XXI Suunto Games 3-4.oktoober 2009
Suunto Games 1.päev
3.10.2009 Läsna (Jaan Olvet)
Suunto Games 2.päev
4.10.2009 Läsna (Jaan Olvet)
M10TR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85  M8NR  M9NR 
N10TR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80  N85  N8NR  N9NR 

M10TR

2900m 7KP
3000m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK        00:38.02   00:16.21(1)  00:21.41(2)   
   2. Sander Tomson                  Kobras                 00:39.31   00:18.38(3)  00:20.53(1)   
   3. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva SK        00:43.00   00:20.30(5)  00:22.30(3)   
   4. Dennis Karpov                  SRD                    00:46.57   00:23.10(7)  00:23.47(4)   
   5. Lauri Põldoja                  Ilves                  00:50.27   00:25.32(8)  00:24.55(5)   
   6. Ralf Hõim                      Põlva SK               00:55.25   00:19.10(4)  00:36.15(7)   
   7. Martin Sults                   Kobras/Põlva SK        00:55.53   00:18.00(2)  00:37.53(8)   
   8. Kristofer Pluumu               Kobras/Põlva SK        00:57.07   00:21.56(6)  00:35.11(6)   
   9. Mikael Autio                   Karkki-Rasti           01:05.54   00:26.56(9)  00:38.58(9)   
      Kristjan Kuum                  Lauter Team            DNF        00:27.26(10) DNS           
M12A

2700m 6KP
2480m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Kaarel Vesilind                SRD                    00:44.37   00:22.43(1)  00:21.54(2)   
   2. Märten Henrik Pais             West                   00:47.21   00:23.32(2)  00:23.49(5)   
   3. Kaarel Hendrik Zernant                                00:47.47   00:25.26(3)  00:22.21(3)   
   4. Villu Serv                     Kobras/Põlva SK        00:51.17   00:28.56(5)  00:22.21(3)   
   5. Maikel Konsap                  Võru                   00:51.37   00:30.35(6)  00:21.02(1)   
   6. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed                 01:06.46   00:26.40(4)  00:40.06(8)   
   7. Mihkel Sarap                   Ilves                  01:08.04   00:38.09(7)  00:29.55(6)   
   8. Richard Esta                   HOK                    01:36.52   01:02.52(8)  00:34.00(7)   
      Gert Apri                      Orvand                 DNS        DNS          DNS           
M12TR

2900m 7KP
3000m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Kristjan Laugesaar             Rakv                   00:51.42   00:23.46(2)  00:27.56(1)   
   2. Henri Hummal                   Kunda                  01:19.37   00:20.50(1)  00:58.47(3)   
   3. Roger Koosa                    Põlva SK               01:28.09   00:49.02(4)  00:39.07(2)   
      Fred-Richard Saueauk           Lauter Team            DQ         00:32.53(3)  MP            
M14A

4530m 12KP
3990m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Anti Sõukand                   Võru                   01:08.03   00:35.23(1)  00:32.40(2)   
   2. Veiko Vinkel                   West                   01:09.38   00:37.22(2)  00:32.16(1)   
   3. Priit Võsupärg                 Kobras/Põlva SK        01:12.45   00:40.05(3)  00:32.40(2)   
   4. Tanel Papp                     Võru                   01:17.03   00:41.21(4)  00:35.42(4)   
   5. Kaspar Nummert                 Kape                   01:18.37   00:42.54(5)  00:35.43(5)   
   6. Andreas Aadli                  Tammed                 01:25.04   00:47.06(6)  00:37.58(6)   
   7. Holger Post                    Koop                   01:30.04   00:51.05(7)  00:38.59(7)   
   8. Janek Piirisild                Võru                   01:31.30   00:51.17(8)  00:40.13(8)   
   9. Elias Lehto                    Karjaan Ura            01:40.05   00:59.48(12) 00:40.17(9)   
  10. Linus Lehto                    Karjaan Ura            01:40.11   00:58.43(11) 00:41.28(10)  
  11. Heiki Kiisler                                         01:43.42   00:57.55(10) 00:45.47(12)  
  12. Rando Marrandi                 JOKA                   01:55.34   00:55.07(9)  01:00.27(13)  
      Sander Lembra                  Võru                   DNF        01:02.22(13) DNS           
      Vadim Shved                    SRD                    DNF        DNS          00:41.52(11)  
M14B

4270m 11KP
3730m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Markus Konsap                  Võru                   01:24.41   00:47.20(2)  00:37.21(1)   
   2. Andres Saal                    Otepää SK              01:25.30   00:46.32(1)  00:38.58(3)   
   3. Madis Tooming                                         01:32.57   00:51.25(3)  00:41.32(5)   
   4. Karl Edgar Raudsep             Võru                   01:33.10   00:52.12(5)  00:40.58(4)   
   5. Martin Zvirblis                Kobras/Põlva SK        01:38.36   01:00.19(6)  00:38.17(2)   
   6. Keven Mekk                     Võru                   01:38.51   00:52.08(4)  00:46.43(6)   
   7. Sander Överus                  Mercury                02:03.33   01:12.00(7)  00:51.33(8)   
   8. Mikk Rooden                    Jõhvikas               02:29.07   01:36.36(11) 00:52.31(9)   
   9. Margus Isaak                   Võru                   02:30.34   01:14.39(8)  01:15.55(10)  
  10. Kristjan Hendrik Küngas        Võru                   02:36.48   01:18.44(9)  01:18.04(11)  
  11. Heigo Pikkor                   Jõhvikas               03:09.32   01:32.36(10) 01:36.56(13)  
      Kristjan Sirk                  Põlva SK               DQ         MP           01:31.01(12)  
      Kristjan Onton                 Jõhvikas               DQ         MP           00:50.35(7)   
M16A

6380m 14KP
5230m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                   01:22.11   00:45.46(1)  00:36.25(1)   
   2. Kaspar Karjus                  Võru                   01:28.19   00:50.36(2)  00:37.43(3)   
   3. Taavi Kalle Kiisler            KEKRSK                 01:28.24   00:51.17(3)  00:37.07(2)   
   4. Tõnis Laugesaar                Rakv                   01:33.24   00:55.06(4)  00:38.18(4)   
   5. Marcus Niin                                           01:41.44   00:58.04(5)  00:43.40(7)   
   6. Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK        01:43.55   01:03.14(8)  00:40.41(6)   
   7. Jorma Valge                    JOKA                   01:44.17   01:04.29(9)  00:39.48(5)   
   8. Kevin Koskinen                 Võru                   01:44.21   01:00.01(6)  00:44.20(8)   
   9. Deniss Shved                   SRD                    01:56.05   01:06.46(10) 00:49.19(10)  
  10. Aare Rämmann                                          01:59.50   01:13.02(12) 00:46.48(9)   
  11. Anton Shved                    SRD                    02:02.39   01:11.47(11) 00:50.52(11)  
      Ingmar Daub                    Ilves                  DNF        01:02.58(7)  DNS           
      Björn Panker                   Ilves                  DNF        01:14.50(13) DNS           
M16B

5050m 13KP
3990m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Jānis Bošs                     Gulbenes NBJSS         01:15.00   00:40.20(2)  00:34.40(1)   
   2. Emīls Galvāns                  Gulbenes NBJSS         01:26.34   00:38.06(1)  00:48.28(2)   
M18

7720m 16KP
6140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Raido Mitt                     Kobras/Põlva SK        01:22.06   00:46.49(1)  00:35.17(1)   
   2. Jonatan Karjus                 Võru                   01:32.58   00:49.53(2)  00:43.05(6)   
   3. Kristaps Vējš- Āboliņš         Gulbenes NBJSS         01:36.28   00:56.53(5)  00:39.35(4)   
   4. Taaniel Tooming                Kobras/Põlva SK        01:37.18   00:53.27(3)  00:43.51(9)   
   5. Martin Ling                    Lehola                 01:39.21   01:01.04(8)  00:38.17(2)   
   6. Jüri Joonas                    Võru                   01:39.40   00:56.31(4)  00:43.09(7)   
   7. Sven-Erik Rebane               Orvand                 01:41.16   00:57.58(6)  00:43.18(8)   
   8. Uku-Laur Tali                  KEKRSK                 01:41.35   00:59.43(7)  00:41.52(5)   
   9. Raul Reiljan                   Võru                   01:48.23   01:02.18(9)  00:46.05(10)  
  10. Artur Nevinski                 Võru                   01:58.52   01:11.04(11) 00:47.48(11)  
  11. Henri Oru                      Võru                   02:06.01   01:08.30(10) 00:57.31(13)  
  12. Antti Siima                    Kobras/Põlva SK        02:18.56   01:22.16(14) 00:56.40(12)  
  13. Aleksander Tali                KEKRSK                 02:22.50   01:13.07(12) 01:09.43(14)  
      Asso Kesaväli                  Rakv                   DNF        01:14.57(13) DNS           
      Aleksandr Shved                SRD                    DNF        DNS          00:38.50(3)   
M21A

