Orioni seeriavõistluse 4. etapp

Apuparra, 21.09.97

D10TR, D12, D14, D16, D18, D21A, D21B, D35, D40, D45, D50, D55, D60

H10TR, H12, H14, H16, H18, H21A, H21B, H35, H40, H45, H50, H55, H60, H65




    D10TR                                 1.3 km 4 KP



   1.  Eva-Maria Ehala            Rae     3658    16.26   55.00







    D12                                   2.1 km 6 KP



   1.  Kati Rooni                 Orvand  3375    28.55   92.50



   2.  Tais Leontenko             SRD     3700    29.17   88.01



   3.  Annika Aljas               Kose    3617    35.52   67.91



       Karin Laanemets            Saku    3511    katk.







    D14                                   3.2 km 8 KP







    D16                                   4.2 km 8 KP



   1.  Nele Lauk                  Rakv    3383    46.42   88.33



   2.  Liina Tiimus               Rakv    3633    53.21   72.32



   3.  Merle Rohtla               Rakv    3385  1:03.47   54.67



       Triin Mumme                Reaalk         ei st.







    D18                                  5.1 km 10 KP



   1.  Anu Mõistlik               Orion   2966    57.26   55.00







    D21A                                 6.7 km 13 KP



   1.  Marje Venelaine            Rakv    2244  1:03.59   92.50



   2.  Tatjana Linjova            Orion    997  1:06.05   86.23



   3.  Meeli Kerem                KEKRSK   278  1:07.40   80.80



   4.  Ella Shved                 SRD      996  1:12.38   71.48







    D21B                                  4.2 km 8 KP



   1.  Eike Tivas                         1008    45.58   88.33



   2.  Koidu Laanemets            Saku    1949    51.07   74.43



   3.  Irina Jakovleva            SRD           1:11.47   46.56



       Katrin Karp                Tempo   2517   ei st.



       Õrne Suur                  Jõhvik  2236   ei st.



       Külli Tiits                TON     2649   ei st.







    D35                                  6.0 km 11 KP



       Mare Kitsnik               Saku     941  ei st.







    D40                                  5.1 km 10 KP



   1.  Sirje Rohtla               Rakv     804  1:11.42   55.00







    D45                                  5.1 km 10 KP







    D50                                  4.1 km 10 KP



   1.  Helle Lippmaa              Orion     93  1:04.04   80.00



   2.  Anne Jundas                Jõhvik   448  1:10.06   63.11







    D55                                   3.3 km 9 KP



   1.  Malle Karolin              Orion   2650    42.46   95.00



   2.  Ilse Uus                   Orion    300    42.48   92.43



   3.  Kiira Tarassova            TON      700    43.31   88.36



   4.  Ülle Mõistlik              Orion    389    51.04   72.06



   5.  Urvi Sarv                  Orion    222    59.58   57.75







    D60                                   3.3 km 9 KP



   1.  Ellen Veski                Orion    198    42.41   88.33



   2.  Imbi Kaasik                Orion    449    45.40   77.56



   3.  Tiiu Tiigimägi             Orion    478    48.32   67.69







    H10TR                                 1.3 km 4 KP



   1.  Lauri Ruberg               Saku    3181    13.37   92.50



   2.  Hannes Kerem                       3361    14.09   85.68



   3.  Uku Rooni                  Orvand  3376    15.45   73.30



   4.  Kaarel Nummert             Kape    3479    17.47   60.83



       Indrek Aul                 Jõhvik  1440   ei st.







    H12                                   3.2 km 8 KP



   1.  Lauri Malsroos             Orion   3392    26.41   88.33



   2.  Jaan Tarmak                TON     3201    30.41   71.82



       Andres Aljas               Kose    3618     tüh.



       Andres Aul                 Jõhvik  3367   ei st.



       Peep Silm                  Kape    3507   ei st.







    H14                                   4.2 km 8 KP



   1.  Tanel Taal                 TON             41.42   88.33



   2.  Mihkel Nummert             Kape    3073    52.44   64.85



   3.  Martin Sarv                Orion   3066  1:00.52   50.52



       Margus Vasser              Kunda   3218   ei st.







    H16                                  6.0 km 11 KP



   1.  Tõnis Erm                  TAOK    3209    49.38   92.50



   2.  Kristjan Gans                      3759    50.24   87.76



   3.  Tarvo Klaasimäe                            50.30   84.25



   4.  Kristo Keevend             JärvaK   894    53.43   75.47



       Toomas Roolaid             TAOK    3708   ei st.



       Lauri Tusis                JärvaK   892   ei st.







    H18                                  8.2 km 13 KP



   1.  Jaak Roondi                MARU    2381  1:22.40   80.00



   2.  Elvis Joakit               Pioner        1:52.39   48.71







    H21A                                10.6 km 15 KP



   1.  Urmas Sulaoja              Jõhvik  2401  1:14.35   55.00



       Andris Sprivul             Peko           ei st.



