Karjalaskevõistlus

Võru-Kubija, 10.05.97

H8, H10, H12, H14, H16, H18, H21A, H21B, H35, H40, H45, H50

D8, D10, D12, D14, D16, D18, D21A, D21B, D35, D45




  H8                                      2.3 km 4 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 401 Lauri Sild         Võru         3467     15.12



  2. 403 Kristjan Parve     Peko                  21.06



  3. 404 Kristo Heinmann    Ilves                 21.20



  4. 405 Tamar-Tormi Tiisle Kobras                30.01



     402 Sander Meitsar     Kobras               ei st.











  H10                                     2.3 km 4 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 429 Timo Sild          Võru         3466      8.20



  2. 435 Tõnis Uiboupin     Võru         3381      8.43



  3. 422 Ülar Raud          Ilves        3463      9.21



  4. 436 Martin Kullasaar   PEKO         1468     10.30



  5. 430 Rauno Jõgeva       PEKO         3437     10.47



  6. 428 Jalmar Vabarna     PEKO         3438     10.57



  7. 433 Kaarel Nummert     Kape         3479     11.59



  8. 425 Kaarel Kure        Kobras                12.17



  9. 427 Priit Kõiv         Võru         3692     13.19



 10. 424 Mark Laine         Võru         3690     14.23



 11. 434 Madis Vasser       SPKunda      3217     25.03



 12. 423 Rivo Tuik          PEKO                  28.36



     421 Kristjan Rauba     Võru                 ei st.



     432 Siim Padosepp      Võru                 ei st.











  H12                                     2.1 km 6 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 335 Ats Uiboupin       Võru         3373     10.10



  2. 333 Markus Puusepp     Võru         3397     10.41



  3. 326 Jaan Tarmak        TON          3201     11.57



  4. 322 Andres Herm        Võru         3398     12.33



  5. 321 Veiko Linnus       PEKO         3450     12.36



  6. 323 Priit Pirnpuu      PEKO         3439     12.37



  7. 332 Taavi Tuik         PEKO         1467     12.42



  8. 330 Peep Silm          Kape         3507     15.15



  9. 324 Sander Vaher       Kobras       1406     15.37



 10. 329 Mihkel Järveoja    Kobras       2790     15.47



 11. 325 Urmas Aasa         Võru         3472     16.44



 12. 331 Kuldar Kukk        Kobras                18.51



 13. 338 Madis Kure         Kobras                50.37



 14. 337 Rait Olesk         Võru                  58.03



     327 Tõnis Tartes                           tühist.



     336 Toomas Tomson      Kobras       1499   tühist.



     328 Rait Kinsiveer     Võru         3689    ei st.



     339 Edvin Parksepp     Võru         3474    ei st.











  H14                                     4.8 km 9 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 262 Anti Allikvee      Võru         3440     37.27



  2. 261 Mart Olesk         PEKO         3462     39.17



  3. 256 Peep Helgand       Kobras       1450     39.23



  4. 269 Viljar Kuljus      Võru         3399     39.50



  5. 270 Tanel Taal         TON          3464     40.07



  6. 255 Mihkel Puusepp     Võru         3396     46.58



  7. 251 Margus Vasser      SPKunda      3218     48.10



  8. 254 Marek Parm         PEKO         1452     49.24



  9. 271 Ago Albert         Kobras       2703     49.41



 10. 257 Mihkel Nummert     Kape         3073     52.40



 11. 259 Tõnis Prangli      Võru         3441     56.05



 12. 252 Tanel Kalm         PEKO                  57.19



 13. 268 Tõnu Tamm          Kobras                58.11



 14. 264 Heigo Pärtin       Kobras              1:01.07



 15. 272 Erki Lehis         Võru         3445   1:01.55



 16. 260 Marko Soidra       Otepää              1:22.28



     253 Silver Tulik       Võru         3444    ei st.



     263 Riho Taba          Ilves        3379    ei st.



     266 Janek Mõttus       Võru         3442    ei st.



     267 Erik Prank         Kape         3505    ei st.











  H16                                    6.0 km 12 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 221 Tarmo Siimsaare    Võru         3116     37.34