10050m 26KP
8700m 20KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Tarvo Klaasimäe                Ilves                  02:06.03   01:11.28(3)  00:54.35(2)   
   2. Alar Kume                      Võru                   02:06.04   01:11.37(4)  00:54.27(1)   
   3. Tommy Rantala                  Karkki-Rasti           02:07.21   01:10.58(2)  00:56.23(4)   
   4. Martin Marga                   Kobras                 02:07.25   01:11.44(5)  00:55.41(3)   
   5. Timo Asikainen                 Orvand                 02:07.42   01:09.46(1)  00:57.56(5)   
   6. Meelis Mälter                  KEKRSK                 02:19.02   01:13.11(6)  01:05.51(7)   
   7. Martin Kaup                    Elioni SK              02:19.16   01:13.45(8)  01:05.31(6)   
   8. Ats Sõnajalg                   KEKRSK                 02:28.26   01:13.20(7)  01:15.06(13)  
   9. Ville-Veikko Nurminen          Suosmeren Salpa        02:29.22   01:19.39(9)  01:09.43(10)  
  10. Joonas Oja                     Rakv                   02:31.15   01:21.37(10) 01:09.38(9)   
  11. Rauno Autio                    Karkki-Rasti           02:31.59   01:23.24(12) 01:08.35(8)   
  12. Daniel Vasser                                         02:41.36   01:26.56(13) 01:14.40(11)  
  13. Enar Nõmmiste                  Kape                   02:42.20   01:27.24(14) 01:14.56(12)  
  14. Tanel Esta                     HOK                    02:45.57   01:28.57(15) 01:17.00(14)  
  15. Veiko Aaviste                                         03:59.17   02:17.15(19) 01:42.02(15)  
  16. Aimar Liiver                   Elioni SK              04:15.56   01:57.12(17) 02:18.44(18)  
      Assar Jõepera                                         DNF        02:12.25(18) DNS           
      Kristjan Maade                 Elioni SK              DNF        DNS          02:10.28(17)  
      Allan Roosimägi                Jõhvikas               DNF        01:29.40(16) DNS           
      Jaanus-Janari Kogerman         Okas                   DNF        DNS          01:47.23(16)  
      Erik Saarts                    Võru                   DQ         01:22.38(11) MP            
      Tõnis Kruusmaa                 Rakv                   DNS        DNS          DNS           
M21B

8360m 20KP
6850m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Martins Godins                 Lejas Mindaugi         01:53.43   01:05.14(1)  00:48.29(1)   
   2. Tarmo Pöör                     Mercury                02:01.48   01:11.36(6)  00:50.12(2)   
   3. Martin Aunin                                          02:02.02   01:08.24(3)  00:53.38(3)   
   4. Tarmo Tolm                     Orvand                 02:02.08   01:07.43(2)  00:54.25(5)   
   5. Tarmo Klaar                    Ilves                  02:06.06   01:12.03(7)  00:54.03(4)   
   6. Märt Kivila                    Ilves                  02:10.59   01:11.24(5)  00:59.35(8)   
   7. Jaanus Olop                                           02:23.19   01:21.13(10) 01:02.06(9)   
   8. Raino Leopard                  Peko                   02:26.16   01:27.16(13) 00:59.00(7)   
   9. Viljar Vainola                 Mercury                02:26.56   01:23.25(12) 01:03.31(10)  
  10. Karl Samoson                   Orion                  02:30.55   01:32.06(16) 00:58.49(6)   
  11. Keskimäki Sami                 Nakkilan Wisa          02:35.17   01:29.28(15) 01:05.49(11)  
  12. Raul Allikivi                  Rotalia                02:49.34   01:35.30(17) 01:14.04(12)  
      Heiki Saal                     Otepää SK              DNF        01:22.15(11) DNS           
      Andres Vesilind                SRD                    DNF        01:48.55(18) DNS           
      Rünno Sulg                     LSF PT                 DNF        01:13.32(8)  DNS           
      Martin Suga                                           DNF        01:15.39(9)  DNS           
      Indrek Mahla                   Peko                   DNF        01:27.24(14) DNS           
      Rain Muru                      Lennubaas              DNF        01:09.54(4)  DNS           
      Ardo Pajur                                            DQ         MP           DNS           
      Tõnu Lauter                    Lauter Team            DNS        DNS          DNS           
      Margus Jänes                   Orvand                 DNS        DNS          DNS           
M21C

5440m 13KP
4760m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Mati Sarap                     Ilves                  01:12.46   00:35.44(1)  00:37.02(1)   
   2. Pasi Himilä                    Karkki-Rasti           01:28.58   00:44.41(2)  00:44.17(2)   
   3. Valter Tänav                   Rae                    01:41.08   00:52.22(3)  00:48.46(4)   
   4. Marko Süld                     HOK                    01:43.33   00:57.00(5)  00:46.33(3)   
      Raul Mõtus                     Kunda                  DNF        00:56.45(4)  DNS           
M21E

6550m 19KP
10540m 26KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Markus Puusepp                 Võru                   01:29.27   00:33.46(1)  00:55.41(2)   
   2. Lauri Sild                     Võru                   01:29.34   00:34.55(2)  00:54.39(1)   
   3. Sander Vaher                   EKJ SK                 01:31.44   00:35.51(4)  00:55.53(3)   
   4. Olle Kärner                    EKJ SK                 01:32.03   00:35.58(5)  00:56.05(4)   
   5. Timo Sild                      Võru                   01:33.00   00:35.43(3)  00:57.17(7)   
   6. Andreas Kraas                  EKJ SK                 01:33.41   00:36.43(6)  00:56.58(6)   
   7. Peeter Pihl                    Tammed                 01:33.46   00:36.50(7)  00:56.56(5)   
   8. Jürgen Einpaul                 Tammed                 01:40.58   00:39.15(8)  01:01.43(8)   
   9. Kristjan Trossmann             JOKA                   01:42.40   00:40.21(11) 01:02.19(9)   
  10. Silver Eensaar                 Kobras                 01:43.09   00:39.36(9)  01:03.33(10)  
  11. Erkki Aadli                    Tammed                 01:44.03   00:40.17(10) 01:03.46(11)  
  12. Priit Randman                  Rakv                   01:46.11   00:42.25(16) 01:03.46(11)  
  13. Skirmantas Ramoska             Apuokas                01:46.17   00:41.13(12) 01:05.04(13)  
  14. Lauri Malsroos                 Tammed                 01:46.31   00:41.22(13) 01:05.09(14)  
  15. Mattias Rennel                 KEKRSK                 01:47.48   00:41.45(14) 01:06.03(15)  
  16. Margus Hallik                  LUS                    01:52.55   00:44.00(20) 01:08.55(17)  
  17. Marek Karm                     KEKRSK                 01:53.04   00:43.39(17) 01:09.25(18)  
  18. Tanel Kannel                   Rae                    01:53.16   00:44.25(21) 01:08.51(16)  
  19. Sergei Rjabõshkin              SRD                    01:57.45   00:43.40(18) 01:14.05(19)  
  20. Martti Mikk                                           02:06.02   00:49.38(26) 01:16.24(20)  
  21. Mindaugas Grasys               Perkunas               02:08.43   00:47.43(24) 01:21.00(21)  
  22. Mikk Tali                      KEKRSK                 02:15.29   00:48.31(25) 01:26.58(23)  
  23. Vytautas Grasys                Perkunas               02:21.54   00:53.24(29) 01:28.30(24)  
  24. Erki Pellja                    JOKA                   02:22.49   00:56.26(31) 01:26.23(22)  
  25. Sven Oras                      Ilves                  02:23.51   00:51.39(27) 01:32.12(25)  
  26. Ivar Janson                    KVÜÕA                  03:06.35   01:00.52(32) 02:05.43(26)  
      Eero Säde                      Lennubaas              DNF        00:56.06(30) DNS           
      Kaur Kase                      Võru                   DNF        00:52.12(28) DNS           
      Alari Arro                                            DNF        OT           DNS           
      Mattias Pilv                   Visa                   DNF        01:01.01(33) DNS           
      Tõnis Vaiksaar                 Orvand                 DNF        00:43.50(19) DNS           
      Mati Tiit                      Ilves                  DNF        00:45.02(22) DNS           
      Arti Albert                    Kobras                 DNF        00:41.54(15) DNS           
      Jaan Tarmak                    JOKA                   DNF        00:47.18(23) DNS           
      Sass Saat                                             DNF        01:53.35(35) DNS           
      Argo Miller                                           DNF        02:37.00(36) DNS           
      Kaupo Kaljumets                                       DNF        01:05.06(34) DNS           
      Timmo Tammemäe                 Orvand                 DNS        DNS          DNS           
M35

