XII SUUNTO GAMES

Sudiste-Karksi-Nuia
30.09.2000-01.10.2000
Korraldaja: OK LEHOLA
Rajameister: I.Ling

D N D10 TR D11 D12 D13 D14 A D14 B D16 A 
D16 B D18 D20 D21 A D21 B D21 E D35 D40 
D45 D50 D55 D60 D8 NR D9 NR H N H10 TR 
H11 H12 H13 H14 A H14 B H16 A H16 B H18 
H20 H21 A H21 B H21 E H35 H40 H45 H50 
H55 H60 H65 H8 NR H9 NR 

D N

1. 30.09.2000 Sudiste 3,1km 7KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,5km 8KP


 1.Anu Kiviaho                        FIN  00:58:13[  1] 00:29:09[  1]  01:27:22



D10 TR

1. 30.09.2000 Sudiste 2,2km 5KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,0km 11KP


 1.Anna Purina              Mona      LAT  00:24:43[  1] 00:25:37[  1]  00:50:20


 2.Tiina Turban             Rakv      EST  00:27:49[  3] 00:33:15[  2]  01:01:04


 3.Alina Listak             Võru      EST  00:27:42[  2] 00:36:47[  3]  01:04:29


 4.Anneli Tamla             Koop      EST  00:30:06[  4] 00:39:08[  4]  01:09:14


 5.Kadi-Liis Minn           ESTO      EST  00:36:32[  5] 00:48:45[  5]  01:25:17



D11

1. 30.09.2000 Sudiste 3,0km 6KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,0km 8KP


 1.Nele Taba                Ilves     EST  00:37:38[  1] 00:16:51[  1]  00:54:29


 2.Renate Lapina            Azimuts   LAT  00:45:56[  2] 00:19:30[  3]  01:05:26


 3.Tiina Lind               Ilves     EST  00:54:44[  3] 00:23:47[  7]  01:18:31


 4.Kristi Pellja            ESTO      EST  00:59:15[  4] 00:23:41[  6]  01:22:56


 5.Keiju Püvi               Võru      EST  01:02:45[  5] 00:21:23[  5]  01:24:08


 6.Kristi Tomson            Kobras    EST  01:06:39[  6] 00:19:59[  4]  01:26:38


 7.Karmen Alnek             Võru      EST  01:12:44[  8] 00:17:27[  2]  01:30:11


 8.Maarja Naan              Hippok    EST  01:14:30[  9] 00:24:30[  8]  01:39:00


 9.Kaisa Ilves              Kape      EST  01:20:23[ 10] 00:25:55[  9]  01:46:18


10.Juta Tarmak              TON       EST  01:22:21[ 11] 00:26:11[ 10]  01:48:32


   Merill Mägi              Sinine ZetEST  01:10:28[  7] Ei start          Katk.



D12

1. 30.09.2000 Sudiste 3,0km 6KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,0km 8KP


 1.Marika Kustavus          Lehola    EST  00:30:26[  1] 00:15:34[  1]  00:46:00


 2.Liisi Reitalu            HOK       EST  00:34:12[  3] 00:18:05[  6]  00:52:17


 3.Mirjam Rauba             Võru      EST  00:33:19[  2] 00:19:56[  9]  00:53:15


 4.Ly Trei                  Kobras    EST  00:36:26[  5] 00:16:55[  3]  00:53:21


 5.Katri Listak             Võru      EST  00:39:27[  7] 00:19:51[  8]  00:59:18


 6.Triin Johanson           Kobras    EST  00:41:47[  9] 00:18:03[  5]  00:59:50


 7.Katrin Kallisma          HOK       EST  00:34:53[  4] 00:25:41[ 12]  01:00:34


 8.Eva-Maria Ehala          Rae       EST  00:37:38[  6] 00:23:52[ 11]  01:01:30


 9.Jandra Kõrran            Võru      EST  00:41:14[  8] 00:21:45[ 10]  01:02:59


10.Dana Ivanova             Madonas BJLAT  00:46:31[ 10] 00:18:07[  7]  01:04:38


11.Helen Oja                Orion     EST  00:50:26[ 11] 00:25:50[ 13]  01:16:16


12.Krista Mihailova         IK AusekliLAT  01:44:02[ 12] 00:16:25[  2]  02:00:27


   Mari Vaiksaar            Lehola    EST  Tühist.       00:17:41[  4]   Tühist.


   Piret Karu               JOKA      EST  Tühist.       00:30:58[ 14]   Tühist.



D13

1. 30.09.2000 Sudiste 3,1km 7KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,5km 8KP


 1.Madara Dzable            Azimuts   LAT  00:34:41[  2] 00:19:53[  1]  00:54:34


 2.Anniki Inno              Rakv      EST  00:34:04[  1] 00:21:55[  2]  00:55:59


 3.Liva Velkere             OK AluksneLAT  00:39:13[  4] 00:24:29[  3]  01:03:42


 4.Mariann Sulg             Orvand    EST  00:38:07[  3] 00:30:00[  6]  01:08:07


 5.Hanna Samoson                      EST  00:44:24[  6] 00:28:16[  5]  01:12:40


 6.Aili Liping              Võru      EST  00:40:06[  5] 00:34:35[  8]  01:14:41


 7.Marion Rennel            KEKRSK    EST  00:46:27[  7] 00:33:38[  7]  01:20:05


 8.Kristi Alnek             Võru      EST  00:58:24[  8] 00:24:32[  4]  01:22:56


   Liisa Keerberg           SOK       EST  Tühist.       00:40:36[  9]   Tühist.


   Triin Soonvald           HOK       EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Janely Aasa              Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start



D14 A

1. 30.09.2000 Sudiste 3,6km 6KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,6km 9KP


 1.Liene Bruvele            Azimuts   LAT  00:34:24[  2] 00:32:42[  2]  01:07:06


 2.Tais Leontenko           SRD       EST  00:32:26[  1] 00:35:00[  3]  01:07:26


 3.Kati Rooni               Orvand    EST  00:37:10[  3] 00:37:08[  5]  01:14:18


 4.Thea Kaljur              Orvand    EST  00:37:41[  4] 00:39:54[  6]  01:17:35


 5.Ieva Purina              Mona      LAT  00:47:11[  7] 00:32:14[  1]  01:19:25


 6.Raili Raudsepp           Võru      EST  00:39:29[  5] 00:40:17[  7]  01:19:46


 7.Siiri Oras               Ilves     EST  00:46:05[  6] 00:37:05[  4]  01:23:10


 8.Olga Mazina              SRD       EST  00:48:11[  8] 00:42:53[  8]  01:31:04


   Linda Velkere            OK AluksneLAT  Tühist.       00:49:31[  9]   Tühist.



D14 B

1. 30.09.2000 Sudiste 3,1km 7KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,5km 8KP


 1.Maarja Aan               ESTO      EST  00:49:07[  2] 00:29:21[  1]  01:18:28


 2.Ilona Marhele            OK AluksneLAT  00:41:11[  1] 00:41:59[  2]  01:23:10


   Laura Kaasik                       EST  Katk.         00:44:46[  3]     Katk.



D16 A

1. 30.09.2000 Sudiste 4,5km 8KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,8km 11KP


 1.Eveli Saue               HOK       EST  00:39:12[  1] 00:28:38[  1]  01:07:50


 2.Siiri Mere               SRD       EST  00:43:54[  2] 00:30:46[  2]  01:14:40


 3.Kadri Uiboupin           Võru      EST  00:47:53[  5] 00:31:04[  3]  01:18:57


 4.Annika Rihma             Kobras    EST  00:46:04[  4] 00:32:54[  4]  01:18:58


 5.Una Berzina              Madonas BJLAT  00:45:51[  3] 00:40:20[  8]  01:26:11


 6.Jenny Mäntyniemi         TY        FIN  00:49:55[  6] 00:36:29[  6]  01:26:24


 7.Maarja Punak             Kobras    EST  00:57:25[ 10] 00:35:14[  5]  01:32:39


 8.Mairit Trei              Kobras    EST  00:53:50[  8] 00:39:31[  7]  01:33:21


 9.Varvara Guljajeva        Kobras    EST  00:52:47[  7] 00:41:07[  9]  01:33:54


10.Merliis Sulg             Orvand    EST  00:58:44[ 11] 00:42:23[ 10]  01:41:07


11.Jenni Helava             Nakkilan WFIN  00:56:20[  9] 00:45:43[ 12]  01:42:03


12.Annika Aljas             Kose      EST  01:03:58[ 12] 00:43:16[ 11]  01:47:14


   Marje Prank              Kape      EST  Ei start      Ei start       Ei start



D16 B

1. 30.09.2000 Sudiste 3,6km 6KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,6km 9KP


 1.Berit Roiland            Kobras    EST  00:47:02[  1] 00:43:33[  1]  01:30:35


 2.Mailika Hindrikson       Võru      EST  00:54:04[  2] 00:44:01[  2]  01:38:05


 3.Liisi Karlep             KEKRSK    EST  01:03:44[  3] 00:54:58[  3]  01:58:42



D18

1. 30.09.2000 Sudiste 6,1km 12KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 4,6km 15KP


 1.Sari Suomalainen         MRL       FIN  00:53:55[  1] 00:38:44[  1]  01:32:39


 2.Helle Trossmann          JOKA      EST  00:55:10[  2] 00:46:46[  6]  01:41:56


 3.Päivi Mikkonen           MRL       FIN  01:03:56[  4] 00:46:22[  5]  01:50:18


 4.Liis Johanson            Kobras    EST  01:05:40[  5] 00:45:37[  3]  01:51:17


 5.Johanna Honkanen         MRL       FIN  01:06:23[  6] 00:46:12[  4]  01:52:35


 6.Kadri Limberg            Rakv      EST  01:12:47[  7] 00:41:56[  2]  01:54:43


 7.Anita Karnit             SRD       EST  01:18:45[  8] 00:56:52[  8]  02:15:37


 8.Tuuli Mäeots             Võru      EST  01:22:33[  9] 00:54:24[  7]  02:16:57


 9.Kristel Kaseleht         Ilves     EST  01:26:05[ 10] 01:03:48[  9]  02:29:53


   Helena Hinto             Kobras    EST  Katk.         01:04:30[ 10]     Katk.


   Susanna Honkanen         MRL       FIN  01:02:27[  3] Katk.             Katk.


   Marilin Sulg             Orvand    EST  Katk.         01:31:25[ 11]     Katk.


   Mari Arold               Heer      EST  01:41:40[ 11] Ei start          Katk.