  2. 224 Urmo Liblik        ESTO         3007     37.55



  3. 203 Kalev Külaase      Võru         3334     38.58



  4. 227 Lauri Tusis        JärvaK        892     39.44



  5. 216 Mattias Puusepp    Võru         3395     40.18



  6. 204 Tarmo Tomson       Kobras       2769     41.20



  7. 210 Oliver Ojasoo      Kobras       2707     41.21



  8. 209 Heiki Linnus       PEKO         2326     42.56



  9. 212 Alar Laanjõe       Kobras       2316     43.44



 10. 228 Tarmo Needo        Kobras       3652     43.56



 11. 208 Elikar Külv        Kobras       1412     45.17



 12. 202 Erkki Käo          Kobras       1436     45.26



 13. 211 Siim Kadak         Lehola       3076     46.11



 14. 213 Kaarel Kallas      Lehola       3340     46.18



 15. 219 Kristo Keevend     JärvaK        894     46.52



 16. 201 Janar Kenk         Võru         3447     47.09



 17. 225 Ilo Toom           PEKO         3460     48.33



 18. 206 Helari Aigro       Kobras       2758     49.12



 19. 220 Meelis Vasser      SPKunda      3216     50.43



 20. 218 Kerry Lumi         PEKO         1453     55.47



 21. 214 Indrek Klaos       Kobras       3651     56.55



 22. 217 Tarmo Klaus        Kobras              1:05.47



     205 Kristjan Vanaveski Ilves        2736    ei st.



     223 Jaanus Hallik      LUS          3335    ei st.



     226 Rainis Mitt        Kobras       2788    ei st.











  H18                                    7.5 km 15 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1.  33 Priit Poopuu       ESTO          891     49.16



  2.  38 Taavi Nurm         Kobras       2315     52.03



  3.  37 Toomas Marrandi    ESTO          889     54.06



  4.  36 Siim Vanahans      Kobras       2701     56.17



      31 Riho Võigemast     ESTO                tühist.



      32 Mati Danilson      Võru         3713    ei st.



      35 Tiit Tähnas        ESTO         3003    ei st.











  H21A                                  10.6 km 20 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1.  18 Rene Ottesson      Lehola         45     50.22



  2.  20 Alar Viitmaa       Lehola       1639     51.14



  3.  15 Alari Kannel       Ilves         322     56.46



  4.   5 Erik Aibast        Tammed       1685     57.57



  5.  14 Margus Hallik      LUS          2452     58.33



  6.  17 Priit Pirksaar     ESTO         2528     58.40



  7.   6 Priit Pääslane     Ilves         738     59.12



  8.   7 Randy Korb         PEKO         1067     59.26



  9.  10 Raul Kudre         PEKO          492     59.38



 10.  11 Alar Abram         Ilves         556     59.57



 11.  13 Erkki Aadli        Tammed       1122   1:00.58



 12.   4 Inno Ling          Lehola        179   1:02.59



 13.  19 Heiti Hallikma     Võru         1267   1:03.18



 14. 246 Üllar Viitmaa      Lehola       1637   1:04.07



 15.   2 Raivo Pellja       ESTO          108   1:05.03



 16.   1 Are Leesik         PEKO          214   1:05.31



 17.   9 Mart Ostra         MARU          642   1:06.10



 18.  21 Raivo Erik         Kobras       1516   1:06.15



 19.   8 Petja Kuznetsov                 1289   1:08.17



 20.  23 Tarmu Limberg                   1290   1:18.40



 21.   3 Jüri Tarmak        TON          3000   1:45.38



      12 Canter Värton      Kobras             katkest.



      16 Mati Tiit          Ilves        1326    ei st.











  H21B                                   7.5 km 15 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 376 Indrek Ümarik      Ilves         328     44.12



  2. 360 Rein Zaitsev       PEKO          493     45.32



  3. 276 Tõnu Tänav         RAE           212     46.01



  4. 248 Arbo Rae           MARU          808     48.25



  5. 250 Aare Huik          Võru          483     53.38



  6. 356 Raivo Panker       MARU         2685     53.44



  7. 357 Jüri Laumets                             56.57



  8. 230 Reigo Luurmees                           57.09



  9. 358 Meelis Niin        RAE           489   1:00.20



     249 Allan Anniste      ESTO         3008    ei st.











  H35                                    7.5 km 15 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1.  46 Tiit Tali          Ilves         303     44.39



