Suunto Games Ardu 2.-3. oktoober 1999 



	 



	 



	 



	                       Suunto Games Ardu                           



 D8NR                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 791 Anette Ottesson    Lehola         23.09 [ 2]   19.51 [ 2] 43.00 [



 2. 798 Kerstin Uiboupin   Võru    3797   19.41 [ 1]   23.26 [ 3] 43.07 [



 3. 789 Anna-Liisa Piirman Võru    3783   28.39 [ 7]   18.17 [ 1] 46.56 [



 4. 792 Britta Panker      MARU    3780   23.27 [ 3]   26.48 [ 4] 50.15 [



 5. 797 Kaia Kivikas       Ilves   3676   24.23 [ 5]   27.28 [ 5] 51.51 [



 6. 795 Egle Pääslane      Ilves   3893   24.11 [ 4]   28.01 [ 6] 52.12 [



 7. 793 Alice Ehala        Rae     4001   27.36 [ 6]   33.47 [ 8] 1:01.23



 8. 799 Agnes Vask         Ilves   3896   31.05 [ 9]   33.51 [ 9] 1:04.56



 9. 790 Andra Zagata       Aluksn         29.52 [ 8]   37.22 [11] 1:07.14



10. 794 Piret Pärnik       Peko           35.36 [10]   32.24 [ 7] 1:08.00



    796 Gerli Viikmaa      West    3965       ei st.   34.28 [10]        











                           Suunto Games Ardu                           



 D9NR                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 785 Anna Purina        Mona    9154    20.31 [1]    20.18 [1] 40.49 [



 2. 786 Anneli Tamla       Koop    3948    26.33 [3]    22.39 [2] 49.12 [



 3. 788 Alina Listak       Võru    3786    30.27 [4]    24.09 [3] 54.36 [



 4. 787 Helen Vunder               3825    25.53 [2]    30.45 [4] 56.38 [











                           Suunto Games Ardu                           



 D10TR                      2. päeva summa                            







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 894 Karmen Alnek       Varu    3114   23.06 [ 1]   20.06 [ 1] 43.12 [



 2. 893 Helena Heinväli    Kobras         25.11 [ 2]   27.49 [ 5] 53.00 [



 3. 898 Kristi Tomson      Kobras  1462   31.36 [ 6]   22.21 [ 3] 53.57 [



 4. 899 Karin Kustavus     Lehola  3669   31.07 [ 5]   27.00 [ 4] 58.07 [



 5. 895 Merill Mägi                       38.48 [11]   21.19 [ 2] 1:00.07



 6. 890 Kaisa Ilves        Kape    3713   31.59 [ 7]   29.57 [ 8] 1:01.56



 7. 892 Mirjam Alme        Lehola  4008   33.09 [ 8]   29.19 [ 6] 1:02.28



 8. 897 Tiina Lind         Ilves   3868   36.44 [10]   29.30 [ 7] 1:06.14



 9. 891 Nele Taba          Ilves   3488   29.54 [ 4]   43.56 [10] 1:13.50



10. 889 Juta Tarmak        TON     3432   34.24 [ 9]   40.25 [ 9] 1:14.49



11. 900 Renate Lapina      Azimut  9111   26.51 [ 3]   49.45 [11] 1:16.36



    901 Kerli Jäesaar      Ilves   3977      thist.      tühist.        



    902 Inese Kalnina      Käpa               ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D11                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 874 Krista Mihailova   Avots   9157   21.43 [ 3]   18.51 [ 1] 40.34 [



 2. 883 Mirjam Rauba       Võru    3688   22.26 [ 4]   19.35 [ 2] 42.01 [



 3. 873 Ly Trei            Kobras  1427   19.56 [ 1]   22.33 [ 4] 42.29 [



 4. 888 Marika Kustavus    Lehola  3668   22.57 [ 5]   21.09 [ 3] 44.06 [



 5. 886 Elen Lauk          Rakv    3994   27.00 [ 8]   23.32 [ 6] 50.32 [



 6. 885 Anne Toode         HOK     3859   21.28 [ 2]   33.39 [11] 55.07 [



 7. 881 Katri Listak       Võru    3782   26.30 [ 7]   31.52 [10] 58.22 [



 8. 880 Liisi Reitalu      HOK     3906   31.42 [ 9]   27.10 [ 8] 58.52 [



 9. 879 Triin Johanson     Kobras  1476   36.23 [10]   22.37 [ 5] 59.00 [



10. 887 Jandra Kõrran      Võru    3694   24.59 [ 6]   37.52 [12] 1:02.51



11. 875 Eva-Maria Ehala    Rae     3658   38.30 [11]   29.04 [ 9] 1:07.34



12. 877 Dana Ivanova       Madona         44.46 [12]   25.44 [ 7] 1:10.30



    876 Stefi Kärblane     Kobras            tühist.   52.04 [13]        



    882 Suvi Pajunen                          ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D12                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 868 Kati Rooni         Orvand  3375   20.58 [ 2]   18.03 [ 1] 39.01 [



 2. 864 Riina Anton        Lehola  3643   20.26 [ 1]   18.54 [ 2] 39.20 [



 3. 860 Thea Kaljur        Orvand  3429   25.22 [ 5]   20.43 [ 3] 46.05 [



 4. 872 Eili Mändol        Lehola  3645   24.55 [ 3]   22.46 [ 4] 47.41 [



 5. 869 Hanna Samoson              3922   25.55 [ 7]   24.44 [ 6] 50.39 [



 6. 858 Liva Velkere       Aluksn  9103   25.24 [ 6]   25.52 [ 8] 51.16 [



 7. 857 Aili Liping        Võru    3785   27.23 [ 8]   29.42 [ 9] 57.05 [



 8. 871 Liisa Keerberg     SOK     3683   31.02 [ 9]   30.53 [10] 1:01.55



 9. 863 Mariann Sulg       Orvand  3648   37.56 [10]   24.47 [ 7] 1:02.43



10. 862 Janely Aasa        Võru    3473   39.57 [11]   23.54 [ 5] 1:03.51



11. 866 Kristi Alnek       Väru    3113   25.09 [ 4]   46.03 [11] 1:11.12



    856 Madara Dzalbe      Azimut  9102       ei st.       ei st.        



    859 Marion Rennel      KEKRSK  4000       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D13                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 907 Siiri Oras         Ilves   2740   37.10 [ 1]   28.27 [ 1] 1:05.37



 2. 906 Inga Pridtte       Saldus         37.35 [ 2]   28.45 [ 2] 1:06.20



 3. 912 Tais Leontenko     SRD     3700   39.57 [ 5]   30.45 [ 4] 1:10.42



 4. 903 Raili Raudsepp     Võru    3377   39.29 [ 3]   34.56 [ 6] 1:14.25



 5. 905 Liene Bruvele      Azimut  9101   39.54 [ 4]   35.16 [ 7] 1:15.10



 6. 915 Ketija Irkle       Madona         46.32 [ 6]   38.42 [ 8] 1:25.14



 7. 908 Olga Mazina        SRD     3731   46.52 [ 7]   42.14 [ 9] 1:29.06



 8. 914 Ieva Purina        Mona    9153   58.15 [ 8]   34.34 [ 5] 1:32.49



 9. 904 Linda Velkere      Aluksn  9105 1:08.43 [ 9]   53.45 [10] 2:02.28



    909 Kadri Uiboupin     Võru    3374      tühist.   29.11 [ 3]        



    911 Ilona Marhele      Aluksn            tühist.      tühist.        



    916 Laura Lillsaar     Lehola  3422       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D14                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 927 Una Berzina        Madona         27.02 [ 1]   27.07 [ 1] 54.09 [



 2. 918 Merliis Sulg       Orvand  3649   34.20 [ 2]   36.51 [ 3] 1:11.11



 3. 924 Annika Aljas       Kose    3617   49.17 [ 3]   38.04 [ 4] 1:27.21



    917                                       ei st.       ei st.        



    919 Kristi Vai         Rakv    3999       ei st.       ei st.        



    921 Annika Meldre      Võru    3691       ei st.       ei st.        



    922 Anni Suominen      Järven             ei st.       ei st.        



    925 Guna Poga          Madona            tühist.   33.52 [ 2]        



    926 Ly Vaide           Rakv    3677       ei st.       ei st.        



    928 Karin Laanemets    Saku    3511       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D16A                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 460 Eveli Saue         HOK     2302   42.08 [ 1]   32.35 [ 1] 1:14.43



 2. 454 Sari Suomalainen   LeSi           54.29 [ 2]   36.13 [ 2] 1:30.42



 3. 453 Maarja Punak       Kobras  3654   56.31 [ 4]   38.59 [ 4] 1:35.30



 4. 468 Annika Rihma       Kobras  1411   57.25 [ 5]   39.24 [ 5] 1:36.49



 5. 465 Piret Klade        Lehola  3411   56.05 [ 3]   46.56 [ 8] 1:43.01



 6. 456 Anita Karnit       SRD     3185 1:06.37 [10]   41.02 [ 6] 1:47.39



 7. 455 Varvara Guljajeva  Kobras  1417 1:02.16 [ 7]   47.45 [ 9] 1:50.01



 8. 457 Liis Johanson      Kobras  1486 1:12.03 [12]   38.29 [ 3] 1:50.32



 9. 458 Terje Terasmaa     Lehola  3413 1:10.22 [11]   43.24 [ 7] 1:53.46



10. 462 Mairit Trei        Kobras  1478 1:02.12 [ 6]   56.20 [12] 1:58.32



11. 464 Pille-Riin Kokk    Rakv    3749 1:05.45 [ 9]   55.21 [11] 2:01.06



12. 467 Natalija Pelepec   Madona       1:12.43 [13]   51.00 [10] 2:03.43



13. 463 Marje Prank        Kape    3504 1:02.56 [ 8] 1:05.36 [13] 2:08.32



    466 Helen Rohtla       Rakv    3388       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D16B                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 935 Mailika Hindrikson Võru    3686    37.38 [1]    40.30 [2] 1:18.08



 2. 931 Berit Roiland      Kobras  1449    47.04 [5]    36.10 [1] 1:23.14



 3. 933 Evelin Nõmmiste    Kape    3138    43.24 [3]    41.32 [3] 1:24.56



 4. 934 Helena Hinto       Kobras  1408    40.47 [2]    49.16 [4] 1:30.03



 5. 930 Maarja Lillsaar    Lehola  3078    45.08 [4]  1:01.50 [6] 1:46.58



 6. 929 Triin Limberg      Rakv    3608    51.05 [6]    57.22 [5] 1:48.27















                           Suunto Games Ardu                           



 D18A                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 353 Tuuli Mäeots       Võru    3378   50.46 [ 2]   45.56 [ 3] 1:36.42



 2. 351 Ingrid Van Cruiyse TAOK    3682 1:00.57 [ 5]   44.59 [ 1] 1:45.56



 3. 354 Kadri Limberg      Rakv    3585   56.59 [ 3]   49.51 [ 4] 1:46.50



 4. 352 Marilin Sulg       Orvand  3135 1:01.04 [ 6]   45.54 [ 2] 1:46.58



 5. 355 Anni Raudsepp      Võru    2571   47.07 [ 1] 1:03.16 [ 5] 1:50.23



 6. 350 Anneli Saarepuu    Võru    3471   58.00 [ 4] 1:15.54 [ 7] 2:13.54



 7. 348 Janely Leer        Võru    3448 1:02.00 [ 7] 1:19.54 [ 8] 2:21.54



 8. 345 Ede Pähn           Võru    3113 1:15.23 [ 8] 1:11.18 [ 6] 2:26.41



    344 Angela Sarapuu     Orion   3733 1:15.25 [ 9]       ei st.        



    343 Ilze Lapina        Azimut             ei st.       ei st.        



    346 K„rt Vanaveski     Ilves   2735       ei st.       ei st.        



    347 Evelin Vaide       Rakv    3599       ei st.       ei st.        



   