   Liina Keerberg           SOK       EST  Ei start      Ei start       Ei start



D20

1. 30.09.2000 Sudiste 6,1km 12KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 4,6km 15KP


 1.Päivi Suraka             KeU       Fin  00:58:50[  1] 00:43:35[  1]  01:42:25


 2.Kairi Luigelaht          Kobras    EST  01:02:22[  2] 00:48:03[  4]  01:50:25


 3.Anni Raudsepp            Võru      EST  01:08:40[  4] 00:43:44[  2]  01:52:24


 4.Jana Aedmäe              Kobras    EST  01:07:57[  3] 00:48:01[  3]  01:55:58


 5.Ede Pähn                 Võru      EST  01:20:51[  5] 00:53:50[  5]  02:14:41



D21 A

1. 30.09.2000 Sudiste 4,8km 11KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 4,2km 12KP


 1.Epp Käpa                 PEKO      EST  00:45:27[  2] 00:38:51[  2]  01:24:18


 2.Ingrit Kala              Peko      EST  00:44:00[  1] 00:41:42[  4]  01:25:42


 3.Kristine Veita           RTU       LAT  00:47:37[  5] 00:41:34[  3]  01:29:11


 4.Erika Joonas             Võru      EST  00:46:37[  3] 00:42:42[  6]  01:29:19


 5.Ieva Ansaberga           Auzeklis  LAT  00:52:38[ 10] 00:37:59[  1]  01:30:37


 6.Marje Venelaine          Rakv      EST  00:49:03[  6] 00:42:34[  5]  01:31:37


 7.Inga Grende              OK MagnetsLAT  00:49:31[  7] 00:43:45[  7]  01:33:16


 8.Dina Krumina             OK Purva BLAT  00:46:48[  4] 00:48:01[ 10]  01:34:49


 9.Monika Järveoja          Kobras    EST  00:51:28[  8] 00:43:56[  8]  01:35:24


10.Mirjam Heinmann          Ilves     EST  00:53:36[ 11] 00:44:05[  9]  01:37:41


11.Kaidi Oone               Orion     EST  00:52:32[  9] 00:51:31[ 15]  01:44:03


12.Ella Shved               SRD       EST  00:54:44[ 12] 00:50:48[ 13]  01:45:32


13.Margit Blehner           West      EST  00:55:49[ 14] 00:50:25[ 11]  01:46:14


14.Karin Lepp               Kobras    EST  00:55:37[ 13] 00:56:56[ 18]  01:52:33


15.Tiiu Tõrra               Kobras    EST  01:03:55[ 17] 00:52:12[ 16]  01:56:07


16.Anne-Ly Viikmaa          West      EST  01:01:12[ 15] 00:55:06[ 17]  01:56:18


17.Helen Mast               HOK       EST  01:07:00[ 18] 00:50:48[ 13]  01:57:48


   Katri Saar               Kape      EST  01:02:36[ 16] Ei start          Katk.


   Santis Vilcina           OK AluksneLAT  Katk.         Ei start          Katk.


   Maris Roosipuu           Orion     EST  Katk.         00:50:42[ 12]     Katk.


   Liina Joller             Orion     EST  Tühist.       01:05:41[ 19]   Tühist.


   Edit Epner               MARU      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Maari Idnurm             Orion     EST  Ei start      Ei start       Ei start



D21 B

1. 30.09.2000 Sudiste 3,9km 8KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,6km 9KP


 1.Maira Zerne              OK Saldus LAT  00:41:17[  2] 00:30:28[  1]  01:11:45


 2.Meelike Pandis           Ilves     EST  00:38:13[  1] 00:33:54[  3]  01:12:07


 3.Ieva Piksena             OK MagnetsLAT  00:41:35[  3] 00:35:25[  6]  01:17:00


 4.Anneli Albert            LUS       EST  00:44:43[  4] 00:35:11[  5]  01:19:54


 5.Merike Paapson           Ilves     EST  00:46:03[  6] 00:34:45[  4]  01:20:48


 6.Inta Mihailova           IK AusekliLAT  00:46:07[  7] 00:36:25[  7]  01:22:32


 7.Rutti Räbovoitra         MARU      EST  00:51:03[ 11] 00:32:43[  2]  01:23:46


 8.Külli Tõnus              HOK       EST  00:48:04[  9] 00:37:58[  8]  01:26:02


 9.Krista Komp              Kunda     EST  00:45:05[  5] 00:44:30[ 17]  01:29:35


10.Pia Jokinen              S-101     FIN  00:48:31[ 10] 00:43:06[ 14]  01:31:37


11.Piret Kaasik             Ilves     EST  00:51:06[ 12] 00:42:10[ 12]  01:33:16


12.Heidi Prits              SK MercuryEST  00:47:53[  8] 00:46:17[ 19]  01:34:10


13.Ljudmilla Shved          SRD SK    EST  00:51:17[ 13] 00:43:55[ 16]  01:35:12


14.Mara Marhele             OK AluksneLAT  00:53:50[ 14] 00:43:24[ 15]  01:37:14


15.Svetlana Doledutko       SRD       EST  00:57:25[ 15] 00:41:30[ 11]  01:38:55


16.Kaja Traks               West      EST  01:02:20[ 17] 00:40:46[  9]  01:43:06


17.Inga Daha                OK Mona   LAT  01:07:03[ 21] 00:41:03[ 10]  01:48:06


18.Jaana Shved              SRD       EST  01:04:05[ 18] 00:47:13[ 20]  01:51:18


19.Aiga Elere               OK MagnetsLAT  01:04:31[ 20] 00:47:27[ 21]  01:51:58


20.Mari Turban              Rakv      EST  01:04:19[ 19] 00:48:28[ 22]  01:52:47


21.Kaire Vinkel             West      EST  01:16:08[ 23] 00:45:15[ 18]  02:01:23


22.Mall Maasik              TAOK      EST  01:12:47[ 22] 00:50:49[ 23]  02:03:36


   Tiiu Mägi                Sinine ZetEST  00:57:39[ 16] Ei start          Katk.


   Ieva Kica                OK MagnetsLAT  Tühist.       Ei start        Tühist.


   Inga Abeltina            OK AluksneLAT  Tühist.       00:42:51[ 13]   Tühist.



D21 E

1. 30.09.2000 Sudiste 7,6km 13KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 6,5km 17KP


 1.Maret Vaher              Kobras    EST  00:59:29[  1] 00:59:09[  1]  01:58:38


 2.Ruth Vaher               Kobras    EST  01:02:10[  2] 01:01:41[  2]  02:03:51


 3.Alida Abola              OK MagnetsLAT  01:06:13[  3] 01:04:38[  5]  02:10:51


 4.Elo Saue                 Ilves     EST  01:08:53[  5] 01:04:07[  4]  02:13:00


 5.Anu Annus                Peko      EST  01:10:54[  8] 01:02:40[  3]  02:13:34


 6.Iveta Bruvere            OK MagnetsLAT  01:09:52[  6] 01:05:42[  6]  02:15:34


 7.Triin Vask               Ilves     EST  01:10:24[  7] 01:08:27[  8]  02:18:51


 8.Ieva Susta               OK MagnetsLAT  01:14:07[  9] 01:07:10[  7]  02:21:17


 9.Edith Madalik            Tammed    EST  01:17:06[ 12] 01:08:33[  9]  02:25:39


10.Merike Vanjuk            HOK       EST  01:16:25[ 11] 01:09:29[ 10]  02:25:54


11.Minija Pääslane          Ilves     EST  01:16:02[ 10] 01:11:27[ 12]  02:27:29


12.Jana Kink                Kape      EST  01:19:29[ 13] 01:11:15[ 11]  02:30:44


13.Kristi Vassil            Ilves     EST  01:24:11[ 16] 01:17:41[ 13]  02:41:52


14.Kersti Kärner            Nyladen SkEST  01:28:49[ 17] 01:25:02[ 14]  02:53:51


   Anita Tamasauska         OK MagnetsLAT  01:29:41[ 18] Ei start          Katk.


   Ieva Vegere              OK MagnetsLAT  01:23:18[ 15] Katk.             Katk.


   Age Poom                 TON       EST  01:20:17[ 14] Ei start          Katk.


   Kirti Rebane             Tammed    EST  Katk.         Ei start          Katk.


   Viivi-Anne Soots         Tammed    EST  01:07:23[  4] Tühist.         Tühist.



D35

1. 30.09.2000 Sudiste 6,1km 12KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 4,6km 15KP


 1.Baiba Ozola              OK Mona   LAT  00:56:40[  1] 00:41:47[  1]  01:38:27


 2.Airi Alnek               Võru      EST  00:58:35[  2] 00:49:32[  4]  01:48:07


 3.Kersti Ehala             Rae       EST  01:03:38[  3] 00:47:58[  3]  01:51:36


 4.Tiina Oras               Ilves     EST  01:05:28[  4] 00:46:30[  2]  01:51:58


 5.Liga Zarina              OK MagnetsLAT  01:06:56[  6] 00:50:43[  5]  01:57:39


 6.Pilvi-Heli Vettik        ESTO      EST  01:06:14[  5] 00:51:46[  6]  01:58:00


 7.Lea Leppik               TAOK      EST  01:10:06[  7] 00:58:08[ 12]  02:08:14


 8.Baiba Purina             Mona      LAT  01:14:56[ 11] 00:54:58[ 10]  02:09:54


 9.Elin Tiirik              Kape      EST  01:11:42[  9] 01:00:36[ 14]  02:12:18


10.Ellen Lembra             Kape      EST  01:21:02[ 13] 00:54:20[  9]  02:15:22


11.Virve Einpaul            Rae       EST  01:14:11[ 10] 01:02:05[ 16]  02:16:16


12.Ingrid Ranna             Ilves     EST  01:25:30[ 16] 00:52:29[  7]  02:17:59


13.Juta Ainelo              Ilves     EST  01:22:02[ 14] 00:56:16[ 11]  02:18:18


14.Inger Jalakas            KEKRSK    EST  01:11:30[  8] 01:07:12[ 17]  02:18:42


15.Siiri Sotnik             Otepää    EST  01:20:21[ 12] 01:01:01[ 15]  02:21:22


16.Aari Talver              LUS       EST  01:23:00[ 15] 00:59:48[ 13]  02:22:48


17.Koidu Laanemets          Saku      EST  01:33:25[ 18] 00:53:52[  8]  02:27:17


18.Siiri Baranova           Käbi      EST  01:28:12[ 17] 01:08:52[ 18]  02:37:04


   Tiina Tamla              Koop      EST  Katk.         01:14:55[ 19]     Katk.


   Mare Kitsnik             Saku      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Sarmite Sild             Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Pille Taba               Ilves     EST  Ei start      Ei start       Ei start



D40

1. 30.09.2000 Sudiste 4,8km 11KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 4,2km 12KP


 1.Saima Värton             Kobras    EST  00:49:37[  2] 00:41:33[  1]  01:31:10


 2.Reet Johanson            Kobras    EST  00:45:28[  1] 00:47:07[  5]  01:32:35


 3.Pia Luovula              Porin PyriFIN  00:50:50[  3] 00:45:56[  4]  01:36:46


 4.Anne Keerberg            SOK       EST  00:52:44[  5] 00:45:36[  2]  01:38:20


 5.Anita Kasakovska         OK MagnetsLAT  00:51:04[  4] 00:47:23[  6]  01:38:27


 6.Gea Rennel               KEKRSK    EST  01:00:54[  8] 00:45:43[  3]  01:46:37


 7.Siiri Poopuu             JOKA      EST  00:58:37[  7] 00:49:36[  7]  01:48:13


 8.Vija Kasakovska          OK MagnetsLAT  00:56:07[  6] 00:55:15[ 11]  01:51:22


 9.Ülle Raudsepp            Võru      EST  01:06:10[  9] 00:52:13[  9]  01:58:23


10.Ruta Zepa                Azimuts   LAT  01:14:00[ 11] 00:50:25[  8]  02:04:25


11.Aivi Kaljur              Orvand    EST  01:11:39[ 10] 00:57:05[ 12]  02:08:44


12.Aino Koser               Ilves     EST  01:23:12[ 12] 00:53:57[ 10]  02:17:09


   Helve Luht               KEKRSK    EST  01:27:11[ 13] Katk.             Katk.


