Eesti meistrivõistlused, pikk rada

Aegviidu, 19.09.97

D16, D18, D20, D21, D35, D40, D50

H16, H18, H20, H21, H35, H40, H45, H50, H55




D16                                     10.3 km 14 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Anni Raudsepp              Võru    2571   1:47.45



  2.  Eveli Saue                 HOK     2302   1:53.12



  3.  Ede Pähn                   Võru    3113   2:04.09



  4.  Kadri Limberg              Rakv    3585   2:06.05



  5.  Ingrid Van Cruiysen        TAOK    3682   2:10.31



  6.  Helle Trossmann            Esto    3049   2:11.27



  7.  Anneli Saarepuu            Võru    3471   2:15.37



  8.  Tuuli Mäeots               Võru    3378   2:17.12



  9.  Liis Johanson              Kobras  1486   2:19.25



 10.  Anita Karnit               Orion   3185   2:27.24



      Kairi Luigelaht            Kobras  2526    ei st.



      Janely Leer                Võru    3448    ei st.







  D18                           11.5 km 14 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Anu Annus                  Peko    2782   1:41.30



  2.  Doris Sabre                Kobras  2115   1:47.29



  3.  Piia Paasma                Lehola  1161   1:53.51



  4.  Marje Pilt                 Jõulu   2688   1:54.42



  5.  Karin Lepp                 Kobras  2118   1:55.36



  6.  Egne Kriks                 Rakv    3127   1:58.46







  D20                           12.5 km 16 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Mirja Randoja              Kobras  2678   1:49.11



  2.  Kaari Kivikas              Ilves          1:50.55



  3.  Lilian Värton              Kobras  2679   1:54.03



  4.  Lilian Jõesaar             Võru           2:08.31



  5.  Monika Järveoja            Kobras  1965   2:13.53



      Katrin Karp                Tempo   2517    ei st.











D21                                     15.0 km 24 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Külli Kaljus               Peko    1400   1:33.05



  2.  Maret Vaher                Kobras  1065   1:35.35



  3.  Ruth Vaher                 Kobras  1066   1:35.45



  4.  Kirti Rebane               Tammed   575   1:43.12



  5.  Edith Madalik              Tammed  2484   1:47.49



  6.  Triin Vask                 Ilves    485   1:48.33



  7.  Viivi-Anne Soots           Kobras         1:49.42



  8.  Elo Saue                   Ilves   1028   1:51.32



  9.  Meeli Kerem                KEKRSK   278   1:59.48



 10.  Tatjana Linjova            Orion    997   1:59.53



 11.  Mirjam Heinmann            Ilves   1357   2:00.38



 12.  Maria Mazina               Koop    2390   2:17.01



 13.  Herje Haibast                             2:17.10



 14.  Merike Paapson             Ilves   2741   2:17.34



 15.  Ella Shved                 SRD      996   2:18.00



 16.  Marje Venelaine            Rakv    2244   2:32.19



 17.  Riina Laev                 MARU    2338   2:32.20



      Helen Mast                 HOK     2095    ei st.



      Minija Pääslane            Ilves   2016    ei st.







  D35                                   12.5 km 16 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Reet Johanson              Kobras  1487   2:13.10



  2.  Imbi Savi                  LUS      401   2:16.39



  3.  Liivi Mõniste              HOK     1907   2:19.18



  4.  Ülle Põldoja               Ilves    703   2:44.26



      Marje Viirmann             LUS      183    ei st.



      Saima Värton               Kobras   213    ei st.



      Tiina Oras                 Ilves    140    ei st.







D40                       11.5 km 14 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Siiri Poopuu               Esto    1250   1:51.25



  2.  Ülle Raudsepp              Võru     923   1:55.04



  3.  Niina Karnit               Orion   1015   2:00.18



  4.  Lea Ojamäe                 Orion   2101   2:03.36



  5.  Maire Limberg              Rakv    3607   2:07.41



  6.  Kersti Mardiste            KEKRSK   123   2:08.11



  7.  Vaike Tomann               Ilves   1137   2:13.07



  8.  Mare Aibast                KEKRSK   522   2:16.12



  9.  Anu Saue                   HOK      946   2:19.51



      Ellen Saumann              TAOK    3619    ei st.