9680m 25KP
8230m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Heiti Hallikma                 Võru                   01:57.48   01:03.14(2)  00:54.34(2)   
   2. Alar Abram                     Ilves                  01:57.51   01:04.26(3)  00:53.25(1)   
   3. Dmitri Shved                   SRD                    02:04.41   01:07.08(4)  00:57.33(4)   
   4. Randy Korb                     Peko                   02:09.34   01:12.30(8)  00:57.04(3)   
   5. Milko Lehto                    Karjaan Ura            02:11.00   01:10.32(5)  01:00.28(6)   
   6. Margus Marrandi                JOKA                   02:19.31   01:20.36(16) 00:58.55(5)   
   7. Arvo Laanemets                 TAOK                   02:20.26   01:17.32(13) 01:02.54(7)   
   8. Olav Karu                      Rakv                   02:22.04   01:16.32(11) 01:05.32(9)   
   9. Viktor Kübard                  SRD                    02:22.10   01:18.06(14) 01:04.04(8)   
  10. Ain Fjodorov                   Otepää SK              02:22.16   01:16.10(10) 01:06.06(12)  
  11. Danilo Piht                    Mercury                02:22.45   01:16.47(12) 01:05.58(11)  
  12. Alvis Lepiksons                Auseklis IK            02:25.53   01:19.32(15) 01:06.21(13)  
  13. Tiit Pekk                      Swedbank               02:28.42   01:11.33(7)  01:17.09(19)  
  14. Roman Shved                    SRD                    02:33.11   01:27.29(19) 01:05.42(10)  
  15. Kimmo Liljeström               Helsingin Suunnistajat 02:38.31   01:25.58(17) 01:12.33(17)  
  16. Tarmo Zernant                                         02:41.29   01:26.38(18) 01:14.51(18)  
  17. Mart Jakobson                  KEKRSK                 02:42.01   01:33.35(23) 01:08.26(14)  
  18. Raul Kangur                    SOK                    02:42.52   01:32.04(22) 01:10.48(16)  
  19. Heiki Savitsch                 Bona Fide              02:53.26   01:30.13(21) 01:23.13(20)  
      Meelis Merenäkk                                       DNF        01:28.13(20) DNS           
      Margus Klementsov              Mercury                DNF        01:12.44(9)  DNS           
      Tarvo Avaste                   Sportnet               DNF        01:01.05(1)  DNS           
      Andres Karilaid                Mercury                DNF        01:11.19(6)  DNS           
      Martti Kuldma                                         DNF        DNS          01:09.54(15)  
      Indrek Lillsoo                 Põrgupõhja             DQ         MP           DNS           
      Mati Korrol                    Swedbank               DNS        DNS          DNS           
M40

8360m 20KP
6850m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Armo Hiie                      Kape                   01:31.49   00:50.33(1)  00:41.16(4)   
   2. Raivo Reiman                   MARU                   01:31.51   00:52.32(2)  00:39.19(1)   
   3. Inno Ling                      Lehola                 01:32.19   00:52.33(3)  00:39.46(3)   
   4. Ville Vinkel                   West                   01:32.31   00:52.46(4)  00:39.45(2)   
   5. Matti Yliluikki                Suomusjärven Sisu      01:37.21   00:53.53(5)  00:43.28(5)   
   6. Priit Pääslane                 Ilves                  01:40.24   00:55.57(6)  00:44.27(8)   
   7. Tenno Alamaa                   Orvand                 01:43.53   00:56.50(7)  00:47.03(11)  
   8. Paavo Rõigas                   Peko                   01:44.34   01:00.03(9)  00:44.31(9)   
   9. Raul Hindov                    TON                    01:49.22   00:57.53(8)  00:51.29(18)  
  10. Meelis Zimmermann              Kape                   01:50.11   01:04.52(13) 00:45.19(10)  
  11. Simo Maksimainen               HIKI                   01:50.23   01:06.14(16) 00:44.09(7)   
  12. Priit Överus                   Mercury                01:50.32   01:06.34(17) 00:43.58(6)   
  13. Sven Luks                      Põrgupõhja             01:53.11   01:03.34(12) 00:49.37(14)  
  14. Taivo Tali                     KEKRSK                 01:53.56   01:06.09(15) 00:47.47(12)  
  15. Andres Hummal                  Rakv                   01:54.07   01:02.37(11) 00:51.30(19)  
  16. Taivo Daub                     Ilves                  01:57.46   01:07.36(20) 00:50.10(16)  
  17. Roman Kattai                   KVÜÕA                  01:58.08   01:07.24(19) 00:50.44(17)  
  18. Tõnis Haldna                   Rae                    01:59.48   01:11.20(27) 00:48.28(13)  
  19. Mart Ostra                     MARU                   01:59.55   01:10.12(23) 00:49.43(15)  
  20. Indrek Saarepera                                      02:01.10   01:06.04(14) 00:55.06(23)  
  21. Tauno Piirikivi                Rae                    02:02.24   01:10.47(24) 00:51.37(20)  
  22. Olli Turakainen                Helsingin Suunnistajat 02:02.38   01:10.58(26) 00:51.40(21)  
  23. Pekka Saalasti                 MulPa                  02:06.01   01:08.12(21) 00:57.49(25)  
  24. Raivo Erik                     Rae                    02:06.06   01:10.54(25) 00:55.12(24)  
  25. Veiko Pak                      Rae                    02:06.13   01:12.05(28) 00:54.08(22)  
  26. Sergei Shved                   SRD                    02:24.10   01:21.03(30) 01:03.07(26)  
      Andres Palk                    TAOK                   DNF        01:20.41(29) DNS           
      Jukka Oksanen                  Rastikarhut            DNF        01:06.52(18) DNS           
      Enn Jõesaar                    Sportnet               DNF        01:09.55(22) DNS           
      Neeme Loorits                  Kape                   DNF        01:00.04(10) DNS           
      Margus Sarap                   Ilves                  DNF        DNS          01:10.21(27)  
      Rando Pennie                   Põrgupõhja             DQ         MP           DNS           
      Lauri Lahtmäe                  Kape                   DNS        DNS          DNS           
      Johan Alenius                  IFK Lidingö            DNS        DNS          DNS           
M45

7720m 16KP
6140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Toomas Mast                    HOK                    01:37.16   00:57.56(6)  00:39.20(2)   
   2. Ulvar Pavlov                                          01:37.18   00:56.06(1)  00:41.12(5)   
   3. Eduard Pukkonen                KEKRSK                 01:37.26   00:58.16(9)  00:39.10(1)   
   4. Raivo Pellja                   JOKA                   01:37.30   00:57.12(3)  00:40.18(4)   
   5. Vladimir Savinov               SRD                    01:37.45   00:57.35(4)  00:40.10(3)   
   6. Tõnu Tänav                     Rae                    01:41.01   00:56.49(2)  00:44.12(9)   
   7. Andres Talver                  Mercury                01:43.01   00:58.15(8)  00:44.46(10)  
   8. Aleksander Pritsik             Rakv                   01:43.52   00:57.45(5)  00:46.07(13)  
   9. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas               01:43.59   01:00.24(12) 00:43.35(7)   
  10. Ants Turban                    Rakv                   01:44.12   00:58.02(7)  00:46.10(14)  
  11. Mati Preitof                   KEKRSK                 01:44.30   00:58.53(10) 00:45.37(12)  
  12. Ando Post                      Koop                   01:44.35   01:00.53(13) 00:43.42(8)   
  13. Raul Olesk                     Kobras                 01:53.41   01:04.07(17) 00:49.34(15)  
  14. Jaak Rohtsalu                  Rakv                   01:54.15   01:03.34(16) 00:50.41(17)  
  15. Andrus Rämmann                                        01:57.28   01:07.36(18) 00:49.52(16)  
  16. Timo Neuvonen                  MulPa                  01:57.53   01:03.07(15) 00:54.46(18)  
  17. Maido Kaljur                   KEKRSK                 02:01.47   01:16.36(22) 00:45.11(11)  
  18. Ülo Viru                       Orvand                 02:08.50   01:00.56(14) 01:07.54(23)  
  19. Urmas Tammemäe                 Orvand                 02:15.02   01:08.34(19) 01:06.28(22)  
  20. Jukka Honkasaari               Piikkiön Karhu         02:16.12   01:15.32(21) 01:00.40(20)  
  21. Jaanus Viljamaa                Orion                  02:20.12   01:20.10(24) 01:00.02(19)  
  22. Tõnu Loog                      Kobras                 02:36.56   01:32.27(28) 01:04.29(21)  
  23. Ivo Tamla                      Koop                   02:46.32   01:30.26(27) 01:16.06(24)  
  24. Risto Pettinen                 MulPa                  02:47.00   01:23.05(26) 01:23.55(25)  
      Margus Jaanus                  Koop                   DNF        01:21.23(25) DNS           
      Eerik Lossmann                                        DNF        01:10.11(20) DNS           
      Tõnu Ilves                     Kape                   DNF        00:59.48(11) DNS           
      Vallo Varjo                    Koop                   DNF        01:16.42(23) DNS           
      Tiit Tali                      Ilves                  DNF        DNS          00:42.10(6)   
      Martin Ehala                   Rae                    DNS        DNS          DNS           
      Andrus Sipsaka                 KEKRSK                 DNS        DNS          DNS           
M50