   Marje Viirmann           LUS       EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Ellen Saumann            TAOK      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Gundega Strazdina        Azimuts   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Heili Vasser             Kunda     EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Ene Leht                 HOK       EST  Ei start      Ei start       Ei start



D45

1. 30.09.2000 Sudiste 4,5km 8KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,8km 11KP


 1.Ene Sulg                 Orvand    EST  00:47:34[  3] 00:35:20[  1]  01:22:54


 2.Eha Tolm                 Orvand    EST  00:45:27[  1] 00:38:00[  2]  01:23:27


 3.Liivi Parik              Otepää    EST  00:45:32[  2] 00:41:44[  6]  01:27:16


 4.Niina Karnit             SRD       EST  00:48:15[  4] 00:40:45[  4]  01:29:00


 5.Anne Arold               Heer      EST  00:52:57[  6] 00:40:10[  3]  01:33:07


 6.Kersti Mardiste          KEKRSK    EST  00:51:46[  5] 00:44:44[  8]  01:36:30


 7.Kersti Ploom             klubita   EST  00:54:52[  8] 00:44:11[  7]  01:39:03


 8.Helle Rennu              Saku      EST  00:56:53[ 10] 00:44:55[  9]  01:41:48


 9.Vaike Tomann             Ilves     EST  00:56:20[  9] 00:45:55[ 12]  01:42:15


10.Aime Mõik                Jõhvik    EST  00:54:12[  7] 00:49:20[ 15]  01:43:32


11.Riina Kivikas            Ilves     EST  00:59:32[ 12] 00:45:52[ 11]  01:45:24


12.Eha Kriks                Rakv      EST  00:59:03[ 11] 00:47:19[ 14]  01:46:22


13.Marika Pilt              Jõulu     EST  01:08:03[ 15] 00:47:05[ 13]  01:55:08


14.Asta Zimmerman           Heer      EST  01:05:51[ 13] 00:51:39[ 16]  01:57:30


15.Keskküla Sirje           Ilves     EST  01:05:57[ 14] 01:06:55[ 19]  02:12:52


16.Ljudmilla Nikolajevs     SRD       EST  01:13:41[ 16] 01:04:21[ 18]  02:18:02


17.Dagmar Kodres            Heer      EST  01:31:47[ 17] 00:56:09[ 17]  02:27:56


18.Anne Pesti               Orvand    EST  01:43:45[ 18] 00:44:59[ 10]  02:28:44


   Aili Laanjõe             Kobras    EST  Katk.         00:41:06[  5]     Katk.


   Lilija Ůdanova           OK"KO"    LAT  Tühist.       Ei start        Tühist.



D50

1. 30.09.2000 Sudiste 4,5km 8KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,8km 11KP


 1.Marja Suomalainen        LUS       EST  00:44:14[  1] 00:38:22[  2]  01:22:36


 2.Mare Ojaste              LUS       EST  00:47:01[  3] 00:36:27[  1]  01:23:28


 3.Tiiu Kaasik              Ilves     EST  00:52:01[  4] 00:43:35[  4]  01:35:36


 4.Ritva Mononen            HäSu      FIN  00:56:32[  6] 00:44:21[  5]  01:40:53


 5.Viiu Rebane              Orion     EST  00:53:58[  5] 00:47:40[  8]  01:41:38


 6.Anu Saue                 HOK       EST  00:58:10[  7] 00:45:15[  6]  01:43:25


   Anne Jundas              Jõhvik    EST  01:04:43[  9] 00:38:42[  3]  01:43:25


 8.Ilona Vandana            Azimuts   LAT  01:00:29[  8] 00:51:53[  9]  01:52:22


 9.Mare Aibast              KEKRSK    EST  01:10:19[ 11] 00:46:19[  7]  01:56:38


10.Viive Sisask             West      EST  01:15:36[ 12] 00:53:52[ 11]  02:09:28


11.Juta Virkepuu            KEKRSK    EST  01:08:08[ 10] 01:02:04[ 13]  02:10:12


12.Eija Wallenius           KaRa      FIN  01:18:56[ 13] 00:54:21[ 12]  02:13:17


13.Asta Salminen            JäPa      FIN  01:32:22[ 15] 00:52:41[ 10]  02:25:03


   Rudite Limbena           OK SiguldaLAT  00:45:46[  2] Ei start          Katk.


   Sirkka Ropponen          VRU HyvinkFIN  01:20:58[ 14] Tühist.         Tühist.


   Elvi Lohilahti           HäSu      FIN  Ei start      Ei start       Ei start


   Koidula Kannel           Orion     EST  Ei start      Ei start       Ei start



D55

1. 30.09.2000 Sudiste 3,9km 8KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,6km 9KP


 1.Mara Bolsteina           OK Alnis  LAT  00:44:20[  2] 00:37:15[  2]  01:21:35


 2.Tuulikki Karvinen        HS        FIN  00:42:14[  1] 00:40:45[  5]  01:22:59


 3.Ira Saar                 Ilves     EST  00:46:21[  3] 00:38:22[  3]  01:24:43


 4.Hillevi Syväterä         RiSu      FIN  01:03:14[  9] 00:33:05[  1]  01:36:19


 5.Maia-Liisa Väättänen     KV Õppeas.FIN  00:58:54[  5] 00:43:40[  7]  01:42:34


 6.Ene Loide                KEKRSK    EST  00:57:58[  4] 00:49:18[  9]  01:47:16


 7.Aune Vaherkoski          KaRa      FIN  01:00:45[  7] 00:49:40[ 10]  01:50:25


 8.Maimu Tornberg           Koop      EST  01:02:26[  8] 00:48:16[  8]  01:50:42


 9.Ilona Vanaveski          Ilves     EST  01:00:44[  6] 00:55:25[ 13]  01:56:09


10.Mari Roots               Koop      EST  01:08:28[ 10] 00:51:25[ 11]  01:59:53


11.Tytti Torp               HS        FIN  01:18:09[ 13] 00:42:59[  6]  02:01:08


12.Helle Jaaniste           Ilves     EST  01:10:16[ 12] 00:54:02[ 12]  02:04:18


13.Helle Lippmaa            Orion     EST  01:09:20[ 11] 01:03:53[ 14]  02:13:13


14.Rutt Kukk                Orion     EST  01:39:00[ 14] 00:39:37[  4]  02:18:37


   Valve Nõmme              TON       EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Ilme Palu                West      EST  Ei start      Ei start       Ei start



D60

1. 30.09.2000 Sudiste 3,6km 6KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,6km 9KP


 1.Erna Skuiina             Meridians LAT  00:38:12[  1] 00:32:22[  1]  01:10:34


 2.Maire Raid               Tammed    EST  00:40:37[  2] 00:36:13[  2]  01:16:50


 3.Anna Slavina             OK up     LAT  00:44:02[  3] 00:38:44[  5]  01:22:46


 4.Velta Zjatkova           OK Alnis  LAT  00:47:01[  4] 00:38:09[  4]  01:25:10


 5.Ilse Uus                 TON       EST  00:47:02[  5] 00:41:26[  6]  01:28:28


 6.Urve Soe                 Rakv      EST  00:53:16[  9] 00:36:52[  3]  01:30:08


 7.Maie Abram               Ilves     EST  00:49:50[  6] 00:45:20[ 10]  01:35:10


 8.Ülle Mõistlik            Orion     EST  00:49:57[  7] 00:45:23[ 11]  01:35:20


 9.Imbi Kaasik              TON       EST  00:53:32[ 11] 00:44:59[  9]  01:38:31


10.Karin Laine              Võru      EST  00:56:15[ 12] 00:43:21[  7]  01:39:36


11.Pirkko Salmenkylä        HS        FIN  00:57:10[ 13] 00:44:31[  8]  01:41:41


12.Aina Austrina            Meridians LAT  00:53:18[ 10] 00:49:18[ 13]  01:42:36


13.Lidija Zukule            Meridians LAT  00:58:14[ 14] 00:47:50[ 12]  01:46:04


14.Viola Lepistö            HS        FIN  00:59:43[ 15] 00:59:48[ 14]  01:59:31


15.Urvi Sarv                Orion     EST  00:52:16[  8] 01:35:35[ 15]  02:27:51



D8 NR

1. 30.09.2000 Sudiste 2,6km 5KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,6km 8KP


 1.Kerstin Uiboupin         Võru      EST  00:18:21[  1] 00:19:46[  1]  00:38:07


 2.Kaia Kivikas             Ilves     EST  00:38:00[  3] 00:29:27[  3]  01:07:27


 3.Marelle Sulg             Orvand    EST  00:40:42[  5] 00:28:54[  2]  01:09:36


 4.Daisy Kudre              Peko      EST  00:33:50[  2] 00:40:50[  6]  01:14:40


 5.Laura Joonas             Võru      EST  00:44:58[  7] 00:32:20[  4]  01:17:18


 6.Triinu Rooni             Orvand    EST  00:42:27[  6] 00:36:44[  5]  01:19:11


 7.Gerli Viikmaa            West      EST  00:38:58[  4] 00:44:14[  7]  01:23:12


   Maarika Vask             Ilves     EST  Ei start      Ei start       Ei start



D9 NR

1. 30.09.2000 Sudiste 2,6km 5KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,6km 8KP


 1.Ann Alice Ehala          Rae       EST  00:23:09[  1] 00:26:14[  1]  00:49:23


 2.Katrin Vinkel            West      EST  00:25:37[  3] 00:27:33[  2]  00:53:10


 3.Britta Panker            MARU      EST  00:25:02[  2] 00:30:21[  4]  00:55:23


 4.Anna-Liisa Piirmann      Võru      EST  00:29:45[  4] 00:28:04[  3]  00:57:49


   Agnes Vask               Ilves     EST  00:31:19[  5] Ei start          Katk.


   Eveli Aasa               Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Egle Pääslane            Ilves     EST  Ei start      Ei start       Ei start



H10 TR

1. 30.09.2000 Sudiste 2,2km 5KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,0km 11KP


 1.Erki Pellja              ESTO      EST  00:21:11[  1] 00:28:53[  1]  00:50:04


 2.Silver Oras              Ilves     EST  00:28:46[  2] 00:31:13[  2]  00:59:59


 3.Rauno Heinmann           Ilves     EST  00:37:09[  3] 00:32:09[  3]  01:09:18


 4.Rainer Ruberg            Saku      EST  00:38:17[  4] 00:32:14[  4]  01:10:31


 5.Tauno Tilk               Käbi      EST  01:37:40[  5] 00:51:40[  5]  02:29:20



H11

1. 30.09.2000 Sudiste 3,0km 6KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,0km 8KP


 1.Arturs Paulins           Azimuts   LAT  00:32:03[  1] 00:16:19[  3]  00:48:22


 2.Lauri Sild               Võru      EST  00:34:22[  3] 00:14:48[  1]  00:49:10


 3.Siim Anton               Otepää    EST  00:32:39[  2] 00:16:55[  4]  00:49:34


 4.Karl Samoson                       EST  00:34:40[  4] 00:19:02[  6]  00:53:42


 5.Davids Gaigals           Azimuts   LAT  00:41:57[  9] 00:14:50[  2]  00:56:47


 6.Kristo Heinmann          Ilves     EST  00:40:38[  7] 00:18:55[  5]  00:59:33


 7.Silver Rauk              Võru      EST  00:38:19[  6] 00:25:56[ 14]  01:04:15


 8.Ahto Mast                HOK       EST  00:36:33[  5] 00:28:10[ 15]  01:04:43


 9.Zigmars Bertuks          OK AluksneLAT  00:41:40[  8] 00:23:34[ 13]  01:05:14


10.Karl Keerberg            SOK       EST  00:54:10[ 11] 00:19:12[  7]  01:13:22


11.Sven Oras                Ilves     EST  00:51:29[ 10] 00:22:48[ 11]  01:14:17


12.Taavi Talver             LUS       EST  01:13:16[ 12] 00:20:36[  8]  01:33:52


13.Ott Kevvai               Võru      EST  01:14:07[ 13] 00:21:58[  9]  01:36:05


14.Hanno Soe                Otepää    EST  01:26:40[ 14] 00:23:27[ 12]  01:50:07


15.Timo Piirmann            Võru      EST  01:34:25[ 15] 00:22:19[ 10]  01:56:44


   Allar Saar               Saku      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Ülar Meejärv             Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Mihkel Paulus            Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Villu Uus                Heer      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H12