  2.  43 Martti Parve       PEKO          275     47.28



  3.  45 Urmas Laev         MARU         1077     52.39



  4.  42 Uve Nummert        Kape         1104     57.10



  5.  41 Jüri Ümarik        Ilves         145     58.19



  6.  44 Tauno Piirikivi    RAE           215   1:03.47











  H40                                    6.0 km 12 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1.  77 Andres Minn        ESTO          355     39.22



  2.  72 Anti Parik         Otepää       2984     40.28



  3.  76 Tõnu Taal          TON           224     41.16



  4.  73 Aimur Raudsepp     JärvaK         70     43.38



  5.  75 Vello Vasser       SPKunda       366     46.58



  6.  74 Aigar Pindmaa      Võru                  50.25



  7.  71 Kalmer Keevend     JärvaK         73     52.21



      78 Nikolai Järveoja   Kobras         15    ei st.











  H45                                    6.0 km 12 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 302 Lembit Nöps        Ilves        1100     40.25



  2. 308 Mati Pilt          Jõulu         932     45.17



  3. 301 Kalle Nelk         Orion        1971     46.28



  4. 309 Mati Külaase       Võru         3712     49.29



  5. 303 Olavi Tomson       Kobras         68     56.59



     304 Urmas Müür         Lehola         85    ei st.



     306 Harry Veide        LUS           205    ei st.



     307 Rein Prank         Kape          708    ei st.











  H50                                     4.8 km 9 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 311 Mati Poom          TON             3     35.39



  2. 316 Peep Koppel        Koop          456     37.46



  3. 318 Elmo Pärna         Lehola         84     39.02



  4. 319 Edvin Berg                               44.16



  5. 314 Tiit Koppel        Orion         455     45.09



  6. 312 Mati Tõnus         Orion         167     51.00



  7. 313 Henno Adrat        TON          2693     52.33



     317 Tõnu Nurm          Kobras        248    ei st.











  D8                                      2.3 km 4 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 413 Kerstin Uiboupin   Võru                  13.44



  2. 414 Karmen Alnek       Ilves        3134     15.22



  3. 411 Juta Tarmak        TON          3432     17.12



  4. 412 Kristi Tomson      Kobras                21.11















  D10                                     2.3 km 4 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 451 Mirjam Rauba       Võru         3688     12.38



  2. 453 Jandra Kõrran      Võru         3694     13.35



  3. 447 Kristi Alnek       Ilves        3133     13.46



  4. 443 Janeli Aasa        Võru         3473     16.21



  5. 442 Kristiina Patrael  Kobras                17.28



  6. 446 Kartin Patrael     Kobras                22.49



     441 Anniken Haldna     Võru         3424    ei st.



     445 Annika Tõlgo       Võru         3693    ei st.



     448 Kertu Urgand       Kobras               ei st.



     452 Maria Meitsar      Kobras               ei st.















  D12                                     2.1 km 6 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 282 Jaanika Jahu       Kobras                20.12



  2. 285 Raili Raudsepp     Võru         3377     20.56



  3. 281 Kadri Uiboupin     Võru         3374     25.28



  4. 286 Katre Alnek        Ilves        3132     25.33



  5. 284 Mailis Meitsar     Kobras                28.29



  6. 283 Annika Meldre      Võru         3691     40.37



  7. 287 Kaija Kõiv         Võru         3503     48.23











  D14                                     3.4 km 9 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 346 Mailika Hindrikson Võru         3686     38.33



  2. 351 Varvara Guljajeva  Kobras       1417     39.31



  3. 345 Annika Rihma       Kobras       1411     40.28



  4. 344 Liis Johanson      Kobras                42.27



  5. 343 Maarja Punak       Kobras       3654     44.38



  6. 342 Ivika Aigro        Kobras       2768     46.37



  7. 354 Reelika Labe       PEKO         3458     50.13



  8. 353 Mairit Trei        Kobras       1478     52.18



  9. 349 Kätlin Hoop        Kobras                52.25



     347 Triin Tomson       Kobras       1473   tühist.



     341 Kadi Jääger        Kobras       1447    ei st.



     350 Marje Prank        Kape         3504    ei st.



     355 Berit Roiland      Kobras       1449    ei st.











  D16                                     4.8 km 9 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 232 Tuuli Mäeots       Võru         3378     39.35



  2. 240 Ede Pähn           Võru         3113     41.56



  3. 244 Sirli Parm         PEKO         2317     44.56



  4. 238 Anni Raudsepp      Võru         2571     46.06



  5. 236 Anneli Saarepuu    Võru         3471     50.02



  6. 233 Kadri Olesk        PEKO         2592     50.52



  6. 241 Maris Terno        Tammed       3316     50.52



  8. 234 Enelin Haldna      Võru                  57.47



     231 Mailis Terno       Tammed       3313    ei st.



     237 Terje Urgard       Tammed       3314    ei st.



     242 Janely Leer        Võru         3448    ei st.



     243 Kerli Koosa        Kobras       1434    ei st.



     245 Triin Peips        Otepää               ei st.















  D18                                    6.0 km 12 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1.  92 Signe Parm         PEKO         2713     48.06



  2.  91 Karin Lepp         Kobras       2118     55.38



  3.  93 Maarit Liiskmann   Kobras       2328     59.47



  4.  97 Milja Mäeots       Võru         3380   1:00.55



  5.  96 Riina Laanjõe      Kobras       2335   1:16.23



      95 Agris Ambos        Võru         3333    ei st.



      98 Monika Järveoja    Kobras       1965    ei st.



      99 Doris Sabre        Kobras       2115    ei st.











  D21A                                   7.5 km 15 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1.  54 Maret Vaher        Kobras       1065     48.36



  2.  59 Ede Ümarik         PEKO          144     49.56



  3.  56 Mirja Randoja      Kobras       2678     56.12



  4.  55 Triin Vask         Ilves         485     56.18



  5.  65 Ingrid Nöps        Ilves         879     57.09



  6.  61 Kirti Rebane       Tammed        575     58.01



  7.  58 Kaari Kivikas      Ilves        1623     59.07



  8.  63 Minija Pääslane    Ilves        2016   1:00.02



  9.  67 Lilian Jõesaar     Võru         2199   1:00.47



 10.  64 Edith Madalik      Tammed       2484   1:01.52



 11.  66 Jana Kink          Kape         2470   1:03.21



 12.  60 Maria Mazina       Koop         2390   1:03.25



 13.  68 Marlen Vaiksalu    Tammed       2464   1:04.04



 14.  52 Lilian Värton      Kobras       2679   1:04.39



 15.  51 Ilvi Vare          West                1:09.32



 16.  53 Katrin õunap       Kape          138   1:10.01



      69 Kersti Kärner      Kobras       1338    ei st.



      70 Heli Haug          Võru                 ei st.











  D21B                                    4.8 km 9 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 372 Mirjam Heinmann    Ilves        1357     36.20



  2. 361 Viivi-Anne Soots   Kobras       1003     39.10



  3. 367 Airi Alnek         Ilves        1301     40.27



  4. 362 Mare Parve         PEKO          474     40.56



  5. 368 Rutti Räbovoitra   MARU         3276     41.40



  6. 364 Annika Albert      Kobras       2187     42.40



  7. 370 Aiki Kuldkepp      Tammed        681     47.10



  8. 365 Reet Idavain       Koop          482     48.03



  9. 371 Pilvi-Heli Vettik  ESTO         3180     49.35



 10. 373 Riina Laev         MARU         2338     51.26



 11. 363 Rahel Hütt                      2162     55.22



 12. 369 Anneli Taal                            1:32.11



     366 Kaidi Oone         Kobras       2135    ei st.











  D35                                     4.8 km 9 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1.  86 Marje Viirmann     LUS           183     34.41



  2.  83 Siiri Poopuu       ESTO         1250     39.21



  3.  85 Saima Värton       Kobras        213     41.23



  4.  81 Ülle Põldoja       Ilves         703     49.24



  5.  82 Heili Vasser       SPKunda       365   1:11.50











  D45                                     4.8 km 9 KP







Koht NR         NIMI          Klubi      EOL   Tulemus







  1. 292 Liivi Parik        Otepää        925     44.36



  2. 296 Riina Kivikas      Ilves         707     46.00



  3. 293 Elga Adrat         TON          2104     49.40



  4. 294 Marika Pilt        Jõulu         933     50.03



  5. 291 Maie Abram         Ilves         146     53.34



  6. 298 Ilona Vanaveski    Ilves        2734   1:11.14



  7. 297 Maimu Tornberg     Koop          428   1:13.31



  8. 295 Karin Laine        Võru         1116   1:17.25