  D50                           10.3 km 14 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Ira Saar                   Ilves    235   1:54.14



  2.  Kiira Tarassova            TON      700   1:56.00



  3.  Ilse Uus                   Orion    300   1:58.55



  4.  Maire Raid                 Tammed   181   2:01.50



  5.  Viiu Rebane                Orion    311   2:01.58



  6.  Liis Lille                 KEKRSK  2845   2:08.05



  7.  Lilia Tamm                 Ilves   1318   2:38.50







 H16                           12.0 km 16 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Urmo Liblik                Esto    3007   1:24.27



  2.  Kalev Külaase              Võru    3334   1:25.56



  3.  Tarmo Tomson               Kobras  2769   1:28.26



  4.  Tarmo Siimsaare            Võru    3116   1:29.09



  5.  Tõnis Erm                  TAOK    3209   1:30.40



  6.  Mattias Puusepp            Võru    3395   1:31.19



  7.  Oliver Ojasoo              Kobras  2707   1:32.11



  8.  Anti Sklave                Orvand  3258   1:38.26



  9.  Rainis Mitt                Kobras  2788   1:41.20



 10.  Ago Albert                 Kobras  2703   1:43.04



 11.  Tarmo Needo                Kobras  3652   1:44.09



 12.  Indrek Klaos               Kobras  3651   1:50.12



 13.  Taivo Timmusk              HOK     3145   1:54.05



 14.  Tanel Taal                 TON     3464   2:15.25



 15.  Janar Kenk                 Võru    3447   2:38.33



      Tarvo Klaasimäe            Rakv    3641   tühist.



      Peep Helgand               Kobras  1450    ei st.



      Vahur Vaiksaar             Lehola  3407    ei st.



      Mait Vaiksaar              Lehola  3408    ei st.







  H18                           17.0 km 21 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Marek Nõmm                 Jõulu   2828   1:51.01



  2.  Keit Kivisild              Rakv    3215   2:01.35



  3.  Ott Rakkaselg              HOK     1920   2:02.30



  4.  Arti Albert                Kobras  2524   2:04.22



  5.  Riho Võigemast             Esto    3048   2:10.29



  6.  Taavi Nurm                 Kobras  2315   2:15.23



  7.  Priit Poopuu               Esto     891   2:16.35



  8.  Siim Vanahans              Kobras  2701   2:30.25



  9.  Tiit Tähnas                Esto    3003   2:40.40



 10.  Risto Gurjev               LUS     2881   2:51.02















H20                           20.0 km 24 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Dag Ainsoo                 LUS     2877   2:12.37



  2.  Andreas Kraas              Tammed  2510   2:13.22



  3.  Timo Suppi                 Orion   2836   2:17.44



  4.  Olle Kärner                LUS      871   2:17.54



  5.  Tanel Esta                 HOK     1911   2:43.32



  6.  Raino Liblik               Jõulu   1855   2:49.46



      Canter Värton              Kobras  2675  katkest.



      Mati Mägi                  HOK     1921    ei st.



      Silver Eensaar             Kobras  1145    ei st.



      Eero Saue                  HOK     1919    ei st.



      Tõnis Kruusmaa             Rakv    3179    ei st.







H21                          23.2 km 32 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Sixten Sild                Võru     750   2:13.01



  2.  Rene Ottesson              Lehola    45   2:20.56



  3.  Alar Viitmaa               Lehola  1639   2:21.35



  4.  Erik Aibast                Tammed  1685   2:25.07



  5.  Alar Abram                 Ilves    556   2:33.48



  6.  Eero Kivikas               Ilves   1060   2:34.01



  7.  Madis Tiit                 SOK     3773   2:34.11



  8.  Erkki Aadli                Tammed  1122   2:34.59



  9.  Erki Kriks                 Rakv    1821   2:42.34



 10.  Toomas Mast                HOK       79   2:42.54



 11.  Kuno Rooba                 Rakv    1046   2:49.40



 12.  Vallo Vaher                JärvaK  2684   3:01.50



 vv   Mart Ostra                 MARU     642   3:15.40



 13.  Sergei Shirokov            SRD     1019   3:44.20



      Alari Kannel               Ilves    322  katkest.



      Heiti Hallikma             Võru          katkest.



      Raivo Erik                 Kobras        katkest.



      Armo Hiie                  Ilves    660  katkest.



      Margus Klementsov          Koop    3400   tühist.



      Raul Reiman                MARU     635    ei st.