   



                              Suunto Games Ardu                           



 D18B                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







    724 Ieva Varess        Azimut             ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D20                        2. päeva summa                            







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 364 Age Poom           TON     2515    46.28 [1]    37.55 [1] 1:24.23



 2. 358 Doris Sabre        Kobras  2115    49.00 [2]    40.32 [2] 1:29.32



 3. 360 Karin Lepp         Kobras  2118    55.37 [3]    48.59 [4] 1:44.36



 4. 357 Piia Paasma        Lehola  1161  1:10.05 [5]    42.34 [3] 1:52.39



 5. 362 Anu Mõistlik       Orion   2966  1:04.05 [4]    49.28 [5] 1:53.33



    363 Kristi Aule        Heer    3386  1:20.09 [6]       ei st.        



    361 Egne Kriks         Rakv    3127  1:48.09 [7]      tühist.        



    356 Marje Pilt         Jõulu   2688       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D21E                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 285 Maret Vaher        Kobras  1065   53.45 [ 1]   51.35 [ 5] 1:45.20



 2. 289 Elo Saue           Ilves   1028   57.54 [ 2]   48.41 [ 1] 1:46.35



 3. 281 Iveta Bruvere      Magnet       1:02.06 [ 3]   49.34 [ 2] 1:51.40



 4. 276 Ruth Vaher         Kobras  1066 1:02.07 [ 4]   51.09 [ 3] 1:53.16



 5. 284 Edith Madalik      Saue T  2484 1:06.50 [ 6]   51.42 [ 6] 1:58.32



 6. 286 Triin Vask         Ilves    485 1:04.04 [ 5]   58.04 [10] 2:02.08



 7. 283 Zanda Abzalone     Magnet       1:08.52 [ 7]   53.32 [ 8] 2:02.24



 8. 282 Ieva Vegere        ASK          1:10.58 [ 8]   51.34 [ 4] 2:02.32



 9. 278 Ieva Susta         ASK          1:14.35 [ 9]   52.28 [ 7] 2:07.03



10. 277 Minija Pääslane    Ilves   2016 1:15.17 [10]   53.47 [ 9] 2:09.04



11. 279 Jana Kink          Kape    2470 1:18.28 [11] 1:00.53 [11] 2:19.21



12. 288 Marje Venelaine    Rakv    2244 1:25.23 [12] 1:13.02 [12] 2:38.25



    274 Merike Vanjuk      HOK      859       ei st.       ei st.        



    280 Kristi Vassil      Ilves    557       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D21A                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 406 Guna Dubrovska                    48.14 [ 2]   41.36 [ 2] 1:29.50



 2. 402 Viivi-Anne Soots   Tammed  1003   49.54 [ 4]   40.11 [ 1] 1:30.05



 3. 390 Sarmite Sild       Võru    2780   46.13 [ 1]   45.34 [ 5] 1:31.47



 4. 397 Meeli Kerem        MARU     278   48.26 [ 3]   46.30 [ 7] 1:34.56



 5. 391 Mirjam Heinmann    Ilves   1357   50.36 [ 6]   45.06 [ 4] 1:35.42



 6. 392 Tatjana Linjova    SRD      997   52.37 [10]   45.00 [ 3] 1:37.37



 7. 404 Monika Järveoja    Kobras  1965   52.18 [ 9]   49.53 [ 8] 1:42.11



 8. 394 Inga Grende        Magnet         52.12 [ 7]   52.15 [11] 1:44.27



 9. 393 Erika Joonas       Võru     359   54.20 [11]   50.26 [ 9] 1:44.46



10. 409 Ella Shved         SRD      996   56.29 [12]   53.16 [12] 1:49.45



11. 408 Sanita Vilcina     Aluksn       1:04.58 [16]   45.56 [ 6] 1:50.54



12. 395 Inger Jalakas      KEKRSK  2843   52.17 [ 8] 1:01.17 [14] 1:53.34



13. 403 Külli Tõnus        HOK     1691 1:02.25 [14]   51.50 [10] 1:54.15



14. 398 Irene Liljesötrm   HS             59.52 [13]   54.25 [13] 1:54.17



15. 410 Maria Mazina       Koop    2390 1:10.04 [17] 1:04.29 [15] 2:14.33



16. 399 Piret Kaasik       Ilves   1339 1:02.54 [15] 1:12.57 [16] 2:15.51



    400 Edit Epner         MARU    2808   50.15 [ 5]      tühist.        



    389 Helen Mast         HOK     2095       ei st.       ei st.        



    401 Mare Parve         Peko     474       ei st.       ei st.        



    405 Vita Zivere        Gauja              ei st.       ei st.        



    407 Dace Gaigala       Gauja              ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D21B                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 731 Inguna Valdmane    Madona         36.10 [ 3]   26.41 [ 1] 1:02.51



 2. 751 Videga Gaigala     Abos           35.33 [ 1]   27.29 [ 2] 1:03.02



 3. 757 Rutti Räbovoitra   MARU    3276   35.36 [ 2]   29.37 [ 5] 1:05.13



 4. 763 Merike Paapson     Ilves   2741   37.50 [ 4]   28.12 [ 3] 1:06.02



 5. 752 Margit Blehner     West     785   38.42 [ 6]   30.00 [ 7] 1:08.42



 6. 744 Iveta Jashka       Aluksn         41.08 [11]   28.22 [ 4] 1:09.30



 7. 733 Eva Mõttus         Lehola  1128   38.03 [ 5]   32.34 [14] 1:10.37



 8. 742 Elin Tiirik        Kape    3898   41.04 [10]   29.48 [ 6] 1:10.52



 9. 732 Ieva Johansone     Magnet         41.55 [16]   30.45 [ 8] 1:12.40



10. 749 Maira Zerne        Saldus         41.42 [15]   31.03 [ 9] 1:12.45



11. 748 Anne-Ly Viikmaa    West    1667   41.33 [14]   32.03 [13] 1:13.36



12. 743 Aari Talver        LUS      134   42.58 [17]   31.47 [12] 1:14.45



13. 762 Krista Komp        Kunda   3219   41.09 [12]   33.51 [15] 1:15.00



14. 756 Miia Hovi          Lynx           41.31 [13]   33.51 [15] 1:15.22



15. 760 Ieva Piksena       Magnet         43.59 [18]   31.46 [11] 1:15.45



16. 746 Inta Mihailova     Avots   9156   40.08 [ 8]   37.13 [18] 1:17.21



17. 745 Pirjo Jokinen      Suunta         40.44 [ 9]   38.26 [19] 1:19.10



18. 734 Heidi Prits        FCTTÜ   3991   52.38 [24]   34.06 [17] 1:26.44



19. 737 Zaneta Jaunzeme    Magnet         46.22 [20]   41.55 [23] 1:28.17



20. 754 Astrtda Grtnberga  Aluksn         47.53 [21]   41.55 [23] 1:29.48



21. 747 Tea Pärnik         Peko           44.46 [19]   47.05 [29] 1:31.51



22. 741 Tiina Tamla        Koop    1212   48.12 [22]   44.11 [25] 1:32.23



23. 738 Sirje Lind         Kape    3895 1:01.45 [26]   40.24 [20] 1:42.09



24. 736 Mara Marhele       Aluksn       1:02.26 [28]   40.56 [21] 1:43.22



25. 759 Tea Näripä         MARU    3967   59.20 [25]   45.34 [27] 1:44.54



26. 758 Vija Kasakovska    Magnet       1:02.03 [27]   46.09 [28] 1:48.12



27. 740 Anna-Maria Nizovts SRD     3702 1:14.09 [29]   44.53 [26] 1:59.02



28. 755 Tiiu Mägi                       1:44.51 [30]   41.30 [22] 2:26.21



    750 Ieva Kica          Magnet         38.55 [ 7]       ei st.        



    735 Aili Piirikivi     Rae     3871   49.00 [23]       ei st.        



    753 Kristy Sinirand    MARU    3200        katk.   31.28 [10]        



    761 õrne Suur          Jõhvik  2236       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D35                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 372 Auda Abola         ASK            41.29 [ 1]   35.20 [ 1] 1:16.49



 2. 388 Marje Viirmann     LUS      183   43.25 [ 2]   43.44 [ 4] 1:27.09



 3. 383 Tiina Oras         Ilves    140   49.38 [ 3]   43.30 [ 3] 1:33.08



 4. 365 Airi Alnek         Võru    1301   54.22 [ 5]   41.04 [ 2] 1:35.26



 5. 377 Anu Järv           MARU     279   50.46 [ 4]   46.33 [ 6] 1:37.19



 6. 379 Anita Kasakovska   Magnet         57.26 [ 9]   45.51 [ 5] 1:43.17



 7. 385 Mari Roots         TAOK     137   56.12 [ 8]   49.47 [ 8] 1:45.59



 8. 371 Iveta Osa          Magnet         55.56 [ 7]   52.42 [13] 1:48.38



 9. 369 Liga Zarina        Magnet       1:00.10 [13]   50.48 [10] 1:50.58



10. 381 Ellen Lembra       Kape    2008   57.40 [10]   54.16 [14] 1:51.56



11. 380 Juta Ainelo        Ilves    966   55.27 [ 6]   58.37 [16] 1:54.04



12. 387 Koidu Laanemets    Saku    1949 1:08.38 [16]   52.14 [12] 2:00.52



13. 376 Pille Taba         Ilves   1101 1:05.09 [15]   58.30 [15] 2:03.39



14. 384 Terje Anton        Lehola  3576 1:14.14 [18]   50.09 [ 9] 2:04.23



15. 378 Iveta Priedtte     Saldus       1:00.06 [12] 1:07.40 [17] 2:07.46



16. 370 Baiba Purina       Mona    9151 1:16.14 [19]   51.51 [11] 2:08.05



17. 368 Mare Kitsnik       Saku     941 1:04.17 [14] 1:07.58 [18] 2:12.15



18. 386 Anu Toode          HOK     3843 1:13.36 [17] 1:54.43 [19] 3:08.19



    374 Aivi Kaljur        Orvand  2724   58.47 [11]      tühist.        



    375 Maila Moor         TON     3882 1:28.30 [20]       ei st.        



    366 Virve Einpaul      Rae      256        katk.      tühist.        



    367 Ruta Zepa          Gauja              ei st.       ei st.        



    382 Kersti Ehala       Rae      295        katk.   48.32 [ 7]        











                           Suunto Games Ardu                           



 D40                        2. päeva summa                            







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 472 Ülle Kadak         Lehola   705   49.44 [ 2]   39.43 [ 3] 1:29.27



 2. 469 Anne Keerberg      SOK      296   51.22 [ 3]   39.02 [ 1] 1:30.24



 3. 475 Reet Johanson      Kobras  1487   54.54 [ 6]   39.29 [ 2] 1:34.23



 4. 488 Marika Kirsspuu    TAOK     260   57.24 [ 8]   40.48 [ 4] 1:38.12



 5. 470 Pia Luovula        Porin          49.02 [ 1]   49.13 [ 7] 1:38.15



 6. 486 Ülle Raudsepp      Võru     923   55.14 [ 7]   45.50 [ 5] 1:41.04



 7. 487 Gea Rennel         KEKRSK  2853   59.14 [10]   45.58 [ 6] 1:45.12



 8. 489 Eha Tolm           Orvand  2537   54.33 [ 5]   50.58 [ 8] 1:45.31



 9. 483 Ene Sulg           Orvand  2480   52.35 [ 4]   54.48 [11] 1:47.23



10. 482 Gundega Strazdina  Azimut  9114   57.40 [ 9]   53.00 [10] 1:50.40



11. 478 Ellen Saumann      TAOK    3619 1:01.33 [11]   51.22 [ 9] 1:52.55



12. 471 åie Kokk           Rakv    2144 1:06.16 [12] 1:00.24 [13] 2:06.40



13. 481 Arija Bertuka      Aluksn       1:14.46 [14]   58.32 [12] 2:13.18



14. 479 Helve Luht         KEKRSK  3015 1:15.26 [15] 1:03.06 [14] 2:18.32



15. 474 Aino Koser         Ilves   3910 1:12.21 [13] 1:11.41 [15] 2:24.02



    477 Heili Vasser       Kunda    365 1:18.10 [16]      tühist.        



    473 Aija Alksne                9108       ei st.       ei st.        



    480 Ilse Vanags        Abos               ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D45                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 503 Eila Valonen       Karkki         46.43 [ 1]   44.28 [ 2] 1:31.11



 2. 495 Anne Arold         Heer    3235   47.10 [ 2]   44.45 [ 3] 1:31.55



 3. 504 Vaike Tomann       Ilves   1137   51.14 [ 3]   42.01 [ 1] 1:33.15



 4. 491 Kersti Ploom               3745   51.33 [ 4]   54.57 [ 9] 1:46.30



 5. 494 Aili Laanjõe       Kobras  1989   53.11 [ 5]   55.07 [11] 1:48.18



 6. 493 Anu Saue           HOK      946   55.37 [ 6]   54.16 [ 7] 1:49.53



 7. 511 Gunta Lebedoka     Meridi  9159   57.01 [ 8]   55.00 [10] 1:52.01



 8. 508 Tuula Hirvonen                    59.07 [ 9]   54.39 [ 8] 1:53.46



 9. 492 Eha Lillsaar       Lehola    80 1:03.44 [12]   51.28 [ 5] 1:55.12



10. 490 Marika Pilt        Jõulu    933   56.46 [ 7] 1:01.31 [15] 1:58.17



11. 499 Hille Tasa         TON      280 1:04.19 [13]   56.38 [12] 2:00.57



12. 513 Maire Limberg      Rakv    3607 1:03.42 [11] 1:00.46 [14] 2:04.28



13. 512 Riina Kivikas      Ilves    707 1:10.36 [15]   58.49 [13] 2:09.25



14. 510 Maruta Abolina     Aluksn       1:02.15 [10] 1:08.02 [16] 2:10.17



15. 501 Helle Rennu        Saku    1881 1:20.06 [16]   54.05 [ 6] 2:14.11



16. 497 Anne Pesti         Orvand  3883 1:28.14 [17] 1:18.15 [18] 2:46.29



17. 507 Ludmilla Nikolajev SRD     3832 1:50.18 [19] 1:32.38 [19] 3:22.56



    502 Asta Zimmerman     Heer    3017 1:08.09 [14]      tühist.        



    514 Aime Mõik          Jõhvik  1520 1:35.55 [18]       ei st.        



    496 Epp Kroon          Ilves   2042       ei st.       ei st.        



    500 Niina Karnit       SRD     1015       ei st.   49.17 [ 4]        



    505 Eha Kriks          Rakv    1822       ei st. 1:09.59 [17]        



    506 Kerttu Rautanen    Järven             ei st.       ei st.        



    509 Liivi Parik        Otepää   925       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D50                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 687 Mare Ojaste        LUS      192   42.37 [ 1]   50.58 [ 7] 1:33.35



 2. 712 Viiu Rebane        Orion    311   49.27 [ 3]   45.46 [ 3] 1:35.13



 3. 704 Ritva Mononen      HIS            45.16 [ 2]   52.45 [11] 1:38.01



 4. 705 Mare Aibast        KEKRSK   522   55.16 [ 8]   45.19 [ 2] 1:40.35



 5. 699 Liis Lille         KEKRSK  2845   55.12 [ 7]   49.59 [ 6] 1:45.11



 6. 702 Mirjami Tupitsa    Jyry           58.12 [10]   47.16 [ 5] 1:45.28



 7. 691 Siepa Tarkiainen   Suunta       1:07.51 [13]   45.07 [ 1] 1:52.58



 8. 694 Marja-Liisa Väättä HS           1:02.27 [11]   52.44 [10] 1:55.11



 9. 690 Marja Suomalainen  L-US         1:11.58 [16]   46.21 [ 4] 1:58.19



10. 697 Eija Wallenius     Karkki       1:08.23 [14]   52.15 [ 9] 2:00.38



11. 696 Viive Sisask       West     507 1:09.54 [15]   51.52 [ 8] 2:01.46



12. 686 Kate Rantala       Karkki         53.47 [ 6] 1:15.07 [16] 2:08.54



13. 703 Juta Virkepuu      KEKRSK   172 1:21.48 [20]   54.26 [12] 2:16.14



14. 692 Rutt Kukk          Orion   1728 1:19.20 [18]   59.02 [13] 2:18.22



15. 695 Anneli Kivimäki    Karkki       1:19.44 [19] 1:05.04 [14] 2:24.48



16. 714 Sirkka Ropponen    VRU Hy       1:12.34 [17] 1:12.29 [15] 2:25.03



17. 701 Pirjo Partanen     Järven       1:34.13 [22] 1:46.12 [17] 3:20.25



    689 Rudite Limbena             9120   52.20 [ 4]       ei st.        



    710 Koidula Kannel     Orion    286   53.10 [ 5]       ei st.        



    706 Tiiu Kaasik        Ilves    102   57.16 [ 9]       ei st.        



    698 Irma Liljeström    HS           1:06.02 [12]       ei st.        



    688 Anne Raadla        Hooler  3225 1:34.03 [21]       ei st.        



    708 Laine Saal         Kobras  1330       ei st.       ei st.        



    709 Valentina Lietuvie         9100       ei st.       ei st.        



    711 Arja Pajunen                          ei st.       ei st.        















                           Suunto Games Ardu                           



 D55                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 720 Kiira Tarassova    TON      700    46.40 [1]    46.40 [1] 1:33.20



 2. 721 Aune Vaherkoski    Karkki          53.58 [2]  1:09.31 [3] 2:03.29



 3. 718 Maimu Tornberg     Koop     428  1:04.38 [3]  1:03.58 [2] 2:08.36



 4. 722 Helle Lippmaa      Orion     93  1:13.01 [6]  1:26.34 [4] 2:39.35



 5. 716 Malle Meier        Hooler  3220  1:07.28 [4]  1:34.13 [5] 2:41.41



 6. 723 Marja Raatikka     HS            1:11.17 [5]  1:37.59 [6] 2:49.16



    715 Ilme Palu          West    1087       ei st.       ei st.        



    717 Ilona Vanaveski    Ilves   2734       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 D60                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 952 Erna Skujina       Meridi  9161   32.44 [ 1]   34.11 [ 2] 1:06.55



 2. 945 Maire Raid         Tammed   181   38.39 [ 3]   31.58 [ 1] 1:10.37



 3. 951 Helga Adrat        TON     2104   37.39 [ 2]   34.35 [ 3] 1:12.14



 4. 948 Ilse Uus           Orion    300   39.47 [ 4]   34.51 [ 4] 1:14.38



 5. 937 Maie Abram         Ilves    146   42.58 [ 8]   37.10 [ 5] 1:20.08



 6. 946 Imbi Kaasik        Orion    449   41.37 [ 7]   38.40 [ 6] 1:20.17



 7. 942 Ülle Mõistlik      Orion    389   40.00 [ 5]   41.12 [ 8] 1:21.12



 8. 950 Ellen Veski        Orion    198   40.32 [ 6]   42.27 [ 9] 1:22.59



 9. 939 Urve Soe           Rakv    3330   43.23 [ 9]   46.09 [11] 1:29.32



10. 940 Urvi Sarv          Orion    222 1:05.17 [12]   44.26 [10] 1:49.43



11. 936 Lidija Zukuve      Brivni         56.08 [11]   57.25 [12] 1:53.33



12. 944 Aina Austrina      Meridi  9162   52.35 [10] 1:03.41 [14] 1:56.16



13. 953 Karin Laine        Võru    1116 1:18.17 [15]   40.00 [ 7] 1:58.17



14. 949 Valve Nämme        TON     3394 1:05.31 [13]   57.26 [13] 2:02.57



15. 943 Viola Lepistö      HS           1:11.08 [14] 1:07.53 [15] 2:19.01



    938 Elisabet Bucht     Orion   9402       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H8NR                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 775 Aleksandr Shved    SRD     3701   17.11 [ 1]   15.29 [ 2] 32.40 [



 2. 774 Kenny Kivikas      Ilves   3660   18.06 [ 2]   14.59 [ 1] 33.05 [



 3. 783 Ando Haldna        Väru    3955   20.42 [ 3]   19.21 [ 4] 40.03 [



 4. 776 Björn Panker       MARU    3880   22.22 [ 4]   23.26 [ 5] 45.48 [



 5. 771 Martin Ling        Lehola  4012   24.27 [ 6]   26.07 [ 7] 50.34 [



 6. 773 Valter Tänav       Rae     4027   25.08 [ 7]   25.53 [ 6] 51.01 [



 7. 781 Uku-Laur Tali      KEKRSK  3013   34.47 [ 8]   16.35 [ 3] 51.22 [



 8. 780 Jüri Joonas        Võru    3718   36.22 [ 9]   27.09 [ 8] 1:03.31



 9. 772 Matis Pääslane     Ilves   3971   46.28 [10]   42.48 [ 9] 1:29.16



    782 Onni Kumpulainen   Järven         22.54 [ 5]                     



    777 Anton Shved        SRD     3888       ei st.       ei st.        



    778 Janis Kalnins      Käpa               ei st.       ei st.        



    779 Kristjan Parve     Peko    1471       ei st.       ei st.        



    784 Deniss Shved       SRD     3872       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H9NR                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 765 Lauri Sild         Võru    3467    15.35 [1]    13.10 [1] 28.45 [



 2. 766 Karl Keerberg      SOK     3684    19.46 [2]    15.00 [2] 34.46 [



 3. 769 Rauno Heinmann     Ilves   3972    20.19 [3]    19.44 [3] 40.03 [



 4. 770 Peeter Nummert     Kape    4026    23.40 [4]    24.50 [4] 48.30 [



 5. 767 Rainer Ruberg      Saku    3760    31.15 [5]    26.36 [5] 57.51 [











                           Suunto Games Ardu                           



 H10TR                      2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 845 Arturs Paulins     Azimut         19.59 [ 1]   15.13 [ 1] 35.12 [



 2. 848 Karl Samoson               3921   21.04 [ 2]   18.16 [ 2] 39.20 [



 3. 840 Otto Kumpulainen   Järven         25.58 [ 8]   19.08 [ 3] 45.06 [



 4. 842 Juris Lebedoks     Meridi  9160   21.45 [ 3]   23.26 [ 9] 45.11 [



 5. 847 Sven Oras          Ilves   3140   23.52 [ 6]   21.36 [ 5] 45.28 [



 6. 841 Zemgus Zagata      Aluksn         23.40 [ 5]   22.25 [ 7] 46.05 [



 7. 849 Pekka Paasonen     Pihkan         28.25 [ 9]   19.21 [ 4] 47.46 [



 8. 846 Marko Anton        Lehola  3644   25.01 [ 7]   23.14 [ 8] 48.15 [



 9. 851 Kristo Heinmann    Ilves   3767   29.56 [10]   21.51 [ 6] 51.47 [



10. 852 Timo Piirmann      Võru    3784   22.35 [ 4]   36.24 [13] 58.59 [



11. 843 Marti Murakas      Rakv    3992   31.49 [11]   30.29 [11] 1:02.18



12. 855 Anton Mihhailov    SRD     3719   41.45 [13]   26.20 [10] 1:08.05



13. 839 Zigmars Bertuks    Aluksn         39.53 [12]   34.22 [12] 1:14.15



    853 Allar Saar         Saku    3506      tühist.       ei st.        



    854 Taavi Talver       LUS     3741       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H11                        2. päeva summa                            







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 828 Martins Purinsh    Mona    9152   19.59 [ 4]   15.00 [ 1] 34.59 [



 2. 821 Kalvis Mihailovs   Avots   9158   19.35 [ 3]   15.32 [ 2] 35.07 [



 3. 830 Uku Rooni          Orvand  3376   19.01 [ 2]   16.16 [ 3] 35.17 [



 4. 826 Kaarel Nummert     Kape    3479   19.00 [ 1]   20.37 [ 7] 39.37 [



 5. 832 Mark Laine         Võru    3690   23.53 [ 8]   17.05 [ 4] 40.58 [



 6. 829 Mikus Zagata       Aluksn         23.23 [ 7]   19.08 [ 6] 42.31 [



 7. 838 Madis Vasser       Kunda   3217   42.27 [11]   26.27 [ 8] 1:08.54



 8. 834 Madis Moor         Rakv    3997   36.07 [ 9]   38.40 [10] 1:14.47



 9. 822 Artur Klimso       Rakv    3996   59.20 [12]   33.12 [ 9] 1:32.32



10. 823 Siim Padosepp      Võru    3722 1:24.39 [13]   18.38 [ 5] 1:43.17



    836 Gints Cimers       Madona         22.19 [ 5]      tühist.        



    824 Ivo Gruduls        Madona         22.59 [ 6]      tühist.        



    831 Madis Teppo        Rakv    3995   41.21 [10]        katk.        



    825 Tõnis Uiboupin     Võru    3381       ei st.       ei st.        



    835 Toomas Lillsaar    Lehola  3423       ei st.       ei st.        



    837 Holger Kruusla     West    3990       ei st.       ei st.        







                           Suunto Games Ardu                           



 H12                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 813 Kaarel Kure        Kobras  1421   17.59 [ 1]   16.33 [ 3] 34.32 [



 2. 805 Timo Sild          Võru    3466   20.11 [ 2]   15.35 [ 1] 35.46 [



 3. 819 Hannes Kerem       MARU    3361   21.58 [ 4]   15.49 [ 2] 37.47 [



 4. 816 Mattias Rennel     KEKRSK  3928   23.41 [ 5]   19.50 [ 6] 43.31 [



 5. 806 Taavo Lauk         Rakv    3522   25.22 [ 9]   20.44 [ 8] 46.06 [



 6. 804 Anar Klade         Lehola  4004   29.13 [13]   17.34 [ 4] 46.47 [



 7. 818 Lauri Ruberg       Saku    3181   25.11 [ 8]   21.41 [ 9] 46.52 [



 8. 815 Märt Koser         Kobras         24.59 [ 7]   23.27 [12] 48.26 [



 9. 814 Jaagup Toome                      26.55 [10]   21.48 [11] 48.43 [



10. 801 Timo Ilves         Kape    3725   30.47 [14]   19.52 [ 7] 50.39 [



11. 803 Marko Kallas       HOK     3908   31.14 [16]   19.27 [ 5] 50.41 [



12. 800 Mati Sarap         Ilves   3975   32.41 [18]   21.41 [ 9] 54.22 [



13. 820 Villem Reitalu     HOK     3199   27.44 [11]   28.15 [15] 55.59 [



14. 809 Meelis Aasma       HOK     3866   32.13 [17]   27.27 [14] 59.40 [



15. 810 Karl Kruuse        Ilves   3976   29.00 [12]   31.19 [16] 1:00.19



16. 808 Kaarel Piip        Ilves   3855   36.20 [20]   26.06 [13] 1:02.26



17. 812 Priit Kõiv         Võru    3692   30.52 [15] 1:12.47 [17] 1:43.39



    802 Indrek Kustavus    Lehola  3417   21.56 [ 3]       ei st.        



    817 Jaanus Tilk        HOK     3204   24.17 [ 6]      tühist.        



    811 Tristan Ilves      Lehola  4002   33.14 [19]       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H13                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 573 Mihkel Järveoja    Kobras  2790   28.56 [ 1]   29.45 [ 1] 58.41 [



 2. 566 Veiko Vunder       Lehola  3418   29.28 [ 3]   29.59 [ 2] 59.27 [



 3. 577 Marcis Matisans    Madona         29.26 [ 2]   33.08 [ 3] 1:02.34



 4. 579 Janis Gruduls      Madona         33.18 [ 4]   39.27 [ 4] 1:12.45



 5. 564 Edgars Bernans     Madona         38.33 [ 8]   42.26 [ 5] 1:20.59



 6. 570 Janis Prieditis    Madona         33.59 [ 5]   48.18 [ 7] 1:22.17



 7. 568 Ukko Kumpulainen   Järven         49.16 [11]   45.08 [ 6] 1:34.24



 8. 578 Taaniel Tigas      Kobras  2374   43.53 [10] 1:05.26 [ 9] 1:49.19



    567 Johannes Ehala     Rae     3657   35.51 [ 6]      tühist.        



    574 Ingars Üdris       Madona         37.08 [ 7]      tühist.        



    576 Priit Kuljus       Kobras  1423   42.09 [ 9]      tühist.        



    572 Mareks Paulitis    Madona         51.06 [12]        katk.        



    571 Timo Roos          West    3989 1:07.20 [13]      tühist.        



    565 Roberts Krumins    Abos              tühist.   51.51 [ 8]        



    580 Ange Laine         Lehola  4020       ei st.       ei st.        







                           Suunto Games Ardu                           



 H14                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 604 Sander Vaher       Kobras  1406   23.10 [ 1]   24.14 [ 1] 47.24 [



 2. 611 Eriks Lebedoks     Meridi  9119   25.49 [ 3]   28.45 [ 2] 54.34 [



 3. 609 Edgars Bertuks     Aluksn         25.17 [ 2]   29.24 [ 4] 54.41 [



 4. 606 Nauris Larmanis    Madona         25.56 [ 5]   29.15 [ 3] 55.11 [



 5. 607 Tarmo Anton        Lehola  3642   25.50 [ 4]   29.52 [ 5] 55.42 [



 6. 593 Jaan Tarmak        TON     3201   26.41 [ 7]   30.14 [ 6] 56.55 [



 7. 615 Priit Paasma       Lehola  3087   28.58 [12]   31.38 [ 7] 1:00.36



 8. 598 Toomas Tomson      Kobras  1499   27.30 [ 9]   35.26 [11] 1:02.56



 9. 602 Lauri Malsroos     Tammed  3392   26.13 [ 6]   38.35 [13] 1:04.48



10. 617 Kaarel Barinov     HOK     3198   28.19 [10]   37.06 [12] 1:05.25



11. 581 Urmas Aasa         Võru    3472   31.00 [13]   35.15 [10] 1:06.15



12. 582 Timo Kaljur        Orvand  3300   37.48 [18]   32.14 [ 8] 1:10.02



13. 599 Aivo Tamm          TON     3956   39.46 [21]   32.57 [ 9] 1:12.43



14. 613 Joosep Toome                      32.59 [15]   39.50 [14] 1:12.49



15. 596 Alar Assor         Kobras  1495   28.52 [11]   44.27 [19] 1:13.19



16. 585 Peep Silm          Kape    3507   31.44 [14]   44.19 [18] 1:16.03



17. 594 Madis Kure         Kobras  1422   33.58 [16]   47.02 [21] 1:21.00



18. 583 Olavi Ottas        Kobras  1430   37.58 [19]   46.06 [20] 1:24.04



19. 597 Andres Aljas       Kose    3618   27.29 [ 8]   58.54 [25] 1:26.23



20. 586 Allan Talver       LUS     3740   44.38 [24]   42.21 [15] 1:26.59



21. 584 Taavi Tiimus       Rakv    3678   38.08 [20]   49.28 [22] 1:27.36



22. 610 Andres Tamla       Koop    3947   48.43 [25]   44.03 [17] 1:32.46



23. 612 Teivo Täemets      Rakv    3877   40.44 [22]   53.27 [23] 1:34.11



24. 605 Toivo Murakas      Rakv    3640   54.17 [27]   43.04 [16] 1:37.21



25. 592 Jukka Kervinen     Järven         55.14 [28]   56.24 [24] 1:51.38



26. 587 Edvin Parksepp     Võru    3474 1:04.01 [29] 1:15.50 [27] 2:19.51



27. 588 Hans Terasmaa      Lehola  3613   37.22 [17] 1:46.41 [28] 2:24.03



28. 601 Ats Uiboupin       Võru    3373 1:13.52 [30] 2:18.23 [29] 3:32.15



    614 Joonas Väärtnäu    HOK     3865   41.04 [23]        katk.        



    591 Kristian Moor      TON     3881   49.57 [26]       ei st.        



    589 Ragnar Kruusla     West    3535       ei st.       ei st.        



    595 Krister Raim       HOK     3864        katk. 1:00.28 [26]        



    600 Andris Paecus      Magnet             ei st.       ei st.        



    603 Paavo Kroon        Ilves   3911       ei st.       ei st.        



    608 Janis Peilans      Käpa               ei st.       ei st.        



    616 Janis Peilans              9118       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H16A                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 152 Kristaps Jaudzems  Madona         48.41 [ 1]   34.59 [ 3] 1:23.40



 2. 164 Anti Sklave        Orvand  3258   52.47 [ 3]   34.46 [ 1] 1:27.33



 3. 134 Taivo Timmusk      HOK     3145   52.31 [ 2]   37.59 [ 6] 1:30.30



 4. 133 Aivis Lejins       Madona         54.24 [ 4]   39.01 [ 8] 1:33.25



 5. 148 Riho Taba          Ilves   3379   58.06 [ 6]   36.51 [ 5] 1:34.57



 6. 167 Jürgen Einpaul     Rae     3659 1:02.39 [ 9]   36.36 [ 4] 1:39.15



 7. 159 Jevgenijs Sprogis  Meridi       1:04.57 [14]   34.57 [ 2] 1:39.54



 8. 170 Tõnis Vaiksaar     Lehola  3409   56.50 [ 5]   43.09 [11] 1:39.59



 9. 156 Lauris Lejins      Madona       1:04.08 [13]   38.59 [ 7] 1:43.07



10. 160 Mait Vaiksaar      Lehola  3408   59.29 [ 7]   45.53 [13] 1:45.22



11. 146 Renars Leidums     Madona       1:03.51 [11]   45.55 [14] 1:49.46



12. 165 Meelis Kadak       Lehola  3086 1:09.47 [16]   41.47 [10] 1:51.34



13. 135 Markus Puusepp     Võru    3397 1:03.51 [11]   51.11 [17] 1:55.02



14. 149 Mihkel Puusepp     Võru    3396 1:10.55 [17]   45.10 [12] 1:56.05



15. 143 Peeter Pihl        Tammed  3710 1:11.00 [18]   46.25 [15] 1:57.25



16. 150 Margus Vasser      Kunda   3218 1:01.22 [ 8]   59.09 [23] 2:00.31



17. 154 Andre Toode        HOK     3842 1:11.44 [19]   52.53 [18] 2:04.37



18. 163 Tarmo Roos         West    3776 1:12.53 [20]   54.12 [19] 2:07.05



19. 169 Reigo Vatsk        Tammed  3711 1:08.05 [15]   59.08 [22] 2:07.13



20. 157 Tõnis Juursalu     HOK     3142 1:24.34 [26]   47.13 [16] 2:11.47



21. 141 Aivar Koppas       West    3778 1:21.38 [24]   56.35 [20] 2:18.13



22. 153 Tanel Terasmaa     Lehola  3414 1:16.34 [21] 1:03.44 [25] 2:20.18



23. 166 Tanel Baumann      Rakv    3637 1:20.09 [23] 1:01.57 [24] 2:22.06



24. 139 Mihkel Nummert     Kape    3073 1:28.05 [27]   56.52 [21] 2:24.57



25. 147 Priit Annusver     Lehola  3356 1:22.17 [25] 1:05.42 [26] 2:27.59



26. 145 Tanel Taal         Võru    3464 1:16.35 [22] 1:18.07 [28] 2:34.42



27. 138 Martin Rohtsalu    Rakv    3573 1:30.44 [28] 1:10.49 [27] 2:41.33



28. 168 Erki Lehis         Võru    3445 2:02.49 [30] 1:53.43 [29] 3:56.32



    144 Ago Albert         Kobras  2703 1:03.12 [10]                     



    137 Erik Prank         Kape    3505 1:32.13 [29]       ei st.        



    132 Andres Vaide       Rakv    3598       ei st.       ei st.        



    136 Eerik Leiger       HOK     3188       ei st.       ei st.        



    140 Janis Silins               9116       ei st.       ei st.        



    155 Anti Allikvee      Võru    3440       ei st.       ei st.        



    158 Edgars Peilans             9122       ei st.       ei st.        



    161 Edgars Peilans     Käpa               ei st.       ei st.        



    162 Heiti Irval        Rakv    3914       ei st.   40.21 [ 9]        











                           Suunto Games Ardu                           



 H16B                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 730 Raivis Lecmanis    Madona          35.07 [2]    24.10 [1] 59.17 [



 2. 729 Mikk Adler         Otepää          34.02 [1]    26.38 [3] 1:00.40



 3. 727 Ivo Berzins        Madona          41.45 [4]    24.48 [2] 1:06.33



 4. 725 Gatis Polna        Madona          38.34 [3]    29.20 [4] 1:07.54



 5. 726 Vallo Isop         Rakv    3993  1:27.07 [5]    40.52 [5] 2:07.59











                           Suunto Games Ardu                           



 H18A                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1.  46 Kristjan Gans      TAOK    3759   53.24 [ 1]   47.06 [ 1] 1:40.30



 2.  37 Tarmo Siimsaare    Võru    3116   56.13 [ 2]   48.43 [ 2] 1:44.56



 3.  50 Tarvo Klaasimäe    Rakv    3641   57.23 [ 3]   49.13 [ 3] 1:46.36



 4.  49 Tarmo Tomson       Kobras  2769   58.57 [ 4]   49.32 [ 4] 1:48.29



 5.  47 Tänis Erm          TAOK    3209   59.48 [ 5]   51.33 [ 5] 1:51.21



 6.  53 Kalev Külaase      Väru    3468 1:06.40 [ 6]   52.14 [ 7] 1:58.54



 7.  45 Tõnis Jürimäe      Ilves   3766 1:07.25 [ 7]   51.50 [ 6] 1:59.15



 8.  51 Jaanus Hallik      LUS     3335 1:08.08 [ 8]   54.04 [ 9] 2:02.12



 9.  39 Dainis Kreilis     Madona       1:08.38 [ 9]   55.09 [10] 2:03.47



10.  55 Mattias Puusepp    Võru    3395 1:11.34 [10]   58.41 [12] 2:10.15



11.  56 Kristjan Vanaveski Ilves   2736 1:19.04 [12]   56.59 [11] 2:16.03



12.  48 Tõnis Kundla       Orvand  3261 1:20.28 [13] 1:08.48 [14] 2:29.16



13.  41 Erkki Liiv         Tammed  3323 1:43.12 [14] 1:03.44 [13] 2:46.56



     54 Kristjan Karabelni Heer    3233 1:11.34 [10]       ei st.        



     38 Indrek Klaos       Kobras  3651       ei st.       ei st.        



     40 Martti-Jaan Miljan TAOK    3072       ei st.   52.36 [ 8]        



     42 Janar Kenk         Võru    3447       ei st.       ei st.        



     44 Kaarel Kallas      Lehola  3340       ei st.       ei st.        



     52 Tarmo Needo        Kobras  3652       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H18B                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 624 Alar Laanjõe       Kobras  2316    43.16 [1]    35.01 [1] 1:18.17



 2. 618 Lasse Kervinen     Järven          46.08 [4]    37.40 [2] 1:23.48



 3. 621 Erkki Saar         HOK     3148    43.30 [2]    49.42 [5] 1:33.12



 4. 619 Jürgen Kallo       TAOK    3829    44.13 [3]    49.21 [4] 1:33.34



    620 Risto Raie         Rakv    3329    52.07 [5]      tühist.        



    623 Janis Matvejs      Azimut             ei st.      tühist.        



    625 Leons Pelna        Azimut             ei st.    37.48 [3]        



    626 Kristo Käblik      Rakv    3951       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H20                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1.  63 Jarkko Ainsoo      LUS     2888    59.59 [1]    57.38 [1] 1:57.37



 2.  57 Tauno Murakas      Rakv    3328  1:07.24 [3]  1:04.42 [2] 2:12.06



 3.  61 Janno Jägisuu      TON     2478  1:20.22 [4]  1:14.53 [4] 2:35.15



 4.  62 Joel Aug           Orvand  3255  1:31.15 [5]  1:20.23 [5] 2:51.38



     60 Jaak Käiva         Kose    1006  1:01.28 [2]       ei st.        



     58 Sandis Erleckis    Azimut             ei st.  1:08.52 [3]        



     59 Siim Vanahans      Kobras  2701       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H21E                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1.   2 Erik Aibast        Tammed  1685 1:12.25 [ 1]   45.42 [ 1] 1:58.07



 2.  36 Rene Ottesson      Lehola    45 1:15.20 [ 2]   47.08 [ 2] 2:02.28



 3.   6 Marek Nõmm         Jõulu   2828 1:16.48 [ 3]   47.55 [ 4] 2:04.43



 4.   5 Alar Viitmaa       Lehola  1639 1:19.03 [ 7]   47.36 [ 3] 2:06.39



 5.  15 Oskars Zernis      Saldus       1:18.59 [ 5]   47.56 [ 5] 2:06.55



 6.  26 Inno Ling          Lehola   179 1:20.37 [ 8]   48.03 [ 6] 2:08.40



 7.  20 Alari Kannel       MARU     322 1:17.41 [ 4]   51.14 [ 9] 2:08.55



 8.  14 Alar Abram         Rakv     556 1:21.10 [10]   51.11 [ 8] 2:12.21



 9.  30 Erkki Aadli        Tammed  1122 1:22.59 [12]   51.41 [10] 2:14.40



10.   4 Raivo Reiman       MARU     634 1:20.52 [ 9]   53.50 [17] 2:14.42



11.  13 Kaido Nurja        MARU     603 1:24.42 [14]   50.01 [ 7] 2:14.43



12.  28 Guntars Mankus                  1:23.27 [13]   52.47 [14] 2:16.14



13.   8 Tanel Kannel       MARU    1748 1:21.16 [11]   57.32 [21] 2:18.48



14.  29 Taavi Tatsi        LUS     2948 1:28.17 [16]   54.08 [18] 2:22.25



15.  24 Mati Tiit          Ilves   1326 1:32.15 [17]   52.38 [12] 2:24.53



16.   1 Girts Linins       Magnet       1:24.59 [15] 1:01.04 [23] 2:26.03



17.  23 Timo Suppi         Orion   2836 1:34.30 [20]   52.24 [11] 2:26.54



18.  33 Priit Pääslane     Ilves    738 1:34.25 [19]   52.47 [14] 2:27.12



19.  17 Karli Lambot       Orion    779 1:33.14 [18]   55.03 [19] 2:28.17



20.  27 Mart Ostra         MARU     642 1:44.17 [22]   57.14 [20] 2:41.31



21.  32 Margus Klementsov  Koop    3400 1:40.14 [21] 1:01.59 [25] 2:42.13



22.  16 Erki Kriks         Rakv    1821 1:49.53 [24]   53.33 [16] 2:43.26



23.  21 Enn Jaama                  1383 1:47.15 [23] 1:01.15 [24] 2:48.30



24.  31 Kaido Hallik       Ilves   3665 2:03.28 [26]   58.07 [22] 3:01.35



      9 Tarvo Avaste       Võru     480 1:19.01 [ 6]        katk.        



      3 Kallars Kojalovics Magnet       1:55.18 [25]       ei st.        



      7 Girts Vegeris      Meridi             ei st.       ei st.        



     11 Rain Eensaar       Kobras  1144       ei st.       ei st.        



     12 Kuno Rooba         Rakv    1046       ei st.       ei st.        



     18 Roman Shved        SRD      999        katk.       ei st.        



     22 Heiti Hallikma     Võru    1267      tühist.      tühist.        



     25 Silver Eensaar     Kobras  1145       ei st.       ei st.        



     34 Madis Tiik         SOK     3773       ei st.       ei st.        



     35 Armo Hiie          Ilves    660       ei st.   52.43 [13]        











                           Suunto Games Ardu                           



 H21A                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 113 Randy Korb         Peko    1067   50.45 [ 2]   36.44 [ 1] 1:27.29



 2. 101 Timo Asikainen     Hiisi          53.58 [ 6]   37.05 [ 2] 1:31.03



 3. 107 Anti Anton         MARU    1108   51.51 [ 3]   39.43 [ 3] 1:31.34



 4. 124 Dmitri Shved       SRD     1029   49.19 [ 1]   42.38 [ 7] 1:31.57



 5. 106 Andre Nõmm         Jõulu    559   53.44 [ 4]   39.59 [ 4] 1:33.43



 6. 114 Leho Haldna        Võru     216   56.16 [10]   40.06 [ 5] 1:36.22



 7. 102 Erik Keerberg      SOK      288   53.55 [ 5]   43.22 [10] 1:37.17



 8.  95 Olli Turakainen    HS           1:00.53 [15]   43.08 [ 8] 1:44.01



 9. 115 Jaan Olvet         Rakv    1045 1:03.45 [23]   41.05 [ 6] 1:44.50



10.  96 Lauri Lahtmäe      Kape    2017 1:00.13 [13]   45.10 [11] 1:45.23



11. 125 Raul Reiman        MARU     635 1:02.57 [20]   45.55 [13] 1:48.52



12. 105 Meelis Zimmermann  Kape    2000 1:02.46 [18]   46.47 [14] 1:49.33



13.  98 Toomas Piirmann    Võru     488 1:02.49 [19]   46.58 [15] 1:49.47



14.  86 Danilo Piht        FCTTÜ   1976 1:05.14 [25]   45.10 [11] 1:50.24



15. 122 Vello Solna        Peko     495 1:03.32 [21]   48.05 [16] 1:51.37



16.  97 Arnis Ivbulis      Magnet       1:00.53 [15]   51.55 [20] 1:52.48



17. 126 Sergei Shirokov    SRD     1019   54.48 [ 8] 1:00.01 [28] 1:54.49



18. 111 Pekka Saalasti     MulPa        1:01.56 [17]   53.42 [23] 1:55.38



19. 117 Raivo Erik         MARU    1516 1:06.10 [27]   50.21 [18] 1:56.31



20.  85 Mart Jakobson      KEKRSK  2842 1:03.38 [22]   54.32 [25] 1:58.10



21. 130 Sven Rea           MARU    1234 1:06.55 [28]   52.12 [21] 1:59.07



22.  93 Taivo Daub         Ilves   3709 1:09.00 [30]   50.28 [19] 1:59.28



23. 131 Veiko Pak          Rae      285   54.10 [ 7] 1:06.14 [32] 2:00.24



24. 109 Normunds Rozentals Abos         1:12.20 [31]   50.03 [17] 2:02.23



25. 128 Tauno Piirikivi    Rae      215 1:00.35 [14] 1:04.14 [31] 2:04.49



26. 116 Peeter Lind        Kape    3891 1:14.17 [33]   52.30 [22] 2:06.47



27. 103 Jüri Pärnik        Peko     486 1:24.02 [38]   43.16 [ 9] 2:07.18



28.  92 Taivo Tali         KEKRSK  1152 1:06.08 [26] 1:02.38 [29] 2:08.46



29. 112 Aadu Pannal        Saku    2265 1:14.22 [34]   54.44 [26] 2:09.06



30. 104 Sami Kervinen      Järven       1:14.06 [32]   56.52 [27] 2:10.58



31. 129 Margus Sarap       Ilves   3894 1:04.16 [24] 1:12.53 [33] 2:17.09



32. 119 Ülis Riisalu       Jähvik  1758 1:24.42 [39]   54.19 [24] 2:19.01



33. 110 Alar Jõeste        Hippok  2106 1:25.10 [40] 1:03.43 [30] 2:28.53



34.  87 Jyrki Piirainen    Järven       1:21.49 [36] 1:18.00 [34] 2:39.49



     91 Esa Helin          Hiisi          54.55 [ 9]      tühist.        



    123 Aivar Sarap        Ilves    515   58.40 [11]        katk.        



     99 Heigo Päld         Rae     1503 1:00.03 [12]       ei st.        



     90 Veiko Ulp          Ilves    499 1:07.30 [29]        katk.        



    121 Rauno Autio        Karkki       1:16.02 [35]       ei st.        



     89 Rene Küttim        Orion   2311 1:23.41 [37]        katk.        



     88 Edmond Penu        West    1869       ei st.       ei st.        



    100 Enn Kukk           Jõhvik  1762       ei st.       ei st.        



    108 Mait Tänisson      Rakv     782       ei st.       ei st.        



    118 Margus Kandelin    TON     1996       ei st.       ei st.        



    120 Arbo Rae           MARU     808       ei st.       ei st.        



    127 Erki Penu          West    1970       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H21B                       2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 658 Gunars Ikaunieks   Madona         34.05 [ 1]   30.14 [ 1] 1:04.19



 2. 672 Jukka Honkasaari   Piikki         35.41 [ 2]   33.40 [ 3] 1:09.21



 3. 681 Toomas Tiivel      Ilves   1974   35.54 [ 3]   34.35 [ 7] 1:10.29



 4. 644 Priit ™verus       Norma   1268   37.28 [ 6]   33.12 [ 2] 1:10.40



 5. 633 Taavi Ahven        SOK     2730   37.18 [ 5]   33.57 [ 5] 1:11.15



 6. 679 Aleksei Väizinen   SRD     1022   37.16 [ 4]   35.56 [11] 1:13.12



 7. 652 Tarmo Klaar        Ilves   1143   39.46 [13]   34.37 [ 8] 1:14.23



 8. 662 Toomas Teekel      MARU    2259   40.02 [14]   34.29 [ 6] 1:14.31



 9. 649 Maris Vilips       Magnet         41.52 [22]   33.50 [ 4] 1:15.42



10. 665 Andrejs Lacis      Abos           39.45 [12]   36.12 [12] 1:15.57



11. 685 Juris Jaunzemis    Magnet         39.05 [ 7]   37.02 [16] 1:16.07



12. 655 Raivo Panker       MARU    2685   39.30 [ 9]   36.39 [14] 1:16.09



13. 647 Vermo Siim         MARU    1030   40.23 [16]   36.54 [15] 1:17.17



14. 676 Maris Stabins      Azimut         39.09 [ 8]   38.46 [19] 1:17.55



15. 667 Sergei Shved       SRD     2489   41.42 [20]   36.14 [13] 1:17.56



16. 628 Viesturs Gailis    Azimut         39.42 [11]   38.18 [18] 1:18.00



17. 650 Jaanus Viljamaa    Orion   3223   40.51 [18]   38.51 [20] 1:19.42



18. 642 Juris Zarins       Magnet         45.39 [26]   35.41 [ 9] 1:21.20



19. 669 Ivars Keomeci      Aluksn         41.42 [20]   40.39 [23] 1:22.21



20. 631 Tõnu Lauter                3822   41.15 [19]   41.31 [24] 1:22.46



21. 640 Mart Sooberg       Võru    1366   45.27 [25]   41.41 [25] 1:27.08



22. 675 Veiko Tamlan               1053   48.05 [30]   39.23 [21] 1:27.28



23. 627 Andres Allkivi             2535   48.00 [29]   40.27 [22] 1:28.27



24. 671 Raul Mõtus         Kunda    572   46.01 [27]   43.58 [28] 1:29.59



25. 678 Janis Liepins      Magnet         48.35 [32]   44.11 [29] 1:32.46



26. 635 Tarmo Meos         Jähvik  3962   48.34 [31]   45.08 [30] 1:33.42



27. 683 Kaarel Lassel      Saue     764   56.06 [38]   37.57 [17] 1:34.03



28. 657 Matis Karu         Kape    1159   45.16 [24]   51.22 [36] 1:36.38



29. 651 Janno Rillo        Käbi    3625   50.03 [33]   47.50 [33] 1:37.53



30. 674 Raivis Kubulins    Azimut         53.42 [34]   46.38 [32] 1:40.20



31. 680 Ove Uhtlik                  668   54.40 [35]   46.12 [31] 1:40.52



32. 643 Sander Blehner     West    3966   58.44 [42]   49.46 [35] 1:48.30



33. 639 Joonas Jürisaar    Jähvik  3963   58.35 [41]   53.28 [38] 1:52.03



34. 629 Gert Müürsepp              2491   56.06 [38]   56.13 [39] 1:52.19



35. 684 Tago Teetamm               2350 1:00.26 [43]   52.00 [37] 1:52.26



36. 648 Indrek Viikmaa     West     842 1:18.03 [47]   42.39 [26] 2:00.42



37. 659 Taavi Alekõrs      Käbi    3624 1:07.50 [45] 1:03.50 [40] 2:11.40



    670 Kalvo Kriisk       Heer    3022   39.38 [10]      tühist.        



    663 Artur Raichmann            2371   40.14 [15]      tühist.        



    632 Igors Krumins      Aluksn         40.40 [17]                     



    637 Vallo Varjo        Koop     906   42.57 [23]       ei st.        



    682 Urmas Rannu                1092   46.04 [28]        katk.        



    636 Margus Venelaine   Rakv    1041   55.08 [36]       ei st.        



    638 Anti Aedna                 3274   55.58 [37]       ei st.        



    666 Peeter Kõiva       Sportk   809   56.35 [40]       ei st.        



    634 Tuomo Loisa        MulPa        1:04.32 [44]       ei st.        



    654 Rauno Havo         MulPa        1:08.14 [46]       ei st.        



    630 Silver Rebenits    Kape    3820       ei st.       ei st.        



    641 Martins Gaigals    Gauja              ei st.       ei st.        



    645 Raivis Osins       Azimut             ei st.   43.12 [27]        



    646 Janis Kalnins      Käpa               ei st.       ei st.        



    653 Peteris Strazdins  Magnet             ei st.       ei st.        



    660 Toomas Viirsalu    Kape    3952       ei st.   48.57 [34]        



    661 Mikus Osins        Azimut             ei st.   35.54 [10]        



    664 Aleksei Podlipski  Jõhvik  3100       ei st.       ei st.        



    668 Janis Ence         Gauja              ei st.       ei st.        



    673 Vilmars Katkovskis Gauja              ei st.       ei st.        



    677 Guntars Cirulis    Gauja              ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H35                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1.  70 Esa Kinnunen       Pihkan         50.46 [ 1]   51.22 [ 3] 1:42.08



 2.  74 Egils Purinsh      Mona    9150   52.08 [ 2]   50.24 [ 2] 1:42.32



 3.  72 Dainis Prieditis   Saldus         57.33 [ 5]   52.14 [ 4] 1:49.47



 4.  73 Maido Kaljur       Orvand  2201   55.43 [ 4]   55.16 [ 6] 1:50.59



 5.  77 Toomas Mast        HOK       79   58.17 [ 7]   55.40 [ 7] 1:53.57



 6.  66 Andres Talver      LUS      133 1:04.18 [ 9]   50.02 [ 1] 1:54.20



 7.  68 Tõnu Ilves         Kape    2013 1:04.24 [10]   53.35 [ 5] 1:57.59



 8.  81 Aivars Mihailovs   Avots   9155   58.02 [ 6] 1:06.49 [ 9] 2:04.51



 9.  83 Mati Preitof       MARU    2260   59.20 [ 8] 1:08.28 [11] 2:07.48



10.  75 Indrek Reitalu     HOK     2258 1:06.24 [11] 1:05.20 [ 8] 2:11.44



11.  69 Heiki Einpaul      Rae      255 1:06.36 [12] 1:13.00 [12] 2:19.36



11.  84 Ando Post          Koop     169 1:12.21 [14] 1:07.15 [10] 2:19.36



13.  80 Risto Pettinen     MulPa        1:10.58 [13] 1:21.15 [15] 2:32.13



14.  64 Uve Nummert        Kape    1104 1:18.38 [16] 1:15.45 [13] 2:34.23



15.  82 Margus Jaanus      Koop     917 1:16.28 [15] 1:24.20 [16] 2:40.48



16.  79 Andrus Sipsaka     KEKRSK  2854 1:31.45 [17] 1:17.50 [14] 2:49.35



17.  67 Hillar Nikkari             1716 1:32.00 [18] 1:25.10 [17] 2:57.10



     76 Tõnu Tänav         Rae      212   53.11 [ 3]       ei st.        



     65 Tiit Tali          Ilves    303       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H40                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 321 Jaanus Reha        Koop    1275   57.42 [ 4]   40.39 [ 1] 1:38.21



 2. 342 Tapio Mannila      Porin          55.08 [ 2]   45.29 [ 2] 1:40.37



 3. 319 Rein Rooni         Orvand   240   54.54 [ 1]   47.48 [ 4] 1:42.42



 4. 301 Timo Ahlroth       VRU Hy       1:02.20 [ 7]   47.56 [ 5] 1:50.16



 5. 341 Kalle Ojasoo       Kobras   498 1:00.16 [ 5]   51.31 [ 8] 1:51.47



 6. 340 Rein Unt           TON      320   56.37 [ 3]   57.04 [12] 1:53.41



 7. 332 Jouni Forsell      Koop    9302 1:02.25 [ 8]   52.00 [ 9] 1:54.25



 8. 329 Udo Lüüs           Ilves    128 1:05.19 [15]   49.39 [ 6] 1:54.58



 9. 312 Kai Willadsen      TON     3626 1:09.18 [21]   47.07 [ 3] 1:56.25



10. 296 Juha Eronen        Karkki       1:07.09 [20]   50.44 [ 7] 1:57.53



11. 313 Kalev Ruberg       Saku     423 1:03.51 [11]   55.02 [10] 1:58.53



12. 308 Matti Kölhi        VRU Hy       1:03.05 [10]   57.19 [14] 2:00.24



13. 337 Kalle Kaunisto     Porin        1:06.36 [19]   56.17 [11] 2:02.53



14. 338 Riho Kokk          Rakv    3750 1:06.15 [18]   57.08 [13] 2:03.23



15. 291 Vilnis Velkeris    Aluksn       1:01.00 [ 6] 1:04.02 [24] 2:05.02



16. 305 Jaak Jaagus        Saku    1217 1:02.58 [ 9] 1:03.52 [23] 2:06.50



17. 339 Kaljo Julge        Kape    1310 1:09.50 [22] 1:00.18 [20] 2:10.08



18. 303 Vello Post         Koop      55 1:04.20 [13] 1:10.05 [28] 2:14.25



19. 294 Aare Kuuseoks      Rakv    3632 1:16.29 [23]   58.08 [16] 2:14.37



20. 295 Tauno Suominen     Järven       1:17.38 [26]   57.20 [15] 2:14.58



21. 315 Tiit Olju          Orvand   832 1:17.10 [24]   58.08 [16] 2:15.18



22. 330 Enno Aljas         Kose    3616 1:05.37 [16] 1:10.11 [29] 2:15.48



23. 300 Kalev Käiva        Kose         1:17.14 [25] 1:00.25 [21] 2:17.39



24. 324 Jarmo Jumppanen    Pihkan       1:19.25 [29]   58.19 [18] 2:17.44



25. 322 Pentti Suhonen     VRU Hy       1:22.42 [31]   58.36 [19] 2:21.18



26. 293 Uldis Bertuks      Aluksn       1:05.14 [14] 1:16.51 [32] 2:22.05



27. 314 Peeter Adler       Otepää   196 1:05.46 [17] 1:17.47 [33] 2:23.33



28. 304 Jüri Merirand      Käbi    1172 1:03.52 [12] 1:20.04 [35] 2:23.56



29. 290 Veli-Matti Laakso  Delta        1:20.03 [30] 1:04.37 [25] 2:24.40



30. 297 Jarmo Alho         VRU Hy       1:25.15 [32] 1:02.34 [22] 2:27.49



31. 311 Guido Trees        TAOK     422 1:18.55 [27] 1:11.16 [30] 2:30.11



32. 335 Vello Vasser       Kunda    366 1:19.15 [28] 1:15.42 [31] 2:34.57



33. 318 Timo Virmala       VRU Hy       1:35.45 [34] 1:05.58 [27] 2:41.43



34. 336 Andris Zagata      Aluksn       1:44.33 [37] 1:21.17 [36] 3:05.50



35. 309 Peep Vallistu      SOK      347 1:53.34 [38] 1:37.26 [38] 3:31.00



    292 Jouni Markku       Rakas        1:33.31 [33]       ei st.        



    327 Ergo Nõmmiste      Kape     915 1:40.18 [35]      tühist.        



    320 Peep Eomois        TAOK     624 1:41.14 [36]       ei st.        



    307 Gerhard Ploomipuu               2:20.24 [39]       ei st.        



    299 Andris Kosmacevs   Meridi  9107       ei st.       ei st.        



    302 Indulis Peilans            9123       ei st.       ei st.        



    306 Aigar Pindmaa      Võru    3724       ei st.       ei st.        



    310 Bengt Fagerlund    Rasebo             ei st.      tühist.        



    317 Timo Seppänen      Sibbo              ei st.       ei st.        



    326 Arto Isomäki       VRU Hy              katk. 1:19.19 [34]        



    328 Tuomo Mattila      HS                  katk. 1:24.18 [37]        



    331 Tiit Kerves        HOK      109        katk. 1:05.48 [26]        



    333 Raimo Summanen     Rakas              ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H45                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 217 Nikolai Järveoja   Kobras    15   52.18 [ 2]   42.35 [ 2] 1:34.53



 2. 230 Karlis Magons      Meridi  9109   52.53 [ 3]   43.07 [ 3] 1:36.00



 3. 252 Madis Oras         Ilves    143   51.15 [ 1]   45.51 [ 5] 1:37.06



 4. 250 Kulno Voolaid      Rakv     354   59.34 [11]   42.20 [ 1] 1:41.54



 5. 224 Aldis Lapins       Azimut  9113   53.19 [ 4]   49.32 [12] 1:42.51



 6. 238 Janis Buls         Meridi         55.45 [ 6]   47.31 [ 8] 1:43.16



 7. 244 Kalle Luuk         LUS      287   57.14 [ 7]   46.16 [ 6] 1:43.30



 8. 242 Riho Männi         Lehola   903 1:01.04 [14]   44.37 [ 4] 1:45.41



 9. 263 Arvo Kivikas       Ilves    247   58.56 [ 8]   48.21 [10] 1:47.17



10. 260 Johannes Tasa      TON      281   59.21 [10]   50.16 [13] 1:49.37



11. 218 Paul Aug           Orvand   835 1:03.10 [18]   47.18 [ 7] 1:50.28



12. 228 Tapani Valonen     Karkki         55.38 [ 5]   54.51 [22] 1:50.29



13. 262 Pauli Rautanen     Järven         59.15 [ 9]   51.29 [14] 1:50.44



14. 254 Pekka Rytkönen     Pihkan       1:02.00 [16]   48.53 [11] 1:50.53



15. 270 Ago Mõttus         Lehola    87   59.36 [12]   53.35 [18] 1:53.11



16. 221 Harri Lassila      Kouvol       1:00.44 [13]   54.42 [21] 1:55.26



17. 234 Koit Paasma        Lehola    83 1:07.45 [25]   47.47 [ 9] 1:55.32



18. 259 Mati Pilt          Jõulu    932 1:01.26 [15]   55.17 [23] 1:56.43



19. 219 Jouko Räty         Delta        1:04.45 [20]   52.43 [16] 1:57.28



20. 232 Rein Kriks         Rakv    1823 1:06.26 [22]   52.12 [15] 1:58.38



21. 239 Urmas Müür         Lehola    85 1:07.39 [24]   54.34 [20] 2:02.13



22. 251 Jaakko Mäkinen     Angeln       1:08.16 [26]   55.40 [24] 2:03.56



23. 237 Ilmar Kirjanen     TAOK     411 1:09.57 [29]   54.29 [19] 2:04.26



24. 240 Harry Veide        LUS      205 1:05.42 [21]   59.58 [26] 2:05.40



25. 249 Heini Tammik       Kape    1311 1:06.34 [23]   59.50 [25] 2:06.24



26. 235 Jüri Rokko         Otepää  1240 1:14.01 [32]   52.46 [17] 2:06.47



27. 268 Arvo Soosalu       LUS      294 1:03.19 [19] 1:06.33 [35] 2:09.52



28. 231 Heimo Jumppanen    Pihkan       1:09.24 [28] 1:01.51 [27] 2:11.15



29. 272 Väino Kundla       Orvand  3259 1:08.29 [27] 1:04.44 [32] 2:13.13



30. 265 Kalle Nelk         Orion   1971 1:10.47 [30] 1:04.22 [30] 2:15.09



31. 266 Tiit Ploompuu      Hooler  3512 1:16.22 [34] 1:02.43 [28] 2:19.05



32. 220 Rein Hanstein      Okas    3277 1:12.55 [31] 1:06.15 [34] 2:19.10



33. 241 Olli Kumpulainen   Järven       1:15.59 [33] 1:05.23 [33] 2:21.22



34. 256 Oleg Podlipski     Jõhvik  1545 1:17.59 [35] 1:04.36 [31] 2:22.35



35. 247 Markku Nurminen    Suosme       1:19.44 [36] 1:03.38 [29] 2:23.22



36. 258 Juhani Pörsti      Suosme       1:36.41 [38] 1:11.49 [36] 2:48.30



37. 227 Toomas Naelapää    KEKRSK  2851 1:43.11 [40] 1:15.54 [37] 2:59.05



38. 273 Jüri Kadaja        Saku     148 1:31.57 [37] 1:37.17 [39] 3:09.14



    248 Veli-Matti Heinone Delta        1:03.01 [17]      tühist.        



    223 Toomas Koppel      Saku    2865 1:38.41 [39]       ei st.        



    222 Markku Mäkelä      VRU Hy       2:53.13 [41]        katk.        



    225 Tõnu Tolm          Võru    2599       ei st.       ei st.        



    233 Avo Veermäe        Ilves    141       ei st.       ei st.        



    243 Rolf Rönnberg      Rasebo             ei st. 1:27.40 [38]        



    246 Matti Talja        VRU HY             ei st.       ei st.        



    257 Kalev Kukk         TAOK     266       ei st.       ei st.        



    261 Aare Limberg       Rakv    3584       ei st.       ei st.        



    267 Olavi Pajunen                         ei st.       ei st.        



    269 Kalev Raadla       Hooler  3226        katk.       ei st.        



    271 Anti Parik         Otepää  2984       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H50                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 192 Jorma Karvonen     Rusu           48.47 [ 1]   32.17 [ 1] 1:21.04



 2. 188 Väino Patama       Rusu           57.02 [ 6]   33.06 [ 2] 1:30.08



 3. 195 Toivo Saue         HOK      949   54.08 [ 3]   36.35 [ 4] 1:30.43



 4. 187 Pentti Närhi       Rakas          58.56 [ 9]   34.24 [ 3] 1:33.20



 5. 206 Jorma Mäkelä                      56.55 [ 5]   39.44 [ 6] 1:36.39



 6. 200 Heikki Kyyrönen    Järven         58.07 [ 7]   39.30 [ 5] 1:37.37



 7. 207 Rafael Gordon      West     239   58.20 [ 8]   39.57 [ 7] 1:38.17



 8. 203 Ülo Vainura        Tammed   188   59.23 [11]   40.16 [ 8] 1:39.39



 9. 213 Jouko Koivula      HS             56.22 [ 4]   47.02 [17] 1:43.24



10. 190 Ülo Saar           Orvand   612 1:04.33 [15]   41.34 [ 9] 1:46.07



11. 209 Jouko Visa         Suomus       1:04.57 [17]   41.46 [10] 1:46.43



12. 201 Väino Aul          Jõhvik   936 1:03.11 [13]   44.46 [13] 1:47.57



13. 176 Mauri Saarinen     VRU Hy       1:01.50 [12]   46.34 [15] 1:48.24



14. 186 Tõnu Nurm          Kobras   248 1:04.15 [14]   44.55 [14] 1:49.10



15. 212 Unto Kervinen      Järven       1:09.45 [19]   44.16 [11] 1:54.01



16. 199 Raivo Meier        Hooler  3221 1:07.44 [18]   47.04 [18] 1:54.48



17. 210 Avo Kõrvas         Koop     126 1:04.53 [16]   50.23 [19] 1:55.16



18. 182 Risto Partanen     Järven       1:12.37 [22]   44.38 [12] 1:57.15



19. 204 Age Liljeström     HS             59.12 [10]   58.28 [22] 1:57.40



20. 179 Peep Koppel        Koop     456 1:15.55 [24]   46.35 [16] 2:02.30



21. 211 Kari Hovi          Lynx         1:11.16 [21] 1:00.29 [23] 2:11.45



22. 183 Valdis Paecus      Magnet       1:10.30 [20] 1:02.56 [25] 2:13.26



22. 196 Juri Tarmak        TON     3000 1:20.54 [25]   52.32 [20] 2:13.26



24. 184 Agu Koppa                   425 1:32.08 [29]   54.33 [21] 2:26.41



25. 171 Uuno Vallner       Orion    419 1:25.00 [26] 1:10.10 [27] 2:35.10



26. 205 Matti Pakkanen     Pihkan       1:39.19 [30] 1:00.52 [24] 2:40.11



27. 185 Seppo Tahvanainen  Kuus         1:42.03 [31] 1:11.06 [28] 2:53.09



    177 Ilmars Limbens             9121   53.35 [ 2]       ei st.        



    193 Jouko Lipsonen     VRU Hy       1:13.14 [23]       ei st.        



    214 Toomas Lillsaar    Lehola    82 1:26.24 [27]       ei st.        



    216 Heldur Väljamäe    Orvand   836 1:27.41 [28]       ei st.        



    172 Janis Silins               9117       ei st.       ei st.        



    173 Jaan Kallo         TAOK    3940        katk.       ei st.        



    174 Heiki Rammul       Ilves   1072       ei st.       ei st.        



    175 Rein Prank         Kape     708       ei st. 1:12.22 [29]        



    178 Jüri Beilmann      Norma    168       ei st.       ei st.        



    181 Timo Ihantola      Delta               katk. 1:05.46 [26]        



    191 Ojars Lietuvietis          9115       ei st.       ei st.        



    194 Kari Karri         Järven            tühist.      tühist.        



    197 Reijo Mouhu        RaKaS               katk.      tühist.        



    215 Jaakko Vainio      VRU Hy             ei st.        katk.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H55                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 446 Peteris Novikovs   Senior         39.34 [ 1]   38.53 [ 1] 1:18.27



 2. 411 Jouko Torvikoski   Järven         48.55 [ 3]   39.47 [ 2] 1:28.42



 3. 433 Karl-Valdor Kuusk  Orion    194   45.29 [ 2]   46.00 [11] 1:31.29



 4. 423 Tõnu Savi          LUS      400   51.38 [ 7]   41.04 [ 3] 1:32.42



 5. 417 Taisto Rintee      Joku           50.12 [ 5]   42.41 [ 4] 1:32.53



 6. 438 Juhani Tuominen    VRU Hy         51.59 [ 9]   42.54 [ 6] 1:34.53



 7. 437 Elmo Pärna         Lehola    84   52.25 [10]   42.47 [ 5] 1:35.12



 8. 439 Jouko Karjalainen  HS             50.00 [ 4]   47.16 [14] 1:37.16



 9. 435 Rauno Visa         Suomus         51.04 [ 6]   46.59 [13] 1:38.03



10. 444 Ants Tamm                   284   51.46 [ 8]   47.42 [16] 1:39.28



11. 412 Raimo Mäkela       Orion   3765   54.41 [16]   45.10 [ 9] 1:39.51



12. 428 Kalju Tilk         Orion    104   53.20 [14]   48.21 [18] 1:41.41



13. 441 Lembi Nõmm         Jõulu    461   56.44 [17]   45.10 [ 9] 1:41.54



14. 415 Georg Sooberg      Võru     462   58.58 [21]   42.57 [ 7] 1:41.55



15. 426 Seppo Kokkonen     HS             57.51 [19]   45.09 [ 8] 1:43.00



16. 416 Valter Ploom               3746   53.17 [13]   51.37 [21] 1:44.54



17. 449 Enn Aedna          TON     2505   54.29 [15]   52.41 [22] 1:47.10



18. 420 Mihhail Taivere    Kape    1677 1:00.20 [23]   47.16 [14] 1:47.36



19. 425 Nikolai Kuha       Kape    3071   59.39 [22]   48.17 [17] 1:47.56



20. 432 Ilmar Sarapuu      TON      241   57.33 [18]   53.24 [23] 1:50.57



21. 424 Raimo Hiukka       Suosme       1:05.55 [28]   46.00 [11] 1:51.55



22. 450 Ilmar Mõistlik     Orion    149   52.50 [12] 1:01.01 [27] 1:53.51



23. 430 Märt Künnapas      West    2922 1:04.26 [26]   49.51 [20] 1:54.17



24. 442 Eimar Jägisuu      TON      106 1:00.31 [24]   54.25 [24] 1:54.56



25. 421 Hannu Harkola      HS           1:07.17 [32]   49.24 [19] 1:56.41



26. 418 Mati Tõnus         Orion    167   57.56 [20] 1:01.05 [28] 1:59.01



27. 451 Agu Lipping        Hippok  1179 1:07.37 [33]   58.16 [25] 2:05.53



28. 414 Tiit Koppel        Orion    455 1:04.57 [27] 1:03.37 [29] 2:08.34



29. 445 Jaakko Teppo       Vallan       1:03.07 [25] 1:06.27 [31] 2:09.34



30. 422 Ants Lindre        Orvand   840 1:05.59 [29] 1:03.46 [30] 2:09.45



31. 443 Riho Kilp          Tammed   189 1:14.05 [34] 1:00.54 [26] 2:14.59



32. 429 Enn Jõeste         Hippok   628 1:06.36 [31] 1:23.08 [33] 2:29.44



33. 434 Lauri Väättänen    HS           1:24.40 [35] 1:17.21 [32] 2:42.01



    448 Seppo Paasonen     Pihkan         52.46 [11]      tühist.        



    431 Martti Lundström   Mesikä       1:06.19 [30]      tühist.        



    413 Kauko Ikonen       Karkki             ei st.       ei st.        



    447 Bengt Bucht        Orion   9401       ei st.       ei st.        



    452 Lembit Vassil      Ilves    460       ei st.       ei st.        











                           Suunto Games Ardu                           



 H60                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 545 Tarmo Salmi        RaKaS          38.58 [ 1]   28.20 [ 3] 1:07.18



 2. 534 Tõnu Raid          Tammed   182   39.15 [ 2]   28.55 [ 5] 1:08.10



 3. 529 Olavi Heinonen     Karkki         45.08 [ 6]   27.04 [ 2] 1:12.12



 4. 530 Tauno Jokinen      Vallan         43.16 [ 5]   30.32 [ 7] 1:13.48



 5. 543 Aulis Leino        RaKaS          41.41 [ 3]   33.04 [14] 1:14.45



 6. 542 Rein Indlo                 3282   45.25 [ 9]   30.32 [ 7] 1:15.57



 7. 528 Heino Mardiste     Kape     676   45.48 [11]   30.48 [ 9] 1:16.36



 8. 535 Kalevi Eronen      Järven         42.18 [ 4]   34.24 [15] 1:16.42



 9. 526 Pentti Koponen     Espoon         47.55 [12]   29.08 [ 6] 1:17.03



10. 520 Enno Lelumees      Saue     262   48.15 [13]   28.54 [ 4] 1:17.09



11. 517 Endel Remmet       Kape     706   45.32 [10]   32.24 [12] 1:17.56



12. 540 Ain Relo           Tammed  2253   45.10 [ 7]   33.00 [13] 1:18.10



13. 515 Eriks Stamurs      Senior         52.22 [17]   26.58 [ 1] 1:19.20



14. 527 Rein Küttim        Orion    306   49.07 [14]   30.57 [10] 1:20.04



15. 525 Eino Jokinen       VRU Hy         50.02 [16]   31.03 [11] 1:21.05



16. 516 Ilmari Tupitsa     Jyry           49.38 [15]   35.41 [17] 1:25.19



17. 539 J[ri Zimmermann    Ilves    127   45.21 [ 8]   42.34 [22] 1:27.55



18. 537 Heikki Lepistö     HS             54.31 [20]   35.06 [16] 1:29.37



19. 544 Heino Peterson     West     435   53.32 [18]   38.41 [20] 1:32.13



20. 533 Rein Mesila        Koop     131 1:00.54 [23]   37.06 [18] 1:38.00



21. 546 Paavo Lamberg      VRU Hy         54.54 [21]   44.26 [23] 1:39.20



22. 521 Risto Uutinen      VRU Hy       1:03.02 [25]   39.43 [21] 1:42.45



23. 522 Kaarel Koitmets    Jõhvik   383 1:08.53 [26]   37.39 [19] 1:46.32



24. 523 Arvo Orupäld       Rakv      53   54.30 [19] 1:04.58 [26] 1:59.28



25. 524 Valju Tali         KEKRSK  2855 1:29.22 [28]   54.56 [24] 2:24.18



26. 538 Rainenr Holmala    VRU Hy       1:21.30 [27] 1:31.40 [27] 2:53.10



    541 Aavo Härma         Orion   1258   59.47 [22]       ei st.        



    532 Soini Hernetkoski  VRU Hy       1:02.41 [24]       ei st.        



    518 Toivo Koivisto     Suosme       1:45.25 [29]       ei st.        



    519 Ilmar Kask         Ilves    713       ei st.       ei st.        



    536 Erkki Kaistala     Pihkan            tühist.   57.18 [25]        



 



 



                           Suunto Games Ardu                           



 H65                        2. päeva summa                             







Koh NR         NIMI        Klubi   EOL    1. päev      2. päev     SUMMA 







 1. 553 Juhani Salmenkylä  HS             40.46 [ 1]   30.43 [ 1] 1:11.29



 2. 549 Paavo Pystynen     RaKaS          43.15 [ 3]   40.54 [ 3] 1:24.09



 3. 551 Pertti Virtanen    LS-37          45.57 [ 4]   40.02 [ 2] 1:25.59



 4. 560 Arne Kivistik      Kape     111   41.30 [ 2]   44.43 [ 5] 1:26.13



 5. 554 Heino Heinloo      Tammed   165   53.25 [ 6]   42.36 [ 4] 1:36.01



 6. 555 Are Kaasik         Orion    147   51.35 [ 5]   49.21 [ 8] 1:40.56



 7. 561 Karl Valgepea      West     125 1:02.48 [ 8]   47.38 [ 6] 1:50.26



 8. 557 Helmut Karin       Tammed   191   54.22 [ 7]   57.37 [10] 1:51.59



 9. 550 Teuvo Liukkonen    Karkki       1:09.12 [10]   49.29 [ 9] 1:58.41



10. 563 Feliks Kipper      Orion    913 1:04.59 [ 9]   58.29 [11] 2:03.28



11. 559 Rein Veski         Orion    201 1:18.03 [12]   58.54 [12] 2:16.57



12. 548 Enno Adrat         TON     2693 1:12.28 [11] 1:13.36 [13] 2:26.04



13. 562 Antti Honkasaari   Piikki       1:41.21 [13]   47.46 [ 7] 2:29.07



14. 556 Toms Rozitis       Senior       1:53.38 [14] 1:35.05 [14] 3:28.43



    547 Harry Heinrichsen  Jõhvik   965       ei st.       ei st.     



	



	Avatud rada	



						



	



		NIMI									1. päev			2.päev 



	



	PIKK RADA



	



	    Uku-Meelis Retel						1.32.15			  50.25	   



	    Andrus Kasekamp							1.32.56			ei st.



	    Tõnu Lillesaar							1.57.41			ei st.



	    Sixten Sild								ei st.			  31.32



	    Andres Aru								ei st.			1.10.10



	    Priit Pihl								ei st. 			katk. 







	LÜHIKE RADA



	



		Meelike Pandis							  40.35			  45.07



	    Ago Samson								  52.11			  36.18



	    Karolina Jansen							  56.55			ei st.



	    Annemari Vene							1.00.52			1.06.39



	    Marina Nikitina							1.15.15			ei st.			



	    Irja Luks								1.20.56			ei st.



	    Ants Karu								ei st			  44.24	



		Ake Malmsten							ei st.			  59.49



		Kersti Vunder							ei st.			1.20.42



		Anna Kuzina								ei st.			katk.