6380m 14KP
5230m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Jaanus Reha                    Koop                   01:17.59   00:42.51(1)  00:35.08(1)   
   2. Arto Niemi                     HIKI                   01:20.03   00:43.19(2)  00:36.44(3)   
   3. Rein Rooni                     Orvand                 01:21.43   00:45.18(3)  00:36.25(2)   
   4. Toivo Toomas                   Peko                   01:25.27   00:47.13(4)  00:38.14(4)   
   5. Raul Laas                      JOKA                   01:31.03   00:52.14(8)  00:38.49(5)   
   6. Kaljo Julge                    Kape                   01:32.12   00:51.36(7)  00:40.36(7)   
   7. Veli-Matti Heinonen            HIKI                   01:32.37   00:50.57(5)  00:41.40(8)   
   8. Simo Valtanen                  Hiisirasti             01:33.02   00:53.29(9)  00:39.33(6)   
   9. Paul Poopuu                    JOKA                   01:38.56   00:56.06(12) 00:42.50(9)   
  10. Jarmo Jumppanen                Pihkaniskat            01:41.15   00:54.22(10) 00:46.53(12)  
  11. Kalev Ruberg                   Saku                   01:41.25   00:57.02(13) 00:44.23(11)  
  12. Sulev Tuude                    West                   01:47.42   01:00.40(14) 00:47.02(13)  
  13. Tuomo Puustinen                Pihkaniskat            01:47.56   01:00.43(15) 00:47.13(15)  
  14. Jaak Jaagus                    Saku                   01:51.41   01:02.55(17) 00:48.46(16)  
  15. Kalle Ojasoo                   Kobras                 01:51.47   01:04.36(19) 00:47.11(14)  
  16. Ahto Karu                      JOKA                   02:00.48   01:03.51(18) 00:56.57(18)  
  17. Riho Kokk                      Rakv                   02:01.24   01:10.15(22) 00:51.09(17)  
  18. Neeme Malva                    Rakv                   02:17.50   01:09.49(21) 01:08.01(19)  
  19. Aivar Tooming                                         02:33.22   01:11.48(23) 01:21.34(20)  
  20. Tuomo Mattila                  Helsingin Suunnistajat 03:02.01   01:27.26(24) 01:34.35(21)  
      Tiit Tatter                    TON                    DNF        00:51.27(6)  DNS           
      Udo Lüüs                       Ilves                  DNF        00:54.25(11) DNS           
      Vello Post                     Koop                   DNF        01:02.22(16) DNS           
      Ago Samoson                    Orion                  DNF        DNS          00:43.32(10)  
      Vello Vasser                   Kunda                  DNF        01:08.59(20) DNS           
      Mihkel Nahkur                  Jõhvikas               DNS        DNS          DNS           
M55

5610m 12KP
4930m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Johannes Tasa                  Tammed                 01:17.56   00:41.12(1)  00:36.44(1)   
   2. Riho Männi                     Lehola                 01:25.46   00:45.20(2)  00:40.26(4)   
   3. Rein Kriks                     Rakv                   01:25.57   00:48.01(4)  00:37.56(2)   
   4. Andres Käär                                           01:27.51   00:48.42(5)  00:39.09(3)   
   5. Jüri Rokko                     SK RT                  01:28.10   00:47.35(3)  00:40.35(5)   
   6. Oleg Podlipski                 Jõhvikas               01:33.49   00:51.23(8)  00:42.26(8)   
   7. Heini Tammik                   Kape                   01:34.31   00:52.02(9)  00:42.29(9)   
   8. Anti Parik                     Otepää SK              01:34.45   00:53.27(12) 00:41.18(6)   
   9. Kalle Nelk                     Tammed                 01:35.04   00:50.53(7)  00:44.11(12)  
  10. Tapani Valonen                 Karkki-Rasti           01:37.55   00:53.08(10) 00:44.47(13)  
  11. Rein Hanstein                  Okas                   01:38.08   00:53.18(11) 00:44.50(14)  
  12. Pertti Laine                   MulPa                  01:40.35   00:58.41(16) 00:41.54(7)   
  13. Mati Karp                      Tempo                  01:40.40   00:57.45(13) 00:42.55(11)  
  14. Jouko Räty                     HIKI                   01:40.55   00:58.09(14) 00:42.46(10)  
  15. Heimo Jumppanen                Pihkaniskat            01:50.11   01:03.29(19) 00:46.42(15)  
  16. Kalev Kukk                     TAOK                   02:01.45   00:58.20(15) 01:03.25(23)  
  17. Heino Rebane                   Orvand                 02:02.42   01:02.38(17) 01:00.04(19)  
  18. Juhani Pörsti                  Suosmeren Salpa        02:08.22   01:12.21(27) 00:56.01(17)  
  19. Arne Kolk                      Jõhvikas               02:08.39   01:11.24(26) 00:57.15(18)  
  20. Pertti Kuosmanen               HIKI                   02:08.55   01:08.37(22) 01:00.18(20)  
  21. Aare Limberg                   Rakv                   02:09.12   01:05.55(21) 01:03.17(22)  
  22. Ismo Kauranen                  HIKI                   02:09.35   01:08.40(23) 01:00.55(21)  
  23. Toomas Naelapää                KEKRSK                 02:14.47   01:11.02(24) 01:03.45(24)  
  24. Jüri Kadaja                    Saku                   02:24.25   01:20.20(29) 01:04.05(25)  
  25. Matti Kivimäki                 Helsingin Suunnistajat 02:30.53   01:17.35(28) 01:13.18(26)  
      Toomas Puss                    Visa                   DNF        01:03.03(18) DNS           
      Eero Ruokamo                   ONMKY                  DNF        01:05.53(20) DNS           
      Tiit Ploompuu                  Hooler                 DNF        DNS          00:51.05(16)  
      Toomas Koppel                  Saku                   DQ         01:11.06(25) MP            
      Lasse Kalliomaa                                       DQ         00:49.14(6)  MP            
      Heikki Susimaa                 Helsingin Suunnistajat DNS        DNS          DNS           
      Markku Nurminen                Suosmeren Salpa        DNS        DNS          DNS           
M60

5290m 13KP
4590m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Juhani Nippala                 Jyry                   01:20.04   00:43.04(1)  00:37.00(1)   
   2. Åge Liljeström                 Helsingin Suunnistajat 01:24.06   00:45.16(2)  00:38.50(2)   
   3. Jukka Aunula                   Jyry                   01:26.04   00:46.07(3)  00:39.57(4)   
   4. Jouko Visa                     Suomusjärven Sisu      01:26.30   00:47.03(5)  00:39.27(3)   
   5. Mihkel Mälter                  KEKRSK                 01:28.19   00:46.55(4)  00:41.24(6)   
   6. Jouko Koivula                  Rastikarhut            01:29.21   00:48.51(7)  00:40.30(5)   
   7. Peep Koppel                    Koop                   01:34.02   00:47.38(6)  00:46.24(10)  
   8. Kalju Toomas                   JOKA                   01:41.11   00:55.12(9)  00:45.59(9)   
   9. Enn Kuusik                     Rakv                   01:41.13   00:57.17(12) 00:43.56(7)   
  10. Mati Randoja                   Jõhvikas               01:41.17   00:56.20(11) 00:44.57(8)   
  11. Kari Hovi                      Lynx                   01:48.19   00:56.12(10) 00:52.07(12)  
  12. Olli Kares                     Hiisirasti             01:55.29   00:59.22(13) 00:56.07(14)  
  13. Pentti Reinikainen             HTH                    01:56.06   01:08.15(17) 00:47.51(11)  
  14. Heiki Rammul                   Ilves                  02:03.25   01:03.18(15) 01:00.07(16)  
  15. Keijo Rantala                  Karkki-Rasti           02:04.05   01:09.20(19) 00:54.45(13)  
  16. Jorma Helin                    Jyry                   02:09.05   01:08.55(18) 01:00.10(17)  
  17. Agu Koppa                                             02:19.15   01:16.39(20) 01:02.36(18)  
      Jüri Tarmak                    TON                    DNF        01:48.35(22) DNS           
      Markku Lehto                   Karjaan Ura            DNF        01:08.08(16) DNS           
      Timo Ihantola                  HIKI                   DNF        01:28.03(21) DNS           
      Rein Prank                     Kape                   DNF        01:02.26(14) DNS           
      Risto Uljas                    Jyry                   DQ         00:52.27(8)  MP            
      Uuno Vallner                   Orion                  DQ         MP           00:57.08(15)  
      Peeter Harro                                          DNS        DNS          DNS           
M65