1. 30.09.2000 Sudiste 3,0km 6KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,0km 8KP


 1.Holger Kruusla           West      EST  00:26:07[  2] 00:13:44[  2]  00:39:51


 2.Uku Rooni                Orvand    EST  00:24:37[  1] 00:15:44[  5]  00:40:21


 3.Martins Purins           Mona      LAT  00:28:00[  3] 00:13:29[  1]  00:41:29


 4.Tõnis Uiboupin           Võru      EST  00:28:07[  4] 00:14:23[  4]  00:42:30


 5.Timo Sild                Võru      EST  00:28:41[  5] 00:16:17[  6]  00:44:58


 6.Kaarel Nummert           Kape      EST  00:30:53[  6] 00:16:24[  7]  00:47:17


 7.Kalvis Mihailovs         IK AusekliLAT  00:34:06[ 10] 00:13:44[  2]  00:47:50


 8.Gints Cimers             Madonas BJLAT  00:32:37[  8] 00:17:40[ 10]  00:50:17


 9.Juuso Helava             Nakkilan WFIN  00:33:14[  9] 00:17:13[  8]  00:50:27


10.Asso Toming              Käbi      EST  00:36:33[ 11] 00:17:13[  8]  00:53:46


11.Atis Dandens             OK AluksneLAT  00:32:16[  7] 00:22:08[ 15]  00:54:24


12.Marek Berkman            Orion     EST  00:37:30[ 12] 00:19:08[ 13]  00:56:38


13.Ivo Gruduls              Madonas BJLAT  00:40:32[ 14] 00:17:58[ 11]  00:58:30


14.Janis Kums               OK AluksneLAT  00:44:08[ 15] 00:20:31[ 14]  01:04:39


15.Vallo Männiste           Kobras    EST  00:38:42[ 13] 00:26:18[ 17]  01:05:00


16.Jaagup Truusalu          Ilves     EST  00:49:34[ 19] 00:18:28[ 12]  01:08:02


17.Mark Laine               Võru      EST  00:48:15[ 18] 00:24:20[ 16]  01:12:35


   Madis Vasser             Kunda     EST  00:45:20[ 17] Ei start          Katk.


   Karl Ranna               Ilves     EST  00:44:27[ 16] Ei start          Katk.


   Eriks Udis               Azimuts   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Siim Padosepp            Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H13

1. 30.09.2000 Sudiste 3,1km 7KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,5km 8KP


 1.Mattias Rennel           KEKRSK    EST  00:27:05[  1] 00:21:36[  2]  00:48:41


 2.Mati Sarap               Ilves     EST  00:29:06[  2] 00:22:46[  4]  00:51:52


 3.Martin Simpson           Kobras    EST  00:36:40[  3] 00:18:22[  1]  00:55:02


 4.Karl Kruuse              Ilves     EST  00:39:42[  8] 00:22:18[  3]  01:02:00


 5.Timo Ilves               Kape      EST  00:38:01[  5] 00:24:38[  6]  01:02:39


 6.Jaanus Tilk              HOK       EST  00:37:07[  4] 00:26:08[  8]  01:03:15


 7.Tormi Torop              Kobras    EST  00:39:17[  7] 00:27:00[ 10]  01:06:17


 8.Märt Roosaare            Ilves     EST  00:39:03[  6] 00:27:30[ 11]  01:06:33


 9.Martti Kivi              Võru      EST  00:48:11[  9] 00:26:29[  9]  01:14:40


10.Tauri Tilk               Käbi      EST  00:56:51[ 10] 00:24:34[  5]  01:21:25


11.Priit Kõiv               Võru      EST  01:02:52[ 12] 00:25:00[  7]  01:27:52


12.Villem Reitalu           HOK       EST  00:58:50[ 11] 00:37:11[ 13]  01:36:01


13.Mihkel Aan               ESTO      EST  01:04:46[ 13] 00:33:41[ 12]  01:38:27


   Kaarel Piip              Ilves     EST  Ei start      Katk.             Katk.


   Lauri Ruberg             Saku      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Märt Koser               Kobras    EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Cent Laks                Kobras    EST  Ei start      Ei start       Ei start



H14 A

1. 30.09.2000 Sudiste 4,5km 9KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,8km 11KP


 1.Markus Puusepp           Võru      EST  00:38:18[  3] 00:27:16[  2]  01:05:34


 2.Lauri Malsroos           Tammed    EST  00:38:57[  4] 00:27:11[  1]  01:06:08


 3.Veiko Kütt               Ilves     EST  00:34:15[  1] 00:33:17[  4]  01:07:32


 4.Marcis Matisans          Madonas BJLAT  00:39:57[  5] 00:31:04[  3]  01:11:01


 5.Mihkel Järveoja          Kobras    EST  00:37:54[  2] 00:34:54[  6]  01:12:48


 6.Kaarel Kure              Kobras    EST  00:40:51[  6] 00:34:50[  5]  01:15:41


 7.Andres Aljas             Kose      EST  01:00:17[  7] 00:39:05[ 10]  01:39:22


 8.Toomas Sõukand           Võru      EST  01:09:42[  8] 00:36:29[  7]  01:46:11


 9.Kaspar Russak            Võru      EST  01:16:31[  9] 00:37:08[  8]  01:53:39


10.Jaanus Mäe               HOK       EST  01:24:27[ 10] 00:38:47[  9]  02:03:14


11.Taaniel Tigas            Kobras    EST  01:34:48[ 11] 00:44:54[ 11]  02:19:42


   Ivars Jeemanis           OK Saldus LAT  Ei start      Ei start       Ei start



H14 B

1. 30.09.2000 Sudiste 3,1km 7KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,5km 8KP


 1.Normunds Berzin­         Madonas BJLAT  00:32:45[  1] 00:20:19[  1]  00:53:04


 2.Johannes Ehala           Rae       EST  00:33:10[  2] 00:20:43[  2]  00:53:53


 3.Indrek Aul               Jõhvik    EST  00:34:30[  3] 00:21:49[  4]  00:56:19


 4.Mattias Naan             Hippok    EST  00:49:15[  5] 00:22:10[  5]  01:11:25


 5.Vaido Vähk               Ilves     EST  00:52:41[  6] 00:21:33[  3]  01:14:14


 6.Nikolai Gerasimtchuk     SRD       EST  00:48:00[  4] 00:44:20[  6]  01:32:20


   Janis Gruduls            Madonas BJLAT  Tühist.       Tühist.         Tühist.


   Priit Kuljus             Kobras    EST  Ei start      Ei start       Ei start



H16 A

1. 30.09.2000 Sudiste 7,5km 12KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 5,7km 14KP


 1.Sander Vaher             Kobras    EST  00:51:18[  1] 00:42:52[  1]  01:34:10


 2.Tõnis Vaiksaar           Lehola    EST  00:51:49[  2] 00:43:51[  2]  01:35:40


 3.Riho Taba                Ilves     EST  00:52:33[  3] 00:53:13[  5]  01:45:46


 4.Ragnar Kruusla           West      EST  00:59:55[  4] 00:49:18[  3]  01:49:13


 5.Aleksi Räsänen           MRL       FIN  01:02:04[  7] 00:53:30[  6]  01:55:34


 6.Peeter Pihl              Tammed    EST  01:00:05[  5] 00:56:13[  9]  01:56:18


 7.Alar Assor               Kobras    EST  01:00:53[  6] 00:58:49[ 11]  01:59:42


 8.Tomi Kääriäinen          MRL       FIN  01:08:46[  9] 00:53:54[  8]  02:02:40


 9.Jaan Tarmak              TON       EST  01:14:20[ 11] 00:50:07[  4]  02:04:27


10.Tanel Taal               Võru      EST  01:17:18[ 13] 00:53:40[  7]  02:10:58


11.Eero Kuulasmaa           MRL       FIN  01:11:30[ 10] 01:07:11[ 15]  02:18:41


12.Mati Kainel              Ilves     EST  01:06:55[  8] 01:14:07[ 18]  02:21:02


13.Reigo Vatsk              Tammed    EST  01:21:33[ 14] 01:00:27[ 13]  02:22:00


14.Kristjan Trossmann       JOKA      EST  01:17:11[ 12] 01:05:45[ 14]  02:22:56


15.Aivo Tamm                TON       EST  01:25:27[ 16] 01:00:26[ 12]  02:25:53


16.Tarmo Roos               West      EST  01:29:42[ 17] 00:58:07[ 10]  02:27:49


17.Timo Kaljur              Orvand    EST  01:22:24[ 15] 01:07:36[ 16]  02:30:00


18.Tanel Mõttus             Võru      EST  01:53:29[ 18] 01:07:48[ 17]  03:01:17


19.Olari Needo              Võru      EST  02:02:44[ 19] 01:19:46[ 19]  03:22:30


   Pentti Iso-Markku        MRL       FIN  Katk.         Ei start          Katk.


   Kaarel Barinov           HOK       EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Urmas Aasa               Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Erki Lehis               Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Tõnis Prangli            Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Ranar Vallner            Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Mihkel Nummert           Kape      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H16 B

1. 30.09.2000 Sudiste 4,5km 9KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,8km 11KP


 1.Edgars Bertuks           OK AluksneLAT  00:37:30[  1] 00:30:27[  2]  01:07:57


 2.Olavi Ottas              Kobras    EST  00:44:50[  3] 00:30:21[  1]  01:15:11


 3.Hardi Kaseleht           Ilves     EST  00:38:42[  2] 00:38:55[  7]  01:17:37


 4.Ivars Jeemanis           Läti      LAT  00:50:35[  5] 00:37:17[  5]  01:27:52


 5.Andres Aul               Jõhvik    EST  00:49:01[  4] 00:39:37[  9]  01:28:38


 6.Madis Kure               Kobras    EST  00:54:17[  6] 00:37:23[  6]  01:31:40


 7.Risto Bauman             Rakv      EST  00:57:13[  7] 00:35:03[  3]  01:32:16


 8.Jukka Kervinen           JäPa      FIN  00:59:09[  9] 00:38:59[  8]  01:38:08


 9.Andres Tamla             Koop      EST  00:58:32[  8] 00:47:14[ 11]  01:45:46


10.Allan Talver             LUS       EST  01:08:04[ 10] 00:42:34[ 10]  01:50:38


   Jarmo Nikolai            SRD       EST  Katk.         00:35:11[  4]     Katk.


   Johannes Naan            Hippok    EST  Katk.         00:48:02[ 12]     Katk.