      Raivo Pellja               Esto     108    ei st.



      Inno Ling                  Lehola   179    ei st.



      Ander Ojandu               Võru    2193    ei st.















H35                           20.0 km 24 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Maido Kaljur               Orvand  2201   2:16.51



  2.  Tiit Tali                  Ilves    303   2:18.48



  3.  Toomas Aan                 Esto     940   2:25.39



  4.  Aare Kuuseoks              Rakv    3632   2:25.52



  5.  Mati Preitof               MARU    2260   2:27.56



  5.  Vallo Varjo                Koop     906   2:27.56



  7.  Martti Parve               Peko     275   2:36.48



  8.  Urmas Kannumäe             Võru     115   2:37.15



  9.  Ando Post                  Koop     169   2:42.17



 10.  Jaan Kallisma              HOK      720   2:45.19



      Urmas Laev                 MARU    1077   tühist.







 H40                           17.0 km 21 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Rein Rooni                 Orvand   240   2:03.25



  2.  Tiit Kerves                HOK      109   2:16.39



  3.  Jüri Rokko                         1240   2:19.05



  4.  Tõnu Taal                  TON      224   2:20.30



  5.  Tauno Kure                 Kape     728   2:25.24



  6.  Kaljo Julge                Kape    1310   2:28.55



  7.  Udo Lüüs                   Ilves    128   2:34.16



  8.  Tiit Olju                  Orvand   832   2:41.51



  9.  Enno Aljas                 Kose    3616   2:55.35



      Peep Eomois                TAOK     624    ei st.



      Riho Kokk                  Rakv    3750    ei st.







  H45                  1. päev         15.5 km 20 KP



  Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Rein Unt                   TON      320   1:52.37



  2.  Avo Veermäe                Ilves    141   1:56.19



  3.  Kai Willadsen              TON     3626   1:57.51



  4.  Andres Käär                TAOK     721   2:03.05



  5.  Riho Männi                          902   2:05.02



  6.  Rein Kriks                 Rakv    1823   2:05.10



7.   Toivo Saue                 HOK      949   2:10.30



  vv  Mart Kainel                Ilves    161   2:14.44



  8.  Rein Hanstein              Okas    3277   2:12.25



  9.  Kalle Nelk                 Orion   1971   2:18.54



 10.  Kalev Kukk                 TAOK     266   2:23.37



 11.  Ilmar Kirjanen             TAOK     411   2:27.18



      Rein Prank                 Kape     708    ei st.



      Ago Mõttus                 Lehola    87    ei st.











H50                           14.0 km 17 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Tõnu Savi                  LUS      400   1:39.42



  2.  Ülo Saar                   TON      612   1:45.58



  3.  Tõnu Nurm                  Kobras   248   1:48.46



  4.  Mati Poom                  TON        3   1:53.46



  5.  Hillar Valk                Rakv    3332   1:58.52



  6.  Elmo Pärna                 Lehola    84   1:59.40



  7.  Peep Koppel                Koop     456   2:04.27



  8.  Avo Kõrvas                 Koop     126   2:09.44



  9.  Lembi Nõmm                 Jõulu    461   2:12.57



 10.  Vallo Parvi                Koop     237   2:21.49



 11.  Jüri Tarmak                TON     3000   2:27.54



 12.  Tiit Koppel                Orion    455   2:55.38



      Uuno Vallner               Orion    419    ei st.







H55                           12.0 km 16 KP



Koht            NIMI             Klubi   EOL   Tulemus



  1.  Kalju Tilk                 Orion    104   1:29.08



  2.  Tõnu Raid                  Tammed   182   1:41.11



  3.  Enno Lelumees              Saue     262   1:46.21



  4.  Endel Remmet               Kape     706   1:47.23



  5.  Mati Tõnus                 Orion    167   1:50.03



  6.  Rein Indlo                         3282   2:04.02



  7.  Valter Ploom                       3746   2:11.44



  8.  Georg Sooberg              Võru     462   2:17.44



  9.  Arvo Orupõld               Rakv      53   2:25.09



 10.  Juhan Sengbush             Orion   2400   2:38.18



 11.  Feliks Kipper              Orion    913   2:56.21



      Rein Küttim                Orion    306    ei st.



      Ilmar Kask                 Ilves    713    ei st.



      Aavo Härma                 Orion   1258    ei st.