4530m 12KP
3990m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ilmar Mõistlik                 Orion                  01:19.19   00:41.42(1)  00:37.37(1)   
   2. Ants Tamm                                             01:25.59   00:44.21(2)  00:41.38(3)   
   3. Rauno Visa                     Suomusjärven Sisu      01:30.48   00:49.50(6)  00:40.58(2)   
   4. Reijo Leino                    HIKI                   01:30.53   00:47.52(3)  00:43.01(5)   
   5. Kalju Tilk                     Orion                  01:31.19   00:49.35(5)  00:41.44(4)   
   6. Nikolai Kuha                   Kape                   01:32.40   00:49.18(4)  00:43.22(6)   
   7. Reijo Seitajoki                Jyry                   01:37.27   00:52.09(7)  00:45.18(9)   
   8. Mati Tõnus                     Orion                  01:42.56   00:55.13(8)  00:47.43(11)  
   9. Valter Ploom                   Tartu                  01:46.28   01:00.48(11) 00:45.40(10)  
  10. Osmo Lindeman                  Helsingin Suunnistajat 01:46.36   01:01.22(12) 00:45.14(8)   
  11. Atis Anže                      Gulbenes NBJSS         01:47.51   01:02.49(14) 00:45.02(7)   
  12. Aarne Mardiste                 KEKRSK                 01:48.04   00:59.04(10) 00:49.00(13)  
  13. Tiit Koppel                    Orion                  01:49.04   00:58.41(9)  00:50.23(16)  
  14. Oiva Grundström                Jyry                   01:58.43   01:10.55(19) 00:47.48(12)  
  15. Lauri Väättänen                Helsingin Suunnistajat 01:59.02   01:08.59(18) 00:50.03(14)  
  16. Paaso Honkavaara               Delta                  02:08.40   01:06.16(17) 01:02.24(18)  
  17. Martin Ilves                   Jõhvikas               02:24.22   01:18.06(21) 01:06.16(20)  
  18. Juris Zaķis                    Gulbenes NBJSS         02:31.30   01:39.13(23) 00:52.17(17)  
  19. Agu Lipping                    Hippok                 02:34.45   01:29.46(22) 01:04.59(19)  
      Karl-Valdor Kuusk              Tammed                 DNF        01:03.33(15) DNS           
      Mihhail Taivere                Kape                   DNF        01:01.23(13) DNS           
      Jüri Tähemaa                                          DNF        01:17.19(20) DNS           
      Ants Lindre                    Orvand                 DNF        DNS          00:50.18(15)  
      Jaan Orav                      TON                    DNF        01:06.00(16) DNS           
      Elmo Pärna                     Lehola                 DNS        DNS          DNS           
M70

3860m 11KP
3450m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Tauno Jokinen                  Suosmeren Salpa        01:17.05   00:41.32(1)  00:35.33(3)   
   2. Heino Mardiste                 Kape                   01:20.22   00:42.31(2)  00:37.51(5)   
   3. Enno Lelumees                                         01:25.03   00:46.14(3)  00:38.49(6)   
   4. Olavi Heinonen                 Karkki-Rasti           01:29.09   00:57.05(6)  00:32.04(1)   
   5. Heino Peeterson                West                   01:29.18   00:54.27(4)  00:34.51(2)   
   6. Leif Tallbacka                 IK Örnen               01:37.50   00:55.41(5)  00:42.09(7)   
   7. Endel Remmet                   Kape                   01:44.26   01:07.50(8)  00:36.36(4)   
   8. Onni Rosenqvist                Suosmeren Salpa        01:55.14   01:07.33(7)  00:47.41(8)   
   9. Ilmari Tupitsa                 Jyry                   02:03.20   01:09.53(9)  00:53.27(9)   
  10. Kaarel Koitmets                Jõhvikas               02:11.01   01:16.42(11) 00:54.19(10)  
  11. Valju Tali                     KEKRSK                 02:41.55   01:36.17(12) 01:05.38(12)  
      Rein Indlo                     KEKRSK                 DNF        01:38.44(13) DNS           
      Heikki Lepistö                 Helsingin Suunnistajat DNF        DNS          00:54.25(11)  
      Erkki Kaistala                 Pihkaniskat            DNF        01:15.34(10) DNS           
      Ilmar Kask                     Ilves                  DNS        DNS          DNS           
M75

3860m 11KP
3450m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Arne Kivistik                  Kape                   01:22.26   00:43.21(1)  00:39.05(1)   
   2. Heino Heinloo                  Tammed                 01:48.20   01:02.15(2)  00:46.05(2)   
   3. Edgar Tammik                   Orion                  02:07.01   01:08.18(3)  00:58.43(3)   
   4. Feliks Kipper                  Orion                  02:19.53   01:15.34(4)  01:04.19(4)   
M85

3550m 9KP
3110m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Richard Rooden                 Jõhvikas               03:40.14   02:16.53(1)  01:23.21(1)   
M8NR

2900m 7KP
3000m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ragnar Rooba                   Rakv                   00:43.42   00:23.55(1)  00:19.47(1)   
   2. Sten Naruson                   Põlva SK               00:58.44   00:28.05(2)  00:30.39(4)   
   3. Raiko Marrandi                 JOKA                   00:59.22   00:30.07(3)  00:29.15(3)   
   4. Siim Turban                    Rakv                   01:01.06   00:32.57(6)  00:28.09(2)   
   5. Erki Sulg                      Põlva SK               01:03.14   00:32.32(5)  00:30.42(5)   
   6. Jaan Viirmann                  Põrgupõhja             01:04.34   00:31.48(4)  00:32.46(8)   
   7. Janno Maiste                   Lauter Team            01:13.42   00:42.11(7)  00:31.31(7)   
   8. Mihkel Herbert Pais            West                   01:41.33   01:05.55(9)  00:35.38(9)   
      Kustav Prants                  Lauter Team            DNF        00:43.44(8)  DNS           
      Eric Richard Kogerman                                 DNF        DNS          00:30.53(6)   
M9NR

2900m 7KP
3000m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Markus Harald Pais             West                   00:33.09   00:15.17(1)  00:17.52(1)   
   2. Kevin Jaaska                   Põlva SK               00:47.44   00:17.37(2)  00:30.07(3)   
   3. Jürmo Rooma                    Jõhvikas               00:51.37   00:24.18(3)  00:27.19(2)   
N10TR

2900m 7KP
3000m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Helle Leis                     Kobras/Põlva SK        00:49.30   00:19.09(1)  00:30.21(3)   
   2. Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK        00:52.37   00:25.30(3)  00:27.07(2)   
   3. Kaisa Rooba                    Rakv                   00:54.41   00:28.17(6)  00:26.24(1)   
   4. Juulia Himilä                  Karkki-Rasti           00:56.09   00:23.42(2)  00:32.27(4)   
   5. Ksenija Shved                  SRD                    01:11.01   00:25.57(4)  00:45.04(5)   
   6. Ella Hilska                    Karkki-Rasti           01:26.56   00:27.55(5)  00:59.01(6)   
N12A