       Tarvo Avaste               Võru     480   ei st.



       Rene Küttim                Orion   2311   ei st.



       Rõigas Paavo                              ei st.



       Armo Hiie                  Ilves    660   ei st.



       Paavo Rõigas               Peko    1300   ei st.



       Arbo Rae                   MARU     808   ei st.







    H21B                                 8.2 km 13 KP



   1.  Heigo Ojaste               Koop    1663  1:01.21  100.00



   2.  Viljar Vainola             Koop    1698  1:02.42   96.94



   3.  Karli Lambot               ACE      779  1:03.15   95.18



   4.  Margus Venelaine           Rakv    1041  1:03.20   94.14



   5.  Enn Kukk                   Jõhvik  1762  1:08.51   85.47



   6.  Raul Mõtus                 Kunda    572  1:22.47   69.56



   7.  Margus Jaanus              Koop     917  1:23.06   68.37



   8.  Peeter Kõiva               Kunda    809  1:28.57   62.61



   9.  Andres Palk                TAOK    1751  1:31.46   59.58



  10.  Marti Ranne                Alarm         1:32.18   58.29



  11.  Alar Vasemägi              Alarm         1:33.23   56.61



       Artur Raichmann                    2371     tüh.



       Veikko Tamlak              Kape    1053   ei st.



       Margus Klementsov          Koop    3400   ei st.







    H35                                  8.2 km 13 KP



   1.  Kalev Ruberg               Saku     423  1:08.31   80.00



   2.  Uve Nummert                Kape    1104  1:13.55   64.16



       Horst Ollmann                             ei st.







    H40                                  8.2 km 13 KP



   1.  Rein Rooni                 Orvand   240  1:01.09   97.86



   2.  Aimur Raudsepp             JärvaK    70  1:09.43   84.17



   3.  Heini Tammik               Kape    1311  1:10.12   81.91



   4.  Tõnu Karp                  Tempo         1:13.11   76.77



   5.  Enno Aljas                 Kose    3616  1:17.43   70.33



   6.  Oleg Podlipski             Jõhvik  1545  1:19.35   66.86



   7.  Kalmer Keevend             JärvaK    73  1:28.37   57.53







    H45                                  6.0 km 11 KP



   1.  Kalle Nelk                 Orion   1971    54.12   88.33



   2.  Rein Hanstein              Okas    3277    55.42   80.95



   3.  Toomas Puss                Visa     791  2:19.24   24.34



       Mati Karp                  Tempo    274   ei st.



       Väino Aul                  Jõhvik   936   ei st.







    H50                                  6.0 km 11 KP



   1.  Peep Koppel                Koop     456    53.36   99.44



   2.  Kalju Toomas               JärvaK   228    55.02   95.60



   3.  Avo Kõrvas                 Koop     126    55.40   93.25



   4.  Uuno Vallner               Orion    419    56.00   91.43



   5.  Enn Aedna                  TON     2505    59.43   84.26



   6.  Jüri Tarmak                TON     3000  1:08.42   71.34



   7.  Tiit Koppel                Orion    455  1:10.01   68.63



   8.  Arvo Rodi                  Kose    3615  1:19.19   58.45



       Agu Koppa                           425     tüh.



       Viljar Krünberg                     331   ei st.



       Ilmar Mõistlik             Orion    149   ei st.







    H55                                  5.1 km 10 KP



   1.  Kalju Tilk                 Orion    104    52.13   96.67



   2.  Arvo Orupõld               Rakv      53    54.28   90.67



   3.  Rein Küttim                Orion    306    58.25   82.41



   4.  Vello Loorits              Orion    652  1:00.01   78.10



   5.  Mati Tõnus                 Orion    167  1:05.29   69.08



   6.  Einari Hipeli              Flora         1:13.51   58.35



       Are Saadik                 Orion    341   ei st.







    H60                                  4.1 km 10 KP



   1.  Tõnu Tiits                 Orion   2648    49.42   96.67



   2.  Kaarel Koitmets            Jõhvik   383    50.30   93.14



   3.  Rein Mesila                Koop     131    50.34   91.01



   4.  Karl Valgepea              West     125    52.36   85.34



   5.  Juhan Sengbush             Orion   2400    53.19   82.11



   6.  Rein Veski                 Orion    201  1:04.25   64.58



       Juhan Hunt                 Orion     62   ei st.







    H65                                  4.1 km 10 KP



   1.  Are Kaasik                 Orion    147    41.29   96.67



   2.  Eeli Tiigimägi             Orion    476    43.40   89.83



   3.  Heino Heinloo              Orion    165    54.36   69.44



   4.  Feliks Kipper              Orion    913    57.15   64.04



   5.  Helmut Karin               Orion    191  1:00.19   58.48



   6.  Edgar Tammik               Orion    101  1:01.17   55.43