 Narva päevak - Olgina Olgina alevik(EST)O-jooks OrienteerumispäevakAsimuut  
05 Tallinna Pargijooksud 2020 Kakumäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
05 Lääne-Virumaa kolmapäevak Lehtse(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
06 Pärnumaa neljapäevak Kolga-Veski(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
06 Tartu neljapäevak Kaiu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
06 Tallinna Orienteerumisneljapäevak Keila-Joa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
06 Saaremaa Neljapäevak Kihelkonna maalinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
06 Hiiumaa Neljapäevak Hüti(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
09 Seiklushundi Elva rogain (EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
10 Linnaorienteerumine TalTech-Tehnopoli(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
11 Põlva 19.Teisipäevak Hino(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
11 Järvamaa teisipäevak Kellissaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
11 Tallinna Teisipäevak Kloostrimetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
12 Viljandimaa orienteerumispäevak Sürgavere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
12 Tallinna MV sprinditeates Saku, Harjumaa(EST)O-jooks Teate orienteerumineMercury  
12 Tallinna Pargijooksud 2020 Maardu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
12 Võrumaa kolmapäevak Kapusils, Smiltene, Läti(LAT)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
12 Valgamaa 1.orienteerumiskolmapäevak Arula(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
12 Lääne-Virumaa kolmapäevak Miila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
13 Pärnumaa neljapäevak Tõstamaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
13 Tallinna Orienteerumisneljapäevak Aegna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
13 Hiiumaa Neljapäevak Malvaste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
14..16 Ilves-3 2020 Elva-Vitipalu(EST)O-jooks IndividuaalneIlves  
14 Tartu neljapäevak Elva linn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
17 Linnaorienteerumine Järveotsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
18 Põlva 20.Teisipäevak Erastvere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
18 Tallinna Teisipäevak Kadriorg(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
19 Tallinna Pargijooksud 2020 Snelli park(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
19 Võrumaa kolmapäevak Kütiorg(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
19 Lääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
20 Pärnumaa neljapäevak Raeküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
20 Tartu neljapäevak Uniküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
20 Tallinna Neljapäevak Venemäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
20 Hiiumaa Neljapäevak Lehtma(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
20 Saaremaa Neljapäevak Muhu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
21 Põlva maakonna MV öine Kadaja(EST)O-jooks ÖineKobras  
22..23 Rogaini EM Engure(LAT)O-jooks Rogain  
22 45. Eesti omavalitsuste suvemängud Paide(EST)O-jooks IndividuaalneJOKA  
23 45. Eesti omavalitsuste suvemängud Paide(EST)O-jooks Teate orienteerumineJOKA  
24 Linnaorienteerumine Kadrioru park(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
25 Viljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak Olustvere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
25 Põlva 21.Teisipäevak Vastse-Kuuste-Küka(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
25 Tallinna Teisipäevak Mustamäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
26 Lääne-Virumaa kolmapäevak Viitna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
26 Tallinna MV öine Rebala(EST)O-jooks ÖineTON  
26 Tallinna Pargijooksud 2020 Pirita terviserada(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
26 Võrumaa kolmapäevak Vilaski, Valgamaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
26 Valgamaa 2.orienteerumiskolmapäevak Vilaski(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
27 Pärnumaa neljapäevak Piirumi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
27 Tartu neljapäevak Välgi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
27 Tallinna Orienteerumisneljapäevak Saue(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
27 Hiiumaa Neljapäevak Viskoosa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
29 Eesti MV sprint Narva(EST)O-jooks -Kooperaator / Narva-Asim   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
29 Eesti MV öine Narva-Jõesuu(EST)O-jooks -Kooperaator / Narva-Asim   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
30 Eesti MV sprinditeade Narva(EST)O-jooks Teate orienteerumineKoop / Narva-Asimuut  
31 Linnaorienteerumine Loomaaed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
September
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Põlva 22.Teisipäevak Aarna org(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