2700m 6KP
2480m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Alina Kramarenko               SRD                    00:45.55   00:23.06(1)  00:22.49(3)   
   2. Jonne Rooma                    Jõhvikas               00:46.04   00:24.21(2)  00:21.43(2)   
   3. Kristel Sibul                  Kobras/Põlva SK        00:48.54   00:27.21(3)  00:21.33(1)   
   4. Liina Vesilind                 SRD                    00:51.43   00:27.40(4)  00:24.03(4)   
   5. Inger-Helen Daub                                      00:54.32   00:30.06(5)  00:24.26(5)   
   6. Marie Tammemäe                 Orvand                 01:00.48   00:32.32(8)  00:28.16(7)   
   7. Ragne Reiman                   MARU                   01:01.34   00:30.55(6)  00:30.39(11)  
   8. Kirke Timmusk                  SRD                    01:03.36   00:36.01(10) 00:27.35(6)   
   9. Getter Matto                   Kobras/Põlva SK        01:03.39   00:34.37(9)  00:29.02(8)   
  10. Sofia Paes                     SRD                    01:05.04   00:32.05(7)  00:32.59(13)  
  11. Aleksandra Leesment            SRD                    01:05.37   00:36.11(11) 00:29.26(9)   
  12. Johanna Maria Karjus           Võru                   01:05.55   00:36.28(12) 00:29.27(10)  
  13. Eneli Maranik                  Kape                   01:27.00   00:55.49(13) 00:31.11(12)  
N12TR

2900m 7KP
3000m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Hanna Hummal                   Kunda                  00:55.28   00:22.17(1)  00:33.11(2)   
   2. Jane-Liis Asi                  Kobras                 00:58.35   00:32.32(3)  00:26.03(1)   
   3. Merilin Anijärv                                       01:19.17   00:32.29(2)  00:46.48(3)   
N14A

3620m 11KP
3250m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Jaana Olvet                    Rakv                   01:02.46   00:33.54(3)  00:28.52(2)   
   2. Triinu Rooni                   Orvand                 01:04.41   00:32.07(1)  00:32.34(3)   
   3. Margret Zimmermann             Kape                   01:04.44   00:37.49(5)  00:26.55(1)   
   4. Marianne Haug                  Võru                   01:09.24   00:32.55(2)  00:36.29(5)   
   5. Maret Lind                     Kape                   01:13.10   00:37.27(4)  00:35.43(4)   
   6. Kerda Timmusk                  SRD                    01:34.35   00:45.15(6)  00:49.20(7)   
   7. Meeli-Heli Lepna               HOK                    01:38.25   01:01.08(9)  00:37.17(6)   
   8. Mariethe-Piret Niglas          Jõhvikas               01:40.56   00:47.14(7)  00:53.42(9)   
   9. Silvia Luup                    Võru                   01:45.33   00:52.14(8)  00:53.19(8)   
  10. Maarika Vask                   Ilves                  02:30.45   01:18.01(10) 01:12.44(10)  
N14B

2970m 8KP
2870m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Krista Rämmann                                        01:00.21   00:30.02(2)  00:30.19(1)   
   2. Lumileid Hälvin                Kobras                 01:00.24   00:25.39(1)  00:34.45(2)   
   3. Melanie Olesk                  Kobras                 01:35.41   00:52.20(4)  00:43.21(3)   
      Margareth Pilv                 Visa                   DNF        00:57.05(5)  DNS           
      Triine Viirmann                KEKRSK                 DQ         00:32.03(3)  MP            
      Eva-Liisa Roosipuu             Orion                  DNS        DNS          DNS           
N16A

3860m 11KP
3450m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Evely Kaasiku                  JOKA                   01:01.20   00:33.28(1)  00:27.52(2)   
   2. Laura Joonas                   Võru                   01:07.21   00:39.03(2)  00:28.18(3)   
   3. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK        01:08.14   00:39.05(3)  00:29.09(4)   
   4. Marianne Möller                Kobras/Põlva SK        01:10.18   00:39.54(4)  00:30.24(5)   
   5. Marili Zimmermann              Kape                   01:19.32   00:51.57(10) 00:27.35(1)   
   6. Linda Puusalu                  Kobras/Põlva SK        01:21.06   00:44.09(6)  00:36.57(9)   
   7. Karin Kallisma                 HOK                    01:23.15   00:50.32(9)  00:32.43(7)   
   8. Silja Olesk                    Kobras                 01:24.03   00:47.35(7)  00:36.28(8)   
   9. Kärt Kürsa                     Kobras/Põlva SK        01:25.16   00:48.13(8)  00:37.03(10)  
  10. Marelle Sulg                   Orvand                 01:31.40   00:43.38(5)  00:48.02(12)  
  11. Kristiine Aluvee               Otepää SK              01:31.48   00:59.25(12) 00:32.23(6)   
  12. Helen Parik                    Otepää SK              01:40.32   00:55.54(11) 00:44.38(11)  
      Kristiina Vinkel               West                   DNS        DNS          DNS           
N16B

3410m 10KP
2760m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Laura Igaviņa                  Gulbenes NBJSS         01:19.06   00:41.28(1)  00:37.38(3)   
   2. Sirli Aia                      Kobras                 01:22.59   00:50.35(2)  00:32.24(2)   
   3. Merilyn Asi                    Kobras                 01:33.31   01:02.05(3)  00:31.26(1)   
N18

5610m 12KP
4930m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Sigrid Ruul                    JOKA                   01:22.26   00:43.31(1)  00:38.55(1)   
   2. Kerstin Uiboupin               Võru                   01:25.05   00:44.33(2)  00:40.32(2)   
   3. Katrin Vinkel                  West                   01:29.46   00:45.36(3)  00:44.10(5)   
   4. Jane Lauter                    Lauter Team            01:33.37   00:51.14(7)  00:42.23(3)   
   5. Britta Panker                  Ilves                  01:34.10   00:49.36(5)  00:44.34(6)   
   6. Kaia Kivikas                   Ilves                  01:34.47   00:50.40(6)  00:44.07(4)   
   7. Sindija Širaka                 Gulbenes NBJSS         01:38.47   00:48.14(4)  00:50.33(9)   
   8. Kadri Aia                      Kobras                 01:46.54   00:56.00(8)  00:50.54(10)  
   9. Siiri Rist                     West                   01:53.35   00:59.36(9)  00:53.59(11)  
  10. Kadi-Liis Minn                 JOKA                   01:53.46   01:03.29(10) 00:50.17(8)   
  11. Marta Olvet                    Rakv                   02:00.00   01:11.05(11) 00:48.55(7)   
  12. Marta Korts-Laur               Lauter Team            02:05.14   01:11.05(11) 00:54.09(12)  
      Agnes Vask                     Ilves                  DNS        DNS          DNS           
N21A

6120m 14KP
5140m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ingrid Vehlmann                Mercury                01:46.19   00:58.41(1)  00:47.38(3)   
   2. Kadri Siimsaare                Võru                   01:51.29   01:04.09(4)  00:47.20(2)   
   3. Maris Terno                    Tammed                 01:51.45   01:05.59(7)  00:45.46(1)   
   4. Anneli Orav                    Tammed                 01:57.41   01:04.47(5)  00:52.54(5)   
   5. Hanna Samoson                  Orion                  01:58.34   01:05.52(6)  00:52.42(4)   
   6. Thea Kaljur                    KEKRSK                 01:59.32   01:01.12(3)  00:58.20(6)   
      Anu Koppa                                             DNF        01:18.17(8)  DNS           
      Lilyon Vaiksalu                Tammed                 DNF        01:58.21(11) DNS           
      Triin Jõeveer                                         DNF        01:24.35(9)  DNS           
      Piia Paasma                    Tammed                 DNF        01:00.19(2)  DNS           
      Marge Anijärv                  Mercury                DQ         01:26.18(10) MP            
N21B

5050m 13KP
3990m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Liina Jõgisu                   Mercury                01:29.28   00:50.09(1)  00:39.19(1)   
   2. Daisi Saetalu                  Tammed                 01:33.13   00:52.18(3)  00:40.55(2)   
   3. Merle Peterson                 Tammed                 01:33.46   00:52.08(2)  00:41.38(3)   
   4. Katrin Karp                    Tempo                  01:38.19   00:54.03(4)  00:44.16(4)   
   5. Katri Hirv                     Võru                   01:46.43   00:56.16(5)  00:50.27(7)   
   6. Maret Hallikma                                        01:46.45   00:59.45(8)  00:47.00(5)   
   7. Triin Eerik                                           01:51.42   01:03.53(9)  00:47.49(6)   
   8. Karin Koppel                   MARU                   02:01.07   01:07.12(10) 00:53.55(8)   
   9. Ruth Esta                      HOK                    02:07.04   01:11.30(11) 00:55.34(9)   
  10. Jana Kokk                      Rakv                   03:20.20   01:48.19(13) 01:32.01(11)  
  11. Ilona Poljakova                                       03:23.47   02:02.34(14) 01:21.13(10)  
      Marlen Vaiksalu                Tammed                 DNF        00:58.13(6)  DNS           
      Kristi Pärnapuu                Tammed                 DNF        00:59.39(7)  DNS           
      Esta Raid                      Tammed                 DNF        01:21.37(12) DNS           
      Kaie Kubri                                            DNS        DNS          DNS           
      Marje Prank                    Kape                   DNS        DNS          DNS           
      Piret Kannike                                         DNS        DNS          DNS           
N21C

3550m 9KP
3110m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Dace Anča                      Gulbenes NBJSS         01:02.37   00:32.07(1)  00:30.30(1)   
   2. Mari-Liis Kaljur               KEKRSK                 01:31.06   00:54.12(3)  00:36.54(2)   
   3. Hiie Laugesaar                 Rakv                   01:31.32   00:52.12(2)  00:39.20(3)   
   4. Ethel Madalik                  Tammed                 01:49.39   00:56.45(4)  00:52.54(4)   
   5. Kristina Vesilind              SRD                    02:16.01   01:12.01(5)  01:04.00(5)   
      Merike Annuk                   Visa                   DNF        01:37.09(6)  DNS           
      Riina Kink                     Koop                   DNF        01:39.57(7)  DNS           
      Grete Usin                     Elioni SK              DNS        DNS          DNS           
      Juta Tarmak                    TON                    DNS        DNS          DNS           
N21E

4400m 16KP
7160m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Kirti Rebane                   Tammed                 01:20.01   00:31.19(2)  00:48.42(1)   
   2. Piibe Tammemäe                 Orvand                 01:21.50   00:31.06(1)  00:50.44(3)   
   3. Merike Vanjuk                  Kape                   01:21.55   00:33.11(3)  00:48.44(2)   
   4. Maret Vaher                    Kobras                 01:31.14   00:33.39(4)  00:57.35(5)   
   5. Triin Aedmäe                   Kobras                 01:37.06   00:40.29(9)  00:56.37(4)   
   6. Eleri Hirv                     Võru                   01:38.17   00:39.47(6)  00:58.30(7)   
   7. Mariann Sulg                   Orvand                 01:40.00   00:41.46(11) 00:58.14(6)   
   8. Edit Kannel                    Rae                    01:40.57   00:39.54(7)  01:01.03(9)   
   9. Liina Palu                     Koop                   01:44.14   00:43.38(13) 01:00.36(8)   
  10. Adele Puusalu                  Kobras                 01:44.47   00:39.54(7)  01:04.53(10)  
  11. Ly Trei                        Kobras                 01:50.36   00:43.37(12) 01:06.59(11)  
  12. Annika Toit                    Juku-Peedu             02:19.55   01:05.13(19) 01:14.42(13)  
  13. Kristi Alnek                   Võru                   02:24.34   01:11.37(20) 01:12.57(12)  
  14. Kati Rüütelmaa                                        03:06.22   01:14.12(21) 01:52.10(15)  
      Katrin Kallisma                HOK                    DNF        00:55.20(17) DNS           
      Anneli Tamla                   Koop                   DNF        00:52.26(16) DNS           
      Marika Kustavus                Lehola                 DNF        00:46.13(14) DNS           
      Helen Vellau                   Ilves                  DNF        01:01.15(18) DNS           
      Kati Rooni                     Orvand                 DNF        00:41.14(10) DNS           
      Hannula-Katrin Pandis          Ilves                  DNF        00:50.11(15) DNS           
      Johanna Kiiski                 Helsingin Suunnistajat DNF        00:37.21(5)  DNS           
      Maris Palopääl                 Kobras                 DNF        DNS          01:15.40(14)  
      Viivi-Anne Soots               Tammed                 DNS        DNS          DNS           
      Marilin Sulg                   Orvand                 DNS        DNS          DNS           
      Laura Suur                     Visa                   DNS        DNS          DNS           
N35

6120m 14KP
5140m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Petra Liljeström               Helsingin Suunnistajat 01:39.16   00:53.52(1)  00:45.24(3)   
   2. Triin Vask                     Ilves                  01:40.58   00:57.03(2)  00:43.55(1)   
   3. Signe Raidmets                 TON                    01:44.41   01:00.17(3)  00:44.24(2)   
   4. Anneli Pello                   Mercury                01:53.43   01:03.11(5)  00:50.32(6)   
   5. Tanja Autio                    Karkki-Rasti           01:53.53   01:01.43(4)  00:52.10(7)   
   6. Jana Lepiksone                 Auseklis IK            01:55.51   01:06.07(7)  00:49.44(4)   
   7. Erika Joonas                   Võru                   01:59.49   01:05.51(6)  00:53.58(8)   
   8. Meelike Pandis                 Swedbank               02:07.26   01:11.58(9)  00:55.28(9)   
   9. Heidi Prits                    Mercury                02:08.27   01:12.31(10) 00:55.56(10)  
  10. Heidi Sild                     West                   02:10.07   01:19.48(14) 00:50.19(5)   
  11. Triina-Britt Preden            Elioni SK              02:12.10   01:13.24(12) 00:58.46(11)  
  12. Irene Turakainen               Helsingin Suunnistajat 02:14.20   01:08.41(8)  01:05.39(13)  
  13. Tanja Nyholm                   Karkki-Rasti           02:40.44   01:35.50(15) 01:04.54(12)  
  14. Anu Kilki                                             02:57.30   01:42.57(16) 01:14.33(14)  
  15. Tiina Kangilaski               Elioni SK              03:17.14   01:50.02(17) 01:27.12(15)  
      Ella Shved                     SRD                    DNF        01:16.41(13) DNS           
      Siiri Mustkivi                 Mercury                DNF        01:12.52(11) DNS           
N40

5610m 12KP
4930m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Maris Roosipuu                 Orion                  01:33.39   00:52.39(2)  00:41.00(1)   
   2. Airi Alnek                     Võru                   01:33.47   00:51.18(1)  00:42.29(2)   
   3. Minija Pääslane                Ilves                  01:38.24   00:53.19(3)  00:45.05(3)   
   4. Anneli Rämmann                                        01:43.09   00:56.34(4)  00:46.35(5)   
   5. Lea Leppik                     TAOK                   01:49.21   00:59.38(5)  00:49.43(7)   
   6. Helen Mast                     HOK                    01:51.40   01:01.07(8)  00:50.33(8)   
   7. Rutti Räbovoitra               MARU                   01:51.44   01:05.24(10) 00:46.20(4)   
   8. Aari Talver                    Mercury                01:51.48   00:59.56(6)  00:51.52(9)   
   9. Kadre Maalma                   Jõhvikas               01:51.54   01:03.23(9)  00:48.31(6)   
  10. Meeli Kerem                    MARU                   02:04.12   01:09.24(11) 00:54.48(11)  
  11. Mai Viirmann                   Põrgupõhja             02:08.16   01:00.51(7)  01:07.25(12)  
  12. Piret Niglas                   Jõhvikas               02:15.46   01:22.37(13) 00:53.09(10)  
  13. Liana Varava                   Kape                   02:49.03   01:27.56(14) 01:21.07(13)  
      Elin Ilves                     Kape                   DNF        01:17.14(12) DNS           
      Külli Tõnus                    HOK                    DNS        DNS          DNS           
      Gerda Sirmā                    Gulbenes NBJSS         DNS        DNS          DNS           
N45

4270m 11KP
3730m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK                 01:06.16   00:34.53(1)  00:31.23(1)   
   2. Anu Järv                       MARU                   01:24.41   00:46.20(2)  00:38.21(2)   
   3. Ülle Raudsepp                  Okas                   01:33.04   00:49.47(3)  00:43.17(3)   
   4. Ellen Lembra                   Kape                   01:39.23   00:53.16(4)  00:46.07(4)   
   5. Tiina Tamla                    Koop                   01:54.23   01:00.18(5)  00:54.05(5)   
   6. Sanna Hilska                   Karkki-Rasti           02:07.10   01:12.42(7)  00:54.28(6)   
   7. Mare Kitsnik                   Saku                   03:07.20   01:37.04(8)  01:30.16(7)   
      Koidu Laanemets                KEKRSK                 DQ         01:00.51(6)  MP            
      Kersti Ehala                   Rae                    DNS        DNS          DNS           
N50

4000m 10KP
3510m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Sisko Vapalahti                Delta                  01:17.11   00:45.33(4)  00:31.38(1)   
   2. Ene Sulg                       Orvand                 01:17.17   00:41.59(1)  00:35.18(6)   
   3. Eha Tolm                       Orvand                 01:17.24   00:43.24(2)  00:34.00(4)   
   4. Saima Värton                   Kobras                 01:18.50   00:46.34(6)  00:32.16(2)   
   5. Gea Rennel                     KEKRSK                 01:19.03   00:45.12(3)  00:33.51(3)   
   6. Helena Jumppanen               Pihkaniskat            01:25.52   00:45.55(5)  00:39.57(9)   
   7. Anita Laaksonen                TarpSu                 01:31.55   00:56.11(9)  00:35.44(7)   
   8. Aino Leppänen                  Jyry                   01:32.11   00:54.04(8)  00:38.07(8)   
   9. Ülle Põldoja                   Ilves                  01:40.26   00:58.08(10) 00:42.18(10)  
  10. Heli Viks                      Võru                   01:44.37   00:58.56(12) 00:45.41(11)  
  11. Anu Pallon                     JOKA                   01:46.29   00:58.21(11) 00:48.08(13)  
  12. Leena Leesment                 SRD                    01:56.40   01:04.41(13) 00:51.59(14)  
  13. Krista Terno                   Tammed                 02:00.13   01:14.05(14) 00:46.08(12)  
  14. Arja Lindroth                  Karkki-Rasti           02:11.38   01:15.08(15) 00:56.30(15)  
      Marika Kirsspuu                TAOK                   DNF        00:46.43(7)  DNS           
      Siiri Poopuu                   JOKA                   DNF        DNS          00:34.42(5)   
      Ülle Kadak                     Lehola                 DNS        DNS          DNS           
      Tiina Talisoo                  KEKRSK                 DNS        DNS          DNS           
N55

4000m 10KP
3510m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Sirpa Koivula                  Rastikarhut            01:14.08   00:38.56(1)  00:35.12(2)   
   2. Maire Limberg                  Rakv                   01:16.33   00:42.57(2)  00:33.36(1)   
   3. Anu Saue                       HOK                    01:23.37   00:43.54(4)  00:39.43(11)  
   4. Helle Rennu                    Saku                   01:25.20   00:46.44(5)  00:38.36(7)   
   5. Eila Valonen                   Karkki-Rasti           01:26.08   00:47.03(6)  00:39.05(9)   
   6. Kersti Mardiste                KEKRSK                 01:27.30   00:48.34(9)  00:38.56(8)   
   7. Niina Karnit                   SRD                    01:27.35   00:49.32(10) 00:38.03(4)   
   8. Aime Mõik                      Jõhvikas               01:27.39   00:48.14(8)  00:39.25(10)  
   9. Leili Prans                    Ilves                  01:27.51   00:47.34(7)  00:40.17(12)  
  10. Eha Kriks                      Rakv                   01:31.49   00:53.23(12) 00:38.26(5)   
  11. Päivi Ahonen                   Karkki-Rasti           01:32.13   00:53.38(13) 00:38.35(6)   
  12. Epp Kroon                      Ilves                  01:55.29   01:02.48(15) 00:52.41(13)  
  13. Maija Kivimäki                 Helsingin Suunnistajat 02:12.59   01:10.14(17) 01:02.45(14)  
      Vaike Tomann                   Ilves                  DNF        00:43.35(3)  DNS           
      Lembe Lutterus                 Orion                  DNF        01:06.34(16) DNS           
      Kersti Ploom                   Tartu                  DNF        00:54.59(14) DNS           
      Mare Niitsoo                   TON                    DQ         00:52.59(11) MP            
      Hille Tasa                     Tammed                 DQ         MP           00:35.42(3)   
      Liivi Parik                    Otepää SK              DNS        DNS          DNS           
N60

3620m 11KP
3250m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Liis Lille                     KEKRSK                 01:21.26   00:46.27(2)  00:34.59(1)   
   2. Ritva Mononen                  HIS                    01:24.38   00:47.40(3)  00:36.58(2)   
   3. Beatrice Malmsten              Lynx                   01:27.25   00:45.34(1)  00:41.51(6)   
   4. Anne Jundas                    Jõhvikas               01:32.33   00:53.07(6)  00:39.26(3)   
   5. Kaie Kivila                    Ilves                  01:32.58   00:51.53(5)  00:41.05(5)   
   6. Viiu Rebane                    Orion                  01:35.56   00:51.34(4)  00:44.22(8)   
   7. Kate Rantala                   Karkki-Rasti           01:41.28   00:59.20(7)  00:42.08(7)   
   8. Malle Viilma                   Hooler                 01:43.09   01:02.05(8)  00:41.04(4)   
   9. Tiiu Kaasik                    Ilves                  01:47.53   01:02.33(9)  00:45.20(10)  
  10. Paula Honkavaara               Delta                  01:48.00   01:03.15(10) 00:44.45(9)   
  11. Pirjo Reinikainen              HTH                    01:54.39   01:05.12(13) 00:49.27(12)  
  12. Mare Aibast                    KEKRSK                 01:55.29   01:03.54(11) 00:51.35(14)  
  13. Marja-Liisa Väättänen          Helsingin Suunnistajat 01:59.18   01:10.05(14) 00:49.13(11)  
  14. Eija Wallenius                 Karkki-Rasti           02:01.41   01:10.52(15) 00:50.49(13)  
  15. Juta Virkepuu                  KEKRSK                 02:06.54   01:04.24(12) 01:02.30(15)  
      Rutt Kukk                      Orion                  DNF        01:17.58(16) DNS           
      Ulla Lindsten                  Lynx                   DQ         MP           01:27.55(16)  
N65

3620m 11KP
3250m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ilona Vanaveski                Ilves                  01:42.41   00:57.52(1)  00:44.49(1)   
   2. Leena Norva                    Karkki-Rasti           01:54.03   00:57.59(2)  00:56.04(3)   
   3. Maimu Tornberg                 Koop                   02:00.51   01:07.51(4)  00:53.00(2)   
   4. Gunnel Lindeman                Helsingin Suunnistajat 02:07.12   01:02.04(3)  01:05.08(4)   
   5. Aune Vaherkoski                Karkki-Rasti           02:46.56   01:40.04(5)  01:06.52(5)   
N70

3410m 10KP
2760m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Maire Raid                     Tammed                 01:16.52   00:43.43(1)  00:33.09(1)   
   2. Ilse Uus                       TON                    01:26.46   00:45.38(2)  00:41.08(4)   
   3. Maie Abram                     Ilves                  01:27.12   00:52.06(3)  00:35.06(2)   
   4. Ülle Mõistlik                  Orion                  01:40.20   01:00.34(4)  00:39.46(3)   
   5. Elga Adrat                     TON                    01:58.46   01:16.07(5)  00:42.39(5)   
   6. Aino Kirkkala                  Hiisirasti             02:40.34   01:40.05(6)  01:00.29(6)   
      Viola Lepistö                  Helsingin Suunnistajat DNS        DNS          DNS           
N75

3410m 10KP
2760m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
      Karin Laine                    Võru                   DNS        DNS          DNS           
N8NR

2900m 7KP
3000m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Paula Liis Viljamaa                                   00:59.24   00:27.30(1)  00:31.54(2)   
   2. Leana Jete Korb                Tammed                 01:00.39   00:31.34(3)  00:29.05(1)   
   3. Katarina Metsoja               Lauter Team            01:07.25   00:30.12(2)  00:37.13(3)   
   4. Ave Luise Kiik                 Lauter Team            01:15.11   00:34.15(4)  00:40.56(4)   
   5. Elis Karpova                   SRD                    02:11.46   01:04.03(6)  01:07.43(5)   
      Anni Varjo                     Koop                   DNF        00:40.23(5)  DNS           
N9NR

2900m 7KP
3000m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2         
   1. Teele Telgma                   Tammed                 00:30.54   00:14.05(1)  00:16.49(2)   
   2. Venla Turakainen               Helsingin Suunnistajat 00:38.27   00:23.20(4)  00:15.07(1)   
   3. Triinu Prants                  Lauter Team            00:38.42   00:21.26(3)  00:17.16(3)   
   4. Jessica Lauter                 Lauter Team            00:40.57   00:14.45(2)  00:26.12(7)   
   5. Anni-Maria Raja                Orvand                 00:53.58   00:29.58(6)  00:24.00(5)   
   6. Laura-Liis Kütt                Põlva SK               00:54.07   00:32.44(7)  00:21.23(4)   
   7. Mirjam Kiik                    Lauter Team            00:58.22   00:27.10(5)  00:31.12(8)   
   8. Teele Pennie                   Põrgupõhja             01:11.57   00:35.05(8)  00:36.52(9)   
   9. Kertu Laanoja                  Põlva SK               01:16.25   00:52.03(9)  00:24.22(6)   
LSF PT
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 5.10.2009 15:52:22