   Edvin Parksepp           Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H18

1. 30.09.2000 Sudiste 9,3km 15KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 7,6km 20KP


 1.Jevgenijs Sprogis        Meridians LAT  01:04:03[  1] 00:59:34[  1]  02:03:37


 2.Tuomas Tervo             MRL       FIN  01:05:49[  3] 01:00:33[  2]  02:06:22


 3.Antti Parjanne           MRL       FIN  01:04:53[  2] 01:05:10[  4]  02:10:03


 4.Urmo Liblik              JOKA      EST  01:21:32[  7] 01:02:47[  3]  02:24:19


 5.Jürgen Einpaul           Tammed    EST  01:22:08[  8] 01:08:08[  5]  02:30:16


 6.Mihkel Puusepp           Võru      EST  01:18:09[  5] 01:13:36[  7]  02:31:45


 7.Taivo Timmusk            HOK       EST  01:19:44[  6] 01:25:50[ 10]  02:45:34


 8.Erkki Liiv               Tammed    EST  01:22:35[ 10] 01:24:02[  9]  02:46:37


 9.Ivo Berzins              Madonas BJLAT  01:35:00[ 12] 01:11:39[  6]  02:46:39


10.Mait Vaiksaar            Lehola    EST  01:25:29[ 11] 01:26:58[ 11]  02:52:27


11.Kaarel Kallas            Lehola    EST  01:38:06[ 13] 01:31:59[ 13]  03:10:05


12.Tõnis Kundla             Orvand    EST  01:49:40[ 15] 01:28:28[ 12]  03:18:08


13.Alar Valdmann            Võru      EST  01:47:51[ 14] 01:38:52[ 16]  03:26:43


14.Fred Needo               Võru      EST  02:03:21[ 18] 01:36:30[ 15]  03:39:51


15.Indrek Zolk                        EST  02:01:40[ 17] 01:52:32[ 17]  03:54:12


   Markus Turunen           MRL       FIN  01:22:31[  9] Katk.             Katk.


   Jürgen Kallo             TAOK      EST  Katk.         01:34:23[ 14]     Katk.


   Erki Säks                Käbi      EST  01:50:51[ 16] Ei start          Katk.


   Aapo Lindberg            MRL       FIN  01:16:14[  4] Tühist.         Tühist.


   Tanel Bauman             Rakv      EST  Tühist.       01:22:21[  8]   Tühist.


   Toomas Kaldma            Käbi      EST  Tühist.       Ei start        Tühist.


   Antti Räsänen            MRL       FIN  Ei start      Ei start       Ei start


   Margus Ots               TAOK      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Siim Kadak               Lehola    EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Margus Vasser            Kunda     EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Erik Prank               Kape      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H20

1. 30.09.2000 Sudiste 9,3km 15KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 7,6km 20KP


 1.Tarvo Klaasimäe          Rakv      EST  01:05:33[  2] 01:14:29[  5]  02:20:02


 2.Janar Kenk               Võru      EST  01:11:59[  4] 01:10:45[  2]  02:22:44


 3.Kristjan Karabelnik      Heer      EST  01:16:15[  6] 01:12:13[  3]  02:28:28


 4.Vahur Vaiksaar           Lehola    EST  01:14:20[  5] 01:14:09[  4]  02:28:29


 5.Kristjan Gans            TAOK      EST  01:26:47[  7] 01:08:42[  1]  02:35:29


 6.Tauno Murakas            Rakv      EST  01:31:11[  8] 01:20:33[  6]  02:51:44


   Tarmo Siimsaare          Võru      EST  01:07:28[  3] Katk.             Katk.


   Leons Pelna              Azimuts   LAT  00:55:49[  1] Tühist.         Tühist.


   Priit Poopuu             JOKA      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H21 A

1. 30.09.2000 Sudiste 8,2km 13KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 5,9km 15KP


 1.Randy Korb               Peko      EST  00:54:53[  1] 00:41:02[  1]  01:35:55


 2.Ville Vinkel             West      EST  00:55:59[  2] 00:45:23[  2]  01:41:22


 3.Esa Helin                HiisirastiFIN  00:56:21[  3] 00:45:45[  4]  01:42:06


 4.Raul Kudre               Peko      EST  00:56:25[  4] 00:47:15[  6]  01:43:40


 5.Uldis Voitenko           OK Purva BLAT  00:59:01[  5] 00:45:33[  3]  01:44:34


 6.Dmitri Shved             SRD       EST  01:00:22[  6] 00:45:47[  5]  01:46:09


 7.Sergei Shirokov          SRD       EST  01:01:57[  8] 00:49:39[ 10]  01:51:36


 8.Roman Shved              SRD SK    EST  01:04:16[ 10] 00:47:32[  7]  01:51:48


 9.Danilo Piht              SK MercuryEST  01:03:00[  9] 00:49:13[  9]  01:52:13


10.Alberts Lacis            OK Purva BLAT  01:05:49[ 11] 00:54:12[ 13]  02:00:01


11.Arnis Ivbulis            OK MagnetsLAT  01:07:25[ 12] 00:52:52[ 11]  02:00:17


12.Olavi Loo                West      EST  01:07:34[ 13] 00:53:53[ 12]  02:01:27


13.Otars Putralis           Azimuts   LAT  01:14:52[ 16] 00:47:56[  8]  02:02:48


14.Raul Hindov              TON       EST  01:14:45[ 15] 00:56:02[ 14]  02:10:47


15.Arne Lusis               OK Alnis  LAT  01:16:42[ 17] 00:57:03[ 16]  02:13:45


16.Mart Jakobson            KEKRSK    EST  01:13:25[ 14] 01:02:59[ 20]  02:16:24


17.Toomas Viirsalu          Kape      EST  01:17:29[ 18] 01:01:14[ 19]  02:18:43


18.Marti Ranne                        EST  01:27:49[ 19] 00:58:19[ 17]  02:26:08


19.Allan Kaasik             Võru      EST  01:35:28[ 24] 00:59:04[ 18]  02:34:32


20.Mait Mändmets            SK Rada   EST  01:28:59[ 20] 01:06:19[ 21]  02:35:18


21.Kristjan Vanaveski       Ilves     EST  01:29:06[ 21] 01:10:54[ 23]  02:40:00


22.Indrek Viikmaa           West      EST  01:31:58[ 23] 01:10:12[ 22]  02:42:10


23.Sander Blehner           West      EST  01:30:54[ 22] 01:18:11[ 24]  02:49:05


   Sami Kervinen            JäPa      FIN  Ei start      00:56:50[ 15]     Katk.


   Timo Asikainen           HiisirastiFIN  01:01:17[  7] Tühist.         Tühist.


   Alar Vasemägi                      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Aigars Kokins            OK Purva BLAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Erkki Penu               West      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Andres Aro               Tammed    EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Alo Ansmann              Võru      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Matis Karu               Kape      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Mait Tõnisson            Rakv      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H21 B

1. 30.09.2000 Sudiste 6,6km 12KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 5,0km 11KP


 1.Gunars Ikaunieks         Madonas BJLAT  00:47:00[  1] 00:32:06[  2]  01:19:06


 2.Imants Romanos           OK MagnetsLAT  00:48:45[  3] 00:31:35[  1]  01:20:20


 3.Raul Reiman              MARU      EST  00:50:48[  5] 00:36:09[  7]  01:26:57


 4.Remo Anton               Otepää    EST  00:53:53[ 12] 00:33:38[  3]  01:27:31


 5.Raivo Erik               MARU      EST  00:47:02[  2] 00:41:00[ 20]  01:28:02


 6.Reinis Zobens            OK Purva BLAT  00:53:50[ 11] 00:35:08[  4]  01:28:58


 7.Tauno Piirikivi          Rae       EST  00:51:38[  6] 00:38:05[  8]  01:29:43


 8.Sven Rea                 MARU      EST  00:49:22[  4] 00:41:28[ 24]  01:30:50


 9.Rauno Autio              KaRa      FIN  00:55:21[ 14] 00:35:51[  6]  01:31:12


10.Mati Korrol              Hansa SK  EST  00:51:57[  8] 00:39:19[ 12]  01:31:16


11.Sergei Shved             SRD       EST  00:51:42[  7] 00:41:09[ 21]  01:32:51


12.Mihkel Reimaa            Heer      EST  00:53:30[ 10] 00:40:23[ 17]  01:33:53


13.Maris Stabins            Azimuts   LAT  00:52:55[  9] 00:41:17[ 22]  01:34:12


14.Tarmo Klaar              Ilves     EST  00:53:59[ 13] 00:40:15[ 16]  01:34:14


15.Juris Varess             Azimuts   LAT  00:56:50[ 18] 00:38:33[ 10]  01:35:23


16.Priit Överus             Norma     EST  00:56:33[ 17] 00:38:51[ 11]  01:35:24


17.Ivars Keomegi            OK AluksneLAT  00:56:58[ 19] 00:39:31[ 13]  01:36:29


18.Raivo Panker             MARU      EST  00:55:46[ 15] 00:41:19[ 23]  01:37:05


19.Pekka Saalasti           MuRa      FIN  00:57:32[ 20] 00:43:30[ 29]  01:41:02


20.Janno Rillo              Käbi      EST  00:59:58[ 23] 00:41:36[ 25]  01:41:34


21.Andres Isakar            Kunda     EST  01:01:33[ 25] 00:40:12[ 15]  01:41:45


22.Tõnu Lauter              PiirivalveEST  00:59:01[ 22] 00:42:49[ 28]  01:41:50


23.Roberts Krusts           OK Purva BLAT  01:00:07[ 24] 00:42:31[ 27]  01:42:38


24.Margus Kandelin          TON       EST  01:02:27[ 26] 00:44:01[ 30]  01:46:28


25.Heigo Põld               Rae       EST  00:55:55[ 16] 00:51:02[ 50]  01:46:57


26.Jukka Honkasaari         Piikkiön KFIN  00:57:35[ 21] 00:49:58[ 45]  01:47:33


27.Tenno Alamaa             Orvand    EST  01:05:45[ 31] 00:42:02[ 26]  01:47:47


28.Mart Sooberg             Võru      EST  01:03:26[ 27] 00:46:40[ 37]  01:50:06


29.Vallo Varjo              Koop      EST  01:04:04[ 28] 00:46:06[ 35]  01:50:10


30.Viesturs Dandens         OK AluksneLAT  01:04:20[ 29] 00:48:00[ 40]  01:52:20


31.Taivo Tali               KEKRSK    EST  01:05:25[ 30] 00:47:30[ 38]  01:52:55


32.Taivo Daub               Ilves     EST  01:13:51[ 44] 00:39:35[ 14]  01:53:26


33.Mairolt Kakko            Bona Fide EST  01:13:14[ 42] 00:40:44[ 19]  01:53:58


34.Viljar Vainola           Koop      EST  01:08:55[ 36] 00:45:06[ 34]  01:54:01


35.Jüri Vanaveski                     EST  01:14:57[ 45] 00:40:33[ 18]  01:55:30


36.Aadu Pannal              Saku      EST  01:07:17[ 35] 00:49:51[ 44]  01:57:08


37.Veikko Tamlak            Hansa SK  EST  01:12:27[ 41] 00:46:24[ 36]  01:58:51


38.Margus Pulver            MARU      EST  01:06:38[ 33] 00:52:16[ 53]  01:58:54


39.Toms Puravs              OK MagnetsLAT  01:15:41[ 48] 00:44:01[ 30]  01:59:42


40.Alar Jõeste              Hippok    EST  01:15:30[ 47] 00:44:38[ 32]  02:00:08


41.Raul Mõtus               Kunda     EST  01:09:01[ 37] 00:51:28[ 51]  02:00:29


42.Eero Joonas              Võru      EST  01:10:52[ 39] 00:50:15[ 47]  02:01:07


43.Andres Allkivi           LSF       EST  01:06:45[ 34] 00:55:08[ 56]  02:01:53


44.Jaanus Luts              Peko      EST  01:15:14[ 46] 00:48:09[ 41]  02:03:23


45.Margus Venelaine         Rakv      EST  01:12:22[ 40] 00:51:45[ 52]  02:04:07


46.Sami Keskimäki           Nakkilan WFIN  01:13:26[ 43] 00:50:56[ 49]  02:04:22


47.Peeter Lind              Kape      EST  01:18:26[ 50] 00:47:48[ 39]  02:06:14


48.Ville-Veikko Nurmine     Suosmeren FIN  01:20:16[ 52] 00:49:17[ 43]  02:09:33


49.Peteris Strazdins        OK MagnetsLAT  01:25:24[ 55] 00:44:38[ 32]  02:10:02


50.Martins Gaigals          Azimuts   LAT  01:23:21[ 53] 00:50:20[ 48]  02:13:41


51.Kalvo Kriisk             Heer      EST  01:09:22[ 38] 01:04:22[ 59]  02:13:44


52.Taavi Alekõrs            Käbi      EST  01:24:58[ 54] 00:48:52[ 42]  02:13:50


53.Tarvo Jõeste             Hippok    EST  01:18:04[ 49] 00:57:45[ 57]  02:15:49


54.Joe Lepp                 KV Õppeas.EST  01:27:41[ 56] 00:55:04[ 55]  02:22:45


55.Ritvars Osolins          Läti      EST  01:32:05[ 57] 00:52:40[ 54]  02:24:45


56.Agris Viksna             OK AluksneLAT  01:48:03[ 59] 00:58:50[ 58]  02:46:53


   Silver Rebenits          Kape      EST  Ei start      00:38:05[  8]     Katk.


   Mati Karu                JOKA      EST  01:36:34[ 58] Ei start          Katk.


   Andrus Sipsaka           KEKRSK    EST  Tühist.       00:50:07[ 46]   Tühist.


   Üllar Luhaste            Koop      EST  01:19:06[ 51] Tühist.         Tühist.


   Margus Klementsov        Koop      EST  Tühist.       00:35:32[  5]   Tühist.


   Andis Celinskis          Azimuts   LAT  01:06:15[ 32] Tühist.         Tühist.


   Janis Liepins            OK MagnetsLAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Rauno Havu               MuRa      FIN  Ei start      Ei start       Ei start


   Aivar Meindok            MARU      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Ants Karu                          EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Tago Teetamm                       EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Eero Soone                         EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Arthur Raichmann                   EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Karlis Smilga            OK Purva BLAT  Ei start      Ei start       Ei start



H21 E

1. 30.09.2000 Sudiste 10,2km 18KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 8,3km 25KP


 1.Antti Harju              VehkalahdeFIN  01:01:14[  1] 00:59:17[  1]  02:00:31


 2.Samuli Launiainen        Delta     FIN  01:02:07[  2] 01:02:02[  2]  02:04:09


 3.Erik Aibast              Tammed    EST  01:03:04[  3] 01:04:29[  3]  02:07:33


 4.Olle Kärner              Orion     EST  01:03:31[  4] 01:09:22[  6]  02:12:53


 5.Guntars Mankus           OK Saldus LAT  01:04:28[  5] 01:11:09[  8]  02:15:37


 6.Mats Haldin              -         FIN  01:06:02[  7] 01:10:00[  7]  02:16:02


 7.Tarvo Avaste             Võru      EST  01:08:07[  9] 01:08:22[  4]  02:16:29


 8.Girts Linins             OK MagnetsLAT  01:05:58[  6] 01:12:30[ 10]  02:18:28


 9.Andreas Kraas            Tammed    EST  01:11:07[ 13] 01:11:37[  9]  02:22:44


10.Rain Eensaar             Kobras    EST  01:14:27[ 16] 01:09:11[  5]  02:23:38


11.Andrei Nikitin           SRD       EST  01:06:40[  8] 01:18:54[ 13]  02:25:34


12.Toms Veits               RTU       LAT  01:16:31[ 17] 01:22:06[ 17]  02:38:37


13.Timo Suppi               Orion     EST  01:17:29[ 19] 01:21:35[ 16]  02:39:04


14.Raivo Pellja             ESTO      EST  01:17:04[ 18] 01:24:07[ 18]  02:41:11


15.Priit Pääslane           Ilves     EST  01:24:01[ 21] 01:17:33[ 12]  02:41:34


16.Taavi Tatsi              LUS       EST  01:24:50[ 22] 01:18:57[ 14]  02:43:47


17.Skirmantas Ramoska       Rakv      EST  01:08:51[ 10] 01:38:37[ 20]  02:47:28


18.Mart Ostra               MARU      EST  01:30:40[ 25] 01:20:24[ 15]  02:51:04


19.Meelis Zimmermann        Kape      EST  01:25:21[ 23] 01:26:59[ 19]  02:52:20


   Oskars Zernis            OK Saldus LAT  01:09:22[ 11] Katk.             Katk.


   Kaspars Cerjaks          OK Kapa   LAT  01:09:50[ 12] Ei start          Katk.


   Heiti Hallikma           Võru      EST  01:27:34[ 24] Katk.             Katk.


   Silver Eensaar           Kobras    EST  Ei start      01:12:58[ 11]     Katk.


   Neeme Loorits            Kape      EST  01:18:28[ 20] Ei start          Katk.


   Kuno Rooba               Rakv      EST  01:39:20[ 27] Katk.             Katk.


   Jaan Olvet               Rakv      EST  01:36:01[ 26] Katk.             Katk.


   Alar Abram               Rakv      EST  01:11:23[ 14] Katk.             Katk.


   Raivo Reiman             MARU      EST  01:13:10[ 15] Ei start          Katk.


   Karli Lambot             Orion     EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Lauri Lahtmäe            Kape      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Erki Kriks               Rakv      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Tanel Kannel             MARU      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Alari Kannel             MARU      EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Armo Hiie                Ilves     EST  Ei start      Ei start       Ei start



H35

1. 30.09.2000 Sudiste 9,3km 15KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 7,6km 20KP


 1.Tõnu Tänav               Rae       EST  01:01:10[  2] 01:04:04[  2]  02:05:14


 2.Martti Parve             Peko      EST  01:02:51[  3] 01:05:14[  3]  02:08:05


 3.Aivars Mihailovs         IK AusekliLAT  01:10:00[  6] 01:02:59[  1]  02:12:59


 4.Egils Purins             Mona      LAT  01:04:07[  4] 01:12:43[  8]  02:16:50


 5.Toomas Mast              HOK       EST  01:10:20[  7] 01:07:41[  4]  02:18:01


 6.Erik Keerberg            SOK       EST  01:05:55[  5] 01:15:17[ 11]  02:21:12


 7.Tõnu Ilves               Kape      EST  01:13:24[ 11] 01:10:57[  5]  02:24:21


 8.Tõnis Haldna             Rae       EST  01:10:33[  8] 01:18:21[ 14]  02:28:54


 9.Juris Zarins             OK MagnetsLAT  01:12:38[ 10] 01:17:59[ 13]  02:30:37


10.Toomas Teekel            MARU      EST  01:18:46[ 12] 01:13:00[  9]  02:31:46


11.Margus Sarap             Ilves     EST  01:25:02[ 14] 01:16:02[ 12]  02:41:04


12.Veiko Pak                Rae       EST  01:29:06[ 16] 01:12:22[  6]  02:41:28


13.Peteris Zarins           OK Mona   LAT  01:32:35[ 17] 01:12:34[  7]  02:45:09


14.Jörgen Gustafsson        VattenfallSWE  01:35:03[ 19] 01:13:07[ 10]  02:48:10


15.Urmas Sulaoja            Jõhvik    EST  01:28:20[ 15] 01:23:30[ 15]  02:51:50


16.Lauri Leppik             TAOK      EST  01:21:45[ 13] 01:31:29[ 16]  02:53:14


17.Kalle Ahlqvist           HiKi      FIN  01:36:28[ 21] 01:40:24[ 17]  03:16:52


18.Uve Nummert              Kape      EST  01:34:00[ 18] 01:46:41[ 19]  03:20:41


   Kimmo Loponen            JäPa      FIN  Katk.         01:41:34[ 18]     Katk.


   Margus Viisut            VAK StaierEST  01:42:52[ 22] Katk.             Katk.


   Sixten Sild              Võru      EST  00:57:31[  1] Ei start          Katk.


   Priit Truusalu                     EST  02:32:30[ 23] Ei start          Katk.


   Tiit Tali                Ilves     EST  01:10:34[  9] Ei start          Katk.


   Aki Saranen              MRL       FIN  Tühist.       Ei start        Tühist.


   Kaarel Lassel            Saue      EST  01:35:49[ 20] Tühist.         Tühist.


   Indrek Reitalu           HOK       EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Ivars Lacis              Azimuts   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Eriks Udris              Azimuts   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Martin­ Gaigals          Azimuts   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Janis Ence               Azimuts   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Heiki Einpaul            Rae       EST  Ei start      Ei start       Ei start



H40

1. 30.09.2000 Sudiste 8,0km 12KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 5,9km 15KP


 1.Tapio Mannila            RasKa     FIN  00:57:49[  1] 00:43:08[  1]  01:40:57


 2.Jaanus Reha              Koop      EST  00:58:10[  2] 00:45:27[  3]  01:43:37


 3.Mati Preitof             MARU      EST  01:04:03[  6] 00:44:27[  2]  01:48:30


 4.Rein Rooni               Orvand    EST  01:02:05[  3] 00:46:57[  5]  01:49:02


 5.Andres Talver            LUS       EST  01:04:56[  8] 00:50:16[ 10]  01:55:12


 6.Kalle Ojasoo             Kobras    EST  01:09:49[ 10] 00:45:40[  4]  01:55:29


 7.Vilnis Velkeris          OK AluksneLAT  01:10:02[ 11] 00:47:59[  6]  01:58:01


 8.Maido Kaljur             Orvand    EST  01:03:46[  4] 00:54:34[ 15]  01:58:20


 9.Juha Liukkonen           Koop      EST  01:07:41[  9] 00:51:29[ 11]  01:59:10


10.Ando Post                Koop      EST  01:11:59[ 13] 00:48:03[  7]  02:00:02


11.Jouni Markku             RaKaS     FIN  01:03:47[  5] 00:59:50[ 19]  02:03:37


12.Kaljo Julge              Kape      EST  01:10:05[ 12] 00:54:29[ 14]  02:04:34


13.Juha Eronen              KaRa      FIN  01:16:31[ 17] 00:49:13[  8]  02:05:44


14.Andres Minn              ESTO      EST  01:14:51[ 15] 00:51:41[ 12]  02:06:32


15.Jaak Jaagus              Saku      EST  01:14:55[ 16] 00:53:24[ 13]  02:08:19


16.Jouni Forsell            Koop      EST  01:20:22[ 22] 00:50:07[  9]  02:10:29


17.Paul Poopuu              JOKA      EST  01:16:59[ 18] 00:56:00[ 16]  02:12:59


18.Mauri Toppari            HiKi      FIN  01:19:52[ 21] 00:58:46[ 18]  02:18:38


19.Vello Post               Koop      EST  01:13:04[ 14] 01:05:37[ 23]  02:18:41


20.Peep Eomõis              TAOK      EST  01:19:15[ 20] 01:00:29[ 21]  02:19:44


21.Pentti Suhonen           VRU HyvinkFIN  01:25:40[ 23] 00:56:55[ 17]  02:22:35


22.Kalev Ruberg             Saku      EST  01:27:13[ 25] 01:05:38[ 24]  02:32:51


23.Enno Aljas               Kose      EST  01:17:13[ 19] 01:17:18[ 28]  02:34:31


24.Guido Trees              TAOK      EST  01:32:16[ 28] 01:03:46[ 22]  02:36:02


25.Timo Väre                VRU HyvinkFIN  01:32:22[ 29] 01:06:46[ 25]  02:39:08


26.Annes Naan               Hippok    EST  01:25:44[ 24] 01:13:30[ 27]  02:39:14


27.Sulev Kuiv               TAOK      EST  01:32:30[ 30] 01:09:18[ 26]  02:41:48


28.Tõnu Lillsaar            Orvand    EST  01:27:19[ 26] 01:20:07[ 30]  02:47:26


29.Juha Helava              Nakkilan WFIN  01:36:09[ 31] 01:20:03[ 29]  02:56:12


30.Peep Vallistu            SOK       EST  01:42:33[ 33] 01:28:57[ 31]  03:11:30


31.Timo Virmala             VRU HyvinkFIN  01:41:15[ 32] 01:31:25[ 32]  03:12:40


   Ilmars Limbens           OK SiguldaLAT  01:04:28[  7] Ei start          Katk.


   Tuomo Mattila            HS        FIN  Katk.         01:42:37[ 34]     Katk.


   Kalle Kaunisto           RasKa     FIN  Katk.         01:00:28[ 20]     Katk.


   Ergo Nõmmiste            Kape      EST  Ei start      01:35:05[ 33]     Katk.


   Vello Vasser             Kunda     EST  01:29:00[ 27] Ei start          Katk.


   Ritvars Ozolin­          Azimuts   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Riho Kokk                Rakv      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H45

1. 30.09.2000 Sudiste 7,6km 13KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 5,7km 14KP


 1.Andris Kosmacevs         Meridians LAT  01:04:50[  2] 00:40:34[  1]  01:45:24


 2.Aldis Lapins             Azimuts   LAT  01:05:36[  3] 00:46:45[  5]  01:52:21


 3.Kai Willadsen            TON       EST  01:04:19[  1] 00:49:57[ 11]  01:54:16


 4.Timo Ahlroth             VRU HyvinkFIN  01:09:23[  7] 00:47:13[  6]  01:56:36


 5.Markku Pietikäinen       JoKu      FIN  01:11:30[  9] 00:45:07[  3]  01:56:37


 6.Bengt Fagerlund          OK RaseborFIN  01:08:55[  6] 00:48:30[  8]  01:57:25


 7.Harry Veide              LUS       EST  01:07:41[  5] 00:51:29[ 13]  01:59:10


 8.Andres Käär              TAOK      EST  01:05:38[  4] 00:54:12[ 20]  01:59:50


 9.Jarmo Jumppanen          Pihkan    FIN  01:09:59[  8] 00:53:39[ 18]  02:03:38


10.Veli-Matti Heinonen      HiKi      FIN  01:14:38[ 16] 00:49:54[ 10]  02:04:32


11.Jouko Räty               HiKi      FIN  01:15:02[ 17] 00:50:16[ 12]  02:05:18


12.Udo Lüüs                 Ilves     EST  01:12:54[ 12] 00:52:26[ 14]  02:05:20


13.Arnfinn Kleveland        Järfälla OSWE  01:22:35[ 25] 00:42:48[  2]  02:05:23


14.Uldis Ůdanovs            OK"KO"    LAT  01:12:31[ 11] 00:53:03[ 15]  02:05:34


15.Heini Tammik             Kape      EST  01:12:20[ 10] 00:53:19[ 16]  02:05:39


16.Kulno Voolaid            Rakv      EST  01:20:06[ 23] 00:46:24[  4]  02:06:30


17.Tiit Kerves              HOK       EST  01:21:02[ 24] 00:49:33[  9]  02:10:35


18.Anti Parik               Otepää    EST  01:16:17[ 18] 00:54:36[ 21]  02:10:53


19.Matti Kolhi              VRU HyvinkFIN  01:13:44[ 14] 00:57:23[ 25]  02:11:07


20.Ahto Karu                JOKA      EST  01:14:34[ 15] 00:57:50[ 26]  02:12:24


21.Mati Pilt                Jõulu     EST  01:13:00[ 13] 00:59:35[ 28]  02:12:35


22.Claes-Hakan Bejmer       VattenfallSWE  01:24:31[ 28] 00:48:27[  7]  02:12:58


23.Aimur Raudsepp           JOKA      EST  01:19:52[ 22] 00:53:44[ 19]  02:13:36


24.Mats Abrahamsson         Järfälla OSWE  01:18:15[ 20] 00:57:56[ 27]  02:16:11


25.Tauno Suominen           JäPa      FIN  01:19:05[ 21] 00:57:09[ 24]  02:16:14


26.Tõnu Taal                JOKA      EST  01:23:19[ 27] 00:53:29[ 17]  02:16:48


27.Jüri Merirand            Käbi      EST  01:17:34[ 19] 01:01:06[ 30]  02:18:40


28.Ago Samoson                        EST  01:23:11[ 26] 01:02:00[ 31]  02:25:11


29.Heimo Jumppanen          Pihkan    FIN  01:40:23[ 34] 00:55:16[ 22]  02:35:39


30.Väino Kundla             Orvand    EST  01:36:58[ 32] 00:59:57[ 29]  02:36:55


31.Juhani Pörsti            Suosmeren FIN  01:29:59[ 31] 01:07:46[ 33]  02:37:45


32.Veli-Matti Laakso        HiKi      FIN  01:29:00[ 30] 01:09:04[ 35]  02:38:04


33.Ismo Kauranen            HiKi      FIN  01:45:50[ 36] 01:05:54[ 32]  02:51:44


34.Kalev Hunt               West      EST  01:42:52[ 35] 01:09:00[ 34]  02:51:52


35.Jarmo Alho               VRU HyvinkFIN  02:14:24[ 39] 00:56:21[ 23]  03:10:45


36.Arto Isomäki             VRU HyvinkFIN  02:06:13[ 38] 01:11:34[ 36]  03:17:47


37.Jussi Fäldt              KaRa      FIN  01:58:56[ 37] 01:23:26[ 37]  03:22:22


   Markku Nurminen          Suosmeren FIN  01:39:55[ 33] Katk.             Katk.


   Karl Teearu              Otepää    EST  02:30:19[ 40] Ei start          Katk.


   Rein Kriks               Rakv      EST  01:26:13[ 29] Tühist.         Tühist.


   Toomas Koppel            Saku      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H50

1. 30.09.2000 Sudiste 7,4km 10KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 5,0km 11KP


 1.Karlis Magons            Meridians LAT  00:52:22[  1] 00:33:48[  1]  01:26:10


 2.Nikolai Järveoja         Kobras    EST  00:58:15[  4] 00:36:24[  3]  01:34:39


 3.Toivo Saue               HOK       EST  00:55:17[  2] 00:40:34[ 15]  01:35:51


 4.Rein Unt                 TON       EST  00:58:12[  3] 00:37:48[  6]  01:36:00


 5.Madis Oras               Ilves     EST  01:01:22[  7] 00:35:26[  2]  01:36:48


 6.Jouko Koivula            HS        FIN  00:59:27[  6] 00:37:35[  5]  01:37:02


 7.Kallemets Mati           Okas      EST  00:58:23[  5] 00:42:39[ 16]  01:41:02


 8.Markku Salminen          JäPa      FIN  01:03:52[ 10] 00:37:32[  4]  01:41:24


 9.Arvo Kivikas             Ilves     EST  01:03:28[  8] 00:40:20[ 13]  01:43:48


10.Valdis Paeglis           OK MagnetsLAT  01:03:33[  9] 00:40:31[ 14]  01:44:04


11.Ülo Vainura              Tammed    EST  01:09:57[ 15] 00:38:37[  9]  01:48:34


12.Pekka Rytkönen           Pihkan    FIN  01:09:32[ 14] 00:40:03[ 11]  01:49:35


13.Janis Buls               Meridians LAT  01:11:45[ 18] 00:38:20[  8]  01:50:05


14.Rafael Gordon            West      EST  01:10:55[ 17] 00:40:16[ 12]  01:51:11


15.Kalle Nelk               Orion     EST  01:07:27[ 13] 00:44:10[ 18]  01:51:37


16.Risto Partanen           HyRa      FIN  01:07:14[ 11] 00:44:51[ 20]  01:52:05


17.Väino Aul                Jõhvik    EST  01:14:04[ 20] 00:38:02[  7]  01:52:06


18.Mauri Saarinen           VRU HyvinkFIN  01:13:26[ 19] 00:39:42[ 10]  01:53:08


19.Hanstein Rein            Okas      EST  01:10:30[ 16] 00:44:35[ 19]  01:55:05


20.Tõnu Soosõrv             Orion     EST  01:07:25[ 12] 00:50:17[ 23]  01:57:42


21.Ilmar Kirjanen           TAOK      EST  01:23:57[ 25] 00:42:56[ 17]  02:06:53


22.Kari Hovi                Lynx      FIN  01:21:26[ 22] 00:47:16[ 21]  02:08:42


23.Uuno Vallner             Orion     EST  01:19:20[ 21] 00:53:54[ 28]  02:13:14


24.Seppo Keskimäki          Nakkilan WFIN  01:25:03[ 26] 00:52:28[ 26]  02:17:31


25.Kari Karri               JäPa      FIN  01:32:21[ 29] 00:54:19[ 29]  02:26:40


26.Pekka Peltonen           MU        FIN  01:23:47[ 24] 01:04:40[ 32]  02:28:27


27.Jouko Lipsonen           VRU HyvinkFIN  01:39:30[ 31] 00:49:34[ 22]  02:29:04


28.Jouni Marttinen          MU        FIN  01:27:07[ 27] 01:09:35[ 33]  02:36:42


29.Arne Kolk                Jõhvik    EST  01:45:30[ 32] 00:52:56[ 27]  02:38:26


30.Agu Koppa                          EST  01:31:04[ 28] 01:13:20[ 34]  02:44:24


31.Matti Talja              VRU HyvinkFIN  01:45:35[ 33] 00:59:31[ 31]  02:45:06


32.Jüri Tarmak              TON       EST  02:27:07[ 34] 00:51:55[ 24]  03:19:02


   Matti Mäntyniemi         TY        FIN  01:21:51[ 23] Katk.             Katk.


   Timo Ihantola            HiKi      FIN  01:39:15[ 30] Ei start          Katk.


   Heiki Rammul             Ilves     EST  Katk.         00:52:23[ 25]     Katk.


   Toomas Naelapää          KEKRSK    EST  Tühist.       00:57:42[ 30]   Tühist.


   Jussi Kataja             KaRa      FIN  Tühist.       Ei start        Tühist.


   Ülo Saar                 Orvand    EST  Ei start      Ei start       Ei start


   Rein Prank               Kape      EST  Ei start      Ei start       Ei start



H55

1. 30.09.2000 Sudiste 6,2km 13KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 4,2km 12KP


 1.Peteris Novikovs         Seniors   LAT  00:54:23[  2] 00:35:27[  1]  01:29:50


 2.Unto Kervinen            JäPa      FIN  00:53:26[  1] 00:39:23[  3]  01:32:49


 3.Avo Kõrvas               Koop      EST  00:56:35[  3] 00:37:11[  2]  01:33:46


 4.Guntis Upacers           Azimuts   LAT  00:59:14[  4] 00:39:37[  4]  01:38:51


 5.Matti Railo              LS-37     FIN  00:59:18[  5] 00:39:48[  5]  01:39:06


 6.Algirds Bolsteins        OK Alnis  LAT  00:59:29[  6] 00:39:57[  7]  01:39:26


 7.Ants Tamm                klubitu   EST  01:04:57[ 10] 00:39:54[  6]  01:44:51


 8.Mart Kainel              Ilves     EST  01:02:52[  7] 00:42:25[  9]  01:45:17


 9.Esko Jokinen             LS-37     FIN  01:03:58[  9] 00:47:17[ 16]  01:51:15


10.Kalju Tilk               Orion     EST  01:05:18[ 11] 00:46:53[ 15]  01:52:11


11.Raimo Mäkela             Orion     EST  01:07:52[ 12] 00:45:09[ 12]  01:53:01


12.Eero Lampi               PäijRa    FIN  01:03:47[  8] 00:53:43[ 23]  01:57:30


13.Pekka Syväterä           RiSu      FIN  01:19:30[ 15] 00:45:14[ 13]  02:04:44


14.Ants Lindre              Orvand    EST  01:22:52[ 18] 00:42:30[ 10]  02:05:22


15.Georg Sooberg            Võru      EST  01:14:36[ 13] 00:51:16[ 20]  02:05:52


16.Lembit Vassil            Ilves     EST  01:15:41[ 14] 00:50:24[ 17]  02:06:05


17.Pekka Nieminen           LS-37     FIN  01:23:56[ 21] 00:44:04[ 11]  02:08:00


18.Lembi Nõmm               Jõulu     EST  01:21:04[ 16] 00:50:31[ 19]  02:11:35


19.Juhani Tuominen          VRU HyvinkFIN  01:22:58[ 19] 00:50:29[ 18]  02:13:27


20.Jaakko Teppo                       FIN  01:21:57[ 17] 00:52:36[ 21]  02:14:33


21.Seppo Kokkonen           KeU       FIN  01:33:03[ 26] 00:41:39[  8]  02:14:42


22.Valter Ploom             klubita   EST  01:24:13[ 22] 00:54:35[ 24]  02:18:48


23.Mati Tõnus               Orion     EST  01:33:04[ 27] 00:46:25[ 14]  02:19:29


24.Ilmar Mõistlik           Orion     EST  01:29:25[ 24] 00:56:04[ 26]  02:25:29


25.Raimo Hiukka             Suosmeren FIN  01:36:33[ 28] 00:53:05[ 22]  02:29:38


26.Timo Larkio              VRU HyvinkFIN  01:27:46[ 23] 01:03:17[ 30]  02:31:03


27.Matti Pekki              HiKi      FIN  01:40:12[ 29] 00:56:01[ 25]  02:36:13


28.Matti Pakkanen           Pihkan    FIN  01:31:26[ 25] 01:08:28[ 33]  02:39:54


29.Lassi Koivuniemi         LS-37     FIN  01:44:38[ 31] 00:57:36[ 27]  02:42:14


30.Märt Künnapas            West      EST  01:47:02[ 33] 00:58:16[ 28]  02:45:18


31.Riho Kilp                Tammed    EST  01:48:05[ 34] 00:59:13[ 29]  02:47:18


32.Jaan Loide               KEKRSK    EST  01:40:50[ 30] 01:06:42[ 32]  02:47:32


33.Lauri Väättänen          KV Õppeas.FIN  01:45:08[ 32] 01:03:27[ 31]  02:48:35


   Nikolai Kuha             Kape      EST  01:23:33[ 20] Ei start          Katk.


   Agu Lipping              Hippok    EST  Ei start      Ei start       Ei start



H60

1. 30.09.2000 Sudiste 5,0km 9KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,6km 9KP


 1.Rein Küttim              Orion     EST  00:43:26[  2] 00:31:54[  6]  01:15:20


 2.Tauno Jokinen            Vallan SuuFIN  00:47:18[  4] 00:29:08[  1]  01:16:26


 3.Olavi Heinonen           KaRa      FIN  00:49:31[  5] 00:29:20[  3]  01:18:51


 4.Alpo Nisula              Eräp      FIN  00:46:58[  3] 00:32:04[  7]  01:19:02


 5.Mihhail Taivere          Kape      EST  00:50:19[  7] 00:29:16[  2]  01:19:35


 6.Pertti Salminen          KooVee    FIN  00:53:14[ 11] 00:29:24[  4]  01:22:38


 7.Seppo Paavola            EE        FIN  00:49:59[  6] 00:34:56[ 14]  01:24:55


 8.Rodrigo Slavins          OK Kapa   LAT  00:50:59[  8] 00:34:19[ 13]  01:25:18


 9.Ain Relo                 Tammed    EST  00:52:14[  9] 00:33:38[ 11]  01:25:52


10.Jüri Zimmermann          Ilves     EST  00:52:52[ 10] 00:35:11[ 15]  01:28:03


11.Mauno Iivonen            Eräp      FIN  00:58:12[ 13] 00:30:16[  5]  01:28:28


12.Eino Jokinen             VRU HyvinkFIN  00:57:32[ 12] 00:32:06[  8]  01:29:38


13.Endel Remmet             Kape      EST  00:43:20[  1] 00:50:47[ 26]  01:34:07


14.Eriks Stamurs            Seniors   LAT  01:03:18[ 14] 00:33:27[ 10]  01:36:45


15.Heino Peeterson          West      EST  01:03:42[ 15] 00:36:55[ 16]  01:40:37


16.Heikki Lepistö           HS        FIN  01:07:30[ 19] 00:33:20[  9]  01:40:50


17.Pertti Tahvanainen       LS-37     FIN  01:03:58[ 16] 00:38:21[ 18]  01:42:19


18.Leif Tallbacka           Ören      FIN  01:09:12[ 21] 00:36:56[ 17]  01:46:08


19.Soini Hernetkoski        VRU HyvinkFIN  01:08:13[ 20] 00:39:27[ 19]  01:47:40


20.Risto Uutinen            VRU HyvinkFIN  01:05:47[ 18] 00:44:22[ 22]  01:50:09


21.Kaarel Koitmets          Jõhvik    EST  01:04:21[ 17] 00:50:01[ 25]  01:54:22


22.Paavo Lamberg            VRU HyvinkFIN  01:16:08[ 25] 00:42:21[ 20]  01:58:29


23.Jaakko Kivelä            KR        FIN  01:15:47[ 24] 00:44:13[ 21]  02:00:00


24.Enn Jõeste               Hippok    EST  01:25:29[ 26] 00:46:29[ 24]  02:11:58


25.Erkki Kaistala           Pihkan    FIN  01:28:59[ 27] 00:46:23[ 23]  02:15:22


26.Valju Tali               KEKRSK    EST  01:32:19[ 28] 00:59:08[ 27]  02:31:27


27.Keskküla Tõnu            Ilves     EST  01:33:36[ 29] 01:02:03[ 28]  02:35:39


   Pentti Koponen           EsSu      FIN  Katk.         00:34:00[ 12]     Katk.


   Toivo Koivisto           Suosmeren FIN  02:14:12[ 30] Ei start          Katk.


   Ilmar Kask               Ilves     EST  01:13:22[ 22] Ei start          Katk.


   Rein Indlo                         EST  01:15:13[ 23] Tühist.         Tühist.


   Kauko Ikonen             KaRa      FIN  Ei start      Ei start       Ei start



H65

1. 30.09.2000 Sudiste 5,0km 9KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 3,6km 9KP


 1.Juhani Salmenkylä        HS        FIN  00:47:40[  1] 00:31:17[  1]  01:18:57


 2.Tauno Ilonen             TY        FIN  00:51:34[  4] 00:33:42[  2]  01:25:16


 3.Heino Heinloo            Tammed    EST  00:51:30[  2] 00:34:10[  3]  01:25:40


 4.Kalevi Tarvainen         KR        FIN  00:57:16[  5] 00:35:12[  5]  01:32:28


 5.Are Kaasik               Orion     EST  01:01:44[  7] 00:34:15[  4]  01:35:59


 6.Harry Heinrichsen        Jõhvik    EST  00:59:14[  6] 00:36:48[  6]  01:36:02


 7.Pentti Riipinen          LS-37     FIN  01:04:00[  8] 00:39:02[  9]  01:43:02


 8.Karl Valgepea            West      EST  01:12:15[ 11] 00:38:34[  8]  01:50:49


 9.Jussi Suhonen            KaRa      FIN  01:09:20[  9] 00:42:55[ 10]  01:52:15


10.Aage Lahtinen            MesikämmenFIN  01:09:48[ 10] 00:43:05[ 11]  01:52:53


11.Helmut Karin             Tammed    EST  01:23:42[ 14] 00:45:20[ 12]  02:09:02


12.Teuvo Liukkonen          KaRa      FIN  01:19:44[ 12] 00:56:14[ 14]  02:15:58


13.Rainer Holmala           VRU HyvinkFIN  01:23:58[ 15] 00:55:02[ 13]  02:19:00


14.Feliks Kipper            Orion     EST  02:01:21[ 16] 00:36:55[  7]  02:38:16


   Antti Honkasaari         Piikkiön KFIN  01:22:32[ 13] Katk.             Katk.


   Pertti Virtanen          LS37      FIN  00:51:31[  3] Katk.             Katk.


   Toms Rozitis             Seniors   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Lauri Piiroinen          RaKaS     FIN  Ei start      Ei start       Ei start



H8 NR

1. 30.09.2000 Sudiste 2,6km 5KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,6km 8KP


 1.Aleksandr Shved          SRD       EST  00:16:40[  1] 00:18:05[  1]  00:34:45


 2.Martin Ling              Lehola    EST  00:18:46[  3] 00:22:31[  2]  00:41:17


 3.Kalev Ermits             Võru      EST  00:18:39[  2] 00:24:36[  3]  00:43:15


 4.Björn Panker             MARU      EST  00:19:32[  5] 00:29:30[  6]  00:49:02


 5.Sulev Koemets            Võru      EST  00:23:38[  8] 00:28:47[  5]  00:52:25


 6.Kasper Mast              HOK       EST  00:26:10[  9] 00:27:00[  4]  00:53:10


 7.Uku-Laur Tali            KEKRSK    EST  00:19:31[  4] 00:36:24[  7]  00:55:55


 8.Karl Lainevool           Ilves     EST  00:29:41[ 12] 00:37:15[  8]  01:06:56


 9.Jüri Joonas              Võru      EST  00:23:06[  7] 00:48:29[ 12]  01:11:35


10.Mihkel Merirand          Käbi      EST  00:34:06[ 13] 00:38:22[  9]  01:12:28


11.Rainer Parve             Peko      EST  00:27:35[ 11] 00:47:50[ 11]  01:15:25


12.Deniss Shved             SRD SK    EST  00:26:30[ 10] 00:53:15[ 13]  01:19:45


13.Anton Shved              SRD       EST  00:35:44[ 14] 00:46:43[ 10]  01:22:27


14.Vadim Shved              SRD       EST  01:07:15[ 15] 01:41:47[ 14]  02:49:02


   Ingmar Daub              Ilves     EST  00:21:38[  6] Ei start          Katk.


   Karlis Cerjaks           OK Kapa   LAT  Ei start      Ei start       Ei start


   Matis Pääslane           Ilves     EST  Ei start      Ei start       Ei start



H9 NR

1. 30.09.2000 Sudiste 2,6km 5KP 2. 01.10.2000 Karksi-Nuia 2,6km 8KP


 1.Taavi Turban             Rakv      EST  00:16:22[  1] 00:19:43[  2]  00:36:05


 2.Toms Dandens             OK AluksneLAT  00:20:34[  3] 00:19:12[  1]  00:39:46


 3.Jonatan Karjus           Võru      EST  00:18:03[  2] 00:22:02[  3]  00:40:05


 4.Andres Timmi             Võru      EST  00:21:53[  6] 00:24:09[  5]  00:46:02


 5.Kris Konsak              Võru      EST  00:22:25[  7] 00:23:58[  4]  00:46:23


 6.Kristjan Parve           Peko      EST  00:21:26[  4] 00:30:29[  7]  00:51:55


 7.Arvi Kaasik              Võru      EST  00:21:33[  5] 00:30:34[  8]  00:52:07


 8.Raido Mitt               Kobras    EST  00:22:39[  8] 00:29:50[  6]  00:52:29


   Jarmo Reha               Koop      EST  Ei start      Ei start       Ei start



Tulemused genereeritud automaatselt programmi "Võistlus 2000" poolt
© TAK-SOFT 1992-2000