01 Tallinna Teisipäevak Männiku linnak(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
02 Lääne-Virumaa kolmapäevak Tapa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
02 Narva päevak - Narva-Jõesuu Narva-Jõesuu 12 km(EST)O-jooks OrienteerumispäevakAsimuut  
02 Läänemaa orienteerumispäevak Rooslepa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
02 Võrumaa kolmapäevak Vaskpalu (Hargla)(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
03 Pärnumaa neljapäevak Allika(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
03 Tartu neljapäevak Tartumaa TSK(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
03 Tallinna Orienteerumisneljapäevak Ihasalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
05 Eesti MV tavarada Soolamäed(EST)O-jooks IndividuaalneVõru   EOL edetabeli võistlus VKT=1.05 Päeva(de)l:1.
06 Eesti MV noorte ja veteranide teade Soolamäed(EST)O-jooks Teate orienteerumineVõru  
07 Linnaorienteerumine Järveotsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
08 Põlva 23.Teisipäevak Küka(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
08 Järvamaa teisipäevak Mustla-Nõmme(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
08 Tallinna Teisipäevak Raudalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
09..13 RO MK 3. ring /WMMTBO Soome(FIN)RattaO -  
09 Rapla päevak Märjamaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
09 Viljandimaa orienteerumispäevak Vana-Võidu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
09 Läänemaa orienteerumispäevak Linnamäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
09 Võrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna Kool(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
09 Valgamaa 3.orienteerumiskolmapäevak Sooru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLutsu  
09 Lääne-Virumaa kolmapäevak Mõdriku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
10 Pärnumaa neljapäevak Uulu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
10 Tartu neljapäevak Kirikuküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
10 Tallinna Orienteerumisneljapäevak Harku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
10 Saaremaa Neljapäevak Orissaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
12 Eesti MV pikk rada Mägede küla(EST)O-jooks IndividuaalneJOKA   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
14 Linnaorienteerumine Järve terviserada(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
15 Põlva 24.Teisipäevak Kadaja-Puntaru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
15 Tallinna Teisipäevak Merimetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
16 Lääne-Virumaa kolmapäevak Kadrina(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
16 Läänemaa orienteerumispäevak Roosta(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
16 Võrumaa kolmapäevak Vana-Vastseliina(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
17 Pärnumaa neljapäevak Tori(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
17 Tartu neljapäevak Vitipalu-Illipalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
17 Tallinna Orienteerumisneljapäevak (EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
17 Setomaa orienteerumispäevak Ootsipalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
19..20 Hiiumaa 59.Karikavõistlused Leemeti(EST)O-jooks MitmepäevaneHOK  
19 50.Põlva maakonna MV Krootuse(EST)O-jooks IndividuaalneKobras  
19 XT Sügisrogain Viimsi(EST)O-jooks XT sport  
20 46.Põlva maakoona MV teade Krootuse(EST)O-jooks Teate orienteerumineKobras  
21 Linnaorienteerumine Väike-Õismäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
22..26 CISM Šveits(SUI)O-jooks -  
22 Põlva 25.Teisipäevak Mammaste TSK(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
22 Tallinna Teisipäevak Harku-Tähetorni(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
23 Lääne-Virumaa kolmapäevak Roodevälja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
23 Viljandimaa orienteerumispäevakud Holstre-Polli(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
23 Läänemaa orienteerumispäevak Palivere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
23 Võrumaa kolmapäevak Kalporo(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
24 Pärnumaa neljapäevak Niidupark(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
24 Tartu neljapäevak Kärgandi mäed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
24 Setomaa orienteerumispäevak Verhulitsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
25 Eesti Koolispordi Liidu MV Ahja(EST)O-jooks IndividuaalneKobras  
26..27 Suunto Games Lindora-Kerepäälse(EST)O-jooks MitmepäevaneVõru   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1. 2.
28 Linnaorienteerumine Siili(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
29 Tallinna Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
30 Lääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere Ametikool(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
30 Rapla päevak Rapla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
30 Läänemaa orienteerumispäevak Haapsalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOkas  
30 Võrumaa kolmapäevak Umbsaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
Oktoober
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01..06 MK finaalring Cansiglio(ITA)O-jooks -  
01 Pärnumaa neljapäevak Rannapark(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
01 Tartu neljapäevak Tehvandi-Nüpli(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
02..08 MTBOC, EY/EJMTBOC Portugal(POR)RattaO -  
03 TAOK rogain (EST)O-jooks RogainTAOK  
04 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
04 Võrumaa MV Soolamäed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
08 Tartu neljapäevak Vitipalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
10 OK West AV ja Pärnumaa MV Rannametsa(EST)O-jooks IndividuaalneWest  
11 Seiklushundi rogain Võrumaa(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
11 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
17 Jõhvika maraton Illuka(EST)O-jooks IndividuaalneJõhvikas  
17 Tallinn Sprint Weekend 2020 Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneNõmme  
17 Tallinn Sprint Weekend 2020 Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneNõmme  
18 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
18 Tallinn Sprint Weekend 2020 Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneNõmme  
23..25 Euroopa noorte MV (EYOC) Salgótarján(HUN)O-jooks -  
25 Kopra IV sügisrogain Mooste(EST)O-jooks RogainKobras  
25 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
November
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
08 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
15 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
22 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
29 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
Detsember
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
06 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
13 Linnaorienteerumine Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSK100  
26 Eesti MV SO lühirada (lume olemasolul) Hatiku(EST)SuusO IndividuaalneKobras  
27 Eesti MV SO tavarada (lume olemasolul) Hatiku(EST)SuusO IndividuaalneKobras  
2021
Veebruar
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
24..28 Suusaorienteerumise MM (WSOC) Kääriku(EST)SuusO IndividuaalnePeko  
Mai
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
13..16 Sprindi EM/ MK 1. ring Neuchâtel(SUI)O-jooks -  
Juuni
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
12..15 MK 2. ring Idre Fjäll(SWE)O-jooks -  
19..20 Jukola Rovaniemi(FIN)O-jooks Teate orienteerumine  
August
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
05 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
06 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
07 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
08 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
14..15 Rogaini MM Lake Tahoe, California(USA)O-jooks RogainIRF  
September
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
30..03 MK 3. ring Cansiglio(ITA)O-jooks -  
2022
Juuni
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
29..03 OJ MM Kolding(DEN)O-jooks -   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind